PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Laprdam, značim postojim

Inkvizitor
27-11-2013, 17:33
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3491-Laprdam-zna%C4%8Dim-postojim

moonlight
27-11-2013, 17:49
Nema teksta...

Humphrey
27-11-2013, 17:58
Bilo je neizbježno,ali inkvi je napokon svoju umjetnost doveo do apsurda i sad se samo igra sa svojim čitateljima.

skater
27-11-2013, 18:25
Kada je u pitanju promičba, svako malo se spomene Goebels, ali se zapostavljuje čovjek kojega zovu "ocem odnosa s javnošću" i zanemaruje se njegova uloga u manipuliranju masama i puno značajniji za današnje vrijeme od Goebelsa, nećak Sigmunda Freuda, Edward Bernays.

Sve što ova priglupa bagra laprda ima potpis Edwarda Bernaysa, naravno, oni kao papagaji ponavljaju poput uvjetovanog mentalnog refleksa fraze koje su unaprijed puno puta ponavljane također od političkih poltrona a oni ih naučili od gazda iz sjene preko njihovih izaslanika.

caporegime
27-11-2013, 18:51
ovo su ono što se u teoriji zove "korisni idioti"

raos, s druge strane, sve objasnio kako treba

http://www.youtube.com/watch?v=DSW6Ez4jNvY

ogledalce
27-11-2013, 19:08
i ko kaže da Hrvatska nema demokraciju , možeš birat ZA ili PROTIV , a šta se uvaži, pitanje je sad ?:facepalm

NorthStand
28-11-2013, 06:46
mi smo odavno postali društvo debila, još od drugog svijetskog rata kada su mnogi otišli u partizane, misleći da se bore protiv fašizma a petokraka im na glavi simbol jugoslavenskog fašizma. to su ti lažni moralisti, seronje i protuhe što vječno glume s generacije na generacije, naprednije hrvate od nas konzervativaca, jer eto mi smo zatucani jer volimo svoju državu i narod. mi smo zatucani, jer ne damo na brak muškarca i žene, mi smo zatucani jer vjerujemo u boga. mi smo zatucani, jer smo ZA DOM SPREMNI. i naravno, mi smo zatucani samo zato jer nismo njihova slika i prilika, da kojim slučajem jesmo tada bi zasigurno s nama sve bilo u redu. jednostavno, naše društvo je takvo kakvo je, ali mi nije jasno da se netko boji referenduma, jer pazi preko njega većina provodi totalitarizam nad "manjinom"! jesmo mi građani iste dražve, jel po rođenju svi imamo ista prava, i onda gdje zapinje? zbog čega se radi problem, tamo gdje ga realno nema, zbog čega netko ima potrebu stalno privilegirat određene grupacije u društvu i preko njih pustošit ionako opustošen hrvatski proračun? stvarno je suvišno o tome pričat, i to nekakvi pederi kojima brak uopće ne treba, već im služi ko cilj za rušenje kršćanskih vrijednosti, ko nešto čime će izvrgnut ruglu crkvu i vjerska osjećanja većine vjernika. i onda su kao oni protiv diskriminacije, ako itko ikoga ovdje diskriminira onda je to ova retardirana manjina koja debeloj većini odavno ne da mira, i pokušava joj nametnut neki svoj krajnje zaglupljen i retardiran svijetonazor, ko onomad za vrijeme proklete Jugoslavije kada su nas sve učili kako je Tito naš najveći sin, koji nas je eto odveo preko vode do slobode, a mnoge i u smrt no to njegovi fanovi ipak zaboravljaju i manje ističu. no bilo šta bilo, ZA OBITELJ, ZA ZDRAVU BUDUĆNOST HRVATSKE, USPRKOS PEDERIMA I NJIHOVIM LOBISTIMA MISLIM DA NEMAJU NIKAKVE ŠANSE, I DA ĆE DOBIT ŽEŠĆE PO PIČKI U NEDJELJU. :cerek