PDA

Pogledaj Full Version : Čačić izbačen iz HNS-a

caporegime
15-01-2014, 19:59
hoće li izbacivanje čačića podignuti tu jugofilnu strančicu ili će doći do raspada?
kako će se po tom pitranju podijeli članstvo koje se u hns-u dijeli na jugofašističke kvislingte te male i srednje poduzetničke malverzante koji žele benificirati od partijske pripadnosti.

u sukobu dvije vrste otpadi smrad koje od njih će prevladati?

HVO-110
15-01-2014, 20:13
Najbolje bi bilo da i jedan i drugi smrad završi, tamo gdje mu je i mjesto, u septičkoj jami, te da nestane s političke scene...
Čudno da su se ova govna počela međusobno glodjati, valjda se smanjio kolač od kojeg se može krasti i glumiti uspješne poduzetnike

Inkvizitor
15-01-2014, 20:18
Ni meni nije jasno da su se glodari počeli gložiti.

Ta orjunaško lopovska stranka koja tragikomedijom nosi naziv hrvatska pa još narodna apsurd je sam po sebi.

Do sada su bili lojalni u svom lopovluku..spoj eklatantnog lopova Čačića i Orjunašice Pusić godinama čerupaju najprimamljivije kolače tj.tvrtke.

Povijesni je apsurd da su im uporišta čisto hrvatski krajevi na sjeveru zemlje.

Dobro, ima tu masa čistog interesa i uhljebljivanja ali ipak.

Nije mi jasno da kad im je tako dobro išlo u lopovluku da se samouništavaju iako bi nestanak te protuhrvatske lopovske stranke bio veliki dan za hrvatsku državu i Hrvate kao narod.

NorthStand
15-01-2014, 20:19
Čačić je megalomančina, kao što je i Tito bio megalomančina hedonist i šta sve ne, ali nije mi toliko mrska ta njihvoa megalmanija koliko politika koju vode. prezentiraju se ko nekakvi spastilji hrvatske, a zapravo je vode u propast.

ništa čudno, cijeli svoj život i karijeru posvetili su borbi protiv hrvatske, pa shodno tome ne treba se čudit ovom bratoubilačkom ratu za prevlast i vlast.

to su gladne hijene, uvijek željne novca i moći. takvi su od 1941, od kad su se u šumi prvi put sastali pa sve do danas. ne treba od njih očekivat neke velike mentalne zaokrete, ipak su to vrlo ograničeni ljudi koji imaju ograničene potrebe za sebe i svoj uzak krug ljudi. briga njih za državu i narod, da je drugačije ne bi država bila u ovakvom stanju. i HDZ je suodgovoran za to sve bez ikakve dileme, ali ovdje je ipak tema Čačić veliki ekonomski mag koji se povuko ne nakon 9 mjeseci kako je obećo, već tek kada su ga u zatvor strpali! a i to je upitno, jer koliko vidim više je na slobodi nego u bajbukani. dakle, farsa u režiji vladajućih i tu je prisutna, i ne bih se začudio da opet Milanović ima prste u tome svemu, jer je opće poznato kako je Kajia iskoristio u pokušaju da preotome istru IDS-u, a sada mi se čini da pokušava preko Čačića i njegovih preotet dio kolača HNS-a, baš dobro što taj novopečeni boljševik vodi ovakvu kretensku politku, on je čvrsto jamstvo razvaljivanja crvenoguzih majmuna na idućim parlamentarnim izborima. kud sreće da imaju više takvih budala, pa će manje biti prilike da ugledaju vlast tako skoro nakon što konačno siđu s nje.

Orgasmatron
15-01-2014, 21:20
Dakle propade HNS: To je dobra vijest. :)

ZGabriel
15-01-2014, 21:30
Dakle propade HNS: To je dobra vijest. :)

neće to ići samo tako. :zubo sad će biti makljaže i povlačenja po blatu, nadam se.

ali nek je započelo na današnji dan. nadam se da će Vesnica dugo pamtiti 15. siječnja.

moonlight
15-01-2014, 23:05
Bit će više mjesta u liftu, ja razumijem Vesnu, pa nećeš me sad ti skidati s pijadestala, taman kad sam osjetila ono za čime uzdišem.
Ja sam uvjeren da ta žena vjeruje i u drugi mandat koalicije, a čak i svoju premijersku priliku...
A lijepo joj je davno rekla Savka, puno ljepše i ukusnije od Kovačevića.

totalna steta
16-01-2014, 08:45
Bit će više mjesta u liftu, ja razumijem Vesnu, pa nećeš me sad ti skidati s pijadestala, taman kad sam osjetila ono za čime uzdišem.
Ja sam uvjeren da ta žena vjeruje i u drugi mandat koalicije, a čak i svoju premijersku priliku...
A lijepo joj je davno rekla Savka, puno ljepše i ukusnije od Kovačevića.

ja mislim da ona samo ceka priliku da zamjeni zokija.
ima ona muda i gazit ce prema tom cilju.
dobro je sta hns ima uglavnom podrsku u sz djelovima hrvatske koji su caciceva glasacka baza,tako da bi im se lako mogla desiti sudbina hsls nakon raskola da postanu marginalna stranka kao i oni.

nije mi jedino jasno kako je jedna narodnjacka stranka centra mogla skrenuti tako lijevo i iznjedriti ovakve face u vrhu stranke,
ipak su savka i tripalo imali dosta veliki ugled u nasem narodu.

Stiliana
16-01-2014, 10:01
ih, kad ljubav zamijeni mržnja :cerek

Inkvizitor
16-01-2014, 10:19

što samo govori nešto o hrvatskom narodu..

Humphrey
16-01-2014, 10:38
Sad još samo HNS izbaciti iz politike.

Bismarck
16-01-2014, 11:40
Poznam jednog lika, sasvim slučajno se srećemo u vezi posla, malo stariji čovik ima više i od 50, Zagrepčanin kojemu je djed bio voditelj istaržnog zatvora u ZG čitava familija partizani, i on sam ljevo skroz ali ne podnosi ni sdp a napriča mi se o partizanskom zločinima po Zagrebu i okolici ko da je sa Širkoga Briga. Uglavnom, čini mi se da nije loš čovik a nije ni glup, iako meni politički sa suprotne strane apsolutno realan po većini pitanja. Iznenađujuće s obzirom na svoju i obiteljsku povijest, netipično za njih, čak kaže da je najveća greška hrvatske politike zadnjih 20 godina izostanak lustracije. I po pitanju Perkovića i udbe sve kao da se ovdje informira, mislim da je i sudionik Domovinskog rata...
Uglavnom, on je bivši hns-ovac, odjeba ih je još davno kada se pusićka tamo nametnula, očima je ne može vidjeti. Još davno sam čuo od njega da "bu ona skroz razjebala stranku a i ovak je već razjebana"

Neka, neka nek se glođu. Ja odavno tvrdim da nije milanović premijer već je pusićka ta koja kolo vodi. I zato je ovo dobro jerbo rješavanjem Čačića napravila si je masu oponenata u samoj stranci a ako tamo padne pada i amo. Viel gut, viel gut...

Inkvizitor
16-01-2014, 12:27
Dakle ako je taj razočarano skužio da će Vesna Pusić razjebat HNS..pa mogao bi joj se to pisati u plus.

A tko bi njemu ostao u stranci da je provedena lustracija..

totalna steta
16-01-2014, 12:48
Dakle ako je taj razočarano skužio da će Vesna Pusić razjebat HNS..pa mogao bi joj se to pisati u plus.

bogami,falilo bi ih dosta i u drugim strankama,cak i onim drzavotvornim!

hns predvidjam sudbinu hsls,dok mi je hsls-a zao jer smatram da fale na hrv politickoj sceni,hns-u zelim sto strmiji i brzi pad

Bismarck
16-01-2014, 13:05

A šta ću ti reć nego je, tako je

ZGabriel
16-01-2014, 19:51
http://www.politikaplus.com/novost/95255/jubilej-gospodina-cacica-kako-ga-je-zivog-pokopala-hns-ova-vucja-druzina

:rofl :kokice1

NorthStand
17-01-2014, 16:33
Savka osnovala taj HNS, iako mi nikad nije ležala ni ona ni HNS. (stari joj je bio puno bolja verzija, palio mađarsku zastavu na trgu bana jelačića) jednostavno to je previše liberalna i prefleksibilna politika koju je ona propagirala, a još kad je Mesić preuzeo stranku pa Pusić i Čačić, ja stvarno ne znam kako netko s želucem u stomaku može glasat za te panjeve?

to je meni uvijek bilo nejasno, poštujem da svaki čovjek ima pravo na izbor i različit pogled na politiku i političke stranke, ali SDP HNS IDS Laburisti to je takva nakupina propaliteta svih vrsta da ja to jednostavno ne mogu prožvakat niti razumjet kako netko može glasat za navedene? šta bi ti debili još morali napravit, da ljudi shvate da oni nisu vrijedni ničega do prijezira?

HDZ isto, kako je vodio politiku u posljednjem desetljeću, još dobro i kotira u saboru. ali on je samo light verzija SDP-a i tih nakardnih strančica s tobožnjeg "lijevog centra" koje su zapravo boljševičko srpski centar za širenje mržnje prema hrvatima i hrvatskoj državi. točno to oni prezentiraju, a HDZ pod paskom Sanadera praktički je bio klonirani boljševički prirepak SDP-a. siguran sam da su i njega udbaši vrbovali da radi ono što radi, zato ih nije ni dirao ali zato je lijepo završio, šteta što u hr nema smrtne presude Sanader ju je definitivno zaslužio, ali i ne samo to nego bi bio odličan primjer drugim HDZovcima kako će proći, neka budu vodili izdajničku politiku. i to zapravo važi za sve naše stranke, bilo bi najbolje kada bi se za politički kriminal i izdaju nacionalnih interesa uvela smrtna kazna, mislim da bi to radikalno smanjilo glupost naših krajnje retardiranih i anacionalnih političara koji misle da mogu lagat krast i prodavat svoj narod za judine škude.

TheBronxBomber
17-01-2014, 16:39
nije mi jedino jasno kako je jedna narodnjacka stranka centra mogla skrenuti tako lijevo i iznjedriti ovakve face u vrhu stranke,

Savka, Tripalo - Hajduk, Dinamo :rolleyez
:zbunjen:

Nit je Hrvatska, nit je Narodna, nit je Stranka.

Jugoslavenska, Orjunaska, kriminalna interesna Skupina.

JOS.

totalna steta
17-01-2014, 16:46
Savka, Tripalo - Hajduk, Dinamo :rolleyez
:zbunjen:

Nit je Hrvatska, nit je Narodna, nit je Stranka.

Jugoslavenska, Orjunaska, kriminalna interesna Skupina.

JOS.

:bravo

nažalost danas su definitivno JOS

ali kad se sitim priča od oca,uvijek se sjećao sa sjetom savkinog vremena i zanosa koji je tad bio u hrvatskom narodu.
nemožemo sve naše što je bilo i šta se desilo samo crniti.
ovi danas šta su u hns-u nisu im dostojni čistit blato s cipela

Inkvizitor
17-01-2014, 16:56
:bravo

nažalost danas su definitivno JOS

ali kad se sitim priča od oca,uvijek se sjećao sa sjetom savkinog vremena i zanosa koji je tad bio u hrvatskom narodu.
nemožemo sve naše što je bilo i šta se desilo samo crniti.
ovi danas šta su u hns-u nisu im dostojni čistit blato s cipela

Savka je bila uz Vesnu do smrti..naslikavala se s njom na skupovima.

Savka i Tripalo su se pokazali u ratu.

I Šuvaru su skandirali ime na tribinama..

Eto u kakvom smo kurcu bili da smo morali Srbima kontrirat Šuvarovim imenom..

totalna steta
17-01-2014, 17:02
Savka je bila uz Vesnu do smrti..naslikavala se s njom na skupovima.

Savka i Tripalo su se pokazali u ratu.

I Šuvaru su skandirali ime na tribinama..

Eto u kakvom smo kurcu bili da smo morali Srbima kontrirat Šuvarovim imenom..

ma ja govorim o periodu 70-tih,šta mi je stari priča..ja sam se tada rodio šta ja znam.
kazu da je politika umijeće mogućeg.

zanimljiv podatak npr. da je udba prije dala putovnicu tudjmanu nego savki i tripalu?

Inkvizitor
17-01-2014, 17:05
ma ja govorim o periodu 70-tih,šta mi je stari priča..ja sam se tada rodio šta ja znam.
kazu da je politika umijeće mogućeg.

zanimljiv podatak npr. da je udba prije dala putovnicu tudjmanu nego savki i tripalu?

Tko zna je li njima i uzela..