PDA

Pogledaj Full Version : Članak: VIDEO: Godišnjica "krvavog pira Belih orlova" u Voćinu gdje su civilima kopal

Inkvizitor
13-12-2013, 17:24
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3525-VIDEO-Godi%C2%9Anjica-krvavog-pira-Belih-orlova-u-Vo%C4%87inu-gdje-su-civilima-kopali-o%C4%8Di-lizali-usta%C2%9Aku-krv-ubijali-sjekirama-i-rezali-motornom-pilom

skater
13-12-2013, 17:37
Kada se ispod ovog i sličnih slikopisa pogledaju komentari Srba onda je jasno koliko su Srbi zadojeni mitomanijom, četništvom i velikosrpskom ideologijom.
Ništa bre oni nisu krivi, "ko nas bre zavadi", "vatikanska zavera", opravdanje Jasenovcem itd.

Zaveži Srbina u vreću i baci ga ispod stola ,sa drugim sjedi i pij za stolom. Što ti misli onaj u vreći ,to ti misli i onaj za stolom

Evo što govori Ivo Josipović, navodno predsjednik Republike Hrvatske, u stvarnosti trećerazredni birokrat Republike Srbije:

Politike koje su devedesetih - bilo to iz zloćudnosti, neznanja, arogancije ili ludosti -vjerovale da je rješenje za Bosnu i Hercegovinu - podjela, posijale su u Bosni i Hercegovini ali i u svojim zemljama zlosretno sjeme. Zavedeni su narodi i pojedinci požnjeli rat, smrt i sakaćenje stotina tisuća, milijune raseljenih, uništena gospodarstva, uništene obitelji, a ovdje u Bosni i Hercegovini ostavili za sobom rastrgano tkivo jednoga nedvojbeno posebnoga društvenog i kulturnoga bića utemeljenog na multietničnosti i multikonfesionalnosti. Duboko žalim što je i Republika Hrvatska svojom politikom u devedesetim godinama prošlog stoljeća tome doprinijela. Duboko žalim što je takva hrvatska politika doprinijela stradanjima ljudi i podjelama koje nas i danas muče

Ja sam siguran da dolazi vrijeme da će izabrani politički predstavnici svih naroda priznati pogreške koje su bile, a one nisu bile samo jednoga naroda i jedne države već konglomerat loših politika koje su zemlje s područja bivše Jugoslavije uvele u krvavi rat.

Picaferaj
14-12-2013, 02:31
Jel zna neko za neku pronađenu masovnu grobnicu žrtava Ustaša.
Ja osobno ne znam ni za jednu. A znam da su ih "narodne" vlasti u SFRJ tražile. Jesu li Ustaše prakticirali neku magiju il nešto slično pa su mogli prouzrokovat totalno nestajanje posmrtnih ostataka svojih žrtava i evidenciju koja bi dokazivala da su se te žrtve ikada rodile/postojale.

NorthStand
14-12-2013, 05:51
pa ja sam baš prije pol mjeseca malo surfao i skužio da u jasenovcu nigdje nisu nađene neke masovnije kosti, ne kažem da ih nisu ubili ali gdje su kosti pobogu? ako se pobilo 700.000 srba, gdje su majku ti ljubim sve te silne kosti, pa to nije tako teško za dokazat ako je istina zar ne?

presmiješno je šta srbi i jugoslaveni rade s tim žrtvama, doslovce ih još jednom ubijaju svojom mitomanijom!

ogledalce
14-12-2013, 13:15
srpska posla,
da su ih Ustaše tako tamanile , nebi ostao ni jedan
Ne-Hrvat , na prostoru bivše Yuge
kroje posvjest kako njima paše,,
bez dokaza neka pušu u šupao štap...:mad:

ogledalce
14-12-2013, 13:17
a mene zanima ko će odgovrat za ovaj zločin u Voćinu ?
i kad će odgovarat ?