PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Oproštaj od snova

Inkvizitor
13-11-2013, 23:48
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3449-Opro%C2%9Ataj-od-snova

ZGabriel
13-11-2013, 23:57
:cry

voljela bih da se mogu ne složiti s tobom, ali stvarnost je baš takva.

interceptor
14-11-2013, 00:17
Što je to u nama da se mirimo s takvom situacijom. Zašto ne reagiramo? Di je ona kritična masa,onaj "vox populi"? Zar treba reagirati samo kad voda dođe do grla ? Kao da nas nema... Smiješni su mi sad svi oni problemi s Mamićem,HNS-om i ostalim stvarima. Ovakvim incidentima je započeo rat na ovim prostorima, a mi šutimo kao da nas nema i ne poduzimamo ništa...

ljuta trava
14-11-2013, 00:31
Jesu li Hrvati uistinu u svojoj zemlji postali manjina?

--Izgleda da ipak jesu ....

A mladost , nestala je sa snovima ....

I ovo vrijeme će biti i proći , kao i vlasti ove i one prije njih , ali narod će ostati i izdržati i ovaj put , kao što izdržaše sve patnje , naši djedovi i očevi .

ogledalce
14-11-2013, 00:34
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/644503_1417955161768604_1083980658_n.jpg

gerilac
14-11-2013, 00:47
Ionako sam sjeban samo mi je još ovo trebalo.

Ne zamjeri Galija

gerilac
14-11-2013, 01:20
Znaš što Galija.Ne vrijedi ti ni plakati.
Čovjek leži na pločniku, sam razbijen.
A danas koliko ljudi u Vukovaru je izašlo na ulicu .Nekakova priopćenja od stožera i udruga.
Trebao je čitav grad biti pred policijskom postajom.Ali ga nije bilo postali smo bezmud narod.

Ne mogu ja naći upis kada sam i rekao da stalno se busamo u domoljubna prsa a ovo nam se događa-Stalno se busamo u to kako smo vjernici i katolici a oni svoje provode.

Mislio sam da će čitava Hrvatska biti na nogama na žalost nije.Sve i da se mi polijemo bezinom i zapalimo isto bi bilo.

Malo "vriske " na portalima i facebooku i to je to.

NorthStand
14-11-2013, 02:31
Hrvati su kurac od ovce, nikad nisu ni voljeli svoju državu i narod, da je vole nikada ne bi borili za tita i ostale izrode koje i dan danas glorificiraju. čast onim izuzetnim povijesnim veličinama, i ljudima koji shvaćaju što je bitno i važno za državu i narod, ali takvi su kod Hrvata možda 20 posto ukupnog stanovništva, ovaj ostatak nije vrijedan spomena. da se njih pitalo, države ne bi ni bilo, oni mogu biti i svemirci po potrebi. šta njima znači biti Hrvat, ništa, i tako se i ponašaju. stalno pričaju o lopovima iz hdz-a, a ne kuže da su se sapleli od klupko koje režira jedna te ista ekipa već 13 godina. ekipa koja drži sve konce vlasti i države u svojim rukama, a mi ostali normalni 20 posto možemo samo plakat, jer se prosiječnom hrvatu realno živo fućka i za državu i za naciju, čak im je problem to isticat jer kao to je nešto loše, nema potrebe pretjerano isticat činjenicu da si Hrvat i da je ovo REPUBLIKA HRVATSKA, a ne ispušni ventil za razne razne manjine koje preko ovakve vlasti žele ušećarit prava koja nitko nigdje u svijetu nema.

na vlasti ni nisu Hrvati, jer da jesu sigurno ne bi vodili ovakvu politiku, niti bi se kleli u nekakve nakaradne antifašizme, obnavljali partizanske spomenike u 2013 a u isto vrijeme negirala osnovna prava i minimum poštovanja iskazali hrvatskim dragovoljcima i braniteljima. kažu oni dobili su mirovine, pa pička ti materina pokvarena nisu se borili za mirovine već za svoju državu i narod, nisu išli u rat zbog premija već zbog časti i ljubavi prema svojoj zemlji i bližnjemu svome! telci i krave šeću ovom zemljom, i zato nam i je ovako kako je, zato ta telad i kravad može izabrat Josipovića i Milanovića za predsjednika odnosno premijera, da imaju iti malo stida i obzira prema navedenim braniteljima to nikada ne bi napravila! ali ko ih jebe, njihovo mišljenje me ionako ne zanima oko ovakvih tema, toj bagri mogu samo pokazat srednji prst i poslat ih u tri pm. pa neka u svoja četri zida prodaju svoju partizansku pamet, jebo ih linić i milanović.