PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Nepoznati napadač zalio Antu Tomića kantom punom izmeta

Rodica
23-02-2014, 22:46
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3580-Nepoznati-napada%C4%8D-zalio-Antu-Tomi%C4%87a-kantom-punom-izmeta

Eugen Savojski
23-02-2014, 23:09
Bio je to dirljiv susret , susret u kojem je sve pucalo od emocija, skliznula je i suza niz Tomićevo posrano lice.:vidiga:zubo:crveni

Rodica
23-02-2014, 23:12
s ovim, ona izreka "pustio suzicu niz guzicu" poprima sasvim novo značenje. ono bukvalno :)))

Eugen Savojski
23-02-2014, 23:22
Ne boji se Tomić Ante sadržaja iz kante !:zubo

ogledalce
23-02-2014, 23:49
koliko mu je tribalo mirisnog šampona da se okupa i da ne smrdi :smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

ljuta trava
24-02-2014, 00:03
Otežana je istraga jer je Kante von Fekalitomich oprao dokazni materijal , za sada je dostupan jedino crtež oštečenog

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1609993_728813620484163_1097074889_n.jpg

Humphrey
24-02-2014, 12:38
Tomić inače u svojim kolumnama duhovito i britko kritizira društvo, lokalne i državne moćnike, a što je iznerviralo napadača, zasad nije poznato.

Tko god je autor ovog proljeva pokazuje da se govnima razbacuje bolje od autora ovog performansa.

Bismarck
24-02-2014, 15:29
Tko god je autor ovog proljeva pokazuje da se govnima razbacuje bolje od autora ovog performansa.

To mi je odma upalo u oko. Preporučio sam i za njega kantu...

Nego di je taj pajdo. Pod hitno ga treba naći.
Preopručam mu da otvori webshop. Naručiš kantu govana da se diliveri na nečiju glavu. Kandidata ne manjka :smijeh

Iako ovaj narod nema para, predviđam mu strelovit uspon na forbesovoj listi najbogatijih . Ma ljudi bi zube o klin samo da mogu platit da kogod dobije svoju kantu govana :kez

Bismarck
24-02-2014, 15:31
Zanima me i kako su očevidci ovog skandaloznog događaja mogli razaznati šta su fekalije a šta je ante tomić.
Tu je teško vidljiva granica

franjevac
24-02-2014, 15:57
Policija nam je potvrdila da su zaprimili prijavu te da tragaju za počiniteljem

sloboda za performera :kez

ljuta trava
24-02-2014, 16:01
Policija nam je potvrdila da su zaprimili prijavu te da tragaju za počiniteljem

sloboda za performera :kez

Ako ga i pronađu, teško će ga kazniti , nema opisanog napada fekalijama ni u jednom zakonu i sam Tomić je uništio dokazni materijal , trebao je čekati uviđaj , a ne uništavati dokazni materijal:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smije h

franjevac
24-02-2014, 16:03
hahahahaahahha

ljuta trava
24-02-2014, 16:13
Javljaju se DRUGOVI :-

---HND traži od istražnih organa da pronađu napadača te da on sudski odgovara zbog 'ovog mučkog, sramotnog napada na novinara'.---samo mi nije jasno gdje oni vide novinara .

---P.E.N. centar: Nasilje postaje uobičajen model reagiranja
Hrvatsko društvo pisaca i Hrvatski P.E.N. centar 'zgroženi su činom nasilja nad našim članom, piscem Antom Tomićem. Izražavamo oštru osudu ovog čina kao i zabrinutost zbog činjenice da nasilje postaje uobičajen model reagiranja na bilo kakvu kritičku misao u našem društvu.'

---Teršelićka se nije još oglasila zbog Tomićevog suočavanja sa prošlošću .:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh :smijeh

franjevac
24-02-2014, 16:23
zgrožen sam njihovom zgroženošću
u demokratskom društvu svaki se čovjek ima pravo izrazit
:smijeh

TheBronxBomber
24-02-2014, 16:26
Dzabe mu talenat i sva knjizevna priznanja ovoga svijeta; Tomic je obiljezen. Covik kojeg su zalili govnima.

Pa se ti peri. :D

ljuta trava
24-02-2014, 16:32
Dzabe mu talenat i sva knjizevna priznanja ovoga svijeta; Tomic je obiljezen. Covik kojeg su zalili govnima.

Ne može ga oprat ni Neretva ni Sutjeska:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

ljuta trava
24-02-2014, 16:45
Nadam se da će sud narediti rekonstrukciju događaja :smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

ZGabriel
24-02-2014, 16:46

sad ću ja k'o trava - fali mi "like" za ovaj upis:D

ljuta trava
24-02-2014, 17:25
"Kao član Upravnog odbora Hrvatskog društva pisaca i povjerenik za Ogranak Split, najoštrije i s najdubljim gnušanjem osuđujem nedjeljni vulgarni napad na uglednoga hrvatskog novinara, pisca i scenarista Antu Tomića.
Dok god "institucije rade svoj posao" tako kako ga rade, mentalnom zdravlju nacije nasušno će trebati otvoreni i cinični kritičari tog njihovog "rada" i njegovih posljedica, a kolega Tomić jedan je od najustrajnijih i najboljih među nama u toj nemogućoj misiji. Napasti ga na tako oduran način može samo osoba temeljito ispranog mozga, ukoliko je u toj glavi uopće i bilo ičega za ispiranje, pa makar i vodokotlićem.
Javni napadi na Antu Tomića i još nekoliko najuglednijih splitskih novinara i pisaca započeli su verbalnim uličnim uvredama, nastavili se prijetećim grafitima diljem grada, da bi se sad, eto, dogodio i - sratentat.
Istresavši sve svoje vrline, vrednote, domišljaje i spoznaje po Tomiću, prišavši mu viteški hrabro, s leđa, nepoznati je posročinitelj na Pjaci, osim svoga, ostavio i potpise svoje majke, oca, cjelokupne rodbine i svih prijatelja, zacijelo odanih Vjeri, Domovini, Obitelji, Naciji, U-ljudbi i Splitu, svojim najvećim svetinjama.
Što ćemo, Split happens...

Renato Baretić
član Upravnog odbora HDP-a i povjerenik za Ogranak Split"

----Kolika je mržnja u pitanju .

Humphrey
24-02-2014, 17:56
Javljaju se DRUGOVI :-

---HND traži od istražnih organa da pronađu napadača te da on sudski odgovara zbog 'ovog mučkog, sramotnog napada na novinara'.---samo mi nije jasno gdje oni vide novinara .

---P.E.N. centar: Nasilje postaje uobičajen model reagiranja
Hrvatsko društvo pisaca i Hrvatski P.E.N. centar 'zgroženi su činom nasilja nad našim članom, piscem Antom Tomićem. Izražavamo oštru osudu ovog čina kao i zabrinutost zbog činjenice da nasilje postaje uobičajen model reagiranja na bilo kakvu kritičku misao u našem društvu.'

---Teršelićka se nije još oglasila zbog Tomićevog suočavanja sa prošlošću .:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh :smijeh

http://i1.ytimg.com/vi/sCB7r34Ixko/hqdefault.jpg

smrdi,smrdi,užasno smrdi

ogledalce
24-02-2014, 23:09
ma samo neka nisu našega druga zrikija , a ovoga ko ga šiša :zubo

ljuta trava
24-02-2014, 23:33

I on je na dobrom putu do ,,nagrade,,

Eugen Savojski
24-02-2014, 23:37

Nemoj protiv njega ti bar ništa govoriti, stavio ti je moderatorsku zvizdu u ...:zubo:zubo:zubo

ogledalce
24-02-2014, 23:38
I on je na dobrom putu do ,,nagrade,,

ma nije on manit i neće piti piće na Rivi :zubo

ljuta trava
24-02-2014, 23:39
Nemoj protiv njega ti bar ništa govoriti, stavio ti je moderatorsku zvizdu u ...:zubo:zubo:zubo

:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

ljuta trava
24-02-2014, 23:40
ma nije on manit i neće piti piće na Rivi :zubo

On više preferira kafu na obali Vrbasa

ogledalce
24-02-2014, 23:45

misliš na pizdu ..
žao mi je eugenčiću ja nisam Jovanka :zubo

ogledalce
24-02-2014, 23:46
On više preferira kafu na obali Vrbasa

ma kakvi on voli više na Drini meračiti uz kafu :smijeh

ljuta trava
25-02-2014, 11:33
Kad šupak Dežulović brani šupka pod šeširom od sadržaja iz šupka prolivenog po šupku pod šeširom

http://www.jutarnji.hr/sto-je-muskarac-bez-imena-i-prezimena/1168075/

franjevac
25-02-2014, 11:47
i dalje nastavljaju s proljevanjem žuči
gdje im je nestao smisao za humor
čovjek bi očekivao da ga bar ti lakrdijaši imaju
i da će se grohotom smijati s cijelom hrvatskom

Rodica
25-02-2014, 14:44
zamislite da je neki napušeni spljetski šupak to napravio kerumu.
odmah bi se dežul digao na stražnje noge da obrani taj do sad neviđen i slikovit način izražavanja bunta sitnog čovjeka protiv krupnog kapital(ist)a.
netalentirani tbf bi napisao i prigodan hip-hop-trop pjesmuljak.
cijeli smojin split bi odobravao taj umjetnički performans samozatajnog umjetnika koji, eto, nije pobjegao s mjesta odvijanja umjetničkog izražavanja zato što se boji nekakve tamo policije, nego u svojoj umjetničkoj skromnosti želi ostati anoniman jer to rade veliki umjetnici.
poput književnika koji pišu bestselere pod pseudonimima i nounarima koji se ispod svojih mentalnih proljeva potpisuju sa izmišljenim inicijalima.
ovaj mili incident će, na žalost, kojekakvim šupcima poput onih što sjede u hrvatskom novinarskom društvu i medijskim prostitutkama poput dežulovića poslužiti kao izgovor za hajku i etiketiranje svih koji ne misle kao taj hrvatski biološki otpad.
no, to nije ni blizu neugodnjak kakvog ga je proljoški ludi šeširdžija doživio. :)

ljuta trava
25-02-2014, 14:45
zamislite da je neki napušeni spljetski šupak to napravio kerumu.
odmah bi se dežul digao na stražnje noge da obrani taj do sad neviđen i slikovit način izražavanja bunta sitnog čovjeka protiv krupnog kapital(ist)a.
netalentirani tbf bi napisao i prigodan hip-hop-trop pjesmuljak.
cijeli smojin split bi odobravao taj umjetnički performans samozatajnog umjetnika koji, eto, nije pobjegao s mjesta odvijanja umjetničkog izražavanja zato što se boji nekakve tamo policije, nego u svojoj umjetničkoj skromnosti želi ostati anoniman jer to rade veliki umjetnici.
poput književnika koji pišu bestselere pod pseudonimima i nounarima koji se ispod svojih mentalnih proljeva potpisuju sa izmišljenim inicijalima.
ovaj mili incident će, na žalost, kojekakvim šupcima poput onih što sjede u hrvatskom novinarskom društvu i medijskim prostitutkama poput dežulovića poslužiti kao izgovor za hajku i etiketiranje svih koji ne misle kao taj hrvatski biološki otpad.
no, to nije ni blizu neugodnjak kakvog ga je proljoški ludi šeširdžija doživio. :)

:naklon:naklon:naklon:naklon:naklon

ljuta trava
25-02-2014, 14:54
Evo je javila se i Jaca Vlaisavljević , želi objasniti Kanti Izmetiću kako je to biti izmet .

http://www.vecernji.hr/hrvatska/j-kosor-zeli-tomicu-na-kavi-reci-zasto-joj-se-gadi-fekalska-demokracija-923281

:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

Rodica
25-02-2014, 15:03
jel i stipe mesić pozvan? njih dvoje su stari prijatelji. mislim, on i bjeloglava kokoš...

ljuta trava
25-02-2014, 15:05
Evo ga javio se i Kante u maniri podoficira JNA , sipa Kante svu mržnju koju je skupio (Upozorenje , smrad se osjeti , čitati na vlastitu odgovornost )

http://www.jutarnji.hr/ante-tomic-da-bi-se-stvoritelj-neba-i-zemlje-mogao-pojaviti-u-kanti-govana--poprilicna-mi-je-novost/1168258/

:facepalm:facepalm

Rodica
25-02-2014, 15:13
Čitao sam Bibliju i znam ponešto o glasovima iz gorućeg grma, bijelim golubicama i anđelima glasonošama, ali da bi se Alfa i Omega, početak i kraj svega, Stvoritelj neba i zemlje mogao pojaviti u kanti govana, poprilična mi je novost.

ovo je napisao proljoški izmet koji je, baš onako "prigodno", jedne prilike davno, u svojim "memoarima", pisao o svom ćaći, stricu i sebi kao o tri kralja što se idu u štalu pokloniti tek oteljenoj kravi...
svaka sličnost sa Majkom božjom i novorođenim Isusom je namjerna.

podržavam li fekalno izražavanje neslaganja s nekim/nečim? nisam.
jel zaslužio kantu govana na glavu? jest.

uostalom, ako ministarstvo kulture može financirati "umjetničko" dr*anje u galerijama, (http://www.jutarnji.hr/masturbirao-u-msu--djevojka-zaklanjala-lice-od-nelagode/840707/) ne vidim zašto i ovo ne bi bio nekakav umjetnički performans.

ljuta trava
25-02-2014, 15:22
ovo je napisao proljoški izmet koji je, baš onako "prigodno", jedne prilike davno, u svojim "memoarima", pisao o svom ćaći, stricu i sebi kao o tri kralja što se idu u štalu pokloniti tek oteljenoj kravi...
svaka sličnost sa Majkom božjom i novorođenim Isusom je namjerna.

podržavam li fekalno izražavanje neslaganja s nekim/nečim? nisam.
jel zaslužio kantu govana na glavu? jest.

uostalom, ako ministarstvo kulture može financirati "umjetničko" dr*anje u galerijama, (http://www.jutarnji.hr/masturbirao-u-msu--djevojka-zaklanjala-lice-od-nelagode/840707/) ne vidim zašto i ovo ne bi bio nekakav umjetnički performans.

Odlično , znači u muzejima je dozvoljeno zalijevati izmetom sve od predsjednika pa do Kante Izmetića , i policija ne može ništa jer se radi o slobodi izražavanja .O jadna zemljo , što si dočekala ....

skater
26-02-2014, 16:38
http://s29.postimg.org/z4vdikatz/Untitled.jpg (http://postimage.org/)

http://www.dragovoljac.com/images/stories2013-3/stvarnilkovi/tomicgovkanta.jpg