PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Mrš 'vamo

Inkvizitor
11-02-2014, 15:51
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3578-Mr%C2%9A-vamo

ljuta trava
11-02-2014, 15:59
Koliko je situacija ludo paradoksalna , za očekivati je da će HAVC financirati novi film :-Mrš kući , Premijeru .

Inkvizitor
11-02-2014, 16:02
Koliko je situacija ludo paradoksalna , za očekivati je da će HAVC financirati novi film :-Mrš kući , Premijeru .

Dobra ..odlična..:smijeh

auu..to je odlična tema..odličan naslov..treba i o tome kolumna..Džasmila snima film koji financira HAVC..a koji se zove, Mrš kući premijeru :smijeh

ljuta trava
11-02-2014, 16:12
Dobra ..odlična..:smijeh

auu..to je odlična tema..odličan naslov..treba i o tome kolumna..Džasmila snima film koji financira HAVC..a koji se zove, Mrš kući premijeru :smijeh

Pa tako ispada . Frend mi je od HAVC-a tražio neku siću da digitalizira snimke iz Domovinskog rata i odbili su ga , a radilo se o nkih 40 000 kn .Snimke su čista povijest Domovinskog rata , ali nije pomoglo .A s druge strane financira se sve nastrano , čak pedofilski sadržaji ...

Inkvizitor
11-02-2014, 16:17
Pa to ti velim. Rađe će oni dat par milja kuna raznim Džasmilama nego dat par desetina tisuća kuna za snimke iz dmovinskog rata koji je njima ionako stran i mrzak.

Tko je na čelu tog tog HAVC-a, Onaj Hribar..pa to sve govori..

Rimokatolik
11-02-2014, 16:18
Inkvizitor ja razumijem tebe da pisas po Milanovicu al jebiga ova posjeta je mnogo znacila nama . Podrska od HDZ-a nije izostala putem europarlamentarca Stiera al od ovih smradova nitko nije ocekivao da ce kurcem maket a bum jebote Zoky se instant pojavi u Mostaru jeben potez nama je mnogo znacio a muslije su popizdile i u tome vidim jos veci znacaj jer njihovo generalno misljenje je da Hrvatima iz HR puca kurac za nama i onda ovakav potez poludjeli su :)
Ova krava vise nikada vjerojatno nece dobiti lipe iz HR proracuna neka ide po arabiji pusi kurac devojebcima necel tako skupit novac za snimanje nekog pro vehabijskog filma !

ljuta trava
11-02-2014, 16:22
Inkvizitor ja razumijem tebe da pisas po Milanovicu al jebiga ova posjeta je mnogo znacila nama . Podrska od HDZ-a nije izostala putem europarlamentarca Stiera al od ovih smradova nitko nije ocekivao da ce kurcem maket a bum jebote Zoky se instant pojavi u Mostaru jeben potez nama je mnogo znacio a muslije su popizdile i u tome vidim jos veci znacaj jer njihovo generalno misljenje je da Hrvatima iz HR puca kurac za nama i onda ovakav potez poludjeli su :)
Ova krava vise nikada vjerojatno nece dobiti lipe iz HR proracuna neka ide po arabiji pusi kurac devojebcima necel tako skupit novac za snimanje nekog pro vehabijskog filma !

Jedno su unutarnja trvenja vlasti i oporbe u RH , ali svaki ispravan nastup izvan RH je za pozdraviti , jer tako se ponaša DRŽAVA .Uostalom RH je član EU , što nosi posebnu težinu , a to članstvo je upravo bitna odrednica povoljnijeg stava RH .

Inkvizitor
11-02-2014, 16:24
Ja tu ne mogu ništa onim Hrvatima iz Bih kojima je ova posjeta puno značila. Što da im radim . Niti imam odgovor zašto se ponašaju kao prebijene žene koje njihov muž mlati iz ljubavi.

ZGabriel
11-02-2014, 16:24
Jasmila mrškaruša. :rofl

:cool:

Rimokatolik
11-02-2014, 16:31
Nije da sam misu uplatio od radosti jer je Zoka dosao u Mostar ali ovi pizde a ja sam sretan

ogledalce
11-02-2014, 16:32
a ova je izgubljen slučaj,,:)

Bismarck
11-02-2014, 16:47
Baš nako inkvizitorski...
Nego deder, ako ti nije problem ovaj izraz "elite" zamijeni sa klike. Elita je ko nešto posebno, izvanredno, kao elitne postrojbe vojske. Di su oni od elite, i izraz klika je za njih previše...
Nije meni samom palo ovo napamet, ovo je Pavuna rekao. Ali mi je uvijek smetalo to elite, pa nećemo bagri laskat.

Humphrey
11-02-2014, 16:53
Ovo je samo dokaz koliko malo je potrebno učiniti da oduševiš naivne Hrvate i koliko malo je potrebno za postati metom napada raznih jugoslavenčića sa kojima si inače ko prst i nokat.

Rodica
11-02-2014, 16:55

hahaha :) baš si me nasmijao s ovim :))

mislim da je ona inkvizitorova o lepoj džasmili zavaljenoj kod ace baš proročka.
još će se ona i milanče izljubiti na koncu jer, ipak, havc je malo jača i uvezanija mafija da bi im smetala jedna ovakva bizanterija balkanske nadriumjetnice.

Rimokatolik
11-02-2014, 17:27
Ovo je samo dokaz koliko malo je potrebno učiniti da oduševiš naivne Hrvate i koliko malo je potrebno za postati metom napada raznih jugoslavenčića sa kojima si inače ko prst i nokat.

A slusaj staroj babi i kriv kurac smeta,da nije dosao po forumu bi pisali kako je cetnik izdajica govno,dosao je sad serete o naivnim Hrvatima iz BIH.Da je docekan na noz opet bi neki kurac izmislili...

Inkvizitor
11-02-2014, 17:29
A slusaj staroj babi i kriv kurac smeta,da nije dosao po forumu bi pisali kako je cetnik izdajica govno,dosao je sad serete o naivnim Hrvatima iz BIH.Da je docekan na noz opet bi neki kurac izmislili...

On je za mene nitko i ništa, došo-ne došo..a ti se oduševljavaj , nitko ti ne brani.

Humphrey
11-02-2014, 18:03

Ja Milanoviću vjerujem kad kaže kako je došao u Mostar samo zato jer ga nitko u Sarajevo nije ni pozvao. Posjet bez svrhe,došao je vidjeti vatru i dim.

Što je konkretno on rekao,a da je od neke važnosti za Hrvate u BiH?

TheBronxBomber
11-02-2014, 18:15
Neke Hrvate je tako lako zavarati, gotovo je smijesno.

Konjina trosi citav svoj mandat na razaranju hrvatske drzave i naroda (sjetite se samo njegovih izjava povodom dana sjecanja na Holokaust) i onda nekim posjetom Mostaru vraca vjeru u sebe i drzavnu politiku.

Drzavnicki jest posjetiti Hrvate u BiH, ali to nema veze s likom i djelom covjeka koji je slika i prilika svega onoga sto Hrvatima ne treba i sto bi trebali prezirati. Da su normalni. Ali ocito Hrvati nisu normalni.

Rimokatolik
11-02-2014, 18:18
Ja Milanoviću vjerujem kad kaže kako je došao u Mostar samo zato jer ga nitko u Sarajevo nije ni pozvao. Posjet bez svrhe,došao je vidjeti vatru i dim.

Što je konkretno on rekao,a da je od neke važnosti za Hrvate u BiH?

Povisio je turcima tlak nije trebao progovorit posao je napravio

TheBronxBomber
11-02-2014, 18:19
Dize on Hrvatima tlak otkad se pojavio u politici.

Inkvizitor
11-02-2014, 18:26
To samo govori koliki su očajnici BH Hrvati. Samo to i ništa više.

Rimokatolik
11-02-2014, 18:46
Pozdravljam svaki potez HR politike bilo koje stranke koji ce dici zivac turcima ili srbima u BIH

galija
11-02-2014, 21:15

Ja se dam kladiti da je očekivao uplitanje Hrvata u sukobe pa je došao s porukama o miru,toleranciji i suživotu.
Daleko od toga da hrvatskog premijera Hrvati u BIH trebaju dočekati na nož (ma tko bio na tom mjestu) jer to ne bi bilo politički mudro.
Isto tako očekivati od ove vlade neku značajniju podršku je uzaludno.

TheBronxBomber
11-02-2014, 21:19
Anacionalni (Jugoslavenski) transhumanisticki tipovi/uhljebi iz svijeta "umjetnosti" zajednicki napadaju Zokija Milanovica.

Jos ce od njega napraviti nacionalistu.

:bang

teenager
11-02-2014, 21:30
Prenesimo pismo društva "hrvatskih" redatelja u cijelosti:

"Poštovani gospodine predsjedniče Vlade RH,

Dana 10. veljače 2014 godine, u TV emisiji "Dva u 9" komentirali ste izjavu Jasmile Žbanić o Vašem posjetu Mostaru riječima: "Što bih joj trebao reći, da je dobila 3,5 milijuna kuna od HAVC-a, odnosno od hrvatskih poreznih obveznika za svoj film koji će u Hrvatskoj vidjeti sto ljudi. Ja joj mogu reći samo opet - dobrodošla."

Društvo hrvatskih filmskih redatelja smatra potrebnim upozoriti Vas na neke činjenice.

Svaki umjetnik, pa i Jasmila Žbanić, ima pravo na svoj pogled na svijet, bez obzira bio taj točan ili netočan, pristojan ili nepristojan, slagali se s njim ili ne, i bez obzira razumije li umjetnik politiku ili je potpuno politički nepismen, te se s umjetnikom o njegovim političkim stavovima itekako može polemizirati. Ali pri tom niti jedan političar, pa ni Vi, nema mandat omalovažavati ičiju umjetnost, pa ni umjetnost Jasmile Žbanić. Jasmila Žbanić imala je dva igrana filma u konkurenciji Berlinskog filmskog festivala, osvojila je Zlatnog medvjeda za najbolji film i u svojim filmovima je promovirala i hrvatsku glumačku umjetnost (Zrinka Cvitešić, Leon Lučev). Osjećamo nelagodu kad hrvatski premijer omalovažava umjetnički rad umjetnice svjetskog ugleda.

Kada novinari spominju "3,5 milijuna kuna hrvatskih poreznih obveznika", to je njihovo pravo da upozore hrvatsku javnost. Kad to spomene hrvatski premijer u kontekstu političkog neslaganja s umjetnikom, to zvuči kao politička ucjena. Osjećamo nelagodu kad hrvatski politički moćnik prijeti umjetnicima s javnim sredstvima.

Kad kažete da će film Jasmile Žbanić "vidjeti sto ljudi", dolazimo do novog problema. Naime, istina je da postoje hrvatski filmovi koje gleda "sto ljudi", ali isto tako postoje hrvatski filmovi koji prelaze brojku od sto tisuća ljudi i koji su na godišnjim listama ispred američkih mega hitova. (Samo u 2013. godini tu brojku su prešli hrvatski filmovi "Sonja i bik", "Šegrt Hlapić" i "Svećenikova djeca"). Odakle Vam spoznaja da još neviđeni i nedovršeni film Jasmile Žbanić spada u prvu, a ne u drugu grupu? Osjećamo nelagodu kad hrvatski premijer ima jasan i nedvosmislen stav o hrvatskom filmu o kojem evidentno gotovo ništa ne zna.

DRUŠTVO HRVATSKIH FILMSKIH REDATELJA

PREDSJEDNIK: Antonio Nuić
UPRAVNI ODBOR: Vinko Brešan, Snježana Tribuson, Vlatka Vorkapić i Danilo Šerbedžija"

Toliko o tome od strane "hrvatskih" redatelja...
Brešan je u društvu ovih dolje potpisanih još i najveći hrvat :D

zaba1111
11-02-2014, 21:43
Neke Hrvate je tako lako zavarati, gotovo je smijesno.

Konjina trosi citav svoj mandat na razaranju hrvatske drzave i naroda (sjetite se samo njegovih izjava povodom dana sjecanja na Holokaust) i onda nekim posjetom Mostaru vraca vjeru u sebe i drzavnu politiku.

Drzavnicki jest posjetiti Hrvate u BiH, ali to nema veze s likom i djelom covjeka koji je slika i prilika svega onoga sto Hrvatima ne treba i sto bi trebali prezirati. Da su normalni. Ali ocito Hrvati nisu normalni.

Je brate da su BH Hrvati normalni, u trenutku dok Muslimani prijete ratom, pale Mostar, nasiljem traže ukidanje kantona,... dok eu parlament donosi rezoluciju o promjeni ustava bh ponajviše zahvaljujući izravnoj komunikaciji sa hr parlamentarcima,... Bh Hrvati da su normalni odjebali bi hrvtaskog premijera koji obilazi napadnute Hrvate i izravno staje kao institucija eu države iza nas , samo da smo normalni mi bi ga odjebali i to ne bilo kako nego onako kako zaslužuju oni kojima je did bio partizan.

Daj Bogati na kraju će ispast da u jednom ipak nisam bio u pravu, da je ludi Zrikavac pametniji od hrvatskih desničara.

zaba1111
11-02-2014, 21:45
To samo govori koliki su očajnici BH Hrvati. Samo to i ništa više.

Nije samo to, to govori i koliko je nekima osobna frustracija i političko opredjeljenje ispred vitalnih interesa vlastitog naroda u koje su kunu.

ZGabriel
11-02-2014, 21:46
Prenesimo pismo društva "hrvatskih" redatelja u cijelosti:

Toliko o tome od strane "hrvatskih" redatelja...
Brešan je u društvu ovih dolje potpisanih još i najveći hrvat :D

ne laje kera radi sela... :D

TheBronxBomber
11-02-2014, 21:52
Je brate da su BH Hrvati normalni, u trenutku dok Muslimani prijete ratom, pale Mostar, nasiljem traže ukidanje kantona,... dok eu parlament donosi rezoluciju o promjeni ustava bh ponajviše zahvaljujući izravnoj komunikaciji sa hr parlamentarcima,... Bh Hrvati da su normalni odjebali bi hrvtaskog premijera koji obilazi napadnute Hrvate i izravno staje kao institucija eu države iza nas , samo da smo normalni mi bi ga odjebali i to ne bilo kako nego onako kako zaslužuju oni kojima je did bio partizan.

Daj Bogati na kraju će ispast da u jednom ipak nisam bio u pravu, da je ludi Zrikavac pametniji od hrvatskih desničara.

Da ste pametni, rekli bi mu: Nisi do sad, ne moras ni od sad. Da cete od Milanovica (to su znali prije i o Josipovica raditi) napraviti heroja i "spasitelja" BiH Hrvata, ni sumnjao nisam.

Zrikavac? Jadna majko crna majko.

zaba1111
11-02-2014, 21:55
A inače je Zoka čovjek ograničen pa se uvaljuje i nepotrebno blamira, je i da je komunjara da štiti svoje..., ali došla su nova vremena, Jugu su Hrvati trajno pokopali, Srbija je daleko, EU ju tu, završena priča, znači Zoran, nešto ograničen lik, sklon priglupim ispadima pa tako i ovaj put, je poslan kao institucija hr države od strane službi u toj instituciji, a on kao ograničen pojedinac se nije najbolje snašao, ali to ozbiljnim ljudima nije upoće važno, institucionalna poruka i institucionalni, državni potez je jasan, narvno onima koji to razumiju, a nije ni potrebno da to baš svi razumiju, ko je trebao shvatiti shvatio je.

zaba1111
11-02-2014, 22:03
Da ste pametni, rekli bi mu: Nisi do sad, ne moras ni od sad. Da cete od Milanovica (to su znali prije i o Josipovica raditi) napraviti heroja i "spasitelja" BiH Hrvata, ni sumnjao nisam.

Milanovićev posjet je samo kontinuitet potpore koju bh Hrvati već 20 godina dobivaju od Hrvatske države , odnosno njenih služebnih institucija, samo što je to, ovisno o vrmenu i mogućnostima , bilo u različitim oblicima, od naružanja, žive sile, preko materijalne potpore pa evo danas odkad smo u eu i političke potpore, sve je ovo očekivano i logično.
Samo je potrebno shvatiti da institucije hrvatske države, kao ni Hrvatska nisu Brešan, Hribar, Indeks i Globus, nego da su to neprijatljei hrvatske države .

galija
11-02-2014, 22:03

Malo si ti to previše pojednostavio......Hrvatima u BIH Milanović ništa ne znači ali znači nam neka podrška hrvatskih institucija
I jesmo...jadni i očajni ...jesmo

TheBronxBomber
11-02-2014, 22:10
A inače je Zoka čovjek ograničen pa se uvaljuje i nepotrebno blamira, je i da je komunjara da štiti svoje..., ali došla su nova vremena, Jugu su Hrvati trajno pokopali, Srbija je daleko, EU ju tu, završena priča, znači Zoran, nešto ograničen lik, sklon priglupim ispadima pa tako i ovaj put, je poslan kao institucija hr države od strane službi u toj instituciji, a on kao ograničen pojedinac se nije najbolje snašao, ali to ozbiljnim ljudima nije upoće važno, institucionalna poruka i institucionalni, državni potez je jasan, narvno onima koji to razumiju, a nije ni potrebno da to baš svi razumiju, ko je trebao shvatiti shvatio je.

Pa svi su to razumili.

Poanta je dok se god Hrvati zadovoljavaju takvim mrvicama, nista od buducnosti.

I jos od takve bande. Ojme.

skater
11-02-2014, 22:14
http://www.vecernji.hr/film/hrvati-spasili-film-jasmile-zbanic-koji-su-bosanci-dvaput-odbili-267241

Hrvatski film imao je svoje najcrnje dane kada je nacionalizam određivao standarde i nikome nije bilo dobro; ni gledateljima, ni redateljima, ni industriji. Srećom, politika HAVC-a je suvremena, otvorena i za našu regiju revoluciona. Zajednica filmaša u svijetu je mala i povezana. Svaki potez se prati i zna. Hrvatska je ovakvim odlukama ušla u prvu ligu filmskih centara – ocjenjuje Žbanić.

ljuta trava
11-02-2014, 22:49
POvraća mi se nakon ovog u Večernjem listu .Danas je bila neka emisija na tzv.HTV gdje su bošnjak i bošnjakinja napadali Hrvate i Hrvatsku , a Hrvat iz BiH koji je bio u studiju u BiH je branio Hrvate i Hrvatsku ....

Dođe mi da se nasekiram tupom sjekirom .

Inkvizitor
11-02-2014, 23:59
Milanovićev posjet je samo kontinuitet potpore koju bh Hrvati već 20 godina dobivaju od Hrvatske države , odnosno njenih služebnih institucija, samo što je to, ovisno o vrmenu i mogućnostima , bilo u različitim oblicima, od naružanja, žive sile, preko materijalne potpore pa evo danas odkad smo u eu i političke potpore, sve je ovo očekivano i logično.
Samo je potrebno shvatiti da institucije hrvatske države, kao ni Hrvatska nisu Brešan, Hribar, Indeks i Globus, nego da su to neprijatljei hrvatske države .

Kako nisu.Odkud onda pare Jasmini. Tko joj daje pare. Neka nevladina humanitarna organizaija.

Nema logike da čovjek koji se ne bori za interese Hrvata u RH i koji služi neprijateljima tog naroda i te države, da je toliko zabrinut za interese tog naroda u drugoj državi.

Nemoj mi samo reć da nas eto voli i da je porijeklom iz Livna a da mu je žena iz Duvna.

Oduševljemje ovim tipom samo pokazuje koliko smo mi kao narod dezorjentirani i za kakve se slamke u očajanju hvatamo.

zaba1111
12-02-2014, 00:14
Jasmina Žbalić nije do jučer bila deklarirani neprijatelj, pare su joj dali oni koji koji imaju najveći utjecaj u raspodjeli sredstava za kulturu, u tim krugovima, a samim time i institucijama ima najviše ostataka nepijateljskih snaga, a već je sto puta raspravljano kako neprijatelje kojih ima oveći broj nije moguće rještit jednim potezom i da je to proces, s druge strane biti koproducent u filovima koji dobivaju prestižne nagrade donosi i određene dobiti, a s treće strane pare je dobila jer promovira ljevičarske i europske trendove, a opet takvih ljevičara ima u kulturi najviše i takve pojave(ljevičari) su sveprisutne, prisutne u svim državama i pratile bi nas i da nemamo problem unutarnjeg neprijatelja .

zaba1111
12-02-2014, 00:17
I žena mu je iz Benkovca, nema veze s Duvnom, a i već sam rekao da je manje važno što voli, on je institucija koja se ne šeta okolo po vlastitom nahođenju.

Inkvizitor
12-02-2014, 00:27
Jasmina Žbalić nije do jučer bila deklarirani neprijatelj, pare su joj dali oni koji koji imaju najveći utjecaj u raspodjeli sredstava za kulturu, u tim krugovima, a samim time i institucijama ima najviše ostataka nepijateljskih snaga, a već je sto puta raspravljano kako neprijatelje kojih ima oveći broj nije moguće rještit jednim potezom i da je to proces, s druge strane biti koproducent u filovima koji dobivaju prestižne nagrade donosi i određene dobiti, a s treće strane pare je dobila jer promovira ljevičarske i europske trendove, a opet takvih ljevičara ima u kulturi najviše i takve pojave(ljevičari) su sveprisutne, prisutne u svim državama i pratile bi nas i da nemamo problem unutarnjeg neprijatelja .

Pa vidiš da su institucija. I nije da mi njih sporo rješavamo, pa treba strpljenja nego oni rješavaju nas. Gdje smo bili krajem 90-tih a gdje danas u nacionalnom smislu.

Toliko o tome tko koga rješava.

A perjanica sviju ti koje navodiš, tih institucionalnih ljevičara je pogodi tko

zaba1111
12-02-2014, 00:45
A joj gdje smo bili devedesetih, gdje je europa bila osamdesetih, gdje SAD, Jugovići izumiru jer je Jugoslavija trajno mrtva i to je kraj priče, ma koliko oni bili nostalgični, štitili svoje, bili uvezani... , a uskoro kad padnu s vlasti ćeš se uvjeriti kako više i nisu tako jako i uvezani...sve je to normalno i očekivano, ali nisu retrdirani da rade protiv sebe i svoje djece i da npr podržavaju Bošnjake na uštrb Hrvata, to je logički neodrživo, to što ti pripisuješ jugoslavenstvu to je europski trend, kao takav prisutan svugdje i to je druga priča.
Kad je HR dala pare toj tuki najvjerovatnije je to učinjeno pod utjecajem tog europskog trenda o pravima manjina, internacionalizma, pederluka... , a budući da je HR puna ostataka , da je država u razvoju, da se dokazuje EU, takvih pojava je bilo nešto i više, nego drugdje.

Eugen Savojski
12-02-2014, 08:52
Došao je bipsićima u Sarajevo turski šef diplomacije Davutoglu, pozdravljam njegov posjet njima jer će Jasmila Žbanić nakon dužeg vremena obući čiste gaće.:zubo

Eugen Savojski
12-02-2014, 09:02
Šefica protokola Fata Orlović je sugerirala J. Žbanićki da obuče reflektirajući prsluk kako bi na sastanku sa Davutogluom još više istaknula svoju "ženstvenost" a o oblinama da i negovorimo.:zubo

Rodica
12-02-2014, 10:36
kako HSVC financira i koga financira, ima sve objašnjeno u ovom članku:

http://www.tjedno.hr/index.php/categoryblog/4214-hribar-novac-za-film-dao-keri-vesne-pusi

gradžanka džasmila nije uopće imala pravo konkurirati na natječaju jer nema ni hrvatsko državljanstvo niti promiče hrvatsku kulturu, ali zahvaljujući hrvoju hribaru, tamo gore potpisanom nuiću (najebem mu se korijena drinovačkih), tom sarajevskom jebivjetru, kao i ostalima koji se spominju i u tekstu u linku, dobila je pozamašne novce za filmove o promicanju vehabizma, lgbt "problematike" i pedofilije.
sve po ukusu prosječnog hrvatskog gledatelja žikine dinastije, rekao bi hodak.
dorh, naravno, dok je bajića, ne radi ništa po tom pitanju.

NorthStand
12-02-2014, 10:56
POvraća mi se nakon ovog u Večernjem listu .Danas je bila neka emisija na tzv.HTV gdje su bošnjak i bošnjakinja napadali Hrvate i Hrvatsku , a Hrvat iz BiH koji je bio u studiju u BiH je branio Hrvate i Hrvatsku ....

Dođe mi da se nasekiram tupom sjekirom .

samo neka oni napadaju, daleko će ih ti napadi dovesti, a meni je baš drago da je stoka pokazala svoje pravo lice. tako da više nitko u hrvatskoj, a pogotovo BiH nema dileme o tome kakvi su oni i koji su im pravi ciljevi. oni po ničemu nisu drugačiji od četnika, jer su dovlačili talibane i mudžahedine s ciljem uništavanja katoličkih crkava i protjerivanja hrvata, to ja govorim još od vremena rata. neki će reći, ti to "pojednostavljeno" gledaš, a kako bi ja na takve provokacije i debilizme molim vas trebao gledat?

ako netko ciljano dovlači teroriste u bosnu, da bi je očistio od kršćana, na koji bi ja to način na njih trebao gledat? i još im blentavi hrvati, rade džamije po hr, valjda da nam i ovdje po hrvatistanu naprave par svojih vehabijskih uporišta, pa da postanemo prva kršćanska zemlja u europi s terorističkim centrom.

stvarno su neki ljudi naivni, da ne kažem glupi, Jasmila žbanić je plod hrvatske politike, kao što je i plod hrvatske politike Federacija i uvijek taj kompromiserski stav na spram muslimana, umjesto da ih se radikalno odjebe i oštro se postavi prema njima jer samo to razumju, mi stalno mislimo kako će se oni udobrovoljit ako im budemo dobri, a što mi bolji oni gori. ne ide ljudi moji s stokom na finjaka, ja to odavno pričam, je imam grub riječnik ali volim neke stvari nazvati pravim imenom, do kraja precizno i brutalno. pa sviđalo se to nekome ili ne, nije moj problem.

neki ljudi jednostavno nisu dostojni ničega do prijezira, ima takvih i među hrvatmia koliko hoćete, a da ih nema među ovom abortus nacijom koja nije postojala do Alije Izetbegovića.

NorthStand
12-02-2014, 11:02

zna se da je Zoki kreten per ekselance, ali ipak treba reći da mu je ovo prvi državnički potez u dvije godine mandata. i mene je iznenadio, i iako je poslo nikakve poruke, sama činjenica da je premijer RH došo u posjet zapadnom Mostaru, puno je govorila sama za sebe. dakle Hrvatska stoji iza svojih ljudi, i nije vam preporučljivo da ih previše dirate. nije uzalud popizdio Komšić, i onaj mutavi Izetbegović, Lagumdžija Silajdžić Safer Halilović, i ostali talibani a jesu lijepi, moram priznat da su Turci za njih misteri ljepote.

malo je reći da mi se gade, samo kad im vidim face na što liče, proljev dobijem.

Rodica
12-02-2014, 11:09
milanović je rekao da u sarajevo nije otišao jer ga tamo nitko nije zvao.
ne treba biti sherlock da bi se zaključilo kako je u mostar pozvan.
no, bez obzira što je došao tek na poziv, mudro je bilo od hrvatskih predstavnika da ga pozovu da se na svoje oči uvjeri o čemu se radi...

ljuta trava
12-02-2014, 11:11
no, bez obzira što je došao tek na poziv, mudro je bilo od hrvatskih predstavnika da ga pozovu da se na svoje oči uvjeri o čemu se radi...

Cijela frka je nastala zato što Milanović nije valjda opet pružio podršku Lagumdžijinom SDP-u . Zanimljivo nitko na ,,socijalnim,, protestima , kako se samoprozvaše ne spomenu Lagumdžiju .

Rodica
12-02-2014, 11:25
ne spominje se šef kad se radi 'haos' :))

ljuta trava
12-02-2014, 11:28
ne spominje se šef kad se radi 'haos' :))

On će se pojavit pri kraju kao ,,spasitelj bosne,,

Inkvizitor
12-02-2014, 11:35
Lagumdžija je ekstremni nacionalist i Lagumdžija nikad ne vuče poteze da ponizi svoj narod u BiH za razliku od Milanovića koji cijeli mandat gleda kako će poniziti Hrvate i Hrvatsku.

Iako su po nazivu sestrinske stranke među njima prosto nema neke sličnosti jer je prvi zadrti nacionalist a drugi anacionalan.

No ipak ga je Milanović podržavao jer hrvatski "ljevičari" podržavaju tuđi nacionalizam a vlastiti mrze još pogotovo ako je taj nacionalizam rivalski u odnosu na Hrvate onda su još žešći u podržavanju isotg...bio on srpski ili bosansko-muslimanski.-..Milanović i ta ekipa uvijek će podržat taj Hrvatima ..rivalski nacionalizam..iz prostog razloga jer se on protivi i suprostavljen je hrvatskoj državnosti ..kao i oni.

franjevac
12-02-2014, 11:44
inkvizitor nisi u pravu u vezi odnosa sdp rh i sdp bih
prekjučer se baš tonino picula obrušio na lagumdžiju i komšića
označavajući ih glavnim krivcima za sadašnje stanje

Rodica
12-02-2014, 11:45
problem kod hrvata je vječiti osjećaj krivice i patološka potreba dodvoravanja "žrtvama" koje to i nisu, pa ako to znači i udri i gazi svoga, nema veze.
taj hrvatski kompleks koji je smišljen i usađivan tijekom komunističke diktature propale jugoslavije, prenešen je i na političare, novinare, kulturnjake kao i na puk vulgaris.

Inkvizitor
12-02-2014, 11:49
inkvizitor nisi u pravu u vezi odnosa sdp rh i sdp bih
prekjučer se baš tonino picula obrušio na lagumdžiju i komšića
označavajući ih glavnim krivcima za sadašnje stanje

A oni, njegova stranka i predsjednik stranke podržavali istog tog Komšića i Lagumdžiju.

http://www.youtube.com/watch?v=JbP5r0HhMgA

kao i danas..i tada..znali su tko su oni..ali im je pasalo..uvijek će podržati Hrvatiam rivalski nacionalizam jer u njemu vide saveznika kontra hrvatskih interesa..

To je ta nit koja se vuče još od Mađarona, do današnjih dana..

franjevac
12-02-2014, 12:04
kako ti objašnjavaš njihov sukob
pogotovo piculine teške riječi na računa zlatka i željka
jel to picula govori sam od sebe
ili je sdpbih u nemilosti europskih socdemokrata
pa ovaj pritrčao da cipelari

Eugen Savojski
12-02-2014, 12:26
Kratko i jasno,

Milanovićeva sranja ne može Dunav oprati ali njegov posjet Mostaru nikako ne može naštetiti Hrvatima u BiH. Pogledajte tko sve cvili i laje i u Hrvatskoj i u BiH nakon njegova posjeta, sve sami dokazani mrzitelji Hrvata i svega hrvatskog. Svima njima je Milanović, pa makar i nenamjerno gurnuo prst u oko.:zubo

NorthStand
12-02-2014, 12:27

i ne samo to, da nije došo, ne bi bilo ove reakcije kako unitarista iz bosne, tako i redateljice Jasmile koja je siguran sam bar malo otvorila oči Zoki, kad je u pitanju cijela ova galama o bezobrazluku koji bošnjaci prezentiraju u bosni već godinama, a za koje nikakve sankcije ne trpe niti ima ikoga da ih ukori za to sve što rade. dakle, dobro je iz više razloga da je to koliko god glup i retardiran ponekad bio Zoki vidio svojim očima, i čuo reakcije svojim ušima, jer siguran sam pošto je on dosta onako osvetnički nastrojen, znati se čisto zbog tog svog ega revanširat na sve ovo izgovoreno na njegov račun, a to će u prenesenom riječniku znači jači angažman oko problema hrvata u bih. ne zbog ljubavi dakle, već čiste sujete, ali svaka pomoć je dobrodošla ne treba gledat nikome u zube dok ti darove nosi. :D

Eugen Savojski
12-02-2014, 12:30
Evo oglasila se i ova preparirana kuja Mirela Holy ,

"Posjet premijera RH Zorana Milanovića Mostaru smatramo nedopustivim miješanjem u unutarnje stvari nama susjedne zemlje" .:crveni

Inkvizitor
12-02-2014, 12:41
kako ti objašnjavaš njihov sukob
pogotovo piculine teške riječi na računa zlatka i željka
jel to picula govori sam od sebe
ili je sdpbih u nemilosti europskih socdemokrata
pa ovaj pritrčao da cipelari

Ne znam , može biti i to. Jer europski socijaldemokrati su "zaraženi", ne toliko kao SDP RH naravno, kao oni nije nitko, tim LGBT-izmom i favoriziranjem neuropskih vrijednosti, dakle nisu turbonacionalisti kao što je to npr SDP Bih koji je najekstremnija nacionalistička partija bosanskih muslimana.

jer ja ne mogu drugačije protumačit taj napad na "sestrinsku" stranku u BiH..niti u Milanoviću mogu vidjeti išta što većina vidi.

jer da je on takav kakvim ga se predstavlja ne bi on nasilno uvodio ćirilicu u Vukorav. Ako nema respekta i minimum osjećaja za Vukovar i patnju tamošnjih Hrvata ne vidim zašto bi je imao za BiH Hrvate. To je meni nelogično i uostalom ja u Mostaru nisam čuo da je on uopće spomenio Hrvate..njihova prava, potlačenost( kojoj je on doprinio, malo al skromno što je vidljivo gore na clipu) ili išta slično..samo je bilo kukanje kako se sa BiH šuta što namjerno što iz neznanja..pa su to vidjeli i EU i nije im se svidjela kritika koju je Milanović tamo izrekao i traže od njegaprijedlog, savjet..

Oni koji kažu, ma samo što se pojavio to je dovoljno. E pa meni nije. A to što je digao živac musliamnskim esktremisitma a i domaćim, to mi ništa ne znači ..jer koliko je god niska njihova točka ključanja toliko je naša visoka i zadovoljavmao se ne mrvicama, nego smrvljenim mrvicama od mrvljenih mrvica koje su od napravljene od praha većih deset puta samljevenih mrvica..

Inkvizitor
12-02-2014, 13:13
Nešto je i Miloš napisao na ovu temu.

http://www.slobodnadalmacija.hr/BiH/tabid/68/articleType/ArticleView/articleId/235770/Default.aspx

NorthStand
12-02-2014, 21:39
i zadovoljavmao se ne mrvicama, nego smrvljenim mrvicama od mrvljenih mrvica koje su od napravljene od praha većih deset puta samljevenih mrvica..

:naklon

dovoljno je reći, delminius vulgaris. :kez

pdv
13-02-2014, 22:47
Hrvati su inače narod koji sve brzo zaboravlja bez obzira bila očajni ili super sretni i zadovoljni. Ne znam samo kako ne shvaćaju da ova politika niti ovi ljudi uopće nemaju ništa zajedničko s njima niti im žele nešto dobro. Da su se kojim slučajem sukobili Hrvati i Bošnjaci slušali bi danima o tome kako su Hrvati divljaci i kako je njihovo ponašanje nedopustivo. Ali ,eto, ovaj put ponašanje naroda nije bilo predvidljivo nito očekivano pa je Zoki ispa nekakv pozitivan lik u cijeloj priči. Dam što god hoćete da je išao sa skroz drugom namjerom u Mostar ali mu se dobro odigralo.

Mislim da bi nam svima bilo puno bolje kada bi se više držali one stare: "Ne vjeruj Danajcima ni kad darove nose".