PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Histerični napad "Teologinje" Jelene Lovrić na KC

Inkvizitor
03-11-2013, 08:58
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3424-Histeri%C4%8Dni-napad-Teologinje-Jelena-Lovri%C4%87-na-KC

pdv
03-11-2013, 12:36
:smijeh:smijeh

Inkvi kao i obično odličan :kruna

Meni je super kada budaletine krenu napadati nekog biskupa ili svećenika zbog njegove riječi pozivajući se na papu. Kao da se papa ne slaže s većinom njihovih propovijedi. Kao da je papa odjednom postao obožavatelj Jelene Lovrić, Jovanovića i sličnih lešinara te se počeo zalagati za njihov pojam liberalizma.

Budaletine najobičnije koje nalazi plodno tlo u hrvatskom čitalačkom prostoru.

skater
03-11-2013, 13:31
Da smo pravna država problem bi se riješio u jednom potezu a ova bagra bi morala negdje drugdje pisati pamflete, preseliti se u Beograd kao Bora Gedžulović. YUtarnji duguje mili(ju)one hrvatskoj državi ali i dalje posluje umjesto da propadne kao i Fekal Tribune.

moonlight
03-11-2013, 13:34
A prozivanje ministra prosvjete koji poziva Pozaića da čita knjige pape Franje:smijeh
U jučerašnjem nekrologu Tijaniću , ona putujuća gastro-plijesan, uspoređuje Lovrićku s kraja 80tih s Tenžerom, Torbarinom, zamjera joj samo što je bila i tada uvjerena u komunističku, jugoslavensku ideju, ali na način da to pripisuje njezinoj naivnosti, pa je samim time lakše joj oprostiti stranputicu, nadovezujući se da je tada ipak bila i 25 puta poznatija i čitanija nego danas:facepalm, u Danasu.

Ali vrlo brzo će se ponovno postavljati pitanje, vjerojatno i oko pitanja nakon rezultata referenduma, a tko je taj papa i koliko on ima divizija?

Inkvizitor
03-11-2013, 13:37
gastro plijesan :zubo

dobra ti ova zadnja rečenica-poanta

moonlight
03-11-2013, 13:43
gastro plijesan :zubo

dobra ti ova zadnja rečenica-poanta

To drug Džugašvili,ne ja, a za njega znamo pouzdano da su ga čitali i proučavali.

ljuta trava
03-11-2013, 13:44
Ma maknite ovu sliku Mlade Partizanke .....

Inkvi fanatastičan .....

Inkvizitor
03-11-2013, 13:45
Znam da je to rekao Džugašvili ali dobra poanta..

sagitarius
03-11-2013, 14:27
Očekivao sam uistinu da se odreagira na Lovričkino fekalisanje po posve istinitoj i točnoj Pozaićevoj konstataciji i da to nije učinio Inkvi, učinio bih to ja, možda ne ovako kvalitetno i šarmantno sa dosta satire, ali svakako bi to bilo dovoljno rezolutno i oštro i u mjeri koliko to zaslužuje osoba koja se etablirala kao jugonostalgičar i prokomunista u aktualnoj ulozi napadača na Crkvu i Biskupa koji s oltara izriče istinu.

Lovrička se propisno izbrukala i po pitanju BiH, tako da njena radijska javljanja, a i po neki tekstovi objavljivani po bošnjačkom tisku ostadoše u najcrnjem sječanju Hrvatima u središnjoj Bosni...

Čestitke autoru gornjeg teksta na sarkastičnoj duhovitosti u prvom dijelu i dobrom novinarskom radu u drugom dijelu.

Kolerik
03-11-2013, 19:01
"Lovrić" je izgleda novi pseudonim za antihrvate-jugoslovene:down

http://img.dnevno.hr/data/2013/10/25/101827/1_173998.jpg

LINK (http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/101827-video-grli-li-sisacka-zupanica-lovric-merzel-agresorske-vojnike-1991-godine.html)