PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Čet'ri mušketira i farsa u HNS-u.

Inkvizitor
14-04-2014, 21:40
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3605-%C4%8Cet-ri-mu%C2%9Aketira-i-farsa-u-HNS-u.

zaba1111
14-04-2014, 22:59
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3605-%C4%8Cet-ri-mu%C2%9Aketira-i-farsa-u-HNS-u.

Čovječe izgubio si kompas, već sam te dobronamjerno upozoravao da ne pišeš na temi koju ne razumiješ, ne za to što si Duvnjak, nego zato što uvijek gledam da pomogonem s kim god imam bilo kakav kontakt pa i ovakav virtualni, makar i nisi zaslužio , ali ovo je tragično, skloni ovaj tekst ako imaš namjeru pisati jer bi ti se ovaj tekst mogao izvlačiti ako ikad bude nešto od tebe kao pisca, kao što se Butkoviću izvlači intervju sa Sanaderom, jedino ako ti je cilj zauvijek ostati na Dnevno hr, samo u tom slučaju moraš paziti na to da takvi šund portali i ne traju dugo.

moonlight
15-04-2014, 02:01
Inkvi voli "balun", pa ovaj drugi dio razumijem, razumijem kao vapaj...

Prvi dio teksta je promašaj, jer se znalo kako će to izgledati kod Stankovića koji je osvjedočeni antibalunaš...
Meni je emisija bila kamilica, Aco vodi...oni ponavljaju što su već i rekli, jer on je htio i uzeo za bitno, nebitno...
Nažalost ljudi ne mogu shvatiti da je Mamić factory prolaznost, navika ovaj narod vuće da ih i danas kao nikad prije vode protuhe sa jeftinim spinovima, o potopima nakon njih, o komunjarama koji su protiv njih, pazi komunjare, hehe...ma tko bi se toga sjetio jel...
Emisija za zaborav, bitnije je da se Bandić danas svrstao, malo je čekao...ali meni je osobno drago, jer živim u nadi da taj talog ovog društva jednom potone, ne pod nogama , nego duboko u utrobi zemlje...za sad nam pišaju u usta.

Inkvizitor
15-04-2014, 10:55
Inkvi voli "balun", pa ovaj drugi dio razumijem, razumijem kao vapaj...

Prvi dio teksta je promašaj, jer se znalo kako će to izgledati kod Stankovića koji je osvjedočeni antibalunaš...
Meni je emisija bila kamilica, Aco vodi...oni ponavljaju što su već i rekli, jer on je htio i uzeo za bitno, nebitno...
Nažalost ljudi ne mogu shvatiti da je Mamić factory prolaznost, navika ovaj narod vuće da ih i danas kao nikad prije vode protuhe sa jeftinim spinovima, o potopima nakon njih, o komunjarama koji su protiv njih, pazi komunjare, hehe...ma tko bi se toga sjetio jel...
Emisija za zaborav, bitnije je da se Bandić danas svrstao, malo je čekao...ali meni je osobno drago, jer živim u nadi da taj talog ovog društva jednom potone, ne pod nogama , nego duboko u utrobi zemlje...za sad nam pišaju u usta.

Ne, nego je tvoj prvi dio komentara promašaj..kužiš..

moonlight
15-04-2014, 17:34
Ne, nego je tvoj prvi dio komentara promašaj..kužiš..

Ne, ne kužim, jer bilo je za očekivati da će upravo tako izgledati emisija i da će ih Aco navoditi da bude takva i ide u tom smjeru...