PDA

Pogledaj Full Version : Neću platiti umjesto srbina!!!!

caporegime
12-05-2014, 14:07
http://www.jutarnji.hr/pupovcev-pritisak-urodio-plodom-kunic-nije-ostao-bez-kuce--naseljenim-hrvatima-drzava-daje-5-milijuna-kuna-odstete/1190833/

dakle, jedna stvar je jaqsna. ako ste srbin ni zakon vam ništa ne može.
nakon što je neočetnički smrad koji voli zanovijetati o potrebi poštovanja zakona, kad taj isti zakon privilegira srbe, milorad mr bean poopovac, isti je zaprijeti kako silom neće dozvoliti provedbu zakona kad je srbin taj koji treba platiti.
ova pičkasta država je pospustila pred neočetnički, smradom i odlučila da će bivše korisnike obeštetiti.
na prvi mah zvuči dobro, doseljenom hrvatu iz bih-nekadašnjem prognaniku, hrvatska država će platiti uloženo.
ali nije to baš tako.
naime, ono što je dužan po zakonu platiti srbin, platit ću ja jer država ne izmišlja novac nego ga prikuplja od svih nas.
pa tako i ja kad radim dio novca dajem u tu državu a sad ta država moj novac daje da srbin ne bi morao platiti ono što po zakonu mora platiti.
e pa ne dam svoj novac, nek jebeni srbin plati ono što je dužan.
ovako će r+taj ex četnik dobiti uređenu kućerinu umjesto brnare u kojoj je obitavao a ja sam između ostalog taj koji mora snositi troškove srbinove komocije.ž
e pa jebem vam majku svima koji ste ovo odlučili.
neću četniku plaćati komociju!!!!

NorthStand
12-05-2014, 17:26
na žalost, platit će četnicima ova iskompleksirana državica komociju. ali bitno da su oni Šimunića zajebali, i ukinuli mu nastup na SP. lako ćemo za BDP, i sve financijske malverzacije i pljačke naših dičnih "antifašista".

koja je to gamad, siguran sam da nigdje u europi nema ovoliko odnarođene bagre ko u hrvatskoj. pogotovo im je uznapredovala "naprednost" i "urbanost" od kad se Jugoslavija raspala. moraju ponovo nametat svoje svijetonazore, preko medija i svih ostalih "institucija" koje s ovom državom imaju veze koliko i ja s četnikom iz šumadije.

ali neka, većina sve ovo vidi, i većina će ih opet kao i 1991 kad tad pomest. 1995 se pomelo četnike, uvjeren sam da će doći trenutak kad će ova neokomunistička govna doći na tapetu bijesnog naroda, i tad im neće biti od pomoći floskule "mi smo antifašisti" borci za ljudska prava i ostala sranja iza kojih se zapravo skrivaju i vješto ratuju protiv hrvatske države i naroda. sve će to toj stoki doći kad tad na naplatu, a mirna većina će kao i 1991 kad bude osjetila da je ugrožena stati na kraj tom ludilu tom poltronstvu i konjušarstvu tih komunističkih aveti prošlosti, tim titoistima i srbolinijašima koji još vode bitke iz drugog svijetskog rata ne mareći niti najmanje za trenutne interese našeg naroda i države.

ma ova država je propali slučaj, ništa ne funkcionira osim stalnog jugofašističkog i srbočetničkog orgijanja po njoj. ali, neka, i dan danas pričaju o Jasenovcu neka pripaze bar malo da im se povijest ne ponovi.

skater
12-05-2014, 20:01
Takvi signali počeli su stizati nakon što je, prije desetak dana, na problem upozorio Milorad Pupovac, najavivši da će Kunićevu imovinu braniti tijelom, ukoliko to bude trebalo.

E, da mi je to vidjeti. Da ga hrvatska policija opravdano išamara.

Inkvizitor
12-05-2014, 20:25
čija policija...

skater
12-05-2014, 20:47
čija policija...

Hrvatska, znam na što ciljaš. :kez