PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Udri Mujo u šargije..

Inkvizitor
07-02-2014, 12:01
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3576-Udri-Mujo-u-%C2%9Aargije..

ljuta trava
07-02-2014, 12:25
Zar im nisu obećavali zlatne kašike ????

--Što sad odjednom bi , tako napredna jadna i jadnija .

Zar Varta nije izgradila obećane tvornice ???

---E sad bi Hrvati možda trebali reći :-Nije to naš rat ....ili stajati sa strane i navijati dok se mlate Mujo i Suljo .

Marta
07-02-2014, 12:27
Ma sve je to med i mlijeko .... samo se nama cini :zubo:misli

galija
07-02-2014, 12:36
Iako je gospodarska sutuacija kritična i na hrvatskim područijima
ovo definitivno nije "naš rat"...Oni su birali pa nek i prosvjeduju.
U BIH nikad nije problem gola egzistencija...odlična rečenica
I zato Hrvati nemaju šta tražiti na ovim protestima.
Priključiti se protestima pod pritiskom egzistencijalnih problema,u ovom trenutku,po meni je skoro pa nacionalna izdaja

sagitarius
07-02-2014, 12:38
Naravno, ma koliko koincindentno bilo da se nemiri za sada odvijaju u četiri kantona/županije sa večinskim bošnjačkim stanovništvom i ma koliko iz SDA tvrdili da su nemiri izazvani iz nekih centara van države, rano je donositi bilo kakve zaključke, mada se neminovno nameče jedan, a koji se i više nego očigledno odnosi da činjenicu da prosvjednici ultimativno traže rušenje županijske vlasti.

To može da indicira težnju stvaranja Federacije bez županija, što ima stanovitu političku težinu u godini u kojoj se moraju promijenuti Ustav i Izborni zakon, u kom smislu su upravo juče došli stavovi EU o BiH, ukoliko se ne želi ponavljanje situacije da Hrvatima opet drugi biraju političke predstavnike.

Kažem rano je još uvijek za donošenje zaključaka i stvari ne treba prejudicirati i ishitravati, ali s obzirom na ječerašnju Zukićevu izjavu ima se smisla zamisliti i upitati da li je na pomolu još jedna igra, slična onoj o JMBG.

franjevac
07-02-2014, 12:48
pročitao sam vijest koja mi se čini nevjerovatnom
da se u širokom pa i u banja luci najavljuju prosvjedi
koliko je ovo izgledno

ZGabriel
07-02-2014, 12:53
pročitao sam vijest koja mi se čini nevjerovatnom
da se u širokom pa i u banja luci najavljuju prosvjedi
koliko je ovo izgledno

bit će pet šetača, kao i u Mostaru. :nezna

ogledalce
07-02-2014, 13:12
a štaš u HB teče med i mliko , imamo svoje političare koje se brinu za svoj narod , pogotovo Bubimira, i onakve pječke ko on, mi ne tribamo prosvjedovat, nisu nam ukinuli skrb i ne hapse HVO branitelje, imamo svi posao i šta nas briga , mi živimo u Sibiru, nama je lipo,,:misli

sagitarius
07-02-2014, 13:16
Prosvjedi u nekom obliku nisu isključeni niti u drugim gradovima u BiH, jer uvijek ima ljudi koji iskreno idu, ali nemaju cjelovitu spoznaju o prirodi prosvjeda sve dok im se ne ukaže da se njima manipulira.

Postoje i oni drugi koji idu po "zadatku", počesto i plaćenici i naravno u masi se uvijek nađe i dovoljan broj kojekakvih mešetara kriminalaca i probisvijeta koji će uvijek svoju pozornost držati na mogućnosti da se nešto opljačka ili bar izđepari.
Teško je očekivati masovnost u Banjaluci, zapravo je nevjerovatna, a u županijama sa hrvatskom večinom po svoj prilici prosvjedi će biti ograničeni na bošnjačku populaciju ukoliko ih uopće i bude.

Eugen Savojski
07-02-2014, 13:28
DOĐITE SVI KOD MENE NA MAKARONE SA SIROM !:zubo:nezna

Cijenjeni komentatori ne nasjedajte na ovu lažnu vijest, to ja samo razjebavam bošnjacima prosvjede .:vidiga

Eugen Savojski
07-02-2014, 14:10
E ovo je provjerena informacija za prosvjednike u BiH : Stigao je krumpir iz Amerike ali nije oguljen ! :vidiga:juhu

ljuta trava
07-02-2014, 16:19
Čitam na klixu da prosvjednici pjevaju himnu ?????

Marta
07-02-2014, 16:40
Sta su muslimani mislili da im uz vlast koja obecaje nestanak Hrvata dolazi gospodarski razvoj, ekonomski boom, porast zivotne kvalitete. Kad su vidjeli da Hrvati nisu jos nestali, mada imaju cak i uzlaz u EU, a od njihovih obecanja ostala samo laz i losiji zivotni standard i to iz dana u dan, idu protestirat s varta lakrdijom i titinom slikom ... ovo je sprdnja nad sprdnjama ... uspijeh im je na dohvat ruke :cheer:yess

SarajkaDjevojka
07-02-2014, 17:39
Neredi u TZ su počeli zato što je jedan nekada jak industrijski grad bukvalno pred kolapsom. SVA poduzeća koja su nekad bila uspješna ili su pod stečajem ili čekaju stečaj. I oni koji rade plaće ne primaju mjesecima a ni mirovinsko im se ne uplaćuje. Pojedinačno protesti radnika poduzeća Aida, Dite, Polihema, Tehnograda i sl traju mjesecima no bez nekog većeg odjeka u javnosti. Ljudi su trazili svoja prava, neisplaćene plaće, socijalno i mirovinsko.
Zadnjih dana situacija je eskalirala jer su se radnicima pridruzili i nezadovoljni i nezaposleni gradjani, studenti, radnici na crno koji prezivljavaju od 300km. Zvaničnici u vladi TK umjesto da se obrate prosvjednicima mislili su ugušiti proteste pendrečenjem i policijskim snagama. Uglavnom to nasilje policije izazvalo je još veće nezadovoljstvo te su ljudi počeli da kamenuju, pale i bacaju što stignu po policijskim snagama. Zgrade su u plamenu danas.
Ovi protesti u TZ počeli su sasvim sigurno spontano zbog već navedenog u gornjem dijelu posta. Medjutim trenutno se situacija proširila i na druge gradove u FBiH. U DB zarobljen je Anton Domić gradonačalnik. Iz TZ javljaju da ima i zrtava. Uglavnom bilo kakvo likovanje po mom mišljenju je uzlišno bez obzira što je isceniralo dalje ove dogadjaje i prenijelo situaciju iz TZ na Sarajevo, Zenicu, Bihać i sl.

ljuta trava
07-02-2014, 17:50
Neredi u TZ su počeli zato što je jedan nekada jak industrijski grad bukvalno pred kolapsom. SVA poduzeća koja su nekad bila uspješna ili su pod stečajem ili čekaju stečaj. I oni koji rade plaće ne primaju mjesecima a ni mirovinsko im se ne uplaćuje. Pojedinačno protesti radnika poduzeća Aida, Dite, Polihema, Tehnograda i sl traju mjesecima no bez nekog većeg odjeka u javnosti. Ljudi su trazili svoja prava, neisplaćene plaće, socijalno i mirovinsko.
Zadnjih dana situacija je eskalirala jer su se radnicima pridruzili i nezadovoljni i nezaposleni gradjani, studenti, radnici na crno koji prezivljavaju od 300km. Zvaničnici u vladi TK umjesto da se obrate prosvjednicima mislili su ugušiti proteste pendrečenjem i policijskim snagama. Uglavnom to nasilje policije izazvalo je još veće nezadovoljstvo te su ljudi počeli da kamenuju, pale i bacaju što stignu po policijskim snagama. Zgrade su u plamenu danas.
Ovi protesti u TZ počeli su sasvim sigurno spontano zbog već navedenog u gornjem dijelu posta. Medjutim trenutno se situacija proširila i na druge gradove u FBiH. U DB zarobljen je Anton Domić gradonačalnik. Iz TZ javljaju da ima i zrtava. Uglavnom bilo kakvo likovanje po mom mišljenju je uzlišno bez obzira što je isceniralo dalje ove dogadjaje i prenijelo situaciju iz TZ na Sarajevo, Zenicu, Bihać i sl.

Sad će Sejdo Komšić to sve smiriti .Samo što nisu stigle zlatne kašike .

TheBronxBomber
07-02-2014, 18:15
Poslat ce im RH mirovnu misiju na celu s Josipovicem, Mesicem i Zoranom Milanovicem. Mogu skupa zazivati Tita i osudjivati "losu politiku" Franje Tudjmana.

Isti Franjo Tudjman je nudio BiH muslimanima federaciju (to je cak potpisano u Daytonu) s RH!!! koja bi bila kakav-takav izlaz iz beznadezne situacije u "No man's landu."

Ali bi najprije morali odbaciti svoju bosansku/bosnjacku sovinisticku sklonost/radikalni Islam i sve sto vjesto prekrivaju velom "antifasizma," "gradjanstvom" i zaljenjem za Jugoslavijom.

ogledalce
07-02-2014, 19:08
a kad misle Hrvati HB digniti svoje dupe pa oplest po političiarima ko musle:misli

Eugen Savojski
07-02-2014, 19:55
a kad misle Hrvati HB digniti svoje dupe pa oplest po političiarima ko musle:misli

Dragi Bog ti dao pameti ili i to malo uzeo,

ne tiču se Hrvata ovi prosvjedi, a mungose jebo

onaj tko im zlatne kašike obećao.:misli

ogledalce
07-02-2014, 20:09
Dragi Bog ti dao pameti ili i to malo uzeo,

ne tiču se Hrvata ovi prosvjedi, a mungose jebo

onaj tko im zlatne kašike obećao.:misli

imam ja pameti i jebe se meni za musle , nego kad mi mislimo dići dupe i udarat na naše lopove ko musle,,
kad vidim one naše nabigze od političara ,mrak mi pane na oči :toljaga

sagitarius
19-02-2014, 15:49
imam ja pameti i jebe se meni za musle , nego kad mi mislimo dići dupe i udarat na naše lopove ko musle,,
kad vidim one naše nabigze od političara ,mrak mi pane na oči :toljaga

Nećemo još po našim, jer ne treba goniti vodu na tuđi mlin. :mardar
Naši još mogu sačekati, ai nisu bili toliko loši...:kez

NorthStand
19-02-2014, 17:34
odlična kolumna, sve rečeno. :kruna