PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Što je muškarac bez argumenta

Inkvizitor
09-03-2014, 18:14
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3588-%C2%8Ato-je-mu%C2%9Akarac-bez-argumenta

caporegime
09-03-2014, 19:05
Ima Boga...haha.
nisam ni znao da je to bio citat s nekog foruma.
ali, taj citat je bio mnogima na usnama sutradan. budući da je mnogima upravo to prvo palo na pamet.
ja sam ga čuo sutradan u društvu 5-6 odvjetnika a da ni za jednog od njih nisam prije stekao dojam neke nacionalne nabrijanosti.
kako su doslovno svi u tom društvu veselo komentirali drekec koji se razlijevao po antinom ionako ružnom licu, moram reći da jako puno ljudi za koje možda i ne bi rekli, kuži pravo stanje stvari a da je ovakvim gostovanjima i laprdanjima ante samo sebi zagarantirao da će se naći još poneki imitator.
možda to postane i neki mangupski sport. tko izgubi neku okladu mora antu zalit govnima

RockyMarciano
09-03-2014, 19:47
Iznenadilo me Tomićevo loše snalaženje u emisiji ovakvog formata. Očito mu verbalno izražavanje nije jača strana. Stalno je nešto zamuckivao, mrmljao sebi u bradu i generalno ostavio slab dojam. Argumenti protiv Raspudića su mu smiješni (nacionalista!!!), kao i pokušaj pravdanja oprosta duga EPH-u objašnjenjem : tvrtka ima veliki broj zaposlenih. Ma vidi vraga koja logika haha :D Mogli bi njega stavit kao ministra gospodarstva, dobro bi se snašao.

ogledalce
09-03-2014, 20:49
ovaj danas očito smrzo , ništa ga ja nisam skužila ,
ima slike nema tona,,,:o

NorthStand
09-03-2014, 21:19
zanimljivo kako jugo kopile, ne priča o k. logorima muslimana i srba, mora on pravo jugofašistički prostrat po hrvatima nacionalistima i ustašama. to je ta njihova domena, po tome su poznati, govna licemjerna pokvaretna i titoistička. zanimljivo kako on i Nobilo, nemaju prigovora na ove masonve grobnice iz vremena komunizma koje niču ko gljive poslje kiše, i razotkrivaju pravo lice njihovog kvazi "antifašizma". meni je samo žao što nismo sve partizanske spomenike stukli u papar 1990ih, a ne samo 5000. da ovakvi paraziti, još više cvile za njima kao što je i Josipović u par navrata otvoreno cvilio o tome kako su tisuće "antifašističkih" spomenika uništeni tokom rata, šmrc šmrc koja tragedija u pm. je to su spomenici onima, koji su klali hrvate skupa s četnicima i srbima. stvarno nam spomenici toj gamadi trebaju, poštujem ja i Tuđmana ali svi mi znamo da netko tko je nosio zvijezdu na glavi nije bio previše bistar. u mladosti očito puno toga nije kužio, jer da je nikad ne bi ni bio u toj vojsci koja nikad nije imala doticaja ni s antifašizmom niti sa borbom za slobodu niit s hrvatskom, nikad ničemu dobrom multikulti vojska nije polučila pa hvala bogu da nisu ni partizani bili izuzetak. dapače, partizani su bili upravo jedno utopističko pravilo, šta nam takve utopije mogu napravit kad nam još jedna veća utopija Tito tobože počne predstavljat spas od fašizma i nacizma.

što se tiče usporedbe s Rojsom, mislim da je Rojs pošteniji od svih hrvatskih novinara i političara zajedno, a najveća mana mu je što je teatralan pa je za njih automatski seljačina. a više ja cijenim teatralne i iskrene ljude, ko što je Rojs nego glupandere i glumce kalibra Tomić koji sve što rade pa i ovo javno moraliziranje, rade o vlastitom dobitku. prema tome, sami procijenite šta je ispravnije, ja nemam dileme oko toga šta je poštenije. biti ono što jesi, bez glumatanja, ili glumit nešto šot nisi da bi dobio ono oko čega se danas sve vrti- pare.

ZGabriel
09-03-2014, 21:24
Iznenadilo me Tomićevo loše snalaženje u emisiji ovakvog formata. Očito mu verbalno izražavanje nije jača strana. Stalno je nešto zamuckivao, mrmljao sebi u bradu i generalno ostavio slab dojam. Argumenti protiv Raspudića su mu smiješni (nacionalista!!!), kao i pokušaj pravdanja oprosta duga EPH-u objašnjenjem : tvrtka ima veliki broj zaposlenih. Ma vidi vraga koja logika haha :D Mogli bi njega stavit kao ministra gospodarstva, dobro bi se snašao.

čitala sam na forum.hr o njegovom prethodnom gostovanju kod Ace. vele da ne zna sastaviti rečenicu uživo. :D izgleda da nije napredovao od onda. :D
(nisam gledala emisiju. nisam htjela pokvariti ručak. :D)

moonlight
09-03-2014, 22:41
Pa to da Tomić djeluje mutavo i smušeno kad javno progovara ili negdje gostuje, to je stara priča...
Ali da ga je ova kanta govana psihički usmrdila, to svakako je...
Aco ga je pozvao , valjda da mu da priliku da ga mi pošnjofamo, pa da zaključimo da čovjek ne smrdi...više.

RockyMarciano
09-03-2014, 22:45
čitala sam na forum.hr o njegovom prethodnom gostovanju kod Ace. vele da ne zna sastaviti rečenicu uživo. :D izgleda da nije napredovao od onda. :D

Piskaranje mu očito ide bolje od govora. Djeluje agresivnije u svojim tekstovima. :) Ne znam, ovo mi je prvi put da sam čuo kako govori i stvarno sam razočaran. Ako zanemarimo zamuckivanje i druge govorne mane, čovjek nije iskazao nikakav stav. Bilo mi je kao da slušam Josipovića.

Ante, Ante......Često ga vidim po gradu kako luta sa onim šeširom na glavi. Čudan tip.

Rodica
09-03-2014, 23:52
Piskaranje mu očito ide bolje od govora. Djeluje agresivnije u svojim tekstovima. :)

da, agresivan je kad se osjeća sigurnim. karakteristika iskompleksirane kukavelji. jako zao čovjek, pokvaren do srži. kad ga je taj lik zasuo govnima, to ti je bilo kao da ga je netko izvrnuo naopačke.
da nije tolika kukavica i strašljivac, umjesto stetsona i smith-wessona bi nosao.

Grunf
10-03-2014, 00:05

Dovoljno je pogledati ovo. Lik je humorist pa ga dovedu da veli nekaj o neviđenim količinama snijega u Splitu, a on uspije sam sebe zbuniti svojim mislima, a i uspavati gledatelje svojom duhovitošću. :D

http://www.youtube.com/watch?v=OVnCZgFLtCQ

Eugen Savojski
10-03-2014, 00:31
Bivši guverner Hrvatske narodne banke Željko Rohatinski se onoliko mučio i i rebra si lomio poslije svake izgovorene riječi umjesto da je uzeo Antu Tomića za glasnogovornika.:zubo

ljuta trava
10-03-2014, 00:42
Kad će se već jednom pojaviti slika , ma što slika remek dijelo Tomić sa tomićem po sebi .

RockyMarciano
10-03-2014, 00:52
da, agresivan je kad se osjeća sigurnim. karakteristika iskompleksirane kukavelji. jako zao čovjek, pokvaren do srži. kad ga je taj lik zasuo govnima, to ti je bilo kao da ga je netko izvrnuo naopačke.
da nije tolika kukavica i strašljivac, umjesto stetsona i smith-wessona bi nosao.

Meni se čini da se on previše trudi ostavit dojam "pravovjernog" fetivog splićanina. Možda misli da će bit novi Smoje. Stanković mu je dobro postavio pitanje o krizi identiteta. Tomić stalno naglašava opasnost od nacionalizma, podržava prosvjede u BiH (za koje tvrdi da su pobuna običnih malih ljudi protiv "nacionalističkih elita"), voli spominjati kako je nevjernik...itd. To su sve provjereni stavovi koji pale među određenom grupom ljudi. Ante nam želi reći kako je on zapravo iznad svih tih nazadnih gluposti. On nipošto nije nekakav primitivan vlaj, on je mediteranac i kozmopolit.

Tomić uglavnom glumata, liječi svoje komplekse i ponavlja ono što zna da naša intelektualna publika želi čuti. Nema ništa originalno ni u njemu ni u njegovim stavovima.

Inkvizitor
10-03-2014, 00:58
Ne mislim da je samo to u pitanju. Tomić jednostavno mrzi hrvatsku državu, mrzi i one koji su stvorili, mrzi sve što je pozitivno vezano uz taj pojam..on to prezire, ne podnosi, a ovo što se želi ubaciti u taj đir tobožnjeg mediteranca bez ikakvih ograničenja to je samo nuspojava.

ljuta trava
10-03-2014, 01:10
Tomić je bolestan čovjek . Zdrav i normalan čovjek i u svoj svojoj mržnji ne koristi riječnik koji koristi on . Čudno nema reakcija dežurnih udruga , nema reakcija HND-a, jer misle isto što i Tomić ,nema prijava za otvorenu mržnju . On otvoreno pljuje na sve Hrvatsko , osim hrvatskih kuna , koje mu se jedine ne gade .

sagitarius
10-03-2014, 14:49
Nemam teksta za njegovo- Tomićevo govnasto odijelo koje bi dao svećenicima za misu, prostačina jedna zalupana, idiot, kao da su to oni zaslužili, a ne on, kao čovjek čiji rad je uostalom vrednovan kantom govana, baš tako kantom govana, toliko je i vrijedan - bez kante... jednak s njenim sadržajem.

Bismarck
10-03-2014, 14:59
Zahvala autoru jerbo nisam od onih koji imaju želudac sat vremena gledati onu ćelavu intelektualnu i moralnu tutu koja uz to razgovara sa antom tomićom glavom i bradom. Ovako sam doznao šta se dešavalo a ništa drugo nije ni bilo za očekivati

Stiliana
10-03-2014, 15:08
Navodno loše govori jer muca još od djetinjstva.

ljuta trava
10-03-2014, 15:15
Navodno loše govori jer muca još od djetinjstva.

Teško se snalazi sa hrvatskim jezikom , kao pitomac JNA , obožavao je srpsko-hrvatski

Inkvizitor
10-03-2014, 15:17
Ma nema on govornu manu nit je ono mucanje što on izvodi. Svatko tko je ima zna da to nije govorna mana. To je smušenost. To je konstrukt s drugog portala od jedne persone koja ne zna di je šuplja a kamoli nešto drugo.

Stiliana
10-03-2014, 15:31
Ma nema on govornu manu nit je ono mucanje što on izvodi. Svatko tko je ima zna da to nije govorna mana. To je smušenost. To je konstrukt s drugog portala od jedne persone koja ne zna di je šuplja a kamoli nešto drugo.

sasvim je moguće da je čovjek mucavac. meni zvuči realno, priča jako slično kao slaven bilić, npr... baš neke riječi i slogove ponavlja tj. nešto zausti i ne idu mu riječ na usta.

kužim da ga ne voliš, ne volim ga ni ja, ali neću nekoga razapinjat i tvrdit da nema govornu manu, nego je jednostavno turbo smušen. Ok, možda i jest, ali meni izgleda prilično vjerodostojno da ima govornu manu. To mi ga ne čini nimalo dražim. Ne vidim to kao neki hendikep vrijedan žaljenja... normalna stvar.

Inkvizitor
10-03-2014, 15:34
sasvim je moguće da je čovjek mucavac. meni zvuči realno, priča jako slično kao slaven bilić, npr... baš neke riječi i slogove ponavlja tj. nešto zausti i ne idu mu riječ na usta.

kužim da ga ne voliš, ne volim ga ni ja, ali neću nekoga razapinjat i tvrdit da nema govornu manu, nego je jednostavno turbo smušen. Ok, možda i jest, ali meni izgleda prilično vjerodostojno da ima govornu manu. To mi ga ne čini nimalo dražim. Ne vidim to kao neki hendikep vrijedan žaljenja... normalna stvar.

ma nema to veze s voljenjem i ne voljenjem. Bilić kad muca vidi se iza aviona, napnu mu se žile na vratu..usne stisnute, napete pa onda zijevanje i hvatanje zraka, ovaj to uopće nema..on je samo smotan i smušen, malo pogubljen...to nije mucanje..jer mucanje je fizički vidljivo..obavezno..ima popratne manifestacije kao i kod spomenutog Rohatinskog..

Stiliana
10-03-2014, 15:48
ma nema to veze s voljenjem i ne voljenjem. Bilić kad muca vidi se iza aviona, napnu mu se žile na vratu..usne stisnute, napete pa onda zijevanje i hvatanje zraka, ovaj to uopće nema..on je samo smotan i smušen, malo pogubljen...to nije mucanje..jer mucanje je fizički vidljivo..obavezno..ima popratne manifestacije kao i kod spomenutog Rohatinskog..

nisam logoped, ali zašto bi netko lagao o tome?

Inkvizitor
10-03-2014, 15:50
nisam logoped, ali zašto bi netko lagao o tome?

A tko to...?

Mislim, tko ne bi lagao o tome.

Stiliana
10-03-2014, 15:52
A tko to...?

Mislim, tko ne bi lagao o tome.

pa tomić...

Inkvizitor
10-03-2014, 15:54
Nisam čuo da se on negdje vadi na mucanje..

Stiliana
10-03-2014, 15:57
Nisam čuo da se on negdje vadi na mucanje..

pa kao da se mora vadit. jesi čuo bilića da se vadi na mucanje?

Inkvizitor
10-03-2014, 15:58
pa kao da se mora vadit. jesi čuo bilića da se vadi na mucanje?

Pa ne znam , ti si napisala, što bi lagao o tome, pretpostavljam da to znači da je o tome nešto govorio.

Stiliana
10-03-2014, 16:05
Pa ne znam , ti si napisala, što bi lagao o tome, pretpostavljam da to znači da je o tome nešto govorio.

Ne mora bit, vjerojatno se ta informacija prošitrila okolo, kao i sve druge... zato sam i napisala navodno je mucavac.

Inkvizitor
10-03-2014, 16:09
Ok, znamo tko je i tu "informaciju" proširio. Velim da kod mucavaca obavezno imaju popratne pojave..znojenje, crvenilo, drhtavica (kao posljedica lupanja srca), jer je mucanje prvenstveno psihološki problem i dovodi kod javnih nastupa kod opisanih simptoma. Netko to bolje netko slabije kontrolira ali uvijek su te popratne pojave tu..u manjem ili većem obimu..

On samo ne zna spojit dvi čiste i to je to. Nikakvo mucanje,

Stiliana
10-03-2014, 16:12
Ok, znamo tko je i tu "informaciju" proširio. Velim da kod mucavaca obavezno imaju popratne pojave..znojenje, crvenilo, drhtavica (kao posljedica lupanja srca), jer je mucanje prvenstveno psihološki problem i dovodi kod javnih nastupa kod opisanih simptoma. Netko to bolje netko slabije kontrolira ali uvijek su te popratne pojave tu..u manjem ili većem obimu..

On samo ne zna spojit dvi čiste i to je to. Nikakvo mucanje,

Ok. Ti znaš najbolje.

Rodica
11-03-2014, 00:32
Meni se čini da se on previše trudi ostavit dojam "pravovjernog" fetivog splićanina. Možda misli da će bit novi Smoje. Stanković mu je dobro postavio pitanje o krizi identiteta. Tomić stalno naglašava opasnost od nacionalizma, podržava prosvjede u BiH (za koje tvrdi da su pobuna običnih malih ljudi protiv "nacionalističkih elita"), voli spominjati kako je nevjernik...itd. To su sve provjereni stavovi koji pale među određenom grupom ljudi. Ante nam želi reći kako je on zapravo iznad svih tih nazadnih gluposti. On nipošto nije nekakav primitivan vlaj, on je mediteranac i kozmopolit.

Tomić uglavnom glumata, liječi svoje komplekse i ponavlja ono što zna da naša intelektualna publika želi čuti. Nema ništa originalno ni u njemu ni u njegovim stavovima.

biti imotski smoje mu je mokri san. skoro pa i koliko pokojnom smoji ševa sa slobodanom miloševićem.
njegova prividna zbunjenost i nedostatak riječi, teleći pogled i samodeklarirana dobrohotnost je varka za sve koji nemaju načina provjeriti njegov osobni background.
lik se druži sa "desničarima" koji se opet druže s njim kako bi bili manje zatucani. to su njegovi sumještani i njegovi prijatelji iz mog susjedstva.
on mudro sluša i pamti sve što tišti hrvatsku desnicu, beha hrvate, hercegovce, imoćane, branitelje, vjernike... i onda perom umoćenim u vlastiti gnjoj o tome piše na najgore moguće načine, namjerno udarajući gdje će predmet njegove patološke mržnje najviše zaboljeti.
jako pokvaren i zao čovjek, vjeruj mi.

ovo za mucanje ću baš provjeriti. puno sam o njemu čula, ali takvo nešto nisam nikad.

Inkvizitor
11-03-2014, 00:49
biti imotski smoje mu je mokri san. skoro pa i koliko pokojnom smoji ševa sa slobodanom miloševićem.
njegova prividna zbunjenost i nedostatak riječi, teleći pogled i samodeklarirana dobrohotnost je varka za sve koji nemaju načina provjeriti njegov osobni background.
lik se druži sa "desničarima" koji se opet druže s njim kako bi bili manje zatucani. to su njegovi sumještani i njegovi prijatelji iz mog susjedstva.
on mudro sluša i pamti sve što tišti hrvatsku desnicu, beha hrvate, hercegovce, imoćane, branitelje, vjernike... i onda perom umoćenim u vlastiti gnjoj o tome piše na najgore moguće načine, namjerno udarajući gdje će predmet njegove patološke mržnje najviše zaboljeti.

ovo za mucanje ću baš provjeriti. puno sam o njemu čula, ali takvo nešto nisam nikad.

Ovo je mislim najbolji psihološki presjek te osobe..ima one zrikave lisičje oči..još kad se iskosa namjesti pa kao ostane bez teksta..

On je proračunati naizgled blento..

Rodica
11-03-2014, 09:03
On je proračunati naizgled blento..

točno. i provjerih, nema govornu manu.

caporegime
11-03-2014, 18:58

onda ti ljudi jesu na "d" ali ne desničari nego debili.
doduše, da sam mu ja ublizini i tu bi "mudro" slušao i još mudrije šutio a bome ne bi zaboravio do kraja života.

NorthStand
11-03-2014, 19:21
Ok. Ti znaš najbolje.

mala od kužine, stavi si potpis "uvik kontra". :smijeh

ljuta trava
11-03-2014, 23:37
mala od kužine, stavi si potpis "uvik kontra". :smijeh

E moj North , ima ih i gorih od Tomića -----Stiliana

grezulja

Post Postano: 20 pro 2013 23:32
Vrh
ma nema gabi veze s northom... north je na razini djeteta od 14 godina... ne treba njemu nitko da bude debil. prirodno je takav.

TheBronxBomber
12-03-2014, 00:01

Ma vole oni biti u drustvu istaknutih i utjecajnih. Valjda misle da im to dize cijenu, kad se ocesu o barda.

Nego, sad sam mu procitao najnoviju kolumnu kojom se bavi hrvatskim iseljenistvom u Australiji. Red otrcanih lazi, i to najprizemnijih; red gluposti; red ruganja....

Ono citateljstvo koje se s njime slaze je na dnu intelektualnog razvoja kada ga on redovito uspije zavarati i ispirati mu pamet. Istaknuo bih da se ruga iseljenicima - kako navodno ne znaju engleski jezik - pa su svoje poruke na plakatima ispisali nepravilnim engleskim. Inace, poruke su tocno napisane. Tomic tvrdi da nisu. I kaze da se na slikama sa prosvjednog skupa to moze vidjeti.

Zakljucak: Neuspjeli proloski pobacaj ili svjesno podvaljuje ili se je grdno zajebao pa je sam ispao "znalac."

Tko bi tu ista vise znao, kada je to toliko jalovo, smuseno, idiotsko i pokvareno. Plitko prolosko smece. A takva su mu i stajalista. Iritantno do krajnjih granica.

I onda mu je krivo kad ga netko izmetom zalije. Drugi put bi mu trebalo sic nabit na glavu umisto sesira.

Stiliana
12-03-2014, 00:16
E moj North , ima ih i gorih od Tomića -----Stiliana

grezulja

Post Postano: 20 pro 2013 23:32
Vrh
ma nema gabi veze s northom... north je na razini djeteta od 14 godina... ne treba njemu nitko da bude debil. prirodno je takav.

:rofl :rofl

bolje bi bilo da si zalijepio što o tebi mislim, a i drugi s ovog foruma koji su te čitali, da se vidi sva raskoš.

btw, reci babi da slobodno stalka i dalje, nije joj ni prvi ni zadnji put. nadam se da je skuhala puno kave jer treba moć prelistat sve te forume i sejvat linkove za širit po privatnim porukama, omiljene aktivnosti male grupe mučenika.

:bokic

I još da dodam, pošto je vrijeme korizme, iako to tebi ništa ne znači, štoviše, tek si se u zadnje vrijeme inspirirao da provociraš sukobe i svađe, prestani posvuda po raznim temama lijepit gluposti, već ako imaš što za reći, napiši na žalbama ili osobno forumašima na profil/poruke.

ljuta trava
12-03-2014, 00:20
:rofl :rofl

bolje bi bilo da si zalijepio što o tebi mislim, a i drugi s ovog foruma koji su te čitali, da se vidi sva raskoš.

btw, reci babi da slobodno stalka i dalje, nije joj ni prvi ni zadnji put. nadam se da je skuhala puno kave jer treba moć prelistat sve te forume i sejvat linkove za širit po privatnim porukama, omiljene aktivnosti male grupe mučenika.

:bokic

I još da dodam, pošto je vrijeme korizme, iako to tebi ništa ne znači, štoviše, tek si se u zadnje vrijeme inspirirao da provociraš sukobe i svađe, prestani posvuda po raznim temama lijepit gluposti, već ako imaš što za reći, napiši na žalbama ili osobno forumašima na profil/poruke.

Pogrešna meta , Štilka , iskreno , zaboli me neka stvar što takve osobe poput tebe i onih tamo misle o meni , ja bih se prije zamislio da ovdje misle o meni kao o tebi .Meni portal nije životna preokupacija kao tebi, ni mjesto za liječenje frustracija kao tebi , ali to je već problem onoga tko ti je stavio ovlasti moderatora i ili admina . A sad nastavi , slobodno ....kao dobra kršćanka

Stiliana
12-03-2014, 00:27
Pogrešna meta , Štilka , iskreno , zaboli me neka stvar što takve osobe poput tebe i onih tamo misle o meni , ja bih se prije zamislio da ovdje misle o meni kao o tebi .

Toliko te zaboli da si išao na forumu za koji nisi ni znao da postoji da to pročitaš i lijepiš po temama?
Ja se ne brinem što o meni misle ljudi koji po privatnim porukama izmišljaju sranja o drugima, insinuirajući da su ratni dezerteri i druge priče, te psihički bolesne osobe i nepismeni primitivci kao ti. Zato vam se ne obraćam i ne čitam vaše teme, ne stalkam po drugim forumima i općenito me zaboli uvo za vas i vaše spačke.
Možda nisi skužio, ali ovdje sam najmanje radi tebe i tvoje ekipice.

ljuta trava
12-03-2014, 00:32
Toliko te zaboli da si išao na forumu za koji nisi ni znao da postoji da to pročitaš i lijepiš po temama?
Ja se ne brinem što o meni misle ljudi koji po privatnim porukama izmišljaju sranja o drugima, insinuirajući da su ratni dezerteri i druge priče, te psihički bolesne osobe i nepismeni primitivci kao ti. Zato vam se ne obraćam i ne čitam vaše teme, ne stalkam po drugim forumima i općenito me zaboli uvo za vas i vaše spačke.
Možda nisi skužio, ali ovdje sam najmanje radi tebe i tvoje ekipice.

http://www.balkan-politika.com/viewtopic.php?f=22&t=6&start=265980&sid=39eb9290e9100ece8007a0cd1b27c8b3&view=print

Stiliana
12-03-2014, 00:33
http://www.balkan-politika.com/viewtopic.php?f=22&t=6&start=265980&sid=39eb9290e9100ece8007a0cd1b27c8b3&view=print

strašno :o

zgranuta sam.

Stiliana
12-03-2014, 00:35
jel imaš još toga? :kokice1

NorthStand
12-03-2014, 04:45
neki preozbiljno shvaćaju forume, ljuta trava nije savršen kao što ni vještica stilka :kez nije savršena, ali ovaj svijet bez ljubavi uništit će mržnja, zato ja vas sve ljubim koliko god vi mene mrzili. :cerek

ogledalce
12-03-2014, 11:29
i sad recite da nije travčica radio mileva , :zubo
travčice ko bi reko da i ti voliš smradolučiti :smijeh:smijeh

a zar nije zabranjeno s drugih foruma prišivat komentare i objave,,:misli

caporegime
12-03-2014, 12:45
evo što se zbiva kad se otvori tema na temu ante tomića....:smijeh:smijeh odmah prorade sve negativnosti...
sve ovo ćemo naravno ostaviti bez brisanja kao spomenik ljudskim manama, kompleksima, sujeti i svemu onome što ovdje već duže vrijeme izlazi na vidjelo.

Stiliana
12-03-2014, 13:25
neki preozbiljno shvaćaju forume, ljuta trava nije savršen kao što ni vještica stilka :kez nije savršena, ali ovaj svijet bez ljubavi uništit će mržnja, zato ja vas sve ljubim koliko god vi mene mrzili. :cerek

ne laži ovaj napaćeni narod :kava

ljuta trava
12-03-2014, 13:55
evo što se zbiva kad se otvori tema na temu ante tomića....:smijeh:smijeh odmah prorade sve negativnosti...
sve ovo ćemo naravno ostaviti bez brisanja kao spomenik ljudskim manama, kompleksima, sujeti i svemu onome što ovdje već duže vrijeme izlazi na vidjelo.

Ništa ti ne brini , sve je to za smanjenje tenzija na Balkanu:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

caporegime
12-03-2014, 14:49
....i za dizanje na hrvatskoj republici herceg bosni
diže li , dižu li se ikome tenzije?
svršimo rađe jednom s tim tenzijama.
najbolje da se posvađani parovi suoče pa da nakon dignutih tenzija dođe do jednog ljudskog svršavanja s tim tenzijama i kako kaže north, širite ljubav a ne sidu

Inkvizitor
12-03-2014, 15:00
jesu se to replike masnih viceva made in Kalesija počele ovdje pisat..

ljuta trava
12-03-2014, 15:03
jesu se to replike masnih viceva made in Kalesija počele ovdje pisat..

Hahahahahahahahahahhahahahaaaaaaaa

caporegime
12-03-2014, 15:21
kakve replike. kakvi vicevi? o čemu inkvi?
ne kužim...

Rodica
04-04-2014, 14:01
i cirkus se nastavlja

http://www.vecernji.hr/hrvatska/sto-sam-naucio-iz-prvog-obavijesnog-razgovora-u-zivotu-930845

Humphrey
04-04-2014, 14:50
Ako ne uključe i Interpol u rješavanje ovog prekršaja onda sustav stvarno ne funkcionira.

TheBronxBomber
04-04-2014, 15:52
Nek cili Split da uzorak izmeta i eto rjesenja.

Mogu prosiriti na cilu splitsko-dalmatinsku zupaniju i zapadno-hercegovacki kanton.

Eto akcije.

TheBronxBomber
04-04-2014, 15:57
Slucaj moze posluziti kao privremeno rjesenje nezaposlenih. Tko bi sve bio ukljucen u akciji:

-Policija
-Pravosudje
-Zdravlje (Zdravstvo)

Mladi idu od kuce do kuce uzimajuci uzorak izmeta. Kao kad se radi popis stanovnistva. Bar godinu dana posla. Eto.