PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kad budale ćaskaju

Inkvizitor
27-04-2014, 16:49
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3615-Kad-budale-%C4%87askaju

Grunf
27-04-2014, 17:03
Pa jel moguće da je Mandić bil opet gost. :naklon :rofl Jel može netko proučiti popis gostiju kod Stankovića zadnjih godinu dana? Kladim se da je prošlo 10 ljudi kroz emisiju. :D

kiša
27-04-2014, 17:31
ža mi je svakog ko je gleda ovu dvojicu, ja nisam .

Grunf
27-04-2014, 18:02
Ni ja nisam. :cheer

TheBronxBomber
28-04-2014, 04:23
ža mi je svakog ko je gleda ovu dvojicu, ja nisam .

Uzivao sam gledajuci emisiju. Voditelj i gost su apsolutno prikladni stanju duse nacije, ako ta nacija uopce vise i postoji.

Inkvizitor je tocno detektirao i objasnio zasto je Hrvatska propali projekt (takodjer moje stajaliste jednako kao Mandicevo i/li Milanovicevo) - previse je Mandica u njoj. I moze se reci da nakon kratke pauze 90ih, potpuno su preuzeli i razorili Hrvatsku.

Samo treba biti iskren i to reci; da to cine iz nevoljenja Hrvatske i mrznje prema istoj. I, stvarno, ne znam zasto to otvoreno ne kazu. Njihove lopte nikad potpuno ne prilaze gol crtu. I razloga se necega bojati nemaju.

Dakle, voditelj Srbin i gost mentalni Srbin caskaju o propaloj Hrvatskoj. Ustase su svuda oko nas (zali Boze sto doista nisu) i razglabati cemo o defektnoj hrvatskoj naciji koju, naravno, unistavaju ustase. Velikosrpski projekt i ideologiju, kao i zlocine, cemo potpuno ignorirati - a i opravdavati, pogodili ste, sve vrebajucim fantomnim ustastvom. Ja sam, naime, zalostan sto nema ustasa. Mozda Mandic zali isto? Nece biti.

Dakle, sto se emisije tice i kondicioniranja hrvatske nacije u propaloj Hrvatskoj - Vukovi su siti (Srbi) i ovce su na broju (Hrvati).

Do sljedeceg kondicioniranja.

kiša
28-04-2014, 10:08
Uzivao sam gledajuci emisiju. Voditelj i gost su apsolutno prikladni stanju duse nacije, ako ta nacija uopce vise i postoji.

Inkvizitor je tocno detektirao i objasnio zasto je Hrvatska propali projekt (takodjer moje stajaliste jednako kao Mandicevo i/li Milanovicevo) - previse je Mandica u njoj. I moze se reci da nakon kratke pauze 90ih, potpuno su preuzeli i razorili Hrvatsku.

Samo treba biti iskren i to reci; da to cine iz nevoljenja Hrvatske i mrznje prema istoj. I, stvarno, ne znam zasto to otvoreno ne kazu. Njihove lopte nikad potpuno ne prilaze gol crtu. I razloga se necega bojati nemaju.

Dakle, voditelj Srbin i gost mentalni Srbin caskaju o propaloj Hrvatskoj. Ustase su svuda oko nas (zali Boze sto doista nisu) i razglabati cemo o defektnoj hrvatskoj naciji koju, naravno, unistavaju ustase. Velikosrpski projekt i ideologiju, kao i zlocine, cemo potpuno ignorirati - a i opravdavati, pogodili ste, sve vrebajucim fantomnim ustastvom. Ja sam, naime, zalostan sto nema ustasa. Mozda Mandic zali isto? Nece biti.

Dakle, sto se emisije tice i kondicioniranja hrvatske nacije u propaloj Hrvatskoj - Vukovi su siti (Srbi) i ovce su na broju (Hrvati).

Sinoć je bila repriza malo sam bacila oko, Mandić lipo veli-ovo je talkshow.
Upravo tako savršeno zna što će nas potpaliti i i tako vratiti ga na scenu da se barem par dana priča o starom senilnom magarcu kakav je.
Mandic jasno veli kako ne voli ljude, kako je ravnodušan prema svemu, sebičnjak stari. I što bi nam njegova priča nešto značila? zašto joj dajemo težinu ?
u tom je naš problem što preveliku pozornost i vrijednost tražimo tamo di je nema.
Ko ga šiša neka prdi što oće i on i Stanković, njima se samo triba izrugivat i pisat satirično o njihovim nebulozama.

Rodica
29-04-2014, 09:58
ja nisam imala želudca gledati to.
inače mi se povraća na mandićevu facu još od kad pamtim tog čovjeka, a to je ihuhu godina.

mi smo stvarno društvo totalno iskrivljenih vrijednosti. evo, neki dan, "etičko" povjerenstvo hrt-a kaže da alfier nije prekršio etički kodex kad je u "odjavi" (koja, po njima nije komentar!) izvrijeđao većinu hrvata, a cirkulirajuće nagrade koje se kod nas dijele prema zaslugama u promicanju integralnog jugoslavnestva i koje je dobio taj kvazi kritičar i nadriesejist, govore kako smo kulturloški, mentalno i civilizacijski trulo društvo.

Inkvizitor
29-04-2014, 14:39
Izgleda ko stari pervertit što vjerovatno i jest..

Rodica
29-04-2014, 15:33
Izgleda ko stari pervertit što vjerovatno i jest..

da, baš zato mi je i odvratan. uvijek mi je njegova faca izgledala tako. stari, prepredeni pervertit.

a kaže mani gotovac da se njoj i udvarao :)

- Bila sam u osmom razredu gimnazije, izveli smo predstavu “Mladost pred sudom”. Igor Mandić i ja smo igrali glavne uloge. On mi se pomalo udvarao, meni nije bilo svejedno, ali imala sam drugog dečka. Nakon premijere dopratio me kući. Pred mojom kućom, na Rivi, ležala je izmasakrirana mačka. Sutradan su se rastavili moj tata i moja mama. Igor se nakon toga posvetio mačkama, a ja bježim od njih. U Mokošici ih ima jako puno, teta Dijamantina ih hrani, ja ne mogu, ne mogu ih ni pogledati...

dakle, nakon što je vidio izmasakriranu mačku, posvetio im se. :) to piše mani u svojoj autobiografiji. kako im se posvetio? to ne zna nitko niti zašto mani to naglašava. kao što naglašava da je karolina riječka bila kurva i sponzoruša, a tu zahvalnu ulogu dodijelila severini :)

NorthStand
29-04-2014, 17:51
ja taj boljševički smrad više uopće ne gledam, nedjeljom u dva sam gledo samo kad je bila dinamova četvorka i to je to. kad znam da će tema rasprave biti koliko toliko normalna, inače ovog panja Stankovića iako je opet moram reći najbolji naš novinar na HRTu ne gledam, niti me zanimaju njegovi stavovi o bilo čemu. niti mi je njegova emisija iti malo gledljiva, i ima neke osobine koje su poželjne da bi je ja gledao i pratio. to uglavnom zna se tko prati, ali to i govori čija je to televizija. mi jedanput nedjeljno, imamo očitog ljevičara i uglavnom ljevičarske panjeve i mrzitelje hrvatske prilike gledat u njegovoj emisiji, zato to ja ni ne pratim. jednostavno ne zanima me što taj jugo nakot, ima za reći o našoj prošlosti sadašnjosti i budućnosti. mogu čak reći kad čujem kako neki idioti u mojoj blizini razmišljaju, da u startu s tim parazitima više ni riječi ne izgovaram jednostavno s nekim ljudima nemaš šta radit i gubit svoje vrijeme, to je zlatno pravilo još od prije krista. kojeg bi se svi trebali držat, društvo s kojim se družiš i na koje trošiš svoje vrijeme čak i virtualno mora biti koliko toliko prihvatljivo tvojim svijetonazorima i životnim vrijednostima koje ti cijeniš. ako nije takvo, zapitaj se što ti radiš u društvu takvih?

prema tome, Stankovića ne pratim jer je državni projekt a znamo ko u ovoj državi odavno financira mitomaniju i jednoumlje. i zašto to rade predano već preko jednog desetljeća, a govorili su za vremena Tuđmana kako je na HRT fašizam i šovinizam. vidimo po Stankoviću Radmanu i ostalim udarnicima danas, zbog čega je bila tolika strka i panika da se HRT "otvori" građanima na način na koji to oni koji još uvijek nisu lustrirani žele. sve u svemu, ne zanima me šta ta stoka misli o bilo čemu, kažem ja gajim jednu specifičnu mržnju prema tim propalitetima, i taj odnarođeni šljam me nikad nije zanimo samo im preporučujem da stave kokarde i petokrake na glavu, da se prestanu skrivat iza parola "liberlizma" i neka pokažu svoje pravo lice koje su bez ustručavanja pokazivali za vrijeme Titovine pardon Jugoslavije. tad su bili grlati i drčni, nisu se ustručavali do kraja pokazat svoj šarmantni jugofašistički duh, pa neka budu toliko dosljedni sebi i neka prestanu lagat i obmanjivat ovaj narod, jer je očito da nisu ni napredni ni humani ni liberalni, već nazadni otucani i šizofreni kakvi su i njihovi roditelji i najbliža porodica bili. a kako narodna kaže, jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo. u tome je po meni bit cijele ove priče, zato Stanković i zove takve goste, jer oni će gledateljima reći točno ono što on želi gledateljima poručit.

NorthStand
29-04-2014, 18:09

mala ispravka, ja bih umjesto srba stavio (boljševici), jer upravo su oni odgovorni što se ovoliko srbima i svima ostalima s zapada ovoliko podilazi. a i jasne je zašto zapadu i boljševicima, ne odgovaraju ustaše kao ni nacisti, da je ta opcija pobjedila oni ne bi mogli previše ovdje kopat i rovarit kako to sada rade. iako da se razumjemo, ne kažem ja da je to nekakva idealna opcija, ali svakako bolja od one "antifašističke".

a Mandić je živi dokaz, tko su ti "antifašisti" i tko je to išo u partizane. takvi su se mahom i borili za titu, pametno dosta. a i vizualno, ne odskače puno od svog vođe.

franjevac
01-05-2014, 18:18
mandić je najobičniji lakrdijaš
nije ustrojen da bi bio mislilac
niti ima discipline,poštenja,asketizma ni hladnoće
jedino što on posjeduje je pohota i provokacija
od koje on živi s kojom se hrani
on je u rangu severine i njenih hitova

skater
07-05-2014, 21:40
Ko ga šiša neka prdi što oće i on i Stanković.

Ne na HRT-u kojeg financira hrvatski narod putem pretplate.