PDA

Pogledaj Full Version : Ujedinjenje svih hrvatskih domoljuba

mlakov
17-11-2013, 20:21
Na webu se nalazi stranica Croatiae Domini (Gospodari Hrvatske) koja predstavlja političku platformu s jasnim programom za ujedinjenje svih hrvatskih domoljuba. Još nije direktno vidljiva u pretraživačima. Na forumu možete iznijeti svoje mišljenje i prijedloge, a možete podržati platformu svojom potporom na linku odazovi se.
To je upravo ono što Hrvatima i Hrvatskoj nedostaje. Sloga i jedinstvo.
Pogledajte.:cool:

http://mlakov.wix.com/croatiae-domini

NorthStand
17-11-2013, 23:26
to zaboravi nas na forumu ima 10 aktivnih članova, kada kažem aktivnih, mislim na one koji su tu česti u raspravama. i od tih 10, nijedan se ne može usuglasit oko ničega, stalno ratujemo i prozivamo se, e sad takvo kaotično stanje prenesi na 4 miliona hrvata u zemlji, pa ti vidi koliko smisla ima da će se Hrvati "ujedinit". otprilike to sve ima smisla, koliko i ono da će Izraelci blagoslovit iranski nuklearni program.

NorthStand
17-11-2013, 23:27
nema kod nas jedinstva, niti ga je ikada bilo, jedni su uvijek bili i biti će i dalje do kraja svojih bijednih života protiv hrvatske države i protiv hrvatskog naroda, iako mu etnički i državno i sami pripadaju.

mlakov
18-11-2013, 20:21
Hvala NorthStand na interesu i odgovoru. Teško mi pada ovo čuti, ali sam svjestan da u onome što si rekao ima ponajviše istine.
Danas sam bio u Vukovaru. I mogu samo reći da sam i tamo vidio svu nemoć hrvatskog bića. Stotinjak tisuća ljudi, svi su nešto očekivali da će se dogoditi. Valjda pasti s neba. Ali to tako ne ide.
Prvo se mora znati što se želi, tko i na kraju kako to ostvariti. A ono sama besciljnost. Žalosno.

NorthStand
18-11-2013, 20:28
ma nije ovo bila besciljnost, partizančine su napustile kolonu meni je to pobjeda Hrvatske, one koja osjeća nešto prema Hrvatskoj a ne one koja je tu po nečijem interesu i koju biraju strani faktori preko zaglupljenog naroda. i onda pišaju i seru po nama, misleći da smo svi retardirani ko i njihovo biračko tijelo, koje navija da se što više ponizi hrvate u vlastitoj državi. e to im neće proći, mi smo svoji na svome, a oni će biti ti koji će se morati naučit poštovati nas i našu zemlju. a ako to nisu u stanju, i ako će radit u interesu stranih sila, i koga sve ne, onda im ja moram reći da svoju sreću traže negdje drugdje, jer ovo nije zemlja retardiranih iako bi oni to htjeli da mi svi postanemo retardirani kao što su i oni, i da svi radimo po nalogu engleske kraljice, ili četničkog vojvode iz beograda, gdje mu ovaj smrad lljigavi Josipović gmiže i liže tabane. e to im neće proći, to neka rade u svoje osobno ime, a ne u ime cijelog hrvatsko naroda i države, i zato je dobro da su takvi odnarođeni govnjar i iizrodi i debili prve kategorije danas dobili šamar. i to od onog djela naroda, što je meni puno važniji od onog što je glasao za ovog majmuna Milanovića koji na vlasti i nije zbog nas hrvata i hrvatske države, već srba i pedera i engleskih masona kod kojih ide na redovne instrukcije!

složni nismo niit ćemo biti, ali kada voda dođe do grla ipak dođe do reakcije vidi se po ovome primjeru gdje su drugovi i drugarice danas izvisili. :D

mlakov
18-11-2013, 20:53
Ipak, reci mi, ako ti nije problem, zbog čega ti osobno ne bi mogao podržati ovu platformu. Zanima me tvoje mišljenje o njoj. Nije li pre lako reći za to nema šanse. 91 bi svatko rekao nema šanse da se obranimo. Pa ipak jesmo. Ako 10 neće, možda drugih 10-20 hoće. I snježna lavina nastaje od jedne malene grude. To i jeste problem. Ne, to ne može i Amen. To je u stvari izgovor za ne djelovanje. Čovjek treba učiniti prema svojoj savjesti, a ne prema tome kako čine drugi. Hrvatsku je obranila malobrojna skupina bojovnika. Na žalost, većina vojno sposobnih su pobjegli. Da su se ugledali na one koji su bježali kako bi se Hrvatska obranila.

NorthStand
18-11-2013, 21:47
nisam reko da vas ne podržavam, meni ne smeta ni jedna patriotska organizacija, dapače. ne vidim problem u tome da nas ima 100tinjak, ali se tako razvodnjavamo, to bi imalo smisla kada bi se svih 100 stranaka i političkih opcija koje su konzervativne i domoljubne ujedinile i na izborima zajednički nastupale. nemam problema s time, ali znaš i sam da većina muti vodu, i da ne želi vidjet ujedinjene domoljube jer bi to značio i konačni slom komunističkog carstva u RH. a komunističko carstvo svoju snagu crpi, upravo iz veleizdajničke politike, gdje vjerno služi stranim političkim interesima. i na taj način, uz pristojan broj kretena koji takvu politiku podržavaju rade sva ova sranja koja rade iz godine u godinu. to je Hrvatska danas, zato je njima glavna preokupacija uništit jedinstvo patriota, a to i nije teško kada se patriotske snage međusobno kolju same od sebe i bez njihovog velikog angažiranja. dakle, ne vidim svijetlo u tunelu, iako podržavam sva nastojanja da se Hrvati ujedine, namjerno kažem Hrvati jer ove debila iz SDP-a i KOMUNJARISTANA ni ne smatram hrvatima. ali to upravo njima, i njihovim sponzorima nikako neće dobro sjesti, i zato imaju svoje "sanadere" ubačene u stranke desnice, koji istu tu desnicu cijelo vrijeme razjebavaju i potkopavaju na sve moguće i nemoguće načine.

ali znaš kako se kaže, lako je napravit kavgu tamo gdje ima zainteresiranih za kavgu. desnica je u biti sama sebi problem s svojom taštinom, i egoizmom koji često nadvladava nacionalne i države odnosno narodne interese. dok ljevica, točniej komunisti nemaju tih problema, oni guraju svoje kadrove na svakom koraku, i ne pate od tolike doze taštine i egoizma kako je slučaj u desnice, zato su nam i zavladali hrvatskom, jer su nadvisili takvo ponašanje desnice. kada se desnica oslobodi tih bedastoća, tada će i mesti pod s komunističkom đamahirijom i oni vlasti dugo dugo vidjeti neće, jer će ljudi vidjet da od njih kruha nema i prije nego dođu na vlast.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/cilj-je-bio-izazivanje-politickih-sukoba-903622

želim vam da zabijete klin u srce nevjernika, i da se svi ujedinimo i sameljemo ovu komunističku crvenokmeračku gamad u papar, i jednom za svagda povratimo kontrolu nad svojom državom i narodom. jer jasno je da njima sve nacionalno smrdi, i predstavlja uteg oko vrata, i samo ujedinjeni možemo ovu gamad otjerat s političke scene hrvata za sva vremena.

mlakov
18-11-2013, 22:18
Ne znam da li si pročitao išta od programa. Jedna od stavki je ukidanje stranaka i uvođenje neposrednog biračkog sustava. Shodno tome, ova platforma ne treba nikakve stranke, niti ih poziva. Nije niti desna, niti lijeva, niti centar. To su izmislili masoni da lakše vladaju. Isključivo i jedino hrvatska, do srži domoljubna. Zato poziva hrvatske domoljube kao pojedince koji Hrvatsku nose u svome srcu. Ne računa na tekuće političare koji su odreda englesko-komunističko-četničko-udbaški igrači. Za njih platforma i onako predviđa temeljitu lustraciju i suđenja za veleizdaju. Dakle, ljudi pojedinci koji nisu upleteni u sve te muljaže, prijevare, licemjerja i laži. A takvi su, nadam se da ćeš se moći složiti, većina u ovoj zemlji.

TjelohraniteljOdSchwartza
21-11-2013, 21:12
Kako doći do ujedinjene desnice?

mlakov
24-11-2013, 17:55
Hrvatsku neće spasiti nikakva desnica niti joj treba. Kao niti ljevica, centar, ovakvi, onakvi. Kako je napisano u programu na gore navedenoj web stranici nužno je ukinuti sve stranke i uvesti neposredni birački sustav. Kako, tamo je opisano. Hrvatskoj po pitanju njezinog temeljnog pitanja, a to je opstojnost, ne treba apsolutno nikakva podjela. Upravo ta podjeljenost Hrvatskog domoljubnog bića je zamka u koju stoljećima upadamo i bivamo pod neprestanom okupacijom. Tihom ili otvorenom. Samo onaj koji istinski voli Hrvatsku borit će se za njezinu dobrobit. Takvi ljudi se nazivaju i jesu hrvatski domoljubi. Hrvatskoj su potrebni DOMOLJUBI bez ikakvih ideoloških ili bilo kojih drugih predznaka i boja. Jednostavno Hrvati domoljubi. Ala Josip Šimunić i svi drugi kroz povijest koji su na ovaj ili onaj način ginuli i borili se za slobodnu i neovisnu Hrvatsku ne štedeći sebe. Pobjeda u Vukovaru prije nekoliko dana je najbolji primjer za to. U koloni (jednoj i jedinoj, složnoj i jedinstvenoj) je bio Hrvatski narod, domoljubi o kojima govorim, a van nje neprijatelji i dušmani Hrvatske. I to je to. Ništa više nam ne treba. Da bi shvatili o čemu vam govorim potrebno je pročitati program na gore navedenoj stranici. Nadam se da to nije tako teško.

mlakov
24-11-2013, 18:11
Hrvatskoj ne treba niti jedan jedini političar, funkcioner, aktivista, što god... iz dosadašnjih struktura. Bilo kojih. Svi su zajedno učestvovali i učestvuju u pljačkanju i čapušanju Hrvatske. Do gola. Totalnom uništenju i zatoru. I to ne samo materijalnom. Nego svakom drugom. Posebno zatiranje nacionalne svijesti i čekićanje titanskih čavala koje kakvih lažnih krivnji, zločina...da bi smo se osjećali nedostatnima i nedostojnima tako da je nužno i sasvim opravdano da nas tuđa čizma gazi. Za njih jedino je dostatan pravedan sud i takovo suđenje. Hrvatskoj je potrebna totalna katarza. Čišćenje i pranje od svog smeća antihrvatskog. Kako god da se zvalo i od kud god da dolazilo. Pročitajte program pa će vam biti jasnije.

caporegime
25-11-2013, 12:41
nema ujedinjanja domoljuba dok svaka udruga, stranka ili slično odnosno vodstvo ne da ostavku i ne obveže se da neće sudjelovati u izboru za vođu ili predsjednika.
prvo nek politički patuljci zatome svoje političke apetite pa onda možemo razgovarati o ujedinjenju.
puna usta ujedinjenja ali nitko ne bi za opće dobro sišao s položaja.

po devizi; domovina je u smrtnoj opasnosti i neophodno je da se ujedinimo. sa mnom na čelu.

NorthStand
25-11-2013, 16:19
Ne znam da li si pročitao išta od programa. Jedna od stavki je ukidanje stranaka i uvođenje neposrednog biračkog sustava. Shodno tome, ova platforma ne treba nikakve stranke, niti ih poziva. Nije niti desna, niti lijeva, niti centar. To su izmislili masoni da lakše vladaju. Isključivo i jedino hrvatska, do srži domoljubna. Zato poziva hrvatske domoljube kao pojedince koji Hrvatsku nose u svome srcu. Ne računa na tekuće političare koji su odreda englesko-komunističko-četničko-udbaški igrači. Za njih platforma i onako predviđa temeljitu lustraciju i suđenja za veleizdaju. Dakle, ljudi pojedinci koji nisu upleteni u sve te muljaže, prijevare, licemjerja i laži. A takvi su, nadam se da ćeš se moći složiti, većina u ovoj zemlji.

pročito sam, ma nemam ja ništa protiv toga, ali mi se iz današnje pozicije čini ko utopija. naš narod je preglup za takvo nešto, na žalost moram to konstatirat.

NorthStand
25-11-2013, 16:31
nema ujedinjanja domoljuba dok svaka udruga, stranka ili slično odnosno vodstvo ne da ostavku i ne obveže se da neće sudjelovati u izboru za vođu ili predsjednika.
prvo nek politički patuljci zatome svoje političke apetite pa onda možemo razgovarati o ujedinjenju.
puna usta ujedinjenja ali nitko ne bi za opće dobro sišao s položaja.

po devizi; domovina je u smrtnoj opasnosti i neophodno je da se ujedinimo. sa mnom na čelu.

:smijeh

ma nema ništa od tog ujedinjenja, ovaj narod je uvijek bio razjedinjen, a kada vidim ove zaostale ljevičare koji se i danas kite komunizmom iskreno mogu reći da mi je i drago da smo "podjeljeni" u više tabora. jer s njima ne želim imati nikakvog posla, osim eventualno brisati pod s njima ako mi se za takvo nešto ukaže prilika. oni su dno civilzacije tamo još od 1941, a nisu to uspjeli shvatit evo ima već skoro 70 godina. s takvima se nemam šta ujedinjavat, takve jedino mogu pokušat istjerat iz države i konačno se riješit debila koji konstatno u maniri pravih petokolonaših snaga rovare protiv naše države i naroda. kao što znamo nema države, bez krvavih gaća i ista ta država se i brani krvlju od ovakvih kakvi nam sada sjede na vlasti, i onih što su birali te majmune bez identiteta. prema tome, pomirbe partizana i ustaša nema, niti će je ikada biti. a niti je ona potrebna, nama je potrebno da se jasno ogradimo od gamadi koja ništa ne radi u interesu države i naroda, i koja ovdje zapravo provodi stranu politiku, kao i u vrijeme Tita. kojeg su hvalili kako je on jelte nezavisan, a Pavelić marioneta. samo su zaboravili da je Tita, na čelo država postavio Churchill i Staljin ko njegovi saveznici, a ne hrvatski narod jer nisu bili raspisani parlamentarni izbori, i nitko se nije mogao izjasnit želimo li mi ko narod biti dio SFRJ. prema tome, okanimo se idiota i jasno se distancirajmo od takvih, time ćemo si puno veću uslugu učinit nego da s njima "ujedinjavamo hrvatsku i hrvate". od takvog jedinstva nas može samo glava bolit, jer njihovi interesi i svijetonazori nisu hrvatski već komunistički, i takvi će i ostat jer tako i svoju djecu odgajaju. mene nitko nije učio da veličam hitlera ili pavelića, a njih redom uče da veličaju tita i SFRJ. prema tome to je to, za mene su oni završena priča, i pomirba s njima me niti najmanje ne zanima, ja njih ni ne smatram djelom hrvatskog naroda niti hrvatima. jer se tako niti ne ponašaju, a ako se dogodi kojim slučajem čudo pa se unormalne i shvate neke stvari gdje žive, i gdje pripadaju i u čijem interesu moraju radit, onda ću i promjenit ovo svoje za sad vrlo isključivo mišljenje o dotičnima.

a domoljubne snage je isto nemoguće ujedinit, jer kao što reče capo, "sve za domovinu ali sa mnom na čelu". dok je takva situacija, ništa od "ujedinjenja".

mlakov
25-11-2013, 17:42
Ovdje se ne govori o pomirbi s partizanima. Ona nam nikada nije trebala kao ni sada. Mi i oni smo jednostavno dva svijeta. Dvije vasione. To nitko ne može povezati, kamoli pomiriti. Da bilo tko od njih pročita program sigurno bi podivljao od muke. Nema šanse da se u tome može naći jednog grama. Ali, domovinski rat je pokazao da postoje ljudi u Hrvatskoj koji nisu Hrvati, a vole Hrvatsku i ginuli su za nju. Na takve ljude se mislilo. Također, postoje i Hrvati, izrodi koji ne vole, to jest mrze Hrvatsku. Oni tu apsolutno ne pripadaju. A cijeli program pokazuje totalni otklon od partizana, komunista, socijalista, titoista i svih koji mrze Hrvatsku. Možemo se podignuti na oružje i osvojiti vlast. Da možemo. Siguran sam. I što onda? Kao i 91. Dok smo ginuli, drugi su grabili državu. Prije bilo čega što se uradi, prvo je nužno stvoriti program koji će stupiti odmah u provedbu, čim se dođe na vlast. Zajedno s formiranom i definiranom strukturom. Ovako, da se vlast osvoji opet bi došlo do istoga. Engleska i ine špijunske agenture, udbaši i ostala komunjarska klika jako dobro zna svoj posao. A tko će biti na čelu odlučiti trebamo zajedno. Ova platforma nije politička stranka s vođom na čelu. Zato se i zove platforma. Prvo joj je cilj skupiti kritičnu masu domoljuba, iz zemlje i iseljeništva, a potom izabrati najbolje i najsposobnije ljude među nama. Izabrati čovjeka po čovjeka. Kako je opisan izbor vlade. Dakle, ova platforma nema nekoga ko kaže "sa mnom na čelu da bi se osobno promovirao, eksponirao i samodostatirao." Takve treba izabrati po STROGIM kriterijima koji su naznačeni i objašnjeni. I nije dobro tako grubo i odriješito odbacivati mogućnost da se domoljubni Hrvati ne mogu ujediniti. Zar nije dovoljno da nas naši neprijatelji etiketiraju svim mogućim ružnim etiketama. Zar sami sebi trebamo podmetati nogu. Umjesto da se potrudimo da nešto zajedno učinimo. Platforma je tu i sigurno nije utopija. Provodiva je. Izvediva je. Ali ne ako mi sami sebi režemo granu na kojoj sjedimo.

mlakov
25-11-2013, 18:25
I da, mislim da su Hrvatskoj glavni problem politički patuljci van politike koji ne mogu zatomiti svoje vlastite nesvjesne domoljubne destruktivne apetite pa zato ne možemo niti konstruktivno razgovarati o ujedinjenju, a kamoli se ujediniti. Državu treba netko voditi, a najbolje je da ju vode oni tko ju nesebično i iskreno vole. Zato ne treba apriori osuđivati unaprijed svakoga tko bi mogao doći na to mjesto. Već se treba potruditi da se stvore uvjeti da takvi ljudi upravljaju zemljom. A to nećemo postići beskrajnim prepucavanjima po portalima, novinama, televiziji...već odlučnim djelovanjem. Napadamo druge da su oni krivi i da su oni protiv ove države, a sami nesvjesno hodamo tim putem. Nedjelovanje često može biti puno opasnije od djelovanja. 750 000 tisuća potpisa za održavanje referenduma o braku, 100 000 ljudi okreće pred očima cijelog svijeta leđa vladi i bez pardona joj kaže nosi se. Za referendum protiv ćirilice danomice se skupljaju potpisi. I hrvatski domoljubi se ne mogu ujediniti. Ako nam je ikada na pladnju bila komunistička klika i agitura, sada je. Samo trebamo zgrabiti taj pladanj. Narod je spreman.

Inkvizitor
26-11-2013, 12:15
Narod očito nema povjerenja u stranke. HDZ kukavički šuti, čak se i ograđuje jer kalkulira. Ovo što se događa je protest protiv protunarodne vlasti ali nije protest ni za jendu stranku jer su se hrvatske desne stranke pokazale kao nakupina taština kojim je bitniji njihov ego nego interesi hrvatskog naroda.

A pitanje je koliko među njima udbaških igrača, kao u emigraciji nekad.

mlakov
26-11-2013, 13:49
Otvorio sam temu o postojećoj platformi za ujedinjenje svih Hrvatskih domoljuba. A mi se skroz vrtimo oko nečeg trećeg tvrdoglavo tvrdeći da je to nemoguće. Dakle, platforma predlaže ukidanje svih stranaka, uvođenje neposrednog biračkog sustava, izbor menadžmentske vlade po striktnim kriterijima koja nije stranačka, već kao tim od 17-18 ljudi koji se neposredno biraju i odgovaraju imenom, prezimenom i OIB-om za ono što rade. Nemaju iza sebe stranake daveža i uhljebljara. Bez kampanja, anketa i svih drugih stranačkih cirkusa. Mandat im je šest godina i više nema ponovo. Nema financiranja kampanja pa prema toma niti dugova prema lobijima. Zatim, izlazak Hrvatske iz EU i Nato-a, proglašenje Hrvatske neutralnom zemljom, osnivanje Hrvatske nacionalne kreditne banke i deblokada Hrvatske narodne banke, ukidanje banaka, osiguravajućih kuća i burze, zaštita hrvatskog nacionalnog korpusa strogom useljeničkom politikom, temeljita lustracija, proglašenje i osuda komunističke ideologije kao zločinačke, suđenje svim komunističkim zločincima, suđenje veleizdajnicima Hrvatske, ukidanje abolicije Srbima i suđenje počiniteljima ratnih zločina, povrat nezakonito otuđenog državnog vlasništva i imovine, pronatalitetni nacionalni sporazum, nacionalni sporazum za prevenciju razvoda brakova i njihovo održanje, spajanje odsječenog hrvatskog kopnenog područja stvaranjem novog kopna. Proglašenje Hrvatske prvom eko državom na svijetu i stvaranje gospodarstva i gospodarske strukture na tom temelju. Ne mogu ovdje sve dalje navoditi jer bi bilo predugačko. Ako već raspravljate na ovoj temi onda bi bilo dobro promisliti o onome što platforma nudi tako da ju prvo pročitate i da o njoj date svoje mišljenje. Neukusno je nešto u startu osuđivati, a o tome niti promisliti. Osobno bih bio presretan da netko domoljuban u ovoj zemlji napiše kvalitetan i jak program koji bi Hrvatsku mogao dovesti u poziciju neovisne i uspješne zemlje. Podržao bih ga sigurno. I ne bih zavidno mudrovao kako će sjašiti Kurte da uzjaše Murte. Već bih svim silama nastojao pomoći da takav program zaživi. Jednostavno rečeno, narod se ne treba okupiti oko stranke ili osobe, već oko dobrog programa. A rad na dobrom i mudro osmišljenom programu će iznjedriti najbolje pojedince. Tako da u centru zbivanja nije osobni ili interes pojedinaca u nekoj grupi ili lobiju, već interes cjelokupne zajednice. Također, treba napomenuti da Hrvati ipak nisu tako glupi kako se nastoji ovdje amputirati jer je očito da veliki dio naroda više gotovo i ne izlazi na izbore. To je očiti pokazatelj da ljudi nemaju za koga glasovati i da im je na vrh glave ove čitave, tobože demokratske, stranačke blamaže. A posebno im je muka što Hrvatskom vladaju protuhrvatske strukture. Narod nije uopće glup usprkos silnoj antihrvatskoj medijskoj i svakoj drugoj mašineriji kojom mu glavu uguravaju desetljećima u njihovu bolesnu veš mašinu kojom nastoje u ljudima isprati svaki trag Hrvatstva.

NorthStand
26-11-2013, 17:32
Narod očito nema povjerenja u stranke. HDZ kukavički šuti, čak se i ograđuje jer kalkulira. Ovo što se događa je protest protiv protunarodne vlasti ali nije protest ni za jendu stranku jer su se hrvatske desne stranke pokazale kao nakupina taština kojim je bitniji njihov ego nego interesi hrvatskog naroda.

A pitanje je koliko među njima udbaških igrača, kao u emigraciji nekad.

baš mi je drago da si spomenu komuniste i udbaše ubačene u redove HDZ, naravno da HDZ drže ovako mlakim bez jasnih stavova o temama koje zahtijevaju jasne stavove! crveni o svemu daju jasne stavove, a ovi se nećkaju, ko da im netko drži nož pod vratom. zato jer znaju da još uvijek nisu stranku očistili od onih, što su dozvolili sanaderu da u ime te udbe i komunista harače i pljačakju, a kasnije i izruče Gotovinu i ostale branitelje ruglu hrvatksog pravosuđa, nemojmo zaboraviti to je sve radio HDZ. ti lažni domoljubi, i veliki hrvati.

evo što o nekima koji se nalaze u HDZ, misli Milovan Đilas, lijepo ih opisao, pa ne treba stoga čudit zašto je HDZ nakupina mlakih pičetina željnih samo love i slave.

http://www.youtube.com/watch?v=WFlBbsEWkQg