PDA

Pogledaj Full Version : Idoli u blatu

Humphrey
15-01-2014, 17:28
Utječu li na vaše stavove o nekom vama omiljenom glumcu ili pjevaču njihovi skandali, otkrivene neke tajne i sl.?

Unosite li to novo saznanje o glumcu u gledanje nekog filma u kojem on glumi?

Je li vam Marilyn Monroe i dalje seks simbol i predmet požude iako je žena očito bila luda sto gradi?

Je li vam Michael Jackson ostao omiljen pjevač čak i nakon što se otkrilo da je pedofil?

skater
15-01-2014, 17:36
Zavisi, i da i ne, mada ne bi smjelo utjecati njegov/njezin privatni život i stavovi na percepciju njega/nje kao umjetnika/ce.

zaba1111
15-01-2014, 17:43
Mislim da ipak ne jer manje više svi su oni isti tako da ni nema nekog otkrića koje bi promijenilo stav, mozda jedino kod Mel Gibsona dok se isfuravao na katolike da je bilo malo favoriziranja, ali uglavnom nije značajno.

totalna steta
16-01-2014, 09:55
meni se stav promijenio 100% prema bori corbi.
do rata corba mi je bila jedan od drazih bendova u jugi,poslije mi se srozao do gadljivosti..

galija
16-01-2014, 10:31
meni se stav promijenio 100% prema bori corbi.
do rata corba mi je bila jedan od drazih bendova u jugi,poslije mi se srozao do gadljivosti..

meni isto:)
ja ne mogu isključiti mozak u "poimanju umjetnosti":zubo
odbijam slušati i TBF..čisto iz svjetonazorskih razmimoilaženja

Stiliana
16-01-2014, 10:39
Ovisi koliko je gadno to blato.
Roman Polanski, M. Jackson i slični su stvarno pre ... daleko otišli.
Monroe je bila 'luda sto gradi', ali kad čitaš o životu te žene, više ti je žao, nego što bi ti se gadila. Ne smeta me ako je netko od njih depresivan, suicidalan ili na bilo koji drugi način psih. bolestan ako pri tome nije ozlijedio ili zlostavljao druge.
Većina je umjetnika ionako trknuta na ovaj ili onaj način.

Politika me isto ne smeta ako ne ide u ekstrem... mogu slušat i TBF i Hladno Pivo iako mi izvođači idu na ozbiljno na živce. Ma mogu i Čorbu iako nikad ne bih otišla na njegov koncert, dok recimo na Hladno Pivo bih...

totalna steta
16-01-2014, 13:21
Ovisi koliko je gadno to blato.
Roman Polanski, M. Jackson i slični su stvarno pre ... daleko otišli.
Monroe je bila 'luda sto gradi', ali kad čitaš o životu te žene, više ti je žao, nego što bi ti se gadila. Ne smeta me ako je netko od njih depresivan, suicidalan ili na bilo koji drugi način psih. bolestan ako pri tome nije ozlijedio ili zlostavljao druge.
Većina je umjetnika ionako trknuta na ovaj ili onaj način.

Politika me isto ne smeta ako ne ide u ekstrem... mogu slušat i TBF i Hladno Pivo iako mi izvođači idu na ozbiljno na živce. Ma mogu i Čorbu iako nikad ne bih otišla na njegov koncert, dok recimo na Hladno Pivo bih...

meni su i hladno pivo i TBF ok za slusat,dapace jedni od boljih textopisaca.
koju politicku liniju oni podrzavaju ne utjece mi na to jeli imaju dobru stvar ili ne.
corba mi se zgadila na pocetku rata kad se ponasao ko zadnji lesinar..tako da mi je zgadilo sve ono dobro prije,a pogotovo sta mu sve stvari zadnjih 20 god sto sam cuo uglavnom smece.

Inkvizitor
16-01-2014, 13:48
Mogu poslušat Boru Čorbu bez obzira što je četnik.

On je Srbin, Srbenda, četnik je, ali me to ne šokira, ne iznenađuje me..još je plus za ove pobrojane umjetnik i poeta.

ovi jebivjetri koji su slavu stekli na plljuvanju po vlastitoj zemlji i da su neki kurac palac, iznad svega, šatrom osviješteni, me ne zanimaju 1%.

Taj TBF i poslušam ako je na radio stanici a jednom sam kupio i CD.

pjesme su im, idi mi dođi mi..a od ovog malog nadrkanka znam samo onaj refren..kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super..

eto da se on stisne uz nečije dupe i da šuti i meni bi bilo super..

totalna steta
16-01-2014, 14:00
Mogu poslušat Boru Čorbu bez obzira što je četnik.

On je Srbin, Srbenda, četnik je, ali me to ne šokira, ne iznenađuje me..još je plus za ove pobrojane umjetnik i poeta.

ovi jebivjetri koji su slavu stekli na plljuvanju po vlastitoj zemlji i d aus neki kurac palac iznad svegame ne zanimaju 1%.

Taj TBF i poslušam ako je na radio stanici a jednom sam kupio i CD.

pjesme su im, idi mi dođi mi..a od ovog malog nadrkanka znam samo onaj refren..kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super..

eto da se on stisne uz nečije dupe i da šuti i meni bi bilo super..

ma mjuza je definitivno stvar osobnog ukusa i ono sto ti uhu godi to slusas..meni tu nema bolje i gore,nije to sport,jednostavno sta ti se svidi to slusas.
sjecam se 80-tih kad su neki slusali azru samo zato sta je bila djir i kao neko hrvatstvo a uhu su im bili miliji neki drugi zvukovi.

tbf je meni dobar jer zna ubost oni splitski mot sa ulice i od nebulozne teme napravit dobru stvar.
hladno pivo isto kao i let3 ima plus jer su jedni od rijetkih na hrv sceni da mozes cut distorziju.

bora mi se zgadija mozda najvise jer smo odrastali uz njegovu mjuzu i bio nam je faca.

Inkvizitor
16-01-2014, 14:16
ma mjuza je definitivno stvar osobnog ukusa i ono sto ti uhu godi to slusas..meni tu nema bolje i gore,nije to sport,jednostavno sta ti se svidi to slusas.
sjecam se 80-tih kad su neki slusali azru samo zato sta je bila djir i kao neko hrvatstvo a uhu su im bili miliji neki drugi zvukovi.

tbf je meni dobar jer zna ubost oni splitski mot sa ulice i od nebulozne teme napravit dobru stvar.
hladno pivo isto kao i let3 ima plus jer su jedni od rijetkih na hrv sceni da mozes cut distorziju.

bora mi se zgadija mozda najvise jer smo odrastali uz njegovu mjuzu i bio nam je faca.

Čudno mi je to da si Boro zgadio kao Srbin što je četnik a ovi nisu a gora su govna od Čorbe.

ne vidim u njihovoj glazbi a pogotovo u tekstovima ikakvu vrijednost osim pošalica sklepanih na foru idi mi dođi mi.

splitsko stanje uma..pa ako je to to onda je to najbolje opisao Kuzma &Shaka Zulu.

Bora je faca i kad je četnik a ovi neće bit nikad..realno..oni svoju "slavu" zaslužuju jer su puvali u guzicu i bili na istoj liniji sa medijima i promotorima anacionalnog.

Bez toga su oni nitko i ništa..

Stavi ih na neko tržište gdje to nemaju i gdje se moraju izborit kvalitetom da prežive..sutra bi ih vidio u kanalu gdje kopaju da prežive

Bora je za njih gigant..

Inkvizitor
16-01-2014, 14:21
Što se tiče teme..ne ne utječe mi na stav ako se netko zavalja u blatu. Jer svi smo blatni. sad opet zavisi o čemu se radi. Ako netko namjerno napravi neke gadosti..naravno da ću promjenit mišljenje. Ako nekto posrne..ha..kome se ne događa.

Npr totalna šteta spomenu Džonija..jasno je da se ponaša kao totalna budala, priča kao budala i sere kao budala ali nikome ne škodi..njegov izbor..

Ali ja sam ga slušao, ko luđak sam ga slušao..i meni je on pjesnik, bio i ostao..

totalna steta
16-01-2014, 14:49
Čudno mi je to da si Boro zgadio kao Srbin što je četnik a ovi nisu a gora su govna od Čorbe.

ne vidim u njihovoj glazbi a pogotovo u tekstovima ikakvu vrijednost osim pošalica sklepanih na foru idi mi dođi mi.

splitsko stanje uma..pa ako je to to onda je to najbolje opisao Kuzma &Shaka Zulu.

Bora je faca i kad je četnik a ovi neće bit nikad..realno..oni svoju "slavu" zaslužuju jer su puvali u guzicu i bili na istoj liniji sa medijima i promotorima anacionalnog.

Bez toga su oni nitko i ništa..

Stavi ih na neko tržište gdje to nemaju i gdje se moraju izborit kvalitetom da prežive..sutra bi ih vidio u kanalu gdje kopaju da prežive

Bora je za njih gigant..

ma bora je faca,to nema sumnje.
mozda sam ja to malo emocionalno vise dozivija 91ka mulac od 18god kao razocaranje..
znas ono neko ti je faca a onda se sroza na bas ono prizemnog cetnika...

ali danas definitivno mi nemoze srozat nekog umjetnika njegovi privatni postupci..
ako mi je dobra stvar ,briga me za njegove politicke stavove,koga ili sto shevi ...itd.

Stiliana
17-01-2014, 11:04
meni su i hladno pivo i TBF ok za slusat,dapace jedni od boljih textopisaca.
koju politicku liniju oni podrzavaju ne utjece mi na to jeli imaju dobru stvar ili ne.
corba mi se zgadila na pocetku rata kad se ponasao ko zadnji lesinar..tako da mi je zgadilo sve ono dobro prije,a pogotovo sta mu sve stvari zadnjih 20 god sto sam cuo uglavnom smece.

Nemam pojma što je svirao i pisao u zadnjih 20 godina... niti me zanima, iskreno....

moonlight
17-01-2014, 15:47
Naravno da utječe, ali ako je neka stvar ostavila dubok trag, onda ona to i ostaje...
Koliko ima ili je bilo velikih umjetnika, a "šupaka" od ljudi u svakodnevnom životu, koliko ih je puklo tokom karijere pa na koncu počelo raspadat stečenu slavu i djelo...ih.

Ali da je Inkvi kupio CD od TBF-a, to bum zapamtil:praline