PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Opsovao im mater ustašku, pa ih nasmrt izbo zbog fatalne Vickey

Inkvizitor
03-11-2013, 17:58
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3425-Opsovao-im-mater-usta%C2%9Aku-pa-ih-nasmrt-izbo-zbog-fatalne-Vickey

franjevac
03-11-2013, 18:21
čitajući ovakve vijesti čovjek može dobiti čir

pa imamo li mi kakve hrvatske udruge koje bi mogle otići do tog mjesta,pretpostavljam da se radi o većinski srpskom mjestu

i izvršiti pritisak da se ovaj zločin iz mržnje i okarakterizira kao takav

jer vidim i da htv i večernjak pišu o zločinu iz strasti

Inkvizitor
03-11-2013, 18:26
u Hrvatskoj je stvorena takva klima da je ubiti Hrvata ništa. Ništa to nije čudno slično se orgijanje provodi i nad mrtvima. Sve će se okrenuti na zločin zbog neke cure koja možda jeste povod ali način na koji su ubojstva izvršena, psovke na nacionalnoj osnovi koje su tome predhodile pokazuje da se ne radi samo o tome. Osokoljeni i kao nikad zaštićeni srpski esktremisti vide da su u Hrvatskoj najzaštićenija sorta i da mogu raditi što požele. Ubojica je na svom FB profilu, kako prikazuje dnevno.hr imao simobole tzv RSK. To je naša stvarnost.

ljuta trava
03-11-2013, 18:32
Zamislite naslove u YUtarnjem da je kojim slučajem situacija obrnuta , da je Hrvat ubio Srbina , a tek izljeve ,,ljubavi,, profesionalnog Srbina Pupovca i dežurne ekipe tzv.NVO .

Inkvizitor
03-11-2013, 18:34
Jutarnji je čak napisao da im je ubojica prije opsovao mater ustašku i poručio da će danas padati mrtve glave, dok je Večernji napisao da im je opsovao mater bosansku jer su ubijeni doseljenici iz Banjaluke

caporegime
03-11-2013, 18:39
u cijelo priči jedina svijetla stvar je da je četniučkom ubojici zaštitar polomio obje ruke i izbio zube.
šteta što mu nije začekićao glavu do neprepoznatljivosti.
ipak, primjetno je kako jutarnji i ostala jugofašistička smeća pokušavaju od ovog slučaja, unatoč iznesenim prijetnjama na nacionalnoj osnovi, napraviti klasični ljubavni incident.

da je netko srbinu opalio šamar uz spominjanje srpske majke, ne sumnjamo da bi tražili robiju za potencijalnog šamarača.

Inkvizitor
03-11-2013, 18:45
Najmorbidnije ja da su objavili da su ubijeni imali na FB profilima slike sa pištoljima

Što žele time poručiti zna se...

Prijetnje ubojice na nacionalnoj osnovi govore da je on smišljeno to napravio, nije u afektu

Pogotovo brutalnost, prerezan vrat i po pisanju nakon što je drugi ubijeni pao, zario mu je nož u srce.

NorthStand
03-11-2013, 19:05
ja sam davno reko, da te srbe treba šamarat ko male majmune, oni samo represiju priznaju. kama za kamu, metak za metak, pa da vidimo druškani čija će biti zadnja, ja znam da dok sam živ neću odustat od takve politike. a ovi partizanski isprdci po hrvatskoj, samo neka se nadaju da smo svi retardirani i da ćemo svi ovo tolerirat dok je svijeta i vijeka, kada netko uzme pravdu u svoje ruke biti će vam stoko kasno za plakanje i sazivanje konferencija o pobijenim srbekima.

a ovaj redar, umjesto što mu je polomio obadvije ruke, trebo mu je upravo taj nož zarit duboko u grlo, pa neka se koprca smeće.

Kolerik
03-11-2013, 19:18
Quo Vadis Croatia:facepalm

franjevac
03-11-2013, 19:23
ne treba nam nasilje nego pamet

zašto mi nemamo neku hrvatsku udrugu tipa obraz,žene srebrenice,kontra,dveri itd.

i zavisi od prigode izlazit s njima u javnost

željka markić je recimo jedan takav primjer

žena je pomela i uništila vladu ostalo im samo da apeliraju

ogledalce
03-11-2013, 19:48
ma trba tu gamad četničku sve potrovat, inače nikad mira od njih,,,

Inkvizitor
03-11-2013, 19:51
Okanite se tih bombastičnih izjava o trovanju, tamanjenju i slično.

Jer kako se vidi,oni tamane nas.

skater
03-11-2013, 20:26
Boško Buha ubija "ustaše".

Fatalna Vickey kako se djevojka predstavlja na društvenoj mreži Facebook, je navodno bila cura od sve trojica mladića, prvo Dejanova, potom Alvinova, a trenutno je u vezi s ubojicom Boškom. Svi oni su poznanici i prijatelji ako je suditi po povezanosti na Facebooku.

"Fatalna Vickey" je vjerojatno ponosna i imponira joj kako se mužjaci tuku i kolju zbog nje.

Jedan od komentara na portalu Jutarnjeg:

Tata četničkog koljača Boška je Đuro Šapić, jedan od čelnika SDSS-a, povratnik iz Srbije, bliski suradnik M. Pupovca, uvjereni antifašist, obnovitelj partizanske bolnice na Petrovoj gori. Eto materijala za Wikipediu.