PDA

Pogledaj Full Version : Skupina A (Brazil, Kamerun, Hrvatska, Meksiko)

Stranice : [1] 2

Grunf
11-06-2014, 23:36
Tema za našu skupinu s rasporedom i sastavom ekipa. http://www.pic4ever.com/images/5020.gif

http://s27.postimg.org/ebckl40k3/raspored.png

http://s7.postimg.org/8t03bdnrv/hrv11.png

http://s12.postimg.org/933vqdza5/bra11.png

http://s23.postimg.org/obqjokipn/mek11.png

http://s2.postimg.org/soadzhmu1/kam11.png

by fortaleza sa forum.hr

Grunf
11-06-2014, 23:38
Molim admine da dodaju u anketu još i opciju Hrvatska i Meksiko.

Grunf
12-06-2014, 09:16
Vjerojatni sastav Hrvatske:

http://www.index.hr/images2/hrvatska11-2.jpg

NorthStand
12-06-2014, 11:33
više manje ok, samo se nadam da ćemo uštopat hulka i neymara njih dvojica mogli bi nam radit velike probleme. iako po meni ovaj Brazil nije ništa posebno, uz par velikih zvijezda ne bih reko da se moramo nekoga pretjerano plašit. ali dobro je da naši osjećaju taj respekt, jer će biti bolji a to nam i treba biti cilj da što bolje odigraju ovu tekmu pa šta bude da bude.

Grunf
12-06-2014, 11:40
Ma daj molim te, Hulk i Neymar...komedijaši.

NorthStand
12-06-2014, 11:40
http://www.transfermarkt.co.uk/brazil/startseite/verein/3439

kad im vidim prvi sastav, jasno je koliko će nam mandžo falit da ih prca svojim manevrima i defanzivnim pokrivanjima. ali šta je tu je, đilkoš bi se konačno trebo smirit a ne da propušta ovako važne tekme zbog vlastite hirovitosti.

NorthStand
12-06-2014, 11:41
Ma daj molim te, Hulk i Neymar...komedijaši.

a vidjet ćemo, ja se nekako njih najviše pribojavam, imaju brzinu i znaju se zagurat protivniku iza leđa. nadam se da će naša obrana danas biti na razini, sve ovisi o njoj kako će to sve završit.

Grunf
12-06-2014, 11:45
Dobro, brzi su i nezgodni, ali ne trebamo se njih bojati. Nije to klasa Ronaldinha ili Kake ili Ronalda

Inkvizitor
12-06-2014, 11:52
Mene strah debakla a oni pričaju kak su Brazilci loši :jao

Humphrey
12-06-2014, 12:25
Mene strah debakla a oni pričaju kak su Brazilci loši :jao

Ma neka nas i dobiju 3:0, samo nek se ne ponovi onih 1:0 iz Njemačke.

NorthStand
12-06-2014, 12:34
ma neće nas dobit, siguran sam da mi pobjeđujemo ili u najgorem slučaju remi s puno golova. bit će to ljepotica prvenstva. :kez

NorthStand
12-06-2014, 12:43
Dobro, brzi su i nezgodni, ali ne trebamo se njih bojati. Nije to klasa Ronaldinha ili Kake ili Ronalda

to i ja mislim, mislim da ljudi pretjeruju kad je Brazil u pitanju. dobri su, ali čim su ih Srbi uspjeli stisnut nisu baš toliko dobri. stativa je pukla, i pukom srećom ih Srbi nisu šokirali uoči hrvatske. treba stisnut bandu, a hulka i neymara malo jače ometat i vršit presing na njih čim loptu dobiju, ali se pazit žutih i crvenih kartona, trebaju nam svi igrači protiv kameruna odnosno meksika.

NorthStand
12-06-2014, 17:35
http://www.youtube.com/watch?v=IgoHDchn8qc

što bi reko Niko, "ajmo naša mala Hrvatska!" http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/pink.gif

NorthStand
12-06-2014, 20:08
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/p75x225/10308737_338874306266812_8486898011782608418_n.jpg

Inkvizitor
12-06-2014, 20:29
Još juče smo se tresli hoćemo li Island proć a ovih dana sve vrvi od podcjenjivanja Brazila..

ne mogu virovat:facepalm

Humphrey
12-06-2014, 20:31
Još juče smo se tresli hoćemo li Island proć a ovih dana sve vrvi od podcjenjivanja Brazila..

ne mogu virovat:faceplam

Mi Hrvati!!!!

Vidiš da je i Isus obukao naš dres.

Humphrey
12-06-2014, 20:35
još dva i pol sata,uzbuđenje na vrhuncu,treba se pokazati u pravom svjetlu pred dvije milijarde ljudi

NorthStand
12-06-2014, 20:53
gazimo brazilce, kakav Island, da nije bilo Štimca Belgijance bi razbucali u obadvije tekme. :kez

http://www.youtube.com/watch?v=euTmD3TaRk4

precijenjujete brazilce, ne vidim nijednog njihovog igrača koji se može mjerit s onima iz 2006, čak ni ovaj Neymar nije Ronaldo. ako je Josipović prognozirao 3-0 za naše, onda i ja mogu prognozirat da će Brazil krv pišat večeras. :rofl

problem nas ko nacije je taj što nekad neopravdano podcijenjujemo sebe, imamo odlične igrače i želim pobjedu protiv brazila sve ostalo me ne zanima. ako i izgube neću im zamjerit, ali ovo je povijesna tekma i tu se ide u meso ide se na pobjedu pa kud puklo da puklo! :)

Humphrey
12-06-2014, 20:59
Možda je to moj subjektivni osjećaj,ali ja više Brazilce ne gledam kao favorite. Prije,kad sam bio klinac, brazilci su bili ti koji su za mene uvijek bili favoriti,u svakoj utakmici, na svakom natjecanju. Na ovom prvenstvu oni za mene nisu ni među tri glavna favorita, bez obzira što su domaćini. Izgubili su nešto svoje čarolije, barem kod mene.

Inkvizitor
12-06-2014, 21:06
Odkad im je obrana glavni adut oni više nisu to

Zadnji Brazil je igrao 82-ge u Špqanjolskoj.

Inkvizitor
12-06-2014, 23:59
Igrajte negomet jebogaja ..šta ste se uplašili :503

ako izgubite muški nitko vam ništa neće reć.

Kova izgubljen..

Olić lud..:rofl

ma neka care, tako treba, igraj nogomet..

Humphrey
13-06-2014, 00:57
Poraz zaslužen, čeka nas još jedno ispadanje već u skupini.Šteta, ovaj Brazil nema šanse protiv ozbiljnijih ekipa.

Inkvizitor
13-06-2014, 01:04
Brazil nas dobio nikakvom igrom. Mi previši impresionirani, tek kad su se malo oslobodili vidili su da se protiv Brazila može igrat. Itekako igrat.

Toga mi je žao a ne poraza.

Je sudac pooklonio idiotski penal, je bezveze svirao faul na golmanu koji nije postojao pa smo iz odbijanaca mogli i izjednačit ali sve to skupa manje je šteta od dosta vremena prestrašene igre.

Kovač pizda, mogao je Edurardu dati da igra.

farcry
13-06-2014, 01:05
drugi gol Brazila nije bio penal Hrvatska ostecena, ostalo sve regularno.
Hrvatska previse bojazljivo usla u utakmicu sa previse respekta prema Brazilicima.
Ono sto fali ovoj reprezentaciji Hrvatske jeste borbenost, dosta me podseca u nekim momentima na Srpsku reprezentaciju :kez
salu na stranu mislim da ova reprezentacija Hrvatske nema ono sto su imale bivse a to je borbenost.
Brazil prosecna ekipa mogu da zamislim sta ce im se desiti kada nalete na Spance,Nemce,Zabare..

Humphrey
13-06-2014, 01:05
Penal nije bio,ali kad igraš po fifinim pravilima onda moraš biti naviknut na to.

Sve u svemu, kad sam se malo ohladio, nismo ni odigrali tako loše, možda naša najbolja utakmica u zadnje vrijeme.

Inkvizitor
13-06-2014, 01:07
drugo poluvrjeme smo odigrali puno bolje iako smo ga izgubili 2:0..sve je to zbog prevelikog respekta..nepotrebnog respekta..zašto se svi sakrivaju kad se izvodi aut.

i ne može Oscar pored tri naša igrača dati špicokom gol sa 16 metara..to ni amaterske ekipe ne dobijaju..

Humphrey
13-06-2014, 01:07
Brazil nas dobio nikakvom igrom. Mi previši impresionirani, tek kad su se malo oslobodili vidili su da se protiv Brazila može igrat. Itekako igrat.

Toga mi je žao a ne poraza.

Je sudac pooklonio idiotski penal, je bezveze svirao faul na golmanu koji nije postojao pa smo iz odbijanaca mogli i izjednačit ali sve to skupa manje je šteta od dosta vremena prestrašene igre.

Kovač pizda, mogao je Edurardu dati da igra.

Prvo poluvrijeme je bilo loše, ne znam je li to bila taktika,prepustiti njima loptu,ali ako i jest onda je to bilo glupo. Kasnije je to već bilo nešto,ali eto na kraju ništa.

Humphrey
13-06-2014, 01:09
Ovaj Brazil ne zaslužuje respekt, za nas je kasno,ali ne bi me čudilo kad bi im Meksiko i Kamerun zagorčali život.

Što se tiče neymara, ljigavijeg igrača dugo svijet nije vidio.

Inkvizitor
13-06-2014, 01:10
Prvo poluvrijeme je bilo loše, ne znam je li to bila taktika,prepustiti njima loptu,ali ako i jest onda je to bilo glupo. Kasnije je to već bilo nešto,ali eto na kraju ništa.

ma dobro jebiga previše respecta prema Brazilu-..kad je trebalo sudac je pogurao..i to je to..pokazali su da mogu..

Na ovo ionako nitko nije ni računao..pobijedit Camerun i Meksiko a to se može..

farcry
13-06-2014, 01:11
Pletikosa je imao udela kod primljenih golova ono se moglo braniti po meni, penal takodje izvodjen neregularno Neimar je zastao pri izvodjenju penala..

Humphrey
13-06-2014, 01:13
Pletikosa je imao udela kod primljenih golova ono se moglo braniti po meni, penal takodje izvodjen neregularno Neimar je zastao pri izvodjenju penala..

Ovaj treći ide njemu,ali i igračima na dušu. Prvi, ne znam, dosta nezgodna lopta, spora,ali to mu ne zamjeram toliko.

Inkvizitor
13-06-2014, 01:17
prvi je ona lopta koja misliš da je nikakva, ustvari je nedohvatna..to se ne brani..tisuću puta viđeno.

treći gol je njegov..a kod penala da je skupio ruke obranio bi..pa nemoš ić razmaknutim rukama branit poluvisoke lopte to samo klizne..

Humphrey
13-06-2014, 01:19
Barem je pogodio stranu kod penala :D

Pogodiš stranu,zaboraviš skupiti ruke,tako to ide.

NorthStand
13-06-2014, 01:19
drugi gol Brazila nije bio penal Hrvatska ostecena, ostalo sve regularno.
Hrvatska previse bojazljivo usla u utakmicu sa previse respekta prema Brazilicima.
Ono sto fali ovoj reprezentaciji Hrvatske jeste borbenost, dosta me podseca u nekim momentima na Srpsku reprezentaciju :kez
salu na stranu mislim da ova reprezentacija Hrvatske nema ono sto su imale bivse a to je borbenost.
Brazil prosecna ekipa mogu da zamislim sta ce im se desiti kada nalete na Spance,Nemce,Zabare..

ne bih se ja s tobom složilo, ono što ovaj hrvatskoj fali to je "zadnji red" odnosno obrana. to se vidilo danas najbolje, šta onaj blentavi ćorluka i ostali rade po obrani dodaju se između sebe dva gola smo primili jer se oni nisu znali dogovorit kome dodat loptu, ej na otvaranju prvenstva i kao cijele pripreme prođeš i radiš takve pacerske greške i gluposti, stvarno ko amateri neki u pojedinim trenucima.

gol onog marcela je plod hrvatske igre, a ne nekakve slučajnosti da nije bilo prodora Olića kurac bi bilo autogola, penala nije bilo drugi gol nam je poništen sudac nije sviro jedno 10 prekršaja za nas, u ovakvoj utkamici sasvim dovoljno da nas domaćin "razvali" 3-1. jedno je sigurno, nakon ove tekme drukam za argentince i nijemce maksimalno to su mi dvije reprezentacije najdraže uz našu. a protiv brazila u svakoj tekmi, jebe mi se za ovog kamikazu ali oni su se pokazali ko prljavci a to ne podnosim. da ne govorim o laktarenju naših, koje nije bilo slučajno već plod njihove nervoze koju su iskazivali na takav nekorektan način.

isto tako djelim tvoje mišljenje, da će brazilci žešće najebat kada nalete na reprezentaciju koja nema "rupu-e u obrani" kao mi. da nam je posudit ivanovića subotića vidića i još neke vaše obrambene, dobili bi bili ovu tekmu gotovo sigurno bez obzira na suca i njegove "briljantne" sudačke odluke.

ali najviše smo si sami krivi, obrana je zakazala toga sam se najviše bojao. što se tiče nastavka, mislim da imamo šanse protiv kameruna i meksika jer nam se vraća mandžukić a kovačić će sigurno i ostali biti manje impresionirani tim ekipama nego brazilom i mislim da će tu imat priliku pokazat svoj puni potencijal bez nervoze i ovog pritiska otvaranja prvenstva. u svakom slučaju, obrana neka se na naštima bit će problema i protiv kameruna i meksika to nam je definitivno najslabiji dio momčadi. Neymar se neće nazabijat golova protiv ekipa koje se brže kreću i blokiraju u obrani, mislim da kamerun i meksiko baš spadaju u taj tip ekipa i da će se oni gadno namučit da im zabiju gol kao i mi.

Humphrey
13-06-2014, 01:25
A ništa, barem znam protiv koga ću zdušno navijati ovo prvenstvo.

NorthStand
drugo poluvrjeme smo odigrali puno bolje iako smo ga izgubili 2:0..sve je to zbog prevelikog respekta..nepotrebnog respekta..zašto se svi sakrivaju kad se izvodi aut.

i ne može Oscar pored tri naša igrača dati špicokom gol sa 16 metara..to ni amaterske ekipe ne dobijaju..

smiješno, i da nitko ne blokira te udarce a očito je da će pucat prema golu jer su okruženi s tri igrača i već nam je Neymar na takav način zabio gol i nitko da bi nogu mrdnuo s trave da blokira ili ukliže u taj udarac. stvarno mi to nije jasno, takva nonšalancija protiv brazila. dajte se gubite u kurac, ili igrajte ili se tornjajte svi s travnjaka.

Pletikosa je mogo obranit 1 i treći gol, to je isto činjenica ali jbg lako je nama preko kamere pričat šta je tko trebo, nije to baš samo tako tamo pred tolikim gledateljstvom uživo i pred tv ekranima.

Inkvizitor
Onaj japanski sudac je kukavica, :rofl

koja parodija, čak se nisam ni ljutio..očekivao sam to..ali je jadno..

točno se vidjelo da bi uradio sve da je trebalo a to se vidjelo kad je svirao faul ili što Oliću kad smo mogli izjednačit iz odbijanca..svirao je iz straha..

Humphrey
13-06-2014, 01:27
Mi nemamo igrače ekstra klase,briga me gdje Modrić i Rakitić igraju,oni to nisu.

NorthStand
13-06-2014, 01:27

to je totalni očajnički potez, jer mi smo reprezentacija koja uz španjolsku brazil njemačku i takve reprezentacija gotovo najviše zna "čuvat loptu" i zašto tamo gdje smo "jaki" prepuštat protivniku primat? glupost čista, kad smo ih na kraju stisli i počeli igrat kako inače igramo, već je bilo sveopće panike u njihovim redovima i malo je falilo da im drugi gol nismo ugurali, Rebić je odličan vrhunski potencijal za budućnost odlična zamjena za Jelavića koji je danas bio niš koristi.

Inkvizitor
13-06-2014, 01:28
Ma ne podcjenjujte Brazil i ne pričajte..što će im biti kad nalete na jače ekipe..neće im se dogodit ništa..igrat će jače..prva utakmica je uvijek malo slabija..Brazil je uvijek Brazil..gluposti su podcjenjivati ih.

Inkvizitor
13-06-2014, 01:29
Mi nemamo igrače ekstra klase,briga me gdje Modrić i Rakitić igraju,oni to nisu.

Nisu igrači koji odlučuju, nisu agresivci..oni su meni oba defanzivna vezna..nemaju ambicija za gol..Kovačić se izgubio totalno..

i od naše strašne veze ostalo..malo što..iako su u drugom poluvremenu par puta fino vezli..

Humphrey
13-06-2014, 01:29
Onaj japanski sudac je kukavica, :rofl

koja parodija, čak se nisam ni ljutio..očekivao sam to..ali je jadno..

točno se vidjelo da bi uradio sve da je trebalo a to se vidjelo kad je svirao faul ili što Oliću kad smo mogli izjednačit iz odbijanca..svirao je iz straha..

Nije on kukavica, samo je radio ono što mu je naređeno. Pomogni Brazilu kako znaš i umiješ.

Ipak, ne bi trebali previše tu nalaziti opravdanja,ima li smo neke prilike, nismo dali gol, napravili smo u obrani neke smiješne greške i eto.

Inkvizitor
13-06-2014, 01:31
Nije on kukavica, samo je radio ono što mu je naređeno. Pomogni Brazilu kako znaš i umiješ.

Ipak, ne bi trebali previše tu nalaziti opravdanja,ima li smo neke prilike, nismo dali gol, napravili smo u obrani neke smiješne greške i eto.

pa izgledalo je kukavički..vidi da je kurac od penala a poletio ga svirat ko da je ovoga pokosilo..samo je čekao kontakt..pa poletio ko dijete na čokoladu :D ..smiješno..komedija..

Humphrey
13-06-2014, 01:35
za taj penal ja se divim našima što su ostali mirni, meni bi japanac trčao u kukuruz.

Humphrey
13-06-2014, 01:38
barem sam pogodio kako će na poluvremenu biti neriješeno,ali naravno nisam se kladio. tako da je ova večer završila vrhunski.

moonlight
13-06-2014, 02:19
Onoga , kojega sam se i bojao, JElavić u napadu...velika greška Kovača...
Igra, ajmo se usrat, možda zbog sraha neće do nas...druga greška
Izmjene, veliki plus, igra, povezanost...sve jasno...i neke polušanse...
Čekao sam Beusana, tako su ga neki čekali i Banjaluci 1990., iza tribine, on je za mene ratni zločinac.
Debil.

Ajmo Kamerunce vezat...moramo...usrali smo se večeras.

kiša
13-06-2014, 09:29
šteta rezultata, igra nije bila tolika lošija , ipak triba imat na umu da nije bilo Mandžukića i Šimunića
Idemo dalje .

Grunf
13-06-2014, 09:37
Japancu jedino preostaje ovo danas napraviti:

http://static.giantbomb.com/uploads/original/0/7661/1458216-seppuku.jpg

Grunf
13-06-2014, 09:38

http://www.index.hr/images2/stranica1_13062014_screen.jpg

bandira
13-06-2014, 09:48
drugi gol Brazila nije bio penal Hrvatska ostecena, ostalo sve regularno.Hrvatska previse bojazljivo usla u utakmicu sa previse respekta prema Brazilicima.

ali i treći gol nije faul nad rakitićem?

Grunf
13-06-2014, 09:48
http://j.mp/1pPfumB

Grunf
13-06-2014, 09:51
http://i.imgur.com/hnLYp3C.jpg

Grunf
13-06-2014, 10:02
:rofl

http://www.zaslike.com/files/6ccc3rkj58xa39n9hvxw.jpg

NorthStand
13-06-2014, 10:07
ne slažem se da Brazil može puno dalje od četvrfinala, s ovom igrom sigurno ne a poprilično sam siguran da nemaju igrače za puno bolju igru od one protiv nas. ono jučer je više manje bilo ono što možemo očekivat od njih, ništa specijalno bolje neće odigrat u idućim susretima a već u osmini finala im prognoziram velike probleme ako se i kvalificiraju u četvrfinale a u četvrfinalu će gotovo sigurno izvuć nekog paprenog protivnika, koji će ih dobrano izjebat. tako da nema tu govora o podcijenjivanju, ovaj Brazil jednostavno nema igrače kojih bi se trebali bojat nijemci španjolci nizozemci i te malo jače ekipe. koje su trkački puno bolje od nas, brže se kreću i u obrani ne rade ovakve gluposti ko mi gdje gubimo lopte na 30m od gola i sami sebi praktički zabijamo golove.

Brazil je dobar, jak, kobminatorika i posjed lopte im je uvijek bila jača strana, ali to im neće biti dovoljno za osvjaanje SP. za osvajanje SP, mislim da nemaju potrebnu kvalitetu i gotovo sigurno će ih netko sjebat prije finala. osobno preferiram njemačku, argentinu, španjolsku. volio bi da jedna od te tri reprezentacije osvoji prvenstvo, ako to već ne može biti Hrvatska iako još uvijek smo u igri teško da možemo dalje od osmine finala treba biti realan.

NorthStand
13-06-2014, 10:10
http://www.ole.com.ar/mundial-2014/Afiches-Nishimori_OLEIMA20140612_0256_3.jpg

strani mediji deru suca nemilice, a čak i brazilski navijači se slažu da je hrvatska pokradena. :kez

divno je počelo. :smijeh

Inkvizitor
13-06-2014, 10:16

http://www.zaslike.com/files/6ccc3rkj58xa39n9hvxw.jpg

:smijeh

A fakat nas je pokral..ne samo da je sudio penal koji je komedija i poništio nam onaj čisti skok Olića za kojeg glupi Beusan kaže da je faul..a faula nema nigdje jer nije svaki kontak s golmanom u petercu faul..jer golman ne kontrolira loptu , prolazi mu kroz ruke i dolazi Oliću na glavu..a golman ide unazad na Olića, na naskače Olić na golmana, Olić je u sovm regularnom skoku.. pa tako ne znam što je tom Beusanu..i onom uopšte i kapiten Prosinečkom, nego nas je cijelu utkamice kraduckao i skoro svaku dvojbenu situaciju sudio za Brazil a omjer dosuđenih prekršaja ide tome u prilog..

I ono je bio faul nad Olićem mada nije na prvu tako izgledalo..lik je ušao Oliću u putanju kretanja i potkačio ga koljenom..to je kume moj faul..toga smo se nagledali..jel namjerno ili ne..to nikog ne zanima..

Grunf
13-06-2014, 10:55
:D

https://pbs.twimg.com/media/Bp-6ifgCIAAQI4V.jpg

Inkvizitor
13-06-2014, 10:56
nemoj mi tu blasfemiju, da sliku tog lupeža..montiraš na Isusov kip..

drugo je OK..:D

Humphrey
13-06-2014, 11:56
Scolari je najbolji, kaže čovjek:"Mi smo peterostruki prvaci svijeta". Time hoće reći kako je sudac posve normalno sudio,onako kako su svi i očekivali.

Rodica
13-06-2014, 12:15
sinoć mi je kćer pokazala na kompu neku stranicu o nogometu, stranu, jednu od najposjećenijih u svijetu, i tamo je netko stavio hrvatsku zastavu i napisao na engleskom kako hrvatska nije trebala izgubiti tu utakmicu (u nekoliko minuta nekoliko tisuća lajkova), a vidim da i strani portali onaj penal zovu krajnje kontroverznim.

dobro, to znači da je cijeli svijet vidio da ga je lovren jedva takao po ramenu (tako pišu englezi), a i ostale propuste onog tamagučija, pa mene kao laika zanima može li se po tom pitanju išta napraviti ili je ujeo vuk kenjca?

stvarno ne znam. ja i nogomet se susrećemo samo kad kockice trče za loptom na nekakvim prvenstvima...

Humphrey
13-06-2014, 12:17
Jedino što se može napraviti je zaboraviti ovu utakmicu i okrenuti se ostalim utakmicama koje su pred nama. Nogomet je kao život,samo što je život pravedniji.

Rodica
13-06-2014, 12:23
znam da se ne može vratiti ništa niti dobiti neko obeštećenje, mislim prvenstveno može li se tom tamagučiju malo pošundrat elektronika?
recimo, da ga se kazni za nepravedno suđenje, plati lovu i ne sudi jedno vrijeme?
ako se igrače može kažnjavati za svaku pizdariju, trenere, izbornike, a sudci su isto dio tekme kad su na terenu, ima li itko iznad njih tko prati njihov rad i kome se može uložiti žalba ili slično?
pa za svaku jebenu stvar na ovom svijetu postoji neko "povjerenstvo" koje nadzire nečiji rad, nemoguće da su nogometni sudci oni koji vise držeći se bogu za palčeve??

Grunf
13-06-2014, 12:26
sinoć mi je kćer pokazala na kompu neku stranicu o nogometu, stranu, jednu od najposjećenijih u svijetu, i tamo je netko stavio hrvatsku zastavu i napisao na engleskom kako hrvatska nije trebala izgubiti tu utakmicu (u nekoliko minuta nekoliko tisuća lajkova), a vidim da i strani portali onaj penal zovu krajnje kontroverznim.

dobro, to znači da je cijeli svijet vidio da ga je lovren jedva takao po ramenu (tako pišu englezi), a i ostale propuste onog tamagučija, pa mene kao laika zanima može li se po tom pitanju išta napraviti ili je ujeo vuk kenjca?

stvarno ne znam. ja i nogomet se susrećemo samo kad kockice trče za loptom na nekakvim prvenstvima...

Može se uložiti žalba, ali sama FIFA nakon lošeg suđenja pošalje suca doma, tako je bilo na prijašnjim natjecanjima, tako će biti i sada. Tako peru sa sebe odgovornost kaj na bitne tekme šalju nepoznate suce koji u pravilu kradu za jednu od ekipa. Mafijaška organizacija.

Rodica
13-06-2014, 12:30
dok ga ne operu debelo po džepu, ništa od FIFA-ine "pravde".

ovdje iz svijeta lijepe ove sličice i fotomontaže

https://twitter.com/hashtag/RoboACroacia

ZGabriel
13-06-2014, 12:33
opet nas suci pokrali? :zubo

a šta bi bilo da su naši balvani dali tri gola? :misli

Grunf
13-06-2014, 12:37
https://pbs.twimg.com/media/Bp9mIqoIAAAlsZW.jpg:large

Grunf
13-06-2014, 12:39

Nemoj me ljutiti. :kava Sudac nam je poništi 1 gol, dao Brazilcima 1 gol i nije sudio faul na našem igraču poslije čega je pao 1 gol za Brazil. Sad prebroji golove, trebalo je biti 2:1 za naše. :kava

ZGabriel
13-06-2014, 12:50
Nemoj me ljutiti. :kava Sudac nam je poništi 1 gol, dao Brazilcima 1 gol i nije sudio faul na našem igraču poslije čega je pao 1 gol za Brazil. Sad prebroji golove, trebalo je biti 2:1 za naše. :kava

jesi uračunao autogol? to je onda 3:1 za nas. striček koji operira na semaforu se zabunio. :kava

Rodica
13-06-2014, 12:50
još malo kritika od nogometaša 1325

Grunf
13-06-2014, 12:57
jesi uračunao autogol? to je onda 3:1 za nas. striček koji operira na semaforu se zabunio. :kava

Budeš klečala na kuruzi, ak se ne popraviš. :kava

Rodica
13-06-2014, 13:11
najjači mi je jedan komentar na penal sa ovakvim videom :D

http://vine.co/v/hrEPVlFeWHF

Rodica
13-06-2014, 13:16
da ne ispadne da samo kukamo kad izgubimo, svo sažetak kako na to gledaju strani sportski stručnjaci, mediji i igrači

http://www.politikaplus.com/novost/105129/sky-sport-fifa-je-kriva-za-sve.-trebali-su-brazilsku-pobjedu-na-startu-i-dobili-su-je

Inkvizitor
13-06-2014, 13:32
Ma šta imaš pričat, sve je očito..sve su greške pobrojane i sve su vidljive.

Ono što je meni žao i neki dojmovi kad se sve malo sleglo.

žao mi je ko psu što smo ih precijenili i ušli bojažljivo u utakmicu pogotovo nakon što smo poveli, istina njihovim kiksom..uvukli smo se u svoju polovinu bespotrebno.

Da se protiv Brazilaca može itekako može igrati pokazalo je drugo poluvrjeme kad su naši počeli španati, fino španati i iako smo drugo poluvrjeme izgubili sa 2:0 a znamo i kako mi smo cijelo drugo poluvrjeme bili bolji a Brazil osim ta dva gola( pokolonjeni penal i polukontra nakon faula ) i one šanse Luzia kad je izgleda fauliro i gurnio nekog našeg, nije imao ništa.

Masa opasnijih situacija i šuteva je bila na gol Brazila nego na naš. Mi smo dominirali drugo poluvrjeme,.

tako da ne razumijem Vlaovića koji kritizira našu igru u 2. poluvremenu a hvali onu iz prvih pola sata a to je meni najlošiji dio utakmice za nas.

Zato mi je žao što smo ih precjenili, mogli su unatoč sucu izbiti Brazil i uzeti najmanje bod.

Dobro, onda bi sudac možda potegao i više pa bi farsa bila još veća.

Žao mi je što Pletikosa nije obranio onaj šut kad je već pogodio stranu. Neymar se točno usrao kod penala, oblijetao je oko lopte ko mačak oko vruće kaše, nije znao što bi. Da je Pletikosa samo skupio dlanove, tj prste obranio bi..to su šutovi koji se najlakše brane, poluvisoke lopte, imao ju je na ruci, čak sam pomisliop da je obranio..a nije bila nešto ni jaka...imao ju je točno na ruci..šteta šteta..

Znam jer sam branio i ne smiješ razmaknuti ruke niti onako mekano ih postavit a ne smiješ ni prekruto jer isto sklizne..moraš imati črvrstinu i gipkoću prstiju da odbiješ loptu..

Nisam bio optimist priej ovog svjetskog ali nismo loše odigrali i nismo odigrali sve što znamo. I možemo proć a ond nek nam dođe Španjolska da joj vratimo za Euro.

Grunf
13-06-2014, 13:36
http://www.index.hr/images2/596ad910-f2d4-11e3-9479-0db039480da9_FlopDeadFred_01.gif

NorthStand
13-06-2014, 13:38
ali koje je to stanje uma ovog jadnika, da jednom brazilu sudi penal. a mislim da je svim ovcama jasno, osim ovim pojedinim srpskim kretenima koji spominju šimunića više nego ovu očitu nepravdu. kakve veze ima šimunićev start, s ovim izmišljenim penalom ovdje? s time da je Šimunić dobio crveni, i dvije tekme zabrane i šta vi oćete koji kurac više? oćete da nas svaki sudac kažnjava penalima, zato jer vi niste uspjeli zabit gol više u toj utakmici na marakani? iako većina srba je realna, ali meni nisu jasni ti debili koji se svrstavaju na stranu ovog jadnika samo zato jer je riječ o hrvatskoj, evo ja otvoreno kažem da je ovo sudio penal za bosnu ili srbiju da bi jednako mislio pa nije ovo jebote košarka ili neki takav sport gdje se svaki kontakt rukom po tijelu i rukama sudi ko penal. šta je tim ljudima, ako je to tako neka uvedu za sve to pravilo pa će i nama po tekmi sudit barem dva penala zbog diranja rukom po ramenima prije nego je lopta uopće došla u naše noge kako je bio slučaj s ovim brazilcem.

najjače mi je kad netko zbog mržnje prema nekome, ne želi priznat očite stvari, pa ako je Srbija ili Bosna pokradena u nekom sportu onda to tako treba i reći jer ni nama neće biti ugodno kad nas pokradu a zna se koga se krade, ne krade se Brazil i Argentinu već upravo ovakve reprezentacije našeg tipa. prema tome, podržavat ovakvo suđenje mogu samo kreteni koji žele zlo svojim vlastitim reprezentacijama u budućnosti, zato i kažem da su pojedini Srbi toliko jadni u svojim komentarima da ih realno nije vrijedno ni spomnjat ovdje ali sam ih spomenuo zato da dočaram taj jad koji ovim svijetom vlada, kad se ovakvo nešto u nečjim glavama može opravdavat.

Inkvizitor
13-06-2014, 13:47
Najjači mi je bio Olić..:zubo

je da sam ga pljuvao :zubo ali sinoć je pokazao da ima muda..ide Brazilcima prodavat okrete i pete...svaka čast, tako treba, da su svi imali herca ko Olić nakantali bi Brazil.

masu situaicja je skuvo, pa i kod gola, tj autogola, pa mu je sudac skinio odbijanac glavom nakon kojeg smo mogli izjednačit, trčao, borio se, grizao..gubio lopte u kritičnom momentu..svaka čast..igrač utakmice..da mali Kova ima takav herc, on me razočaro.

stari lav se pokazo nema što..

Perišić je odigrao vrlo dobro, vrlo dobro, iznenadio me..Srna propuv već odavno..mali Vrsaljko se trudi ali puno zuji malo meda daje a preko njega su nam u prvom dijelu radili paniku..Modrić nije bio loš ali ons e mora odlučiti kako napisa jedna Bosanac na Fhru- jel pilot aviona ili stjuardesa..

Rebić je pokazao da ima herca i da zna..ozbiljan konkurent za prvu ekipu..

Raketa zna, vidi se da zna ali mora radit konkretne stavr..i on i Olić kad već ne ide Kovu..daj Bože da ga krene..

Pletikosa ne smije dobijat golove sa 20 metara špicokom , na stranu faul prije toga, jendostavno ne smije..a niti smiju naša tri igrača gledat kao ovaj špicira..nedostatak agresivnosti nam je najveća boljka..

NorthStand
13-06-2014, 13:54

pričaš gluposti, pri rezultatu 1-1 sudit ovakav penal itekako utječe na konačni rezultat, tko kaže i čime to može potkrijepit da mi ne bi zabili 2 gol prvi da nije bilo tog penala i možda i pobjedili na kraju koliko god se to nekome sad činilo nerealno? sve je odluči otaj penal, i zato ga je smrad i svirao jer je znao da će to usmjeriti tekmu u samo jednom smjeru. i još jedna stvar, sviro ga je jer je vidio da je Hrvatska dovoljno kvalitetna da zabije još jedan gol i da će u tom slučaju Brazil biti na konopcima, a to on ko ni Fifa i domaćini sebi nisu mogli dopustit i to je smisao cijele ove priče. mene ne smeta brazil ko brazil, brazil je kvalitetnija ekipa tu nema dileme ali jel im trebaju ovakve pobjede, jel se ovako dolazi do trofeja najelitnijeg takmičenja? talijani mi se baš zato gade, i nikad neću navijat za njih u nogometu jer se non stop guze točno ovako kako su se sada zguzili brazilci protiv nas, a jedino gdje su imali dominaciju to je posjed lopte i tu su nas stvanrno nadigrali sve ostalo smo im bili al pari čak smo ih u 30tak minuta meča i mi stiskali i kontrolirali ko oni nas u nekim momentima, prema tome ova tekma je bila zrela za remi ako već ne za pobjedu naših. i imaju pravo svi koji kažu, da je ovo nezaslužen rezultat jer nije ni Brazil ničime zaslužio pobjedu uzmi u obzir da nije bilo penala i tog naivnog propusta naših kad su dozvolili neymaru da puca neometano s 20tak metara to su stvari koje presude ovakve izjednačene susrete, iskreno nakong gola Neymara znao sam da neće dobro završit jer je bilo još previše vremena do kraja utakmice i znao sam da će i sudac se uključit kad tad, čeko je 70 minutu jer je vidio da ovi sami nisu sposobni probit taj naš zadnji red u drugom djelu i onda je on odlučio ubrzat stvari, i te priče da se ovako sudi u japanu neka mi nađu snimke s bilo koje utakmice da suci ovo tamo sude, koga oni lažu? da se ovo sudi penal, bilo bi sto penala po kolu u svakoj ligi svijeta pa nije to smisao nogometa, određeni kontatk se mora tolerirat pogotovo u 16 estercu jer svaki branič ima pravo branit svoj prostor i gol i malo čvršće. normalno ako to postane prečvrsto i krvnički se izudara nekog, onda je to 11esterac da je bilo toga ja ne bih uopće bio razočaran kako sam sada kad nam je nanesena evidentna nepravda. idući put kad se ovo napravi, naši nakon izvedenog 11esterca bi trebali napustit stadion jedini mogući način kako se može postić efekt protiv ovavkih odluka je bojkot igre i napuštanje stadiona, to bi onda počele i druge ekipe prakticirat i ovakav evidentan lopovluk bi se prije ili kasnije eliminirao iz igre koju uništavaju ovakvi pojedinci kao što je ovaj sudac.

Inkvizitor
13-06-2014, 14:01
Točno. Mi smo bili bolji drugo poluvrjeme i počeli diktirat igru, niej bilo ispucabvanja i napucavanja, naši su počei španat i to fino španat, i više je dimilo oko brazilskih vrata nego naših. Brazil do penala u drugom poluvremnu nije napravio faktički ništa, nije nam došao do gola.

I zato je ovaj komedijaš onako poletio svirat penal ko siromašno dijete kad vidi otvorenu prodavnicu čokolade

ZGabriel
13-06-2014, 14:20
pričaš gluposti, pri rezultatu 1-1 sudit ovakav penal itekako utječe na konačni rezultat, tko kaže i čime to može potkrijepit da mi ne bi zabili 2 gol prvi da nije bilo tog penala i možda i pobjedili na kraju

eh, da baba ima znaš već šta, bila bi deda. :zubo
da smo zabili tri gola, suci nam ne bi mogli naštetiti. isto vrijedi i za rukomet i za košarku. nama su uvijek suci krivi. i oko svakog EP i SP ista priča. ekipa snova, super atmosfera, izbornik k'o nacrtan, puni energije...i onda se ispušu ko balon već u prvom krugu.
kad si superioran protivniku, onda ti sto sudaca ne može ništa. kad je li-la, ili kad si slabiji, mo'š se slikat.
meni je žao što nije ostalo barem 1:1, ali ni taj gol nismo mi zabili. :nezna

Bukowski
13-06-2014, 14:23

A možemo,zaglumit Hajduka,pa kako oni šalju dopise HNS-u,mi moremo napisat dopis FIFA-i...

Mada bi i rezultat bio isti,ispali bi manje redikulozni od Hajduka.

Pozdrav bratu Niki,tako triba,otimačina.Pitaj kuma,on zna.Licimuri.

Isto tako,pozdrav za Brosketa,fantastičan debi,i fantastičan potez izbornika.Još kad je nakon toga stavio Modrića naprid,a Rakitić osta iza....jedino šta bi nadmašilo taj genijalni potez je da je još i Modrića izvadija i stavija Sammira na plejmejkera.

Pletikosa ne more obranit po podu da mu život ovisi,ka ni jedan Hajdukov golman,Srna je za penziju ima 3 godine,Ćorluka nije 20% nogometaša šta je bija,Jelavić je drvo,i tako.

Na kraju,jebeš mi sve,od onih od kojih san najmanje očekiva su radili nešto.Perišić i Olić.A i Vrsaljko je čak neloš bija.Bar u usporedbi s onim šta san ja očekiva.

Evo,samo za izbornika

Subašić
Srna-Schildenfeld-Lovren-Vrsaljko/Pranjić
Vukojević-Modrić
Perišić-Rakitić-Olić
Mandžukić

Zamjena,OBAVEZNA.Rebić umisto OLića čim izduši (start drugoga,eventualno najkasnije do 60-e),
Da Silva umisto Mandžukića ako ovoga ne ide,ili ako utakmica teče tako da smo mi više u posjedu,i da ima tih odbijanaca,itd.
Srnu eventualno u startu odjebat,i stavit koga god,dal ovog Ćorluku (malo manje) raspalog,il Vidu kojeg me strah jer nije normalan,crveni skupi bez se oznojit.

Fala molin,sve tučemo.

Jedini kojem ide poseban pozdrav je Eduardo Da Silva,jedino šta mi je ža je šta nije dobija bar deset minuti.Drugi strijelac reprezentacije U POVISTI,igra u Brazilu,protiv Brazila...al jbg Dudu moj,znaš i sam zašto si marginaliziran.Eno ti Broske more bit uzor.

Sve skupa za se izrigat,i to suđenje i sve.Al dobro,nije da nisan navika,za Hajduka navijan.Vidija san i gorih stvari,od parade Vrsaljka na Poljudu do penala metar i po van 16 u Rijeci.A sad,kad nas je sviju okačilo,ajmo malo kmečat,i čudom se čudit kako je to moguće,a oni ne jednu utakmicu,nego cilo prvenstvo izrežiraju,mater vam licemjernu.

Očekujen da se kazni HNS radi navijačkih komentara nakon utakmice,da se Kovaču da zabrana vođenja radi izjave o otimačini,a barem 3 utakmice (ako je Tušo dobija 6 za ništa),i da neki FIFA-in Vučemilović obavezno odrapi i financijsku kaznu.Razlog neka nađe,po volji.

I još kad umisto Meksika bude u skupini Brazil 2,a sa Kamerunon budu u lipoj priči,e onda se možda vratite u realnost,gadovi odvratni.

PS.Mogli su dat tri gola,pa ih jedan penal i poneki poništeni ne bi koštali :muka

Bukowski
13-06-2014, 14:25
ali ni taj gol nismo mi zabili. :nezna

Ne,nego je Marcelo uzeja loptu na centru i mrtav ladan oša i zabija autogol.

bandira
13-06-2014, 16:16
:smijeh

A fakat nas je pokral..ne samo da je sudio penal koji je komedija i poništio nam onaj čisti skok Olića za kojeg glupi Beusan kaže da je faul..a faula nema nigdje jer nije svaki kontak s golmanom u petercu faul..jer golman ne kontrolira loptu , prolazi mu kroz ruke i dolazi Oliću na glavu..a golman ide unazad na Olića, na naskače Olić na golmana, Olić je u sovm regularnom skoku.. pa tako ne znam što je tom Beusanu..i onom uopšte i kapiten Prosinečkom, nego nas je cijelu utkamice kraduckao i skoro svaku dvojbenu situaciju sudio za Brazil a omjer dosuđenih prekršaja ide tome u prilog..

I ono je bio faul nad Olićem mada nije na prvu tako izgledalo..lik je ušao Oliću u putanju kretanja i potkačio ga koljenom..to je kume moj faul..toga smo se nagledali..jel namjerno ili ne..to nikog ne zanima..

šta mi nismo zabili još 3 gola,tako ti nekako komentiraš neke druge utakmice...

Inkvizitor
13-06-2014, 16:21
šta mi nismo zabili još 3 gola,tako ti nekako komentiraš neke druge utakmice...

Brazilu..Ili Slavenu Belupo

i daj majke ti sjašite sa tom žuči i Hajdukom . Ovdje je riječ o reprezentaciji

Bukowski
13-06-2014, 18:25
Brazilu..Ili Slavenu Belupo

i daj majke ti sjašite sa tom žuči i Hajdukom . Ovdje je riječ o reprezentaciji

Nije tu riječ o reprezentaciji,kao šta ni tamo nije riječ o Hajduku.Riječ je o krađi.

A za ovo Belupu il Brazilu :naklon

Evo,sad san još jednu novu sazna.Znači na to dal se imaš pravo žalit na krađu utječe i ko ti je protivnik....

Evo još jedan :naklon

Humphrey
13-06-2014, 19:58
Suđenje će biti vrhunsko. Poništili dva regularna gola Meksiku, smiješno nešto.

Kad će više netko odbiti igrati za te dvije mafijaške organizacije fifu i uefu? Nogomet treba novu krovnu organizaciju, ovi neka postanu samo ružna prošlost.

Inkvizitor
13-06-2014, 20:02
prvi nije regularan..

NorthStand
13-06-2014, 21:46
eh, da baba ima znaš već šta, bila bi deda. :zubo
da smo zabili tri gola, suci nam ne bi mogli naštetiti. isto vrijedi i za rukomet i za košarku. nama su uvijek suci krivi. i oko svakog EP i SP ista priča. ekipa snova, super atmosfera, izbornik k'o nacrtan, puni energije...i onda se ispušu ko balon već u prvom krugu.
kad si superioran protivniku, onda ti sto sudaca ne može ništa. kad je li-la, ili kad si slabiji, mo'š se slikat.
meni je žao što nije ostalo barem 1:1, ali ni taj gol nismo mi zabili. :nezna

razumjem ja što ti pričaš, ali smiješno je da se suci uvijek u ovakvim tekmama postavljaju "zaštitnički" prema jačim reprezentacijama-ekipama. ako je netko momčadski gledano jači, šta mu stvarno treba sudac i ovakvi penali da bi dobio tekmu? tragikomedija je ovo što smo gledali jučer, a i danas se sudilo svašta kontra meksika. mislim da će ovo svijetsko prvenstvo još jendom dokazat, da je Fifa mafijaška organizacija i da joj je do nogometa najmanje stalo. ali bitno da su oni "zakaparili" Šimunića što dalje od Brazila i stadiona, lako ćemo za ove sitne "previde" i udese na otvaranju prvenstva koje može se reći i utječu na cijeli tijek prvenstva. koji je smisao toga, neka fino kažu favoriti ne smiju biti poraženi i riješit ćemo to tako da se protiv njih neće ni igrat već će im se automatski upisivat tri boda i problem riješen. a ove dvije tekme, neka se čupaju ove "drugorazredne" ekipe.

ZGabriel čitam one debile na forum.hr-u i stvanro mi se sere od tog našeg idiotizma, pa nego tko je kriv svaku jebenu tekmu nas pljačkaju pogotovo ove važnije tekme uvijek imaju neke previde, baš slučajno da nikad ne naprave previd u našu korist? dajte me nemojte pravit budalom, ako vama nije jasno koliko suci utječu na sport pitajte Antu Kostelića i on će vam reći zašto je djecu stavio u sport s "štopericom".

kako nismo mi zabili gol, pa tko je stvorio tu loptu pred marcelom ako ne naši igrači odnosno Olić i Jelavić? jel bi moglo doći do tog autogola, da nije bilo te naše akcije i prodora po lijevom boku? ne razumjem zašto sami sebe podcijenjujemo, a da smo pobjedili ili igrali remi kurčenju ne bi bilo kraja i tada bi nam sve bilo super. naravno da smo i mi zakazali u nekim segmentima igre, prije svega defanzivno ali ne možeš ti protiv ekipi kao što je Brazil stvorit 10 gol šansi na tekmi, imat ćeš ih par u vrh glave mi ih nismo iskoristili oni su uz pomoć suca zabili dva gola više, čisti faul na rakitiću za 3-1 oscar i penal je suvišno dodatno pojašnjavat za 2-1. dakle dva od tri gola brazila, su plod sudačke pristranosti i debilizma i onda kažu pa šta komentirate suđenje, odite pitat BBC CNN i pol nogometne europe zašto pričaju o tome, ako je sve bilo regularno.

naravno da ne treba sad tu kukat ko neka plačipička, ali odavno je trebalo napustit travnjak zbog ovakvih stvari, ako idući put ne napuste neću ih više majke mi ni gledat na takvu nepravdu treba drastičan potez povuć odnsono pokupit sve igrače s terena makar nas izbacili s natjecanja i nedozvolili igrat sljedeće dvije tekme u skupini, treba jednom reći NE tom šljamu iz Fife i Uefe, gospodo nećete od nas radit klaunove godinama i mislit da mi to moramo trpit i nikad ništa ne poduzet protiv takvog ponašanja.

a ovaj japanac je najbolji primjer, kud svijet ide da su japanci postali potkupljiva gamad. zgadio mi je japance i cijeli japan, jedan smrad pokvareni. eto, što takvi idioti rade a siguran sam da nisam jedini koji tako rezonira, neki su rekli da će prodat aute a neki da će prestat jest sushi. :rofl

sve u svemu, Brazil je iza nas Meksiko je dobio Kamerun, ovo što sam vidio uz malo veću koncentraciju u obrani dobivamo obadvije tekme bez problema. po meni nemaju razinu naše igre, i mislim da će naši ako se samo malo bolej pripreme i uozbilje lagano dobit kamerun a onda se s meksikom potuć za to drugo mjesto muški, nema druge ovo je SP i treba se bez kalkulacija igrat i dat svoj maksimum, meksiko je nezgodan ali uvjeren sam da im možemo dati gol više nego oni nama a to je jedino bitno. Mandžukić se vraća, prije sam reko da je 20 posto ekipe nakon Brazila mislim da je 40 posto naše ekipe, bez te trpalice golova mi smo tupi u napadu. gotovo nitša ne možemo zabit niti ugrozit ozbiljniej protivnički gol, vidjet će se već protiv kameruna koliko puna nam znači taj njegov golgeterski talent. i koliki je Guardioal idiot, kad se odriče takvog klasnog napadača.

NorthStand
13-06-2014, 22:03
A možemo,zaglumit Hajduka,pa kako oni šalju dopise HNS-u,mi moremo napisat dopis FIFA-i...

Mada bi i rezultat bio isti,ispali bi manje redikulozni od Hajduka.

Pozdrav bratu Niki,tako triba,otimačina.Pitaj kuma,on zna.Licimuri.

Isto tako,pozdrav za Brosketa,fantastičan debi,i fantastičan potez izbornika.Još kad je nakon toga stavio Modrića naprid,a Rakitić osta iza....jedino šta bi nadmašilo taj genijalni potez je da je još i Modrića izvadija i stavija Sammira na plejmejkera.

Pletikosa ne more obranit po podu da mu život ovisi,ka ni jedan Hajdukov golman,Srna je za penziju ima 3 godine,Ćorluka nije 20% nogometaša šta je bija,Jelavić je drvo,i tako.

čini mi se da je i Kovač počeo radit sranja, s nekim igračima Brozović i Sammir po meni nisu za reprezentaciju. ali neminovno je da sve mora biti po gazdinom, dok god je "gazda" šef "kafane". jedno je sigurno, od reprezentacije će nam ovakvom politikom napravit dinamo. a onda svi znamo na što će to ličit, nije daleko od toga. sve u svemu, Kovaču ću konačnu ocijenu dat nakon kameruna i meksika eventualno španjolske-nizozemske u osmini finala, tad ćemo puno toga znat od kakvog je kova ko trener, za sad ima samo prolaznu ocijenu ali daleko je on od toga da mu se nešt čestita iako on hvali igru naših, mislim da su naši mogli dosta bolje odigrat tekmu pogotovo u pogledu držanja lopte, defanzivno i ofenzivno u svakom segmentu igre ima mjesta za napredak i ide mi na nerve to tiješenje samog sebe kako je sve bilo super ali sudac nas je zajebo, je sudac nas je zajebo gadno ali i mi smo itekako mogli bolje igrat, em što smo bili impresionirani em neki igrači očito nisu na razini ovog natjecanja, Ćorluka Kovačič Jelavić Srna to su nam četri igrača manje na terenu, trebamo istini pogledat u oči od 2008 i EP u austriji ova reprezentacija nema dušu, nema onu želju koja ih je krasila i vodila do najvećih pobjeda. po meni veliki je problem upravo u tome, pola obrane nam se mlitavi dok oscar i neymar primaju opasne lopte na 30 metara, ok prekršaj je bio na rakitiću ali tri igrača su ga pratila i da nijedan nije mogo uklizat na loptu, da ni Plete nije mogo očekivat da će pucat u onaj kut u koji je pucao jer u drugi nije mogo pošto ga je blokirao lovren to meni ne ide u glavu, treba primjetit te naše gluposti i jasno ih navest igračima a ne se samo bavit sucem i njegovim budalaštinama, tu se slažem s nekim kritičarima da se previeš bavimo sucima, moramo analizirat svoje greške a ne sudačke, jer tekma protiv kameruna je za skoro dva dana, nemamo vremena za zamaranje s izgubljenom tekmom i sudačkom trojkom koja nas je izmasakrirala. ako budemo pametni, dobit ćemo obadvije iduće tekme i s time poslat jasnu poruku lopovima iz Fife da im njihova mešetarenja neće tek tako pokvarit naše ciljeve na ovom prvenstvu.

ZGabriel
13-06-2014, 22:29
razumjem ja što ti pričaš, ali smiješno je da se suci uvijek u ovakvim tekmama postavljaju "zaštitnički" prema jačim reprezentacijama-ekipama. ako je netko momčadski gledano jači, šta mu stvarno treba sudac i ovakvi penali da bi dobio tekmu?

pa za svaki slučaj. :zubo ako slabiji daju 173 % od sebe i iznenade jačeg.

ne znam zašto se čudiš sucima, pa nije to od jučer. nogomet je postao biznis, koga briga za pravdu i poštenje? ali ako nisi u stanju dati gol, kako se možeš nadati pobjedi?
osim toga, je li moguće da nikad ni jedan sudac nije presudio nešto u našu korist? ne sjećam se da se oko toga toliko raspravlja. :zubo

Bukowski
13-06-2014, 23:10
osim toga, je li moguće da nikad ni jedan sudac nije presudio nešto u našu korist? ne sjećam se da se oko toga toliko raspravlja. :zubo

Pratin reprezentaciju od samih početaka,od utakmice sa SAD-om,nek san sve skupa propustio 15 utakmica do danas (uključujući i prijateljske),i najiskrenije ja se ne sićan di nas je poguralo osim u jednoj utakmici.Sa Italijom na SP 2002. u Japanu.I nigdi drugo.Bar kolko mene pamćenje služi.

A satralo,nije da nas taru,u kvalifikacijama i nema potribe,bar dosad nije bilo,ono,da igraš majstoricu kontra "velikih",a na završnicama bome je par puta.Evo sad,prošlo prvenstvo kontra Španjolaca mi pada na pamet čist penal na Ćorluki pri rezultatu 0:0 15 minuti do kraja.Pa na EP-u u Portugalu kontra Francuza Trezeguet štopa rukon,čisto ko suza,i zabija.

Jebat ga,i to je u biti pun kurac,samo kako navijan za Hajduk nije mi to nešto :kez

Kako san i reka,sad bi triba Niko dobit zabranu vođenja momčadi radi izjava,pa HNS da dobije kaznu za prešarene dresove ili jer su se neki hrvatski navijači sukobili sa policijom i bili među prosvjednicima na drugoj strani grada,onda bi tek dobija onaj filing krađe :kez

I da,da se otkrije da Meksički savez ima e-mail adresu selecao@yahoo.mail

@north
ma kikseva kolko oš.Pletikosin je treći gol,onaj spor,ovaj raspal,al jebat ga,mene najviše nervira to kemijanje sa pozicijama.Di ti napadači igraju krila,desni bekovi live,a jadni Rakitić uporno igra na 60 metara od gola.Ajde,sad kad je Kovačić tu kao,okej.Ali da on igra na zadnjem da bi sammir moga zablistat na plejmejkeru,to je za se izrigat.Ili ono juče kad vadi Kovačića jer se nije s loptom sasta,ubaci Brozovića :skartoc i onda za ne falit,gurne Modrića naprid.A Modrić baš igra tog zadnjeg,i drugo,svi znaju da bi prije umra nego tuka na gol.To meni ide na kurac,kad ti izbornici ne vide ono šta je čista logika ostalih 4 miliona ljudi.I ić na Brazil bez jednog udarača,kretenizam na entu.Oba gola su dali šutem izdaleka,nakon šta nije bilo nikog da faul napravi.

Meni je Kovač mrtav nakon šta san vidija popis,Sammir,Brozović,Zelenika,pa za ne falit uleti i Močinić iz lijepe priče.

Mrtav je sa svake strane,šta se mene tiče.I prvaci da postanu.Al,šta se znanja tiče slažen se s tobon,sve će se vidit u ove dvi utakmice koje dolaze.

Jedino za šta san zicer da je Kovač dobar je za psihološku pripremu.Njega neće ovo poljuljat ni sekund,ka šta ne bi poletija ni da smo tukli.Toga nama fali,mi vječno gubimo od nekoga "ko je posli u finalu....".To su odlike malih.Poraz je poraz-neuspjeh.Protiv Brazila ka i protiv Walesa.I pobjeda naša kontra Njemačke nije ništa veća nego protiv Irske.Ako je u istom rangu natjecanja,naravno.

NorthStand
14-06-2014, 00:01
pa za svaki slučaj. :zubo ako slabiji daju 173 % od sebe i iznenade jačeg.

ne znam zašto se čudiš sucima, pa nije to od jučer. nogomet je postao biznis, koga briga za pravdu i poštenje? ali ako nisi u stanju dati gol, kako se možeš nadati pobjedi?

jedino Graham Pol, njega možemo pisat zlatnim slovima, svi ostali u značajnim susretima su nas zajebali.

Inkvizitor
14-06-2014, 00:21
Imali smo mi pogurance itekakve..ono s Italijom 20002-ge poništen jedan čisti gol Talijana i onaj drugi, dvojben, penal kontra Rumunja u osmini finala 1998-me, Asanovićeva gluma, pa isključenje Nijemca..protiv Australije 2006-te Tomas šamara loptu rukom, sudac ništa..suđen nam je penal nad Pršom protiv Japana dvojben, Srna ga doduše fulao..

Ustavri više smo imali poguranaca...oštećeni smo protiv Nijemaca 96-te, na prošlom Euru protiv Španjolske i protiv Brazila..jučer..

Bukowski
14-06-2014, 00:57
Imali smo mi pogurance itekakve..ono s Italijom 20002-ge poništen jedan čisti gol Talijana i onaj drugi, dvojben, penal kontra Rumunja u osmini finala 1998-me, Asanovićeva gluma, pa isključenje Nijemca..protiv Australije 2006-te Tomas šamara loptu rukom, sudac ništa..suđen nam je penal nad Pršom protiv Japana dvojben, Srna ga doduše fulao..

Ustavri više smo imali poguranaca...oštećeni smo protiv Nijemaca 96-te, na prošlom Euru protiv Španjolske i protiv Brazila..jučer..

Za Italiju san reka,a imaš pravo,totalno san zaboravija na penal kontra Rumunja.Tu je isto poguranac,mada nije bilo ono čisto u stilu "krađa il nikako".Da je jučer samo penal svira Brazilcima npr,to je taj ekvivalent.Ali nama kontra Rumunja nije pušten gol nakon faula,i još njima poništen.Ako razumiš.Kontra Italije ja san npr ima osjećaj da su Talijani baš opljačkani.

A za ostalo se ne slažen nikako,kontra Švaba ono je crveni Wornsa kao kuća.Ruši zadnjeg igrača,još je Šuker majstorski pao,nioga mu odletila ko da ju je bob onaj šta piči po ledu skupija.Al crveni brate,čisti.Bar po meni.Također penal kontra Japana,čist.

Al san se sitija još jednom šta smo zakinuti,kontra Švaba na Euru u Engleskoj.Prije drugog gola Klinsmanna bija je faul čisti,sad jedino nisan načisto jel bija na Jarniju.Ili Soldi,Jurčeviću?Jebeš mi sve ne sićan se,bit će da je Jarni,tamo livo je bija faul.

Edit:sad san vidija da si i ti spomenija Euro 96-e

PS.Tad smo bili jači nego u Francuskoj dvi godine kasnije

NorthStand
14-06-2014, 03:25
vi pričate ko da su oni sve te presude donosili jer nama žele dobro, nemojte me nasmijavat sve njihove pogreške koje su išle nama u prilog su upravo to pogreške, a ovdje je riječ o navlačenju, kao što je i onaj sudac pola talijan pola hrvat koji je sudio dvoboj Turska-Hrvatska produžio produžetke i turci su nam zabili gol u tom produžetku produžetka. graham pol je sudio protiv australije i italije, i to sam i reko to je jeidni put kad smo stvanro imali pomoć ali nije to bila pomoć jer na englez voli daj me ne nasmijavajte. njima se pomaže na našu štetu svijesno, o tome se radi. isto to protiv rumunja, jel bio ili nije penal ne znam ali znam da ga je Šuker moro ponavljat i opet ga je zabio bez obzira na ponavljanje a što bi bilo da je fulo? po meni nije to ništa za usporedbu s ovime, eventualno ona tekma protiv talijana ali i tamo je bilo manje pljačke, tamo nije priznat jedan gol talijanima a zaleđa su realno bila i prekršaji neki, ne mogu se sad sjetit svakog detalja ali neke stvari talijanima su uredno suđene a pričalo se kao da su tu pokradeni, ja se s nekim tezama u toj tekmi ne slažem, jedino s čime se slažem da im je vjeojratno poništen regularan gol. i šta sad, jbg suci ko suci mutavi blesavi i bezobrazni, ni prvi ni zadnji put. ovo što se nama dogodilo, dogodit će se opet nekome već na ovom natjecanju, jer ti suci nisu normalni i još ih beusan hrabri i kaže "sudac je uvijek u pravu" ma nabijem te na kurac debilu tebe i sve te tvoje mutave suce kojima stalno držiš ljestve i leđa ko da su svete indijske krave.

to protiv švaba 1996 je bila čista pljačka, tako da me nemojte nasmijavat reko sam vam za ovu tursku da su produžili produžetak onaj glupavi talijan kojem je stara iz istre produži produžetak i uvale nam gol u doslovce zadnjoj sekundi i napadu. poslje znamo šta je bilo, to su smeća neviđena i nevjerojatno što se sve tim sudačkim govnima tolerira, daleko više su oni nama štete i krađe napravili nego što mi mislimo samo mi zbog kompleksa manje vrijednosti često glumimo većeg papu od pape, "aj šta ćeš sad galamit na to bilo pa prošlo" , a englezi su se pobrinuli da nakon onog nepriznatog lampardovog gola uvedu ovu tehnologiju da se vidi dal je lopta prošla liniju ili ne, dakle svi rade nešto kad su oštećeni samo mi metemo stvari pod tepih, e pa onda nam i treba ovako da nas jebu u zdrav mozak pred 2 miljarde ljudi.

NorthStand
14-06-2014, 04:07
http://www.youtube.com/watch?v=G11ItlHSvs4&feature=youtu.be

:smijeh :rofl

Inkvizitor
14-06-2014, 10:15
Za Italiju san reka,a imaš pravo,totalno san zaboravija na penal kontra Rumunja.Tu je isto poguranac,mada nije bilo ono čisto u stilu "krađa il nikako".Da je jučer samo penal svira Brazilcima npr,to je taj ekvivalent.Ali nama kontra Rumunja nije pušten gol nakon faula,i još njima poništen.Ako razumiš.Kontra Italije ja san npr ima osjećaj da su Talijani baš opljačkani.

A za ostalo se ne slažen nikako,kontra Švaba ono je crveni Wornsa kao kuća.Ruši zadnjeg igrača,još je Šuker majstorski pao,nioga mu odletila ko da ju je bob onaj šta piči po ledu skupija.Al crveni brate,čisti.Bar po meni.Također penal kontra Japana,čist.

Al san se sitija još jednom šta smo zakinuti,kontra Švaba na Euru u Engleskoj.Prije drugog gola Klinsmanna bija je faul čisti,sad jedino nisan načisto jel bija na Jarniju.Ili Soldi,Jurčeviću?Jebeš mi sve ne sićan se,bit će da je Jarni,tamo livo je bija faul.

Edit:sad san vidija da si i ti spomenija Euro 96-e

PS.Tad smo bili jači nego u Francuskoj dvi godine kasnije

Gol je dao Sammer a prekršaj je bio na Jerkanu koji je prije napravio penal plesnuvši loptu rukom bez ikakvog povoda. Inače to pleskanje lopte rukom je neki fetiš Hrvata. Tako je Gudelj protiv Totenhema plesno loptu rukom i sjebo Hajduku finale Uefa kupa a Tomas dvaput protiv Australije, jednom sviran penal drugi put nije. To je ona utakmica gdje je Šimunić dobio tri žuta.

Zanimljivo da Jerkan nakon te utakmice više nije igrao za repku a tako je pouzdan igrač bio.

I protiv Danske nam je tada suđen dvojben penal na Staniću na tom Euru.

Ja nikad ne bi dao crveni za onaj prekršaj na Šukeru ali dobro to je stvar osobne procjene. Prije toga su nas Nijemci držali u mišjoj rupi a Ladić branio rukama i nogama.

U svakom slučaju ne možemo se žalit kao mala država na suđenje, više puta su bile sudačke greške u našu korist.

Bukowski
14-06-2014, 14:27
Gol je dao Sammer a prekršaj je bio na Jerkanu koji je prije napravio penal plesnuvši loptu rukom bez ikakvog povoda. Inače to pleskanje lopte rukom je neki fetiš Hrvata. Tako je Gudelj protiv Totenhema plesno loptu rukom i sjebo Hajduku finale Uefa kupa a Tomas dvaput protiv Australije, jednom sviran penal drugi put nije. To je ona utakmica gdje je Šimunić dobio tri žuta.

Zanimljivo da Jerkan nakon te utakmice više nije igrao za repku a tako je pouzdan igrač bio.

I protiv Danske nam je tada suđen dvojben penal na Staniću na tom Euru.

Ja nikad ne bi dao crveni za onaj prekršaj na Šukeru ali dobro to je stvar osobne procjene. Prije toga su nas Nijemci držali u mišjoj rupi a Ladić branio rukama i nogama.

U svakom slučaju ne možemo se žalit kao mala država na suđenje, više puta su bile sudačke greške u našu korist.

Je u pravu si za Jerkana i Sammera.Onda je faul bija Klinsmannov pa je on asistira Sammeru?

I penal kontra Danaca koji spominješ je bija.Al okej,može neko reć dvojben,nije bija klasični,da kažeš penal il nikako.Mada je bija,po meni.

Za crveni Wornsa 98-e ne mogu virovat da govoriš da nikad crveni ne bi da,majke mi.Okej da kažeš nije ti čisto,al da baš tvrdiš da nije ni blizu...

I na kraju opet kažeš da nas je više guralo?!?Ja u klin ti u ploču.Evo ti moje liste:

Poguranci

1.Kontra Talijana u Japanu (čisti gol Vierija,posli zadnji poništeni sumnjiv faul).Rezultat-pobjeda koja nam daje šansu za prolazak ako dobijemo zadnju,dakle Talijani teško oštećeni.

2.Kontra Rumunja u Francuskoj (navučen penal,nešto slično ovome s Brazilom,samo bi ja reka da je ipak bilo ako ništa bolje odglumljeno od Asanovića,nije kasnija sekund s padom).Rezultat-gol koji je direktno odlučija utakmicu u nokaut fazi.

Satiranje

1.Kontra Švaba na Euru u Engleskoj (debelo sumnjiv crveni Štimcu,gol nakon čistog faula na Jerkanu),cila utakmica kriterij faulova smišan,totalno na njihovoj strani.Rezultat-direktno ispadanje.

2.kontra Francuza u Portugalu (štopanje Trezegueta rukon,nakon toga zabija).Rezultat-adi toga remija nam je potrebna pobjeda nad Englezima za prolazak dalje,da smo dobili Francuze i remi bi nam igra.

3.Kontra Španjolaca na prošlom Euru (nedosuđen čist penal na Ćorluki,pri rezultatu 0:0,15-ak minuta do kraja).Rezultat-utakmica direktno odlučivala ko prolazi,nama je igra i remi na kraju se pokazalo,šta će reć da smo poveli,pa čak i da su Španjolci uspili izjednačit,opet mi prolazimo.

4.Kontra Brazila nekidan (nedosuđen crveni Neymaru koji je itekako moga bit suđen,ne radi jačine kontakta,nego radi očigledne namjere,dosuđen penal koji je čisto iznuđivanje,i to loše,dajvanje koje kasni sekund-dva,fred pada nakon šta ga Lovren već pušta,ponuišten gol radi sumnjivog faula na golmanu,di naš igrač skače čisto u zrak,ne unaprid pa da inercijom ruši golmana,plus šta je golmanu prije ikakvog kontakta sa Olićem lopta prošla kroz ruke,treći gol postignut nakon nedosuđenog mrtvog čistog najčistijeg faula,i na kraju,čitava utakmica kriterij faulova presmišan).Rezultat-bumo vidli.

Eto,stari,ja iskreno,najiskrenije,jedino u utakmici s Talijanima dvi i druge sam ima osjećaj krađe,baš krađe.Kontra Rumunja je moglo uć u greške,eto je i north da primjer di se penal ponavlja,znači nije bilo pet situacija da kažeš da nešto smrdi.Sa druge strane,da ne misliš da sva ova satiranja smatran krađama,ja san osjećaj krađe ima prekjuče kontra Brazila,i kontra Šaba na Euru 96-e.Ovo drugo nek ide u greške.

Još jedna zanimljivost,sve 4 nabrojana satiranja su redom Njemačka,Francuska,Španjolska,Brazil.Jel slučajno šta su sve redom tzv. "velike" reprezentacije?

Moguće,4 slučaja ne mogu bit nikakav dokaz neke statistike i vjerojatnosti.Ali jesu indikativni.Na kraju krajeva svi znaju kako "se pomaže velikima".To naravno ne mora značit urotu,krađu lo stile HNL,ali nije u redu jbg.Zašto bi ti mora bit duplo bolji za pobjedit,il za izvuć remi?Zašto samo navedene velike reprezentacije imaju milion onih pobjeda "kad ne igraš dobro".A sve pobjede malih nad velikima su redom one noći kad se čuda dešavaju,kad im se poklopi apsolutno sve,od raspoloženog golmana,odlične igre,do suparnika koji gađa tri stative i sedam prečki?Redom situacije di su ovi jednostavno troduplo bolji,i di su pobjede više nego zaslužene?

To meni ide na kurac jednostavno.Daj ista pravila za sve jebemu mater.Pa da vidimo onda čija mater crnu vunu prede.

Inkvizitor
14-06-2014, 14:34
Malo si pristran al ajde..da zaboravio sam onu ruku Trezegueta na EP u Portugalu..to je isto bila krađa..

NorthStand
14-06-2014, 16:14
ja mislim da ste pristrani jedino vi koji trubite na sva zvona, kako je hrvatksoj više pomagano nego odmagano, puknem od smijeha na takve konstatacije baš me slatko nasmijete.

čitam i one panjeve tamo na forum.hr sve neki veliki nogometni znalci, a vidiš da nogomet prate od prvenstva do prvenstva, i da realno nemaju pojma o ničemu. sve neki subjektivni dojmovi, zasnovani na mišljenju kako "nije ceo svet protiv nas". ali ja ipak mislim da je, kad god igramo protiv najjačih uvijek pljačka, možete vi pričat što hoćete ali u rukometu u kojem smo velesila već godinama u onim ključnim mečevima uvijek neke sudačke greške na našu štetu, ne bih rekao da je to slučajnost. ali ajde, neka svatko misli što hoće baš me briga šta netko misli o suđenju, ja mislim da nas kontinuirano pljačkaju zato jer smo mali, zato jer nemamo reputaciju velike države i velike nacije, i da je to glavna osnova za sve. bez brige, da smo mi domaćini gotovo sigurno bi sudili protiv nas. sjetite se finale rukometa zagreb, hrvatska francuska, mi domaćini a suci otimačina čista. to nigdje nećete vidjet, nego samo u slučaju da je Hrvatska domaćin prvenstva, zato bih sve te suce koji odrađuju prljavi poso za svoje "šefove" zapalio na lomači nakon tekme, pa neka promisle dok se peku jel im se isplatilo ispunjavat želje njihovih "nadređenih".

doduše, pljačke su sve rijeđe u nogometu, jer smo ipak izgraidli ime, ali eto nakon nekog vremena mogu samo reći da je ovaj Brazil ušo u kategoriju naših najvećih pljački od strane sudaca, jer je penal koji nije bio presudio susret. da ga nije bilo, tko zna kako bi tekma završila? nemojte biti smiješni, i naivno mislit da mi ne bi bili u šansi za gol jer smo u drugom djelu stvanro počeli igrat bolje i to baš u tom periodu kad je ovaj imbecil sudio penal. siguran sam da bi im zabili regularni gol, da nije bilo tog penala nikakav autogol marcela ili šta već, oni su polako postajali nervozni i taman kad smo ih stisli suđen je penal. nakon penala zabili su nam 3 gol iz sudačkog previda prekršaja nad rakitićem i naše nonšalancije u blokiranju Oscarovog šuta, kao što nam je i Neymar zabio na isti način jer smo ga samo ispratili do šuta, umjesto da smo raidli prekršaj ili jednostavno izbili mu loptu iz noge pa nije to znanstvena fantastika piknut loptu i izbacit je iz njegove kontrole. ali očito za naše je, sve u svemu neka se naši više koncetriraju na kamerun, jer Brazil više ne možemo ispravit niti rezultat promjenit. treba sada sve snage uprijet u to, da se Kamerun dobije s dva tri gola razlike, jer u tom slučaju mi možda možemo igrat i remi s meksikom u slučaju da i oni izgube s dva gola razlike od brazila a što je poprilično vjerojatno, sumnjam da će s onakvom igrom od jučer ugrozit Brazil onako kako smo ih mi ugrozili, ipak su ovi domaćini i bit će i tu laganon sudačkog "poguranca" u njihovom smjeru. tako da, neka se mi krvi napijemo kamerunu i onda možemo mirne glave mislit na meksiko i taj najvažniji duel u ovoj skupini po nas.

Grunf
14-06-2014, 21:30
Brazilci oduševljeno pozdravljaju naše u autobusu: http://instagram.com/p/pMnmo9tSvI/ Snimio Šifo. :D

Grunf
14-06-2014, 22:14

http://www.dodaj.rs/f/1m/1p/2ah1OUXc/bqbw53dieaa-5ju.jpg

Inkvizitor
15-06-2014, 12:40
Zadovoljan sam kako se ovo svjetsko igra. Napadački nogomet napokon. za razliku od prošla tri svjetska koja su bila živa katastrofa ( zadnje pravo svjetsko je bilo 1998-me u Francuskoj) gdje se činilo da igrači samo "odrađuju" prvenstvo i igraju preko volje, ovo prvenstvo izgleda skroz drugačije.

To sam i predviđao najviše zbog zemlje domaćina. Svatko se u Brazilku želi dokazat.

Dobar nogomet, puno golova.

teenager
15-06-2014, 13:42
Jučer su Urugvajci dok su vodili jednom vratili loptu nazad do golmana, nakon toga više nisu ni pomislili...
Velika je razlika u atmosferi, na sp 2010 su samo one vuvuzele zujale i svi su igrali na nulu jer je te godine Mourinho osvojio ligu prvaka sa takvom taktikom... Ovdje je nemoguće pokušati išta slično zbog navijača, jer je velika većina iz Brazila.
Evo i podatak: "Nakon prvih osam utakmica na prošlom Mundijalu postignuto je samo 13 pogodaka. U istom broju utakmica, ove godine, postignuto je 28 pogodaka."

Inkvizitor
15-06-2014, 13:44
Jučer su Urugvajci dok su vodili jednom vratili loptu nazad do golmana, nakon toga više nisu ni pomislili...
Velika je razlika u atmosferi, na sp 2010 su samo one vuvuzele zujale i svi su igrali na nulu jer je te godine Mourinho osvojio ligu prvaka sa takvom taktikom... Ovdje je nemoguće pokušati išta slično zbog navijača, jer je velika većina iz Brazila.
Evo i podatak: "Nakon prvih osam utakmica na prošlom Mundijalu postignuto je samo 13 pogodaka. U istom broju utakmica, ove godine, postignuto je 28 pogodaka."

To je to...

Humphrey
15-06-2014, 13:52
sad mi je nekako drago što stipe nije obranio ona tri gola, upropastio bi statistiku.

moonlight
15-06-2014, 14:09
A što velite da protiv Kameruna igramo sa zadnjim veznim, koji bi još više oslobodio Modrića, a da Rakitić ide na poziciju Kovačića jer je to najsličnije onome što je igrao i u Sevilli...?

I druga dvojba, kad bi Kovač imao hrabrosti za to, Srna na klupu, Vrsaljko na njegovu, a svoju prirodnu poziciju,na lijevog beka Pranjić...?

Humphrey
15-06-2014, 14:31
Kovačić van,Badelj unutra, Pranjić umjesto Vrsaljka, Mandžukić umjesto Jelavića.

Bukowski
15-06-2014, 16:31
A što velite da protiv Kameruna igramo sa zadnjim veznim, koji bi još više oslobodio Modrića, a da Rakitić ide na poziciju Kovačića jer je to najsličnije onome što je igrao i u Sevilli...?

I druga dvojba, kad bi Kovač imao hrabrosti za to, Srna na klupu, Vrsaljko na njegovu, a svoju prirodnu poziciju,na lijevog beka Pranjić...?

Kaže i Štitzo juče da bi on volija da ako se ikoji igrač triba žrtvovat u nekakvin neprirodnim pozicijama i pretumbacijama da bi onda volija da se igrači žrtvuju za Rakitića,odnosno da on igra iza špice pod mus,a sve ostalo onda pokrpamo kako možemo.

Zato je dok je on bija izbornik npr Rakitić igra isto iza,a naprid Sammir.Također mu je Raketa igra i desno krilo dosta,a na jednoj utakmici je igra čak i livo krilo :D

Kakvi licimuri jeben im krf.

Raketa naprid,obvezatno.To nam je jedina šansa,ako nastavi s ovom istom šemom stvorit ćemo dvi šanse.U obe preostale utakmice zajedno.

moonlight
15-06-2014, 16:44
Srna nije niti sjena onako ofenzivnog beka već dugo, treba nam brzina na boku, i brza reakcija prema naprijed, na Perišića i Olića...
Kovačić je prestatičan, možda je bolje da ulazi kao džoker, zadnji vezni bi svakako rasteretio Modrića, ako on bude spreman za Kamerun, Brozović je sasvim pristojno odigrao za ono vremena koliko je dobio, Badelj nema kvalitetu da odigra čvrsto, premekan je...
Ako Mandžu ne bi išlo, mislim da Dudu zaslužuje priliku...

Štimac se rodio kao licemjer, egotriper na entu...

Inkvizitor
15-06-2014, 16:49
Štico bi nakon debakla kao izbornik stavrno trebao uljudno odbiti poziv da komentira utakmice makar hrvatske repke.

ja se čudim kako mu nije neugodno komentirat u stilu, trebalo bi ovo trebalo bi ono. Čak je činimise rekao da bi Rakitić trebao igrati polušpicu jer da je njemu to prirodno

A kod njega igrao krilo.!!

farcry
15-06-2014, 20:07
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10177529_807964519238182_3028277856293490093_n.jpg

:zubo

NorthStand
15-06-2014, 22:18
moja postava bi bila....

----------------------------Mandžukić---------------------------

Olić/Rebić------------------Rakitić/Kovačić----------Perišić/Srna?--------

---------------Modrić---------------Srna/Vukojević/Brozović-------------

Pranjić----------Lovren--------------Ćorluka-----------Vrsaljko----

--------------------------Stipe---------------------------------

ovo u zagradi sam stavio zamjene za te igrače, s time da mi je jedina prava dilema jel može Srna igrat s Modrićem u paru tog centralnog veznog? znam da je igro ovog AMRight ali jel igro kad ovu centralnu veznu poziciju, mislim da bi i to mogo solidno odigrat, jer se na ovom desnom beku po meni ne snalazi najbolje i ne daje ono što treba, u vezi bi možda mogo bolje vući loptu i centrirat svoje opasne centrašuteve i pucat koji slobodnjak, mislim da je protiv australije igro nešto slično 2006 ako se ne varama. kažem da ga se ne izbaci iz ekipe zbog Vrsaljka, jer može on biti opasan iz prekida i svojim centrašutevima, pogotovo protiv Kameruna i Meksika.

možda bi najbolej bilo Srnu stavit na mjesto Perišića, ali onda opet Perišić otpada, teško je složit kod nas formaciju jer da bi zakrpao jednu pozicju moraš promjenit tri igrača koja igraju solidno. svakako da Perišić koji mi ide na nerve svojom igrom, je na ovom prvenstvu solidan i zaslužuje priliku pa onda jedino preostaje ta pozicija do Modrića u centralnom veznom, pošto bi Vrsaljka stavio na desni bek. ali sumnjam da će išta od toga Kovač napravit, i ovog Rakitića sumnjam da će gurnut gore ko polušpicu.

NorthStand
15-06-2014, 22:33
Brazilci oduševljeno pozdravljaju naše u autobusu: http://instagram.com/p/pMnmo9tSvI/ Snimio Šifo. :D

ma ne zamjeram ja ništa brazilcima, oni su domaćini a sudac ko sudac debil čisti. FIFA je odogovorna za ovakve stvari, ali sebe neće kaznit drastično ko Šimunića zbog ovakvih događaja, presmiješno šta rade. da nikad nitko ne odgovara za ovakve stvari, i da uvijek bude po onoj "pojeo vuk magare" naravno ako nije riječ o ustaši Šimuniću tad se iz naftalina diže cijela svita atifašista antinacista i antiustaša i udaraju svim sredstvima. da nisu žalosni, bili bi smiješni.

ali Brazil je definitivno zaslužio domaćinstvo, i ne slažem se s ovima što zbog siromaštva prosvijeduju, ima siromaštva u cijelom svijetu ali baš zato treba malo ovakve "razbibrige" da nam odagna misli s problema i ostalih životnih frustracija. nogomet je idealan za to, i zato neka nama našeg SP u Brazilu ma šta tko o njemu mislio. Brazil nas je mogo dobit regularno, i to je jedino što mene smeta u cijeloj toj priči oko SP, smiješno je da se sudac mora umješat u utakmicu da bi oni nas dobili o tome se radi. ali to je vidio cijeli svijet, i bili smo ponovo popularni ko onda kad smo zavili engleze u crno i odveli "majčicu" Rusiju na EP. :kez veliki Brazil u sred brazila, mora krasti našu malu hrvatsku da bi pobjedio, neprocijenjivo! :D

http://www.vecernji.hr/nogomet/prisjetite-se-kako-je-rapaic-sokirao-44-tisuce-brazilaca-u-manausu-907375

ajmo naša mala hrvatska, ovako protiv kameruna i meksika i ima da se niskozemci useru od muke u osminifinala. :kez

Bukowski
16-06-2014, 12:25
moja postava bi bila....

Olić/Rebić------------------Rakitić/Kovačić----------Perišić/Srna?--------

---------------Modrić---------------Srna/Vukojević/Brozović-------------

Pranjić----------Lovren--------------Ćorluka-----------Vrsaljko----

ja bi vako

Olić-----------------------Rakitić-----------------Perišić

---------------Modrić---------------Vukojević-------------

Pranjić----------Lovren--------------Schildenfeld-----------Srna

S time da bi ja na golmana stavija Subašića,samo šta bi sad to bilo kontraproduktivno,to je tribalo napravit još u početku,tako da sad ne bi minja.Dalje,obavezna zamjena bi mi bila Olić-Rebić,to najkasnije do 60-e,a i prije ako ovaj izduši.

Daljnje potencijalne zamjene su Pranjić-Vrsaljko,radi čvršće defanzive,mada to ne bi tribalo bit situacija sada u ovoj utakmici,te Vukojević-Kovačić,di se onda radi rošada Modrića i Kovačića,Modrić desno na dotadašnje misto Vukojevića a Kovačić ulazi na misto Modrića.

Prva zamjena za stopere u slučaju ozljede je Ćorluka,prva zamjena za napadača je da Silva.U slučaju Dudua bi zamjenu radio i ovisno o tijeku utakmice,ima utakmica u kojima bi po meni bio daleko korisniji i bolji od Mandžukića.

Kad malo bolje razmislin to su sve :D,jedino što bi mi Mandžukića držalo ispred njega je to šta igramo ovu formaciju,a mario se puno bolje snalazi kao usamljeni napadač,tu je fail da Silvi,nikad to nije zna igrat.Al tu dolazimo do pretumbacija formacije,koju bi ja odavno napravija,to je skroz druga priča.Igramo taj 4231 a jedina dva "krilna napadača" su nam Rebić koji ne igra,i Perišić za kojeg bi se do juče svako nasmija.On me najviše iznenadio kontra Brazila,može on to igrat.

Te pozicije,s obzirom na usamljenu špicu su skroz bitne,a mi ih kako vidimo nemamo.E sad,zašto se kod nas (i u klubovima) postavlja sustav,pa se onda krpa umisto da se postavlja sustav u skladu s dostupnim igračima,to je meni misterij.Daleko više bi nam pasala igra sa dvi špice,klasični 442,dal u liniji dal romb,pa čak i 352,daleko više nego ovo.U biti,po meni je s obzirom na igrački roster 4231 daaaaleko najgora moguća formacija.

Kod nas se zaboravljaju neke trenerske osnove.

Prvo,formacija se postavlja prema dostupnim igračima.Drugo,najbolji igrači ti moraju igrat na svojim pozicijama,makar to značilo krpanje neke druge pozicije juniorom.I treće,ono šta je Luka Kaliterna reka,"kad ti pukne zadnja desna guma minjaš je zadnjom desnom".Kod nas se,ako imaš nekog igrača koji je "na papiru" bolji od ostalih,u smislu npr igraju ti 5 koji moraju,a taj je šesti,al ovih pet je već pokrilo recimo dvi pozicije koje taj šesti igra,e onda naši vrli treneri tog šestog stavljaju bilo di,samo da igra.To ja ne mogu ubrat nikako.Pa ako je on "šesti igrač po renomeu" to ne znači da će bit dobar na totalno livoj poziciji,bolji će bit "deveti" al koji igra tu poziciju.

Ako me razumite.

Grunf
16-06-2014, 14:34
Neprijatelji Hrvatske nikad ne spavaju, a njihovoj podrivačkoj djelatnosti nikad nema kraja. Nova podlost koju su uspjeli smisliti u svojoj bezgraničnoj izopačenosti je smajlić sa zastavom Kameruna. :shock

http://www.emofaces.com/en/emoticons/c/cameroon-flag-waving-emoticon-animated.gif

Inkvizitor
16-06-2014, 14:36
Dizajniran u Gornjoj Maoči pored Tuzle, Brčkog đe li..:mad

i đe je fes..:rolleyes:

Grunf
16-06-2014, 14:38
Dizajniran u Gornjoj Maoči pored Tuzle, Brčkog đe li..:mad

i đe je fes..:rolleyes:

Prema informacijama koje dolaze s terena, smajlić je nastao u bunkeru Dokumente. :D

Inkvizitor
16-06-2014, 14:39
Prema informacijama koje dolaze s terena, smajlić je nastao u bunkeru Dokumente. :D

Ma k.

u Maoči

kakve su to patke..kao ne igra Et'o :rolleyes:

nas mislite levatit..

zlatna ribica
16-06-2014, 14:51
Ma k.

u Maoči

kakve su to patke..kao ne igra Et'o :rolleyes:

nas mislite levatit..

Čula sam jučer/prekjučer na tv da on iz nekog razloga ne trenira s reprezentacijom. Navodno da nije ozljeđen, al ne dolazi na treninge. Tko zna zašto markira ili se s kim posvađao..

zlatna ribica
16-06-2014, 14:55
Izgleda da sam ga pomiješala s nekim drugim :rofl Jer sad čitam da je Eto ozlijeđen.

Samo nek bude ozlijeđen :slajo Dok ne prođe utakmica s našima. Onda nek slobodno ozdravi :kez

TheBronxBomber
16-06-2014, 18:06
Odlicno je sto su se "decki" odlucili igrati "pokazi mi čunu, a ja cu tebi svoga," tako da se nece pamtiti po ranom napustanju Brazila.

Pricat ce se o golim slikama i golom kupanju dok se čupaju za bod protiv ekstra-klasnog Kameruna.

A dvoboj s Meksikom nemojte ni spomenit.

Reprezentacija je odraz zemlje, nacije i drustva u cjelini.

NorthStand
16-06-2014, 18:32
ma dobro neka su se opustili, meni je samo žao što ženska publika nije imala priliku vidjet spolni organ naših velikana. :rofl

sve slike koje sam vidio, nisu iz prvog plana, čarli je čak rukama pokrio svoje oružje. :kez

sve u svemu, ako će ih ova zajebancija natjerat da razvale kamerun 3-0, prvi ću im čestitat. u redu je da su se opustili, treba čim prije zaboravit taj Brazil i japanskog krvnika, zato treba razumjet to sve, jedino što me brine je to da nemaju pederske sklonosti? :D za modrića srnu i čarlija znam da nemaju, jer imaju neke žene ali ovaj Lovren mi je sumnjiv, djeluje ko idealna žrtva za svakog pedera. :smijeh

NorthStand
16-06-2014, 18:37
ja bi vako

Olić-----------------------Rakitić-----------------Perišić

---------------Modrić---------------Vukojević-------------

Pranjić----------Lovren--------------Schildenfeld-----------Srna

S time da bi ja na golmana stavija Subašića,samo šta bi sad to bilo kontraproduktivno,to je tribalo napravit još u početku,tako da sad ne bi minja.Dalje,obavezna zamjena bi mi bila Olić-Rebić,to najkasnije do 60-e,a i prije ako ovaj izduši.

Daljnje potencijalne zamjene su Pranjić-Vrsaljko,radi čvršće defanzive,mada to ne bi tribalo bit situacija sada u ovoj utakmici,te Vukojević-Kovačić,di se onda radi rošada Modrića i Kovačića,Modrić desno na dotadašnje misto Vukojevića a Kovačić ulazi na misto Modrića.

Prva zamjena za stopere u slučaju ozljede je Ćorluka,prva zamjena za napadača je da Silva.U slučaju Dudua bi zamjenu radio i ovisno o tijeku utakmice,ima utakmica u kojima bi po meni bio daleko korisniji i bolji od Mandžukića.

Kad malo bolje razmislin to su sve :D,jedino što bi mi Mandžukića držalo ispred njega je to šta igramo ovu formaciju,a mario se puno bolje snalazi kao usamljeni napadač,tu je fail da Silvi,nikad to nije zna igrat.Al tu dolazimo do pretumbacija formacije,koju bi ja odavno napravija,to je skroz druga priča.Igramo taj 4231 a jedina dva "krilna napadača" su nam Rebić koji ne igra,i Perišić za kojeg bi se do juče svako nasmija.On me najviše iznenadio kontra Brazila,može on to igrat.

Te pozicije,s obzirom na usamljenu špicu su skroz bitne,a mi ih kako vidimo nemamo.E sad,zašto se kod nas (i u klubovima) postavlja sustav,pa se onda krpa umisto da se postavlja sustav u skladu s dostupnim igračima,to je meni misterij.Daleko više bi nam pasala igra sa dvi špice,klasični 442,dal u liniji dal romb,pa čak i 352,daleko više nego ovo.U biti,po meni je s obzirom na igrački roster 4231 daaaaleko najgora moguća formacija.

Kod nas se zaboravljaju neke trenerske osnove.

Prvo,formacija se postavlja prema dostupnim igračima.Drugo,najbolji igrači ti moraju igrat na svojim pozicijama,makar to značilo krpanje neke druge pozicije juniorom.I treće,ono šta je Luka Kaliterna reka,"kad ti pukne zadnja desna guma minjaš je zadnjom desnom".Kod nas se,ako imaš nekog igrača koji je "na papiru" bolji od ostalih,u smislu npr igraju ti 5 koji moraju,a taj je šesti,al ovih pet je već pokrilo recimo dvi pozicije koje taj šesti igra,e onda naši vrli treneri tog šestog stavljaju bilo di,samo da igra.To ja ne mogu ubrat nikako.Pa ako je on "šesti igrač po renomeu" to ne znači da će bit dobar na totalno livoj poziciji,bolji će bit "deveti" al koji igra tu poziciju.

Ako me razumite.

nije ni to loše, ma ima više dobrih kombinacija, jedino što je bitno je to da dobijemo kameru s što više golova razlike. pošto je meksiko dobio s 1 a zapravo 3 gola razlike ali regularno im je priznat 1 gol, onda bi bilo dobro da mi dobijemo s dva gola razlike u slučaju da igramo remi s meksikom u zadnjem kolu da nas ne izbaci gol razlika. mislim da se ovaj kamerun može dobit i s tri gola razlike, nije to nikakvo podcijenjivanje već su jednostavno limitirana ekipa i protiv meksika nisu ništa specijalno odigrali, e sad može im biti prednost to što će u manausu uvijeti biti gotovo najsličniji onima koji vladaju u kamerunu pa će se lakše prilagodit na te uvjete, ali ako su se naši dobro rashladili u bazenu, a vidjeli smo da jesu nema mjesta za opravdavanje u slučaju kiksa. :kez

pošto su znali da idu u džunglu, imali su dovoljno vremena da se rashlade, a sad je vrijeme da se žrtvuju za cijelu naciju i iznoje tih svojih 10 litara znoja u 90+ minuta u srijedu. :)

NorthStand
16-06-2014, 18:38
Odlicno je sto su se "decki" odlucili igrati "pokazi mi čunu, a ja cu tebi svoga," tako da se nece pamtiti po ranom napustanju Brazila.

Pricat ce se o golim slikama i golom kupanju dok se čupaju za bod protiv ekstra-klasnog Kameruna.

A dvoboj s Meksikom nemojte ni spomenit.

Reprezentacija je odraz zemlje, nacije i drustva u cjelini.

http://www.buzzfeed.com/mattbellassai/the-croatian-world-cup-team-celebrated-losing-to-brazil-by-s

amerikanke su poludile za našima, pogotovo ove tvoje s bronxa. :rofl

NorthStand
17-06-2014, 14:12
http://www.vecernji.hr/sp-hrvatska-reprezentacija/zasto-cemo-i-kako-u-brazilu-pobijediti-i-kamerun-i-meksiko-945211

Slaven Letica počeo analizirat i nogomet, odlično. :kez

NorthStand
17-06-2014, 23:57
kakvi debili, navijam da brazil čim prije ispadne po mogućnosti već u grupi.

Inkvizitor
18-06-2014, 00:00
Koji kilavi Brazil.

I opet su imali četri mrtve šanse. meksički golman , obrana prvenstva, kako je samo isčupao onu Neymarovu loptu.

Sad ili dobit obje utakmice ili uzet bod Kamerunu a Meksiko dobit dva razlike.

Grunf
18-06-2014, 00:04
Idealni scenarij bi bio da mi pobijedimo 2 do kraja, a Brazil izgubi od Kameruna i tako mi i Meksikanci idemo dalje. :cerek

Inkvizitor
18-06-2014, 00:05
Jesam rekao da postoji mogućnost kompenzacije. Ono nisu sudili za penal a skoro isto kao kod Lovrena čak ga je više obujmio oko ramena.

Grunf
18-06-2014, 00:07
Osim kaj je sudac danas bio normalan, više-manje, Meksikanci su imali normalnog golmana koji ne dobije gol svaki put kad lopta ide prema njemu. Da je Subašić branio bilo bi bolje, Plete je postal nepokretan.

1981
18-06-2014, 00:31
Meni nije jasno ako sutra odigramo nerješeno zašto za proć moramo dobit Meksiko dva razlike.Ako imamo isto bodova gleda se valjda međusobni susret.

Komari
18-06-2014, 00:41
Sutra sudac Portugalac..
ono baš me iznenadilo..pogotovo što je Brazil bivša portugalska kolonija.
Plus je isto ovo neriješeno večeras..

Mislim da od sutra od 2 poponoći navijam za Njemačku

:mad:

moonlight
18-06-2014, 00:50
Meni nije jasno ako sutra odigramo nerješeno zašto za proć moramo dobit Meksiko dva razlike.Ako imamo isto bodova gleda se valjda međusobni susret.

Gleda se gol razlika...

moonlight
18-06-2014, 00:54
Sutra je ključ, treba dobit Kamerun s dva razlike, a onda strpljivo na Meksiko...
Ja mislim da mi Meksikancima nikako ne pašemo...
Brazil danas nije uopće napadao visoko, s onim FRedom i Krstanović izgleda kao napadač, na što je spao Brazil, ako im je Fred prva špica:facepalm

Sve je to pozitiva ako dobro odradimo Kamerun sutra...

teenager
18-06-2014, 02:04
Nama je svejedno s kojom gol razlikom ćemo dobit Kamerun, jedina razlika je u tome da ako ostanemo nerješeno s Kamerunom, moramo dobit Mexico sa tri gola razlike, a ako pobjedimo Kamerun, možemo i sa 1:0 protiv Mexica proć :D
U svakom slučaju, za prolaz moramo dobit Mexico, što je i u redu...Naravno ak izgubimo od Kameruna onda nismo trebali ni dolazit u Brazil.

NorthStand
18-06-2014, 04:21
ma po meni ni meksiko ni brazil nisu na našoj razini, ja mislim da mi imamo još jako puno rezerve, samo je pitanje hoće li Kovač znat dobro posložit ekipu i izvuć maksimum iz njih u te dvije tekme? odgovor na to pitanje, velikim djelom saznat ćemo već sutra imali su šest dana da se spreme za kameru, okupali su se u fontani sad je zajebanciji kraj i nema više zajebancije nadam se do kraja prvenstva kad uzimamo to 1 mjesto koje nam jedino fali u kolekciji SP. :D

Grunf
18-06-2014, 09:12
Ochoa :naklon :naklon

https://31.media.tumblr.com/4214bc078f2113f2fd4a5dbeba7fb984/tumblr_n7c6p6eGA01sq4lwho3_250.gif

https://31.media.tumblr.com/90b12dbabe61bf5d0d932d1e49ed18cf/tumblr_n7c6p6eGA01sq4lwho2_250.gif

https://38.media.tumblr.com/ff61bc371725d70c42eac0d193c03f81/tumblr_n7c4wxGgBw1tdefgvo3_250.gif

https://31.media.tumblr.com/9b663f58257a0e897c3deb92b794e944/tumblr_n7c4wxGgBw1tdefgvo4_250.gif

Inkvizitor
18-06-2014, 10:00
Nama je svejedno s kojom gol razlikom ćemo dobit Kamerun, jedina razlika je u tome da ako ostanemo nerješeno s Kamerunom, moramo dobit Mexico sa tri gola razlike, a ako pobjedimo Kamerun, možemo i sa 1:0 protiv Mexica proć :D
U svakom slučaju, za prolaz moramo dobit Mexico, što je i u redu...Naravno ak izgubimo od Kameruna onda nismo trebali ni dolazit u Brazil.

Ne s tri nego s dva razlike.

današnja utakmica će biti teža nego ona s Mexicom. što zbog uvjeta, što zbog Cameruna koji je za mene bio i ostao najjača afrička ekipa, sa dobrim igračima i uopće nisu loše odigrali s Mexicom. Samo da ne izgubimo a pobjeda ili neriješeno skoro isto. Tj razlika je u u jednom golu. Naravno dobro bi bilo pobijedit ali ni neriješeno neće bit loše. Onda jurnit na Mexico u zadnjoj, nisu oni tako dobri ko što ih fale.

Inkvizitor
18-06-2014, 10:01
Sutra je ključ, treba dobit Kamerun s dva razlike, a onda strpljivo na Meksiko...
Ja mislim da mi Meksikancima nikako ne pašemo...
Brazil danas nije uopće napadao visoko, s onim FRedom i Krstanović izgleda kao napadač, na što je spao Brazil, ako im je Fred prva špica:facepalm

Sve je to pozitiva ako dobro odradimo Kamerun sutra...

Nebitno je dobio Camerun s dva ili s deset razlike.

nama su dovoljne dvije pobjede sa po 1:0 i mi idemo dalje.

zlatna ribica
18-06-2014, 10:03
Pa kad su ravno u njega pucali :kava

Inkvizitor
18-06-2014, 10:47
Ona obrana Ocho-e me podsjetila na obranu Gordona Banksa koju su proglasili najboljom obranom svih svetskih prvenstava

http://www.youtube.com/watch?v=HNLam4RAbg8

Grunf
18-06-2014, 11:54
Nemreš napraviti dobar rezultat bez dobroga golmana. Nama je Ladić briljirao na SP-u 1998. godine, spašavao nas je čak i protiv Japanaca, a da ne govorim protiv Nijemaca i ostalih. Možda bi trebali zamijeniti Pletu i staviti Subašića.

moonlight
18-06-2014, 12:07
Nebitno je dobio Camerun s dva ili s deset razlike.

nama su dovoljne dvije pobjede sa po 1:0 i mi idemo dalje.

To tako zvuči matematički, ali sumnjam da je nama lako ući u zadnju utakmicu i ganjati rezultat, ako bi eventualno danas uzeli samo bod...
Dobiti Kamerun je bitno, da se zaustave kmečavci koji su već počeli sa defetizmom, svojom pravom igrom, maksimumom pošaljemo poruku da smo ti, i da bacimo rukavicu desperadosima...
Ja isto mislim da ako mi budemo na najvišoj razini, da Meksiko moramo dobiti...Brazil je protiv njih igrao bez veznog reda, osim Oscara, oni i nemaju vezni red...Meksikancima treba napraviti pritisak odmah, na Marqueza...presjeći im dotok lopte preko boka i razvući ih...to Brazil nije radio, mi imamo puno bolje igrače za to, mislim na Mandžu što se tiče Markeza, ili našeg veznog reda što se tiče njihovog otvaranja...
Po meni danas, ključna tekma...
Kamerunci, pila naopako, Etto, loša atmosfera u momčadi, ako ih načmemo u prvih pol sata, mogao bi lako biti i hendikep...

NorthStand
18-06-2014, 12:10
plete po meni više nije za ovaj kvalifikacije za euro, i mislim da bi Subašić trebo dobit šansu, kažem nije on ni toliko star ali očito nije u formi dojma sam da bi Plete iz najboljih dana obranio i penal i 1 gol i drugi gol iz igre pogotovo. tako da, treba nam "sviježa krv" na vratima, a Subašić je odličan golman za budućnost imamo Kelavu koji je isto dobar imamo mi dosta golmana koje treba polako puštat u vatru jer plete je veće može se slobodno reći za mirovinu.

NorthStand
18-06-2014, 12:15
Ochoa :naklon :naklon

https://31.media.tumblr.com/4214bc078f2113f2fd4a5dbeba7fb984/tumblr_n7c6p6eGA01sq4lwho3_250.gif

https://31.media.tumblr.com/90b12dbabe61bf5d0d932d1e49ed18cf/tumblr_n7c6p6eGA01sq4lwho2_250.gif

https://38.media.tumblr.com/ff61bc371725d70c42eac0d193c03f81/tumblr_n7c4wxGgBw1tdefgvo3_250.gif

https://31.media.tumblr.com/9b663f58257a0e897c3deb92b794e944/tumblr_n7c4wxGgBw1tdefgvo4_250.gif

ma i ovi brazilci su nula, nemaju uopće napad onaj Fred im je očito samo za simuliranje penala. općenito su tupi ko sikira, Oskar je zabio gol nakon prekršaja nad rakitićem a da su naši bili agresivniji na brazilske igrače kad prime loptu u zoni šuta, dakle 30 m ni Neymar ne bi zabio ono što je zabio, penal je nepostojći prema tome dolazimo do zaključka da nas Brazilci na neutralnom terenu gotovo sigurno ne bi dobili a možda bi i izgubili od nas. prema tome, ljudi moji treba ovu skupinu proći jer tad ima da nizozemce zbog haga i šurovanja s englezima dostojno kaznimo i skrojimo presudu po mjeri svih naših uznika u hagu. :kez

Inkvizitor
18-06-2014, 12:16
opasna sprdačina na repku , Brozovića, Sammira, Mamića, Šukera, Širkana..obavezno pročitat :rofl

http://www.forum.hr/showthread.php?t=827435&page=54

deset stranica brutalnog humora....:rofl

NorthStand
18-06-2014, 12:21
u prvih 30 minuta, samo jedna prava asistencija na mandžu i gol je zagarantiran, ne znam koji je kurac našima ali je očito bilo i protiv brazila da mi bez mandže ne možemo zabit gol iz igre već samo iz prekida a pošto nismo brazilce prisiljavali na prekršaje u zoni udarca naravno da ga nismo ni zabili. prema tome, prekidi i naravno asistencije na mandžu bi trebale biti dobitna kombinacija, imat takvog asa u ekipi se ne smije tražit alibije za propust, to je ko da davoru šukeru ne daš loptu a ovisi ti prolaz skupine o tome. nema nam druge, nego sve lopte centrirat na mandžu da ih što prije probijemo, nadam se samo da nas neće unakazit grubom igrom prije meksika, mogla bi im i neka para sjesti na račun ti su se ubijali međusobno da dobiju što veće premije za utakmice na SP jedva sjeli na avion od njih se svašta može očekivat u slučaju negativnog rezultata po kamerun, a ne moram vam ni pričat šta bi za nas značilo da nam skrše mandžu ili modrića ili rakitića, protiv meksika moramo imat sve igrače inače smo u velikim problemima zato se bojim da bi nas mogli danas unakazit u trenucima kad budu vidjeli da više nisu u igri i da najbolje "premiju" zaradit na taj način da nam polome par ključnih igrača. nadam se da neće biti tako, ali ti afrikaneri su ćudljivi i tko zna što nam švabo na klupi i oni na travnjaku pripremaju?

Inkvizitor
18-06-2014, 12:26
Možda nam je plus što Camerun kuži da nema šanse proć sve da nas i dobije..jer zadnju tekmu igraju sa Brazilom.

A opet može biti, boli nas čuna ajmo igrat..

Grunf
18-06-2014, 12:37
opasna sprdačina na repku , Brozovića, Sammira, Mamića, Šukera, Širkana..obavezno pročitat :rofl

http://www.forum.hr/showthread.php?t=827435&page=54

deset stranica brutalnog humora....:rofl

Bench:

pere me nervoza, dal stavit će broza jer je u broza, talenta dupla doza

meni je broz dobar baš skroz, ravan mu nije ni veliki oz

najdraža boja marsela broza, znate i sami, naravno...roza,
životinja;koza,
piće je loza,
a najdraža bolest...tuberkuloza(kuka artroza/mononukleoza)

draga je njemu i jetre ciroza, a najdraži predmet;penkala iz toza
uvijek pri ruci je njemu glukoza, na trening još uvijek mama ga voza

a simbioza, samira i broza, udara jače neg najčišća droza

kamerun kmeči zbog hettrika broza, nije nam ravan ni tajvan formoza

Marcelo Brozovič:

benće moj lako je srati
čito sam na fejsu da takvi su hrvati
i ti imaš u sebi taj hrvatski jal
kogod uspije za tebe mora da je kral
vidim šta pišeš o mamiču caru, reko mi je da ti velim da te nabije na karu
a kad smo kod kare znaj da imaš sreču
da mene nije snimilo jer niko nema veču
a kad smo kod nike stoposto sereš i po njemu
kao kaj je stavil broza sam da mu digne cjenu
kaj tebe boli kurac kaj mi cjenu diže repka
treniram skoro svaki dan ne izlazim do petka
malo se opustim kod bosanca i frenkija
svugdje čeka separe i spremna litra đekija
nedužna zabava uz šabana i cecu
al ti bi buraz našo zamjerku i najboljemu svecu
smiješ mi se vidim i jer glas mi je piskutav
pričaš svima okolo broz je glup i mutav
a ja te pitam buraz o čemu mi to pričamo
pa prešo sam za sedam milja iz lokse u dinamo
sedam milja i to je bagatela, jer reko mi je zdravko da i barca me je htjela
veli poslali su ponudu sa službenog mejla
veli s tolko nula da je istog trena sjela
cijela zdravkova familija na trosjed ispod berbera
zdravko je zatražio vode i šećera
kćer je veli rekla tata nemoj umrijeti
ako odeš gotovi smo ulica će uspjeti
veli zdravko poslje da je jedva preživio
napravio je pravu stvar kako bi se smirio
spustio je pogled dolje ko da je na drogama
vidio da koleđice stoje čvrsto na nogama
veli odma je znao da još mi nije vrijeme
da atomski će dinamo gradit oko mene
navodno je točno tako sve baš i bilo
i sad smo zdravko i ja jedna duša jedno tilo
a ja te pitam benću sad kad znaš tu priču
oćeš srat i dalje
po marcelu brozoviču?

Bench:

dragi marćelo, ti pišeš mi pismo
k'o zajedno ovce da čuvali mi smo,
ne spominji zdravka jer pišem baš pjesmu;
"kako je četnik rasprodao česmu"
ma, pokrao četnik još puno je toga,
al reci nam kako je lukitzi noga?
jer slušam baš vijesti iz nudističkog kampa,
zaigrat će broz, veseli se čampa
a kamerun strepi, izvještava šapit,
na gigantskog pišu broz će ih nabit.
oduševljenje ne dijeli tek balog,
al pustimo njega, on ima premalog.
i vijest se već širi kao viroza,
hrvatcka ne može dobit bez broza.

ne laži za loksu i barselonu,
i da te mourinho već vidi u londonu,
jer snovi su jedno, a istina ta
tvoj domet su tata i gaenka.
ti samiru ne možeš čistit ni kopačke,
ma umrijet ćeš a nećeš doć do vozačke.
žurim sad, čeka me provod i torta,
na rođendan stižu mi messi i laporta,
bijonse mi puši, zaboravljam skroz,
tko je taj nevažni marćelo broz.
a benća ne ljuti on postavlja trend,
i moli se bogu da bude ti frend,
jer on je od tebe i stvorio brend,
zucni i biti će koniec, the end.

Zdravko Mamič:

jebe mene forum, al kad mene forum razjebe, ja samo dodam gas i moja pjesma mladom brosketu je opet ovdje

istina je, benće, sve šta broz je reko
dinamovo on je novo med i mlijeko
umro skoro ja sam kad barca ga je htjela
digli su mi tlak gore od vuvuzela

sedam milja dragi znaš da nije malo
al za takvu klasu i više bi se dalo
sad nakon brazila vrijedit će još više
svaki kamerunac prestrašeno diše

drag meni je jako, svaki start mu je do koske
najbolji na svijetu, to ti je naš broske
transfer rok se bliži, doće kolovoz
a onda odlazi naš marčelo broz

misliš da tek tako iz bayerna ide kroos
ništa nema čudno, zamijenit će ga broz
moćni guardiola ima ga u planu
misli o marčelu i po noći i po danu

pitali me zašto više se ne maknem
e pa benće dragi, na kurac ih nataknem
takvi kao ti moj su pravi spas
čim ih vidim glasne, odmah dodam gas

rasturi me, ajde, imaš li ta muda
tjerat ću te ako treba do vrhovnog suda
znaš i sam da imam iskustva na sudu
jebem li ga crnog, zna to i naš dudu

sad se ti povuci i marčela zamoli
da ti sve oprosti, ipak on sve ljude voli
volim i ja njega, pa to je moj marčelo,
kao šta je reko, jedna duša, jedno tijelo

:rofl:rofl:rofl:rofl

ZGabriel
18-06-2014, 12:45
Meksikancima treba napraviti pritisak odmah, na Marqueza...

Rafu Marqueza? on još igra? :pink
hmmm, možda pogledam tu tekmu...

Inkvizitor
18-06-2014, 12:46
spustio je pogled dolje ko da je na drogama
vidio da koleđice stoje čvrsto na nogama

aaaaaaaaa..hahahahahaha..aaaaaahahahahahaha....:sm ijeh

NorthStand
18-06-2014, 13:03
http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2014/6/17/1403001981050/Mario-Mandzukic-011.jpg

igrač utakmice, moja procijena 2 gola mandže i jedan Rakitića, Plete će obranit par zicera i tako ćemo na meksikance papreni poput meksičkog čilija. :D

moonlight
18-06-2014, 13:18
Kakvi luđaci...

ali konverzacija...Brozović-Sammir...

"Mi smo na koncu, ko' braća posvojena
istom rukom tučena, iz iste pipe pojena"...

:naklon

NorthStand
18-06-2014, 14:40
i vrije nam krv, i baklje se pale.....

NorthStand
18-06-2014, 15:07
igrajte za nju, našu voljenu!

http://www.youtube.com/watch?v=AHH1kw6nuRY

NorthStand
18-06-2014, 15:12
http://www.youtube.com/watch?v=JlHSb4fI2ZI

NorthStand
18-06-2014, 17:02
malo nas je al nas ima, nije važno razbit ćemo pičku svima!

http://www.youtube.com/watch?v=gOGvgZo4w8w&feature=kp

Humphrey
18-06-2014, 17:08
I tako, snovi o prolasku uništeni u utakmici koja završi 0:0. Ništa, treba igrati i pokušavati iako su nam šanse minimalne.

NorthStand
18-06-2014, 17:47
ma daj molim te, čemu taj defetizam, naši mogu svakog dobit samo moraju igrat maksimalno a ne s rezervom i prevelikim respektom kako su igrali protiv brazila. ili defanzivno, mi smo ekipa koja ne zna igrat defanzivno, mi moramo napast meksikance i u tom slučaju doći će do izražaja naša kvaliteta u vezi i napadu ne mogu oni nama tu parirat u to sam siguran.

a što se tiče današnje tekme, gazi bandu lažaljivu, jebo vas eto da vas jebo napit ćemo vam se krvi bili zadnji ili prvi. :evil

moonlight
18-06-2014, 19:19
Baš jak osjećaj...dobivamo ovo 3-1, ovaj gol, zato kaj još nismo oni koji i kad dobro igraju, ne mogu ne primit...
Ajmo...imamo najbolje posloženu repku od 98., opravdajte...

http://www.youtube.com/watch?v=G-bwHpP5nP4

Humphrey
18-06-2014, 21:48
ma daj molim te, čemu taj defetizam, naši mogu svakog dobit samo moraju igrat maksimalno a ne s rezervom i prevelikim respektom kako su igrali protiv brazila. ili defanzivno, mi smo ekipa koja ne zna igrat defanzivno, mi moramo napast meksikance i u tom slučaju doći će do izražaja naša kvaliteta u vezi i napadu ne mogu oni nama tu parirat u to sam siguran.

a što se tiče današnje tekme, gazi bandu lažaljivu, jebo vas eto da vas jebo napit ćemo vam se krvi bili zadnji ili prvi. :evil

Kako su ti se Kamerunci zamjerili North?

DZ05
19-06-2014, 03:04
Nisam iz Hrvatske pa me zanima prica oko ovog Verbica sto je usao pred kraj, koja je njegova prica, decko odlicno odigrao veceras

Komari
19-06-2014, 04:12
Falila je mačeta za potpun doživljaj
:(

http://abload.de/img/songu2y6c.gif

NorthStand
19-06-2014, 05:26
Kako su ti se Kamerunci zamjerili North?

ma nisu mi se zamjerili kamerunci, već sam mislio da će igrat Eto i da samo mulja da je ozljeđen zato sam popizdio. :kez

NorthStand
19-06-2014, 05:30
Nisam iz Hrvatske pa me zanima prica oko ovog Verbica sto je usao pred kraj, koja je njegova prica, decko odlicno odigrao veceras

nije Vrebić ali moglo bi ga se i tako zvati, igra u Fiorentini ali ne igra u prvoj postavi ako sam dobro upućen. odličan potencijal, nadam se da će naći klub u kojem će igrat od prve do zadnje minute jer vidi se da je klasan i da vuče ekipu prema naprijed, uvijek sam volio takve igrače koji vuku suigrače prema protivničkom golu. :) nije Vrebić već Rebić, za mladu je bio jedan od vodećih strijelaca, fizički je dosta jak i mislim da je idealan za partnera Mandžukiću u napadu nakon što se Olić povuče vjerojatno mu je ovo zadnje SP odnosno možda odigra još kvalifikacije za EP a onda mislim da ide u zasluženu mirovinu, čovjek je svoje odradio kako treba neka sad malo odmara a mlade lavove treba pustit u vatru.

isto važi i za Pletikosu iako je danas odlično obranio, onu jednu gol šansu što su kamerunci imali krajem drugog djela mislim da je i on zrel za umirovljenje treba dati šansu Šubašiću Kelavi i ostalima a ne tu nekakvim zelenikama samo zato jer su na mamićevom popisu.

NorthStand
19-06-2014, 05:33

u prvih 30 minuta, samo jedna prava asistencija na mandžu i gol je zagarantiran, ne znam koji je kurac našima ali je očito bilo i protiv brazila da mi bez mandže ne možemo zabit gol iz igre već samo iz prekida a pošto nismo brazilce prisiljavali na prekršaje u zoni udarca naravno da ga nismo ni zabili. prema tome, prekidi i naravno asistencije na mandžu bi trebale biti dobitna kombinacija, imat takvog asa u ekipi se ne smije tražit alibije za propust, to je ko da davoru šukeru ne daš loptu a ovisi ti prolaz skupine o tome. nema nam druge, nego sve lopte centrirat na mandžu da ih što prije probijemo, nadam se samo da nas neće unakazit grubom igrom prije meksika, mogla bi im i neka para sjesti na račun ti su se ubijali međusobno da dobiju što veće premije za utakmice na SP jedva sjeli na avion od njih se svašta može očekivat u slučaju negativnog rezultata po kamerun, a ne moram vam ni pričat šta bi za nas značilo da nam skrše mandžu ili modrića ili rakitića, protiv meksika moramo imat sve igrače inače smo u velikim problemima zato se bojim da bi nas mogli danas unakazit u trenucima kad budu vidjeli da više nisu u igri i da najbolje "premiju" zaradit na taj način da nam polome par ključnih igrača. nadam se da neće biti tako, ali ti afrikaneri su ćudljivi i tko zna što nam švabo na klupi i oni na travnjaku pripremaju?

ovo sam izjavio prije tekme, sad procijenite koliko sam bio u pravu.

ps modriću su zamalo nos polomili početkom tekme, tako da me čudi da i prije nije pao crvendać.

Inkvizitor
19-06-2014, 10:19

Rebić..igrač Splita. otišao u Fiorentinu al ne igra nešto.

Humphrey
19-06-2014, 10:57

Ovo je valjda najbizarniji potez(glupost) koje sam vidio ikad u nogometu. :rofl:rofl:rofl

Inkvizitor
19-06-2014, 11:04
Ovo je valjda najbizarniji potez(glupost) koje sam vidio ikad u nogometu. :rofl:rofl:rofl

Čak ga nije ni udario a ako je, lakat je samo skliznio, ali Mandžo je stari folirant :D

Još ga tamo fol doktor pregledava.

Ali koja glupost, laktom gađat igrača u trku

Inkvizitor
19-06-2014, 11:10
Nadam se da je Kovač uvidio da je glupost stavljat Samira u igru. Faktički smo igrali s igračem manje i tek je isključenje napravilo ravnotežu. On nije igrač za svjetsko prvenstvo.

Pranjić vanka, Vrsaljko unutra. Mora imati jednog defanzivnog veznog a da to nije Rakitić..mora ga nać..jer s dva defanzivna vezna neće se tako lako Meksiko pobjedit. Modrić mora izići iz svoje igre, malo se skrivam, malo igram. Nadam se da za njega prvenstvo tek počinje.

Perišića sam pljuvo a a on se prometnuo u prvog igrača repke. Mada se ono asistira kod gola..Mandžo na petercu i drugi put je zajebo 2. na 1 u kontri ..ali borbenost odlična.

Imali smo dosta peha, i da nam treba bod kontra Meksika siguran sam da bi prošli jer oni nisu napadačka ekipa, u tom slučaju bi ih ladno i dobili a ovako. Mi moramo napast, ali meni Meksiko nije nešto pokazao iako ih svi hvale.

Humphrey
19-06-2014, 11:17
Čak ga nije ni udario a ako je, lakat je samo skliznio, ali Mandžo je stari folirant :D

Još ga tamo fol doktor pregledava.

Ali koja glupost, laktom gađat igrača u trku

To sam i ja primjetio,ali svaka čast Mandžukiću na refleksima, nije ni sekunde razmišljao,čim ga je ovaj onako malkice dotakao ovaj se bacio kao pokošen i sa punim pravom.

Ajde da ga povukao za dres, udario po nozi,ali ići laktom udarati sa leđa je baš afrički, kao što je netko primjetio samo mu je mačeta falila.

Inkvizitor
19-06-2014, 11:19
To sam i ja primjetio,ali svaka čast Mandžukiću na refleksima, nije ni sekunde razmišljao,čim ga je ovaj onako malkice dotakao ovaj se bacio kao pokošen i sa punim pravom.

Ajde da ga povukao za dres, udario po nozi,ali ići laktom udarati sa leđa je baš afrički, kao što je netko primjetio samo mu je mačeta falila.

Da ga je išao udariti šakom ili nogom odzada u petu ako je bio ljut a očito je al di će laktom..ko će pogodit igrača laktom u trku..a malo ga je dotakao..šta mu bi..

Humphrey
19-06-2014, 11:23
Da ga je išao udariti šakom ili nogom odzada u petu ako je bio ljut a očito je al di će laktom..ko će pogodit igrača laktom u trku..a malo ga je dotakao..šta mu bi..

afričko stanje uma

to bi jedino možda još netko iz Splita išao napraviti :D

Rodica
19-06-2014, 13:38
simulirati pad kad te netko okrzne tako što ide na tebe, a ti ga vidiš, to je moguće i već viđeno, ali u desetinki sekunde donijeti odluku o simulaciji kad te netko iznenadi s leđa, to stvarno može samo neki ultrasuperčovjek.
možda ga nije udario jako, ali dovoljno da čovjek u trku izgubi ravnotežu što je i vidljivo iz snimka kad mu noge klecnu momentalno, a tek bolno-začuđeni izraz lica i refleksni pokret rukom prema mjestu udara.
no, mi ne bi bili hrvati ako ne bi išli kontra sebe i onda kad je cili svit na našoj strani.

Bukowski
19-06-2014, 13:51
Nadam se da je Kovač uvidio da je glupost stavljat Samira u igru. Faktički smo igrali s igračem manje i tek je isključenje napravilo ravnotežu. On nije igrač za svjetsko prvenstvo.

Pranjić vanka, Vrsaljko unutra. Mora imati jednog defanzivnog veznog a da to nije Rakitić..mora ga nać..jer s dva defanzivna vezna neće se tako lako Meksiko pobjedit. Modrić mora izići iz svoje igre, malo se skrivam, malo igram. Nadam se da za njega prvenstvo tek počinje.

Perišića sam pljuvo a a on se prometnuo u prvog igrača repke. Mada se ono asistira kod gola..Mandžo na petercu i drugi put je zajebo 2. na 1 u kontri ..ali borbenost odlična.

Imali smo dosta peha, i da nam treba bod kontra Meksika siguran sam da bi prošli jer oni nisu napadačka ekipa, u tom slučaju bi ih ladno i dobili a ovako. Mi moramo napast, ali meni Meksiko nije nešto pokazao iako ih svi hvale.

Ja san prvu reakciju ima pizda sebična.Al nisi u pravu,ono je Sammir bija.I zato mi je drago da mu nije da,kao i kasnije ono,kad su sami išli u kontru.

Jednostavno ne želin da ime Sammir piše na ikakvoj listi strijelaca za Hrvatsku.

Samo neka gurne Raketu naprid na to misto,a iza neka stavi Vukojevića,pa i Brozovića mrtvog ako mora.Samo to,i da zamjenu Olić-Rebić radi malo ranije,do 60-e minute,i sve okej.

NorthStand
19-06-2014, 14:32
prvo kad sam vidio sastav, me uhvatio grč u želucu i reko sam ovo pušimo sto posto. ajde još pranjić(barem sam tako na prvu pomislio još može nekako) ali Damir umro sam kad sam vidio to ime na listi u ovako važnoj tekmi. ne znam koji je kurac tom kovaču, šta on vidi u njemu i te priče kako on radi na treninzima odlično neka priča braći mamić ale.

ja sam tog panja gledo 8 godina u dinamu, i nikad nije bio igrač utakmice nikad nije lomio protivnika i neće, i ovo što reče Bukowski ne želim ga vidjet na listi strijelaca. baš ono kad je bio u onoj gol šansi, pomislio sam u sebi ma neka svi zabiju samo da on ne zabije, rijetko gadljiv igrač jendostavno nikako ga ne mogu prožvakat taj njegov karakter i limitiranost igračku, ajde još bi nekako karakter i prebrodio da je klasa ali on je kurac od igrača čisti prosijek što je netko reko da je išta vrijedio ne bi ni dolazio iz brazila. jedino nam je eduardo od svih brazilaca bio na razini, kakav etto damir i ostali nisu ni upola na njegovoj razini.

Pranjić je rupa samo takva, sjetite se one engleske kad nam Teo Walcat po njegovoj strani radio što god hoće. englezi su nas izmasakrirali zbog njega. ne znam šta mi od cijele svoje HNL i europskih klubova, ne možemo naći jednog prosiječnog lijevog beka i stavit ga u igru nego nam to igra tip koji uopće nije branič već vezni igrač i onda se događa da nam po njegovoj strani čak i limitirani kamerun radi dar mar i probija bokove. neka ga stavi protiv meksika, imat ćemo velikih problema. bolje i Vrsaljko ko desni bek na lijevog, nego ova panjina i onda se još čudi Štimcu što ga je otpisao, ma svaka čast štici to mu je bio najbolji potez veznih imamo ko u priči a lijevi bek on nije niti će ikada biti.

http://www.vecernji.hr/sp-navijaci/fifa-zbog-rasizma-istrazuje-hrvatske-navijace-945729

NorthStand
19-06-2014, 14:39
https://pbs.twimg.com/media/Bqcp3U1CYAI0U2O.jpg

:kez

NorthStand
19-06-2014, 14:46
Ja san prvu reakciju ima pizda sebična.Al nisi u pravu,ono je Sammir bija.I zato mi je drago da mu nije da,kao i kasnije ono,kad su sami išli u kontru.

Jednostavno ne želin da ime Sammir piše na ikakvoj listi strijelaca za Hrvatsku.

Samo neka gurne Raketu naprid na to misto,a iza neka stavi Vukojevića,pa i Brozovića mrtvog ako mora.Samo to,i da zamjenu Olić-Rebić radi malo ranije,do 60-e minute,i sve okej.

točno to, na mjesto Samira Rakitić a na mjesto Rakitića Vukojević ili Brozović, osobno rađe bih stavio Vukojevića treba nam jedan čvrsti igrač u sredini koji će kupit meksikance svojom čvrstinom i beskompromisnim uletima, samo da ne dobije crveni to mu se mora naglasit dakle dovoljno grub ali ne ko ovaj Song što laktom pokušava unakazit protivnika. :kez da smo imali Vukojevića protiv Brazila, mislim da bi on i Oscara i Neymara zaustavi ili prekršajem ili uklizavanjem i ispucavanjem njihovih lopti iz nogu, jedno je sigurno ne bi onako neometano šutali prema golu kako su šutali i zabili.

i ovo se s tobom isto slažem, 60 minuta je i više nego dovoljno za Olu, ipak ima on već koju godinu i onda stavit ovog mladog poletnog Rebića da im napravi nered u zadnjih pola sata igre.

što se tiče taktike, odlično se razumjemo čak bi vjeojratno i isti sastav stavili da smo izbornici. :kez

TheBronxBomber
19-06-2014, 16:14
Mandzo Songu ulazi u pravac, a ovaj ga divljacki napadne.

Cista rezija. :D

TheBronxBomber
19-06-2014, 16:16
Pogledajte i Mandzinu facu i kako okrice glavu - ocekuje da ce ga Song napast. Ili ima vrlo dobar predosjecaj da ce ga Song pokusati zaklat, ili se je pripremio za ono sto je dogovoreno za novac :D

Humphrey
19-06-2014, 17:06
Pogledajte i Mandzinu facu i kako okrice glavu - ocekuje da ce ga Song napast. Ili ima vrlo dobar predosjecaj da ce ga Song pokusati zaklat, ili se je pripremio za ono sto je dogovoreno za novac :D

Kao ti ne okrećeš glavu kad šetaš Bronxom,a neki domorodac iza tebe.

TheBronxBomber
19-06-2014, 17:20
Kao ti ne okrećeš glavu kad šetaš Bronxom,a neki domorodac iza tebe.

hahahha ne valja se nikoga bojat!

Humphrey
19-06-2014, 17:21
hahahha ne valja se nikoga bojat!

Osim tipa sa nožem

TheBronxBomber
19-06-2014, 17:22
Sve u svemu, dobra pizdarija :D

Ako crnci vitlaju macete, onda ocekujte da Meksikanci pokusaju srca iscupati.. :D

Humphrey
19-06-2014, 17:25
Sve u svemu, dobra pizdarija :D

Ako crnci vitlaju macete, onda ocekujte da Meksikanci pokusaju srca iscupati.. :D

la raza :evil

TheBronxBomber
19-06-2014, 17:27
la raza :evil

Buducnost SAD-a.

Humphrey
19-06-2014, 17:34
Buducnost SAD-a.

Onda znaš za koga ti je navijati.

NorthStand
20-06-2014, 02:27
http://www.youtube.com/watch?v=nxBY2NQ9QVc&feature=kp

Grunf
20-06-2014, 21:24
:rofl :rofl

http://www.youtube.com/watch?v=jiASun18tHo

NorthStand
20-06-2014, 22:26
prebrutalno, sve pohvale mandžukiću što je pao ko pokošen, takvog ga volim. :kez

NorthStand
20-06-2014, 23:32
Herrera je prokomentirao i Fifinu istragu nad meksičkim navijačima koji su navodno vikali homofobne parole.

- Mi smo uz naše navijače. To je njihov način da naprave pritisak na protivničkog vratara. Nije to ništa ozbiljno - kaže Herrera.

primjer svim ovim beskičmenjacima i kompleksašima u hrvatskoj, koji bespogovorno navijaju za kazne Fife i Uefe. svaka čast majstore, a ne ko ove hrvatske hulje uništavat zajedništvo ljudi zbog komocije gamadi iz fife i uefe. ali valjda je ove naše propalitete, briga za zajedništvo pa oni rade sve u svojoj moći da to unište. i radit će i u budućnosti, ali koliko su jadni upravo ovakvi primjeri najbolje pokazuju. ovako se štiti obraz svoje zemlje, i svoje nacije, a ne da se kleveće i priča o nekakvim fašistima i homofobima umjesto o odličnoj partiji meksika protiv brazila. zna čovjek poso, samo radi svoj poso ništa više za razliku od nekih hijena u hrvatskoj.

skater
21-06-2014, 01:49
Herrera je prokomentirao i Fifinu istragu nad meksičkim navijačima koji su navodno vikali homofobne parole.

- Mi smo uz naše navijače. To je njihov način da naprave pritisak na protivničkog vratara. Nije to ništa ozbiljno - kaže Herrera.

primjer svim ovim beskičmenjacima i kompleksašima u hrvatskoj, koji bespogovorno navijaju za kazne Fife i Uefe. svaka čast majstore, a ne ko ove hrvatske hulje uništavat zajedništvo ljudi zbog komocije gamadi iz fife i uefe. ali valjda je ove naše propalitete, briga za zajedništvo pa oni rade sve u svojoj moći da to unište. i radit će i u budućnosti, ali koliko su jadni upravo ovakvi primjeri najbolje pokazuju. ovako se štiti obraz svoje zemlje, i svoje nacije, a ne da se kleveće i priča o nekakvim fašistima i homofobima umjesto o odličnoj partiji meksika protiv brazila. zna čovjek poso, samo radi svoj poso ništa više za razliku od nekih hijena u hrvatskoj.

Boli Meksikance ona stvar za političku korektnost ili nabijanje kolektivne krivnje za neke negativnosti (gledano iz sadašnje perspektive) iz prošlosti.
Boli njih ona stvar za Alamo i slično. Ionako demografski rasturaju neke dijelove SAD-a.

Na ovom primjeru se ismijavaju Amerikanci, kao "ognjištarci", "white trash" i slično:

http://i432.photobucket.com/albums/qq46/arroyocosplay/LOL.jpg

Neka se jave za par godina ovi iz Kalifornije kako Meksikanci doprinose razvoju Kalifornije i SAD-a kada preuzmu kritičnu masu i društvenu dinamiku, kao na primjeru Detroita i negroidne dominacije. Ne će biti ništa drugačije i bolje od matične zemlje, Meksika.

NorthStand
21-06-2014, 02:18
iskreno, baš ću uživat kad im se ta multikulti politika odbije od glavu, a nije ni to tako daleko koliko misle, kad to jednom eruptirat upravo će fašiste i rasiste vabit u svoje redove ali mislim da će ih ipak većina odjebat. nitko nije toliko lud, da će ratovat za one koji su ga maltretirali i jebali desetljećima. to moraš biti stvanro žešći pacijent, ili bolje reći mazohist da takvo nešto napraviš. bit će i takvih ali jako jako malo, a kad ovi poput onih arapa po pariškim četvrtima krenu haračit ali ne samo po parisu nego po svim gradovima bit će kasno, neće im tad ni rasisti ni fašisti biti od pomoći niti na raspolaganju. to su debili koji ne znaju tko im glavu nosi, u tome i je problem dok problem ne bukne oni misle da sve mogu kontrolirat, a kad problem bukne neće više ništa moći kontrolirat. živ bio, pa vidio.

Humphrey
22-06-2014, 14:32
theguardian.com/football/blog/2014/jun/22/croatia-ivica-olic-world-cup

Ivica Olić anti-Ronaldo

Humphrey
22-06-2014, 21:56
Koji rezultat prognozirate za sutra?

Završiti će neriješeno, sa lošim suđenje na štetu obje ekipe.

moonlight
22-06-2014, 22:12
Ja imam osjećaj da ćemo sutra dobiti dva razlike, ova momčad ima karakter i trebala bi rast iz utakmice u utakmicu...

Grunf
22-06-2014, 22:47
Dobijamo u dominantnom stilu. :cheer

Inkvizitor
22-06-2014, 22:50
Dobijamo, gazimo Meksiko, jači smo. Kakvu su famu od prosječnog Meksika napravili.

Tri razlike..

Grunf
23-06-2014, 00:08
:D

http://a.gifb.in/042014/1399310716_sombrero_soccer_trick.gif

NorthStand
23-06-2014, 04:43
ako ne možemo dobit meksiko, onda zasluženo idemo kući.

NorthStand
23-06-2014, 07:13
http://www.vecernji.hr/sp-hrvatska-reprezentacija/ako-se-netko-treba-tresti-uocio-ove-utakmice-to-su-meksikanci-946297

Bukowski
23-06-2014, 12:34
http://i432.photobucket.com/albums/qq46/arroyocosplay/LOL.jpg

Mali off,negdi san nedavno dal pročita il čuja,u biti i ne znan odakle mi taj podatak,da je Amerika trenutno dominantno katolička zemlja?!?

Da je imigracija,poglavito iz srednje/južnoameričkih zemalja učinila svoje,i da su katolici prerasli u većinu.

Meni je to sumnjivo,ima ih ko govana tih smeđih,ali opet da su u većini... :zbunjen:

A možda je i moguće,ako se ove ostale vjere ne stavljaju zajedno pod protestantizam,il šta ja znam,nego ako posebno broje svaku ostalu,onda čak i moguće *nezna*

Iden baš proguglat.

PS.Ovaj Thompsonov spot uvik vjerni tebi,kad je reka "zatresla se brda" ja san bija uvjeren da će reć rodija se miš :kez:smijeh

Danas će bit zajebano,tamo na vakuli san se pohvalija da pogađan sve i kako ću počet pisat prognoze,a otada nisan jebate dvi sve skupa pogodija :kez

Jedino juče san bija uvjeren da Portugalci nemaju šanse da dobiju,dapače,bija san uvjeren da Amerika tuče,ovi se ipak izvukli na kraju donekle.

Danas iman filing da ih tučemo u hendikepu.Prvo,jer smo bolji,stvarno to mislin,drugo,jer ovaj danas neće ubacivat Sammira i Brosketa,i na kraju,i najbitnije,jer smo ih ozbiljno shvatili.Nešto ka Turke u plej ofu,doduše,onda nismo toliko dizali Turke koliko smo naše smatrali lošima,al na isto ti dođe,u utakmicu se ulazilo sa "možemo,ali bit će jako teško".

Mada,ovisno o sucu,a i o tijeku utakmice,možda i remi mrtvi bude.

Bilo kako bilo,velika šansa za ovu generaciju.

NorthStand
23-06-2014, 16:17
ma mislim da se malo pretjeruje, ovi meksikanci su dobra ekipa ali nisu top ekipa, normalno da će biti motivirani i da će nas pokušat izbacit s svijetskog ali pokraj mandže rakitića olića i modrića mislim da ne znaju šta ih čeka. imamo i mi svoje konje za trku, a realno imamo osjetno bolju ekipu od njih, naravno uvijek je problem taj što tu "kvalitetu" moraš dokazat i na terenu, samo je bitno da naši odigraju na razini važnosti utakmice i onda se ne bojim ni najmanje oko rezultata.

NorthStand
23-06-2014, 18:58

NorthStand
23-06-2014, 19:51
http://www.theguardian.com/football/blog/2014/jun/22/croatia-ivica-olic-world-cup

Inkvizitor
23-06-2014, 23:43
Očajna ali očajna igra. Ovakvom igrom ne bi dobili ni nekog drugoligaša

Grunf
24-06-2014, 01:59
Cestitke nasima na svemu. :cheer

moonlight
24-06-2014, 02:24
Moram priznati da me razočarao Kovač...
Ako sve dobro predviđaš, a predvidio je udvajanje na Oliću i do poluvremena, jer ga nije bilo...zašto Rebić, onda, a ne tada...
Drugo, Modrić, on je precjenjen, pričajmo mi kaj hoćemo, taj čovjek nema muda obzirom na što je predodređen...
Rakitić, uobičajeno za repku, nadam se da će bit bolje za Barcu...pičkica
Dva gola dobijamo iz naše prednosti, korner...mislim...

Meni je ovo gore razočaranje od Turske, u ovom trenutku...ovo je, ovo je...jad i nemoć pred jednim Mexikom, ubijmo se kolektivno ljubitelji lopte, jer njih vješat nećemo...

NorthStand
24-06-2014, 03:32
krucijalna prednost njihova je bila ta, da su zajebali odnosno bili zajebani u tekmi protiv brazila, pa onda u drugoj tekmi kad su kreteni igrali remi s meksikom već sam tad imo predosjećaj da neće to dobro proći jer se moralo pobjedit meksiko, meksiko bi mi vjerojatno i dobili da ga nismo morali onako pred kraj va bank napast. šta da kažem, nekad treba imat i sreće mi je nismo imali na ovom natjecanju, ali je evidentno da je onaj pranjić totalna rupa srna također pliva i spor je u obrani, plete svaka ti čast za sve ali ti si za penziju, ćorluka po drugi put u važnoj tekmi nije dovoljno "visok" pa mu zabiju gol, sjetite se u beogradu kad mu je onaj srbin zabio i nadskočio ga sad ovaj meksikanac, ne znam obrana nam je nekako najveća rupa i s takvom obranom bi imali problema i s limitiranijom ekipom od meksika, meksiko je dobar ali ne toliko dobar. ono što sam znao i predosjećo, je to da će nas sjebat na trku i sjebali su nas jer su izborili pun kurac kornera koji su bili rezultat naše sporosti i tromosti tranzicija napad obrana nam je očajna, i ne znam do kada će se naši igrači tako vucarata po terenu? ne može se s takvim mlitavim pristupom obrambenoj formaciji napravit nešto u ovakoj tekmi, obrana mora biti više na razini nego napad obrana ne smije kiksat napad može, jer 0-0 nije tragedija koliko 1-3 doduše meni je to isti kurac jer smo stvarno morali napast, koji će nam kurac 0-0 ako s time ispadamo ko da smo izgubili 0-5 ideš doma kako god da okreneš tako da ne znam, Kovačić šteka na veliko, Rebić je odličan treba mu dati puno više vremena nego što mu se daje, dakle Mandžukiću danas nisu jednu upotrebljivu loptu dali nije li to sramota? Modrić zaigrao početkom 2 poluvremena, i jednostavno nestao sredinom istog. ne znam šta više reći, limitirani smo kad je najvažnije to jednostavno tako ne ide, nizozemci će razorit meksikance živi bili pa vidjeli. neće njima moći prodavat ove "rošade" igrača, i nekakve trkove to je ekipa koja je trkački vjerojatno i moćnija od njih s puno jačim igračima i imenima koji će se sigurno pobrinut da Ochoa ide više puta u svoju mrežu.

NorthStand
24-06-2014, 03:42
Perišića za kapetana, nikad nisam mislio da će on biti ikakav igrač a kamoli najbolji igrač ove reprezentacije, ali mora se reći da će se u budućnosti igra naše reprezentacije puno vrtit oko njega i njegovih dobrih i loših izdanja. sve u svemu, novinari su opet krivi za puno toga jer su napravili veliki pritisak na naše igrače, ne možeš ti nakon kameruna pričat o osmini finala i pumpat nekakvu euforiju koja je realno kurac od ovce u ovakvim tekmama, niti imaš šta od toga. to pređe onda i na naše igrače, koji onda kad prime gol imaju duplo veći pritisak na svojim leđima da nema tih nenormalnih očekivanja naših novinara i javnosti, realno s ovakvom ekipom se može više ali ne može se reći da je Kovač nešto zajebo ovdje, krpo je rupe u momčadi i popušio tako to ide kad imaš limitirane igrače i onda moraš vagat koga stavit unutra koga van.

meksiko je ok, ali mene stvarno nisu impresionirali jer osim trke i par udaraca oni ne mogu ništa nikome, bilo koja jača ekipa zaustavit će njihove prodore i probit im ovu 3-5-2 formaciju laganini. kažem već će im nizozemska uzet skalp, jer je to ta top ekipa koja zna igrat protiv takvog nogometa koji igraju meksikanci. ne kažem da bi mi puno bolje prošli, ali sam siguran da bi se mi lakše nosili s nizozemcima nego meksikanci. imamo mi bolje igrače, tehnički gledano ali nam fali par igrača u svakoj tekmi i trkačka moć pa onda dobijemo dojam kako smo limitirana ekipa, a realno smo jako daleko od toga, nismo top ekipa ali smo odmah iza ovih glavnih favorita natjecanja po kvaliteti. ali šta je tu je, idemo doma skupa s španjolcima treba živjet i s porazima ko i s pobjedama, i to je dio života. bitno je nakon ovakvih događaja nešto naučit, problem je što mi nikakve pouke ne izvučemo i ne promjenimo ništa da se ovakve stvari ne događaju a sve se može spriječit, iako od brazila je sve krenulo nizbrdo nadam se da nikad više nećemo igrat otvaranje protiv domaćina jer to stvarno nema smisla. unakaze te na startu, pa se ti čupaj kasnije na podjednakim ekipama, nije ni ovaj kamerun tolika rupa i on će te namučit ako nemaš pravi pristup. tako da, šta je tu je, treba dignut glavu gore i nastavit dalje na europsko prvenstvo i borit se do kraja. imamo talijane u grupi bugare i norvežane, neće biti lako ali plasman ne bi smio biti doveden u pitanje. treba posjetit majčicu rusiju, i družit se s ruskim i srpskim huliganima po moskvi i st.petersburgu. :kez

Inkvizitor
24-06-2014, 09:41
Igrali su ko pičke ispali su ko pičke.

od prosječnog Meksika.

Kovač je bio traljo na terenu traljo je ko trener.

i dosta o toj opjevanoj veznoj liniji. Rupa koja zjapi između obrane i napade progutala bi pola svemira. Alibi igrači.

Svaka čast Rebiću, pokazao je više srca i volje nego svi ostali.

samo trener stranac može spasiti stvar. dosta je tih Bilića, Štimaca, Kovača, nogometnih analfabeta. Ali sumnjam da će biti što od toga. Mamićeva prćija ide dalje. Sad su se i formalno do kraja uvezali "kumovi" na čelu sa novim Severininim jebačom.. Ljudima će zgadit reprezentaciju do kraja.

kiša
24-06-2014, 10:00
Drugi su bili bolji i zasluženo idu dalje :)

Našima sve čestitke ,a sad nek idu doma budemo im skuvali pašta-šutu

ps. mogu i gologuzi :P

Humphrey
24-06-2014, 11:28
Ništa, idemo dalje do novih razočaranja.

Izgubiti se može i smije, ako je protivnik bolji tu ti rijetko kad što možeš,ali kad u najvažnijoj utakmici ti odigraš katastrofalno onda se vidi kako ti igrači nemaju muda. To su polovni igrači, neki od njih imaju srce,a nemaju kvalitetu,a neki imaju kvalitetu,a nemaju srce.

I opet nimalo samokritike, a kad se ono iz prvog poluvremena nazove dobrom igrom, onda nema znanja.

Inkvizitor
24-06-2014, 11:35
Ništa, idemo dalje do novih razočaranja.

Izgubiti se može i smije, ako je protivnik bolji tu ti rijetko kad što možeš,ali kad u najvažnijoj utakmici ti odigraš katastrofalno onda se vidi kako ti igrači nemaju muda. To su polovni igrači, neki od njih imaju srce,a nemaju kvalitetu,a neki imaju kvalitetu,a nemaju srce.

I opet nimalo samokritike, a kad se ono iz prvog poluvremena nazove dobrom igrom, onda nema znanja.

Tragikomedija. Hvale igru iz prvog poluvremena, igru bez muda, strategije i cilja.

Ma smijurija na čelu s trenerom bahatom neznalicom.

Reprezentacija za mene ne postoji dok je on vodi. Dosta je bilo.

I ovo sam odgledo bez nekih emocija. Jebeš reprezentaciju koja služi samo jednom kartelu. Kumova slama

Humphrey
24-06-2014, 11:40
Umjesto ostavke odmah nakon utakmice oni govore o kvalifikacijama za euro. Mogu što hoće i rade što hoće. Ko ih jebe.

Inkvizitor
24-06-2014, 11:52
Umjesto ostavke odmah nakon utakmice oni govore o kvalifikacijama za euro. Mogu što hoće i rade što hoće. Ko ih jebe.

Gutala su se Bilićeva govna, gutala su se Štimčeva govna a sad treba razjapit usta i gutat govna ove bahate neznalice.

Dosta je bilo. Nema se apetita više.

Humphrey
24-06-2014, 11:54
Gutala su se Bilićeva govna, gutala su se Štimčeva govna a sad treba razjapit usta i gutat govna ove bahate neznalice.

Dosta je bilo. Nema se apetita više.

Gutat ćemo mi i dalje njihova govna, do idućeg prvenstva spominjat ćemo im mamice,a onda "AJMO VATRENI".I tako stalno.

Inkvizitor
24-06-2014, 11:57
Gutat ćemo mi i dalje njihova govna, do idućeg prvenstva spominjat ćemo im mamice,a onda "AJMO VATRENI".I tako stalno.

ma bit će ali sve manje i manje. već sad je jače sprdanje sa reprezentacijom nego navijanje. Bit će karlovačkih i ožujskih navijača, curica i dečkića, naših dijaposraša koji s mukom slažu padeže, kojima je to povod za feštu i tako..ali nema tu više naboja..to je galofak sve

Bukowski
24-06-2014, 12:06
ono što sam znao i predosjećo, je to da će nas sjebat na trku i sjebali su nas jer su izborili pun kurac kornera koji su bili rezultat naše sporosti i tromosti tranzicija napad obrana nam je očajna.

Čekaj,pa jel ti kontaš da ti postovi ostaju? :smijeh da predosjećo si da će nas sjebat,pa deset si postova napisa u svakom kako ćemo ih satrat :)

Nego,čestitke meksičkoj ekipi,i izborniku,najavili da će nabijat gol razliku na nama,i tako je i bilo.Velikani!

Da ne govorin da in gol razlika i nije bila potrebna,ma šta reć,kraljevi!Kaže Kovaćč idiot da je 3:1 nerealno,je,tribalo je bit 3:0,ili aj,ako smo već dali ovaj slučajni gol kad je bilo nebitno,i jer se Rakitić zaboravio pa oša naprid,oni su tribali dat još minimum dva.

Znači,gol šansu nismo stvorili u 90 minuta kraj silnih fantazista,u utakmici di nam jedino pobjeda igra.:smijeh

Taktičari su nas opet uništili,ovaj put je malo bilo iznenđenje sa Vrsaljkom i Pranjićem unutra,nego smo u dotu minjali i komplet formaciju u 4141.A najjači je razlog zašto.

Kaže Niko da je minja formaciju jer pošto je Olić slab u defenzivi,pa je prominija komplet formaciju da ga oslobodi buahahahahaha kakvi redikuli,strava.

Čestitke Niki,luzer samo takav,veze s vezom nema,a kao čovik je đubre.Šteta,malo je reć da san ga cijenija kao igrača.Ne samo šta veze nema o ničemu,nego je još i nastavio s uništavanjem kulta reprezentacije (i taj kult,nije to ništa nevidljivo,na račun toga smo dobili silne utakmice).Iskreno,ja da sam Luka Modrić,il Rakitić,il bilo ko,ne bi se ni meni dalo igrat kad vidim da je Brozović i Sammir samo pozvan,a kamoli da je na terenu.

Kad vidim da Pletikosa brani,a zamjena mu je momak koji je prvi vratar u klubu i kojem je zamjena trenutno prvi vratar argentinske reprezentacije.Ko je tu lud,Monaco,Argentinci,il Niko,procjenite sami.

Kako igrat kad ti najbolji igrači ne igraju na svojim pozicijama,kad je Mandžukić od prvog najbližeg veznjaka udaljen 40 metara,kad ti Rebić uporno ulazi sa 10-15-30 minuta zakašnjenja (jučer je Olić nesta u dvajspetoj otprilike),i sve tako.Kad vidiš pozivanja radi zarada,radi Mamića,kad vidiš onog panja maloumnog kako diže prst gori u loži....meni se ne bi dalo,iskreno.

Samo,tu sad dolazimo do onoga za šta ja igrače smatram krivima.Meni se ne bi dalo igrat,samo,ja bi jasno i glasno reka šta je i kako je.Dok ove naše PIČKE muče i igraju.Pa jeben vam mrtvu mater vanka u grobu oće li se nać neki mudonja koji će nazvat stvari pravin imenom,i koji će unutar ekipe pokrenit stvari,oće li ikad pokazat bar ono šta i generali pa javno,kao kolektiv izać u javnost sa tom šporkicom,i reć ili ćemo igrat i pobjeđivat,ili si tražite druge,jebite si mater i vi i Sammiri.

Neće.Jer su pičke.

Čestitke Kovaču na neznanju i kumstvu,
Čestitke igračima na pičkastom mentalitetu,
Čestitke i novinarima na također pičkastom stavu di se boje nazvat stvari pravim imenom (ugledajte se na engleze)
Čestitke Maam'ču na prodaju Brozovića,
Čestitke glupom narodu na još jednoj pognutoj glavi i sljepilu.Ne daj samo Bože da ludi Meksikanci osvoje titulu,onda će narod popit priču kako smo izgubili od prvaka svita.

Sve zajedno za se izrigat,nadam se da kovač neće otić,sve nekako iman filing da je Zoki Maam'č ispeka zanat,i da bi on moga bit next.

PS.Da smo mi imali prečku onakvu,i da nam sudac nije sudija penal onakav,mi bi nakon toga primili OSAM KOMADA,a ne dali tri.

Svakim danom,sve više,ova "repka" liči na gaenka.

Zdravko Maam'č-grobar hrvatskog nogometa.

Inkvizitor
24-06-2014, 12:25
Sinoć nakon utakmice u kojoj nas je ponizio prosječni Meksiko, Niko Kovač još jedan trener izbornik iz instant vrećice, arogantno i bahato je izjavio." ja sam trener i ja odlučujem kako će se igrati". Na sasvim logično pitanje, zašto Rakitić igra na svojoj neprirodnoj poziciji. Ono," igrati" ne treba shvatiti doslovno jer teško da bi se ono što igra Hrvatska pod nogometnim neznalicom Nikom Kovačom moglo nazvati igrom.

Niko Kovač je bio traljav i nepokretan dok je igrao, takav je očito i kao trener. Njegov nogomet je bio negledljiv, bezbroj potezanja, natezanja, davljenja lopte i skljokavanja na travu. Od njega su neki napravili mit o borbenosti. Ok. i to je to. To je njegova igra. Samo destrukcija, traljavo i negledljivo.

U igri gdje nama igra samo pobjeda on igra na bod. U prvom poluvremenu kojega svi hvale jer se nitko ili rijetko tko poput gospodina Samovojske ne usuđuje reći istinu a ta je da smo igrali za kurac i nismo stvorili šansu, on ide kao da je nama dovoljan bod a ne Meksiku.

Nogomet koji mi igramo je dosadan, strašno dosadan, nevjerovatno spor, to je nogomet iz vremena dok se kožna lopta još vezala špagom. To je negledljivo, predvidljivo i lako branjivo. Natrpaj sve u defanzivni red pa makar i očite ofanzivce i čekaj što? Da još jedan Marcelo opet sebi spakuje loptu u mrežu.

Na papiru tu ima dobrih igrača. Luka Modrić, opjevani Luka Modrić za reprezentaciju igra alibi igru. Nije on nikad bio razbijač, nikad nije nosio uragan sa sobom ali sinoćnja izvedba je pokazala da on ne može i ne zna. Ili neće. Jednom je probio meksički blok i nakratko se vidjelo da bi znao. Kad bi htio. Ili kad bi smio. Rakitić je žrtvovan na neprirodnu poziciju i možda da je igrao ono što najbolje zna i što je igrao u SevilI, možda bi i prošli. Bahati neznalica Niko Kovač izjavljuje da će mu tandem i dalje igrati zadnje vezne. Samo radi te izjave mora isti čas postati bivši. Ali to će se sumnjam dogoditi. Uvezane lopuže kojima reprezntacija služi samo kao osobna agencija ide dalje na čelu sa novim Severinim diberom i Mamićevim šegrtom Davorom Šukerom. I ono što se jednostavno vidi i vrije. Zgadit će ljudima reprezentaciju do kraja.

Nogometni analfabet mora otići. On nema pojma o nogometu. kao što ga nije imao Štimac a niti opjevani Bilić. Vrijeme je za trenera stranca. Da se ova reprezentacija ne uruši do kraja. Ostanak Nike Kovača na čelu reprezantaciju u ovom očitom kartelskom klanu bila bi totalna katastrofa za hrvatski nogomet. On je napravio ekipu i igru u kojoj je rupa između obrane i napada toliko velika da bi progutala pola svemira. On je od Mandžukića napravio beskorisno trčkaralo iako se zna da je on igrač šesnesterca, bolje rečeno peterca i da je na "vi"sa tehnikom za razliku od jednog probojnog i tehnički jačeg Rebića. I da ga nema tko zasipati loptama u peterac kao u Bayernu. Jer Rakitić igra zadnjeg veznog a Modrić čuva leđa Rakitiću i imaju zabranu prelaska polovine terena. Stvarno kako je to Niko Kovač mislio dobiti Meksikance. Nekim njihovim autogolom?

Nitko se neće usuditi reći istinu. a to je da Niko Kovač nema pojma o nogometu i da je samo dio "kumove slame". Nitko neće povikati "car je gol". Cijedit će se nešto "Vlaovićevski" kroz zube, neke bezlične frazetine i postavljati dvosmislena pitanja. Umjesto da se jasno kaže. Kovaču odstupi. Odlazi čovječe, odlazi. I da se prestane sa eksperimentiranjima, sa trenerima koji do vođenja reprezentacije nemaju dana staža u ozbiljnom trenerskom poslu.

No nažalost kako stvari idu ništa se od toga neće desiti. Klan i prateća poltronska svita su prejaki. Uvezani, podkoženi parama kupuju bezkičmenjake da im pišu hvalospjeve ili tobožnje kritike. Nalik onim drugarskim iz prošlog sistema.

Reprezentacija im služi samo kao prateći servis za održavanje njihovog mendažerskog pogona.

Sinoć sam vidio jednu scenu, grotesknu i skoro nikad viđenu bar je ja nisam vidio odkad pratim nogomet. Netko je ispucao loptu prema sredini terena, meksički igrač je skočio sam samcat i odbio loptu glavom visoko u zrak. I dok je lopta padala on je mirno čekao, uštopao je i krenio dalje. Asistirao je sam sebi glavom na sred terena gdje je inače najgušće i gdje se skače, nateže, poteže i krvari za loptu. . Nigdje oko njega nijednog igrača Hrvatske. To je Kovačeva igra, Kovačeva Hrvatska. Bez truna agresivnosti, bez želje i bez volje, ekipa za slagati viceve. nećemo ni nabrajati silna kriva dodavanja, bacanja lopti u aut bez pritiska, glavinjanje bez cilja, uporna mlitava defanziva s kojom raste bestrotrebni posjed lopte da se ušminka i prikrije katastrofa.

Ostane li Niko Kovač trener reprezenatacije a sva je prilika da hoće, tzv kult reprezantcije će spasti na najnižu točku. A mogla bi i istrošena balkanska pevaljka na klupu. reprezentacija će postat replika drugog dijela "kumove slame", zagrebačkog Dinama . Kluba za kojega više na stadionu ne navija nitko i gdje je broj zaštitara i službenih lica više od pola gledalatelja. Za rerezentaciju će navijati i nad njom strepiti samo još poneki dijasporaš iz daleke Australije ili Amerike. Taj proces je već odavno na djelu i udara se završni glanc. I poremetiti ga može samo jedna stvar. Odlazak kumovskog klana sa čela saveza i reprezentacije. I to u kompletu. Odlazite, molimo vas, odlazite i svoje pevaljke sa sobom povedite.

Humphrey
24-06-2014, 12:27
ma bit će ali sve manje i manje. već sad je jače sprdanje sa reprezentacijom nego navijanje. Bit će karlovačkih i ožujskih navijača, curica i dečkića, naših dijaposraša koji s mukom slažu padeže, kojima je to povod za feštu i tako..ali nema tu više naboja..to je galofak sve

To su navijači koje oni i priželjkuju.

Inkvizitor
24-06-2014, 12:32
To su navijači koje oni i priželjkuju.

Znam. I zato njih briga. Gurat će svoje interese, jer to njih isključivo zanima.

NorthStand
24-06-2014, 14:37
Čekaj,pa jel ti kontaš da ti postovi ostaju? :smijeh da predosjećo si da će nas sjebat,pa deset si postova napisa u svakom kako ćemo ih satrat :)

Nego,čestitke meksičkoj ekipi,i izborniku,najavili da će nabijat gol razliku na nama,i tako je i bilo.Velikani!

Da ne govorin da in gol razlika i nije bila potrebna,ma šta reć,kraljevi!Kaže Kovaćč idiot da je 3:1 nerealno,je,tribalo je bit 3:0,ili aj,ako smo već dali ovaj slučajni gol kad je bilo nebitno,i jer se Rakitić zaboravio pa oša naprid,oni su tribali dat još minimum dva.

Znači,gol šansu nismo stvorili u 90 minuta kraj silnih fantazista,u utakmici di nam jedino pobjeda igra.:smijeh

Taktičari su nas opet uništili,ovaj put je malo bilo iznenđenje sa Vrsaljkom i Pranjićem unutra,nego smo u dotu minjali i komplet formaciju u 4141.A najjači je razlog zašto.

Kaže Niko da je minja formaciju jer pošto je Olić slab u defenzivi,pa je prominija komplet formaciju da ga oslobodi buahahahahaha kakvi redikuli,strava.

Čestitke Niki,luzer samo takav,veze s vezom nema,a kao čovik je đubre.Šteta,malo je reć da san ga cijenija kao igrača.Ne samo šta veze nema o ničemu,nego je još i nastavio s uništavanjem kulta reprezentacije (i taj kult,nije to ništa nevidljivo,na račun toga smo dobili silne utakmice).Iskreno,ja da sam Luka Modrić,il Rakitić,il bilo ko,ne bi se ni meni dalo igrat kad vidim da je Brozović i Sammir samo pozvan,a kamoli da je na terenu.

Kad vidim da Pletikosa brani,a zamjena mu je momak koji je prvi vratar u klubu i kojem je zamjena trenutno prvi vratar argentinske reprezentacije.Ko je tu lud,Monaco,Argentinci,il Niko,procjenite sami.

Kako igrat kad ti najbolji igrači ne igraju na svojim pozicijama,kad je Mandžukić od prvog najbližeg veznjaka udaljen 40 metara,kad ti Rebić uporno ulazi sa 10-15-30 minuta zakašnjenja (jučer je Olić nesta u dvajspetoj otprilike),i sve tako.Kad vidiš pozivanja radi zarada,radi Mamića,kad vidiš onog panja maloumnog kako diže prst gori u loži....meni se ne bi dalo,iskreno.

Samo,tu sad dolazimo do onoga za šta ja igrače smatram krivima.Meni se ne bi dalo igrat,samo,ja bi jasno i glasno reka šta je i kako je.Dok ove naše PIČKE muče i igraju.Pa jeben vam mrtvu mater vanka u grobu oće li se nać neki mudonja koji će nazvat stvari pravin imenom,i koji će unutar ekipe pokrenit stvari,oće li ikad pokazat bar ono šta i generali pa javno,kao kolektiv izać u javnost sa tom šporkicom,i reć ili ćemo igrat i pobjeđivat,ili si tražite druge,jebite si mater i vi i Sammiri.

Neće.Jer su pičke.

Čestitke Kovaču na neznanju i kumstvu,
Čestitke igračima na pičkastom mentalitetu,
Čestitke i novinarima na također pičkastom stavu di se boje nazvat stvari pravim imenom (ugledajte se na engleze)
Čestitke Maam'ču na prodaju Brozovića,
Čestitke glupom narodu na još jednoj pognutoj glavi i sljepilu.Ne daj samo Bože da ludi Meksikanci osvoje titulu,onda će narod popit priču kako smo izgubili od prvaka svita.

Sve zajedno za se izrigat,nadam se da kovač neće otić,sve nekako iman filing da je Zoki Maam'č ispeka zanat,i da bi on moga bit next.

PS.Da smo mi imali prečku onakvu,i da nam sudac nije sudija penal onakav,mi bi nakon toga primili OSAM KOMADA,a ne dali tri.

Svakim danom,sve više,ova "repka" liči na gaenka.

Zdravko Maam'č-grobar hrvatskog nogometa.

ajde ti manje pametuj i ne filozofiraj baš o svemu, ne moraš biti svakom loncu poklopac.

šta sam ja reko, pa normalno da sam reko da ćemo pobjedit jer navijam za hrvatsku i jer volim hrvatsku, šta sam trebo reći da će biti 3-0 za meksiko?

po meni nismo ni igrali tako loše, nije to bilo toliko loše koliko je ispalo loše. razumjem da su sad svi bijesni, ali malo se pretjeruje s nekim komentarima nakon poraza. normalno da su najviše krivi igrači, možete vi pričat da je kriv Kovač Mamić Šuker ali igraju igrači koji očito nemaju muda i tu je problem, kad god je važna tekma oni ispadnu gotovo na identični način u tome je problem. dok ne budemo imali 11 Rebića u momčadi, koji idu na glavu prema protivničkom golu, koji jurišaju s kopačkom na protivničke igrače i ako trebaju dobiju crveni neće biti ništa od nas. ne mogu krivit Kovača što je eto zajebo s tim pranjićem, zajebo je jebiga jer nema igrača koji bi mogo tu poziciju kvalitetno pokrit, koga će stavit vukojevića ili brzovića a tko su oni gdje oni igraju i čime su se to oni dokazali da bi dobili priliku u ovako važnoj tekmi? nije ni pranjić, ali je ipak vezni igrač koji igra solidno u panathinaikosu, jednostavno nam fale kvalitetni igrači na tim pozicijama nemamo dostojne zamjene i onda moraš stavljat takve poluigrače unutra. Rakitić opet nije igro polušpicu, i to mu najviše zamjeram više nego ovo što je stavio pranjića koji je igrač manje u ekipi.

nabijat će na njima i nizozemci gol razliku, pa ćemo vidjet šta će onda pričat debili meksički. strašni su strašni, baš je bilo teško probit penzionera pletikosu koji i lopte koje mu idu po sred gola jedva brani. nama treba podhitno remont, a meksikanci će remont doživjet protiv nizozemaca nije im to Hrvatska koja igra s tri četri igrača manje na terenu. Olić je bio također neprepoznatljiv, i po meni trebo je Rebića još u prvom djelu uvest u igru ne znam zašto se forsiraju neki igrači koji ne daju ono što treba.

a tebi su bukowski svi pičke, vidio bi tebe u toj utakmici šta bi ti napravio, lako je sada srati i pljuvati dečke ali na njih se i radi nenormalni pritisak krenuvši od novinara i navijača i onda zbog tih često neralnih očekivanja i završe ovako kako su završili. treba nekad biti realan i shvatit da nam neke ekipe ne leže, meksiko je trkačka momčad a pošto smo mi uvijek bili spori ko puževi naravno da su nas na tu trku uništili, kako su došli do onih kornera iz kojih su zabili dva gola? tako što su nas probijali trkom, i onda su naši morali panično ispucavat loptu u ault i korner, i dobili su dva gola iz prekida i jedan iz polukontre. trka trka trka, tako se igra danas moderni nogomet, nema više ovog vucaranja po terenu od naših, ne znam ja šta si ti čito druškane od mene ali da si čito šta sam piso vidio bi da sam piso i da nam je tranzicija napad obrana katastrofa, i to sam baš pisao nakon tekme s kamerunom kad su svi ovi debili što sad seru po našima i novinari dizali ih u nebo i pričali o 1998. ja sam realan, ali sam i navijač i uvijek se nadam pobjedi naših bez obzira koliko limitirani bili, i koliko nekad razočarali igrom uvijek se nadam pobjedi i uvijek želim pobjedu, zato sam i prognoziro 3-0 za naše, i prognoziro bi isti rezultat i protiv nizozemaca iako sam svijestan da su vjerojatno nizozemci bolji od nas za 3 gola.

šta je tu je, od prozivanja i moraliziranja kruha nema, a puca meni kurac šta će netko mislit o ovome ima pravo svatko mislit što hoće ja sam svoje reko sviđalo se to tebi ili nekome drugome ili ne. ne govorim ja ovo što govorim da bi nekome bio simpatičan, već da bi izrazio svoje viđenje i mišljenje, što naravno nije grijeh a još manje zabranjeno!

NorthStand
24-06-2014, 15:25
http://www.goal.com/hr/news/6955/svjetsko-prvenstvo-2014/2014/06/24/4909263/pogledajte-statistiku-u-svemu-smo-parirali-osim-u-skoku?ICID=HP_BN_1

evo, i sad nazivat ljude pičkama jer su jednostavno pali u prekidima. problem je samo u tome što je govnjariji pasao i remi prije ove tekme, lako je sad meksikancima se kurčit i pričat o gol razlici pričat o tome kako im nije sviran penal, tako bi i mi mogli pričat da nije bilo penala za neymara sad bi mi bili drugi u skupini jer bi vjerojatno igrali remi protiv brazila i sad meksika, nema šanse da bi nas dobili meksikanci da smo mogli igrat remi i ne znam zašto se neki prave blesavi i dramatiziraju toliko bez potrebe. ključno je izbjeć domaćina na otvaranju prvenstva, mi to nismo uspjeli i završilo je ovako kako je završilo. puca mi kurac šta nas je gledalo 2 miljarde ljudi, više nikad ne treba biti za to da se igra s domaćinom i jebe mi se za reklamu države i sve ostalo kad te to na kraju ovako skupo košta. da smo igrali protiv bilo koga samo da nije domaćin, ne bi izgubili tu prvu tekmu i onda bi imali realne šanse proći dalje ovako tući meksiko pod imperativom nije lako ni jačim ekipama od naše, a kamoli nama koji smo trkački limitirana ekipa već godinama. trka se vježba u kvalifikacijama a ne na SP, to je zadatak trenera na žalost i ja sam dojma da Kovač to neće popravit jer je to kombinacija limitiranosti naših igrača u tom segmentu igre kao i njegovog neznanja i nesposobnosti da u tom segmentu igre igru znatno digne na višu razinu, odnosno potrebnu razinu ako se hoće dobivat ovakve utakmice. sve ekipe koje su do sada razvaljivale su imale iznimne trkačke sposobnosti, nizozemska francuska kolumbija kostarika njemačka gana itd itd itd, ne možeš više u nogometu igrat ko prije 10-15 godina da dugo kreiraš napad i da se postepeno vraćaš u obranu, čim se izgubi lopta odmah svi igrači punim šprintom moraju trčat prema nazad i što prije doći na svoje obrambene pozicije. znam da je to lakše reći nego napraviti, ali ako se hoće ravnopravno borit s ovakvim ekipama kao što su meksiko to je jedan od glavnih preduvijeta za uspjeh. u 2 poluvremenu su stisli gasa, i nadtrčali nas izborili prekide zabili golove iz tih prekida i trke i sad mi pričamo da su naši pičke. nisu naši pičke, već se s našima ne radi dobro u tom segmentu igre i to je sve. trener može biti kriv za ovo ili ono, ali i igrači ako su već svijesni da su u tom segmentu pomalo limitirani moraju dat još više od sebe da u ovakvoj tekmi u tom segmetnu igre budu na razini pogotovo kada se zna da je to glavni adut protivničke ekipe, i to ne samo meksika već svih tih južnosjevernoameirčkih ekipa, kao i afričkih dakle trkačka moć. na tome oni baziraju svoju igru i zato imaju uspjeha protiv reprezentacija našeg kalibra, koje su dosta sporije od njih. nama meksiko ne leži, jer igraju takav stil nogometa koji nama ne odgovara, ja sam bio uvjeren da ih se može nadigrat ako se popravit taj segment igre ali na žalost premalo je vremena bilo od kameruna do meksika da bi se to popravilo toliko da oni protiv nas ne naprave ono što su napravili. možemo žalit, i jebat si majku prozivat međusobno ali od toga nema ništa, samo od rada i konkretnog uklanjanja nedostataka ove reprezentacije može se u budućnosti očekivat iskorak. ako se to ne napravi, ne da nećemo moći proći skupinu SP i EP, već se nećemo ni kvalificirat na ta natjecanja. prema tome, krajnje je vrijeme da se uozbiljimo i shvatimo da je vrijeme da se napravi neke promjene, da se neki igrači zasluženo umirove i da im se zahvali za sve što su do sad napravili. hrvatskoj treba kompletni remont, i totalno drugačiji pristup nogometu ako želi u budućnosti napravit bilo kakav hvale vrijedan iskorak u svojoj igri.

uvjeren sam da mi imamo šanse za to, jer nismo mi ni protiv meksika pali samo tako, igrali smo veći dio tekme ravnopravno što i ova statistika gore dokazuje. prema tome, nije u redu igrače nazivat pičkama jer su eto izgubili protiv jedne ok ekipe. nije meksiko top ekipa, ali je ekipa koja svakoga može namučit. iako poprilično sam siguran, da protiv nizozemske i nemaju neke velike šanse. prije svega jer je nizozemska ekipa, koja je podjednako trkački moćna ako ne i moćnija, i koja će im u svim segmentima igre znati i više nego dostojno parirat. a onda će doći i prilike za njihove ubojite vezne i ofenzivne igrače koji će oni sigurno znati iskoristiti. sve u svemu mi nemamo za čime žalit, jer da smo kojim slučajem i prošli u osminu finala mislim da bi nam tu bio kraj prejaka je nizozemska u ovom trenutku, i teško bi mi s njima mogli na kraj a u slučaju da meksiko razbiju s 3-4 gola razlike što je itekako moguće, mislim da nitko neće žalit za time što nismo uspjeli pobjedit meksiko. :kez

Inkvizitor
24-06-2014, 15:44
Ja im ne bi ništa zamjerio da su ispali muški, da su odigrali napadački, (zašto, zato jer nam treba pobjeda). Onako kaKo su oni odigrali prvo poluvrjeme, to JE SRAMOTA.

bez ideje, bez cilja a kombiniralo se samo s Pletikosom.

Nit srca nit muda, a šatro sve veliki znalci. Onaj mali Kovačić..teško razočarenje, mislio sam da će povuć da će ga nadahnit svjetsko a on..mrtvo puvalo.

U njegovim godinama se kidaš, pucaš od želje volje, snage a on ko da mu je 40 godina.

i koji kurac mlad, nije on više mlad da ne bi mogao potegnuti..

mlitav, nikakav..

A šatro najbolji vezni red na svijetu. Kurac moj a Meksikanci ih vozaju ko mlade majmune.

Modriću puca kurac, Rakitiću isto, na njegovom mjestu ja bi ignorirao Kovačeve debilarije i krenio naprijed, pa bi bar nacija stala iza mene.

http://abload.de/img/rocketasih0jzv.gif

Ovako ništa.

Nama treba više Rebića a manje traljavih i alibi igrača Modrića i Rakitića koji se očito čuvaju za klubove.

Svaka čast Rebiću, dečko me oduševio...direkt na gol, silinom i forcom, odlična kontrola lopte, dribling na vrhu kopačke. Momčina i igračina. Kapa do poda.

Koliko je taj meksički zadnji red ranjiv upravo je on pokazao, kad ih je izmješo u kompletu, sam samcat.

Da je bio trener s mudima i igrači s mudima Meksiko ne bi izlazio iz svog šesnesterca. I dalje tvrdim da su kurac od ekipe i da će ih svaka ozbiljna akipa držat u njihovom šesnestercu.

.

zlatna ribica
24-06-2014, 16:56
Meksiko je zaslužio, bili su bolji i sretno im dalje. Ne vjerujem da će proći Nizozemsku, al briga me... :D

A naši na jedan veliki remont, inače nam se loše piše...

Humphrey
24-06-2014, 17:18
Meksiko je zaslužio, bili su bolji i sretno im dalje. Ne vjerujem da će proći Nizozemsku, al briga me... :D

A naši na jedan veliki remont, inače nam se loše piše...

Čuj, loše nam se piše, pa već je loše bez ikakve naznake kako će biti bolje, jer savezu i izborniku je sve ok, samo treba malo analizirati.

RockyMarciano
24-06-2014, 17:41
Tek nakon primljena tri gola su skužili da trebaju napadat a ne konstantno vraćat loptu Pletikosi. Kovač je ispao ista budala kao i Štimac. Evo šta se dogodi kad ideš mudrovat sa nekakvom strategijom. Pa daj majmune blesavi stavi svakog igrača na njegovo prirodno mjesto i ne izmišljaj pizdarije. Zar je to toliko teško?

Humphrey
24-06-2014, 18:04
Ovo treba zaboraviti i početi se pripremati za izgovore zašto smo ispali sa eura.

Naravno, dotad ćemo uvjeriti sami sebe kako imamo kvalitetu,kako je naš vezni red najbolji na svijetu, kako je došlo vrijeme za uspjeh itd...

NorthStand
24-06-2014, 18:49
ne mogu vjerovat stvarno ne mogu vjerovat, da ovi debili iz fiorentine ga drže na klupi podhitno mora naći novi klub, podhitno! Rebić svaki jebeni put kad taj tip uđe u igru, nama momčad dobije poletnost. nama trebaju takvi igrači koji će ubrzat našu igru, i protivnika bacit u očaj, da nam je imat dva tri rebića u ekipi mislim da bi i to bilo dovoljno da smrskamo ove meksikance. ali jbg, nemamo i zato se ovo događa šta se događa.

Kovač je definitivno u ovoj tekmi pokazao dozu nezrelosti, vidilo se da nema trenerskog iskustva i idući izbornik mora naglašavam MORA biti stranac i to po mogućnosti neki vrhunski trener koji zna znanje. znam da si ne možemo priuštit cappella, ali ako treba dat 2-3 miliona eura godišnje da imamo trenera koji će posložit momčad kako treba, onda treba preuzet taj rizik na sebe ali pošto nam mafijaši vode savez i nogomet čisto sumnjam da ćemo skoro gledat taj film, zato im i trebaju kovači štimci bilići i da ne nabrajam dalje, tako svoju mafijašku hobotnicu održavaju na životu. ne znam stvarno, ali i Kovač pametuje o huliganima a sad se prokazao kao neznalica, isto ko i Štimac i to stvarno počinje iritirat. dakle neznalice se ne bave svojim poslom, već popuju o huliganizmu a znamo za čiji račun, mamića i sličnih mafijaša.

ali kažem nema ništa od tog kukanja, sjebali smo sami sebe po tko zna koji put a siguran sam da imamo ekipu koja može pobjedit ovaj meksiko i to s više golova razlike kako su oni nas pobjedili. ali to ti je tako, imaju sad vremena u miru razmišljat o svojim glupostima ali sumnjam da će išta promjenit to je ono što najviše frustrira u cijeloj priči!

odlična analiza komunjara, index je govno komunističko ali ove nogometne sportske analize su im stvarno dobre.

http://www.index.hr/sp2014/clanak/smjena-koga-saljemo-u-penziju-a-tko-ostaje/756289.aspx

NorthStand
24-06-2014, 18:56
Tek nakon primljena tri gola su skužili da trebaju napadat a ne konstantno vraćat loptu Pletikosi. Kovač je ispao ista budala kao i Štimac. Evo šta se dogodi kad ideš mudrovat sa nekakvom strategijom. Pa daj majmune blesavi stavi svakog igrača na njegovo prirodno mjesto i ne izmišljaj pizdarije. Zar je to toliko teško?

i to "prilagođavanje" taktike za svakog protivnika, pa ubacivanje "mesara" vukojevića dakle destrukcija igre je teški promašaj, mi moramo napravit ekipu tako da se svi napadaju protivnički, i da svi brane naš gol. dakle nema nikakvih defanzivnih igrača ili ofenzivnih, kad je ofenziva svi u napad, kad je defanziva svi u defanzivu, a normalno da se zna koji igrač gdje igra Rakitić je najbolji ko polušpica i kraj priče, šta se tu ima mudrovat? Modrić ko vezni, njemu treba jedan pravi partner to Pranjić nije šta je s Badeljom? ma bilo koga nek se stavi, samo ne ovog panja Pranjića, može i Brozović a Vukojevića ipak ne bi stavljao jer nema kreativnost a treba nam kreativnost više nego mesarenje. onda Olić van Rebić na njegovo mjesto, onda Mandžukiću barem pet lopti centrirat po poluvremenu, to bi trebao biti zadatak zapovijed trenera igračima a ne molba i želja! vrsaljko umjesto srne na desni bek, strinić lijevo s time da moramo podhitno naći zamjenu za strinića ja ne znam koji nam je kurac 10 godina smo rupa na toj poziciji i nikako da stvorimo igrača, ako ga ne možemo stvorit onda obavezno dovest nekog argetinca brazilca ili nijemca dat mu državljanstvo pare šta god treba samo da igra i da nismo tu rupetina! ma ne znam šta više reći, imamo ogromni potencijal a sve uprskaom s svojim mentalnim sranjima u glavi i trenerima i vođama nogometnog saveza, i evidentnim nedostatkom hrabrosti u ključnim mečevima, ma dajte mi tog Rebića da lomi noge ako ništa mali ima muda i zato naklon do poda! :naklon

Grunf
24-06-2014, 18:56
Pogledajte asistenciju Rakitića...I taj čovjek nam igra pred našim šesnaestercom, a najdalje do centra. :naklon

NorthStand
24-06-2014, 19:08
http://www.goal.com/hr/news/6955/svjetsko-prvenstvo-2014/2014/06/24/4909895/ekskluzivno-grafi%C4%8Dki-prikaz-za%C5%A1to-smo-izgubili?ICID=AR_FS_2

NorthStand
24-06-2014, 19:09
Pogledajte asistenciju Rakitića...I taj čovjek nam igra pred našim šesnaestercom, a najdalje do centra. :naklon

to samo naši "genijalni" treneri mogu dati takvu ulogu, tavkoj igračini.

NorthStand
24-06-2014, 19:49
http://bleacherreport.com/articles/2107435-croatia-early-exit-is-the-result-of-realistic-limitations-and-unrealist-hopes

This team has some brilliant individuals, but that does not give them the balance that is needed at this level of football. Croatia is a limited team, and their going out early in the tournament comes as a logical and realistic result.

prc u bulju, neka neka neka čitaju i naši igrači i stožer i mamić i šuker. neka se malo zamisle, bar na trenutak šta rade i zašto to tako rade?

naravno da i ovaj druškan sere kvake, mi smo daleko od "limitiranog" tima ali da bi imali ono nešto potrebno za dobit ovakve tekme, trebamo imat dobru simbiozu igrača i stožera, odnosno navijača. očito da nam to fali na svakom velikom natjecanju, da taj stožer ne zna što hoće da uvijek nešto mudruje u ključnim utakmicama i to "mudrovanje" nas često košta pozitivnog rezultata. realno mogli smo mi i puno dalje od ovoga doći, s istim igračima ali očito Kovač i njegovi ljudi samo nastavljaju gubitničku tradiciju. ono što meni nije jasno, ako imamo takve igrače kakve imamo, pa koji je isto njima kurac da se ne znaju pobunit protiv toga i reći dosta, ili odlučit ili ćeš nam dat da igramo na poziciji na kojoj mi mislimo da je najbolje ili nećemo igrat bilo šta, samo da konačno napravimo taj iskorak a ne da se svakog natjecanja vraćamo popišani i posrani odnosno posramljeni. da njima toga nije dosta, pa zašto bi nama navijačima onda bilo stalo do njih? jel oni misle bar sekundu na to, srozat će i ovo malo kulta što je ostalo od hrvatske a onda ih nitko živ više neće gledat ni u hrvatskoj a kamoli u brazilu ili gdje već. jednostavno godinama vučemo taj luzerski pristup, i ništa ne mjenjamo pa nije ovo samo sad ovo se događa s natjecanja na natjecanje i nitko da prekine tu nakaradnu tradiciju idiotizma što od strane trenera što od strane igrača, na neki konkretan način se mora poduzet neke mjere koje će urodit plodom ali ne mi sami sebe zavaravamo, evo jedva čekam da počnu te kvalifikacije za euro i da vidimo to obećanje od Kovačevog "modernog nogometa" ajmo reći da je još mlad i neiskusan, dobit će veliki kredit i vodit će ekipu u kvalifikaicjama ako i tu zakaže onda se tu više nema šta pričat s njime, ako igra ne doživi evidentni napredak treba ih sve rastjerat i dovuć novog stranog trenera koji će ove umišljene zvijezdice posložit kako treba ili neka jednostanvo ostave kopačke na klin i prekinu maltretirat ovu ionako suviše napaćenu naciju. ne trebaju nam još i njihova sranja, pored svih naših osobnih.

Ćiro je takav kakav je, ali on nije ništa mudrovo igrali su mu igrači koji su najbolji i na pozicijama na kojima i prirodno igraju u svojim klubovima. neš ti mudrosti, a ovi naši panjevi non stop nešto "eksperimentiraju" i onda to redovno završi ovako, to su tipične neznalice koje srozavaju evidentnu kvalitetu koju ova naša reprezentacija posjeduje!

Bukowski
24-06-2014, 22:02
@northstand

Slušaj momak,prvo,daj malo respekta,ne pričaš sa ditetom od 14 godina.Ja tebe respektiram,pa daj i ti mene,čisto ferpleja radi.

Drugo,ja nisan "svakom loncu poklopac",to moš vidit iz broja mojih postova ode u odnosu na datum logiranja.Ja ne pišem po tri posta zaredom,i nisu moja 4 posta na svakoj stranici,šta je znak nekakvog poklopca.Obratija san ti pažnju na ovo di si ispa smiješan,nisan ti nigdi napisa "redikulu ne piši gluposti",nego san te sasvin korektno upita kako si to predosjeća da će nas sjebat,kad ti odma tri posta iznad stoji tvoj post di pišeš da ćemo ih satrat,pa stranicu nazad još tri posta di pišeš nemaju šanse,i tako u tom stilu.Sve 5,nemoj se pjenit,samo ispadaš smišan.

Ako je razlog toga kako si naveo euforija,i navijačka subjektivnost,onda napiši "e kad bi ih satrali....".I ja navijan za Hrvatsku pa ne pišen svoje želje u stilu predviđanja budućih događaja.

Trće,ja nisan napisa da su naši igrači pičke "jer su ispali u prekidu",pa čak ni jer ne grizu,nego san napisa da su pičke jer šute na ova trapulivanja,idiote na klupama,i nezaslužene suigrače koji su tamo radi Mamića.

I na kraju,ako ti i dalje smatraš da su krivi igrači a Kovač i nije tu puno kriv,onda brate uživaj,nemamo šta o nogometu pričat.

Ti smatraš da Kovač i Mamić nisu krivi,ja smatram da su isključivi krivci,da su igrači,igra,sve,apsolutno sve loše,da ne nabrajam sad ponovo,samo nusproizvod diletantizma i mafijašenja.

PS.Ne moraš odgovarat,stvarno nemamo o čemu pričat,ne gledamo istu igru,a pogotovu ne živimo u istom svitu (mislim na mindset,logiku,širine pogleda,i tome slično).
Bez ljutnje,samo mi diže tlak kad mi neko piše "šta ti,svakom loncu poklopac,tebi su svi pičke,za sve ti je kriv Mamić",ono,s visoka.I Kovač je tako reka da svi seru kad ne valja,kao,svi smo šutili i svima je bilo sve super kad su tukli Kamerun.Moš mislit.

Inkvizitor
24-06-2014, 22:18
Bahata i arogantna nezalica i dalje šije svoju priču.

Sva je sreća da nam nije bio potreban bod, ne bi igrali onako agresivno. Valjda bi u tom slučaju uveo tri golmana, još tri stopera a Rakitića bacio na beka

Humphrey
24-06-2014, 22:23
kako od 4 milijuna izbornika u ovoj državi na klupu uvijek zasjedne onaj sa najvećim egom?

Inkvizitor
24-06-2014, 22:40
Svi su egoisti. Nikto nikad nije rekao da je pogriješio. Ni Ćiro, ni Jozić, ni Barić, ni Cico, ni Bilić, ni Štimac pa ni ovaj.

Ništa. Bahata neznalica ostaje tko zna dokad. I da ga zamjene zamjenili bi ga nekim novim konjem iz Mamićeve ergele.

Stvar može spasiti samo stranac i micanje brenda. A šanse su za to znate kolike.

Do Francuske se možda i dotljaigaju jer je broj sudionika proširen. I eto šanse da brand povede cijelu bulumentu pevaljki i sponzoruša. Nikolina Pišek, Jelena Rozga i tko zna tko još će snimati selfije ispod Ajfelovog tornja.

NorthStand
24-06-2014, 22:44
to je tvoje mišljenje da ispadam smiješan i iskreno govoreći me ne zanima šta ti misliš o meni, misli što god hoćeš ako sam za tebe redikul tvoja stvar. ali nemoj mi molim te govorit da sam redikul javno, jer ćeš sigurno doživjet verbalni napad s moje strane. ja na prozivke, uzvraćam prozivkama jednostavno sam takav, ne trpim negativni nastup prema meni ne zato jer sam ja uvijek u pravu već zato što imam taj domobranski karakter. :)

isto tako, nijedan neodmjereni komentar nisam dao prije tekme ali to je tvoja stvar, ti očito vidiš nešto što ja ne vidim. nikad nisam davao neodmjerene komentare, već baš suprotno trudim se biti što realniji a ti mi tu upadneš i posprdno razguliš kako sam ja deset postova napiso da ću ih razvalit, ajde odvrti te tri stranice unazad pa citiraj te "neralne" komentare da ih svi vide pa da mi vidimo tko je tu lud, mogu i ja umjesto tebe pa da do kraja rasčistimo ovu tvoju akciju koja je bila sve samo ne normalna s tvoje strane. jer ja se u nikoga ne zaljećem ničim izazvan ko ti, imao si neku samo sebi objašnjivu potrebu da mi se obratiš i to si napravio na krivi nači i onda sam ti i ja uzvratio točno onako kako si i zaslužio, a to što se tebi ne sviđa i treba da ti se ne sviđa kada se zaljećeš ko kamikaza bez povoda i razloga. i ja sam ti isto kamikaza, kad se osjetim neopravdano napadnut i prozivan. da me respektiraš ne bi tako uletio posprdno, isto tako taj komentar koji sam ostavio na zoranu vakuli da će biti 3-0 za nas je očita sprdnja i zajebancija da ćemo ih razgulit ko papričicu, malo navijačke euforije je neminovno prije ovakvih tekmi ja na to nisam imun ali igrači bi trebali biti jer su oni profesionalci prema tome nema se šta meni prigovarat. ja sam predosjećo, imaš na temi o kamerunu da mi tranzicija napad obrana djeluje jako loše i da nećemo dobro proći protiv meksika ako budemo tako igrali. ne mogu sad naći taj komentar, ali ako je netko čito teme ovdje mogo je to pročitat nemam pojma na kojoj sam ga temi ostavio ali sam gotovo siguran da je na ovom djelu podforuma ili u najgorem slučaju na forum.hru gdje sam također ovih dana komentirao pa nekad pobrkam gdje sam šta napisao.

što se tiče Kovača i Mamića ne mogu ih još do kraja povezat, ali izgleda da je i Kovač potpao pod njegov utjecaj i ne kažem da to ne igra ulogu u ovakvom rezultatu, ali i sami igrači snose veliku odogovornost jel ih netko spriječava da zabiju gol kad treba? ako već nemaju muda javno osudit mamićevo kriminaliziranje našeg nogometa, onda neka se fino pospu pepelom i začepe usta. a ne da nešto mudruju i ponavljaju frazetine opravdanja po stotinu puta, to slušamo već 16 godina od 1998.

e da ne mogu sada naći jedan komentar svoj, mislim da sam ga možda na forum hr napiso na SP Brazil tema, tamo sam reko da se jedino bojim tih njihovih brzih prodora, dakle te trkačke moći jer su stvarno u toj tranziciji obrana-napad/napad-obrana jedna od najboljih reprezentacija na ovom prvenstvu. kako to može biti podcijenjivanje, ili omalovažavanje? i ponavljam nigdje nisam reko da ćemo ih satrat, već sam ponavljao i pričao da sam uvjeren da ćemo pobjedit u slučaju da vezni red i napad odrade svoj dio posla a jesu li odradili? nisu, jel obrana odradila svoj dio posla? naravno da nije kad smo popili tri gola u 15 minuta. dakle totalni raspad, s takvom obranom mi bi imali problema i s puno slabijim ekipama, eto npr Škotska koja nas je tukla dva puta. dakle realan sam ja, ali se uvijek prije ovakvih tekmi nadam da će našima proradit inat i da će probit taj led i neki svoj vlastiti kompleks.

sve u svemu ja poštujem svakoga, ali mrzim kad me netko proziva to stvarno mrzim. isto tako ne ljutim se ništa na tebe, imaš pravo mislit šta god da misliš o meni ali ponavljam ružno zadrži za sebe jer ni ja ne govorim da si ti naivac ili šta već zato jer se nadaš pobjedi neke ekipe, nebitno jel to hrvatska ili kostarika. imaš na to pravo, i ne vidim šta tu ima biti čudno? da netko napiše i 50 poruka u stilu da će pobjedit neka ekipa to nije ni preseravanje ni pretjerivanje, svatko se nada da će njemu dragi tim pobjedit. šta tu ima biti čudno? nigdje nisam reko da ćemo satrat meksikance osim na temi vakule, a i tamo je očito da sam sprdao o ljutoj papričici teoretski gledano mogli smo ih dobit 3-0 to i sam znaš samo da smo ih prvi načeli, ali nismo oni su nas i onda su nama utrpali 3 gola tako to ide u nogometu. i ne želim se tu svađat oko toga, ni s tobom ni s bilo kim drugim tako da ovo je moj zadnji post na tu temu ne s tobom nego s bilo kime ovdje.

NorthStand
24-06-2014, 22:52
ako ne možemo dobit meksiko, onda zasluženo idemo kući.

jel ovo to "satiranje o kojem pričam? ovo je napisano dan prije tekme.

NorthStand
25-06-2014, 03:01
http://www.youtube.com/watch?v=qUTYR_u-IXM

evo ga, ludi brko se oglasio nakon poraza od meksika. :smijeh

NorthStand
25-06-2014, 06:42
http://www.index.hr/sp2014/clanak/mozemo-biti-domoljubi-ali-nismo-odgajani-za-moderan-nogomet-od-98-hrvatska-nema-igru-ni-stil-/756419.aspx

odlično rezoniranje Bišćana, u biti to je to, mi smo kurac od one bronce treba pogledati istini u oči, a tada znamo koje smo igračine imali i da su svi redom iz "Yugo" škole ponikli.

http://www.index.hr/images2/gnkhRVATSKA1.jpg

http://www.index.hr/sp2014/clanak/mamicevih-11-prekinimo-glumu-ovo-je-prava-hrvatska-/756398.aspx

NorthStand
25-06-2014, 21:18
http://www.vecernji.hr/sp-hrvatska-reprezentacija/stanic-zar-svim-pametnjakovicima-12-godina-nije-bilo-dovoljno-da-nesto-naucimo-946770

Stanić u svom stilu. :kez

Inkvizitor
25-06-2014, 22:44
Sve je to džaba. Nema od tog ništa dok ne dođe neki trener sa znanjem i bičem.

Od ovih zvjezdica i šminkerčića ništa.

Sve će bit isto. Bit će plasmana na natjecanje ( pogotovo sad kad se EP proširilo na 24)..bit će malo euforije..a ustvari opet ispadanje u grupi uz kretenska alibi objašnjenja o strašnom protivniku itako dalje.

Još na prošlom SP sam rekao..ako nismo otišli u Južnu Afriku ako ćemo ispast ko u Japanu i Njemačkoj. Koji će mi kurac to i grupa i sudjelovanje bez ambicija.

I opet prevara, mislilo se..Modrić sazrio, Rakitić eksplodiro, mali Kovačić prejak, Mandžo zvijer austvari isti kurac ko i prije..sve je to mrtvo magarenje koje je dovelo do toga da bi tekme gledao bez nekog prevelikog uzbuđavanja što bi rekao Šojić.

To je apriori stav gubitnika i s takvim stavom nitko nikad nije pobijedio.

Oni su ušli u utakmicu ko da im samo treba ne izgubiti velikom razlikom a ne dobiti. To je jedan užas od mentaliteta.

napadni ga odmah da zna s kim ima posla a ako dobiš gol imaš se kad i vratit u utakmicu a oni pričaju o otvaranju u 85-toj minuti , nemreš virovat te stručnjake. Pa nisu oni Talijani da dobijaju u produžecima. za to treba imati živce a i znanje.

NorthStand
25-06-2014, 22:58
ma treneri su nam u kurcu već godinama, jebo me pas ako ćiro nije bio najbolji naš trener šta god netko mislio o njemu i njegovom šurovanju s mamićem.

mentalitet nam je drugi razlog gubitka, razlika između mentaliteta meksikanaca i nas je očito eto citiro sam hereru kako je odjebo moraliste u svezi homofobije njihovih navijača, a naš Kovač se ispričava švicarcima zbog par baklji i zvižduka.

to je to konjušartstvo koje su nam još drastično patentirali partizani i antifašisti, od tog ljevičarskog kretenizma nas samo Bog može spasit. i onda to pređe i na igrače, ta jadna atmosfera ta bezvoljnost to saginjanje i nagužavanje svima.

dok god igrači sami ne odluče prekinut s time, na terenu će izgleda kako je izgledalo protiv meksika. mogu oni pričat i o sucu i o sto tisuća stvari, ali ta njihova neodlučnost govori sve o njima i njihovoj želji.

meksikanci su to imali, tu su oni nas dobili a ne na taktiku što ovi naši panjevi seru.

Inkvizitor
25-06-2014, 23:33
On i ne samo on zamjeraju i govore da smo prerano otvorili utakmicu. Nama treba pobjeda a on priča da je prerano otvorio utakmicu..tamo negdje oko 60-te 70-te minute.?????

I onda kako, što navijati za . Za to navijati. To nisu više normalne stvari. To nas neko zajebaje.

vele kontrolirali smo utakmicu do prvog meskičkog gola. Šta si kontroliro. šansu nisi stvorio. Akciju nisi napravio. Da nam je trebalo nerješeno pa da kažu da su kontrolirali. To su sulude stvari

franjevac
25-06-2014, 23:38
ogromno mi je razočaranje luka modrić
gledao sam većinu takmica real madrida tako da znam šta može
s onakvom bojažljivom igrom
ne da bi bio na klupi nego bi na tribinama pravio društvo khediri i takvima
gadljivo
sram ga bilo

Inkvizitor
26-06-2014, 00:00
Modrić se sakriva, to je jasno. Igra one jadne alibi loptice unazad.

A ona bahata neznalica priča kako se svijet divio našoj igri.

Grunf
26-06-2014, 00:14
ogromno mi je razočaranje luka modrić
gledao sam većinu takmica real madrida tako da znam šta može
s onakvom bojažljivom igrom
ne da bi bio na klupi nego bi na tribinama pravio društvo khediri i takvima
gadljivo
sram ga bilo

Modrić je izmoren, njegovi mišići su pregoreni. Čovjeku je sezona trajala do 2 tjedna prije svjetskog prvenstva, a odigral je 60 utakmica u najjačem klubu na svijetu.

Da je Niko taktičar, ne bi njega i Raketu stavljao da mu razbijaju protivničke napade jer kao prvo nemaju snage zbog duge sezone, a kao drugo to ni ne igraju u svojim klubovima.