PDA

Pogledaj Full Version : Ljubavni trokut

Stranice : [1] 2

sagitarius
21-03-2014, 14:34
Da li ste se ikada našli u situaciji da imate djevojku, a druga vam se sviđa što nastojite "realizirati" ili neka druga varjanta imate dva momka, ili pak tabu, pripominjem tema nije za maloljetnike, varate muža ili suprugu...

Ne mora biti istina, nemora biti niti osobno iskustvo, dovoljno je i teoretiziranje...
Da vidimo ima li hrabrih, iskrenih ili samo dobrih znalaca i "teoretičara"...

ogledalce
21-03-2014, 15:10
a sagi vraže,:smijeh
ajd evo iz mladosti, uvik je bio jedan rezerve mislim momak,:zubo

a u braku , pa ko je vidio varat bračnog druga, nije lipo da neko nekome nabija rogove,, :018:(

sagitarius
22-03-2014, 15:38
Što je narode, nisam vjerovao da smo ovoliko stidljivi...:D

ZGabriel
22-03-2014, 20:02
izbjegavam. :D monogamna sam po prirodi, a ako naletim na nekoga tko nije (a događalo se), okrenem se i odem. ne da mi se slušat bajke i lovačke priče.

sagitarius
23-03-2014, 11:25
Tema se, vidim, mnogo čita, ali slabo kometira..., nije li to ipak znak promiskuitetnosti forumaša ovog foruma...:D

Grunf
23-03-2014, 13:24
Mudro šutimo. :D

sagitarius
23-03-2014, 16:07
Mudro šutimo. :D

Osobina iskusnih...:D

Grunf
23-03-2014, 16:55
izbjegavam. :D monogamna sam po prirodi, a ako naletim na nekoga tko nije (a događalo se), okrenem se i odem. ne da mi se slušat bajke i lovačke priče.

Koga muljaš Gabi? :D

Humphrey
23-03-2014, 19:23
Ljubavni trokut je uvijek tupokutan trokut,najvažnije je da ti nisi tupi kut.

ZGabriel
23-03-2014, 21:43
Koga muljaš Gabi? :D

:rofl :rofl

odgovorila sam na pitanje. ako ti se moj odgovor ne sviđa, pročitaj neki drugi. :kes

Rodica
23-03-2014, 22:10

bogme, ako si već u trokutu, pa bilo kakvom, oštrina ti nije vrlina..

Humphrey
23-03-2014, 22:14
bogme, ako si već u trokutu, pa bilo kakvom, oštrina ti nije vrlina..

U ljubavnom trokutu uvijek je netko tup,ali taj najčešće na kraju drži nešto oštro u ruci.

Rodica
23-03-2014, 22:20
U ljubavnom trokutu uvijek je netko tup,ali taj najčešće na kraju drži nešto oštro u ruci.

haha, istina!

caporegime
23-03-2014, 23:08
da, pipa se rogove

Grunf
24-03-2014, 00:33

Pustimo oštroumne dosjetke. Dovedite mi 2 forumašice da napravimo već jednom taj trokut. :D

NorthStand
24-03-2014, 05:19
ako mene pitaš, ja mogu biti i u šesterokutu. :D

ali nisam bio ni u trokutu, varanje ne smatram trokutom, trokut je kad si u vezi s dvije žene odjednom a to nisam bio. mislim da trbaš bit lud, da budeđ u vezi s vieš žena odjednom. :kez

dakle posexas se s tom na koju nabasaš s strane, i onda se vratiš onoj s kojom ti je zabavnije provodit slobodno vrijeme. tako ja radim. :smijeh

NorthStand
24-03-2014, 05:30
i znam da sam gad, ali svatko ima svoj stil ne moramo se svi slagat oko toga niti imat istu percepciu onoga što je dobro a što loše.

svi smo mi kurve, samo je pitanje u kojoj je tko mjeri? :P

Grunf
24-03-2014, 19:15
Bravo North, samo tako naprijed. :D

Humphrey
24-03-2014, 19:18
Pustimo oštroumne dosjetke. Dovedite mi 2 forumašice da napravimo već jednom taj trokut. :D

Ti ne tražiš ljubavni trokut nego grupnjak ili po slovenski "brak anđe marić".

Humphrey
24-03-2014, 19:22
i znam da sam gad, ali svatko ima svoj stil ne moramo se svi slagat oko toga niti imat istu percepciu onoga što je dobro a što loše.

svi smo mi kurve, samo je pitanje u kojoj je tko mjeri? :P

Najbolje je biti jeftina kurva, svijet je pun škrtih ljudi.

pdv
24-03-2014, 21:01
Ljubavni trokuti su za slabiće.

NorthStand
24-03-2014, 23:32
Najbolje je biti jeftina kurva, svijet je pun škrtih ljudi.

a jbg, svijet u kojem živimo nije idealan, i svi smo mi govna samo je razlika u tome što to neki priznaju a neki ne. :kez

NorthStand
24-03-2014, 23:33

http://www.hrhb.info/image.php?u=450&dateline=1388608095

:D

Grunf
24-03-2014, 23:45

Bolji su četverokuti. :D

Indigo
25-03-2014, 15:28
Da li ste se ikada našli u situaciji da imate djevojku, a druga vam se sviđa što nastojite "realizirati" ili neka druga varjanta imate dva momka, ili pak tabu, pripominjem tema nije za maloljetnike, varate muža ili suprugu...

Ne mora biti istina, nemora biti niti osobno iskustvo, dovoljno je i teoretiziranje...
Da vidimo ima li hrabrih, iskrenih ili samo dobrih znalaca i "teoretičara"...

Lično:
Kada nekoga volim volim ga iz dubine duše, a ko tako voli, taj nema želju za više.

U ljubavnom trokutu dešavaju se strašne stvari: samouniženje, strah da ne budeš otkriven, večiti oprez i nikada opušten. Ovo se odnosi na preljubnika.

Ljubavnica ili druga unižava sebe a da toga nije svesna. Ona zna za ljubavnikovu suprugu kojoj se uvek vraća, s kojom spava, uživa u porodičnoj toplini dok ona ostaje ostavljena do ponovnog susreta i to samo kada on odredi dajući prioritet porodici, odnosno supruzi.

Ako i ljubavnica ima bračnog partnera onda možemo govoriti o nesrećnim životima ljudi koji unižavaju sebe, svoju ljubav, svoj život.

Neću preterati ako dodam i to da su takvi kukavice koji rađe trpe nego što su u stanju urediti svoje živote kako uistinu žele, jer jedino oni imaju na to pravo kao isključivi vlasnici istih.

Grunf
25-03-2014, 22:03
Jao bre Indigo, ćemo ti i ja da zakopamo ratne sekire i da postanemo ljubavnici? :pink

caporegime
26-03-2014, 12:00
al ga vi serete........
pametujete i moralizirate ali zanemarujete jednu zakonitost; svaka brava nađe svoj ključ. a gdje je ključ to je misterij i možda je duplikat u susjedstvu a možda i na drugom kontinentu.
nema nepobjedivih a iz iskustva znam da su "najljepše" ginuli oni koji moraliziraju i dijele lekcije.
dovoljno je imati ključ a kad imaš ključ ni geometrija ti više nije strana. ni geografija. ni još puno toga.

SarajkaDjevojka
26-03-2014, 12:51
al ga vi serete........
pametujete i moralizirate ali zanemarujete jednu zakonitost; svaka brava nađe svoj ključ. a gdje je ključ to je misterij i možda je duplikat u susjedstvu a možda i na drugom kontinentu.
nema nepobjedivih a iz iskustva znam da su "najljepše" ginuli oni koji moraliziraju i dijele lekcije.
dovoljno je imati ključ a kad imaš ključ ni geometrija ti više nije strana. ni geografija. ni još puno toga.

A nacionalnost i politička ubjedjenja?

Jesu i takva pitanja zanemariva kad je u pitanju odgovarajuća brava za tvoj duplikat.

Ne pitam za sebe da se razumijemo, nego čisto informativno, pošto vidim da si forumaska pravila počeo selektivno primjenjivati. Od svakog sam se nadala tomu, ali od tebe ne.
Tebe vidim sa šahovnicom kako uzvikuješ na tribini " za Dom spremni " ili pak kako pripit pjevušiš Čavoglave i Anicu.
Očigledno zablude, ne zamjeri.
Mladost ludost :D

Inkvizitor
26-03-2014, 12:55
Za dom spremni se ne arlauče nego uzvikuje..zato je bio mali edit..

SarajkaDjevojka
26-03-2014, 13:01
Za dom spremni se ne arlauče nego uzvikuje..zato je bio mali edit..

Mislila sam ono gromiglasno uzvikuje. Kod nas se u Šeheru kaze arlauče!

Tako Tifa arlauče : ojjjjj Grbavice rano ljutaaaa"

Marta
26-03-2014, 13:03
al ga vi serete........

Gle, ljudi se nekad prave pametni, pa kad otresu, ono s visoka, zatrese se i sve oko njih. Desavalo se i najboljima, a neki bas uzivaju u tome, bez obzira kako mi mislili o tome.

caporegime
26-03-2014, 13:06

Jesu i takva pitanja zanemariva kad je u pitanju odgovarajuća brava za tvoj duplikat.

Ne pitam za sebe da se razumijemo, nego čisto informativno, pošto vidim da si forumaska pravila počeo selektivno primjenjivati. Od svakog sam se nadala tomu, ali od tebe ne.
Tebe vidim sa šahovnicom kako uzvikuješ na tribini " za Dom spremni " ili pak kako pripit pjevušiš Čavoglave i Anicu.

kako ovo tvoje osvrtanje na moju misao nema nikakve veze s temom nego si odlučila gdje god se pojavim uputiti prikriveni hraćak, ubacujući nacionalne stvari koje nemaju nikakve veze ni s temom ni s mojim osvetom, rekao bih ti nešto vrlo bolno. međutim, kako si maločas banirana na mjesec dana prešutit ću to jer ionako nećeš imati prilike odgovoriti.

ipak, kako se ovdje radi o ljubavno trokutu i pričama kako je to za slabiće, kako to ne valja itd. sistem ključ brave se odnosio na one koji se kunu u vjernost i monogamnost a prvi bi poklekli jer se nisu mogli kontrolirati kad bi za njihovu bravu se odnekud pojavio ključ. u intimnom i subjektivnom smislu.
nikakve veze s nacijom nego sa seksom.
ali pošto si ti ne čitajući temu, imala motiv kako ući u svađu i prepirku sa mnom, da bi valjda glumila neku žrtvu, uočavam povećanu dozu perfidnosti pa ti idem pojačat ban s mjesec dana na dva.

sagitarius
26-03-2014, 15:03
Osim što sam veoma nezadovoljan svim ovim što se bez pardona uvaljuju u temu i što je već sve to postalo simptomatično na mojim temama, zamolio bih ubuduće sve one koji to čine, ok, nemogu se suzdržati, takav im temperament, ah Bože moj, bar da to čine sa više stila i šarma...
Ovako je to fakat degutantno i jeftino.

No da se vratimo konačno i najzad temi:

Sve u životu kratko traje i valjda nošeni tom idejom unutar svojih neispunjenih života, ljudi tragaju za ispunjenjem svojih snova...
Put u trokut je put u neizvjesnost, strah, preljubništvo, put u pakao..., grijeh, tabu, ali se ipak čini zašto...

kiša
26-03-2014, 15:08
zanimljiva tema, e sad ..hm..iskreno tko zna ...ak bi se poklopio kakav slatki trokutić a zašt ne ?

Ne moš bit priviše posesivan prema partneru , a sve više sam uvjerena da ne postoji te vječne čistoće u vezama,
samo što netko želi a netko ne želi biti jednostavno spontan i iskren prema sebi kako ga privlači i netko drugi...
emocije dublje ili one pliće razine ali opet su naše ...
pri tom ne mora značiti ni da je taj netko tko je uz nas tada u nečemu pogriješio ili manje vrijedan i važan..
ili ako naš partner poželi i nešto drugačije ne mora značiti da smo mu manje vrijedni ili važni...

kaže se da bi veze među partnerima tribale biti bezuvjetne..hm triba li onda poduprijeti i partnera koji želi i nešto drugačije ?

Koliko sam pročitala gori svi su izrijekom "protiv", sem nestašnog nortija al za njega ja ionako mislim da je on vjeran ki kornjača sam nas loži ovdi :))

poznam osobe koje žive u trokutu (kod nas u Mostaru) , on ima prvu ženu i četvoro odrasle djece, i ima još jednu ženu i s njom kćer. Prva žena ne zna za ovu drugu, ova druga zna za prvu ali njoj upravo odgovara takvo bračno gostovanje. On zadovoljan s njih dvije, obje kaže drži kao kraljice, iz razloga što se nadopunjuju u odnosu prema njemu.I tako žive već 21 godinu i ne misle ništa mijenjat. je li to loše ili dobro?tko bi znao? kad ga pitamo pa kako se nikada ne zbuni u oslovljavanju imenima, kako ih obje može volit ,kako ne razmišlja što će mu sutra djeca , on kaže eee ja sam tek ovako potpun

kiša
26-03-2014, 15:10
Osim što sam veoma nezadovoljan svim ovim što se bez pardona uvaljuju u temu i što je već sve to postalo simptomatično na mojim temama, zamolio bih ubuduće sve one koji to čine, ok, nemogu se suzdržati, takav im temperament, ah Bože moj, bar da to čine sa više stila i šarma...

Sve u životu kratko traje i valjda nošeni tom idejom unutar svojih neispunjenih života, ljudi tragaju za ispunjenjem svojih snova...
Put u trokut je put u neizvjesnost, strah, preljubništvo, put u pakao..., grijeh, tabu, ali se ipak čini zašto...

pozzić sagi, tako je malo špotaj ove spamere, što se prave fini i nevini:)) a čim piskaraju ovuda nisu nevini jelde :))ja sam bila iskrena u svom komentaru s promišljanjima, iako i sad se mislim.. ma nek me proba provarit letit će mu glava :)))

SarajkaDjevojka
26-03-2014, 15:11

Nije valjda degutantno i jeftino uvaliti se u ovako nadasve inspirativnu temu i to u vrijeme Korizme otvorenu?
Za mene je degutantnije otvoriti ovako nešto uopće i docirati s visoka.
Zato molim te sjaši sa tog pijedestala na koji si se uspeo jer izgledaš smiješno. Na što smiješno tragični ste u svom licemjerju.

To se odnosi dakako i na poremećene krave koje narod vrijedjaju telefonom i psuju i općenito sve koji tračaju i jedu govna u slobodno vrijeme.

Sad mozete ban na godinu dana!

kiša
26-03-2014, 15:14
Mislila sam ono gromiglasno uzvikuje. Kod nas se u Šeheru kaze arlauče!

Tako Tifa arlauče : ojjjjj Grbavice rano ljutaaaa"

eh begovice ma isto si malo grintava ki da si baš neki tuplji kutić trokuta
sorka moj dojam dopuštam i pogrješku :kokice1

ZGabriel
26-03-2014, 15:20
zanimljiva tema, e sad ..hm..iskreno tko zna ...ak bi se poklopio kakav slatki trokutić a zašt ne ?

Ne moš bit priviše posesivan prema partneru , a sve više sam uvjerena da ne postoji te vječne čistoće u vezama,
samo što netko želi a netko ne želi biti jednostavno spontan i iskren prema sebi kako ga privlači i netko drugi...

ne kaže se uzalud da je ljubav odluka. :D
ako si u vezi, a privuče te netko drugi, možeš postati kut u trokutu, možeš zaključiti da se veza potrošila, a možeš i ignorirati iskušenje. :nezna

kiša
26-03-2014, 15:22
ne kaže se uzalud da je ljubav odluka. :D
ako si u vezi, a privuče te netko drugi, možeš postati kut u trokutu, možeš zaključiti da se veza potrošila, a možeš i ignorirati iskušenje. :nezna

moš al što bi :018

ZGabriel
26-03-2014, 15:25
moš al što bi :018

:rofl :rofl uz takvo pitanje ide ovaj smajlić :evil

pa ovisi o tome koji su ti prioriteti, je li veza ozbiljna i tako to...

SarajkaDjevojka
26-03-2014, 15:26
eh begovice ma isto si malo grintava ki da si baš neki tuplji kutić trokuta
sorka moj dojam dopuštam i pogrješku :kokice1

Koja dubokoumna opaska. Mozeš mi prevesti na jezik nas sporokontajućih! Molim teeee!
Što tuplji uglić trokuta? Što ne bi bila kocke? :D
Imaju li kocke tupe uglove? :D

Ja mislim da kocke imaju veće uglove od trokuta po površini a samim tim i tupavijii/tuplje!

Sorka ali to je moj dojam!

kiša
26-03-2014, 15:28
:rofl :rofl uz takvo pitanje ide ovaj smajlić :evil

pa ovisi o tome koji su ti prioriteti, je li veza ozbiljna i tako to...

jok bolji je moj smajlić bona, triba se pravit nevinašce :P
a šta ima veze čvrstina veze, možda je baš taj treći kut učvrsti ?

ogledalce
26-03-2014, 15:28
jel ovo tema o ljubavnom trokutu ili :zubo

SarajkaDjevojka
26-03-2014, 15:29

I " četverokutu"

ZGabriel
26-03-2014, 15:29
jok bolji je moj smajlić bona, triba se pravit nevinašce :P
a šta ima veze čvrstina veze, možda je baš taj treći kut učvrsti ?

možda...ako ćemo se lagati. :)

kiša
26-03-2014, 15:32
Koja dubokoumna opaska. Mozeš mi prevesti na jezik nas sporokontajućih! Molim teeee!
Što tuplji uglić trokuta? Što ne bi bila kocke? :D
Imaju li kocke tupe uglove? :D

Ja mislim da kocke imaju veće uglove od trokuta po površini a samim tim i tupavijii/tuplje!
ne znam, ti mi kaži, neš mi se činiš informirana ono iz prve..
dopuštam mogućnost kako griješim..:rolleyes:

Sorka ali to je moj dojam!

ne znam ti mi kaži, neš se čini kako znaš materiju iz prve ruke
dopuštam mogućnost pogrješke..

ogledalce
26-03-2014, 15:33
I " četverokutu"

oj saro , ma i grupnjak je za ljude , al koliko vidim tu sve po priči djevice i djevci, uh ma moš misliti,,

kiša
26-03-2014, 15:34

dašta neg je, što više kutova više.......:)))

kiša
26-03-2014, 15:35
možda...ako ćemo se lagati. :)

Gabi recimo a kako ćeš moć poredit nešt ak ne izvidiš malčice i ta trane :))

ogledalce
26-03-2014, 15:36
sagiii đes ti bolan, ode tema na krivu stranu ,:zubo

kiša
26-03-2014, 15:45
sagiii đes ti bolan, ode tema na krivu stranu ,:zubo

što ogledalce na krivu, tema je ljubavni trokuti, četverokuti, višekuti ta nije politika ..srićom :)))
sagi sad gušta i smije se ;)

ogledalce
26-03-2014, 15:49
što ogledalce na krivu, tema je ljubavni trokuti, četverokuti, višekuti ta nije politika ..srićom :)))
sagi sad gušta i smije se ;)

da mi je znat šta on sad duma :zubo

sagitarius
26-03-2014, 15:52
Nije valjda degutantno i jeftino uvaliti se u ovako nadasve inspirativnu temu i to u vrijeme Korizme otvorenu?
Za mene je degutantnije otvoriti ovako nešto uopće i docirati s visoka.
Zato molim te sjaši sa tog pijedestala na koji si se uspeo jer izgledaš smiješno. Na što smiješno tragični ste u svom licemjerju.

To se odnosi dakako i na poremećene krave koje narod vrijedjaju telefonom i psuju i općenito sve koji tračaju i jedu govna u slobodno vrijeme.

Sad mozete ban na godinu dana!

Ne vidim razlog da se nalaziš uvrijeđenom i da uz ovaj arsenal ružnih riječi uopće sa mnom komuniciraš.
Smiješan ili ne, to je moj avatar kojeg želim kao takvog da ovdje profiliram.
Vezano za korizmu, očigledno je da ne poznaješ dobro ovaj dio katoličke vjeroispovjesti nego po instiktu to uzimaš kao period kada bismo mi katolici trebali biti nešto smijerni i poput svećenika prilježni.
Eto vidiš štovana - to nije tako i upravo sve mi je dozvoljeno pa i diskutirati o temi ljubavnog trokuta u po korizme.
Dakle to psihološko navlačenje otkriva samo tvoje neznanje i predrasude.
Hvala ti i naovim osobnim opažanjima, jako su zanimljiva, što znači da sam uspio upravo svoj avatar da izdignem da drugim to zasmeta i da.. ti nisi jedina kojoj to smeta.
Konačno kada sam rekao da sam ne zadovoljan što mi se bez pardona uvaljuje u teme i da je to postalo simptomatično, zaista ako si objektivna, mada si sad emotivna i pod stresom, jer ti visi ban iznad glave, po meni neopravdano, nisi promislila i razjasnila si što sam zapravo rekao.
Ne radi korizme, jer ona kako vidiš apsolutno nema nikakve veze sa ovim i bez veze si je spomenula, ne želim da te se banira, jer u tom slučaju bio bih licemjer da isto to ne zatražim i za sebe jer sam i ja tamo bio i tamo ostavljao zajedljiver postove.
S štovanjem.

kiša
26-03-2014, 15:57
da mi je znat šta on sad duma :zubo

ja znam, u sebi se misli ne daj Bože nać se s ovima u trokutu :))))

ogledalce
26-03-2014, 16:01
ja znam, u sebi se misli ne daj Bože nać se s ovima u trokutu :))))

skime ? s nama jel ?
ma i da se nađe more mu biti samo dobro:zubo:smijeh

sagitarius
26-03-2014, 16:08
kiša...što ogledalce na krivu, tema je ljubavni trokuti, četverokuti, višekuti ta nije politika ..srićom ))
sagi sad gušta i smije se
Joj dobro si, vadim na sve strane priču na "pravac", šta je ovo ljudi moji...:D

Marta
26-03-2014, 16:23
Ne vidim razlog da se nalaziš uvrijeđenom i da uz ovaj arsenal ružnih riječi uopće sa mnom komuniciraš.
Smiješan ili ne, to je moj avatar kojeg želim kao takvog da ovdje profiliram.
Vezano za korizmu, očigledno je da ne poznaješ dobro ovaj dio katoličke vjeroispovjesti nego po instiktu to uzimaš kao period kada bismo mi katolici trebali biti nešto smijerni i poput svećenika prilježni.
Eto vidiš štovana - to nije tako i upravo sve mi je dozvoljeno pa i diskutirati o temi ljubavnog trokuta u po korizme.
Dakle to psihološko navlačenje otkriva samo tvoje neznanje i predrasude.
Hvala ti i naovim osobnim opažanjima, jako su zanimljiva, što znači da sam uspio upravo svoj avatar da izdignem da drugim to zasmeta i da.. ti nisi jedina kojoj to smeta.
Konačno kada sam rekao da sam ne zadovoljan što mi se bez pardona uvaljuje u teme i da je to postalo simptomatično, zaista ako si objektivna, mada si sad emotivna i pod stresom, jer ti visi ban iznad glave, po meni neopravdano, nisi promislila i razjasnila si što sam zapravo rekao.
Ne radi korizme, jer ona kako vidiš apsolutno nema nikakve veze sa ovim i bez veze si je spomenula, ne želim da te se banira, jer u tom slučaju bio bih licemjer da isto to ne zatražim i za sebe jer sam i ja tamo bio i tamo ostavljao zajedljiver postove.
S štovanjem.

sagi dragi, psi laju, karavani prolaze ....

sagitarius
26-03-2014, 16:31
sagi dragi, psi laju, karavani prolaze ....

Marta...Marta... :love znam, ...ali imam samo jednog sebe i ne želim se izdati...

Marta
26-03-2014, 16:46
Marta...Marta... :love znam, ...ali imam samo jednog sebe i ne želim se izdati...

pa bas zato sto imas jednog sebe

ZGabriel
26-03-2014, 18:43
Gabi recimo a kako ćeš moć poredit nešt ak ne izvidiš malčice i ta trane :))

pa dobro, teta Danica je davno rekla da od jednog ne možeš izabrati. :D
ali ako odabereš, onda živi sa svojim izborom i njegovim posljedicama. :mardar

NorthStand
26-03-2014, 20:24

arleukali su za dom spremni i tvoji iz handžar divizije, ovih putem ih pozdravljam. :smijeh

i naravno da su bitna nacionalnost i politička uvjerenja, ono što je moj zadatak je to da oženim hrvaticu a s kim ću spavat dok to ne napravim e tu već ima dosta prostora i tu sam fleksibilan, kad vidim zgodnu ženu ne pitam je koje je nacionalnosti naravno. :rofl mi nacionalisti smo čudne biljke, nije nas lako prokljukat. ali ja točno znam šta želim, i pobrinut ću se da tako i bude. ne želim s bilo kakvom ženom ući u brak, i sigurno da ću se dobro podružit s njom prije nego napravim takav "smrtonosni potez". :kez

ali generalno preljub ko preljub nije problem sam po sebi, barem ne meni dok god znam da me ta žena s kojom sam u vezi i dalje voli i ima neke osjećaje prema meni, naravno vjerojatno preljuba ne bi ni bilo odnosno "trokuta" da ona još uvijek osjeća privrženost meni. i to treba preispitat jer kad žena vara, ona vara zbog nedostatka emocija i zbog toga što nema više s muškarcem s kojim je u vezi onaj nivo odnosa kakav je imala na početku veze. dok muški varaju uglavnom čisto zbog fizičke prirode, a ne nekakve ljubavne ostrašćenosti za nekom drugom ženom. zato ja mogu prihvatit prevaru ko nešto normalno, jer znam da nikad nijednu ženu s kojom sam u vezi ne bi prevario zbog emocija. za mene sex nisu emocije, već čisto fizičko upražnjavanje potreba bez kojih većina muškaraca ne može, problem je što većina žena na taj sex gleda ko na emocionalni čin prevare, a to nije slučaj barem ne kod mene, u par navrata što sam prevario curu nikad nisam imo neku emocionalnu privrežnost prema onoj s kojom sam ju prevario, dok sam i dalje imao emocionalnu povezanost s onom s kojom sam u vezi, mislim zvuči blesavo ali to je tako barem kod mene. ako mi se jebe, ne znači da ne voli svoju ženu curu s kojom sam u vezi, to su meni sulude stvari kad se zbog ljubavi moraš zavezat za krevet jedne žene. a svi znamo da je puno ljepše kad si u haremu, i imaš ih sve na dlanu i možeš ih birat koliko ti srce poželi, ko glazbu u juboxu. :D

ako sam zbog toga fašista i kurva, neka sam. imama pravo to biti, iako ponavljam znam bit ponekad i vjeran nije da uživam u varanju i trudim se naravno da ona s kojom sam u vezi to nikad ne sazna. jer što ne zna, ne boli. :rofl

samo sam iskren, i kažem ono kako kod mene stvari funkcioniraju, ne kažem da nije lijepo za vidjet neki romantični film u kojem se dvoje ljudi voli i trajno veže jedno uz drugo, bez primisli da ide u zagrljaj druge žene ili muškarca. ali ipak to su samo romantični filmovi, u stvarnosti ipak se debela većina ponaša drugačije. iako ponavljam, mislim da sam vjerniji i odaniji u vezi nego većina ostalih koji misle da su oličenje vjernosti, ja vjernost tumačim kroz neke druge stvari a ne samo kroz fizičku ovisnost jedno o drugome. nije sve u tome, zato ne vidim problem ako odem s drugom ženom, kad znam da ću se vratit onoj prema kojoj nešto i osjećam i za koju me vežu neki dublji osjećai od pukog fizičkog samozadovoljavanja u zagrljaju s drugom. zato ne vidim tu neki veliki problem, niti dramatičnost oko toga kad u zagrljaju druge žene uživaš neko vrijeme, kažem dok ona koju voliš to ne zna problema nema. :D a žene ko žene, naravno da su na to osjetljive do bola i rijetko koja će preć preko toga, zato sasvijet svima nikad ne recite da ste je prevarili ni onda kad ona to zna, jednostavno najbolje se pravit lud u takvim situacija jer ionako je bezizlazna što god vi rekli ili priznali malo toga će se promjenit u njenoj glavi nakon toga.

pdv
26-03-2014, 21:59
al ga vi serete........

a, zašto tebi smeta moraliziranje? jer te podsjeća na tvoju slabost ili što je u pitanju?

Meni su uvijek bile super priče kako se,jebi ga, dogodi. Jer sasvim je uobičajena situacija da prekrasna djeva nevinih očiju i bajne kose hoda plažom tužna i zamišljena, a kad tamo na plaži leži naočit muškarac kojeg je sunce malo opalilo i on usnu erotski san. Kako dođe san tako dođe i erekcija, a on jadan nesvjesan sav se uzmeškoljio i u najdubljem kutiću mozga se misli kako mu godi. Kad nanese djevu bajnu tu put i kako joj bijahu suzne oči zbog tužne duše zapne ona za kanticu koju je ostavilo neko derište i padne na mladića. Budući da ujutro nije obukla gaćice jer je ta tuga snervala dogodi se ono najgore. :rolleyes:

Svaka prevara ili mnogokut je isključivo odluka i uvijek se dogodila prije u glavi i srcu nego li se dogodila u krevetu. Tako da ne serete o moraliziranju nego ako ne možete držati gaće zakopčane budite muškarci i priznajte da ste pederi :kez i živite život kakav želite, a ne neko skrivanje kao zadnje pičkice.

kiša
26-03-2014, 22:25
arleukali su za dom spremni i tvoji iz handžar divizije, ovih putem ih pozdravljam. :smijeh

i naravno da su bitna nacionalnost i politička uvjerenja, ono što je moj zadatak je to da oženim hrvaticu a s kim ću spavat dok to ne napravim e tu već ima dosta prostora i tu sam fleksibilan, kad vidim zgodnu ženu ne pitam je koje je nacionalnosti naravno. :rofl mi nacionalisti smo čudne biljke, nije nas lako prokljukat. ali ja točno znam šta želim, i pobrinut ću se da tako i bude. ne želim s bilo kakvom ženom ući u brak, i sigurno da ću se dobro podružit s njom prije nego napravim takav "smrtonosni potez". :kez

ali generalno preljub ko preljub nije problem sam po sebi, barem ne meni dok god znam da me ta žena s kojom sam u vezi i dalje voli i ima neke osjećaje prema meni, naravno vjerojatno preljuba ne bi ni bilo odnosno "trokuta" da ona još uvijek osjeća privrženost meni. i to treba preispitat jer kad žena vara, ona vara zbog nedostatka emocija i zbog toga što nema više s muškarcem s kojim je u vezi onaj nivo odnosa kakav je imala na početku veze. dok muški varaju uglavnom čisto zbog fizičke prirode, a ne nekakve ljubavne ostrašćenosti za nekom drugom ženom. zato ja mogu prihvatit prevaru ko nešto normalno, jer znam da nikad nijednu ženu s kojom sam u vezi ne bi prevario zbog emocija. za mene sex nisu emocije, već čisto fizičko upražnjavanje potreba bez kojih većina muškaraca ne može, problem je što većina žena na taj sex gleda ko na emocionalni čin prevare, a to nije slučaj barem ne kod mene, u par navrata što sam prevario curu nikad nisam imo neku emocionalnu privrežnost prema onoj s kojom sam ju prevario, dok sam i dalje imao emocionalnu povezanost s onom s kojom sam u vezi, mislim zvuči blesavo ali to je tako barem kod mene. ako mi se jebe, ne znači da ne voli svoju ženu curu s kojom sam u vezi, to su meni sulude stvari kad se zbog ljubavi moraš zavezat za krevet jedne žene. a svi znamo da je puno ljepše kad si u haremu, i imaš ih sve na dlanu i možeš ih birat koliko ti srce poželi, ko glazbu u juboxu. :D

ako sam zbog toga fašista i kurva, neka sam. imama pravo to biti, iako ponavljam znam bit ponekad i vjeran nije da uživam u varanju i trudim se naravno da ona s kojom sam u vezi to nikad ne sazna. jer što ne zna, ne boli. :rofl

samo sam iskren, i kažem ono kako kod mene stvari funkcioniraju, ne kažem da nije lijepo za vidjet neki romantični film u kojem se dvoje ljudi voli i trajno veže jedno uz drugo, bez primisli da ide u zagrljaj druge žene ili muškarca. ali ipak to su samo romantični filmovi, u stvarnosti ipak se debela većina ponaša drugačije. iako ponavljam, mislim da sam vjerniji i odaniji u vezi nego većina ostalih koji misle da su oličenje vjernosti, ja vjernost tumačim kroz neke druge stvari a ne samo kroz fizičku ovisnost jedno o drugome. nije sve u tome, zato ne vidim problem ako odem s drugom ženom, kad znam da ću se vratit onoj prema kojoj nešto i osjećam i za koju me vežu neki dublji osjećai od pukog fizičkog samozadovoljavanja u zagrljaju s drugom. zato ne vidim tu neki veliki problem, niti dramatičnost oko toga kad u zagrljaju druge žene uživaš neko vrijeme, kažem dok ona koju voliš to ne zna problema nema. :D a žene ko žene, naravno da su na to osjetljive do bola i rijetko koja će preć preko toga, zato sasvijet svima nikad ne recite da ste je prevarili ni onda kad ona to zna, jednostavno najbolje se pravit lud u takvim situacija jer ionako je bezizlazna što god vi rekli ili priznali malo toga će se promjenit u njenoj glavi nakon toga.
nirtić ja tebe sve lipo razumim a jedno me zanima, evo recimo da tvoja partnerica zna kako povremeno provedeš vrime s drugima ali s tim uopće nema problema, što bi ti mislio o tomu ? :)

pdv
26-03-2014, 22:27
mislio bi da je napokon našao onu pravu :kez

galija
26-03-2014, 22:29

ne mislio...bio si siguran u to...odmah prid oltar s njom:zubo

kiša
26-03-2014, 22:29
pa dobro, teta Danica je davno rekla da od jednog ne možeš izabrati. :D
ali ako odabereš, onda živi sa svojim izborom i njegovim posljedicama. :mardar

ma ja al evo ti odabereš i budeš uvjerena ono kako je on taj i nikoji više, e al nakon nekog vrimena woow , i što onda ? bona od toliko dečki na svitu nije valjda da je samo jedan "pravi " pravcati:misli

kiša
26-03-2014, 22:31

il bi dumao da nema i ona kakvog ta trane a :kokice1

pdv
26-03-2014, 22:38
ne mislio...bio si siguran u to...odmah prid oltar s njom:zubo

ae :kez

a, ne smi ona imat sa strane jer je kod žena to emociJonalno i ne bi se znala kontrolirat kao on kojem je to samo fizička potreba. sve je fino objasnio :kez

kiša
26-03-2014, 22:47
ae :kez

a, ne smi ona imat sa strane jer je kod žena to emociJonalno i ne bi se znala kontrolirat kao on kojem je to samo fizička potreba. sve je fino objasnio :kez
hehe to on sebi "diže repić" eto ko kad je neka s njim onda je iz emocija :))

nego što si ti tak stroga..pripade me sad neću smit zastranit nimalo ajoj ;P

pdv
26-03-2014, 22:49
hehe to on sebi "diže repić" eto ko kad je neka s njim onda je iz emocija :))

nego što si ti tak stroga..pripade me sad neću smit zastranit nimalo ajoj ;P

ma samo ti strani..ko san ja da ti sudin :kez

u postu san se ionako muškima obraćala :kez

Grunf
26-03-2014, 22:52
Evo i mene. Jeste mi našli dvije krasotice za trokut? :pink

pdv
26-03-2014, 22:56
jesmo, northa i capa :pink

kiša
26-03-2014, 22:57
ma samo ti strani..ko san ja da ti sudin :kez

u postu san se ionako muškima obraćala :kez

pa dobro nisan još al računam ako i kad bude nešt što je griota propustit , ja samo iskrena
pa pisano je :ljubi i čini što hoćeš

kiša
26-03-2014, 22:58
Evo i mene. Jeste mi našli dvije krasotice za trokut? :pink

ovisi..:bokic

kiša
26-03-2014, 22:59

have mercy, to ti je već fatalni bermudski trougao :zubo

Grunf
26-03-2014, 23:02

Ne pitam koga ste našli za tebe nego koje žene ste našli za mene. :raspa

pdv
26-03-2014, 23:02
pa dobro nisan još al računam ako i kad bude nešt što je griota propustit , ja samo iskrena
pa pisano je :ljubi i čini što hoćeš

a, čuj svako živi kako voli. što bi vuco reko volim piti i ljubiti :kez

ja samo ne volim licemjere koji kmeče ''dogodi se''.

have mercy, to ti je već fatalni bermudski trougao :zubo

:rofl

Grunf
26-03-2014, 23:04
ovisi..:bokic

Ovisi? Pa kaj onda radite cijeli dan ovdje? :rolleyes:

kiša
26-03-2014, 23:08
a, čuj svako živi kako voli. što bi vuco reko volim piti i ljubiti :kez

ja samo ne volim licemjere koji kmeče ''dogodi se''.

:P
pa dobro, ne mora bit licemjerje može li se stvarno dogoditi?:) ima ona lipa pisma..kako kaže -ne ostavljaj me nikad samu kad netko svira mogu mi se učiniti...-

a šta kad se učini aaa?

kiša
26-03-2014, 23:09
Ovisi? Pa kaj onda radite cijeli dan ovdje? :rolleyes:

ćetri sata ćamimo ćekajući..ko jadne katete a nigdi hipotenuze:P

pdv
26-03-2014, 23:13
:P
pa dobro, ne mora bit licemjerje može li se stvarno dogoditi?:) ima ona lipa pisma..kako kaže -ne ostavljaj me nikad samu kad netko svira mogu mi se učiniti...-

a šta kad se učini aaa?

ne vjerujem da se može dogodit jer do trenutka ''dogodi se'' prođe jedan put razmišljanja i donošenja odluke, a zašto se donese odluka na štetu vezu bi trebalo pitati one koji je donesu. slabost, nezadovoljstvo ili nešto treće ko će znati ali ne dogodi se samo tako.

kiša
26-03-2014, 23:21
ne vjerujem da se može dogodit jer do trenutka ''dogodi se'' prođe jedan put razmišljanja i donošenja odluke, a zašto se donese odluka na štetu vezu bi trebalo pitati one koji je donesu. slabost, nezadovoljstvo ili nešto treće ko će znati ali ne dogodi se samo tako.

dobro al ajde pokušaj samo na tren zamisliti da na svijetu postoji jako puno osoba koje su kao stvorene za nas , samo ih možda nemamo priliku susresti...a razina osjećaja jednaka postojećim..što onda ? nije to niti odluka niti odabir..to je privlačnost..

Grunf
26-03-2014, 23:27
ćetri sata ćamimo ćekajući..ko jadne katete a nigdi hipotenuze:P

Došla je hipotenuza da poveže katete u lijepi trokut. :zubo

kiša
26-03-2014, 23:30
Došla je hipotenuza da poveže katete u lijepi trokut. :zubo

:* kak ono ide -zbroj kateta....pomagaj :P

Grunf
26-03-2014, 23:30

A kaj ja znam, više sam od prakse nego od teorije. :zubo

kiša
26-03-2014, 23:34
A kaj ja znam, više sam od prakse nego od teorije. :zubo

opće prakse il specijalist :D

ZGabriel
26-03-2014, 23:39
ma ja al evo ti odabereš i budeš uvjerena ono kako je on taj i nikoji više, e al nakon nekog vrimena woow , i što onda ? bona od toliko dečki na svitu nije valjda da je samo jedan "pravi " pravcati:misli

dobro, ti si mlada, al ja sam ti žena u godinama. sljedeći bi mi mogao bit i zadnji. :zubo

Grunf
26-03-2014, 23:39
opće prakse il specijalist :D

Specijalist za trokute. :zubo

Grunf
26-03-2014, 23:40
dobro, ti si mlada, al ja sam ti žena u godinama. sljedeći bi mi mogao bit i zadnji. :zubo

Ooo Gabi...Onda ne buš s menom i Kišom u trokutu, da te prekrižimo? :zubo

pdv
26-03-2014, 23:40
dobro al ajde pokušaj samo na tren zamisliti da na svijetu postoji jako puno osoba koje su kao stvorene za nas , samo ih možda nemamo priliku susresti...a razina osjećaja jednaka postojećim..što onda ? nije to niti odluka niti odabir..to je privlačnost..

pa ne padam ni na tu priču o ludilo osjećajima koji se jave na prvu. privlačnost da ali za osjećaje treba puno više vremena. nije čudno da muškarca ili ženu može privući ili šarmirati netko drugi ali je sve stvar odluke tj. hoćeš li čuvati, njegovati i razvijati ono što imaš doma ili ćeš se prepustiti novim spoznajama.

ZGabriel
26-03-2014, 23:41

ih, da su samo katete...zbroj kvadrata je u igri. http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/Albert.gif

pa još ako uzmemo da se jedan kvadrat sastoji od barem dva trokuta...računaj. :zubo

lijepo sam rekla da je monogamija jednostavnija.

ZGabriel
26-03-2014, 23:43
Ooo Gabi...Onda ne buš s menom i Kišom u trokutu, da te prekrižimo? :zubo

ne bum, tražite si drugu hipotenuzu, ja sam se dovoljno protegla. :D

Grunf
26-03-2014, 23:43
ne bum, tražite si drugu hipotenuzu, ja sam se dovoljno protegla. :D

Zasitila si se? Svoje trokute si prešla? :zubo

ZGabriel
26-03-2014, 23:46
Zasitila si se? Svoje trokute si prešla? :zubo

dosadilo mi biti hipotenuza. :D sad sam samo krak kuta. oštrog. :zubo

kiša
26-03-2014, 23:49
Specijalist za trokute. :zubo

di si nabacio specijalizaciju :D

kiša
26-03-2014, 23:50

godine nisu važne tako se barem uvik kaže, važno je to što sad u srcu nosiš svom..
jel znaš tu pismu :)

kiša
26-03-2014, 23:52
pa ne padam ni na tu priču o ludilo osjećajima koji se jave na prvu. privlačnost da ali za osjećaje treba puno više vremena. nije čudno da muškarca ili ženu može privući ili šarmirati netko drugi ali je sve stvar odluke tj. hoćeš li čuvati, njegovati i razvijati ono što imaš doma ili ćeš se prepustiti novim spoznajama.

m ja kad stalno navigavaš s uključenim raciom onda tvoja teorija stoji, al aj ga klikni malo barem mrvicu ..:)

Grunf
di si nabacio specijalizaciju :D

Neću ti reć. :D

Grunf
dosadilo mi biti hipotenuza. :D sad sam samo krak kuta. oštrog. :zubo

Ok, ali ak se predomisliš ponuda je na stolu. :D

ZGabriel
26-03-2014, 23:55
godine nisu važne tako se barem uvik kaže, važno je to što sad u srcu nosiš svom..
jel znaš tu pismu :)

dnadem. :zubo

Ok, ali ak se predomisliš ponuda je na stolu. :D

nećem se predomisliti. ja sam svoje o tome rekla u svom prvom upisu na temi. ;)

kiša
26-03-2014, 23:57
Neću ti reć. :D

škrtice :D

kiša
26-03-2014, 23:58
dnadem. :zubo

a dobro to je zaprave upis, aj malo s one druge "grješne " strane viš mene :D

Grunf
26-03-2014, 23:59

Ok, onda bumo Kiša i ja sami u trokutu. :D

Grunf
27-03-2014, 00:01
škrtice :D

Nisam, vidiš da sam ti dao mjesto pokraj sebe u trokutu. :D

kiša
27-03-2014, 00:02
Ok, onda bumo Kiša i ja sami u trokutu. :D

važi, a tko će biti "dvaput " :D

kiša
27-03-2014, 00:03

Nisam, vidiš da sam ti dao mjesto pokraj sebe u trokutu. :D
ha sitila san se bit ćemo pravokutnik , :P

Grunf
27-03-2014, 00:06
ha sitila san se bit ćemo pravokutnik , :P

Samo da se ne polomimo. :P

Grunf
27-03-2014, 00:06
važi, a tko će biti "dvaput " :D

A ne znam, jel to iz vica nekaj? :D

Indigo
27-03-2014, 13:34
al ga vi serete........

Prvo da naglasim da sam iznela svoj stav bez namere da ga ikome nametnem.

Ako sam ključem otvorila jednu bravu i postala zadovoljnom, zbog čega bih razmišljala da li negde postoji neka druga brava odnosno drugi s kim bih bila zadovoljnija?

Bit moje misli je ne bežati od ljubavi jer je to jalovo, ali biti pošten prema njoj što bi značilo prema sebi, prema njemu, prema životu i konačno, da se ljubav nikada ne skriva jer niti je uljez, niti greh.

Nije to lažno moralisanje, makar ovde bih mogla lagati ali mi moralni kodeks nije tako formiran.

NorthStand
27-03-2014, 17:46
nirtić ja tebe sve lipo razumim a jedno me zanima, evo recimo da tvoja partnerica zna kako povremeno provedeš vrime s drugima ali s tim uopće nema problema, što bi ti mislio o tomu ? :)

pa ja tu ne vidim nikakav problem, meni je npr debilno oni svingerski klubovi kad dođeš s prijateljom pa on pred tobom plazi pred tvojom ženom i ti po njegovoj, to je meni kretenizam a kada ja negdje privatno ostrašćeno zaglibim s jednom čisto zbog sexa a ne neke dugotrajne romantične veze u tome ne vidim nikakav problem, isto tako ne vidim zatšo bi žena to odobravala ja razumjem da žene to ne odobravaju šaranje s drugim ženama dok si s njom u vezi, ali kažem ja se ne mogu kontrolirat u društvu lijepih žena i jednostavno teško je odolit tim silnim izazovima koje neke žene pred tebe postave svojim vanjskim atributima. :kez

ali ponavljam, nije sex emocionalna veza, treba to razlikvoat sex je sex ja mogu spavat s sto žena, ali volit mogu samo jednu. nije mi se još nijednom dogodilo, da volim dvije žene ili tri u isto vrijeme, i mislim da mi se to nikad neće ni dogodit, prema nekim ežnama osjećaš ipak nešto više bez obzira što i kad si s takvom imaš potrebu konzumirat "zabranjeno voće". :P

NorthStand
27-03-2014, 17:54

ma briga mene jel ima ili nema, ako me voli sve je u redu samo neka ne radi porno snimke da ja kojim slučajem na lap topu ne nabasam na taj snimak jer možda bi mi i pokvario dan na kratko. :smijeh ali generalno, ako se žena voli jebat im pravo na to i tu nema ništa lošega, jebala se i prije mene jebat će se i poslje mene, dakel sloboda i demokracija i prije svega tolerancija. :cerek

pa nisam ni reko da su sve sa mnom iz emocija, ali kažem ne očekujem da će svi shvatit ovakav slobodarski pristup vezi, tu nisam baš tradicionaln tip niti konzervativac ko po pitanju političkih tema. :kez

kiša
27-03-2014, 20:35
pa ja tu ne vidim nikakav problem, meni je npr debilno oni svingerski klubovi kad dođeš s prijateljom pa on pred tobom plazi pred tvojom ženom i ti po njegovoj, to je meni kretenizam a kada ja negdje privatno ostrašćeno zaglibim s jednom čisto zbog sexa a ne neke dugotrajne romantične veze u tome ne vidim nikakav problem, isto tako ne vidim zatšo bi žena to odobravala ja razumjem da žene to ne odobravaju šaranje s drugim ženama dok si s njom u vezi, ali kažem ja se ne mogu kontrolirat u društvu lijepih žena i jednostavno teško je odolit tim silnim izazovima koje neke žene pred tebe postave svojim vanjskim atributima. :kez

ali ponavljam, nije sex emocionalna veza, treba to razlikvoat sex je sex ja mogu spavat s sto žena, ali volit mogu samo jednu. nije mi se još nijednom dogodilo, da volim dvije žene ili tri u isto vrijeme, i mislim da mi se to nikad neće ni dogodit, prema nekim ežnama osjećaš ipak nešto više bez obzira što i kad si s takvom imaš potrebu konzumirat "zabranjeno voće". :P

znaš imala sam jednog takvog, divan zaigran prekrasnog osmjeha neposredan sav pršti od energije..sad je bivši .. nije mu bilo jasno kako ga ne razumim a samo mene voli :P a on se samo nije se želio pitat kroz život što bi propuštao da je bio vjeran. Viruješ da ga razumim, život gušta na svoj način ;)uvik će mi biti drag frend , i to je super ne moš ići skroz kontra sebe kakav si .:)

kiša
27-03-2014, 20:43
ma briga mene jel ima ili nema, ako me voli sve je u redu samo neka ne radi porno snimke da ja kojim slučajem na lap topu ne nabasam na taj snimak jer možda bi mi i pokvario dan na kratko. :smijeh ali generalno, ako se žena voli jebat im pravo na to i tu nema ništa lošega, jebala se i prije mene jebat će se i poslje mene, dakel sloboda i demokracija i prije svega tolerancija. :cerek

pa nisam ni reko da su sve sa mnom iz emocija, ali kažem ne očekujem da će svi shvatit ovakav slobodarski pristup vezi, tu nisam baš tradicionaln tip niti konzervativac ko po pitanju političkih tema. :kez

diskrecija garantirana :)) malo se šalim , ja sam na žalost ipak od onih koje to ne toleriraju . A sve više mislim kako ne triba biti priviše strog, ono triba dobro odvagati sve za i protiv.:P Doista virujem kako postoji jako puno osoba koje bi nam mogle značiti ono apsolutno sve , samo ..pitanje jest je li ih uopće susretnemo ?
Pa evo npr. iako se to ne može doslovce porediti, ali vidi koliko nas piše pa i na ovoj temi. Pišući jednostavno ponekad osjetiš i laganu naklonost prema nekom liku kroz njegovo pisanje... stavove.. a sve je to posve normalna i uobičajena stvar. Tj svi smo u nekakvom emocionalonom trokutiću, četvorokutiću a bome poneki nalete i na sjekutiće :P

kiša
27-03-2014, 20:48
A ne znam, jel to iz vica nekaj? :D

;) si za najslađi trokutić ? Kolumbo čokoladica :)

Grunf
27-03-2014, 21:05
;) si za najslađi trokutić ? Kolumbo čokoladica :)

Jel imaš od lješnjaka, onaj zeleni Kolumbo? :raspa

kiša
27-03-2014, 21:08
Jel imaš od lješnjaka, onaj zeleni Kolumbo? :raspa

imam srce ,sve što poželiš :bokic

ZGabriel
27-03-2014, 21:10
vidi šta smo ti uradili od teme, sagi... /Bajaga mode off

kiša
27-03-2014, 21:16
vidi šta smo ti uradili od teme, sagi... /Bajaga mode off
nemoj bajagu u ovu butigu molim te :D

ZGabriel
27-03-2014, 21:21
nemoj bajagu u ovu butigu molim te :D

zašto ne? ima čoek hrvatsko državljanstvo. :zubo

Grunf
27-03-2014, 21:27
imam srce ,sve što poželiš :bokic

Baš sve? :raspa

caporegime
27-03-2014, 21:29
a, zašto tebi smeta moraliziranje? jer te podsjeća na tvoju slabost ili što je u pitanju?

Meni su uvijek bile super priče kako se,jebi ga, dogodi. Jer sasvim je uobičajena situacija da prekrasna djeva nevinih očiju i bajne kose hoda plažom tužna i zamišljena, a kad tamo na plaži leži naočit muškarac kojeg je sunce malo opalilo i on usnu erotski san. Kako dođe san tako dođe i erekcija, a on jadan nesvjesan sav se uzmeškoljio i u najdubljem kutiću mozga se misli kako mu godi. Kad nanese djevu bajnu tu put i kako joj bijahu suzne oči zbog tužne duše zapne ona za kanticu koju je ostavilo neko derište i padne na mladića. Budući da ujutro nije obukla gaćice jer je ta tuga snervala dogodi se ono najgore. :rolleyes:

Svaka prevara ili mnogokut je isključivo odluka i uvijek se dogodila prije u glavi i srcu nego li se dogodila u krevetu. Tako da ne serete o moraliziranju nego ako ne možete držati gaće zakopčane budite muškarci i priznajte da ste pederi :kez i živite život kakav želite, a ne neko skrivanje kao zadnje pičkice.

bez brige. čim naletiš na nekog posebno napetog (onog s ključem), upravo ćeš ti biti ona kojoj će postojanje veze biti najmanja prepreka da se uvali u dodatnu aferu.
i skrivat ćeš se ko zadnja pičkica jer nećeš imati petlje presjeći.

pdv
27-03-2014, 21:33
bez brige. čim naletiš na nekog posebno napetog (onog s ključem), upravo ćeš ti biti ona kojoj će postojanje veze biti najmanja prepreka da se uvali u dodatnu aferu.
i skrivat ćeš se ko zadnja pičkica jer nećeš imati petlje presjeći.

Ne, jer ja ne bi mogla varati nekoga s kim dijelim život. Niti bi mogla dođi doma, a da se na meni ne vidi neka promjena. Ne bih mogla sakriti tugu zbog toga što sam napravila voljenoj osobi. Ako se dogodi da više nismo jedno za drugo onda se stisne ruke i krene se dalje. To je ljudski.

Za mene opcija skrivanja nikad nije dolazila u obzir. Previše sebe cijenim da bi se skrivala ili da bi dopustila nekome da me skriva.

kiša
27-03-2014, 21:35
Baš sve? :raspa

.....aha :018

Grunf
27-03-2014, 21:38
.....aha :018

Onda bum uzel kaj me zanima. :D

kiša
27-03-2014, 21:42
Onda bum uzel kaj me zanima. :D

bude to traaaajalooooo :D

Grunf
27-03-2014, 21:45
bude to traaaajalooooo :D

Pa ak bu zabavno nem se bunil. :D

sagitarius
27-03-2014, 21:47
Ne, jer ja ne bi mogla varati nekoga s kim dijelim život. Niti bi mogla dođi doma, a da se na meni ne vidi neka promjena. Ne bih mogla sakriti tugu zbog toga što sam napravila voljenoj osobi. Ako se dogodi da više nismo jedno za drugo onda se stisne ruke i krene se dalje. To je ljudski.

Za mene opcija skrivanja nikad nije dolazila u obzir. Previše sebe cijenim da bi se skrivala ili da bi dopustila nekome da me skriva.

Upravo takvo sam imao mišljenje o tebi. Svaka ti čast na rezonima.
Istina je i ovo što kaže Capo da život svašta može donijeti..., znam slučajeve gdje su ljudi izbacili žene iz okruženog grada da se spasu od opsade, pa su brakovi pucali na sve strane..., tako se raspao brak od dvoje za koje bih ruku u vatru stavio, ali odvojen život unatoč djeci, ružno je razvalio tu svojevremeno uzornu obitelj.
Hoću reći život zna biti kompliciran...
Ali pri zdravoj pameti i u normalnim uvjetima podržavam tvoj stav...:naklon

Grunf
27-03-2014, 21:53
Istina je i ovo što kaže Capo da život svašta može donijeti..., znam slučajeve gdje su ljudi izbacili žene iz okruženog grada da se spasu od opsade, pa su brakovi pucali na sve strane..., tako se raspao brak od dvoje za koje bih ruku u vatru stavio, ali odvojen život unatoč djeci, ružno je razvalio tu svojevremeno uzornu obitelj.

Ne kažu uzalud: daleko od očiju, daleko od srca. :)

kiša
27-03-2014, 21:57
Ne kažu uzalud: daleko od očiju, daleko od srca. :)

nije ni to pravilo, moji frendovi od srednjaka bili skupa, on na faks u Zg ona ostane ovdi i veza im skroz normala, 5 godina poluodvojeni prošle godine svadba i već imaju Karlu :) oni su se pronašli :)

Grunf
27-03-2014, 22:02
nije ni to pravilo, moji frendovi od srednjaka bili skupa, on na faks u Zg ona ostane ovdi i veza im skroz normala, 5 godina poluodvojeni prošle godine svadba i već imaju Karlu :) oni su se pronašli :)

Svaka im čast na maloj Karli. :) Obično ti ljudi kaj su od srednje skupa na kraju i završe zajedno, znam puno primjera. :)

pdv
27-03-2014, 22:06

Naravno da je život kompliciran i da nikad ne znamo što sutra nosi. Ja se nikad ne mogu zakleti da ću doživotno biti s jednim čovjekom i da ćemo uspjeti. Svaki dan je novi dan ali poznajem sebe i znam kako sam odgojena i kako se općenito ponašam prema ljudima. Uvijek se trudim biti fer u bilo kojem odnosu. I u tom smislu stvarno nikad ne bi mogla lijegat u krevet s nekim i dolaziti doma kao da se ništa nije dogodilo. Kada nešto ne štima i kada se ne može popraviti lijepo se ljudski riješi i svako pronađe sreću na drugačiji način. Varanje i laganje jednostavno nije nešto u čemu bi ja mogla kao čovjek fukcionirati jer niti znam lagati niti bi mogla to učinit nekome koga volim. Ja sam jako odana osoba, ne samo u vezi, već općenito i u odnosu s prijateljima i ne znam što bi mi se moralo dogoditi da nekoga ''izdam'' tj. da pogazim odnos koji imamo i gradimo.

kiša
27-03-2014, 22:08
Svaka im čast na maloj Karli. :) Obično ti ljudi kaj su od srednje skupa na kraju i završe zajedno, znam puno primjera. :)

je znam ima, ali ima i onih koji poštuju svoju vezu ma di bili ;)

Grunf
27-03-2014, 22:11
Naravno da je život kompliciran i da nikad ne znamo što sutra nosi. Ja se nikad ne mogu zakleti da ću doživotno biti s jednim čovjekom i da ćemo uspjeti. Svaki dan je novi dan ali poznajem sebe i znam kako sam odgojena i kako se općenito ponašam prema ljudima. Uvijek se trudim biti fer u bilo kojem odnosu. I u tom smislu stvarno nikad ne bi mogla lijegat u krevet s nekim i dolaziti doma kao da se ništa nije dogodilo. Kada nešto ne štima i kada se ne može popraviti lijepo se ljudski riješi i svako pronađe sreću na drugačiji način. Varanje i laganje jednostavno nije nešto u čemu bi ja mogla kao čovjek fukcionirati jer niti znam lagati niti bi mogla to učinit nekome koga volim. Ja sam jako odana osoba, ne samo u vezi, već općenito i u odnosu s prijateljima i ne znam što bi mi se moralo dogoditi da nekoga ''izdam'' tj. da pogazim odnos koji imamo i gradimo.

Jedna priča je za javnost, a druga stvar je kaj se događa kad se ugasi forum. :D

Grunf
27-03-2014, 22:13
je znam ima, ali ima i onih koji poštuju svoju vezu ma di bili ;)

Pa mislim da je većina ljudi takva. :)

kiša
27-03-2014, 22:15
Pa mislim da je većina ljudi takva. :)

ma ja i viš kako mi poštujemo svoj trokutić ni makac iz njeg:P ček a tko nam je treći :D

Grunf
27-03-2014, 22:20
ma ja i viš kako mi poštujemo svoj trokutić ni makac iz njeg:P ček a tko nam je treći :D

Jel imaš ti koga? Svi su nam pobjegli...:006

caporegime
27-03-2014, 22:29

moguće. ali previše puta sam se nagledao identičnih slučajeva koji su pokleknuli. djelovali su iskrenije od tebe, bili su dokazani u mnogim stvarima i općenito su djelovali oni/e za koji bi se prije reklo da će izdržati.
tako da a priori priče.......

pdv
27-03-2014, 22:34
moguće. ali previše puta sam se nagledao identičnih slučajeva koji su pokleknuli. djelovali su iskrenije od tebe, bili su dokazani u mnogim stvarima i općenito su djelovali oni/e za koji bi se prije reklo da će izdržati.
tako da a priori priče.......

Pa nemam se ja što tebi ili ikome dokazivati. Varanje je stvar toga da li si čovjek ili nisi. Svačija veza može puknuti i tu uopće nitko ne može garantirati ali opet svatko dovoljno poznaje sebe i svoj sustav vrijednosti da zna hoće li povrijediti osobu koju voli

. Ista stvar je da mi kažeš: ''ah, znam da ćeš zajebati prijateljicu/sestru/rodicu jer su i iskreniji od tebe napravili to''. Neću jer znam što mi neki ljudi u životu znače i ne bi mogla uživati u nečem znajući da netko zbog toga pati. Ne mora taj netko saznati za moju izdaju, dovoljno je da ja znam i ne bi se mogla nosit s tim.

caporegime
27-03-2014, 22:39
ima li čovjeka koji ne teoretizira tako kao i ti?
manje ih uspije nego što je engleskih vojnika 1916 na sommi došlo do svojih rovova nazad.
da se razumijemo. ja ti želim da izdržiš svim napastima.
ali moje je pravo smatrati da nećeš. štoviše.

pdv
27-03-2014, 22:44
ima li čovjeka koji ne teoretizira tako kao i ti?
manje ih uspije nego što je engleskih vojnika 1916 na sommi došlo do svojih rovova nazad.
da se razumijemo. ja ti želim da izdržiš svim napastima.
ali moje je pravo smatrati da nećeš. štoviše.

izdržim? ne bi da sam na prisilnoj robiji :kez

no, da ne duljimo...poznajem sebe i imam dovoljno godina da bi znala kako funkcioniram i koje granice ne prelazim. na kraju krajeva, nisam životinja već razumno ljudsko biće pa uspijem kontrolirati svoje nagone.

Marta
28-03-2014, 11:16

Cesto su obitelji uzorne samo dok sve ide po planu, cim se nesto promjeni, izmakne kontroli, navikama, lagodnosti itd nastaju problemi. Zato su po meni "uzorne" veze jako relativne. Da su svi tako "uzorni" bili kao ovi u prici navedeni vise od pola Hercegovine i Zavrsja bi bilo rastavljeno, pa pomorci itd.
Naravno ovdje dolazi i problem ratnih dogadjanja, dio obitelji je zivio na sigurnom, dio je imao drugaciju stvarnost, al sve u svemu, mislim da razdvojenost ne mora dovesti do raspada, ljudi samo promjenu malo navike i zajednicko vrijeme cesto koriste kvalitetnije.

sagitarius
28-03-2014, 12:05
Cesto su obitelji uzorne samo dok sve ide po planu, cim se nesto promjeni, izmakne kontroli, navikama, lagodnosti itd nastaju problemi. Zato su po meni "uzorne" veze jako relativne. Da su svi tako "uzorni" bili kao ovi u prici navedeni vise od pola Hercegovine i Zavrsja bi bilo rastavljeno, pa pomorci itd.
Naravno ovdje dolazi i problem ratnih dogadjanja, dio obitelji je zivio na sigurnom, dio je imao drugaciju stvarnost, al sve u svemu, mislim da razdvojenost ne mora dovesti do raspada, ljudi samo promjenu malo navike i zajednicko vrijeme cesto koriste kvalitetnije.

Da.Svetinja obitelji, odnosno braka nije uzalud u Crkvi potvrđen svetim sakramentom i to je uistinu svetinja.
Međutim, u nekim okolnostima, ja sam spomenuo rat, kada je dolazilo do razdvajanja obitelji, supruge i djeca su izmještani van opsade, a muškarci su ostajali unutra.
Ostaješ sam, gladan promrzao, da su tvoji tu, trudio bi se, tražio bi ogrjev, gurao se u redovima za humanitarnu pomoć, borio bi se..., ovako sam, pod strahom da ćeš već u narednom trenutku biti žrtva ili granate ili snajpera... između dva odlaska na crtu bojišnice poslije koje se vračaš umoran, u mračnom raspoloženju...
Desetine ljudi su pod sebe bacili bombu da bi prekinuli tu agoniju, tu surovu stvarnost, desetine njih je potražilo utjehu u zagrljaju neznanke ili žene u prolazu gdje ste se našli u bijegu od intenzivnog granatiranja... u trenutku se ne misli ni na što, čovjekom vladaju divlji nagoni za preživljavanjem, čista biologija i tako se to ovdje događalo...
Na drugoj strani žena sama sa dvoje djece preko Hrvatske uspijeva dobiti smještaj u Italiji, Njemačkoj, Švedskoj...
Ne govori jezik, nalazi joj se dobar čovjek da se smjesti sredi...mjesecima pa i godinama nema vijesti o njenom suprugu, možda je mrtav, možda je negdje poginuo u rovu...
Neizvjesnost, borba za egzistenciju djece, samoča u stranom svijetu... misli da ne čini preljub, sama je godinama...

Tako je to bilo i ne u malom broju.
Sociolozi, psiholozi i mnogi pametari lome glavu oko ovog fenomena, koji nije bio statistički minor, dapače, gotovo masovna pojava.

Marta
28-03-2014, 12:13
Da.Svetinja obitelji, odnosno braka nije uzalud u Crkvi potvrđen svetim sakramentom i to je uistinu svetinja.
Međutim, u nekim okolnostima, ja sam spomenuo rat, kada je dolazilo do razdvajanja obitelji, supruge i djeca su izmještani van opsade, a muškarci su ostajali unutra.
Ostaješ sam, gladan promrzao, da su tvoji tu, trudio bi se, tražio bi ogrjev, gurao se u redovima za humanitarnu pomoć, borio bi se..., ovako sam, pod strahom da ćeš već u narednom trenutku biti žrtva ili granate ili snajpera... između dva odlaska na crtu bojišnice poslije koje se vračaš umoran, u mračnom raspoloženju...
Desetine ljudi su pod sebe bacili bombu da bi prekinuli tu agoniju, tu surovu stvarnost, desetine njih je potražilo utjehu u zagrljaju neznanke ili žene u prolazu gdje ste se našli u bijegu od intenzivnog granatiranja... u trenutku se ne misli ni na što, čovjekom vladaju divlji nagoni za preživljavanjem, čista biologija i tako se to ovdje događalo...
Na drugoj strani žena sama sa dvoje djece preko Hrvatske uspijeva dobiti smještaj u Italiji, Njemačkoj, Švedskoj...
Ne govori jezik, nalazi joj se dobar čovjek da se smjesti sredi...mjesecima pa i godinama nema vijesti o njenom suprugu, možda je mrtav, možda je negdje poginuo u rovu...
Neizvjesnost, borba za egzistenciju djece, samoča u stranom svijetu... misli da ne čini preljub, sama je godinama...

Tako je to bilo i ne u malom broju.
Sociolozi, psiholozi i mnogi pametari lome glavu oko ovog fenomena, koji nije bio statistički minor, dapače, gotovo masovna pojava.

Ti si to pomalo i uljepsao, bar sto se tice ovog djela oko zena koje su otisle same s djecom, jadne nasle se u poznatom svijetu, nasao im se neki dorbi cikica na usluzi itd.
Nije ta agonija traja toliko godina i postojale su mogucnosti saznanja informacija, barem je to bila cesca pojava od one da se godinama tragalo za nekim informacijama.
No istina je cesto mal surovija. Dosta zena je preslo "granicu" sto bi se reklo i ostavilo sve iza sebe, cesto s nekom iznendjujucom lakocom. Pogodnosti zapada su bile rado prihvacene pa tako i novo nastala situacija slobode i sve sto uz nju ide.

sagitarius
28-03-2014, 12:25
Ti si to pomalo i uljepsao, bar sto se tice ovog djela oko zena koje su otisle same s djecom, jadne nasle se u poznatom svijetu, nasao im se neki dorbi cikica na usluzi itd.
Nije ta agonija traja toliko godina i postojale su mogucnosti saznanja informacija, barem je to bila cesca pojava od one da se godinama tragalo za nekim informacijama.
No istina je cesto mal surovija. Dosta zena je preslo "granicu" sto bi se reklo i ostavilo sve iza sebe, cesto s nekom iznendjujucom lakocom. Pogodnosti zapada su bile rado prihvacene pa tako i novo nastala situacija slobode i sve sto uz nju ide.

Svatko je imao svoju "borbu", svjedočio sam mnogim stvarima, pa tako i činjenici da su se ljudi susretali nakon 4 godine rastavljenosti i nastavili živjeti, ali pod sumnjom da je ono drugo prevarilo, makar se to i nije desilo... brakovi su pucali i iz te paranoje, ljubomore i to još nekoliko godina poslije okončanja rata...

Onaj tko nije imao priliku to vidjeti, biti tu, živjeti u največem logoru kakav je bio moj grad, jasno da može da dvoji koliko je ovo sve točno...
No, ja znam, ja sam tu bio i ja znam.
Moralnost u normalnim uvjetima je neupitna stvar i tu nema ničeg spornog, no pričamo o tim nekim posebnim uvjetima i zatim o sposobnostima ljudi da se nose sa tim i takvim stvarima i iskušenjima koja su nemjerljiva sa hormonskim nemirima u proljeće.

Marta
28-03-2014, 13:02
Svatko je imao svoju "borbu", svjedočio sam mnogim stvarima, pa tako i činjenici da su se ljudi susretali nakon 4 godine rastavljenosti i nastavili živjeti, ali pod sumnjom da je ono drugo prevarilo, makar se to i nije desilo... brakovi su pucali i iz te paranoje, ljubomore i to još nekoliko godina poslije okončanja rata...

Onaj tko nije imao priliku to vidjeti, biti tu, živjeti u največem logoru kakav je bio moj grad, jasno da može da dvoji koliko je ovo sve točno...
No, ja znam, ja sam tu bio i ja znam.
Moralnost u normalnim uvjetima je neupitna stvar i tu nema ničeg spornog, no pričamo o tim nekim posebnim uvjetima i zatim o sposobnostima ljudi da se nose sa tim i takvim stvarima i iskušenjima koja su nemjerljiva sa hormonskim nemirima u proljeće.

Ja sam gledala cesto onu drugu stranu, znaci one koji su otisli na sigurno, pisem iz te perspektive, zato ti velim, da je to jako cesto bilo koristenje prilike, neke stvari su se s lakocom ostavljale iza sebe, kao da je odredjen period zivota ostao negdje, kao da ne postoje vise te veze s tim zivotom.

kiša
28-03-2014, 20:44
Jel imaš ti koga? Svi su nam pobjegli...:006

znaš , lipota i jest u tome kad se riješiš ( nepotrebne ) gužve..:P

kiša
28-03-2014, 21:06
samo za ( nas ) :P višekratnike prigodna pisma :bravo

kaže ...da je meni bar na jedan dan deset žena a ja sam.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=HBJx6coBv4M

Grunf
28-03-2014, 21:41
znaš , lipota i jest u tome kad se riješiš ( nepotrebne ) gužve..:P

To je tek početak lipote. :D

Grunf
30-03-2014, 18:06
Kišo di si, ja sam spreman. :D

sagitarius
30-03-2014, 20:43
Ja sam gledala cesto onu drugu stranu, znaci one koji su otisli na sigurno, pisem iz te perspektive, zato ti velim, da je to jako cesto bilo koristenje prilike, neke stvari su se s lakocom ostavljale iza sebe, kao da je odredjen period zivota ostao negdje, kao da ne postoje vise te veze s tim zivotom.

Upravo o tome i govorim.
Najlakše je naći opravdanje, kada se stvari već dese...No stvari se definitivno ne bi "desile" i ne bi bilo tog iskušenja u normalnim uvjetima, da rata nije bilo, da se nisu stvorile te neke nenormalne, neprirodne okolnosti.

Nažalost sve ovo nisu sporadični slučajevi, nego pojava, o kojoj sociolozi, psiholozi i nauka općenito tek treba da dadne svoj odgovor.

kiša
30-03-2014, 20:44
Kišo di si, ja sam spreman. :D

uf ev mene..ko da je lako bit trokutić :D

Grunf
30-03-2014, 20:46
uf ev mene..ko da je lako bit trokutić :D

Konačno si stigla. :D

kiša
30-03-2014, 20:59
Konačno si stigla. :D

lipo vrime , valja vanka bit što više :)

Grunf
30-03-2014, 21:03
lipo vrime , valja vanka bit što više :)

I kod nas je bilo lipo vrijeme. Di si bila, do onog parka kod Staklene banke? :raspa

kiša
30-03-2014, 21:12
I kod nas je bilo lipo vrijeme. Di si bila, do onog parka kod Staklene banke? :raspa

Zrinjevac se park zove , a Staklena banka - Toblerone :)
Nisam danas tamo bila, bili smo van grada, roštilj , moja obitelj je brojna a guštamo provodit vrime zajedno :)

Grunf
30-03-2014, 21:14
Zrinjevac se park zove , a Staklena banka - Toblerone :)
Nisam danas tamo bila, bili smo van grada, roštilj , moja obitelj je brojna a guštamo provodit vrime zajedno :)

E da, Zrinjevac. Znal sam to. :D Na Bunu ste išli. :raspa Pa lijepo je to, obožavam roštilje. :pizza

kiša
30-03-2014, 21:16
E da, Zrinjevac. Znal sam to. :D Na Bunu ste išli. :raspa Pa lijepo je to, obožavam roštilje. :pizza

Na Bunu ? ne ali je u tom smjeru :)
za nekoga ko nije bio vodi neš mi se lipo snalaziš :D

Grunf
30-03-2014, 21:19
Na Bunu ? ne ali je u tom smjeru :)
za nekoga ko nije bio vodi neš mi se lipo snalaziš :D

Znal bih doći do tebe. :D Obožavatelj sam gradova i njihove arhitekture pa pratim jedan forum gdje se stavljaju slike gradova iz cijeloga svijeta. Tak sam dosta naučio o gradovima iako nisam bio u njima. :)

kiša
30-03-2014, 21:22
Znal bih doći do tebe. :D Obožavatelj sam gradova i njihove arhitekture pa pratim jedan forum gdje se stavljaju slike gradova iz cijeloga svijeta. Tak sam dosta naučio o gradovima iako nisam bio u njima. :)

Jedno su fotke a neš je drugo to doživit, mirisom... pogledom... dahom.. :)

Grunf
30-03-2014, 21:24
Jedno su fotke a neš je drugo to doživit, mirisom... pogledom... dahom.. :)

Pa znam, ali nije dosad bilo prilike. :)

kiša
30-03-2014, 21:31
Pa znam, ali nije dosad bilo prilike. :)

Ja sam bila prošli put na Španciren-u :)

Grunf
30-03-2014, 21:34
Ja sam bila prošli put na Španciren-u :)

Prošle godine? Kaj se nisi javila? :D Pa nije bil tak loši, ali malo je to sve palo. Još tamo prije krize su bili najjači Španciri, sad se plaćaju koncerti, a izvođači su oskudni, ali moreš se lijepo zabaviti. :)

kiša
30-03-2014, 21:37
Prošle godine? Kaj se nisi javila? :D Pa nije bil tak loši, ali malo je to sve palo. Još tamo prije krize su bili najjači Španciri, sad se plaćaju koncerti, a izvođači su oskudni, ali moreš se lijepo zabaviti. :)

Bili smo u prolazu, i svratili ubit sat-dva :) lipo je iako mislim kako triba ostat par dana i guštat :)

Grunf
30-03-2014, 21:38
Bili smo u prolazu, i svratili ubit sat-dva :) lipo je iako mislim kako triba ostat par dana i guštat :)

Pa za par dana bi upoznala svaku zgradu u gradu, ali ak imaš love ništ ne fali biti par dana u hotelu i malo se zabavljat. :)

Grunf
30-03-2014, 21:39

Pa dojdi onda na par dana guštat. :D

kiša
30-03-2014, 21:41
Pa dojdi onda na par dana guštat. :D

nemoj ti dvaput ponovit :P

ZGabriel
30-03-2014, 21:41
što bi reko rahmetli Drug Tito - samo vas gledam. :kokice1

:kes

Grunf
30-03-2014, 21:42
nemoj ti dvaput ponovit :P

Lakše bi izveli trokut. :P

Grunf
30-03-2014, 21:43

Slobodno se uključi kad osjetiš potrebu. :zubo

kiša
30-03-2014, 21:43
Lakše bi izveli trokut. :P

viš gabi škica nam trokutić :P

kiša
30-03-2014, 21:44

di si katetice :P

Grunf
30-03-2014, 21:45
viš gabi škica nam trokutić :P

A vidim. :D

ZGabriel
30-03-2014, 21:45
di si katetice :P

evo me, došla sam prošetat novi potpis. :smijeh :smijeh :smijeh

kiša
30-03-2014, 21:48
A vidim. :D

sad zaključaj butigu, nema niko ni vnutra ni vanka :P

kiša
30-03-2014, 21:49
evo me, došla sam prošetat novi potpis. :smijeh :smijeh :smijeh

..pišeš pismo tinta ti se proli...:P

Grunf
30-03-2014, 21:49
sad zaključaj butigu, nema niko ni vnutra ni vanka :P

I spustit ću zastore. :D

kiša
30-03-2014, 21:52
I spustit ću zastore. :D

moš..a ne moraš ..:P

Grunf
30-03-2014, 21:53
moš..a ne moraš ..:P

U pravu si. Treba nam malo svjetla. :D

kiša
30-03-2014, 22:10
U pravu si. Treba nam malo svjetla. :D

oli bumo čitali morti :P

Grunf
30-03-2014, 22:15
oli bumo čitali morti :P

Ne baš. Nekaj drugo bumo delali. :P

kiša
30-03-2014, 22:26

Ne baš. Nekaj drugo bumo delali. :P

ne mrem se sitit..:P

Grunf
30-03-2014, 22:28
ne mrem se sitit..:P

Budem te podsjetil na vrijeme. :P

kiša
30-03-2014, 22:33
Budem te podsjetil na vrijeme. :P

ne buš smetnul :P

Grunf
30-03-2014, 22:34
ne buš smetnul :P

Takve bitne stvari ne smetnem. :P

kiša
30-03-2014, 22:35
Takve bitne stvari ne smetnem. :P

ej si vidio kakve su nam boje avatara :D

Grunf
30-03-2014, 22:38
ej si vidio kakve su nam boje avatara :D

Iste. :D Ja žvačem žito preko puta, a ti si digla ruke od sreće jer si me ugledala. :D

kiša
30-03-2014, 22:41
Iste. :D Ja žvačem žito preko puta, a ti si digla ruke od sreće jer si me ugledala. :D

znakovito ..:P

Grunf
30-03-2014, 22:42
znakovito ..:P

Aaahaaa :P

Grunf
30-03-2014, 22:48
Kaj bumo sad? :P

kiša
30-03-2014, 22:51
ej vidi ovu za nas trokutiće..kaže maja svom trokutanu-kad ti neka druga krevet namjesti ti zatvori oči pa me zamisli nek ti bude krivo..što me više nemaš...nananana:pink
http://www.youtube.com/watch?v=4uNFkKs3BPk

kiša
30-03-2014, 22:56
Kaj bumo sad? :P

a kaj bi ti ? osim svjetla :P

Grunf
30-03-2014, 22:56
Dušo pitam se...kamo sve to vodi. :cheer :D

Grunf
30-03-2014, 22:57
a kaj bi ti ? osim svjetla :P

To moreš ugasiti. :P Pa svašta nešto. :raspa

kiša
30-03-2014, 23:01
To moreš ugasiti. :P Pa svašta nešto. :raspa

jadni Tesla se okriće, on se mučio toliko :P a mi gasit :D

kiša
30-03-2014, 23:02
Dušo pitam se...kamo sve to vodi. :cheer :D

..nek ti bude krivo..:cheer :P

Grunf
30-03-2014, 23:05
jadni Tesla se okriće, on se mučio toliko :P a mi gasit :D

Nikak se dogovorit dal ćemo gasit ili palit. :P

Grunf
30-03-2014, 23:07

Jel ide u pravom smjeru? :raspa

Grunf
30-03-2014, 23:44

Našel sam pjesmu. :P

http://www.youtube.com/watch?v=mchsTR7oMtI

sagitarius
31-03-2014, 15:25
Nisam dao da pravite dvokute i trokute nego da o tome diskutirate..:D

kiša
31-03-2014, 19:55
Našel sam pjesmu. :P

http://www.youtube.com/watch?v=mchsTR7oMtI

:pink:pink:pink

kiša
31-03-2014, 19:56
Nisam dao da pravite dvokute i trokute nego da o tome diskutirate..:D

sagi šta će ti teorija bez mrvu praksice :P

Grunf
31-03-2014, 21:09
sagi šta će ti teorija bez mrvu praksice :P

Pa bit će malo više od mrve prakse. :D

Grunf
31-03-2014, 21:09
:pink:pink:pink

:pink

Slučajno sam naletel. :D

kiša
31-03-2014, 21:12
Pa bit će malo više od mrve prakse. :D

jelde oće :D a moram malo utješit sagija :P

Grunf
31-03-2014, 21:13
jelde oće :D a moram malo utješit sagija :P

A onda ok. :P

kiša
31-03-2014, 21:13
:pink

Slučajno sam naletel. :D

ma ja, znan :D

Grunf
31-03-2014, 21:14
ma ja, znan :D

I još piše triban te (kiša). Kao da jubito zna s kim ulazim u trokutić. :D

kiša
31-03-2014, 21:18
I još piše triban te (kiša). Kao da jubito zna s kim ulazim u trokutić. :D

ko zna ..di je kiša ( ta tamo neka :P )padala

Grunf
31-03-2014, 21:20
ko zna ..di je kiša ( ta tamo neka :P )padala

I di će još padati. :D

kiša
31-03-2014, 21:29
I di će još padati. :D

neće zadugo viš prognoze oblaka ni na vidiku :P

Grunf
31-03-2014, 21:31
neće zadugo viš prognoze oblaka ni na vidiku :P

Kad dođe bit će pravi neverin onda. :D

kiša
31-03-2014, 21:37
Kad dođe bit će pravi neverin onda. :D

ajme meni :P

Grunf
31-03-2014, 21:39
ajme meni :P

A i meni. :D

kiša
31-03-2014, 21:56
A i meni. :D

eno sad tebi,,,nije to isto :P

Grunf
31-03-2014, 22:01
eno sad tebi,,,nije to isto :P

Oli nije? :D

kiša
31-03-2014, 22:05
Oli nije? :D

a nu sad..ja mislila nije :P

Grunf
31-03-2014, 22:09
a nu sad..ja mislila nije :P

Malo sam se izgubio, oli je već počela nevera? :P Ili je tek čekam? :raspa

kiša
31-03-2014, 22:11
Malo sam se izgubio, oli je već počela nevera? :P Ili je tek čekam? :raspa

ovo je tek vedrina..ali..kad se stušti :P

Grunf
31-03-2014, 22:13
ovo je tek vedrina..ali..kad se stušti :P

Nema mi pomoći? :P

kiša
31-03-2014, 22:20
Nema mi pomoći? :P

ima pisma..padaj kišo dugo dugo padaj danju padaj noću ja ne želim ništa drugo ....:raspa

Grunf
31-03-2014, 22:22
ima pisma..padaj kišo dugo dugo padaj danju padaj noću ja ne želim ništa drugo ....:raspa

Cijeli dan i noć? Uh :P

kiša
01-04-2014, 21:25
Cijeli dan i noć? Uh :P

budeš pjevušil.. jedna mala plava na ramenu mi spava ..:P

Grunf
01-04-2014, 21:30
budeš pjevušil.. jedna mala plava na ramenu mi spava ..:P

Cijelu noć me ljubila pa se je umorila. :D

kiša
01-04-2014, 21:34
Cijelu noć me ljubila pa se je umorila. :D

jedna jedna jedna mala plava..:D

Grunf
01-04-2014, 21:36
jedna jedna jedna mala plava..:D

Na ramenu mi spava. :P

kiša
01-04-2014, 21:39
Na ramenu mi spava. :P

:)
neg neš se mislim , nekima su trokutići dobro na nos skočili, si vidio što se zgodi s čačkom ? :D

ZGabriel
01-04-2014, 21:41

lijepa pjesma.

ti si moja kiša blaga
u proljeće što me budi... :ples

Grunf
01-04-2014, 21:43
:)
neg neš se mislim , nekima su trokutići dobro na nos skočili, si vidio što se zgodi s čačkom ? :D

Nisam. :D Kaj?

kiša
01-04-2014, 21:47
lijepa pjesma.

ti si moja kiša blaga
u proljeće što me budi... :ples

kišo moja kišo draga..:ples

kiša
01-04-2014, 21:49
Nisam. :D Kaj?

kak nisi? vele s jednom katetom bil na putu i imal udes pa mu druga kateta dala nogu iz stranke :P

ZGabriel
01-04-2014, 21:50
kišo moja kišo draga..:ples

mislim da je publika zaslužila cijeli tekst. :kes

eh, nekad su stihove pisali pravi pjesnici...

Ti si moja kiša blaga
U proljeće što me budi
Ti si moja kiša draga
Što me ima, što me gubi
Ti si moja kiša ljetna
Što mi blaži nesanice
Moja kiša nježna sjetna
Što mi ljubi vrat i lice
Ti si moja kiša bujna
Gusta kao zrela jesen
Moja draga, teška, rujna
Kad sam sjetan i zanesen
Ti si moja kiša hladna
Što u zimske dane sipi
Ljubavi i vatre gladna
Kada led u srcu škripi
Padaj kišo, dugo, dugo
Padaj danju, padaj noću
Ja ne želim ništa drugo
Tebe želim, tebe hoću
Padaj kišo dugo, dugo
Kišo nježna, kišo blaga
Ja ne želim ništa drugo
Kišo moja, kišo draga

:love

Grunf
01-04-2014, 21:52
kak nisi? vele s jednom katetom bil na putu i imal udes pa mu druga kateta dala nogu iz stranke :P

Moja kateta je na prozoru trenutno. :P

kiša
01-04-2014, 21:55
mislim da je publika zaslužila cijeli tekst. :kes

eh, nekad su stihove pisali pravi pjesnici...

Ti si moja kiša blaga
U proljeće što me budi
Ti si moja kiša draga
Što me ima, što me gubi
Ti si moja kiša ljetna
Što mi blaži nesanice
Moja kiša nježna sjetna
Što mi ljubi vrat i lice
Ti si moja kiša bujna
Gusta kao zrela jesen
Moja draga, teška, rujna
Kad sam sjetan i zanesen
Ti si moja kiša hladna
Što u zimske dane sipi
Ljubavi i vatre gladna
Kada led u srcu škripi
Padaj kišo, dugo, dugo
Padaj danju, padaj noću
Ja ne želim ništa drugo
Tebe želim, tebe hoću
Padaj kišo dugo, dugo
Kišo nježna, kišo blaga
Ja ne želim ništa drugo
Kišo moja, kišo draga

:love

viš gabi ka da je po meni pisana pisma :D

kiša
01-04-2014, 21:55

Moja kateta je na prozoru trenutno. :P

..tvoja..:D

ZGabriel
01-04-2014, 21:58

ne znam po kome je pisana, ali je fenomenalna. kiša :cerek

Grunf
01-04-2014, 22:01
..tvoja..:d

Aha :D

......

kiša
01-04-2014, 22:06
ne znam po kome je pisana, ali je fenomenalna. kiša :cerek

nama romanticima je, nekima možda i ne :)

kiša
01-04-2014, 22:07
Aha :D

......

šta li su ove točkice da mi je znat kakva li će crta od njih ispast:misli

Grunf
01-04-2014, 22:09

I kao da sam je ja pisao? :P

Grunf
01-04-2014, 22:10
šta li su ove točkice da mi je znat kakva li će crta od njih ispast:misli

Minimalno je 10 znakova u poruci pa moram nekad doštukat točkicama. :D

kiša
01-04-2014, 22:18
I kao da sam je ja pisao? :P

aj barem si prepisao :P

kiša
01-04-2014, 22:19
Minimalno je 10 znakova u poruci pa moram nekad doštukat točkicama. :D

aaaaaa onda ponoviš dvaput-aha aha :P

Grunf
01-04-2014, 22:21
aj barem si prepisao :P

To je najmanje što sam mogao učiniti. :P

Grunf
01-04-2014, 22:22
aaaaaa onda ponoviš dvaput-aha aha :P

Aha aha. :D

ZGabriel
01-04-2014, 22:24
imaju Fosili i neku pjesmu u kojoj se ponavlja "aha aha" ali se trenutno nemrem sjetiti. :mardar

sjetio se. :D E moj Saša. :rofl

Grunf
01-04-2014, 22:25
E moj Saša. :D

kiša
01-04-2014, 22:27
imaju Fosili i neku pjesmu u kojoj se ponavlja "aha aha" ali se trenutno nemrem sjetiti. :mardar

sjetio se. :D E moj Saša. :rofl

njihova pisma Tonka ima prekrasan tekst ;)

Grunf
01-04-2014, 22:48

I melodiju isto. Cijela je prekrasna pjesma. :pink

ZGabriel
02-04-2014, 12:06

većina tih starih pjesama (dok je pjevala Đurđica) ima sjajne tekstove. uglavnom ih je pisala Dea Volarić.
doduše, i među "novijima" ima bisera. u usporedbi s ovim cinci-linci danas, Fosili su čista klasika. :zubo

kad smo kod trokuta, sjetih se jedne pjesme Jasne Zlokić, a nije "Skitnica". :D

http://www.youtube.com/watch?v=XxorbpgZcec

caporegime
02-04-2014, 14:25
i jeste li formirali kakav ljubavni trokut?
pošto s teme sklizne u trač a svi i dalje na temi, to znači da se mnogi potajno nadaju da bi dobili svoju stranicu trokuta....
zgaby prva, svaki čas očekujem da joj se u potpisu nađe i ova pjesmica

https://www.youtube.com/watch?v=34kk1yq7MxM