PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kompleksi, kompleksi...

Inkvizitor
07-03-2014, 20:03
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3586-Kompleksi-kompleksi...

ljuta trava
07-03-2014, 20:13
Paljenje baklji , i drugih predmeta nije nikakav dokaz ljubavi prma Domovini , a ni nacionalnoj reprezentaciji . I za takvo ponašanje jednostavno nema opravdanja ...

E sad ako su četnici divljali na nekoj utakmici , što bi mi sad trebali uzvratit sa još gorim divljanjem ..

Prijateljske utakmice i služe da se vidi kako tko igra , i odaberu se pravi igrači , kao i taktika .

Ove koji divljaju , i prave nerede treba spriječiti .

galija
07-03-2014, 20:58
Moram priznat da je i mene Nikina reakcija iznenadila...baš od njega ne očekujem te ulizivačke priče....

ljuta trava
07-03-2014, 21:10
Moram priznat da je i mene Nikina reakcija iznenadila...baš od njega ne očekujem te ulizivačke priče....

Koje ulizivačke priče , čovjek se kao gost , čisto ljudski ispričao radi gluposti nekolicine tzv.navijača .

Uostalom , zašto ti fajteri ne dođu ispred Jovanovićeva ministarstva i spale srpsku zastavu , već na utakmici nacionalne reprezentacije u drugoj državi . Ma pametni su englezi , odrapi kaznu , pa nek razmišlja par godina na miru .

TheBronxBomber
07-03-2014, 21:12
Poruke (transparenti), uzvikivanje (ZDS, ustase) i paljenje srpske zastave - podrzavam.

Nije tribalo paliti baklje. Dim je pokrio igraliste do polovice. Bezveze. Protiv Svicarske, u Svicarskoj, u prijateljskoj.... Nepotrebno.

Niko Kovac ne bi triba komentirat navijacko ponasanje. Valjda je osjetio potrebu zbog velikog dima. Kako ce mi Olic disat, muku ti irudovu, u dimu? :misli:kez

Inkvizitor
07-03-2014, 21:13
Koje ulizivačke priče , čovjek se kao gost , čisto ljudski ispričao radi gluposti nekolicine tzv.navijača .

Uostalom , zašto ti fajteri ne dođu ispred Jovanovićeva ministarstva i spale srpsku zastavu , već na utakmici nacionalne reprezentacije u drugoj državi . Ma pametni su englezi , odrapi kaznu , pa nek razmišlja par godina na miru .

Na čemu se ispričao. Na par upaljenih baklji u gledalištu.

ljuta trava
07-03-2014, 21:15
Na čemu se ispričao. Na par upaljenih baklji u gledalištu.

Jesu li baklje zabranjene ---JESU

Sasvim dovoljno za ispriku , a HNS-u će stići čestitka od FIFE ili koga već .

Njbolje da je pohvalio te ,,genijalce,, sa bakljama .

Inkvizitor
07-03-2014, 21:16

daj čovječe..

galija
07-03-2014, 21:16
ok...kazna za nerede...sve stoji
ali ako ga nitko ništa ne pita koji klinac je pao na koljena
a i nisu zapalili švicarsku zastavu...ma molim te
Uostalom takvi smo kakvi smo...fašisti neka smo...šta se ima on ispričavati...sad je kao on bolji ...ma mrš (što bi reka inkvi)

TheBronxBomber
07-03-2014, 21:17
Tako je. Suti, pajdo, kad te niko nista ne pita. :D

ljuta trava
07-03-2014, 21:21
ok...kazna za nerede...sve stoji
ali ako ga nitko ništa ne pita koji klinac je pao na koljena
a i nisu zapalili švicarsku zastavu...ma molim te
Uosatalom takvi smo kakvi smo...fašisti neka smo...šta se ima on ispričavati...sad je kao on bolji ...ma mrš (što bi reka inkvi)

Ljudski je od njega što se ispričao Švicarcima kao domaćinima zbog nereda naših navijača . Skidam kapu .

O kompleksima bi se moglo govoriti kod takvih iskompleksiranih likova koji koriste utakmice , pogotovo utakmice nacionalne reprezentacije za neki svoj poluprivatni rat . Kažem kad su face , neka idu ispred Jovanovićeva ministarstva i rade šou , a na utakmicama neka navijaju iz srca , koliko ih grlo nosi , ali bez baklji , paljenja i sličnih gluposti kakve već znaju izvoditi .

TheBronxBomber
07-03-2014, 21:21
Inace, citam kako je navodno izjavio da mu je Pranjic trajno rjesenje na lijevom boku??? Poceo i Niko konzumirati skupa s Maminjom, cinimise...

galija
07-03-2014, 21:25
Ljudski je od njega što se ispričao Švicarcima kao domaćinima zbog nereda naših navijača . Skidam kapu .

O kompleksima bi se moglo govoriti kod takvih iskompleksiranih likova koji koriste utakmice , pogotovo utakmice nacionalne reprezentacije za neki svoj poluprivatni rat . Kažem kad su face , neka idu ispred Jovanovićeva ministarstva i rade šou , a na utakmicama neka navijaju iz srca , koliko ih grlo nosi , ali bez baklji , paljenja i sličnih gluposti kakve već znaju izvoditi .

vidi ja ne podržavam nerede...pogotovo ne na utakmicama reprezentacije
ali..ali ne bi ja to nazvala poluprivatni rat....nikako
reakcije na utakmici su reakcije na državu i sva sranja u njoj....to podržavam...i možda je reakcija baš iz srca
a Niko nek radi i šuti

Inkvizitor
07-03-2014, 21:26
Koje nerede ?'

Stiliana
07-03-2014, 21:27
Stvarno na čemu se ispričava Niko Kovač na svojem indijanskom hrvatskom. Osobna preporuka mu je da uzme tečaj dopunskog hrvatskog i nek manje sere.

Prećero si ga sad... nit tako loše priča hrvatski, a i da priča, što sad... i neka je osudio debilane, izabrali su i krivo vrijeme i krivo mjesto da pale baklje i deru se Za dom spremni. Plus, vrijeme je korizme pa su se mogli i uzdržat od takve vrste navijanja.

Inkvizitor
07-03-2014, 21:28

.

Onda i ti imaš poriv za mazohizmom i vlasnik si "ponosnih i jedinstvenih" hrvatskih kompleksa..

galija
07-03-2014, 21:28
Koje nerede ?'

odgovaram općenito...jer je trava koristio množinu...govorio je o utakmicama
iako se ti "incidenti" hrvatskih navijača redovito preuveličavaju

ljuta trava
07-03-2014, 21:32
Onda i ti imaš poriv za mazohizmom i vlasnik si "ponosnih i jedinstvenih" hrvatskih kompleksa..

Ja ih nemam , na sreću , ali o kompleksima bi se dalo diskutirati kod onih koji ih liječe na ovakve načine na utakmicama , pa čak i na utakmicama nacionalne reprezentacije .Jedino tu postoji kompleks i kompleksi .

Izbornik je postupio potpuno ispravno i nadasve kulturno .I ne vidim zašto bi se netko sa tim njegovim činom našao pogođen osim onih koji su radili te nerede , izgrede ili kako li se već to kvalificira službeno .

ZGabriel
07-03-2014, 21:33
što nisu bili face i zapalili srpsku zastavu u Beogradu?
razumijem njihove motive, ali valjda bi njima naša reprezentacija trebala biti svetinja. onda ne radiš nešto svetinji na štetu. i to na prijateljskoj utakmici u Švicarskoj. samo su potvrdili predrasude o Balkancima. (da, mi smo njima Balkanci, Jugosi.)

ljuta trava
07-03-2014, 21:34
razumijem njihove motive, ali valjda bi njima naša reprezentacija trebala biti svetinja. onda ne radiš nešto svetinji na štetu. i to na prijateljskoj utakmici u Švicarskoj. samo su potvrdili predrasude o Balkancima. (da, mi smo njima Balkanci, Jugosi.)

Da kao i Dinamo svetinja , ali na utakmicu ne bum ---to je taj stil .

Inkvizitor
07-03-2014, 21:34
Ja ih nemam , na sreću , ali o kompleksima bi se dalo diskutirati kod onih koji ih liječe na ovakve načine na utakmicama , pa čak i na utakmicama nacionalne reprezentacije .Jedino tu postoji kompleks i kompleksi .

Izbornik je postupio potpuno ispravno i nadasve kulturno .I ne vidim zašto bi se netko sa tim njegovim činom našao pogođen osim onih koji su radili te nerede , izgrede ili kako li se već to kvalificira službeno .

To nisu nikakvi kompleksi nego sastavni dio navijačke subkulture.

Educiraj se malo o temi o kojoj pričaš. zapaliti baklju je dio navijačke subkulture

Kompleksi su kad se ispričavaš za obične pizdarije jer u sebi nosiš osjećaj manje vrijednosti pa misliš da su sve oči uperene u tebi i da moraš skidat gaće i kad se drugima piša.

ljuta trava
07-03-2014, 21:36
To nisu nikakvi kompleksi nego sastavni dio navijačke subkulture.

Educiraj se malo o temi o kojoj pričaš. zapaliti baklju je dio navijačke subkulture

Kompleksi su kad se ispričavaš za obične pizdarije jer u sebi nosiš osjećaj manje vrijednosti pa misliš da su sve oči uperene u tebi i da moraš skidat gaće i kad se drugima piša.

Tu gdje ti vidiš subkulturu ja vidim izrazitu nekulturu . Neš ti subkulture , dođeš na utakmicu i neki idiot ti baklju zapali ispred nosa .

Kompleks je kad braniš nešto neispravno .A Kovač je postupio i ljudski i kulturno . Pa zamisli , da ja dođem u tvoju kuću i srušim ti regal , i odem bez riječi ....i to nazove netko subkulturom .Ma daj molim te .

Inkvizitor
07-03-2014, 21:38
Tu gdje ti vidiš subkulturu ja vidim izrazitu nekulturu . Neš ti subkulture , dođeš na utakmicu i neki idiot ti baklju zapali ispred nosa .

Pa to što si ti neobrazovan i nemaš pojma o čemu pričaš, nije moj problem..

ljuta trava
07-03-2014, 22:12
Pa to što si ti neobrazovan i nemaš pojma o čemu pričaš, nije moj problem..

Ja točno znam o čemu pričam , ali ti ne želiš znati o čemu ja pričam . Ok bi bilo da si osudio divljanje pojedinih navijača , ali ni slova o tome , to divljanje je za tebe subkultura , a za mene ne i oko toga se nećemo nikada složiti . Očito nismo išli u istu školu , srećom .

ogledalce
07-03-2014, 22:19
Niko je baš pokazao kako Hrvat može biti pič..a:facepalm
travčice odaklen je ono Niko :zubo

ljuta trava
07-03-2014, 22:22
Niko je baš pokazao kako Hrvat može biti pič..a:facepalm
travčice odaklen je ono Niko :zubo

Nema nam druge , Ogledalce umjesto Nike:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

Upravo javljaju da BMW odmah postaje sponzor , a na stadionima je sve dozvoljeno paliti osim Trave .

Inkvizitor
07-03-2014, 22:25
Ja točno znam o čemu pričam , ali ti ne želiš znati o čemu ja pričam . Ok bi bilo da si osudio divljanje pojedinih navijača , ali ni slova o tome , to divljanje je za tebe subkultura , a za mene ne i oko toga se nećemo nikada složiti . Očito nismo išli u istu školu , srećom .

Pa di ćeš većeg dokaza da ne znaš o čemu pričaš kad paljenje baklji nazivaš kompleksima.

To bi bilo kao kad bi kućnu spremačicu optuživao za komplekse ako klofa tepih.

Može ti se ne svidjeti , može ti se činiti divljaštvom ali to ne mogu biti kompleksi.

I nitko nikad paljenje baklji, bar nitko uman nije nazivao divljaštvom. Zna se što je divljaštvo. paljenje baklji to sigurno nije jer su ih palili i Bayernovi navijači na finalu LP. i nitko to nije nazvao divljaštvom niti kompleksaštvom.

Za ovo zadnje se slažem

ljuta trava
07-03-2014, 22:32
Pa di ćeš većeg dokaza da ne znaš o čemu pričaš kad paljenje baklji nazivaš kompleksima.

To bi bilo kao kad bi kućnu spremačicu optuživao za komplekse ako klofa tepih.

Može ti se ne svidjeti , može ti se činiti divljaštvom ali to ne mogu biti kompleksi.

I nitko nikad paljenje baklji, bar nitko uman nije nazivao divljaštvom. Zna se što je divljaštvo. paljenje baklji to sigurno nije jer su ih palili i Bayernovi navijači na finalu LP. i nitko to nije nazvao divljaštvom niti kompleksaštvom.

Za ovo zadnje se slažem

Duboko iskompleksirane osobe su sklone takvom izražavanju . A sam čin paljenaj baklje je vandalizam , uostalom , sad si me počeo loviti za pogrešan zarez .

Tvoje tvrdnje pa radili su to i Bayernovi navijači , ne opravdavaju sam čin takvog ponašanja . Od kud nekome pravo da ugrožava život drugom . Iako se to nije direktno dogodilo na gorespomenutoj utakmici . Koliko kao osoba treba biti iskompleksiran taj lik koji na takav način ,,slavi,, .Što ne zapali baklju u svom dnevnom boravku ---ne smije kukavica , jer bi popio šamar od matere ili ćaće .Nema opravdanja za takvo ponašanje , jer to nije normalno ponašanje .

Inkvizitor
07-03-2014, 22:39
Duboko iskompleksirane osobe su sklone takvom izražavanju . A sam čin paljenaj baklje je vandalizam , uostalom , sad si me počeo loviti za pogrešan zarez .

Tvoje tvrdnje pa radili su to i Bayernovi navijači , ne opravdavaju sam čin takvog ponašanja . Od kud nekome pravo da ugrožava život drugom . Iako se to nije direktno dogodilo na gorespomenutoj utakmici . Koliko kao osoba treba biti iskompleksiran taj lik koji na takav način ,,slavi,, .Što ne zapali baklju u svom dnevnom boravku ---ne smije kukavica , jer bi popio šamar od matere ili ćaće .Nema opravdanja za takvo ponašanje , jer to nije normalno ponašanje .

Paljenje baklje u cilju podizanja atmosfere nikad nije uzgrozilo ničiji život ( postoji jedna slučaj opet u Srbiji da je neki navijač gurao policjacu baklju u usta, ali to nije primarna funkcija baklji, jer i kišobranom možeš iskopati oko nekome ali kišobran nije napravljen za kopanje očiju tako ni baklje nisu opasne ako se pale u ruci), niti bacanje čak, a tvoje dijagnoze da to rade duboko iskompleksirane osobe je nevrijedan..ničim potkrijepljen.

Dakle kad bi ti bio ozbiljan ja bi te pitao da daš neki primjer kad je baklja ugrozila nečiji život kad se već razmećeš tim pojmovima ali pošto si neozbiljan , neću..

Paljenje baklji a finalu LP je dokaz da to nije nikakv bauk i da se nitko nije ispričavao radi toga niti od toga radio dramu..

Nakon ovog boldanog..zaboravi na daljnju polemiku..:rofl :facepalm

ljuta trava
07-03-2014, 22:42
Paljenje baklje u cilju podizanja atmosfere nikad nije uzgrozilo ničiji život ( postoji jedna slučaj opet u Srbiji da je neki navijač gurao polcijacu baklju u usta, navodno policajcu ali to nije primarni cilj baklji, jer i kišobranom možeš iskopati oko nekome ali kišobran nije napravljen za kopanje očiju tkao ni baklje nisu opasne ako se pale u ruci), niti bacanje čak a tvoje dijagnoze da to rade duboko iskompleksirane osobe je nevrijedan..ničim potkrijepljen.

Dakle kad bi ti bio ozbiljan ja bi te pitao da daš neki primjer kad je baklja ugrozila nečiji život kad se već razmećeš tim pojmovima ali pošto si neozbiljan , neću..

Paljenje baklji a finalu LP je dokaz da to nije nikakv bauk i da se nitko nije ispričavao protvi toga niti od toga radio dramu..

Nakon ovog boldanog..zaboravi na daljnju polemiku..:rofl :facepalm

Ti tvrdiš da je to normalno ponašanje , čak subkultura , kad se to slikovito pokaže , onda slijedi šok . Ako je sve to tako kako ti tvrdiš , zašto je onda zabranjeno unošenje baklji na stadione ????

ogledalce
07-03-2014, 22:43
kolika buka radi jedne bakljice eeeee moj narode

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/p526x296/603662_750488024970089_632407272_n.jpg

Inkvizitor
07-03-2014, 22:45
Ti tvrdiš da je to normalno ponašanje , čak subkultura , kad se to slikovito pokaže , onda slijedi šok . Ako je sve to tako kako ti tvrdiš , zašto je onda zabranjeno unošenje baklji na stadione ????

Zato što je poželjno da se unosi dva kila čipsa i dvije litre kokakole..

Proć ćemo se jedan drugog..da ne davimo više..

ivica
07-03-2014, 22:48
[/QUOTE]
"Ono znali smo da su domaće "perjanice" stasale u komunizmu, odgajane na način da im svako iskazivanje hrvatstva tjera pjenu na usta ali smo očito krivo mislili da su od toga cijepljeni ljudi koji su stasali vani i nisu dresirani u domaćem rezervatu"[/QUOTE]

Ni Hrvatska dijaspora nije bila toliko monolitna koliko seiz naše vizure to činilo, naprotiv vrlo slojevita...
kao što možda ni Gotovina nije toliko zadužio RH koliko ga se glorificira...
Da je Kovač pametan ko što nije rekao bi Neka institucije pravne države rade svoj posao.

NorthStand
08-03-2014, 03:52

i ja bih tebe poslo na goli otok, tebe i sve tvoje istomišljenike, evo to je vaša razina komunikacije. ne pričaj o nečemu što ne razumješ. a navijače definitivno ne razumješ.

inkvizitor je odlično detektirao svu bit ovog njegovog ispada, gdje ničim izazvan pravo konjušarski šalje ispriek onima koji su našim frankopanima odrubljivali glave bez isprika. a ti sad budi glup, i glumi civiliziranost necivilizirani europljanima koji su nam komadali državu kad god su stigli, jebala vas europska unija i sva civilzacija u koju se kunete, pravo beskičmenjački.

NorthStand
08-03-2014, 03:56
Stvarno na čemu se ispričava Niko Kovač na svojem indijanskom hrvatskom. Osobna preporuka mu je da uzme tečaj dopunskog hrvatskog i nek manje sere.

Prećero si ga sad... nit tako loše priča hrvatski, a i da priča, što sad... i neka je osudio debilane, izabrali su i krivo vrijeme i krivo mjesto da pale baklje i deru se Za dom spremni. Plus, vrijeme je korizme pa su se mogli i uzdržat od takve vrste navijanja.

a tko je on da o tome priča, jel on ministar MUP-a možda? dajte neka se čovjek koncentrira na ono što mu je poso, a ne da glumi većeg papu od pape. cijelo vrijeme pričam da ovim svijetom kormilare licemjerne budale, koje ne znaju tko im glavu nosi. i daj mi reci zašto je krivo mjesto za zadom spremni i paljenje baklji, zašto misliš da je Švicarska za to krivo mjesto živo me zanima? vidiš po mom viđenju, za to ne postoji "krivo mjesto". ali ok, ako je za tebe to tako, kužim nisi navijač(navijači medveščkaa su pičkice i nemaju muda za fajt ni baklje pa te ne ubrajam u navijače :D) pa ne kužiš neke stvari ja se krećem u tim krugovima pa itekako kužim kako to ide i zašto se to radi.

NorthStand
08-03-2014, 04:03
kolika buka radi jedne bakljice eeeee moj narode

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/p526x296/603662_750488024970089_632407272_n.jpg

nije krivo vrijeme, vidite ova slika dočarava da nije krivo vrijeme, jer gospodin ministar Jovanović nije vidio 10tke hrvatskih zastava koje su zapaljene na marakani, pa mu se eto prvom prilikom tamo gdje može, van hrvatske naravno opalilo repliku i reklo evo "isušitelju močvare" da vidimo dal ćeš sad zamjentit paljenje zastave naroda kojem pripadaš? jer se čovjek koji je ministar u hrvatskoj vladi, itekako treba ponašat korektno i osuđivat poteze svojih ekstremista iz srbije, a on je to sve ignoriro dok je na Šimunića krvnički starto ispod pojasa zbog za dom spremni, i sada je od navijača dobio ono što je i tražio, kao i Šuker Mamić i ostala bagra i svi oni koji podržavaju tu bagru nisu ništa bolji od njih, kraj mog brifinga s vama.

NorthStand
08-03-2014, 04:09

nisam znao da je nered kada se zapali 20 baklji, odi u južnu ameriku , lako ti se kurčit ovdje, i šta glumiš koji kurac, jel znaš ti i stilina i ostali ovdje da imaju basel i zurich huligane koji se mlate i uljeću na teren i pale baklje u švicarskom prvenstvu? naravno da ne znaš, jer ti mediji ispiru mozak da su naši huligani najveći nacisti i razbojnici koje je svijet vidio, jer su novinarska govna svugdje ista i šire svoju neoliberalno mirtovornu propagandu zbog bolje potrođnje ćipi čipšsa i koka kole na stadionu,

sagitarius
08-03-2014, 12:10
Autor teksta je u svakom slučaju dao izuzetno interesantan tekst kojim je apostrofirao jedan fenomen prisutan u sportu i odnos izbornika hrvatske nogometne reprezentacije prema medijima u svezi sa bakljadom na nogometnoj prijateljskoj utakmici naše repke...

Osobno uspjeh autora teksta vidim u činjenici da je njegov tekst bio povod za razvoj diskusije, što nije česta pojava koja prati kolumne na naslovnici, kako je to potaknula ova tema.

No nije ni čudo što je na ovom portalu podforum sporta veći po broju posjeta i napisanih komentara od podforuma politike, ne mnogo, ali znakovito, jer upravo tema koja je upriličena na naslovnici je jedna od tih koja okuplja mnogo heterogenih stavova i mišljenja, ponekad i žučljivo iskazanih ali što je i osobina našeg mediteranskog temperamenta i osim toga ničega drugog u svemu tome i nema....

ljuta trava
08-03-2014, 12:18
nisam znao da je nered kada se zapali 20 baklji, odi u južnu ameriku , lako ti se kurčit ovdje, i šta glumiš koji kurac, jel znaš ti i stilina i ostali ovdje da imaju basel i zurich huligane koji se mlate i uljeću na teren i pale baklje u švicarskom prvenstvu? naravno da ne znaš, jer ti mediji ispiru mozak da su naši huligani najveći nacisti i razbojnici koje je svijet vidio, jer su novinarska govna svugdje ista i šire svoju neoliberalno mirtovornu propagandu zbog bolje potrođnje ćipi čipšsa i koka kole na stadionu,

Jednostavno pitanje :-Je li unošenje baklji na stadion ZABRANJENO ???

NorthStand
08-03-2014, 12:54
je, samo ti zaboravljaš da su nas ti isti europljani pljačkali stoljećima, i da to rade i danas a sve u ime civilizacije kojoj ti i većina zaglupljenih hrvata težite. vidiš, ja nisam ovca da ću se prilagođavat interesima većine i onim beskičmenjacima koji na vidik jedne upaljene baklje rade skandal, a ne vide skandal kada mamić svima jebe mater kada se ponaša ko cigan, i kada uz put rečeno krši mali milion zakona RH. e vidiš, zbog takvih panjeva, što se mene tiče neka gore cijeli stadioni i neka ta bagra bježi s stadiona glavom bez obzira, koga boli kurac šta ti kokičari misle o navijanju i ekstremnim potezima navijača? koji su uz put rečeno u hr, tako rijetki da ih nije vrijedno ni komentirat, inkvi je reko u kolumni da u srbiji ima preko 10 mislim 11 ubojstava do sad u direktnim navijačkim okršajima, tamo se ide ciljano ubit suparnika kod naših navijača takva praksa nikad nije postojala, jer nismo retardirani Srbi niti vidimo u tom bratoubilačkom klanju nekakav pretjerani gušt i svrhu.

navijačka subkultura je ekstremna, i to možeš i ne moraš prihvatit, nitko vas neće moljakat i prilagođavat se vašim viđenjima navijačkog fair navijanja i šta sve ne. i ovo što Kovač radi, može biti siguran da će prouzročit kontrareakciju, nitko normalan neće se prilagođavat onima koji su u svojim glavama umislili da su veća gospoda od navijača, ili kako im vole tepat huligana. prema tome, te svoje odgojne mjere neka zadrže za sebe i svoju djecu, na navijač neće imat efekta, kao ni bilo kakva represija. mogu oni kažnjavat ljude i dugogodišnjim robijama, to su već i napravili u par slučajeva i nisu nikoga zastrašili niti su postigli efekt, u engelskoj i dalje postoje tisuće huligana i da im se ne oduzmia putovnice porazbijali bi pičke svima, i rusima i poljacima i pogotovo talijanima, ovi što odu u italiju su zapravo mekušci koji nemaju nikakve prekršajne prijave za nasilje. volio bi također vidjet mutave turke koji napadaju noževima engleze, da se pojave bilo kojoj ozbiljnoj grupi na otoku u njihovom kvartu bez zaštite policije kako bi se ti krvoloci proveli u kako naši analitičari kažu mirnoj i kultiviranoj engleskoj koja je doživjela prosvijećenje od Tacher, možeš si mislit. englezi su i dalje u samom vrhu huliganizma, ali ih jebu nenormalnom represijom. jedno je sigurno, u mojim očima uvijek ću više cijenit ekstremista nego neku pičkicu koja nema nikakve ideale za koje se spreman borit i zauzimat.

ljuta trava
08-03-2014, 12:56
je, samo ti zaboravljaš da su nas ti isti europljani pljačkali stoljećima, i da to rade i danas a sve u ime civilizacije kojoj ti i većina zaglupljenih hrvata težite. vidiš, ja nisam ovca da ću se prilagođavat interesima većine i onim beskičmenjacima koji na vidik jedne upaljene baklje rade skandal, a ne vide skandal kada mamić svima jebe mater kada se ponaša ko cigan, i kada uz put rečeno krši mali milion zakona RH. e vidiš, zbog takvih panjeva, što se mene tiče neka gore cijeli stadioni i neka ta bagra bježi s stadiona glavom bez obzira, koga boli kurac šta ti kokičari misle o navijanju i ekstremnim potezima navijača? koji su uz put rečeno u hr, tako rijetki da ih nije vrijedno ni komentirat, inkvi je reko u kolumni da u srbiji ima preko 10 mislim 11 ubojstava do sad u direktnim navijačkim okršajima, tamo se ide ciljano ubit suparnika kod naših navijača takva praksa nikad nije postojala, jer nismo retardirani Srbi niti vidimo u tom bratoubilačkom klanju nekakav pretjerani gušt i svrhu.

navijačka subkultura je ekstremna, i to možeš i ne moraš prihvatit, nitko vas neće moljakat i prilagođavat se vašim viđenjima navijačkog fair navijanja i šta sve ne. i ovo što Kovač radi, može biti siguran da će prouzročit kontrareakciju, nitko normalan neće se prilagođavat onima koji su u svojim glavama umislili da su veća gospoda od navijača, ili kako im vole tepat huligana. prema tome, te svoje odgojne mjere neka zadrže za sebe i svoju djecu, na navijač neće imat efekta, kao ni bilo kakva represija. mogu oni kažnjavat ljude i dugogodišnjim robijama, to su već i napravili u par slučajeva i nisu nikoga zastrašili niti su postigli efekt, u engelskoj i dalje postoje tisuće huligana i da im se ne oduzmia putovnice porazbijali bi pičke svima, i rusima i poljacima i pogotovo talijanima, ovi što odu u italiju su zapravo mekušci koji nemaju nikakve prekršajne prijave za nasilje. volio bi također vidjet mutave turke koji napadaju noževima engleze, da se pojave bilo kojoj ozbiljnoj grupi na otoku u njihovom kvartu bez zaštite policije kako bi se ti krvoloci proveli u kako naši analitičari kažu mirnoj i kultiviranoj engleskoj koja je doživjela prosvijećenje od Tacher, možeš si mislit. englezi su i dalje u samom vrhu huliganizma, ali ih jebu nenormalnom represijom. jedno je sigurno, u mojim očima uvijek ću više cijenit ekstremista nego neku pičkicu koja nema nikakve ideale za koje se spreman borit i zauzimat.

Nisam očekivao oavako opširan odgovor na tako jednostavno moje pitanje .Dakle sve je jasno , nema opravdanja nikakavog za onakvo ponašanje dijela navijača i KOVAČ je u pravu .

ogledalce
08-03-2014, 13:46
ljudi moji koji je vama vrag ?
ako su navijači samo jednu baklju zapalili i pokazali da i oni mogu zapaliti srpsku zastavu i da se to mora viditi a NE ne- viditi kako jovanović slipac nije vidio kad su našu zastavu palili , to je samo bila poruka bez divljanja i izazivanja nereda,,
jer i nije bilo divljanja niti je bilo nereda nego mirno paljenje da slipci progledaju.....
a Kovač da je pravi triba je izać na igralište i sam digniti ruku i reć DA DOM SPREMNI

al jebga takvi su auslender kinder ,,hrvati samo na papiru a ne i u srcu..

DzoniBG
08-03-2014, 14:50
Jel to dobro vidim...igrali ste pripremnu protiv Svajcaraca na njihovom terenu, i tamo zapalili srpsku zastavu?! :facepalm

caporegime
08-03-2014, 14:56

do 90' su i hrvatske zastave bile zabranjene.
i neke pjesme.
pa su ih navijači nosili i pjesme pjevali.
jesu li i tada bili izgrednici?
jeli im se trebalo reći: idi pred ck pjevat ustani bane ako imaš muda a ne u masi na tribini.
što se mene tiče, stadioni su ostali jedina mjesta na kojim se može izraziti neki stav a pacifiziranje stadiona je zapravo škopljenje cijelog jednog društva.
dok god ima baklji i dok se ljudi tuku znači da žive.

caporegime
08-03-2014, 14:57
Jel to dobro vidim...igrali ste pripremnu protiv Svajcaraca na njihovom terenu, i tamo zapalili srpsku zastavu?! :facepalm

to je bila provokacija za jovanovića iz dobro poznatih razloga.
ne treba ih pojašnjavati.
u smislu ove ruke preko lica (smajli) ne bi stigli srbe u tome još idućih 20 godina a da srbi istodobno stanu.

DzoniBG
08-03-2014, 15:08
to je bila provokacija za jovanovića iz dobro poznatih razloga.
ne treba ih pojašnjavati.
u smislu ove ruke preko lica (smajli) ne bi stigli srbe u tome još idućih 20 godina a da srbi istodobno stanu.

Odgovor Jovanovicu tako sto protiv Svajcaraca na njihovom terenu se pali srpska zastava?!

Kad se zapali sahovnica na prijateljskoj protiv npr Irske u Dablinu... onda cemo da uporedjujemo...

caporegime
08-03-2014, 16:00
ako je itko volio kupovati na štandu, skidati sa stupova, sačekivati nejač i sl. pa paliti onda su to srbi. plus spominjati hrvate u poznatom kontekstu kad hrvata nemas ni u blizini.
govorimo o hrvatskim zastavama ili sličnim obilježjima.
tako da ti je usporedba promašena.
ovo je međutim, savršena provokacija za ljudsko smeće koje je bilo oduševljeno atmosferom na marakani, koje nije vidjelo ništa od svega onoga a koji reagira kad klinci na nekoj bezveznoj tekmi počnu vikati: za dom spremni.
činjenica da govno uredno šuti na ovo pokazuje da je provokacija bila pogodak u sridu.
vi ste ovdje srbi tek kolateralne žrtve budući je jasno da nije bila namjera iskazat mržnju prema srbima nego iskoristiti priliku da se upre prst na licemjernog šupka koji se odaziva na ime željko jovanović

Skywalker
08-03-2014, 17:03
Dzoni,bilo je paljenja hrvatskih zastava i na nasim stadionima,i kada nismo igrali sa njima...isto kao i Torcida kada je prosle godine zapalila neku nasu,na njihovoj domacoj.

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00535/beograd_zastava-17_535417S0.jpg

Ja licno se secam da smo 2003-ce,u ABA ligi zapalili hrvatsku protiv Sirokog Brijega...ili Cibone,tako nesto...

ljuta trava
08-03-2014, 19:23
Niko KOvač je svojom iznimnom gestom pokazao da je VELIKI ČOVJEK .

Svi vi koji pljujete po NIki , jednostavno ne znate što radite , a zbog toga i tražite razne izgovore koji nemaju veze sa vezom .
Naravno , opet će se netko naći sa novim izgovorom , nekim novim opravdanjem , nekim višim ciljem ili čak subkulturnim kompleksašenjem .

Inkvizitor
08-03-2014, 19:48
Eto ti znaš. Naći ćeš ispriku za svakoga i prekršit ćeš sve norme da bi nekoga opravdao i uzimat ćeš mu to u vrlinu dok ćeš drugome to uzeti za manu, kako ti paše.

Ti čovječe uopće nemaš kriterije..to je žalosno i jadno kako ti nemaš kriterije, neupotrebljiv si za ikakve suvisle rasprave..ti ćeš nekome govorit da ne zna što radi..

To su smiješne stvari..

ljuta trava
08-03-2014, 19:53
Eto ti znaš. Naći ćeš ispriku za svakoga i prekršit ćeš sve norme da bi nekoga opravdao i uzimat ćeš mu to u vrlinu dok ćeš drugome to uzeti za manu, kako ti paše.

Ti čovječe uopće nemaš kriterije..to je žalosno i jadno kako ti nemaš kriterije, neupotrebljiv si za ikakve suvisle rasprave..ti ćeš nekome govorit da ne zna što radi..

To su smiješne stvari..

Po svemu što si do sada napisao , ti si očekivao valjda da će Kovač posebno pohvaliti paljenje baklji .Ne budi smiješan

NorthStand
08-03-2014, 19:55
Nisam očekivao oavako opširan odgovor na tako jednostavno moje pitanje .Dakle sve je jasno , nema opravdanja nikakavog za onakvo ponašanje dijela navijača i KOVAČ je u pravu .

o čemu ti pričaš, neću ja tebi više ništa opširno jer si ti previše zbunjen da bi shvatio o čemu ja pričam. a što se tiče, zabranjenih baklji, misliš da to brine navijače i da je to briga navijača što ćeš ti i tebi slični zabranjivat pirotehniku na stadionu? možda da zorana cvrka pitamo, prije nego ih upalimo dal smijemo ili ne, kakvi ste vi panjevi to je prestrašno. ne mogu vjerovat da ovakve ovce, koja slijepo podržavaju policiju točnije mito i korupciju osuđuju navijače zbog paljenja baklji. a jeste se zapitali tko je zabranio baklje? jeste se skockali u glavi i shvatili da se baklje pale, upravo u inat toj govnjariji komunističkoj i koruptivnoj koja sustavno pljačka i uništava državu, a onda vrlo mudro sa svojih sranja prebacuje breme krivnje na navijače koji su vrlo plodno tlo za skretanje pozornosti retardirane javnosti s glavnih štetočina u društvu, na one manje koji su do sad napravili možda par miliona eura šteta, ali bitno da se raja zabavlja po portalima osuđivanjem huligana, dok nam saborski huligani svake godine zaduže državu za par miljardi eura za koje se ne zna ni gdje idu ni čije džepove pune, ali kakvi smo mi kreteni mi baš to i zaslužujemo najjači mi je debil koji mi se jednom zgodom čudio što pijem pivu prije tekme, zamisli ti tog kriminala pit pivu prije tekme mora da sam prekršio niz zakona tim činom, i pogotovo time što sam obuko dinamov dres što automatski znači u očima prosiječnog kretena s ulice kojeg hrane hrtovci i ostali idioti, da sam huligan nulte kategorije koji nema ništa pametnije u životu za radi nego uznemiravat tako fine i ugledne građane koji sjede u svom kauču i bore se protiv huliganizma i korupcije u državi pišući parole po internetu ovako ko ti.

NorthStand
08-03-2014, 20:00
Odgovor Jovanovicu tako sto protiv Svajcaraca na njihovom terenu se pali srpska zastava?!

Kad se zapali sahovnica na prijateljskoj protiv npr Irske u Dablinu... onda cemo da uporedjujemo...

možeš se ti vrijeđat koliko hoćeš, ali ste vi naših zastava popalili puta 10, a što se tiče opsjednutosti mislim da nas tu debelo šišate. vi bez hrvate jednostavno ne možete, oni su vam noćna mora o kojoj stalno raspravljate i kojoj se stalno zgražate.

a ne vidim ni jedan razlog, zašto ne bi bila švicarska zgodna za takvu poruku, ko broj jedan na hrvatske stadione pitanje je dal bi ušle ove poruke, jer je policija bez broj puta zabranila neke totalno benigne poruke i srpsku zastavu čisto sumnjam da bi pustili unutra jer nisu baš toliko glupi da ne kuže da bi je zakurili. isto tako, jedino švercom se i može takve stvari unjet na hr stadione, dok u švicarskoj to predstavlja puno manji problem. zato se nemaš šta čudit, prva zgodna prilika da se obračunamo s četnicima hrvatskog nogometa je iskorištena, i biti će i u budućnosti dok god ti četnici ne odstupe.

ljuta trava
08-03-2014, 20:01
o čemu ti pričaš, neću ja tebi više ništa opširno jer si ti previše zbunjen da bi shvatio o čemu ja pričam. a što se tiče, zabranjenih baklji, misliš da to brine navijače i da je to briga navijača što ćeš ti i tebi slični zabranjivat pirotehniku na stadionu? možda da zorana cvrka pitamo, prije nego ih upalimo dal smijemo ili ne, kakvi ste vi panjevi to je prestrašno. ne mogu vjerovat da ovakve ovce, koja slijepo podržavaju policiju točnije mito i korupciju osuđuju navijače zbog paljenja baklji. a jeste se zapitali tko je zabranio baklje? jeste se skockali u glavi i shvatili da se baklje pale, upravo u inat toj govnjariji komunističkoj i koruptivnoj koja sustavno pljačka i uništava državu, a onda vrlo mudro sa svojih sranja prebacuje breme krivnje na navijače koji su vrlo plodno tlo za skretanje pozornosti retardirane javnosti s glavnih štetočina u društvu, na one manje koji su do sad napravili možda par miliona eura šteta, ali bitno da se raja zabavlja po portalima osuđivanjem huligana, dok nam saborski huligani svake godine zaduže državu za par miljardi eura za koje se ne zna ni gdje idu ni čije džepove pune, ali kakvi smo mi kreteni mi baš to i zaslužujemo najjači mi je debil koji mi se jednom zgodom čudio što pijem pivu prije tekme, zamisli ti tog kriminala pit pivu prije tekme mora da sam prekršio niz zakona tim činom, i pogotovo time što sam obuko dinamov dres što automatski znači u očima prosiječnog kretena s ulice kojeg hrane hrtovci i ostali idioti, da sam huligan nulte kategorije koji nema ništa pametnije u životu za radi nego uznemiravat tako fine i ugledne građane koji sjede u svom kauču i bore se protiv huliganizma i korupcije u državi pišući parole po internetu ovako ko ti.

Pogrešna meta .
Ja ne zabranjujem , ja samo ukazujem na ono što je zabranjeno na svim stadionima , a ,,navijači,, uporno to čine .Policija provodi zakon , dakle rade svoj posao , je li taj zakon dobar ili ne o tome odlučuje netko drugi . Kad ne poštuješ zakon , kazna stiže , prije ili kasnije .

skater
08-03-2014, 20:29
Kostelić: Ponašanje hrvatskih navijača u slučaj Myhrer bilo je neprihvatljivo.

Sličan slučaj, već sam rekao, ali nije zgorega ponoviti, malo koji narod ima toliko u sebi etnomazohizma kao Hrvati.

skater
08-03-2014, 21:06
Uostalom , zašto ti fajteri ne dođu ispred Jovanovićeva ministarstva i spale srpsku zastavu

Dobar prijedlog, nebi bilo loše, za perfomans. :kez

Ma pametni su englezi , odrapi kaznu , pa nek razmišlja par godina na miru .

Zato pametni engleski navijači na ulicama rješavaju razmirice.

To je rezervirano za tebe.

Tko su Švicarci i sva ta zapadnjačka žgadija da bi pred njima imali komplekse ili bi me trebalo dirati njihovo mišljenje? Kao da su njihovi navijači nevinašca i pristojno se ponašaju kao na teniskim turnirima. Engleski navijači i njihova (ne)kultura, divljaštvo, kriminal, ubojstva, je svima dobro poznata, ali se malo spominje. Zna se tko je sigurna meta za šamaranje i tko su najveći kompleksaši na planeti Zemlji, Hrvati.

Dok su "Balkanci" krvarili u obrani Europe od Turaka jer su bili prvi na udaru, švicarski jodleri su "češali jaja" i na sigurnoj udaljenosti čuvali Papu u onim kretenskim odorama koje su primjerenije dvorskim ludama nego gardi.

Što se tiče nacionalne reprezentacije, ako u njoj ne igraju 100% etnički Hrvati onda to nije nacionalna reprezentacija nego nogometni klub.

E sad ako su četnici divljali na nekoj utakmici , što bi mi sad trebali uzvratit sa još gorim divljanjem ..

Nitko se od Srba nije ispričavao i posipao pepelom, to je razlika između Hrvata i Srba. S punim pravom nas Srbi prikazuju kao kako je netko na ovom forumu rekao, "zbunjene pizdeke", uštogljene poput Slovenaca, ili kako je rekao Ljubomir Micić, hrvatska kultura je "vanbračno dete nenaravnog braka dresiranog majmuna i papige".

http://www.youtube.com/watch?v=C0RhRL1O6ls

ljuta trava
08-03-2014, 21:17
Dobar prijedlog, nebi bilo loše, za perfomans. :kez

Zato pametni engleski navijači na ulicama rješavaju razmirice.

To je rezervirano za tebe.

Tko su Švicarci i sva ta zapadnjačka žgadija da bi pred njima imali komplekse ili bi me trebalo dirati njihovo mišljenje? Kao da su njihovi navijači nevinašca i pristojno se ponašaju kao na teniskim turnirima. Engleski navijači i njihova (ne)kultura, divljaštvo, kriminal, ubojstva, je svima dobro poznata, ali se malo spominje. Zna se tko je sigurna meta za šamaranje i tko su najveći kompleksaši na planeti Zemlji, Hrvati.

Dok su "Balkanci" krvarili u obrani Europe od Turaka jer su bili prvi na udaru, švicarski jodleri su "češali jaja" i na sigurnoj udaljenosti čuvali Papu u onim kretenskim odorama koje su primjerenije dvorskim ludama nego gardi.

Što se tiče nacionalne reprezentacije, ako u njoj ne igraju 100% etnički Hrvati onda to nije nacionalna reprezentacija nego nogometni klub.

Nitko se od Srba nije ispričavao i posipao pepelom, to je razlika između Hrvata i Srba. S punim pravom nas Srbi prikazuju kao kako je netko na ovom forumu rekao, "zbunjene pizdeke", uštogljene poput Slovenaca, ili kako je rekao Ljubomir Micić, hrvatska kultura je "vanbračno dete nenaravnog braka dresiranog majmuna i papige".

http://www.youtube.com/watch?v=C0RhRL1O6ls

:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:face palm:facepalm

skater
08-03-2014, 21:26
:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:face palm:facepalm

U čemu je problem? Nešto sam krivo rekao glavopalče?