PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Referendum pada

Inkvizitor
06-01-2014, 14:01
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3555-Referendum-pada

NorthStand
06-01-2014, 15:08
neće oni referendum, jer znaju smradovi orjunaški s petokrakicom na glavi, komunistička dječica koja se i danas kunu u maršala tita a upravo takvi sjede sada u vladi da od te njihove demagogije nema ništa, narod se 1991 borio ne samo protiv četnika već i protiv njihovog nakaradnog komunizma i SFRJ, nismo mi zalud ginuli protiv nakaradne JugoslavenskeNarodneArmije koja se pretvorila u četničku armiju, zahvljajući upravo ovakvim idiotima u hr kakav je i sam Milanović odnosno prije njega Račan, ti idioti su najzaslužniji što je hrvatski narod u prošlosti pogotovo od 1918 do dana današnjeg bio topovsko meso, i prošao možda i najkrvaviji put do slobode od svih država i naroda u okruženju! prema tome, dobro se zna njihova politiika, nema tu ni bratstva ni jedinstva a još manje logike i razuma. niti su oni ikada išta radili zbog naroda, već zbog svojih uhljebljenih guzica, šta je bio Tito nego najobičniji uhljeb koji je do kraja života glamurozno živio na grbači ovog napaćenog naroda???

ali srati će banda po paveliću hitleru francu peronu, samo zato jer ti diktatori ne pripadaju njihovoj ljevičarskoj zatucanosti i komunizmu, da su kojim slučajem promovirali zvijezdicu ko i oni i njihovg maršal, siguran sam da bi bili najdivniji ljudi na planeti usprkos činjenici da su pobili pozamašan broj ljudi. moral kod ljevičarske bande uvijek je bio dvojak, jedan za njih drugi za nas ostale. isti obrazac ponašanja imaju i Srbi, na jedan način pristupaju sebi a na sasvim drugačiji pokvareniji prema svima koji nisu s njima, sve je to dio komunističke nakaradne ostavštine koja hara ovim našim prostorima, i trebat će nama još najmanje 100 godina da se bar malo udaljimo mentalno od tog sranja u koje su nas uvalili partizani Tito NOB i sve što ima ikakve veze s Jugoslavijom.

NorthStand
06-01-2014, 15:11
ja se njih ne bojim, i priželjkujem da konačno krenu da ostvare te svoje prijetnje, da im s punim pravom svima mogu jebati mater. jer meni je te gamadi koja širi mržnu netprljeviost i podjele u našem društvu pun kurac, ta kopilad nastavlja tamo gdje je stala 1980ih i neće se oni očito je nikada umirit dok ih narod represivnim metodama ne dozove pameti, za početak smjenit stoku s vlasti, a onda treba definitivno i provest svojevrsnu lustraciju te gamadi i udaljit ih sve iz javnog života, fino radna knjižica u ruke i zabrana djelovanja u bilo kojoj javnoj državnoj instituciji, ne treba nama za to nikakva lustracija samo volja vladajućih, ali upitno je šta će HDZ napraviti po tom pitanju u slučaju i da doše na vlast, jer Karani je tip koji ne miriši na dobro, ne vidim po čemu je to on bolji od Milanovića, niti je do sad išta napravio da bi odao dojam osobe koja će upravo takve promjene ostvarit.

Humphrey
06-01-2014, 15:57
Jedino što pada su ćirilične ploče i kreditni rejting ove države.

NorthStand
06-01-2014, 16:03
haha dobra

Bismarck
07-01-2014, 11:47
Inkvizitor kao i obično briljantan. Sve me sram koliko mu hvalim tekstove...
Al da referendum pada kažu drugovi sa Prisavlja. A JUsipoviću 52%. kakvo oblikovanje javnog mnijenja. Baš gebelsova taktika, malo prilagođena vremenu. Samo što je Goebels bio malo pametniji od ovih maloumnika :nezna

sagitarius
07-01-2014, 16:58
Inkvizitor kao i obično briljantan. Sve me sram koliko mu hvalim tekstove...
Al da referendum pada kažu drugovi sa Prisavlja. A JUsipoviću 52%. kakvo oblikovanje javnog mnijenja. Baš gebelsova taktika, malo prilagođena vremenu. Samo što je Goebels bio malo pametniji od ovih maloumnika :nezna

Tja kopiraju ga... (Goebelsa)

Zgodno je rečeno to da "referendum pada", dakle priznali su, nisu sigurni hoće li referenduma uopće biti, prvo su govorili da to neće "dozvoliti" ( ko kome - njih šačica narodu neće nešto dozvoliti...smiješni su, bolesni), pa ako ga već bude onda predviđaju da referendum "pada"...
Ništa ne pada osim čiriličnih ploča u Vukovaru kako reće Humphrey i oni na sljedećim izborima, kaže Sagitarius...