PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Počešo se on po glavi

Inkvizitor
08-02-2014, 14:40
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3577-Po%C4%8De%C2%9Ao-se-on-po-glavi

ljuta trava
08-02-2014, 14:44
Čim je EU odbio unitarne ideje , odmah su odjednom sljedbenici Valtera postali jako gladni , i ne pomažu više zlatne kašike .
Ne pomaže bolan zlatna kašika kad je tanjur prazan , a glava puna istine sa Fata Tv -a .

sagitarius
08-02-2014, 15:12
Karakteristično koliko se to sve podudara sa stavom koji je došao pismeno iz EU, jer još se tinta na pismu nije ni osušila kada je dat signal da se započnu neredi u dijelu Federacije sa bošnjačkom večinom...

Ovo je očajnički potez da se spasi što se da spasiti metodom svršenog čina, ukidanjem županija pod izlikom socijalnog nezadovoljstva..., jer je jasno da je EU proniknula u velikobošnjački projekat i da se Hrvati neće dati manipulirati niti dozvoliti da im se bira ne samo član Predsjedništva, nego i ministri i zastupnici i direktori javnih poduzeća,ljudi u upravi...

Da se stvar ne bi provalila trebalo je isprovocirati Hrvate da se i oni pridruže cijeloj ovoj fortutmi, jednako kao i Srbi..., no očigledno nije se nasjelo.

Inkvizitor
08-02-2014, 15:23
Ja mislim da oni nisu htjeli nit je njih briga hoće li se Hrvati pridružit ili ne. A pogtovo Srbi. To ih uopće ne zanima.

Ali kad je udar išao na županije kao jedine još preostale jedinice gdje Hrvati imaju svoju vlast kakvu takvu, i svoje izabrane predstavnike onda je jasno o čemu se radi.

To što je usput spaljeno još ponešto, to ništa ne znači. pa neće valjda očito radit tako da nema sumnje. Treba to malo zakamuflirat.

Od svih problema njiam najbitnije ukinit županije/kantone..koji su eto slučajno jedini još ostali nazauzeti. Dajte nemojte me zajebavat.

ljuta trava
08-02-2014, 15:26
Spontano , ovo je valjda trebalo pokazati kao eto i Hrvati spontano trgaju hrvatski barjak , što li ...

http://static.klix.ba/media/images/vijesti/140207091.21_xl.jpg

Rimokatolik
08-02-2014, 16:12
Eh ovaj snimak je bio na FTV-u par momaka je pred zgradom neznam kojom raspojasao nasu zastavu,jebo sam im sve i sljedece sto se prikaziva je tuca pored nekakve trafike to je ova slika balije pretukle nase vjerojatno je zastava otisla u kurac sto naravno FTV nije prikazao nego je bio samo pocetak tuce . Zeljeni su vjerojatno predstaviti zajednistvo mostaraca dok je među kretenima bila saka nasih koje treba na kolac nabit . Pa Hrvati prosvjedujte s balijama jebem vam mater u picku

franjevac
08-02-2014, 18:16
čitam zahtjeve prosvjednika iz tuzlanskog kantona
tiču se istraživanja korupcije u firmama i smjenom vladajućih sa stručnim kadrom
to je u redu
no ovima iz sa i mo
jedini cilj je bilo rušiti
meni je samo krivo što se policija u mostaru pokazala nesposobnom
jer tamo prosvjedi nisu kao u zenici i sarajevu
bili toliko masovni i nabrijani
glavninu su činila djeca

sagitarius
09-02-2014, 11:17
Paljevinom županijskih zgrada i dokumentacije s jedne strane prikriva se kriminal onih koji su tu sjedili pa je i jasno kome je u interesu ovaj palež koji se dogodio u dijelu Federacije sa bošnjačkom večinom.

S druge strane, upitna će biti isplata plaća svim korisnicima proračuna narednog mjeseca..., što će donijeti nove valove nemira...

Nekom je u interesu da izazove opći kolaps kako bi "resetirao" stanje u federaciji i uspostavio novi unitarni poredak bez županija u ovom entitetu, čime bi se metodom "svršenog čina" poništio stav Parlamenta EU koji je upućen BiH vlastodršcima i izigralo upozorenje Vijeća Europe.

Promjenom i rušenjem ionako nelegalne federalne vlade u kojoj nema večinskom voljom hrvatskog naroda izabranih predstavnika ovog naroda, upitna će biti isplata mirovina i opet isplata korisnicima proračuna, što će Federaciju odvesti u jako neizvjesne vode anarhije, što naručiteljima vandalističkih orgijanja još nije jasno da "bošnjačka revolucija" može napraviti red samo među Bošnjacima, ali ne i ostala dva naroda u BiH.

NorthStand
11-02-2014, 10:57
Eh ovaj snimak je bio na FTV-u par momaka je pred zgradom neznam kojom raspojasao nasu zastavu,jebo sam im sve i sljedece sto se prikaziva je tuca pored nekakve trafike to je ova slika balije pretukle nase vjerojatno je zastava otisla u kurac sto naravno FTV nije prikazao nego je bio samo pocetak tuce . Zeljeni su vjerojatno predstaviti zajednistvo mostaraca dok je među kretenima bila saka nasih koje treba na kolac nabit . Pa Hrvati prosvjedujte s balijama jebem vam mater u picku

Srbi kad su došli postavljat temeljac za ferhadiju u banja luku, dočekali ih zapalili autobuse i tri balije mrtve, očito jedino to razumju. omekšali smo previše, treba to gazit i tamanit nema druge.

ja ne znam šta mi hrvati non stop glumimo dobrotu na spram te bagre, može li mi itko reći koja je suštinska razlika između njih i srba? šta me netko stvarno hoće uvjerit, da oni nama žele išta bolje nego Srbi ili Izetbegović sigurno puno ljepše razmišlja o hrvatiam od Dodika, daj me nemojte zajebavat, to su ista govna i isti plan imaju za hrvate dapače, muslimani su sada 10 puta veći problem jer Srbi ne kidišu više na ovaj dio koji sada kontroliraju Hrvati, dok muslimančine itekako kidišu i hoće uspostavit totalnu kontrolu na djelu koji sada kontroliraju Hrvati, prema tome malo manje čitajte razne sarajke koje ovdje ko i po ostalim portalima samo šire laž i mitomaniju prve kategorije, ko i Srbi 1991.

a muslimani ko broj jedan, kad se pogleda šta su sve napravili u središnjoj bosni i hercegovini od rata na ovamo, oni su u najmanju ruku nama jednaki neprijatelji ko i Srbi, niti veći niti manji, i šta bi ja onda ili bilo tko njih tretirao drugačije nego srbe, i mislio o njima išta drugačije nego o srbima? to je ista bagra, samo s različitim ciljevima, a to što su im ciljevi drugačiji me iskreno zaboli kurac kada su i jedni i drugi najveći destabilizatori BiH ko države. ne trebaš biti previše pametan, niti živjet u BiH da bi došo do tog zaključka. ali naravno, kao i uvijek za sve su krivi Hrvati i omraženi Tuđman, kao i Milanović koji se drznuo posjetiti Mostar nakon njihovog paljenja, i još se bagra ima obraza čudit da šta on posjećuje, ma nećete se morati čudit više kada vas istjeramo iz bugojna istočnog mostara i ostalih gradova koje ste znamo kako naselili i s kojim ciljem. a do tada se kurčite, odzvonit će vama i biti će jako bolno za tadžikistance iz bosne i hercegovine isprovociraju li reakciju hrvata kako iz bih tako iz hrvatske, neka ne zaborave da se sada i hrvatska može samo centrirat na stanje u bosni pošto krajine više nema. a vjerujte mi nitko sretniji od mene da započnu kavgu, jer ćemo im se u tom slučaju s punim pravom moći najebati majke.

Rimokatolik
11-02-2014, 16:06
Oni su gori od Srba , sa Srbima znas na cemu si , na noz :) ali ljudi u Hrvatskoj jebiga nikako da shvate kakva su prijetnja Muslimani .
Prefigane namazane ulizice ali opet klima sto se tice njih se i u HR mijenja jer sve vise ljudi shvaca sta su i tko su oni . Sve manje ih se naziva "simpaticnim Bosancima" a sve vise pravim imenom Turci !