PDA

Pogledaj Full Version : Temeljna načela i kriteriji prave hrvatske vlasti.

caporegime
03-11-2013, 21:32
Svi pričaju i općenito govore.
Malo tko nudi konkretne korake.
Koji su to konkretne stvari koje bi trebale povezati sve koji se imalo smatraju domoljubi i oko kojih stvari bi trebalo napraviti konsenzus.

po meni:

1. zakon o lustraciji svih komunističkih dužnosnika i četničkokrajinskih funkcionera, vojnika, milicionera, sudaca i sl.
takvima nema mjesta ni i državnoj službi ni u politici.

2. definitivno izbacivanje ćirilice iz vukoavara.

3. ukidanje ovakvog zdravstvenog odgoja.

4. suđenja ratnim profiterima i konfiskacija protupravno stečene imovine.

5. jasno postavljanje i oštar odgovor na svku provokaciju iz srbije.

6. čvršće se postaviti prema službenoj BiH u cilju zaštite Hrvata u bih.

7. gospodarski pojas odmah.

8. strože zakone oko imigracije i momentalno tjeranje svih stranaca koji čine teže prekršaje ili kaznena djela.

9. donošenje zakona kojim će se zabraniti komunistički simboli, porušiti svi spomenici partizanima (osim žrtvama) kao i ono smeće u srbu.

...............

Humphrey
03-11-2013, 22:07
1. Zakon o lustraciji.

2.Izlazak iz EU.

3.Ukidanje manjina,svatko tko živi u RH je politički Hrvat,a svoju kulturu i jezik svaki pojedinac može čuvati o svom trošku i organizaciji

4.Zaštita Hrvata iz BiH.

5.Uvođenje reda u sve državne institucije,drastično kažnjavanje svakog oblika korupcije i nepotizma.

6.Privatizacija i davanje u koncesiju svega što je još u državnim šapama.

7.Zabrana djelovanja nevladinih udruga koje se financiraju izvan RH,ukidanje sredstava iz proračuna za sve udruge.

8. Vraćanje predsjedničkog sustava ili ukidanje funkcije predsjednika(meni svejedno)

NorthStand
04-11-2013, 19:53
sve je to divno, ali to na žalost u ovoj boljševičkoj hrvatskoj nema tko sprovesti u djelo. puno toga ovisi o HDZ, a pitanje je što će oni poduzet u pogledu ovih stvari koje ste naveli kada i ako dođu na vlast.

9. donošenje zakona kojim će se zabraniti komunistički simboli, porušiti svi spomenici partizanima (osim žrtvama) kao i ono smeće u srbu.

za to sam ja odavno, ali to možemo samo sanjat, lako za debile koji bi se bunili oni su najmanji problem ako država nešto želi sprovest ona će to napravit, ima primjera bezbroj. ali na žalost, to nitko neće pokrenut i gotovoo sam siguran da karani može maksimalno uvest neku odredbu u Ustav da je komunizam isto što i fašizam, ali spomenici partizanski i komunistički će gotovoo sigurno ostat na mjestu, iako bi ih ja ko albanci na Kosovu lišio dužnosti za sva vremena. no nisu nama problem više ni ti spomenici, bez obzira što glorificiraju zločine nad hrvatskim narodom, koliko ovi boljševici što na vlasti provode najgoru moguću antihrvatsku politiku, i to nazivaju strateškim interesom svih hrvata.

tako da generalno gledano, važnije i od rušenja takvih morbidnih spomenika i ostavština komunizma, bilo bi da se konačno riješimo komunističkih struktura koje i danas toliko godina nakon raspada i uništenja SFRJ vedre i oblače RH.

ZGabriel
04-11-2013, 20:02
u centru Zagreba, ispred one nove zgrade iznikle na mjestu Gradske kavane, kočoperi se nekakav spomenik u obliku kocke/kvadra. nisam vidjela ima li išta uklesano, ali podnožje je u obliku petokrake.
toliko o zabrani komunističkih simbola. :zubo

inače, slažem se s capom. pod točku 5. uvesti blokadu pristupa Srbije EU dok ne predaju karte minskih polja koje su posijali, lokacije masovnih grobnica i ne vrate opljačkano blago.

Humphrey
04-11-2013, 20:25
sve je to divno, ali to na žalost u ovoj boljševičkoj hrvatskoj nema tko sprovesti u djelo. puno toga ovisi o HDZ, a pitanje je što će oni poduzet u pogledu ovih stvari koje ste naveli kada i ako dođu na vlast.

za to sam ja odavno, ali to možemo samo sanjat, lako za debile koji bi se bunili oni su najmanji problem ako država nešto želi sprovest ona će to napravit, ima primjera bezbroj. ali na žalost, to nitko neće pokrenut i gotovoo sam siguran da karani može maksimalno uvest neku odredbu u Ustav da je komunizam isto što i fašizam, ali spomenici partizanski i komunistički će gotovoo sigurno ostat na mjestu, iako bi ih ja ko albanci na Kosovu lišio dužnosti za sva vremena. no nisu nama problem više ni ti spomenici, bez obzira što glorificiraju zločine nad hrvatskim narodom, koliko ovi boljševici što na vlasti provode najgoru moguću antihrvatsku politiku, i to nazivaju strateškim interesom svih hrvata.

tako da generalno gledano, važnije i od rušenja takvih morbidnih spomenika i ostavština komunizma, bilo bi da se konačno riješimo komunističkih struktura koje i danas toliko godina nakon raspada i uništenja SFRJ vedre i oblače RH.

HDZ ovo stanje odgovara.

caporegime
05-11-2013, 19:13
trenutne smjene podobnih jugofašističkih novinara na javnoj televiziji.
hrt je postao privatna prčija nedojebanih jugo novinarčića koji javno iznose svoje političke stavove i koriste hrt za propagiranje istih kao i za borbu protiv političkih i svetonazorskih neistomišljenika.

tražili su državnu ruku nad javnom televizijom.
iduća vlast ako bude hrvatska treba upravo sredstvom koje je na svjetlo dana donio sdp, počistiti smeće na televiziji

NorthStand
05-11-2013, 20:01
u centru Zagreba, ispred one nove zgrade iznikle na mjestu Gradske kavane, kočoperi se nekakav spomenik u obliku kocke/kvadra. nisam vidjela ima li išta uklesano, ali podnožje je u obliku petokrake.
toliko o zabrani komunističkih simbola. :zubo

inače, slažem se s capom. pod točku 5. uvesti blokadu pristupa Srbije EU dok ne predaju karte minskih polja koje su posijali, lokacije masovnih grobnica i ne vrate opljačkano blago.

to je bandić otvorio, meni se čini da je riječ o spomen obilježju za jasenovac, kretenima je bio malo onaj Cvijet u Jasenovcu, pa su se dosjetili da bi i u zagrebu trebali hrvate podsjećat na "urođenu genocidnost" koju hrvati posjeduju. kako su nas podsjećali od 1945 do dana današnjeg, baš zato što se služe ovakvim propagandnim trikovima što mitinguju provociraju i žrtve koriste za političke obračune i ideologije, ja dok sam živ taj Jasenovac a boga mi ni moja djeca neće obić. baš zato jer silne kosti hrvata koje su prosute diljem jugoslavije leže i danas neotkrivene, a oni mitinguju od zagreba do jasenovca, podsjećajući nas kako smo grozni i fašistoidni bili. a u isto vrijeme komunistička zlodjela prikrivaju, i narodu kolektivno ispiru mozak s zlim ustašama i ostalim sranjima. ko da su paritzani i komunisti, iti malo zaostajali za ustašama u smislu ubijanja ljudi, pa sada oni drže nama moralne litanije kako su ovi jelte negativci a ovi ko pobjednici pozitivci, i sve zlo koje su napravili im se u startu briše jer su bili na pobjedničkoj strani. dok god se na pravilan način ne pristupi tim problemima, za mene če ti partizanski simboli i stratišta biti zabranjeno mjesto. kakav pijetet, i kakva solidarnost prema onima koji i danas štite ubojice hrvata? njima i njihovim obiteljima da dajem pijete, pa nisam Bandić da mi trebaju njihovi glasovi i politički idiotiziranje zbog stjecanja simpatija javnosti. i hvala bogu na tome.

za mene nema se šta s njima pričat na tu temu, oni su ideološki zatucaniji pet puta od djece ustaša i domobrana i tu je priči kraj. šta će se s njima pričat o zločinima, kada oni sve svoje zločine negiraju i opravdavaju a čudit će se ustaštvu i jasenovcu, to su bolesni ljudi koji ideološki djele ovaj narod na partizane i ustaše i danas, ko i 1945. oni žive od podjela, i destrukcije, takva im je cijela politika i životno opredjeljenje. SDP je najbolji primjer toga, ko sljednik upravo takvih izroda i tobože nekakvih antifašista koji su se najviše dokazivali u tamanjenju vlastitog naroda, a danas otvaraju biste po zagrebu u ime jasenovca i fašističkih zločina, oni baš oni su kompetentni to radit! sere mi se od ovog našeg izopačenog društva, koje nema niti malo stida po ovakvim pitanjima, već koristi nečije žrtve rata za vječna politiziranja i politička poentiranja. a do žrtava im je stalo, koliko i do pokvarenog televizora.

Humphrey
06-11-2013, 12:59
trenutne smjene podobnih jugofašističkih novinara na javnoj televiziji.
hrt je postao privatna prčija nedojebanih jugo novinarčića koji javno iznose svoje političke stavove i koriste hrt za propagiranje istih kao i za borbu protiv političkih i svetonazorskih neistomišljenika.

tražili su državnu ruku nad javnom televizijom.
iduća vlast ako bude hrvatska treba upravo sredstvom koje je na svjetlo dana donio sdp, počistiti smeće na televiziji

HRT treba ukinuti, privatizirati,što god,ali skinuti sa našeg vrata i izvući njihovu ruku iz naših novčanika.

Osobno mislim da na prisavlju treba podignuti spomenik istini i profesionalizmu koji su ubijeni upravo u toj zgradi.

NorthStand
06-11-2013, 14:56
HRT treba privatizirati, ali dobro paziti kome ga se prodaje odnosno privatizira. Svakako da i tako privatiziran, će biti daleko više nacionalno obojen nego što je sada s ovom crvenokmeraškom ekipom koju predvodi Radman.