PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Stankoviću pljačka je to: Koja je razlika između KKK-a i Vedrane Rudan?

Inkvizitor
16-12-2013, 16:35
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3529-Stankovi%C4%87u-plja%C4%8Dka-je-to-Koja-je-razlika-izme%C4%91u-KKK-a-i-Vedrane-Rudan

Stiliana
16-12-2013, 18:10
Nažalost, Vedrana Rudan je po svojoj prilici psihički bolesna žena, ne mogu to tvrdit sa sto postotnom točnošću jer mi to nije struka, ali osobe s onakvim, držanjem, glasom i ponajviše praznim pogledom uvelike izazivaju bojazan da se tu ne radi o ničemu dobrom.

S druge strane, nije Vedrana Rudan kriva što je bolesna, kriv je Aco Stanković koji iskorištava takve ljude za promociju svoje emisije i koji dozvoljava bolesnoj ženi da sat vremena izvodi verbalne orgije na državnoj televiziji. Tako smo mogli čuti pismo upućeno papi Franju u kojem se 'satirički' navodi kako u Hrvatskoj djeca vrište od gladi po vrtićima, itd... možda je Vedrani Rudan do zajebancije, ali ovim se gospođa popišala po svima onima koji su zapravo gladni u Hrvatskoj, a sve u ime provokacije, 'političke satire' i dizanja vlastitog rejtinga.

pdv
16-12-2013, 21:42
Vedrana Rudan je ogorčena žena željna pažnje. I koliko god neukusno provocirala toliko i dalje tu istu pažnju ne dobija niti je itko normalan doživljava. Tako to obično biva kada osoba nije uspješna u poslu kojim se bavi pa svoje nezadovoljstvo projicira na okolinu koja joj postaje kriva za sve. No, kako je Stilka već primjetila, žalosno je samo što se njene frustracije liječe na tv-u umjesto na mjestu predviđenom za to.

Picaferaj
17-12-2013, 02:51
Rudanica mi je susida. Vozi novog Audia. I ne pozdravlja me na ulici

Picaferaj
17-12-2013, 02:53
Nažalost, Vedrana Rudan je po svojoj prilici psihički bolesna žena, ne mogu to tvrdit sa sto postotnom točnošću jer mi to nije struka, ali osobe s onakvim, držanjem, glasom i ponajviše praznim pogledom uvelike izazivaju bojazan da se tu ne radi o ničemu dobrom.

S druge strane, nije Vedrana Rudan kriva što je bolesna, kriv je Aco Stanković koji iskorištava takve ljude za promociju svoje emisije i koji dozvoljava bolesnoj ženi da sat vremena izvodi verbalne orgije na državnoj televiziji. Tako smo mogli čuti pismo upućeno papi Franju u kojem se 'satirički' navodi kako u Hrvatskoj djeca vrište od gladi po vrtićima, itd... možda je Vedrani Rudan do zajebancije, ali ovim se gospođa popišala po svima onima koji su zapravo gladni u Hrvatskoj, a sve u ime provokacije, 'političke satire' i dizanja vlastitog rejtinga.

Nije ni Aco kriv. Nego onaj ko ga drži tamo.

Stiliana
17-12-2013, 12:59
Vedrana Rudan je ogorčena žena željna pažnje. I koliko god neukusno provocirala toliko i dalje tu istu pažnju ne dobija niti je itko normalan doživljava. Tako to obično biva kada osoba nije uspješna u poslu kojim se bavi pa svoje nezadovoljstvo projicira na okolinu koja joj postaje kriva za sve. No, kako je Stilka već primjetila, žalosno je samo što se njene frustracije liječe na tv-u umjesto na mjestu predviđenom za to.

Da. U Novom Sadu je vole jer su tamo dobri ljudi koji razumiju njeno 'pismo', ali je zato Hrvatska ružna i zla zemlja, a Opatijci ljubomorni na nju i njen uspjeh.
Dakle, doma ti nitko ne valja, vani su ti svi super :raspa
Ali nije problem u Vedrani, nego u 4 milijuna ljudi koji se moraju promijenit da bi Vedrani Rudan Hrvatska bila dobra i lijepa.

pdv
17-12-2013, 20:45
Rudanica mi je susida. Vozi novog Audia. I ne pozdravlja me na ulici

O, pa ti si sretan čovjek :kez

skater
17-12-2013, 22:38
Koja je razlika između KKK-a i Vedrane Rudan?

KKK za razliku od Vedrane Rudan nisu etnomazohisti. Promašena usporedba. To nisu fašistički nego boljševički ispadi, nazovi stvari pravim imenom, ovako stječem dojam kao da čitam pamflete Govnarske akcije.

žalosno je samo što se njene frustracije liječe na tv-u umjesto na mjestu predviđenom za to.

Ako pljuješ po Crkvi (naravno katoličkoj), Hrvatima i Hrvatskoj, otvorena su ti sva vrata.
Kada je dirnula Židove (Izraelce), brzo je letjela s Nove TV (vlasnik Ronald Lauder je jedan od najistaknutijih židovskih patriota i aktivista u svijetu. Predvodi brojna ugledna židovska udruženja po svijetu, a bio je i predsjednik Svjetskog židovskog kongresa), dok je pljuvala po Hrvatima i Hrvatskoj, parodirala odjevena kao časna sestra, sve je bilo u redu.