PDA

Pogledaj Full Version : Web hosting

FilipH
03-12-2013, 12:46
Eto nov sam ovdje pa sam samo zelio podjeliti informaciju s vama o tome gdje mozete držati besplatno svoje radove

www.hostinger.hr (http://www.hostinger.hr)

2000MB prostora 100GB prometa
Neograničen broj računa
lojalni TOS
Neograničeno PHP & MySQL
Cpanel
Auto-Installer
WebSiteBuilder
Podrška na hrvatskom
bogati affiliate program
NEMA REKLAMA

gwork
27-02-2014, 22:02
Hvala druze lepo je to

FilipH
17-09-2014, 19:57
Ako imas problema s uslugom ili pitanja slobodno mi se mozes obratiti na www.hostinger.hr ili na PM na forumu.

FilipH
29-09-2014, 22:40
Drago nam je da možemo objaviti da započinjemo prodavati SSL certifikate. Sada možete naručiti SSL certifikate i instalirati ih na web stranicu u jednom kliku direktno iz korisničkog sučelja http://cpanel.hostinger.hr

SSL je dostupan za Premium i Poslovne pakete. Također nudimo najjednostavniji način instalacije SSL certifikata na Vašu web stranicu, tehničko znanje nije potrebno! Najbolje - nudimo najjeftiniji SSL certifikat (Comodo.com PositiveSSL) za samo 61,99 HRK za godinu.

sagitarius
03-10-2014, 14:22
Osim promidžbe koju bi gazde portala mogle i da naplate FilipH za reklamiranje, zanima me koja je razlika između zastarjelog sustava samoreklamiranja na posebnim web sajtovima od pravljenja besplatnih blogova na Bloggeru ili Blogspotu ili sličnim google prihvačenim i drugim ekspliciranim browserima...
Zašto kupovati SSL certifikate, i općenito zašto uopće išta kupovati kad je Internet prepun besplatnih usluga čija cijena su klikovi..???

FilipH
03-05-2015, 21:10
Osim promidžbe koju bi gazde portala mogle i da naplate FilipH za reklamiranje, zanima me koja je razlika između zastarjelog sustava samoreklamiranja na posebnim web sajtovima od pravljenja besplatnih blogova na Bloggeru ili Blogspotu ili sličnim google prihvačenim i drugim ekspliciranim browserima...
Zašto kupovati SSL certifikate, i općenito zašto uopće išta kupovati kad je Internet prepun besplatnih usluga čija cijena su klikovi..???

SSL certifikat ima veznos u rangiranju web stranice na googlu kako su hosting usluge besplatno SSL moze doprinjeti rangiranju web stranice na googlu ali on nije obavezan za koristenje (tj. nije potrebno kupiti ga).

skater
04-05-2015, 22:51

SSL (sigurnosni protokol) certifikat garantira da je komunikacija između korisnika i stranice (web servera na kojemu je stranica hostana) koju posjećuje sigurna (login, prijenos podataka) od pogleda treće strane. To je važno i obvezujuće za web trgovine (kupnja kreditnim karticama), za obične korisnike, njihove osobne stranice i blogove nema nekog smisla.

Grunf
07-05-2015, 17:40
Posto je taj SSL da ih kupimo par komada. Sigurnost posjetitelja je nasa trajna preokupacija.