PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Sjaj i bijeda Ive Sanadera

Inkvizitor
10-04-2014, 20:23
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3603-Sjaj-i-bijeda-Ive-Sanadera

skater
10-04-2014, 21:52
Bila su to vremena kad Ivo Sanader briljirao, lijevi mediji su ga slavili skoro kao Mesića, pričali o njemu kao europljaninu koji je detuđmanizirao HDZ, uništio desnicu u Hrvatskoj i dao europsko lice (što god to značilo) stranci opasnih namjera.

Sanader u Oxfordu: HDZ je smanjio nacionalizam na minimum

Nacionalizam je još uvijek snažan u jugoistočnoj Europi, ali ne i u Hrvatskoj gdje je smanjen na minimum, osobito od 2003. godine kad je HDZ došao na vlast i vodi politiku normalizacije i dobrih odnosa sa susjedima, rekao je hrvatski premijer Ivo Sanader u srijedu navečer u Oxfordu.

ogledalce
12-04-2014, 11:26
ko visoko leti -nisko pada,
e tako i sanaderćić , kako je mislio da je sudnica sabor ,
njemu je i remetinac hilton šta je zaslužio..

NorthStand
12-04-2014, 21:26
ništa čudno, u državi u kojoj predsjednik i premijer još žive u drugom svijetskom ratu, promviraju srpstvo i nekakav "antifašizam" za koji dobro svi znamo tko je bio predstavnik istog na ovim našim područjima, a svima je najvažnije što više napunit vlastite džepove dok im ideologija dobro dođe pod nešto na čemu kupe glasove retardiranog djela naroda. iz izbora u izbore, ovo govno od josipovića ko i mesić valjda je dobio mandat da glumi najvećeg antifašistu u državi. sanader i hdz ako ništa, barem ne glume antifašiste iako je očito da i oni kradu. sanader je očito cijelo vrijeme bio udbaški kadar hdz-a i na žalost tu još nije kraj, pitanje je što će karamarko napravit kad dođe na vlast, već smo viđali te velike nacionaliste iz hdz-a koji su do izbora velike skoro ekstremne ustaše a nakon izbora postanu europejci i ublažena verzija SDP-a na vlasti. koji isto gledaju kako se što više dodvorit europi i "regionu". jedno je sigurno, hdz ima šansu popravit sve ono sranje koje je napravio sanader ali čisto sumnjam da je ovaj današnji hdz nešto bitno drugačiji od njegovog. tako da ne vjerujem ni karamarku ni svim onim likovima koji su sjedili i u sanaderovom hdzu- milinović jandroković šuker šeks i ta ekipa, mislim da je očito da se hdz još nije dovoljno pročistio a dal će to karamarko napravit nakon što preuzme vlast, tek treba vidjet. mislim da s tim starim kadrovima treba podhitno raskrstit, i ako ih ne potjera iz stranke onda barem neka ih udalji na neka marginalna mjesta u začelju a ne da opet vire u prvom planu, ko u doba sanaderovštine kad su svi plazili oko njegove guzice, kako sada plaze oko karamarkove.

Humphrey
12-04-2014, 21:57
Žaliti ćemo mi za Ivom Sanaderom, to će biti ostavština ove vlade.

Bobani
03-05-2014, 22:34
Uvijek se kaže: "Lipo moje lani" Doći će vrijeme, a rekao bih da već nastupa i polako dolazi, kada će se i o našim dragim Ustašama početi lijepo govoriti, ne samo lijepo govoriti, NEGO ISTINU GOVORITI...

NorthStand
05-05-2014, 20:48
Žaliti ćemo mi za Ivom Sanaderom, to će biti ostavština ove vlade.

ivo jovo smradaner zapravo je utabanao svojom politikom put, politici SDP-a i odnarođenim anacionalnim krkanima koji danas vode ovu zemlju. neznalice i protuhe, isti ko i oni samo u svom bezobrazluku i nesposobnosti još fanatičniji. to su ti što pričaju 6-7 jezika, što su prošli pola svijeta i onda se vrate pa uništavaju vlastitu državu srčanije od četnika. sanader je jedan obični propalitet, kakvih u našem narodu nikad nije manjkalo, to što je on igrom slučaja završio u HDZu a ne u SDPu kojem je očito svojim stasom glasom i mentalnim stanjem zapravo trebo pripadat, je igra slučajnosti. ali kažem upravo takvi, su nam od države napravili ovo što je danas nefunkcionalno birokratsko korumpirano i usporeno smeće. da smo imali odgovorne ljude od 2000 na vlasti, puno stvari bi bilo drugačije ali mi smo birali mesića račana sanadera sad milanovića a nakon njega karamarka, jendo je sigurno izbor nije bio bog zna kakav ali i ovaj narod je dokazo zašto je 45 godina služio komunizmu kao i prije kralju odnosno paveliću i ostalim totalitarcima, budimo iskreni nije za nas demokracija da bi mogo funkcionirat u demokraciji moraš razumjet politiku, a mi je ne razumjemo a glumatamo da nema većih znalaca u tom pogledu od nas. što je jako daleko od istine, zapravo smo neznalice i naivci samo takvi a to znači da smo ko stvoreni za bit nečije topovsko meso. sanader je nastavio kontinuitet odnarođeno politiike, koju su započeli mesić i račna od samostalnosti, i sada milanović samo nastalvja tamo gdje je on stao. da je HDZ bio drugačiji pod njegovim vodstvom, stvari bi danas bile drugačije ali nije, u tome i je problem HDZ je bio katalizator ovakvog ponašanja SDP-a i dovođenaj ovakvih kretena na vlast i u vrh SDPa. umjesto da gurnu bernardića i mlade ljude, HDZ je omogućio da SDP bira tatinog pionirčeka malo skojevca Milančeta koji radi okolo srpkinjama male aleksandre i misli da će to proći nezamjećeno, i sad mi takav priča da je zlo simpatizirat NDH. zamislio sam se, kad mi takva moralna vertikala njegovog kalibra to kaže odmah sam se zapanio. nikad takvi bijednici neće shvatit što je hrvatima značila, i znači i dan danas NDH. tu mislim i na ovog idiota sanadera, koji je posto masonski isprdak ko i cijela naša politička scena a nekako sumnjam da je i Karani pod njihovomi utjecajem, vidjet ćemo kad dođe na vlast kako će se ponašat i kakvu će politiku vodit, ali ja mu za sad ništa ne vjerujem jer od slatkih riječi i povijesnih priča se ne živi, već od konkretnih poteza.