PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Jedan je Vukovar i jedna je kolona

caporegime
18-11-2013, 14:54
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3462-Jedan-je-Vukovar-i-jedna-je-kolona

caporegime
18-11-2013, 15:54
a ovo su komentari koje su ostavili jugofašisti na svom portalu jutarnji list.
svi do jednoga osuđuju stožer za obranu hrvatskog vukovara a ne vide da je 100 000 ljudi bilo na jednoj strani a na strani kukakvne vlade-nitko.
pročitajte komentare ljudske otpadi koja licemjerno žali za žrtvom vukovara a u duši mrzi svako slovo grada heroja.:

Jole Knežević · Pedagoški fakultet u Rijeci
Kakvi smo mi Hrvati kao nacija? Čuo sam kako jedan iz kolone Hrvatsku vladu naziva udbaškom. Udbaši u 21. stoljeću, nečuveno. Kako ih ja ve vidim? I što očekivati od takvih, nego podjele na one koji vole Hrvatsku i oni koji je ne vole. Ne doizvoljavam ikome da moju domovinu voli više od mene. Čitateljica je u pravu, kakav Hrvatski Vukovar, a čiji je ako je u Hrvatskoj, nego Hrvatski. Žalostan sam kao smo s ideološki podjelili.
Odgovor · 104 · · 2 hours ago

Marijan Preglej · Česti komentator · Klingenbach
Sramota za sve nas. Na takvom mjestu, u takvoj prilici izvoditi circus sa osjecajima.... Pa to moze samo neko zlocest.
Odgovor · 60 · · 2 hours ago

Davor Cesarec · Sveučilište u Zagrebu
sram ih bilo, kako mogu manipulirati s mrtvima koji su dali život za domovinu. Amerikanci imaju Alamo, kao što mi imamo Vukovar i nikad nisam vidio da se te ljude ne poštuje što su poginuli za slobodu. Kako samo mogu? Kakve dvije kolone? Za koju kolonu su ljudi ginuli u Vukovaru, za lijevu ili desnu, kako ih nije sram...
Odgovor · 56 · · 2 hours ago

Marjan Hren · Česti komentator · Ljubljana, Slovenia
Stožer i svi oni koji ga podržavaju ,pljuju po mrtvim prijateljima i suborcima koji su dali život za Domovino .Na njihovim žrtvama skupljate jeftine političke bodove !Katastrofa !!
Odgovor · 99 · · 2 hours ago

Matilda Zgarbi · Česti komentator · Zagreb, Croatia
sramim se, da netko sebi daje pravo da svojata patnju, bol i žrtve vukovara, e da mu se guzica dočepa "trona ". uostalom zakaj to ne viču karamarku, on je ionako karijeru počeo u udbi, no staro je pravilo kada se nečega stidiš, onda to prišiješ drugome, a i dalje se smucao po tajnim službama i policiji i niš vidio i niš znao, sada mu je jedino hitno vratiti hadz natrag, i zaustaviti odmotavanje kriminalne hobotnice. ovo je uvreda za cijelu hrvatsku,a posebno za GRAD VUKOVAR.......ah da još jedno pitanje: na kojim je načinom izabran famozni stožer, on se prvo izabrao, a onda sazvao sve braniteljske udruge da ih potvrde, što se nije dogodilo, a zapovjedno mjesto im je u hdz prostoijama u saboru. e gospode, ovo sto se danas događa je odgromna tuga i žalost nas jadnh hrvata!
Odgovor · 43 · · 2 hours ago

Dragana Ivcevic · Česti komentator · Omiš
364 dana vlada ama bas nista ne radi za Vukovar, a onaj jedan dan dolazi samo da pokupi političke poene. Ni mrtve ne mogu nać, a kamoli živima pomoć. Vukovarcani mira u duši neće imat dok se ne riješe njihova pitanja jer u njihovom gradu su svi drugi ispred njih i njihovih problema. I zato dvije kolone da se zna da su nezadovoljni, zapostavljeni i zaboravljeni.
Odgovor · 54 · · 2 hours ago

Boris Gregoric
stvarno sramota, a u isto vrijeme neki iz stozera navodno otvaraju narodnjacki klub u Zagrebu?!
Odgovor · 16 · · 2 hours ago

Terezija Visnjić · Česti komentator
Zaista ovo je sve točno i prvi put mi se sviđaju komentari.Stvarno ih može biti sramota.
Odgovor · 14 · · prije otprilike sat vremena

Slavko-Gertruda Bikic · Česti komentator · OSHO International Meditation Resort. Pune. India
Potpuno je u pravo što je napisala sramota da bude za szožer i za one koji su sa njima to nema nigdje u svijetu sramota me da sam hrvat pored ovakih zlobnika .
Odgovor · 12 · · prije otprilike sat vremena

Lsz Masaža · Česti komentator · DOBA Maribor
ma kakav stožer, pa to su sve dopodnevni pijančeki koji ništa ne rade... daju sebi na važnosti, jer su u biti nevažni...pa njima je rat leg'o ko kec na desetku da mogu otići u penziju s trideset i kusur..i ništa ne raditi...
Odgovor · 23 · · prije otprilike sat vremena

Rozalija Baricevic
Daleko sam od Hrvatske, moje domovine. Ima nas ovdje 205. Svi smo poniženii žalosni. Šveđanima pokušavam objasniti, ne razumiju, odustajem i samo kažem: To je folklor!
Odgovor · 22 · · 2 hours ago

Marek Croato · Česti komentator
pa to je to narod ostao u 15.st. -.-
Odgovor · 11 · · prije otprilike sat vremena

Nihat Salihović · Česti komentator · Vodnjan
Ima žena pravo!
Odgovor · 11 · · 2 hours ago

Jeftini ručak (recesijska kuharica)
Kakav narod - takva država :(
Odgovor · 11 · · prije o

caporegime
18-11-2013, 15:56
sramota je najčešće izgovorena riječ a jedina sramota su ove jugofaštičke komentatorske pojave.
možda da im netko objasni da je cijela hrvatska stala na jednu stranu. stranu vukovarskih branitelja.
a ova otpad s komentarima kmeči nad pazi, "vukovarskim braniteljima"

caporegime
18-11-2013, 15:59
jedan od onih koji pljuju po stožeru je gospodin koji je član wc.org odnosno fb grupe pokrenute od strane ljubitelja milanovića i josipovića wc.org budući je časno ime Hercegbosne uistinu gadljivo izreći u kontekstu opisanih konjušarčića

https://www.facebook.com/marjan.hren.5

NorthStand
18-11-2013, 16:05
kopilad, nema ovakve gamadi nijedna država na svijetu. ti ljudi mrze vlastiti narod i vlastitu državu, i to čak nemaju obraza ni prikrit niti najmanje.

TheBronxBomber
18-11-2013, 16:43
kopilad, nema ovakve gamadi nijedna država na svijetu. ti ljudi mrze vlastiti narod i vlastitu državu, i to čak nemaju obraza ni prikrit niti najmanje.

Sve su to, naravno, ljudi povezani s vlascu i trenutnom garniturom, pa ne treba cuditi sto pisu to sto pisu. Kopilad kakve nigdje nema, tocno!

Ne treba se ni cuditi njihovoj bahatosti. Pomahnitali su skroz. Oni, ko sto je napisao Inkvi, doista misle da je Hrvatska njihov ghetto.

Marta
18-11-2013, 18:29

Oni da imaju obraza ne bi mrzili svoj narod i svoju drzavu. Tako poremecene osobe ne mogu imati obraz ili cast, osjecaj za postenjem, ne poznaju postovanje drugih, pogotovo drugacijih.
Ti ljudi su najkasnije od 45te na vrhu "hrvatskog" drustva, samo su jedno vrijeme sutjeli, jer su to beskicmenjaci, a nije bilo njihovo vrijeme.
Sad imaju idealne okolnosti za svoje bolesne ispade.

NorthStand
18-11-2013, 20:36
i tome će doći kraj, prije nego što misle, koliko god naš narod bio glup i on kad tad progleda! a ovi su radikalno krenuli narušavat naš integritet, da će ih na ovim izborima gladni i nacionalno poniženi hrvatski narod potuć do nogu. na žalost hrvati moraju biti i gladni, i totalno poniženi da se osvijeste, mi smo takav narod. dok nam nije mač iznad glave, ne shvaćamo ozbiljnost situacije.

ogledalce
22-11-2013, 12:28
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p480x480/1476307_628440100532783_533907189_n.jpg

e to su dvije kolone,, sramota ,,,