PDA

Pogledaj Full Version : NLO-i

zlatna ribica
08-11-2013, 11:07
http://www.youtube.com/watch?v=WSPVpUKqVSU

The truth is out there :kava

zlatna ribica
08-11-2013, 11:11
Ovdje stavljajte snimke, slike, članke i mišljenja o fenomenu NLO-a (neidentificiranih letećih objekata).

Jesu li unutra izvanzemaljci ili se radi o super naprednoj i sofisticiranoj tehnologiji, koja još nije predstavljena mainstreem javnosti...

Je li sve samo jedan velika zavjera iluminata, ili stvarno imamo posjetitelje iz svemirskih dubina :D

Stiliana
08-11-2013, 14:11
Možda je istina sve od navedenog.

Ima jedan dokumentarac na YT u kojem se tvrdi da ta viđenja uzrokuju demoni tj. da to i jesu demoni... da su ljudi koji su prilikom vanzemaljske otmice zazvali Isusovo ime odjednom bili 'pušteni', ako me kužiš...

Al vjerujem da nešto stvarno ima, većina toga je scam i zajebancija, ali čak je i moj vlastiti otac, najvećki skeptik kojeg poznajem, pričao kako je prije rata s još jednim kolegom vidio niz od nekoliko svjetala na nebu koja se nekamo brzo hitala. Inače ne vjeruje u vanzemaljce, ali ne zna što je to bilo... što me pak dovodi do one teorije tj. priče kako se prie ratova uvijek mogu vidjet čudne stvari i oko sebe i na nebu... što možda ipak znači da netko gore nešto kemija i promatra nas u najmanju ruku (a nije Bog) :shock

I još da dodam da sam stala na petoj epizodi prve sezone Ancient aliensa :rofl
Malo da proširim temu... jel.

zlatna ribica
08-11-2013, 16:37
Nisam gledala to na YT, ali to za demone sam čitala nedavno u nekim katoličkim novinama... kao, to što mi smatramo izvanzemaljcima su raznorazni zli entiteti tj. demoni. Ali ne vjerujem u to, zašto ne bi postojali izvanzemaljci, svemir je dovoljno velik za još nekog.

Inače se slažem da je istina kombinacija svega... sigurno da postoji u tajnosti razvijena tehnologija, puno naprednija od ove opće poznate. Isto tako je vjerojatno i da tajne strukture, zvale se one laminati, bilderberzi ili kako god, imaju dostup toj tehnologiji i koriste ju za špijunažu i sl... A opet, mogće je i da su neki NLO-i (iako sasvim sigurno ne svi) stvarno letjelice izvanzemaljaca. Nije mi bez osnova ni teorija da su oni imali prste u razvoju čovjeka, tj. da su nas napravili na svoju sliku :D ko što kažu u Ancient aliens :D

Stiliana
08-11-2013, 19:55
Nisam gledala to na YT, ali to za demone sam čitala nedavno u nekim katoličkim novinama... kao, to što mi smatramo izvanzemaljcima su raznorazni zli entiteti tj. demoni. Ali ne vjerujem u to, zašto ne bi postojali izvanzemaljci, svemir je dovoljno velik za još nekog.

Inače se slažem da je istina kombinacija svega... sigurno da postoji u tajnosti razvijena tehnologija, puno naprednija od ove opće poznate. Isto tako je vjerojatno i da tajne strukture, zvale se one laminati, bilderberzi ili kako god, imaju dostup toj tehnologiji i koriste ju za špijunažu i sl... A opet, mogće je i da su neki NLO-i (iako sasvim sigurno ne svi) stvarno letjelice izvanzemaljaca. Nije mi bez osnova ni teorija da su oni imali prste u razvoju čovjeka, tj. da su nas napravili na svoju sliku :D ko što kažu u Ancient aliens :D

I meni se čini vrlo sigurnim da je tekmologija uznapredovala u tajnosti tj. da su se ljudi dočepali vanzemaljske tekmologije...

Što se tiče laminata, raširila se neka priĆa da će organizovat lažnu vanzemaljsku invaziju te će taj događaj bit paravan za uspostavu svjetske vlade... to je tako scary i van pameti da mi se čini kao zapravo sasma dobar plan.

Ja mislim da vanzemaljci nisu imali prste u stvaranju čovjeka, ali mislim da su nas dolazili gledat i nešto kemijali po Zemlji. Sad je pitanje zašto i čemu. Jel zbog zlata u Africi (annunaki), energije (piramide) ili običnog kurioziteta... al onda se sjetim onih radioaktivnih gradova u Indiji koje je naizgled sjebla atomska bomba... pa nekako sumnjam da je iz znatiželje ili nekog biološkog eksperimenta :shock

Stiliana
08-11-2013, 20:00
Btw, mnogo zanimljiva ova prva snimka... ove druge mogu bit bilo što... bilo kakva svjetla u noći.

Inače, svaki put kad gledam te snimke obuzme me neobjašnjiv poriv za posjedovanjem raketnih projektila.
Ne bu nas niko u našoj kuruzi... :mad

zlatna ribica
08-11-2013, 22:44
I meni se čini vrlo sigurnim da je tekmologija uznapredovala u tajnosti tj. da su se ljudi dočepali vanzemaljske tekmologije...

Što se tiče laminata, raširila se neka priĆa da će organizovat lažnu vanzemaljsku invaziju te će taj događaj bit paravan za uspostavu svjetske vlade... to je tako scary i van pameti da mi se čini kao zapravo sasma dobar plan.

Ja mislim da vanzemaljci nisu imali prste u stvaranju čovjeka, ali mislim da su nas dolazili gledat i nešto kemijali po Zemlji. Sad je pitanje zašto i čemu. Jel zbog zlata u Africi (annunaki), energije (piramide) ili običnog kurioziteta... al onda se sjetim onih radioaktivnih gradova u Indiji koje je naizgled sjebla atomska bomba... pa nekako sumnjam da je iz znatiželje ili nekog biološkog eksperimenta :shock

Hah, ne znam... al po meni je prilična vjerojatnoća da smo mi hibridi neke izvanzemaljske rase i nekog od davnog tipa čovjeka. Evolucijski se razvoj čovjeka dešavao jako sporo, a onda je naglo došlo do ogromnog preokreta i u vrlo kratkom roku smo došli do današnjeg modernog doba... ne može to biti slučajno. Prebrzo smo došli do ovog danas, a da bi to bilo samo djelo evolucije. Evolucijskom brzinom trebalo bi nam tko zna kolko još stotina tisuća ili milijuna godina... Od tuda i zagonetka karike koja nedostaje. Naravno da nedostaje kad je nema :D

moonlight
08-11-2013, 23:00
Hah, ne znam... al po meni je prilična vjerojatnoća da smo mi hibridi neke izvanzemaljske rase i nekog od davnog tipa čovjeka. Evolucijski se razvoj čovjeka dešavao jako sporo, a onda je naglo došlo do ogromnog preokreta i u vrlo kratkom roku smo došli do današnjeg modernog doba... ne može to biti slučajno. Prebrzo smo došli do ovog danas, a da bi to bilo samo djelo evolucije. Evolucijskom brzinom trebalo bi nam tko zna kolko još stotina tisuća ili milijuna godina... Od tuda i zagonetka karike koja nedostaje. Naravno da nedostaje kad je nema :D
Zar je 4 milijuna godina Ribili tebi prebrzi razvoj?

zlatna ribica
08-11-2013, 23:10
Zar je 4 milijuna godina Ribili tebi prebrzi razvoj?

Ne, ne razumiješ. Prvi "homo" se pojavio prije nekoliko milijuna godina.

Međutim sav razvoj od početka upotrebe govora pa do današnjeg modernog doba se desio u zadnjih 50.000 godina.

Prije toga smo u pećinama živjeli i to je trejalo 2,5 milijuna godina uz skoro nikakav značajan razvoj, osim što smo postajali sve uspravniji... I onda odjednom- zuuuuum, i evo nas, putujemo i u svemir...

moonlight
08-11-2013, 23:14
Ne, ne razumiješ. Prvi "homo" se pojavio prije nekoliko milijuna godina.

Međutim sav razvoj od početka upotrebe govora pa do današnjeg modernog doba se desio u zadnjih 50.000 godina.

Prije toga smo u pećinama živjeli i to je trejalo 2,5 milijuna godina uz skoro nikakav značajan razvoj, osim što smo postajali sve uspravniji... I onda odjednom- zuuuuum, i evo nas, putujemo i u svemir...

Nije zuuum, nego puno povoljniji klimatski uvijeti...u posljednjih 35-40 tisuća godina nikada nije bilo više takvih ekstremnih promjena koje bi se okarakterizirale novim ledenim dobom.

Stiliana
08-11-2013, 23:18

ne vjerujem ti ja u to... to đavo zavodi... ma ne ozbiljno, ne vjerujem u to pa tko god to zagovarao.

zlatna ribica
08-11-2013, 23:29
Pa ne znam može li se samo promjenom klime objasniti takva nevjerojatna brzina razvoja. Imaš i danas plemena koja žive nazovimo to "primitivno"... iako imaju dostupnu i svježu vodu i plodnu zemlju, ali i dalje vjeruju u svoja stara božanstva i baš ih briga za nas.

Osim toga uzmi u obzir da iako se mi smatramo najrazvijenijom civilizacijom ikad, da su Egipćani prije 5.000 godina gradili piramide nama još uvijek neobjašnjivim načinom, imali strašna znanja o svijetu i svemiru, a kad bi mi danas krenuli gradit piramide, teško bi to izveli, i uz svu moguću danas dostupnu tehnologiju...

Tako da od tih 50.000 godina oduzmi najmanje 5.000, pa dobiš svega 45.000 godina razvoja čovjeka od prve upotrebe govora pa do graditelja piramida.

A nisu ni piramide jedina stara čuda... svuda po svijetu nalaze se ostaci starih građevina, podzemnih tunela itd. koji su rađeni izrazito tehnološki vješto, a od tad je prošlo 5, 10 pa i više tisuća godina.

Jednostavno je prekratko vrijeme prošlo za takav skok u razvoju, ne može se to objasniti samo klimom.

I gdje je karika koja nedostaje? :D

zlatna ribica
08-11-2013, 23:33
ne vjerujem ti ja u to... to đavo zavodi... ma ne ozbiljno, ne vjerujem u to pa tko god to zagovarao.

Ma ne kažem ja da je to tako bilo :D Al dopuštam to kao mogućnost.

Nema to veze s vragom, niti ikako pobija kršćanstvo. Kako god mi nastali, samom božjom rukom ili preko "posrednika" :D Bog nam se smilovao i poslao Isusa da nas spasi...

Stiliana
08-11-2013, 23:41
Ma ne kažem ja da je to tako bilo :D Al dopuštam to kao mogućnost.

Nema to veze s vragom, niti ikako pobija kršćanstvo. Kako god mi nastali, samom božjom rukom ili preko "posrednika" :D Bog nam se smilovao i poslao Isusa da nas spasi...

Pobija kršćanstvo. Kršćani vjeruju da je ljude stvorio Bog. Ako su ih stvorili vanzemaljci, to je u totalnoj suprotnosti s onim što piše u Bibliji. Ali nije tema o tome...

Eto, a piramide neki ljudi uopće ne smatraju toliko nemogućima za izgradit u ono vrijeme. Ja isto mislim da su čudo, ali ipak čudo izgrađeno ljudskim rukama. Ove druge tunele i sl. sam gledala... kako je kamen izrezan i obrađen, nevjerojatno nešto...

Stiliana
08-11-2013, 23:43
Pa ne znam može li se samo promjenom klime objasniti takva nevjerojatna brzina razvoja. Imaš i danas plemena koja žive nazovimo to "primitivno"... iako imaju dostupnu i svježu vodu i plodnu zemlju, ali i dalje vjeruju u svoja stara božanstva i baš ih briga za nas.

Osim toga uzmi u obzir da iako se mi smatramo najrazvijenijom civilizacijom ikad, da su Egipćani prije 5.000 godina gradili piramide nama još uvijek neobjašnjivim načinom, imali strašna znanja o svijetu i svemiru, a kad bi mi danas krenuli gradit piramide, teško bi to izveli, i uz svu moguću danas dostupnu tehnologiju...

Tako da od tih 50.000 godina oduzmi najmanje 5.000, pa dobiš svega 45.000 godina razvoja čovjeka od prve upotrebe govora pa do graditelja piramida.

A nisu ni piramide jedina stara čuda... svuda po svijetu nalaze se ostaci starih građevina, podzemnih tunela itd. koji su rađeni izrazito tehnološki vješto, a od tad je prošlo 5, 10 pa i više tisuća godina.

Jednostavno je prekratko vrijeme prošlo za takav skok u razvoju, ne može se to objasniti samo klimom.

Dobiješ brz razvoj zbog klime, dobro ti je moon objasnio. S holocenom se sve mijenja, mobilnost ljudi, otkrivanje ratarstva, prve sjedilačke zajednice, gradovi, itd... ne treba za to bogzna kako puno vremena.

moonlight
08-11-2013, 23:44

Upregnimo 100 tisuća robova i gradimo ih njihovom tehnologijom 20 godina, pa ćemo vidjet može li se...
:slajo

zlatna ribica
09-11-2013, 00:17
Upregnimo 100 tisuća robova i gradimo ih njihovom tehnologijom 20 godina, pa ćemo vidjet može li se...

:nene Egipatske piramide nisu gradili robovi.

A rok od 20 godina ne da je nemoguć, nego je nemoguć nemoguć... Velika (Keopsova) piramida je izgrađena od nekih 2,5 mil kamenih blokova težine od nekoliko tona pa do nokoliko stotina tona... kako bi to robovi prenijeli iz kamenoloma, obradili i savršeno smjestili, podizali na sve veće visine i sve samo svojom vlastitom snagom, bez upotrebe ikakve sofisticirane tehnologije... ? I sve to za 20 godina! Pa da ih je bilo i 100.000. Nemoguće...

moonlight
09-11-2013, 00:33
:nene Egipatske piramide nisu gradili robovi.

A rok od 20 godina ne da je nemoguć, nego je nemoguć nemoguć... Velika (Keopsova) piramida je izgrađena od nekih 2,5 mil kamenih blokova težine od nekoliko tona pa do nokoliko stotina tona... kako bi to robovi prenijeli iz kamenoloma, obradili i savršeno smjestili, podizali na sve veće visine i sve samo svojom vlastitom snagom, bez upotrebe ikakve sofisticirane tehnologije... ? I sve to za 20 godina! Pa da ih je bilo i 100.000. Nemoguće...

:rofl

a cestu kojom su dovlačili kamene blokove 10 godina...

DzoniBG
09-11-2013, 11:54
Ovdje stavljajte snimke, slike, članke i mišljenja o fenomenu NLO-a (neidentificiranih letećih objekata).

Jesu li unutra izvanzemaljci ili se radi o super naprednoj i sofisticiranoj tehnologiji, koja još nije predstavljena mainstreem javnosti...

Je li sve samo jedan velika zavjera iluminata, ili stvarno imamo posjetitelje iz svemirskih dubina :D

Zanimljiva tema, aktuelna jos od Roswella 1947, kad se spustilo nesto "cudno" u pustinje Novog Meksika...

Dal postoje vanzemaljci... mogao bi da se opkladim da postoje, i da su posecivali zemlju... tako nesto je veoma izvesno...

Treba to odvojiti od poplave nekih snimaka sumnjivog kvaliteta i namere... odjednom stotine prodavaca magle svedoci da su videli "nesto"... u danasnje vreme kad graficka obrada moze da napravi i da bivolji testisi izvode akrobacije u stratosveri... u startu prilazim tome sa ozbiljnom dozom nepoverenja...

Osetio je neko da sirom globusa postoje milioni fanova takvih stvari, nije iskljuceno da neke interesne grupe i same salju neke skalamerije na nebo... da bi posle obrtali kintu, zarada od ovakvih tema je ogromna jer je trziste sve vece...

Stare civilizacije u raznim formama predstavljaju neke cudne iskrivljene njuske koje su dosle sa neba, a za njih su bili bozanstva... nije iskljuceno da su neki od njih i malo "posolili" po glavi praistorijskog coveka, koji je od poluzivotinje, lovca i nomada u kratkom periodu poceo da pravi impresivne civilizacije, i ima ogromno znanje o svetu oko sebe, pre svega kosmosu...

Za mene je tu veliki znak pitanja u vezi ovih danasnjih pojava - ako vec dolaze u letecim tanjirima... sto se ne pojave, da ih vide ljudi, sto ne uspostave neki kontakt... ako vec imaju tehnologiju da dolete iz dalekih svetova, sto podrazumeva da su miljama iznad naseg znanja i poimanja svemira... mi za njih mozemo biti samo jedna mala i limitirana ekipa, kao insekti... zasto bi se krili... dosli bi, uspostavili kontakt, vrsili neka ispitivanja... mozda nas i unistili, ili otimali resurse...

Ovako kako UFO-lozi danas pricaju o tome... uglavnom je produkt njihove maste... vrlo tesko je tu odvojiti zito od tona kukolja...

DzoniBG
09-11-2013, 13:16

Nisu robovi zidali...

Faraon je davao velike povlastice stanovnistvu koje je odlucilo da ucestvuje u zidanju piramide... to su bili slobodni ljudi, kamenoresci, zanatlije, ratari izmedju zetve i setve... to je bio monumentalan projekat koji je faraona vodio u vecnost, i upregao je sve resurse da se to sazida...

Ne slazem se sa Ribicekom da to ne moze da se izgradi za 20 godina... moze, samo je bila potrebna fantasticna organizacija... izvodivost takve piramide nije meni veliki znak pitanja, vec sama ideja, i volja da se pravi takvo cudo...

Kamenje su transportovali Nilom, granitne blokove kojima su oblagane unutrasnje odaje cak iz Asuana... postoje dileme kako su sa reke to dovodili do gradilista, kako su sekli blokove tako precizno, kako su ih dizali na visine...

U svakom slucaju, Keopsova piramida ostaje remek-delo za sva vremena...

Inkvizitor
09-11-2013, 13:32
Pomoću pijeska. Kako bi naprvavili jednu razinu onda bi navažali pijesak i tako do vrha..to je jedna teorija..

DzoniBG
09-11-2013, 13:47
Pomoću pijeska. Kako bi naprvavili jednu razinu onda bi navažali pijesak i tako do vrha..to je jedna teorija..

Cuo sam za to... ali kako vuci nagore blokove od nekoliko tona, a nisu imali dizalice, ili bilo sta slicno... nasli su neki nacin, pametni su to ljudi bili, nista gluplji od ovih danas, samo sa manjkom tehnologije... ali su ipak uspeli, sto je vredno divljenja.

Sto se tice ove teme, mnogo je Sretena Zujkica :

http://www.youtube.com/watch?v=mLq0Zpgiehg

Tesko ih je shvatiti ozbiljno, jer nesto sto i ubodu, razmazu sa masom suludih teorija... pa ih niko onda i ne slusa posle...

Gde je Isusova ruka, i 500 miliona neprijavljenih Kineza... kad dotle dodje, ponudis mu pivo i kazes da iskulira malo ;)

moonlight
09-11-2013, 14:30
A gdje sam ja rekao da su robovi "zidali", i gdje to robovi "zidaju"?
Kao i u svemu što se tiče daleke prošlosti i prvih civilizacija, nedostaje nam dovoljno povijesnih izvora, prije svega jer su mnogi ostaci uništavani, to prije svega vrijedi za egipatsku civilizaciju.
Kad smo kod piramida onda bi trebali krenuti od Sumerana i prostora Mezopotamije, podizanja zigurata, kao preteća piramida, prvih početaka astronomije, aritmetike, matematike koja je bila izuzetno važna u ono vrijeme, sve te civilazice nastaju uz velike rijeke, sav život ovisi o "milosti" tih rijeka, evolucija je učinila svoje jer je natjerala te civilizacije da prežive organizirajući se kroz napredniji sustav.
Ako dijeliš zemlju uz te rijeke, moraš naučiti ravnomjerno ju raspodjeliti, sustav navodnjavanja natjerao ih je da rijeke prilagode sebi, a ne da čekaju velike poplave.
I onda kada je nastala "rupa" u objašnjenju građenja piramida od Herodota do Napoleonovih časnika, nastao je prostor gdje su ušli vanzemaljci:)
Ako gledamo s graditeljske umješnosti , onda je Kineski zid daleko nevjerojatnije djelo, ali piramide su ostale misterij jer su prije svega služile faraonima kao grobnice, morale su biti tako savršeno izvedene jer je vjerovanje samih Egipćana iz najstarije dinastije to zahtjevalo.

zlatna ribica
09-11-2013, 15:55
Piramide nisu bile nikakve grobnice faraona...

Al nemojte razvlačit temu na piramide, tema su izvanzemaljci, tj. NLO-i, šta god bili...

zlatna ribica
09-11-2013, 16:05
http://www.youtube.com/watch?v=XlkV1ybBnHI

moonlight
09-11-2013, 16:33
Piramide nisu bile nikakve grobnice faraona...

Al nemojte razvlačit temu na piramide, tema su izvanzemaljci, tj. NLO-i, šta god bili...

A tko kaže da nisu, Ufolozi?:)
Dokaz? Nisu pronađene mumije...:rofl
U Zoserovoj jesu, ali onda se brane da su donesene u nju kasnije, pa im je i to dokaz da kao nisu...:)
Ali nigdje ne spominju egipatsku religiju, povezanost faraona kao polubožanstva sa njom, Knjigu mrtvih...kult boga Sunca koji objašnjava i samo mjesto izgradnje piramida, ali i njihove točne proporcije...
Ajmo Ribili u Egipat, sjest ćemo pred njih u Gizi, pa ćemo promatrat izlazak sunca i zalazak, i učit ćemo aritmetiku...:)

Stiliana
11-12-2013, 12:33
https://31.media.tumblr.com/a91210eb80e94fc31c3d3349402e0cb4/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo1_1280.jpg

Stiliana
https://31.media.tumblr.com/4151bddf28a171f8a3615d9e3eef2294/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo2_1280.jpg

Stiliana
https://31.media.tumblr.com/83133d779e0174c339ebc27378ceed7d/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo3_1280.jpg

Stiliana
https://24.media.tumblr.com/de7f73b70b3fa867055a6af366796515/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo4_1280.jpg

Stiliana
11-12-2013, 12:34
https://24.media.tumblr.com/26a4f21eec755bc67985e07ef98d433d/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo5_1280.jpg

Stiliana
https://24.media.tumblr.com/e2240a146c605d7c0e9e5f4dc46f7248/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo6_1280.jpg

Stiliana
https://31.media.tumblr.com/143cd9a77e0fdce0ce6764eda8356f75/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo7_1280.jpg

Stiliana
11-12-2013, 12:35
https://24.media.tumblr.com/774f5baaf71ba8ad2ff87e78a811009f/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo8_1280.jpg

Stiliana
11-12-2013, 12:35
https://24.media.tumblr.com/5071e9e1e3694cd4a142cbcc21897cbf/tumblr_mx66zeI4gp1qi6b7vo10_1280.jpg

Stiliana
11-12-2013, 12:39
Inače, daleko najjači susret treće vrste za koji sam čula je bio kod nas.
Neki lik koji živi na Dinari, Velebitu ili tako negdje u planini je bio na TV-u i pričao o tome. Kako je vidio svjetlo i da je nešto sletjelo, a iz letjelice izašli neki skroz mali ljudi... on im je prišao, pitao kako su, hoće li uć kod njega da nešto pojedu, popiju... oni su rekli neka, hvala, nismo gladni... itd.

:naklon :naklon

Humphrey
11-12-2013, 22:01
Neki lik koji živi na Dinari, Velebitu ili tako negdje u planini je bio na TV-u i pričao o tome. Kako je vidio svjetlo i da je nešto sletjelo, a iz letjelice izašli neki skroz mali ljudi... on im je prišao, pitao kako su, hoće li uć kod njega da nešto pojedu, popiju... oni su rekli neka, hvala, nismo gladni... itd.

Dobro je biti gostoljubiv,možda su to naši budući gospodari.

Već vidim malog sivog ili zelenog izvanzemaljca kako govori svojim najbližim suradnicima:Sa ovim Hrvatima bi pokorio cijeli svemir.

pdv
12-12-2013, 00:31

Biće su bili siti ili se vraćali s ručka s nekog drugog planeta. Ko bi inače normalan odbio planinsku večeru uz romantično pucketanje vatrice :pink

Već vidim malog sivog ili zelenog izvanzemaljca kako govori svojim najbližim suradnicima:Sa ovim Hrvatima bi pokorio cijeli svemir.

:rofl :rofl

Stiliana
12-12-2013, 12:13
vi se zajebavate, a čovjek doživio traumu... :D

super mi je kako se zna red i u takvoj situaciji...

Humphrey
12-12-2013, 13:08
Nezgodno bi bilo da je on samo bio pristojan reda radi i ponudio im nešto za jelo i piće očekujući da će oni ponudu odbiti,a kad oni pristanu on shvati kako nije išao u kupovinu jer ima u blizini samo Konzum,a zadnji put je blagajnica bila drska prema njemu.

Kako izvanzemaljcima objasniti drske blagajnice,Todorića,Konzum i ponudu koju je dao čisto reda radi?

ogledalce
12-12-2013, 19:33
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=suBp3ai-xG8

:misli

Stiliana
12-12-2013, 20:19
neko se zajebava sa specijalnim efektima...

pdv
12-12-2013, 21:54
Nezgodno bi bilo da je on samo bio pristojan reda radi i ponudio im nešto za jelo i piće očekujući da će oni ponudu odbiti,a kad oni pristanu on shvati kako nije išao u kupovinu jer ima u blizini samo Konzum,a zadnji put je blagajnica bila drska prema njemu.

Kako izvanzemaljcima objasniti drske blagajnice,Todorića,Konzum i ponudu koju je dao čisto reda radi?

U planinama su samo domaći proizvodi, a ne Todorićevo smeće. I kakav je to muškarac uopće kad ga strah blagajnice i koji je pristojan...sigurno ni brkove nema :cry
No vratimo se hrani.... eventualno bi se morali strpiti dok pomuze kravu da im servira svježe mlijeko. Ali zato vrijeme izvanzemaljci ionako mogu iscijepat drva.

zlatna ribica
13-12-2013, 12:07
Sam se vi zezajte, al vidit ćete vi kad vam pokuca neki alien na vrata :kava

zlatna ribica
13-12-2013, 12:07
Evo jedan zanimljiv članak o našem Mjesecu :pink

Preporučam biti otvorenog uma i pročitati do kraja :D

http://www.collective-evolution.com/2013/12/11/hold-on-for-this-one-the-moon-is-hollow-and-this-is-why/

Stiliana
13-12-2013, 13:07

http://www.collective-evolution.com/2013/12/11/hold-on-for-this-one-the-moon-is-hollow-and-this-is-why/

super članak, baš zanimljivo...

pdv
13-12-2013, 22:33
Evo, sad ozbiljno...ja stvarno mislin kako ljude triba ponudit kad ti uđu u kuću. Pogotovo još s dalekog puta kad dolaze :kez

Što se tiče ovih aliena...ja se tim uopće ne opterećujem. Zašto bi nekog uopće bila briga ko okolo leti u nekakvim tanjurima. Ne znam zašto uopće tolika opsjednutost tom pojavom? Ne mislim na vas ovdje nego općenito ljudima počnu oči sjajit kad pričaju o tim pojavama. Pogotovo ako čitaju malo više o tim pojavama i svojim govorima sve više počinju podsjećati na Jehovine svjedoke. :kez Ja na to gledam ovako: ako su jadni i simpatični..super. Bit ćemo frendići. Ako su jaki i zločesti...a, Bože moj svi jednom tribamo umrit. Pusti te ih da na miru lete :pink

DzoniBG
13-12-2013, 22:41

Uvek je zanimljivo procitati ovakvo stivo, mada po meni ima previse "conspiracy" elemenata, a manje nauke, mada je i pisan da zainteresuje obicne ljude... a najbolji nacin na to je tako sto se isture kontraverzna pitanja...

Ona postoje jer mi ustvari jos ne znamo do detalja kako je nastao Suncev sistem... postoje neka opsta saznanja, ali ukupna simulacija onoga sto se dogadjalo pre oko 5 milijardi godina je i dalje van domasaja nase spoznaje.

U prvom delu clanak se bavi pitanjem kako je nastao Mesec, otkud on bas ovde... u prvoj tacki se govori da je Zemlja "zarobila" Mesec koji je odnekud dosao bas da se seta nasom bastom... malo verovatno, sto se i kaze... treba objasniti prvo samu sustinu gravitacije da bi se razumelo...

Zamislite da se igramo klikera... Zemlja je rupa, ali prostor oko nje nije ravan, vec ona svojom masom deformise taj prostor:

http://i.space.com/images/i/000/021/853/i02/gravity-probe-b.jpg?1348009189

...praveci levak, konus oko nje... ako ste se igrali sa klincima beyblade, u pravoj "areni", primeticete kako je i ona blago konusnog oblika, pa kad se zavrte te igracke ko cigre, kruze lagano oko centra, da bi na kraju pocele da se priblizavaju samo centru, i sudaraju... ulazak "klikera" u Zemljin konus znaci ulazak pod neverovatno preciznom brzinom koja nije dovoljno velika da odmah izleti van, ni dovoljno mala da kliker odmah utone u rupu, tj, Mesec "padne" na zemlju... u svemiru nema trenja, postoji odredjena brzina koja je zahtevana na odredjenom rastojanju da bi se kruzilo, teoretski je moguce da se stalno kruzi na istom rastojanju(za razliku od beyblade gde se brzina postepeno gubi zbog trenja vrha o podlogu)... ali tako nesto ozbiljna nauka odbija kao verovatnu mogucnost.

Druga tacka govori o tome da je mlada Zemlja koja se jako brzo obrtala, i jos nije bila "zgusnuta", pri toj rotaciji izbacila jedan svoj deo... spominje se Tihi okean, sto je glupost, zemljina povrsina se stalno reciklira usled kretanja tektonskih ploca...svaki put kad je zemljotres, jedan deo povrsine sklizne ispod, a to stenje ode bogu, tj lavi na istinu, ona ga sazvace, i ispljune u nekom novom zemljotresu... iako je Zemlja u samom pocetku bila mekana kao plastelin, toliko parce da se odlomi nije uverljivo...

Najvise izgleda da je istinita ima teorija o sudaru koji se opisuje pod tackom 5... svemirski metak, tj nebesko telo velicine npr Marsa, namerilo se kao linebacker u americkom fudbalu na nasu slatku Zemljicu... sudar nije bio ceoni, direktan u centar... vec je udareno sa strane, kao u bilijaru kad hocete da udarite spin udarac... tako je odlomljeno solidno parce koje je pocelo da kruzi... ono sto zanemaruju pisci ovog clanka je da Mecec nije uvek bio na ovoj razdaljini, 400.000km... u pocetku je bi samo na 20.000km, da bi se kroz milijarde godina koje slede udaljivao... i dalje se udaljava od nas, brzinom od oko 3cm godisnje, brzinom koji nasim dragim damama nokti rastu ;)

Mesec je jako vazan za Zemlju, sluzi kao stabilizator, da ga nema, Zemlja bi bila nestabilna, "padala bi i ustajala", kao mnoge planete kojima se dogadja da severni pol se premetne pa zavrsi na ekvatoru, ili na juznom polu... znaci i za samu klimu, odgovoran je za plime i oseke... bez njega zivot na zemlji tesko da bi bio moguc u nekom razvijenijem obliku...

Svidja mi se ova ideja da je Mesec instaliran kao Zvezda Smrti u Star Wars od neke druge civilizacije :) nema veze sto ne verujem u to, ali mastovito je...

caporegime
13-12-2013, 22:48
Sam se vi zezajte, al vidit ćete vi kad vam pokuca neki alien na vrata :kava

upravo to je bio iskaz jednog lika kojeg su oporavljali u ludari nakon što mu je zgaby greškom pozvonila na 2. umjesto na treći kat.

zlatna ribica
03-01-2014, 23:36
'Četiri vrste izvanzemaljaca posjećuju Zemlju tisućama godina'

– Imamo dugačku povijest NLO-a i, naravno, bilo je puno više aktivnosti u posljednjih nekoliko desetljeća otkako smo izumili atomsku bombu – rekao je Paul Hellyer, bivši kanadski ministar obrane

http://www.vecernji.hr/zanimljivosti/cetiri-vrste-izvanzemljana-posjecuju-nas-planet-tisucama-godina-913150

:kava