PDA

Pogledaj Full Version : Svako misto svoju pizdu ima......

caporegime
17-06-2011, 09:00
Dakle, radi lakšeg lociranja i identificiranja vlajalo bi nabrojiti svaku pizdu, klošara, izdajnika, lopužu, prevaranta kao i sve one koji na gospodarsko politikom planu odmažu svom narodu u Herceg-bosni.

Široki je dao Lijanoviće i valjda još nekog.
Ljubuški je dao Lučiće i sigurno još nekog
Posušje je dosta jako u konkurenciji i ima Jurišića, Kukića a vjerojatno i još kojega
Grude u samoj HercegBosni i ne iskaču toliko sa negativnostima ali nekakao su postali dobar rasadnik kadrova za SDP-RH
Ima li individua koji odgovaraju opisu iz ostalih dijelova?
jasno da ima. I Valjalo bi ih sve staviti na jedno mjesto.

Inkvizitor
17-06-2011, 09:11
Posušje prednjači. ne znam šta se tamo dogodilo ali ono je katstrofa.

Duvno je dalo Ivicu Đikića i ovog ...Perića..kojije ono tutkum, mizerna inetelektualna figura ali navodno on može sjebati stvar jer je poslanik u domu naroda ili nešto slično.

Gala
17-06-2011, 11:49
Posušje prednjači. ne znam šta se tamo dogodilo ali ono je katstrofa.

Duvno je dalo Ivicu Đikića i ovog ...Perića..kojije ono tutkum, mizerna inetelektualna figura ali navodno on može sjebati stvar jer je poslanik u domu naroda ili nešto slično.

U Posušju se ništa nije desilo , niti su na zadnjim izbrima dobili i uz sva silna podmićivanja polovinu glasova koju su dobili ranije s njima je gotovo(to su Virani svi odreda) .Jurišić,Čamber,S.Kukić,Živko Budimir,Lidija (Budimir) Korać......

Škutor Mate
13-07-2011, 14:32
Pa zar nisu Virani Pošušani? Ili oni više vole priko Podbile i Ričica za Imocki?

I da se pofalin moj novi avatar je iz Podbile. :)

ogledalce
13-07-2011, 14:37
ma nisu to pizde,to je za njih lipa rič,nego to su pičketine lopovske i to pičketine na kubik,,,

Ilirk@
13-07-2011, 15:17
jel se pikaju samo političari ili mogu i ovi viđeniji građani?
recimo, kava i tuso u grudama.
nema pyzde na svitu koja je mogla veće pyzde ispišat da prostiš.

caporegime
13-07-2011, 15:19
pa ideja je bila, navesti ljude koji su što politički, što gospodarski, dušmani svoga kraja.
ali nije naodmet ljude upozoriti i na ove na nižoj razini, uvjetno rečeno, što također rade štetu ljudima.

Škutor Mate
13-07-2011, 15:28
u mom selu eto ispalo pa svi pošteni

Ilirk@
13-07-2011, 15:33
pa ideja je bila, navesti ljude koji su što politički, što gospodarski, dušmani svoga kraja.
ali nije naodmet ljude upozoriti i na ove na nižoj razini, uvjetno rečeno, što također rade štetu ljudima.

pa jedan iz moje priče, na primjer, mora slušat bakira i dat mu većinsko vlasništvo nad najprofitabilnijom proizvodnom formom u beha, samo zato jer mu za vrime rata draže bilo švercat sa šećerom, nego ić na ratište.
to su radili drugi u njegovo ime, za paket banana i kilo kave...

drugi je komunjara, špijun, udbaš... jednom rječju biološki otpad.

ima njih još, ali ne čine puno šćete. ovi su oni što se kao ističu, jelte...

Ilirk@
13-07-2011, 15:33
u mom selu eto ispalo pa svi pošteni

naravno, kad su se što raselili, što prominili adrese :)

Škutor Mate
13-07-2011, 15:37
tako je, mi čim neko ofarba tunel potramo ga iz sela :rofl

Ilirk@
13-07-2011, 15:39
ima li novosti o tunelu? smide li se proć tamo...?

Škutor Mate
13-07-2011, 15:43
o kom tunelu?

Ilirk@
13-07-2011, 15:45
jebote, pa onom kraj tvoje kuće na autocesti grubine - pariz - london, kaj ne?
ne mislim valjda na onaj minorni u zagvozdu...

Škutor Mate
13-07-2011, 15:59
aaaaa zagozd, ništa još, čekamo cestu od Basta do magistrale :(

Ilirk@
13-07-2011, 16:01
neka oni spoje s bastom, lako je doli se spustit. ako se more izać sa ceste tunela u bast, onda je to riješeno.
jedino me zanima oće li me potirat ako pođem... ono, napravim se blesava (ko da mi puno triba) i uputim se.

Škutor Mate
13-07-2011, 16:16
a raspitat ću se, ne znam napamet jer prošlo lito su neki uspili proći, a onda su zaustavili te vrste izleta, sve ovisi o dobroj volji stražara oće li te pustit

mery
14-07-2011, 10:42
ma nisu to pizde,to je za njih lipa rič,nego to su pičketine lopovske i to pičketine na kubik,,,
:(:(maco ,maco

Ilirk@
14-07-2011, 10:54
meni sad pala na pamet ona glupa reklama tete violete... isuse, ne znam što me asociralo na to??
ili lik kojeg sam spomenula ili zadnja rič u naslovu...

Gala
18-07-2011, 15:08
Pa zar nisu Virani Pošušani? Ili oni više vole priko Podbile i Ričica za Imocki?

I da se pofalin moj novi avatar je iz Podbile. :)

Jesu, Pošušani su !:)

Budimiri također Pošušani ,kako pobigoše od Turaka u velikom zbjegu katoličkog pučanstva iz Rame nastanili su se prvotno u Ričicama u Imotskoj krajini a nakon toga raseliše se na sve strane a Jakov i Stipe nastaniše tadašnju Tursku Podbilu .:))
E ,sadašnji Budimiri su njihovi potomci .:)

Ilirk@
18-07-2011, 15:10
naša suza je, znači, potomak jakova i stipe... ne mislim njihov zajednički, nego jednog od njih..

Škutor Mate
18-07-2011, 15:42
Jesu, Pošušani su !:)

Budimiri također Pošušani ,kako pobigoše od Turaka u velikom zbjegu katoličkog pučanstva iz Rame nastanili su se prvotno u Ričicama u Imotskoj krajini a nakon toga raseliše se na sve strane a Jakov i Stipe nastaniše tadašnju Tursku Podbilu .:))
E ,sadašnji Budimiri su njihovi potomci .:)

Zbijeg iz Rame je bio 1687. a u zbijegu za Zadvarje, točnije u Brela Budimiri iz Ričica biže već godinu dana ranije 1686. tako da su oni u Ričicama starinci. U Podbilu su došli iz Ričica nakon toga, a oklen su oni iz Vira ne znam točno.

Ili si ti mislila na neki drugi zbijeg iz Rame?

Gala
18-07-2011, 15:53
Pa ,e na taj ...zbjeg, da na koji ?:)
ps.Virski Budimiri su od Budimira iz Podbile.

Škutor Mate
18-07-2011, 18:32
A onda Budimiri nisu iz Rame nego iz Ričica. :)

Gala
19-07-2011, 12:21
Onda me neko krivo uči.:cry

caporegime
19-07-2011, 13:34
http://hrhb.info/showthread.php?t=708&goto=newpost
mislim da bi se tijek rapsrave bolje uklopio ovdje