PDA

Pogledaj Full Version : Skupina D (Urugvaj, Kostarika, Engleska, Italija)

Grunf
14-06-2014, 15:19
Skupina smrti :naklon

http://static.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2013/12/group-d-2059366.jpg

Danas igraju Engleska i Italija, navijam za Talijane. :cheer

:D

http://ichef.bbci.co.uk/live-experience/cps/512/media/images/75526000/png/_75526892_sun.png

teenager
14-06-2014, 16:02
Uvijek za Talijane, uvijek protiv Engleza :bravo

Grunf
14-06-2014, 20:40
Sastavi ekipa. :rofl

http://svetskoprvenstvo.com/wp-content/uploads/2014/06/10375144_10204161970114561_790178968264519259_n.jp g

Grunf
14-06-2014, 23:14
Kostarika dobila Urugvaj 3:1, najveće iznenađenje SP-a dosad. Bravo :naklon

Bukowski
15-06-2014, 15:20

Ovaj napadač,9-ka Kostarike mi je teško otkriće.Campbell mislin da se preziva.Strašan napadač,strašan!
Sad,ne znan jel momak odigra utakmicu života,vjerovatno je,jer ne mogu virovat da onakav igrač ako je na toj razini konstantno ne igra u nekom top klubu i da ga nisan dosad ubra.

E da nam je takav...

teenager
15-06-2014, 15:40
Bolan Campbella je već prije 3 godine kupio Arsenal, trenutno je na posudbi, a ionako mu je tek 21...

Inkvizitor
15-06-2014, 15:53
Englezići opet spušili..

Humphrey
15-06-2014, 17:24
Osim ako kostarika ne odigra još koju onakvu utakmicu Englezi će ići dalje,provući će se oni.

NorthStand
15-06-2014, 20:49
Uvijek za Talijane, uvijek protiv Engleza :bravo

ma meni se gade ti talijani, iako više mrzim engleze guštam kad ih prebiju englezi te šminkere i pozere. picopevce talijanske, pozeri obični ko Musolini.

ali nogometno gledano italija je uvijek igrala ljepše, i bolje je za nogomet da prođu talijani, ali kad pričamo o navijačima uvijek mi je bio gušt kad ih natamburaju englezi. :kez

NorthStand
15-06-2014, 20:50

svaka čast kostariki, u pojedinim trenucima sam mislio da gledam Urugvaj-Brazil. :naklon

mislim da će Talijani imati velikih problema s njima, a englezi s onom svojom mlitavog igrom gotovo sigurno popušit.

inače Kostarika cijela, vrijedi manje od Modrića oko 30 miliona eura. :rofl

još jednom pokazano, da pare ne znače ništa, dobili su Meksiko a Meksiko je također slabo procijenjen ali je odlična ekipa. 2-1 su ih dobili, prije ovog SP. dakle riječ je o jednoj zajebanoj ekipi, iako kao što vidimo jako malo vrijedi ne znam tko kreira te cijene igrača ali tu očito nešto ne štima, da se ovakve ekipe tako slabo cijene a da jedan Ronaldo košta ko dvije takve momčadi, jednostavno nije realno i trebalo bi prestat s tim napuhavanjem cijena pojedinim igračima da vrijede više nego nekome cijela momčad.

Grunf
19-06-2014, 21:49
Urugvaj vodi 1:0 na poluvremenu protiv Engleske, strijelac za zgoditak je Suarez. :naklon

Šapit na kraju javljanja rekao: Idemo malo čuti što kaže tabor Engleske u našem studiju. :rofl Kako ih je podbodel jer su rekli da navijaju za Englesku. :D

Grunf
19-06-2014, 22:51
Sukkica zabio 2, Urugvaj šalje imperijaliste kući. http://www.forum.hr/images/smilies/xyxwave.gif

Humphrey
19-06-2014, 23:08
Ti im već rezervirao let,a ima još utakmicu za odigrati.

Grunf
19-06-2014, 23:23
Samo Talijani prolaze s 3 boda skupinu, nitko drugi, a i Englezi su loši. Kostarika bu ih potrla. :D

moonlight
20-06-2014, 00:48
Ajmoooo costa i rica...ale...mrzim talijaneee

Grunf
20-06-2014, 00:57
Ne čudi me. :D Naprijed Talijani. :cheer Ludo prvenstvo, južnoamerikanci igraju bunker, a Talijani najljepši nogomet. :D

moonlight
20-06-2014, 01:02
Najbolje prvenstvo od 1986. Mexico...

Čilam uz Čile i tvoj bunker, košarkašu....

NorthStand
20-06-2014, 02:31
http://www.youtube.com/watch?v=97-ux5fLEsM

:naklon :naklon :naklon

to legendo, sad kad si poslo engleze kući možeš komotno u mirovinu. ljubim te u dupe!

jebo ove hladnokrvne otočane, više vrijede ovi emotivci iz južne amerike nego svi njihovi masonski isprdci po hrvatskoj i svijetu te "lordovi" zajedno.

nogomet je strast i emocija, kao i život uostalom, bez toga sve ima malo smisla.

Grunf
20-06-2014, 18:42
Kostarika dominira :naklon

Grunf
20-06-2014, 18:45
Kostariki nisu sudili penal i onda su zabili za 1:0 :naklon Kako igraju :naklon

Grunf
20-06-2014, 18:55
Nije svirana penalčina na igraču Kostarike :rolleyes: Očekujemo gif. :kava

Humphrey
20-06-2014, 19:59
I by by engleska.

Još neka Urugvaj i Suarez izbace talijane i ovo prvenstvo je već najbolje u povijesti.

Kostarika dosad najugodnije iznenađenje.

Humphrey
20-06-2014, 20:00
Nije svirana penalčina na igraču Kostarike :rolleyes: Očekujemo gif. :kava

Za pobjediti velike ekipe samo je Hrvatskoj potreban pošten sudac, Kostarika pobjeđuje usprkos sucu.

Grunf
20-06-2014, 20:02
Nitko nemre pobijediti onakvog suca. :) A Kostarika je stvarno dobra. :naklon Talijani će izbaciti Urugvajce, to je jasno. :kava

NorthStand
20-06-2014, 21:35
Talijani su pizdurine, i svim srcem navijam za okupaciju trsta. :D dakle još jedan poraz i protutnjavanje Uragana pardon Urugvaja kroz talijane. Suarez je zaslužio da igra osminu finala, nakon što je unakazio engleze. :)

Humphrey
24-06-2014, 21:08
Italija izgubila od Urugvaja i ide kući,ali ako onog bolesnika Suareza ne suspendiraju do kraja natjecanja onda stvarno nema smisla igrati nogomet. Kad si već iskorijenio muškarce iz nogometne igre pa ga nema tko polomiti zbog sranja poput ugriza,onda kažnjavaj takve stvari i to strogo.

Inkvizitor
24-06-2014, 21:16
Urugvajci su veći Cigani od Talijana.

franjevac
24-06-2014, 21:55
ako se promotri pažljivije vidi se da ga chiellini čeka da mu ramenom uđe u facu
ovaj je samo reagirao na svoj način jbg
siguran sam da ga fifa neće suspendirati jer ko želi gledati sp bez suareza

NorthStand
24-06-2014, 21:57
ma neka je izgrizo cigančine talijanske, tim fašističkim pretedentima koji i danas sanjaju o hrvatksom jadranu dalmaciji i istri kud sreće da im je cijelo uho odgrizo ko tayson holyfildu. :kez

teenager
24-06-2014, 23:27
ako se promotri pažljivije vidi se da ga chiellini čeka da mu ramenom uđe u facu
ovaj je samo reagirao na svoj način jbg
siguran sam da ga fifa neće suspendirati jer ko želi gledati sp bez suareza

Je, navodno je Chiellini prije utakmice malo posolio to rame, i stavio malo papra, a Suarez je instiktivno reagirao kad je nanjušio to :D

Šalu na stranu, ova utakmica je najneregularnija utakmica na ovoj lakrdiji od SP-a, lakrdiji po pitanju sudaca i suđenja.
Prvo, crveni za Marchisija koji je 99% odlučio utakmicu je crveni samo debilu od sudca kakav je bio ovaj meksički degenerik danas, i fifinom naputniku Mati Beusu...
Drugo, ako Suarez dobije manje od 10 (DESET!) utakmica suspenzije za ovo danas, onda se ovo svjetsko prvenstvo ne treba niti nastaviti igrati. Jedno je udrit nekoga, slomit mu nogu u žaru borbe, ili mu razbit arkadu laktom namjerno, ali ovakav životinjski čin nema mjesta u nekom natjecanju koje pretendira da bude najveći sportski događaj na svijetu.
Suarezu je mjesto u zoološkom vrtu, ili u cirkusu, na ovakvom događaju za bolesnike poput njega mjesta NE SMIJE BITI!

A ti North, nemoj da te Poglavnik čuje, kako valjaš gluposti o našoj braći talijanima. Neka im malo obale, tko je uostalom donio kulturu i utemeljio sve ove primorske gradove prije 2000 godina? :D

NorthStand
25-06-2014, 01:53
jebe mi se to što nisam antifašist odnosno komunist, ne znači da podržavam otimačinu hrvatskog teritorija od fašista i talijana. to što sam ustaški krilink, ne znači da mi je simpatično potpisivanje rimskih ugovora i jačanje partizana preko istih. tako da, ja nikad nisam podržavao fašiste već nacionalnsocijaliste neki govore da je to isto nije, kao što se ni ustaše ne može oslovljavat fašistima jer su oni prvenstveno hrvatski nacionalisti i revolucionari koji su svoj pokret samo igrom slučaja povezali s fašističkim i nacionalsocijalističkim, bilo se neko vrijeme pregovaralo i s staljinom ali kad je potonji tražio izlazak na jadran kontrole luka i stacioniranje crvne armije u NDH dakle nešto što su doživjeli mađari(znamo kako je to izgledalo), naravno da je odbijeno i da se borilo do kraja na strani ludoga brke. :kez

sve u svemu, možemo se mi sprdat i pričat što hoćemo i ja sam protiv talijanizacije i mađarizacije, ali od svega toga uvjerljivo je gora jugoslavenizacija. nemojmo se zavaravat bolje je i izgubit dio teritorija nego vlastiti identitet, kako smo ga mi gubili nepovratno u tim jugoslavijama! koliko je to bilo štetno, imamo prilike vidjet preko ovakvih imbecila kakvi su Josipović i Milanović i svi njima slični, to jugoslavenstvo se ukorijenilo do kostiju nekima i trebat će jako dugo vremena dok ga mi ko nacija ne istrijebimo i ne unštimo iz svih pora hrvatskog društva. jer tek kad to napravimo, moći ćemo reći da smo istinski slobodni i samostalni i da imamo svoju Hrvatsku i da nam više nikad stranci neće propisivat kakva ona treba da bude. dr Franjo Tuđman. :)

franjevac
25-06-2014, 22:09
@teenager
ti si nasjeo na ovu anglosaksonsku hajku
jel ugriz suareza spriječio chiellinija da nastavi meč ili mu ugrozio nastavak karijere
jel talijan stoposto nevin u njihovom sukobu ili je od početka meča simulirao,previjao se i provocirao
i ti bi da on za ovakvu bizarnost koja je bezopasna i djetinjasta dobije 10 utakmica
a taylor koji je uništio jednu karijeru tri utakmice ili neymar koji namjerno laktom želi ubiti modrića samo žuti
e dok je tako suarez bi meni meč protiv kolumbije igrao
odrezao bi mu novčanu kaznu i otprilike bi to bilo to

NorthStand
25-06-2014, 22:24
http://www.vecernji.hr/media/cache/59/cb/59cba975c247b783d3ba375fab85a0a4.jpg

:rofl

franjevac
25-06-2014, 22:31
hahahaha
ma lik je samo takav car
grize,brani rukama,šalje engleze kući
uz to zna sve s loptom
užitak ga je gledati na terenu

Grunf
26-06-2014, 16:40
Suarez dobio 4 mjeseca suspenzije. Jos malo pa ce mafija iz FIFA-e strijeljati igrace. Trebaju svi savezi istupiti iz te probahacene federacije i osnovati novu. FIFA mafija