PDA

Pogledaj Full Version : Article: Marijana Peti: Čudi me da nisu svi Hrvati katolici dobili titulu homofoba

Graničar Jozo
21-06-2011, 08:45
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=272-Marijana-Peti-Čudi-me-da-nisu-svi-Hrvati-katolici-dobili-titulu-homofoba

mardar
21-06-2011, 09:18
„Činjenica je kroz povijest da je neka manjina na sebe preuzimala čelno mjesto u borbi za prava većine, a ta prava većine, de facto, u građanskom društvu i napredovanju kroz povijest su uvijek ista. To je pravo na građansku jednakost, odnosno pravo na jednakost u statusu, poštovanju, utjecaju pojedinca ili pojedinke kao građanina neke države, bez obzira na sve ostale karakteristike“

Vesna Pusić saborska zastupnica HNS

Eh sada lijepo, nešto gledam najviše bih volio da za tebe i HNS glasa cijela homosexualna zajednica na slijedećim izborima .A ona ostala populacija koja ne mrzi ali niti ne podržava u svemu gay zajednicu svoj glas dadne ipak nekome drugome.E sada je li ovo homofobija što ja tražim?Ma što me briga što će reći ta zajednica jesam li homofob imam pravo na mišljenje.Kao i oni pa kakvim god me proglasili.

Geronimo
21-06-2011, 09:29
Ma tim pederima se daje previše na značenju. Jer, ne samo da su manjina u društvu nego su marginalna skupina manjina a guraju se u sve društvene pore. Ajde, to i nije problem, problem je što traže da ti počneš razmišljati kao oni. U suštini traže matricu, a deklarativno su za različitost.

Ja bih isto bio najsretniji da HNS dobije glasove samo od ove marginalne društvene skupine pa da se i njihova politička pozicija sukladno tome valorizira.

U tim razvijenim zemljama na koje se ovi jebači pozivaju povorke se klone politike, a samo je kod nas obrnuto. Čini mi se da je Hodak (nisam siguran) napisao u svojoj kolumni da je od HDZ-a i SDP-a gori samo HNS.