PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Ispričo on vic

Inkvizitor
24-03-2014, 19:26
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3593-Ispri%C4%8Do-on-vic

Humphrey
24-03-2014, 19:36
Ako sam dobro shvatio vic policajac je ustvari Bog.

Čak i Bog prima naredbe od Karamarka.

Inkvizitor
24-03-2014, 19:42
Nisi dobro shvatio ali to je i nebitno. Poanta je u urnebesnom vic maheru.

sagitarius
24-03-2014, 20:22
Prije svega komplimenti za duhovit gif.
Poznat mi je istina od ranije, kao znakovita reakcija kad riječi naprasno presahnu i ostane samo taj nadmeni pihavi tik, koji valjda treba sve da kaže, a ništa u biti tamo gdje je prvi put postavljen ne govori, ali u ovoj konfiguraciji gdje je danas postavljen, govori puno više, zapravo vrišti, što nije čudo, jer nušićevski napisan uradak, kojeg nam je priuštio cijenjeni autor ovog teksta, neodoljivo me podsjeća na onu atmosferu u kojoj kad se gospodin ministar nasmije sve pršti od kikotavog i urnebesnog smijeha, da bi već u narednom trenutku pošto se uozbiljila njegova eminencija svi trenutno zašutili i oponašali njegov izraz lica...
Doduše, nije teško odgonetnuti tko stoji iza otužnih "bradatih" viceva još otužnijeg vicmahera, koji je nemušto zasmijavao poslušnike i istomišljenike svojim bajatim provalama, podsječajući neodoljivo na nekog od karikaturalnih nušićevskih likova.

Osim što je satira koja izbija iz teksta jedra i pitka, ponovo smo imali pred sobom postavljenu galeriju mediokriteta i likova kojima je jedino nedostajao Kožo.

galija
24-03-2014, 20:32
sad pogledah na youtube "agnostika urnebesnog" i usiljeni smijeh okupljenih i probranih baš po mjeri....i smijeh naručen po mjeri
fujj ...baš kim sungovski...

Inkvizitor
24-03-2014, 20:43
A tek kad ručicama pokazuje kako se vrti volančićem..

sagitarius
24-03-2014, 20:53
Ankete pokazuju da se 43% ljudi koji su gledali ovaj snimak izjasnili da im se vic svidio !
Kožo je nadmašen.:D

ogledalce
24-03-2014, 21:53
:misli ja samo vidim da je o nekom vicu rič i dežuloviću i tomiću :misli al nema kože :misli
al za pohvalu vidim da su tu i velika slova , i točke i zarezi :zubo

galija
25-03-2014, 08:43
A tek kad ručicama pokazuje kako se vrti volančićem..

inače ne gledam a još manje slušan ovog klistira
da nisi napisao tekst ne bi ni pogledala...duguješ mi bar kavu:zubo
cijelu nazovi vicbajku ne triba ni komentirati....par poprilično uvredljivih natuknica...uvredljivih za vjernike
pa neke i politički nekorektne
eto zahvaljujem lignjonu što je agnostik jer inače nepismeni hrvatski narod ne bi imao pojma šta ta rič znači....gugle je u šoku još od guglinjanja:zubo

ono što triba prokomentirati je zastupljenost tog pričigina u medijima....kao neka vrlo važna manifestacija...a eto ima događaj i lipo ime...stalno iman potrebu napisat prčinim.....ne znam zašto

sagitarius
25-03-2014, 12:21
:misli ja samo vidim da je o nekom vicu rič i dežuloviću i tomiću :misli al nema kože :misli
al za pohvalu vidim da su tu i velika slova , i točke i zarezi :zubo

http://www.vecernji.hr/hrvatska/josipovic-ispricao-vic-o-papi-policajcu-i-karamarku-je-li-vam-smijesan-928175

Ostali su "stilske figure"...:D

skater
28-03-2014, 17:35
Pokušao drug Jovan "da kopira" svojeg drugara Boru Tadića, tako mu rekli valjda oni iz PR-da da će time uštogljeni, kriminalom i veleizdajom isprepleteni Jovan "da se svidi" "građanima", onoj skupini jugoboljševika, orjunaša, etnomazohista, "antifašista".