PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Koalicija SBB - DF, izbori 2014

Inkvizitor
05-02-2014, 17:25
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3574-Koalicija-SBB-DF-izbori-2014

DzoniBG
06-02-2014, 00:39
Kakva perverzija od koalicije :facepalm

Za Fahru se zna da je dobar trgovac... on me i ne cudi...

Komsic sa druge strane, ideoloski na totalno suprotnom polu od Fahre, zadojen titoizmom... iako se pokazalo da nema skrupula kad je u pitanju dolazak na vlast, ovakve egzibicije nisam mislio da ce praviti.

Ne mogu ni da zamislim kakvi ce to biti predizborni skupovi... u halama i Fahrini klimoglavci, avazovi terijeri, sitni krimosi... a sa druge strane Bosanci i Hercegovci, graDZani... svi na gomili...ojha...

SarajkaDjevojka
06-02-2014, 11:22
Ja mozda naivno razmišljam no do kraja zivota ću misliti da prosječni Bošnjak glasavši za Komšića nije išao na ideju kako podvaliti Hrvatima. Ljudi su bili izmanipulirani, a SDP je vodio tu neku kampanju multietničnosti. Bošnjaci kakvi jesu naivno su dali glas Komšiću. Znači ovdje ne govorim o stranačkim podguzima već nekom Zaimu iz Zenice koji je radio u zeljezari, Adilu iz Sarajeva ili Seniji bankarskoj sluzbenici iz TZ. Prosječnim.
Sjećam se doba kad bila ta kampanja multi- kulti BiH do Drine. Zeljka su prestavljali kao supermena iz BiH.
Te spasio trudnicu i maltene porodio bebu na putu Zenica-Sarajevo, te vratio neke poklone diplomatama i to vrijedne i sl.
Što se pak Fahre tiče o njemu sam se izjasnila na temi. Posebnoj.

Ni jedan ni drugi nemaju kapacitet za bilo što konkretno napraviti. Na kako simpatično Zeljko izgledao kao dječak iz susjestva on je politički promašaj, a Fahro opet ima dovoljno novaca da s drugima unaprijed osmisli neke političke akcije i zatalasa kratkotrajno političku scenu u BiH.

Zao mi je iskreno što Suljagić nije smireniji. Gledala sam ga u par navrata no vidi se da ima potencijala no nazalost ne i strpljenja.
Mislim da je retorikom iz RS-A pogodjen emotivno i lično i tu se u potpunosti izgubi.
Kontrola mu se svede na granicu pristojnosti.

SarajkaDjevojka
06-02-2014, 11:31
Što se Srba tiče najopasnija politička ličnost trenutno je Ognjen Tadić, za koga se šuška da će zamijeniti Dodika ako " udruzena opoziciona koalicija" skine SNSD s trona.
Dovoljno je mlad i dovoljno ekstreman da ga treba uzeti zaozbiljno. Uz to u potpunosti je smiren, dovoljno elokventan i kulturan za dijalog na bilo kom nivou. Stvarno posjeduje sve prednosti odnosno vrline za vrsnog političara koji će ići na śtetu i Hrvata i Bošnjaka u RS-u podjednako.

Za hrvatsku političku scenu ne znam što bi rekla. Raspudić je dobar, no koliko sam shvatila ne namjerava se stranački opredijeliti niti općenito baviti politikom.

Mozda VI da napravite presjek koga vidite u budućnosti nakon Čović ere kod vas.

Eugen Savojski
06-02-2014, 12:53
"Ljudi su bili izmanipulirani, a SDP je vodio tu neku kampanju multietničnosti. Bošnjaci kakvi jesu naivno su dali glas Komšiću".vidiga:zubo

Ovo je provala mjeseca , naivni bošnjaci se dva puta "zajebaše" pa dadoše glasove Sejdi Komšiću.:smijeh:smijeh:smijeh

SarajkaDjevojka
06-02-2014, 19:35
Nije bolan nego je Suljo iz Zenice polupismen imao zelju majorizirati Antišu u Čapljini.
Iako nema veze što ta riječ znači ..

Rekla sam stranački podguzi i njihove familije na stranu!