PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Pupovac opet pozvao Hrvate na red

Inkvizitor
05-01-2014, 15:30
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3553-Pupovac-opet-pozvao-Hrvate-na-red

sagitarius
05-01-2014, 15:41
Kada bi u srbijanskoj vladi i parlamentu bilo Hrvata ili katolika koliko Srba ili pravoslavaca ima u hrvatskoj vladi i parlamentu, mogli bismo možda i "razmjenjivati govore", a ovako ispade da je Hrvatska druga država po broju srba ili pravoslavaca u vlasti po veličini iza Srbije.

NorthStand
05-01-2014, 17:58
ne, Hrvatska je zapravo rezervna država srba i srbije, jer oni ovdje imaju praktički svoju drugu vladu. Milanović očito je od kad je sjeo u fotelju premijera, ne radi ništa u interesu hrvatskog naroda, svaki potez mu je usmjeren prema dobrobiti srba taj cijeli jebeni mandat priča samo o srbima. ja još nisam čuo jednu stvar jednu izjavu, koju je on reko u ime hrvata za hrvate. i to je tobože "hrvatski" premijer, jadna smo mi država, a i naš narod kada ne vidi koga bira na vlast.

na srpskom božiću, sve vrvi od predstavnika "antifašista" policije svi se sjatili jadni da zaštite ugrožene Srbe, jadni oni, nakon što su nam spepelili trećinu hrvatske pobili 17000 hrvata u ratu, opet oni ugroženi, skupa s ovom našom gamadi komunističkom koja je isto valjda ugrožena od istih crnih košulja pa revno ko i 1941 sastanče i smišljaju kako da konačno presude RH kako su onomad presudili NDH. jebiga, treba uvijek revno senilno služit svojim neprijateljima, treba s srbima klat hrvate u partizanima ponovo, valjda se zato udružuje stoka. malo su zločina i nereda napravili po našoj državi, treba ponovo radit sranja,, dosta je bilo njihovog ludila i demagogije. seru po svim portalima o ugorženosti, a zapravo smo mi ugroženi od njih i njihovog liberalnog fašizma koji provode u državi.

Stiliana
05-01-2014, 18:15
Oko Pupovca poslušno igraju psići, gospodski kastori, nasljednici mađarona, talijanaša i orjunaša koji su skupa sa patetičnim, cmoljavim ali perfidnim Miloradom stvorili ozračje da su Srbi u Hrvatskoj od agresora postali ultimativne žrtve.

:bravo

NorthStand
05-01-2014, 18:32
Srbi redovno imaju potrebu od sebe radit veće žrtve od Židova u 2 svijetskom ratu, čak njihov bezobrazluk ide toliko daleko da Jasenovac izjednačuju s Auswitzom.

što se tiče Pupavke, očito je da on tjera etno biznis, da na svom srpstvu okreće masne pare, uvijek je kod srba bilo in glumit velikog srbina, na konto toga kreću u ratove i izigravaju najveće žrtve.

a recimo pogledajmo samo brojke stradalih u hr u ratu, skoro duplo više hrvata pobijeno od srba, u BiH muslimana pobijeno 64.000 u odnosu na oko 25.000 srba, dakle u svakom ratu naši jadni ugroženi Srbeki pobiju skoro duplo više pripadnika neprijateljske nacije, i ispadnu redovito veće žrtve rata. na teritoriju NDH hrvata je pobijeno od strane srba gotovo koliko i srba od strane Ustaša, a oni nama vade mast već 70 godina da smo mi napravili genocid nad njima,

Eugen Savojski
21-01-2014, 20:35
Slijedeći Božić ja vrtim i lomim pogaču sa Pupovcem ,mamu mu jebem.:zubo