PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Ex yu povijest navijača: Delije sever-historija jednog pokreta

caporegime
19-12-2013, 23:10
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3536-Ex-yu-povijest-navija%C4%8Da-Delije-historija-jednog-pokreta

Picaferaj
20-12-2013, 02:52
"izgraditi ozbiljniji odnos s Upravom , povezati se sa Zvezdašima iz unutrašnjosti ... Sastanak je održan na Božić 1989. godine , prisustvovao je veliki broj navijača, a iz mnoštva predloga izdvojio se jedan - tog dana su rođene Delije!"

Pretpostavljam da se ta "unutrašnjost" s kojom se je trebalo "povezati" može nazvati i "vekovne zapadne srpske teritorije" Pa me zanima kakvu ulogu je Arkan imao u tom "povezivanju" kako sa navijačima tako i sa upravom kluba. Zahvaljujem unaprijed na bilo kakvoj informaciji.

TheBronxBomber
20-12-2013, 15:49
"izgraditi ozbiljniji odnos s Upravom , povezati se sa Zvezdašima iz unutrašnjosti ... Sastanak je održan na Božić 1989. godine , prisustvovao je veliki broj navijača, a iz mnoštva predloga izdvojio se jedan - tog dana su rođene Delije!"

Pretpostavljam da se ta "unutrašnjost" s kojom se je trebalo "povezati" može nazvati i "vekovne zapadne srpske teritorije" Pa me zanima kakvu ulogu je Arkan imao u tom "povezivanju" kako sa navijačima tako i sa upravom kluba. Zahvaljujem unaprijed na bilo kakvoj informaciji.

Objavljivanje cetnickog clanka na, pazi sad, HRHB-u ti je povezivanje...

Valjda neki ustase iz ustaskih krajeva lijece svoje komplekse, eto, makar virtualnim zblizavanjem s cetnicima. No, necemo nagadjat.

Mozda je prokljucala i sarpska krv (po samopriznanju), djava ce ga znat...

Sretan Bozic i Nova Godina. Ode Bronx u normalnije vode.

caporegime
20-12-2013, 17:49
na ovom portalu je već bilo tekstova o navijačima i iz srbije pa kako je ovo i navijački portal, ne vidim razloga da se ne objavljuju i tekstovi koji govore o razvoju navijačkog pokreta i sa "suprotne" strane.

NorthStand
20-12-2013, 19:02
dobro, ovo je ipak navijačka tema, nema potrebe za nacionalizmom na njoj, znamo mi svi šta mislimo o srbima, ali dobro je biti informiran o neprijatelju čim više tim bolje.

živimo jedni pored drugih, i htjeli mi to ili ne uvijek nas zanima šta se događa u susjedstvu, i dal je komšiji crkla krava, pa da se i mi možemo bar malo lakše osjećat. :rofl

bilo kako bilo, od općenitih informacija ne može nikoga glava bolit, dok od neznanja itekako može.