PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kolumna M.Holjevca-Premijer i mahaluša koja promovira integralno bošnjaštvo!

caporegime
13-02-2014, 11:26
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3579-Kolumna-M.Holjevca-Premijer-i-mahalu%C2%9Aa-koja-promovira-integralno-bo%C2%9Anja%C2%9Atvo%21

sagitarius
13-02-2014, 15:49
Vrlo korektan i argumentiran uradak.
Uistinu, je konačno trebalo progovoriti o Milanovićevoj posjeti Mostaru na jedan ovakav sveobuhvatan i analitičan način, kao i o bezobrazluku žene koja računa i dalje na potporu hrvatskih poreznih obveznika u Hrvatskoj za njene filmske poduhvate mada njenog Premijera vrijeđa manirom primitivne mahaluše, pribavljajući si jeftine poene kod bošnjačkog pučanstva u danima kada se u BiH događaju velika politička previranja i kad joj je takav deklarirani politički obol možda bude na osobni politički probitak...

NorthStand
13-02-2014, 17:53
odličan je ovaj Holjevac, pše kobasice ko ja, ali mi kobasičari si to nikad ne zamjeramo. :cerek

Bobani
14-02-2014, 00:33
Ruža Tomašić je Hrvatica iz Herce-Bosne ponosne. Brani Hrvatsku i hrvatstvo i sve Hrvate na kugli zemaljskoj. Svi oni koji žele da ih Ruža Tomašić vole, izvolite se naturalizirati u što hitnijem roku, dok još ima vremena. Da se zna tko je Ruža Tomašić, pročitajte priloženo. Otporaš.

• Ruža Tomašić, hrvatska političarka, predsjednica Hrvatske stranke prava dr. Ante Starčević.

Rođena je u okolici Maglaja u Bosni i Hercegovini. S 15 godina otišla je u Kanadu, gdje je završila policijsku akademiju (Ontario Police College). Radila je kao policajka u borbi protiv droge, maloljetničke delikvencije. Bila je kaskaderka u dvadesetak epizoda serije Dosjei X te u seriji Millennium. Na poziv predsjednika Tuđmana, vratila se u Hrvatsku i postala dio predsjedničkog osiguranja u Banskim dvorima. Bila je saborska zastupnica.

Na izborima za Europski parlament 2013. koji su održani sustavom preferencijalnog glasovanja (glasovanje za "otvorenu" listu) izabrana je sa 64.758 glasova što je najbolji rezultat na njenoj listi.

sagitarius
14-02-2014, 14:23
odličan je ovaj Holjevac, pše kobasice ko ja, ali mi kobasičari si to nikad ne zamjeramo. :cerek

Dobar, dobar Holjevac, i neka se pišu "kobasice", nije to mana, ako se ima što reči, dapače...:D