PDA

Pogledaj Full Version : Portal DNEVNO.hr i DNEVNO.rs

TheBronxBomber
30-10-2013, 19:48
Zapadnobalkanski portal(i) pod krinkom domoljublja i anti-globalizma?

Podijelite sto znate.

Hvala.

caporegime
30-10-2013, 19:54
netočno. domoljubi portal koji se širi.
i koji uzima i okolo svoj medijski dio kolača.
dnevno je uspio ono što nitko nije.
patriotski portal u istom dizajnu izvesti u druge države.
znači u bih i srbiji postoji portal čiji je matični portal izrazito nacionalno nastrojen.
ako se pogleda sadržaj onda se vidi da u tim državama dnevno djeluje pomalo sterilno i bez svjetonazorskog utjecaja ali zar očekujemo da u dnevno u srbiji bude hrvatski nacionalni politički portal?
kad bi npr. kurir imao svoje hrvatsko izdanje onda bi vjerojatno svi hrvatski desničari patetičnog smjera već počeli s pripremama za ritualno samoubojstvo.
a kad netko naš napokon napravi ekspanzionistički poduhvat preko, odmah od istih dobiva optužbe o "zapadnobalkanskom portalu pod krinkom domoljublja".

komunjare i izdajnici su napravili veliku štetu hrvatkoj državi ali nitko je toliko ne sakati poput patetičnih desničara-gubitnika koji u svemu vide poraz.

TheBronxBomber
30-10-2013, 20:04
Ne razumijem zasto dnevno.hr ima svojih zapadnobalkanskih inacica. Jos ces mi reci da je to hrvatska obavjestajna podvala istocnim susjedima, u sto nimalo ne vjerujem. A ako je suditi po sadrzaju portala dnevno.HR, to sasvim sigurno nije tocno. Ja bih cak takvo sto pohvalio, kad bi bio slucaj, ali jednostavno nije tocno.

Profit ne jebe nacionalnu lojalnost za suhu sljivu.

pdv
30-10-2013, 20:07
Dnevno hr je sasvim ok portal i jedan od rijetkih koji se probio usred ovog ljevičarskog blata. Imaju sasvim ok koncept i zanimljive kolumniste. Također, imali su i neke ''čudne'' objave o kojima ne znam što bih do kraja mislila. Odnosno, da li je riječ o naivnosti ili nekom huškanju i iskrivljavanju istine. Upravo zbog toga prema njima nemam skroz čist stav jer su im se znale događati objave koje i teze kao npr. i u Jutarnjem. I zbog toga treba biti na oprezu.

Dnevno rs ne pratim i tek sam maloprije saznala da i tamo postoji ovakav portal identična dizajna. No, dok je sadržaj različit nemam ništa protiv. Možda je isti vlasnik kojem je bitna zarada, a svojim novinarima daje da pišu što i kako žele dok god je zarada dobra. I to mi je ok dok objavljuju istinite i točne podatke. Ako krenu obmanjivati i pisati istine po nalogu onda ću ga prestati pratiti.

moonlight
30-10-2013, 20:10
A na kojem je portalu Holjevac kolumnist?

TheBronxBomber
30-10-2013, 20:13
Dnevno hr je sasvim ok portal i jedan od rijetkih koji se probio usred ovog ljevičarskog blata. Imaju sasvim ok koncept i zanimljive kolumniste. Također, imali su i neke ''čudne'' objave o kojima ne znam što bih do kraja mislila. Odnosno, da li je riječ o naivnosti ili nekom huškanju i iskrivljavanju istine. Upravo zbog toga prema njima nemam skroz čist stav jer su im se znale događati objave koje i teze kao npr. i u Jutarnjem. I zbog toga treba biti na oprezu.

Dnevno rs ne pratim i tek sam maloprije saznala da i tamo postoji ovakav portal identična dizajna. No, dok je sadržaj različit nemam ništa protiv. Možda je isti vlasnik kojem je bitna zarada, a svojim novinarima daje da pišu što i kako žele dok god je zarada dobra. I to mi je ok dok objavljuju istinite i točne podatke. Ako krenu obmanjivati i pisati istine po nalogu onda ću ga prestati pratiti.

:brineta Hvala na preciznome odgovoru.

Inkvizitor
30-10-2013, 20:14
koji je smisao dnevno rs

pa nije to tvornica ferolegura da se širi..

pdv
30-10-2013, 20:14
A na kojem je portalu Holjevac kolumnist?

fizzit.net

moonlight
30-10-2013, 20:24
Dnevno.rs, nisam niti ja znao da postoji vizualno identičan portal i u Srbiji, i logo je isti...ali čini se na prvu, letimično da je ovaj srpski više ono "sve i svašta" portal...

NorthStand
30-10-2013, 23:06
koji je smisao dnevno rs

treba i dnevno.bih i slo, i onda udarit po partizaniji iz svih topova. smisao je da ih se medijski satire u svakoj državi, da im ne bi ponovo previše pionira malenih organizirali iako će kretena uvijek biti, treba ih svesti na minimum a tome i služe ovakvi portali. da ljudi ne budu totalne ovce, jer samo totalne ovce mogu završit u "NOB". nemam ništa protiv širenja, samo neka se širi čim dalje tim bolje. dosta je bilo ovih komunjara, i toga da sve medije drže u svojoj šaci i zaglupljuju javnost do bola. dnevno se mora raširit, ko nekada osmanlijsko carstvo i bez milosti zarit nož u srca nevjernika. :D

NorthStand
30-10-2013, 23:11
Zapadnobalkanski portal(i) pod krinkom domoljublja i anti-globalizma?

Podijelite sto znate.

Hvala.

u svakom sluačju, puno bolje nego jutarnji večernji novi list slobodna dalmacija HRT i ostali zajedno. strašna je to masonska mašinerija, i štamparija koja piše ono što joj se plati da piše. novinarstvo je za prodavanje magle, i obmanjivanje, dnevno je tu da bar malo istine da napaćenom narodu. barem ja tako gledam na to sve, premalo je portala koji istinu i činjenice iznose. svi ostali su u talu s najgorom gamadi ovog svijeta, i pišu točno ono što javnost treba navesti na krivi put, a pošto većina hrvata i nije previše bistra to i nije neki podvig za postić preko razno raznih Tomića Frljića Jergovića itd njihova sveta misija je držati javnost u neznanju što se stvarno događa, zato im odlično dođu ovi iskusni prodavači magle koje sam ranije spomenuo. a dnevno je, tek toliko malo bistrine u hrvatskom novinarstvu. ima još solidnih portala, kao taj feez.it pa seebiz. nije loš, ali generalno dnevno mi djeluje nekako najviše ognjištarski. :D

TheBronxBomber
31-10-2013, 00:29
dnevno huška Hrvate a kod susjeda je sve, je li, sterilno.

Alarm.

teenager
31-10-2013, 01:13
Jednom su imali intervju sa nekim debilom, i kao referencu na njega postavili su link na jednu temu sa ovog foruma :zubo

Tih dana je posjećenost bila mislim oko 1000% veća, mada koliko sam zapazio od tada i nije došlo puno novih članova :kez

Sve u svemu ljudi očito imaju kunica, sjećam se da su imali glavnu reklamu na utakmici reprezentacija Srbija-Hrvatska u Beogradu :kava
Tko ih financira? Dijaspora možda? :D

TheBronxBomber
31-10-2013, 01:28
Stigla i dektiva :cerek

galija
31-10-2013, 08:44
treba i dnevno.bih i slo, i onda udarit po partizaniji iz svih topova. smisao je da ih se medijski satire u svakoj državi, da im ne bi ponovo previše pionira malenih organizirali iako će kretena uvijek biti, treba ih svesti na minimum a tome i služe ovakvi portali. da ljudi ne budu totalne ovce, jer samo totalne ovce mogu završit u "NOB". nemam ništa protiv širenja, samo neka se širi čim dalje tim bolje. dosta je bilo ovih komunjara, i toga da sve medije drže u svojoj šaci i zaglupljuju javnost do bola. dnevno se mora raširit, ko nekada osmanlijsko carstvo i bez milosti zarit nož u srca nevjernika. :D

pa i postoji dnevno.ba,izdavač je isti za dnevno.hr i dnavno.ba a srpsko izdanje ima drugog izdavača
portal se širi ali ne sa ciljom kojeg ti priželjkuješ...sve ti se na kraju vrti oko love i čitanosti...tako da se uređivačka politika prilagođava po potrebi

caporegime
31-10-2013, 08:58
isti je vlasnik i za hr i za bih i za sr.
inkvijev zemo ali malo u kurcu iako u nacionalnom smislu ne odskače od naših stavova.
napokon da se netko s naše strane ponaša ekspanzivno.
istodobno u susjedstvu, ovakvim portalima se samo lagano pacifizira javnost i pomalo privikava na to da im hrvati (i to oni domoljubni) počinju krojiti medijski prostor.
simbolično, ali da su se i drugi tako postavili danas bi imali i nekog uspjeha.

legitimno je širiti se, naravno da u srbiji takav portal neće biti hrvatski nacionalan ali će biti "neutralan".
a matični portal je u potpunosti nacionalan.

Inkvizitor
31-10-2013, 09:18
Djeluje mi nadrealno da se portali šire po zemljama s kojima si blago rečeno u sporu.

Mogu razumjeti da netko otvori tvornicu u Srbiji ali portali?'

Ovdje vikati kontra ćirilice u Vukovaru a djelovati u Srbiji kao portal za zabavu i dnevne vijesti.

jel čitaju u Srbiji dnevno hr.

Tko će mu oglašivati..hoće li ih prozivati

gerilac
31-10-2013, 09:59
Sa portalom Dnevno hr.sam u početku bio oduševljen.Sada skoro da i ne idem tamo.Pročitam Hodaka zaboravio sam imena još par ljudi i to je to.Ali mi nisu jasni u posljednje vrijeme i sa pljuvačinama a i nekim kolumnama.Recimo Ive .M, pa onda ono smeće sa očitovanjem o Ruži Tomašević.
Posljednje vrijeme imaju kolumni koje nikako ne mogu povezati sa Dnevno Hr.

Ja ne mogu, da sada ne tražim te kolumne .

Od portala ipak fizzit net je zadržao razinu.Zadržali ste je i vi moram priznati i ne vidim kod vas neke pljuvačine na naslovnici postavljanje nečega što poslije morate demantirati itd.

galija
31-10-2013, 10:54
Sa portalom Dnevno hr.sam u početku bio oduševljen.Sada skoro da i ne idem tamo.Pročitam Hodaka zaboravio sam imena još par ljudi i to je to.Ali mi nisu jasni u posljednje vrijeme i sa pljuvačinama a i nekim kolumnama.Recimo Ive .M, pa onda ono smeće sa očitovanjem o Ruži Tomašević.
Posljednje vrijeme imaju kolumni koje nikako ne mogu povezati sa Dnevno Hr.

Ja ne mogu, da sada ne tražim te kolumne .

Od portala ipak fizzit net je zadržao razinu.Zadržali ste je i vi moram priznati i ne vidim kod vas neke pljuvačine na naslovnici postavljanje nečega što poslije morate demantirati itd.

i na dnevno.ba imaš onog redovnog kolumnisti božovića...kod njega je guranje građanskog u điru

Skywalker
31-10-2013, 11:22
jel čitaju u Srbiji dnevno hr.

Ja sam ga bukmarkovao bas pre neki dan...izgleda mi zanimljiv,malo vise nacionalisticki,pa prelistam malo kad stignem.

NorthStand
31-10-2013, 20:41
pa i postoji dnevno.ba,izdavač je isti za dnevno.hr i dnavno.ba a srpsko izdanje ima drugog izdavača
portal se širi ali ne sa ciljom kojeg ti priželjkuješ...sve ti se na kraju vrti oko love i čitanosti...tako da se uređivačka politika prilagođava po potrebi

a onda ništa, onda najbolje da sve to pogase i ostave se ćoravog posla. pogotovo u bosni, koja je na konto bravarske demagogije platila preveliku cijenu u ljudskim životima. ali ko da je dotične briga za to, Tomić kada priča o bosni priča o onoj titinoj složnoj jedinstvenoj te nadasve građanskoj gdje nema jednog koji će previše nacionalno talasat, još bi mu to i pošlo za rukom da nema srba a boga mi i muslimana koji su u posljednje vrijeme gadno postali svijesni svoje nacionalnosti iako i danas hrle u titinu pećinu u drvaru, ne vidim baš da u bilo čemu drugom pogotovo politički gledano previše idu njegovim putem, u koji su se tako fanatično kleli još 1991. je, javno će se deklarirat ko pobornici multikulturarne i "građanske" bejha, ali svi znamo da iza njihovih političkih ideja se zapravo skriva sušta asimilacija teritorija, i pretvaranja bih u državu samo jednog naroda bošnjačkog. Hrvati i Srbi za službeno Sarajevo, odavno su višak. a multi kulti politika, i građanska BEJHA najbolji su put za ostvarenje tog cilja! srećom, niti su Srbi toliko blentavi, a niti su hrvati barem iz bih. tako da će im sve to zacrtano, teško proći, pogotovo ih jebe činjenica da Srbi nemaju previše tipova kao što su Nobilo Mesić i ostali koji pričaju o agresiji na BiH, s prizvukom da se kazni politika koju su Srbi provodili 1990ih u bih s tragičnim posljedicama. jebiga, takve izrode očito samo hrvatica može okotit, ja ne pamtim da sam čuo jednog srpskog političara ili novinara nebitno, da priča o agresiji Srbije na bosnu, dok svi znamo da je u hrvatskom slučaju to popriličnost čest slučaj, ako ne političari onda novinari podržavaju teze bošnjačkog vodstva i kao da stimuliraju bošnjake u još većem obespravljivanju hrvata, i općenito takmiče se s bošnjačkim predstavnicima tko će više ocrnit hrvatsku, točnije političko vodstvo hrvatske iz 1990ih.

baš zbog toga svega, bitno je da ako se već otvaraju takvi portali u susjednim državama, da budu činjeničnog karaktera a ne da u maniri Tomića i ostalske bravarske kopiladi prodaju demagogiju narodu koju prodavali 45 godina one raspale i učmale jugoslavije. kako nam je lijepo, kako ljiepo živimo, kako smo složni, i kako smo braća, jer sve je to običan balon od sapunice u tipičnoj ljevičarskoj i prije svega komunističkoj glavi. od koje normalan svijet, i prosiječni Hrvat Srbin i Bošnjak može dobit samo glavobolju i nož pod vrat kada shvati da ipak nije sve tako idilično u najbližem "komšiluku" kako to razno razni Tomići i Mesići prezentiraju.

iako moram reći, meni osobno nije ni bitno to što se šire okolo niti kakvog će sadržaja biti tamo u bih i srbiji. najvažnije mi je da ovaj u hr, bude na ovakvoj razini na kakvoj je sada. jer je jedan od rijetkih portala, koji činjenično bez puno bratstvo jedinstvo gluposti izvještava o političkim zbivanjima u regiji. i općenito u svijetu, može se pročitat svakakvih zanimljivih vijesti, koje čak i nisu vezane za ovu našu političku stvarnost na ovim prostorima. tako da se nadam da će barem približno, zadržat ovakav nivo i u budućnosti.

na kraju krajeva, bio bi red da i mi primitivni i zatucani ognjištarci imamo barem par poštenih portala za pročitat koju normalnu vijest, a ne da su nam jedini izvor informacija nekakvi Butkovići Jergovići Kosanovići i Radmanovi HRTovci koji bi po svemu sudeći najrađe još u Jugoslaviji živjeli, i to u svojim kolumnama bez imalo zadrže i prezentiraju. vidi se taj otvoreni žal, što nismo "zajedno" i što nas je zli Franja sve "rastavio". :rofl

Grunf
31-10-2013, 21:04
koji je smisao dnevno rs

:rofl

To je kao da ti otvoriš HRHB.rs :D

TheBronxBomber
01-11-2013, 12:26
:rofl

To je kao da ti otvoriš HRHB.rs :D

Pa, otprilike :D

pdv
01-11-2013, 13:53
Pa, otprilike :D

To je biznis. Ako netko npr. ima love i želi otvoriti neke portale diljem regije i daje odriješene ruke novinarima i ne miješa se u politiku ne vidim problem ako su novinari u redu. Čovjeka možda zanimaju financije, a sadržaj prepušta profesionalcima. Ne kažem da je to slučaj s Dnevnim ali na taj način bi neki portali mogli funkcionirati. No, obično su medijska glasila vezana za promociju određenih političkih elita pa je pitanje da li je to uopće moguće.

NorthStand
01-11-2013, 14:12
ma sve je danas biznis, nekima je i patriotizam biznis, sjeti ćemo se Mesića kako je glumio velikog ustašu kada je otimao pare dijaspori. fino ih je izmuzo, i kasnije postao najveći živući antifašista na ovim prostorima!

isto tako, sjetit ćemo se Sanadera šugavog koji je u maniri poglavnika galamio i vikao da neće on dati da hrvatkom i generalima netko briše pod, a na kraju ih upravo on izručio i hrvatsku doveo u ovo kaotično stanje u kojem je danas, da se mene pita ne bi mu se sudilo već bi mu se odmah serviralo metak u čelo! i ne samo njemu, već svima onima koji su služili njemu i njegovoj politici, dok se u hrvatskoj radikalno ne počne obračunavat s devijacijama i ljudskim glupostima, možemo mi zaboravit na normalnost. Tito je jednu stvar dobro skopčao, na balkanu samo represijom možeš steći poštovanje, točnije strahopoštovanje. sve ostalo, vodi u totalni kaos u kojem se mi trenutno nalazimo. protiv diktature da, ali zato za sve oblike veleizdaje i devijantnog štetnog ponašanja, radikalne mjere u kojima bi se i smrtna kazna prakticirala ko kazna. kada bi uveli takve drastične kazne, vjerujte vi meni ne bi više iskakali razno razni Mesići iz komunističke paštete, već bi dobrano pazili šta pričaju i šta rade. sve je to marketing, a da bi se taj idiotski jugo komunistički marketing presijeklo, treba uvest jasna pravila ponašanja a za prekršitelje tih pravila rigorozne i radikalne kazne. jebiga, neki oblik diktature moramo zadržat, i SAD su demokrate neki kažu najveće na svijetu pa imaju smrtne kazne, moram reći da ja u tome ne vidim niti najmanji problem. pogotovo kada je riječ o lopovima, i veleizdajnicima kakvi se redovno u hrvatskoj motaju po političkoj sceni.

dnevno i slični portali, su najmanji problem oni gledaju kako zaradit za kruh, i čak i nije problem ako to tako pozicioniraju već ako zloupotrebljavaju ljude za neke svoje uskogrudne ciljeve a to ne rade. prema tome, daleko veći problem su nam ovi kvazi domoljubi i ovi jugolinijaši koji ni ne skrivaju da im je cilj od hrvatske napravit malu jugoslaviju. a to što će tamo negdje daleko, osvanut DNEVNO.rs da bi bilo malo više šuške u novčaniku mi je stvarno sporedno.

TheBronxBomber
01-11-2013, 14:51
Nije, moj North, sve business....

I ima nas jos koji se ne prodajemo za pare. :)

NorthStand
01-11-2013, 17:50
ynam, samo mi koji se nismo prodali mi smo [a'ica ljudi, nas je 10 posto ako i toliko! svi ostali su kurve, i du[u prodaju vragu ya judine [kude!

TheBronxBomber
05-11-2013, 22:45
Kako mozes napisati, primjerice, da Gotovina ne posjecuje mjesta gdje SDP nije na vlasti? Ako se radi o propustu, gresci novinara, onda kakav je to novinar?

Moze se pisati o Gotovininu ponasanju bez laznih navoda i podmetanja.

Na Rabu (SDP) je bio skupa sa Dilberom!?!

Gotovina je bio u Imotskoj krajini (Prolozac) nista manje nego za Veliku Gospu; bio na misi sa zenom - podigao povelju pocasnog gradjanina Prolosca (prvi su, cini mi se, koji su ga proglasili takvim) - i rukovao se s 3.000 ljudi.

Imotski je, ZNA SE, bedem SDP-a. :zubo:

:bang

Orgasmatron
05-11-2013, 22:46
Ja sam pisao da se slizao s Udbom i da mu hrvatska zbilja savršeno godi. Ishitreno od mene. Pričekajmo još 10 dana tako da razočaranje bude što jasnije. Valja napomenuti da dnevno.hr ima senzacionalistički pristup ovoj "problematici," i da čak lažu (Iva M.) u svojim člancima i izvještajima.
dnevno.hr je sumnjiva skupina ljudi sa sumnjivom agendom

TheBronxBomber
05-11-2013, 22:47

Dobro jutro.:)

pdv
05-11-2013, 22:48
Kako mozes napisati, primjerice, da Gotovina ne posjecuje mjesta gdje SDP nije na vlasti? Ako se radi o propustu, gresci novinara, onda kakav je to novinar?

Moze se pisati o Gotovininu ponasanju bez laznih navoda i podmetanja.

Na Rabu (SDP) je bio skupa sa Dilberom!?!

Gotovina je bio u Imotskoj krajini (Prolozac) nista manje nego za Veliku Gospu; bio na misi sa zenom - podigao povelju pocasnog gradjanina Prolosca (prvi su, cini mi se, koji su ga proglasili takvim) - i rukovao se s 3.000 ljudi.

Imotski je, ZNA SE, bedem SDP-a. :zubo:

:bang

Ma da, već neko vrijeme se prosipaju s izjavama. Ne znam da li je samo riječ o senzacionalizmu i što većem broju klikova ili tu ima još nešto.

Grunf
05-11-2013, 23:10

Samo je pitanje kojom? Često dižu tenzije, imaju neke sulude vijest s teorijama zavjere, a imaju i ovog lika za kolumnista. :zubo

- Zašto bi Srbin, predsednik T. Nikolić govorio o Hrvatskoj i Teslinom zavičaju u Lici, kada u vreme kada je slavni naučnik rođen, Hrvatska nije postojala. Tesla je rođen u Austro-Ugarskoj, to je istorijska činjenica.
- Zašto bi Srbi pominjali Hrvatsku prilikom pomena Nikoli Tesli u SAD, kada je u vreme našeg građanskog rata, junačka hrvatska armada minirala i srušila rodnu kuću i kapelu porodice Tesla u Smiljanu?

http://213.186.17.130/kolumne/marko-lopusina/97425-srbin-i-amerikanac.html

TheBronxBomber
05-11-2013, 23:41
Ima ljudi koji kuze stvar...

stoptheicc (prijavljuje se koristeći AOL)

Kada je Gotovina otisao u Skabrnje 18.10, sljedio je tekst na dnevno.hr kako je Gotovina "sve blizi SDPu." Danas su generali Gotovina i Markac odali pocast poginulim Tigrovima, odmah sljedi tekst na dnevno.hr kako je Gotovina "agitira za Milanoviceve ministre," reciklirajuci 14 dana staru vijest o Gotovininom posjetu Brodu. Vrlo zanimljiv tajming.

pdv
05-11-2013, 23:45
Ma da, vidljivo je iz aviona da stalno pokušavaju prikazati neki spoj između Gotovine i SDP-a i zato im odgovara što on šuti.

Ali njihovo medijsko izvrtanje ne znači da Gotovina nije mogao sve skupa pametnije odigrati. No, kako rekoh treba se strpiti još koji dan.

NorthStand
05-11-2013, 23:49
realno da se ne šunja s njima, nitko ne bi ni pisao takve tekstove jer ne bi imao nikakve "argumente" zar ne? isto tako, dnevno kakvi god bili su rijetkost na internetskom prostoru hrvatske, gdje sve kontrolira ova jugo gamad. a tko su oni i šta rade, i iz kojih motiva me boli kurac, kada vidim da je omjer komunjaristan hrvatistan u medijskom prostoru, otprilike 80/20 posto za komunjaristan.

TheBronxBomber
05-11-2013, 23:54
Bojim se da je dnevno nesto jos gore cak i od EPH-a. S EPH-om znas na cemu si. S dnevno, bas i ne.

Kome to odgovara da "desnicari" citaju portal koji se, eto, siri na istok - portal za koji pise Marko Lopusina - portal koji objavljuje najbizarnije clanke o najbizarnijim teorijama zavjere na kugli zemaljskoj???

Je li to slika koja se odasilje o hrvatskoj "desnici?" Hmm...

pdv
06-11-2013, 00:06
Bojim se da je dnevno nesto jos gore cak i od EPH-a. S EPH-om znas na cemu si. S dnevno, bas i ne.

Kome to odgovara da "desnicari" citaju portal koji se, eto, siri na istok - portal za koji pise Marko Lopusina - portal koji objavljuje najbizarnije clanke o najbizarnijim teorijama zavjere na kugli zemaljskoj???

Je li to slika koja se odasilje o hrvatskoj "desnici?" Hmm...

Meni su ovdje postali najsumnjiviji. Kada su počeli pisati o nekim kriminalnim radnjama potkrijepljenima određenim dokazima koje su stavljali na stranice. Odakle im to ako su kao desničarski portal u borbi portiv komunista, ljevičara i slično? Odakle im dokumenti i tko im ih je dao? Nevjerojatno je da su najednom novinari postali presposobni, a godinama ništa ne mogu/ne smiju iskopati.

Moram priznati da je njihov doprinos bio u redu jedno vrijeme, pogotovo u početku. Da li je to način djelovanja u stilu da prvo treba zadobiti povjerenje desničara i onda putem tog novog medija vršiti novu političku volju? Ne znam ali treba biti oprezan.

NorthStand
06-11-2013, 00:17
nebitno, Jutarnji je eklatantni primjer boljševizma, pa tamo pioniri maleni svršavaju na kolomne onih idiota, koji ni ne skrivaju da su jugoslavenčine i da bi nas najrađe vremeplovom vratili nazad u Jugoslaviju i ponovo odredili maršala za diktatora da nam još malo vadi mast uz euforično navijanje njih i njima sličnih.

http://www.hkv.hr/images/Davor/1353053113359s.png

NorthStand
06-11-2013, 00:24
Da li je to način djelovanja u stilu da prvo treba zadobiti povjerenje desničara i onda putem tog novog medija vršiti novu političku volju? Ne znam ali treba biti oprezan.

čuj, krenu li kenjat i oni kvake, uvijek lako mogu dobit nogu u guzicu. to je najmanji problem. :D

Inkvizitor
06-11-2013, 00:27
I ja sam se, malo je reć šokirao kad sam vidio da Marko Lopušina tamo piše.

To je onaj još iz vremena Juge..što je vidio ustašu iza svakog busa.

NorthStand
06-11-2013, 00:49
pisao je tamo i Damir Kajin, meni se čini da oni tjeraju biznis, i da ih boli kita i za lijeve i za desne. :D

TheBronxBomber
06-11-2013, 00:52
Odakle dnevno.hr slika sa druzenja Gotovine, Ostojica, Lozancica, Milanovica, Kotromanovica u Kotromanovicevoj avliji u Sinju nakon Sinjske Alke?

:D

franjevac
06-11-2013, 15:28
bizaran portal kako neko reče,ne postoji precizniji izraz

a i ne sviđa mi se taj radikalni,huškački pristup iz njihovih tekstova i kolumni

Humphrey
06-11-2013, 17:29
Dnevno hr.ima kvalitetne kolumniste, objavljuje i recimo to tako "desnu stranu priče",ali ako ćemo iskreno nisu ništa kvalitetniji od jutarnjeg lista.

Dovoljno mi je pročitati neke članke o raznim teorijama urote i padne mi mrak na oči.

Uglavnom u ovoj državi se nikome ne može, niti smije vjerovati,najmanje novinarima.

Humphrey
13-11-2013, 18:44
Kad objave glupost poput ove o tome kako u Beogradu skrivaju dokaze o tome da Hrvati nisu Slaveni nego smo došli ovamo 4600 godina prije Krista mene bude sram što uopće odem na njihovu stranicu.

TheBronxBomber
13-11-2013, 19:02
Kad objave glupost poput ove o tome kako u Beogradu skrivaju dokaze o tome da Hrvati nisu Slaveni nego smo došli ovamo 4600 godina prije Krista mene bude sram što uopće odem na njihovu stranicu.

Portali nisu mjesto za Iransku teoriju o podrijetlu Hrvata, ali tko ce stoki ista dokazati...

Naime, ti clanci su namjerno pusteni da se napravi nepravedna jednadbza izmedju Hrvata "Iranaca" i veliko-srpskih manijaka.

U svoj toj guzvi se ozbiljne stvari, poput Iransko podrijetlo, guse u senzacionalizmu.

http://www.iranchamber.com/history/articles/common_origin_croats_serbs_jats.php

skater
13-11-2013, 21:13
Portali nisu mjesto za Iransku teoriju o podrijetlu Hrvata, ali tko ce stoki ista dokazati...

Naime, ti clanci su namjerno pusteni da se napravi nepravedna jednadbza izmedju Hrvata "Iranaca" i veliko-srpskih manijaka.

U svoj toj guzvi se ozbiljne stvari, poput Iransko podrijetlo, guse u senzacionalizmu.

http://www.iranchamber.com/history/articles/common_origin_croats_serbs_jats.php

http://www.youtube.com/watch?v=6iIoMeAoC4A

NorthStand
13-11-2013, 22:08
nismo mi ni iranci ni slaveni, ljudi moji mi moramo shvatit da smo mi miks svega i svačega, na sjeveru hrvatske odakle je naš cijenjeni i ugledni Grunf su mahom bili neko vrijeme naseljeni germani koji su vremenom počeli da se oslovljavaju i vide ko Hrvati. onda u slavoniji uglavnom slaveni, u bosni uglavnom iliri, na područiju splita i okolice romani koji su ostali još iz doba rimskog carstva, zato danas pojedini dalmatinci izgledaju Crni ko noć, pigmentacija im je daleko od hitlerove "arijevske" dakle, ljudi moji Hrvati su sklop raznih rasa i naroda, zato smo tako zajebani ko nacija, i samo još treba da raskrstimo s ovim komunistima i partizanima, kada njih lišimo života sve će doći na svoje. pogani narodi, trebaju uzet pravdu u svoje ruke, a mi smo pogani narod da nismo ne bi stali Srbima na kraj. :D

skater
13-11-2013, 22:38
dakle, ljudi moji Hrvati su sklop raznih rasa i naroda

Sklop raznih podskupina (nordijska, dinarska, alpinska, mediteranska itd.) bijele ("kavkaske", "europeidne") rase. Postoje određeni haplotipovi koji nas razlikuju od ostalih naroda Europe to jest pojavljuju se u određenom postotku više ili ih uopće nema kod drugih naroda Europe.

http://www.youtube.com/watch?v=X5wiSsUPfjw

Rodica
14-11-2013, 10:59
obzirom da znam tko stoji iza dnevno.hr i cijelog projekta, mogu se samo složiti da je glavni okidač bio novac, a nikakav nacionalni naboj.
ugledala se prilika na zapuštenom, desnom dijelu medijske scene i uletjelo se novcem u pravom trenutku.
ja bih to nazvala odličnim poslovnim potezom koji je pogodovao desnici koja, ruku na srce, nije imala portal tabloidnog tipa kakav je tportal, na primjer.
jutarnji i slično epehaovsko smeće namjerno ne spominjem, oni nisu uzor ni toalet papiru, a kamoli novini koja pretendira biti iole ozbiljna.
dakle, pokupilo se kolumnista iz svih dijelova političkog spektra i, moram priznati, ispočetka su djelovali ozbiljno i nije me smetalo što kain tu piše ili željka antunović ili što ja znam, zaboravila sam više..
a onda, odjednom, kad je nestalo love (provjerena informacija), kao da su doživjeli masovnu lobotomiju.
tu se moglo naći nemalo tekstova o tuđmanovim "grijesima" kakvih se ni šprajc ni "naš" zovko ne bi posramili, a da ne spominjem one konspirativne gluposti zbog kojih, kako reče naš dobri humphrey, normalnog čovjeka bude stid što uopće klikne na to i pročita prvih par rečenica...
i primjetila sam da se komentari koji opovrgavaju gluposti, redovito brišu.
a smeće i pljuvačina, redovito ostavlja.
iskreno, ja se više uopće ne mogu oteti dojmu i svaki dan sam sve uvjerenija i uvjerenija da je novčana injekcija iz nepoznatih izvora okrenula pilu naopako i da dnevno zdušno radi na tome da senzacionalizmom i žutilom privuče maloumni dio desnice (treba biti realan, i takvi postoje) i zapečati renome cjelokupnoj desnici i konzervativcima u hrvatskoj kao primitivan, zatucan, zločinački i nasilan.
čast ljudima koji pišu za taj portal (za novac!), ali uzimati dnevno.hr kao nekakav spejs šatl koji će spasiti desnicu i izvući sa broda koji tone, vinuti u visine i učiniti ju ravnopravnim na medijskom nebu, stvarno je naivno.
dnevno je jutarnji u ogledalu. to je moje skromno mišljenje.

gerilac
14-11-2013, 11:48
obzirom da znam tko stoji iza dnevno.hr i cijelog projekta, mogu se samo složiti da je glavni okidač bio novac, a nikakav nacionalni naboj.
ugledala se prilika na zapuštenom, desnom dijelu medijske scene i uletjelo se novcem u pravom trenutku.
ja bih to nazvala odličnim poslovnim potezom koji je pogodovao desnici koja, ruku na srce, nije imala portal tabloidnog tipa kakav je tportal, na primjer.
jutarnji i slično epehaovsko smeće namjerno ne spominjem, oni nisu uzor ni toalet papiru, a kamoli novini koja pretendira biti iole ozbiljna.
dakle, pokupilo se kolumnista iz svih dijelova političkog spektra i, moram priznati, ispočetka su djelovali ozbiljno i nije me smetalo što kain tu piše ili željka antunović ili što ja znam, zaboravila sam više..
a onda, odjednom, kad je nestalo love (provjerena informacija), kao da su doživjeli masovnu lobotomiju.
tu se moglo naći nemalo tekstova o tuđmanovim "grijesima" kakvih se ni šprajc ni "naš" zovko ne bi posramili, a da ne spominjem one konspirativne gluposti zbog kojih, kako reče naš dobri humphrey, normalnog čovjeka bude stid što uopće klikne na to i pročita prvih par rečenica...
iskreno, ja se više uopće ne mogu oteti dojmu i svaki dan sam sve uvjerenija i uvjerenija da je novčana injekcija iz nepoznatih izvora okrenula pilu naopako i da dnevno zdušno radi na tome da senzacionalizmom i žutilom privuče maloumni dio desnice (treba biti realan, i takvi postoje) i zapečati renome cjelokupnoj desnici i konzervativcima u hrvatskoj kao primitivan, zatucan, zločinački i nasilan.
čast ljudima koji pišu za taj portal (za novac!), ali uzimati dnevno.hr kao nekakav spejs šatl koji će spasiti desnicu i izvući sa broda koji tone, vinuti u visine i učiniti ju ravnopravnim na medijskom nebu, stvarno je naivno.

Čitam neki dan sami sebe demantiraju.Branitelja u Vukovaru je ona baraba na deset načina ozlijedila.Mislim da sam tamo pročitao da ga je ozlijedio i čekićem.Pa je branitelj bio i Damir umjesto Darko.Da i skidaju komentare a idiotske ostavljaju.Sad već i ne otvaram Dnevno a zanimljivo nekada po navici podijelim na facebooku.No i to ću prestati.

A nema ondje ni ljevičarenja ni desničarenja ondje je nabacano svašta.

Trebao sam samo ovo zalijepiti.I skaterova Deretića .

Inkvizitor
14-11-2013, 12:23
Možda je sve to istina ali jedini oni objavljuju neke stvari. nešto slično Bujici. Ni Bujica ni Bujanec nisu savršeni.

Dosta smo prenosili sa njihovog portala, nije sad u redu da ih pljujem jer bi to bilo nepošteno i dvolično. Tko je objavio sliku opuška u krvi vukovarskog branitelja. Osim njih Tko?

ne idealiziram ih ali tko nam ostaje..Jutarnji, Večernji, index, t-portal, net.hr

Ima tinolowka, fizzit ali to je sve malo..hr. svijet..svi naši portali su presitni..

ljuta trava
14-11-2013, 12:40
Ova rasprava pokazuje tužnu zbilju , odnosno sav jad i bijedu medija u RH . Miljama , je to daleko od namjene medija , i istinitosti informiranja javnosti .Svaki medij je podložan pakiranju i obradi informacija za potrebe vlasnika medija ili neke interesne skupine .
Jednostavno nema novinara , ali zato prevladavaju društveno-politički radnici .Najteže je upravo promijeniti mentalni sklop , pogotovo kada znamo gdje se stiču znanja i vještine , kod kojih profesora , i kakve stavove je potrebno imati da bi se uopće završilo školovanje kod takvih mentora .A dovoljno je pogledati tiskane medije koji su ipak većini ove zemlje još uvijek najdostupniji i vidjeti svu raskoš antitalenta ,,novinara,, .
Imam dojam da je i u ,,demokratskoj,, Sjevernoj Koreji veća sloboda izražavanja .
Dnevno samo nastavlja ,,slavnu,, tradiciju hrvatskog ne-novinstva .nabaciti svega po malo bez nekog određenog kriterija i na taj način privući što širi krug publike , a vjerodostojnost , ma to nije bitno , ipak se klikovi broje ....

gerilac
14-11-2013, 12:41
Možda je sve to istina ali jedini oni objavljuju neke stvari. nešto slično Bujici. Ni Bujica ni Bujanec nisu savršeni.

Dosta smo prenosili sa njihovog portala, nije sad u redu da ih pljujem jer bi to bilo nepošteno i dvolično. Tko je objavio sliku opuška u krvi vukovarskog branitelja. Osim njih Tko?

ne idealiziram ih ali tko nam ostaje..Jutarnji, Večernji, index, t-portal, net.hr

Ima tinolowka, fizzit ali to je sve malo..hr. svijet..svi naši portali su presitni..

A joj ja recimo nisam mislio da ne treba stavljati ništa sa Dnevno (nisi mene prozvao ali ja sam to kažem ) Ima Hodak pročitam ja i Božidara Alića i još po nekoga ali su mi se promijenili svašta nabacaju sada .Prije sam ih obvezno otvarao sada pročitam što mi pošalju ili vidim na zidu faceeboka.

Inkvizitor
14-11-2013, 13:03
Nije problem samo u dnevno.hr.

Problem je u nama. tzv desnici. Tašti smo, svadljivi, sve nam služi samo za samopromociju, nema služenja općem cilju, samo je naš status bitan, naši egoizmi, za razliku od ljevice koja se zna izdić iznad vlastitog sebeljublja i širiti svoje ideje i svoje "istine".

Zato nas marišu, pobjeđuju, zato jer su solidarniji i zato nam vladaju.

gerilac
14-11-2013, 13:21
Nije problem samo u dnevno.hr.

Problem je u nama. tzv desnici. Tašti smo, svadljivi, sve nam služi samo za samopromociju, nema služenja općem cilju, samo je naš status bitan, naši egoizmi, za razliku od ljevice koja se zna izdić iznad vlastitog sebeljublja i širiti svoje ideje i svoje "istine".

Zato nas marišu, pobjeđuju, zato jer su solidarniji i zato nam vladaju.

Za ovaj upis potpis.A ovo sa portalima pojedinim ma dno.Kakav je to portal (neću ga spomenuti ) čiji vlasnik kloniran stavlja nečije ime .Stavlja te na listu za odstrel onih kloniranih.Mislim meni svejedno ja što pišem pod nickom pišem i sa imenom i prezimenom.Poslije sam sam stavio ime i prezime pa neka pljuju.Ali možeš misliti kolike su mogućnosti podvala i manipuliranja.

Dno su neki i portali i oni koji pišu na njima.Recimo objave nešto a daleko je od istine i sve to prođe kao da se ništa nije dogodilo a sankcija nikakvih.Mnogo ih je pljuvačkih a i Dnevno se po malo pretvorio u to.Ja to ovdje i na Fizzitu nisam vidio.
Nisam nikada .

TheBronxBomber
14-11-2013, 15:56

S ovim se slazem. Da objavljuju stvari koje nitko nece. To stoji. No, rijec je bila o citavom projektu.

Inace, Rodicin upis je 1/1.

NorthStand
14-11-2013, 16:11
desničari su cijepidlake, i ovo komentiranje ovog portala dnevno.hr to zorno dokazuje. mi u svemu nađemo propust i manu, dok komunisti svoje komuniste drže ko kap vode na dlanu, mi uvijek nešto filozofiramo i mudrujemo djelimo se na 100 frakcija, i tako nas svaki put propisno išamaraju ili nogometnim riječnikom nadigraju. dok to ne riješimo, državom će vladat kako vladaju i sada, i kada budu u oporbi njome će vladat, sjetite se 8 godina sanadera i jace, zar netko stvarno misli da je HDZ bio na vlasti? a hapsilo se HDZovce jednako, kako ih se hapsi danas kada nisu na vlasti, mislim tko je tu lud? SDP ovci ne mogu doći na "crnu listu", ni da pobiju pola hrvatske. o čemu mi pričamo, a mi se zamaramo tu nekakvim marginalnim glasilima koja su jedva ugledala svijetlo dana, iako me osobno stvari boli k. šta Tvrtko Dolić misli o Tuđmanu, pa neće mi on kreirat mišljenje o tome, iako neke kritike stoje pa nije ni Tuđman ljudi moji bio bez grijeha, dozvolio je udbi i ovoj gamadi da ostanu prirepak vlasti, i nakon njegove smrti potpuno su preuzeli kontrolu nad državom čija je to krivnja ako ne njegova? on je ko neka ovca pričao o pomirbi "partizana i ustaša" , kakva božja pomirba, dao bi ja njima pomirbu kakvu su dali našim djedovima davne 1945, tako bi se ja s njiam pomirio 1991 ili 1995 koncem rata sasvim svejedno, baš zato jer se nije napravilo reda kada je bilo prilike imamo ovo sranje od države i možemo samo plakat i kukat, jer tko god da radikalno krene ne ovu boljševičku gamad dugogodišnja robija mu je zagarantirana, a kao što vdimo mogu ti i glavu stući u papar i za ništa ne odgovarat. i onda se meni redovno brišu komentari da bi ih trebalo začekićat, a vi meni recite šta bi to imalo efekta na njih osim toga? te priče kako će se legalnim putem preuzet vlast zaboravite, HDZ kada i dođe na vlast neće ići radikalno protiv ovih majmuna iz SDP-a, jer oni jedni druge trebaju oni jedni druge štite po potrebi, tu i tamo žrtvuju pokojeg svog člana HDZ-a da bi mogli nastavit dalje radit ono što rade, a rade ista sranja ko i SDP. samo što SDP malo radikalnije zadire u komunističke vode, ovi su barem deklarativno završili s komunizmom. dakle ja ne vjerujem da će HDZ išta drugačiju politiku vodit, a ako i bude neće to biti nikakva radikalna čistka ovih majmuna kakva bi trebala biti ako želimo da nam države postane normalna konačno. dakle ili radikalnim putem postić neki efekt, ili se jednostavno pomirit da naša država nije naša, već doslovce svačija, od pedera srba talijana muslimana svi ama baš svi imaju više prava nego Hrvati koji čine po popisu stanovništva 4.M ljudi u zemlji koja ima 4.5 miliona ljudi. dakle, po nekoj logici Hrvati bi se najviše trebali pitat, šta žele i o tome dati svoju završnu riječ, ali to nije slučaj, važniji su pederi, važniji su srbi, važniji su muslimani rade im se džamije ko da smo u Islamabadu. talijani mađari svi živi su dobili veća prava, nego branitelji i većinski narod, a samo zato jer ova anacionalna vlast u režiji s istim takvim slojem hrvatskog društva, kojemu hrvatska znači koliko i crno ispod nokta na svakim izborima kreiraju ovaj kaos i ludilo, a daleko od toga da su oni većina. oni su 30 posto društvo ako i toliko, ali problem je što ostatak ovih tobože liberalnih demokršćanskih snaga sjedi doma i drka kurac na skoro svakim izborima, dok ta ljeva kopilad podigne svoju biračku mašineriju do zadnjeg na noge i glasuju za svoje drugove i drugarice, desičari kao što sam reko sjede doma i traže "mane" svojim desničarima. kada bi se tako ponašali ljevičari, nikada na vlasti ne bi bili, njih krasi to što nisu cijepidlake na svoju štetu kako je to slučaj u hrvatske desnice, i onih koji se u hr predstavljaju ko desno biračko tijelo.

inkvi je reko dio problema, taština egoizam pojedinca je ono što razara desnicu u hrvata, i ovi smradovi jugofašistički gotovo uvijek igraju na tu kartu, i zato uvijek uspiju proći kroz cilj isprijed nas. kada mi shvatimo da se tako ne može vodit politika, već da treba gledat širu perspektivu a ne uskogrudno svoje neke privatne ineterese i stavove, tada zasigurno ove majstore demagogije i izdajništva nećemo tako često viđati na vlasti!

Stiliana
14-11-2013, 16:45
slažem se s inkvijem... cijepanje dlake, egoizam, inaćenje, svadljivost rasipaju hrv. desnicu.

tako je i s dnevno hr. ok, požutio je portal, ali žutilo im donosi čitanost, a što više ljudi klikne na neku suludu teoriju zavjere veće su šanse da će pročitat i neku mainstream vijest. Ne smeta mi to osobno, iako se slažem da im ruši kredibilitet. Ovo pišem zato jer sam neko vrijeme postavljala vijesti na portal i oni su bili najažurniji u pisanju istih. S druge strane, ne znam ni tko je vlasnik ni koja je ideja iza širenja portala. Ne vjerujem da je neko pakiranje desnici kako paranoici misle, mislim da je u pitanju samo lova i interes. Opet, ne znam ništa o tome, vrijeme će pokazat svoje...

U svakom slučaju, drago mi je da je zanimljiv portal i da je privukao pažnju dosta široke publike. Nisam mislila da će se to dogodit, ali jest.

zaba1111
14-11-2013, 22:43

Ja sam negdje čuo da je vlsnik neki Ljubas, Roškopoljac.
Znaš li je li to ista ekipa koja je vodila Javno HR? Oni su tamo isto krenuli nadobudno s pustim kolumnistima, onda pomalo počeli kasniti s plaćanjem i na kraju ostali dužni 5-6 plaća , otišli u bankrot i kud koji mili moji.

A što se tiče novca kao motiva, to je manje više tako svugdje i ne mora značiti ništa loše, a onda kad se netko profilira ,logikom poslovnog interesa, stvaraju se kompatibine interesne suradnje koja kasnije nužno , zbog ovisnoti, jedan drugog podržavaju.

I upravo je to ono što je ljevica davno shvatila, a denica, kako je lijepo rekao stevo mesić, "tek ništa ne razumije". Desnica će godinama drvit o lošem narodu koji nema morala i nacionalne svijesti, iako to u stvarnosti nema valjanog uporišta, i naravno ništa neće poduzimat na polju koje je nužno da bi se ikakav ozbiljan efekt ostvario, naravno jer ništa , kako reće stevo, ne razumije.

Dake hoću reći, bez obzira tko stoji iza ovog portala ovo daje nadu, kao primjer kako postoji desni prostor i ne samo da postoji nego je on većinski , ali neiskorišten, u kojemu se može na ovaj način djelovati.
Jasno je da iza naše ljlevice počesto stoji interes iznutra , ali i iz vana, pa je tako i prilično izvjesno da je netko takav injektirao lovu u Dnevno hr, međutim prostor i primjer kako(žutilo, skandali, demagogija, paranoja... i kako to već ide i pokoja ozbiljna, a u stvari presudna) je napravljen i ako se prodaju oni ,po zakonima tržišta nužno će se pojaviti netko drugi , sad jedini problem ostaje je li ovo malo tržište uopće dovoljno, to stvarno ne znam, ali kako vidim postoji tako puno portala, da je na svakom po jedan, da ih se nekoliko udruži bilo bi vremena i prostora za jeftin i održiv takav koncept koji ima prolaz kod masovne publike , a samim time i profitabilan.
Još će na kraju ispasti da jedino Babić neustrašivo gura svoju ideologiju, kakva je da je, međutim čujem da je i on pred bankrotom.

I kad će taj roštilj ostarjelih mladih desničara?

TheBronxBomber
14-11-2013, 22:54
HRVATSKA DRZAVA je prakticki pokrovitelj EPH. O DRZAVNOJ (Javna, tjah!) televiziji ne moramo ni govoriti.

Kuzi ljevica, slazem se. Posluj u minusu I nek' ti drzava sanira "firme."

Desnica se ima u sto ugledati. :rolleyes:zubo

Rodica
14-11-2013, 23:33
Ja sam negdje čuo da je vlsnik neki Ljubas, Roškopoljac.
Znaš li je li to ista ekipa koja je vodila Javno HR? Oni su tamo isto krenuli nadobudno s pustim kolumnistima, onda pomalo počeli kasniti s plaćanjem i na kraju ostali dužni 5-6 plaća , otišli u bankrot i kud koji mili moji.

A što se tiče novca kao motiva, to je manje više tako svugdje i ne mora značiti ništa loše, a onda kad se netko profilira ,logikom poslovnog interesa, stvaraju se kompatibine interesne suradnje koja kasnije nužno , zbog ovisnoti, jedan drugog podržavaju.

I upravo je to ono što je ljevica davno shvatila, a denica, kako je lijepo rekao stevo mesić, "tek ništa ne razumije". Desnica će godinama drvit o lošem narodu koji nema morala i nacionalne svijesti, iako to u stvarnosti nema valjanog uporišta, i naravno ništa neće poduzimat na polju koje je nužno da bi se ikakav ozbiljan efekt ostvario, naravno jer ništa , kako reće stevo, ne razumije.

Dake hoću reći, bez obzira tko stoji iza ovog portala ovo daje nadu, kao primjer kako postoji desni prostor i ne samo da postoji nego je on većinski , ali neiskorišten, u kojemu se može na ovaj način djelovati.
Jasno je da iza naše ljlevice počesto stoji interes iznutra , ali i iz vana, pa je tako i prilično izvjesno da je netko takav injektirao lovu u Dnevno hr, međutim prostor i primjer kako(žutilo, skandali, demagogija, paranoja... i kako to već ide i pokoja ozbiljna, a u stvari presudna) je napravljen i ako se prodaju oni ,po zakonima tržišta nužno će se pojaviti netko drugi , sad jedini problem ostaje je li ovo malo tržište uopće dovoljno, to stvarno ne znam, ali kako vidim postoji tako puno portala, da je na svakom po jedan, da ih se nekoliko udruži bilo bi vremena i prostora za jeftin i održiv takav koncept koji ima prolaz kod masovne publike , a samim time i profitabilan.
Još će na kraju ispasti da jedino Babić neustrašivo gura svoju ideologiju, kakva je da je, međutim čujem da je i on pred bankrotom.

I kad će taj roštilj ostarjelih mladih desničara?

sve si dobro čuo i sve je istina. ja samo ne pušim priče o spasonosnim desnim portalima, o sjajnim zvijezdama na desnom nebu, pogotovu neovisnim.
hrsvijet je jedini koji za sebe može reći da je koliko-toliko neovisan i da ne luta u žutilo. fizzit je neovisan totalno! njih se ionako ne može kupiti ni kao ljude, no kao poslovni projekt.
ima nade za desna glasila, samo što zbog jednog stabla, ne vidimo cijeli drvored.
babić je financijski riknuo i sad grize sdp. tako to obično sa štakorima biva. počnu gristi ruku koja ih hrani ako u ruci nema ništa.

roštilj tek na ljeto, ali pićence u paške i pršutić u mene, može kad god budeš u prolazu ;)

zg blue
01-12-2013, 17:00
vidim da kasnim sa komentarem,ali pišem ga sada zato kaj je izašao i tjednik dnevno,pa bi želio nekaj reči i o tom tjedniku ali i o svemu napisanom na ovom podforumu do sada.
po meni inkvizitor je kak i obično to sve skup najbolje izpercipirao.
mi desničari u hrvatskoj tražimo fakat svemu dlaku u jajetu,a medijski nas gaze gdje stignu.zato kaj su faktički svi mediji u njihovim rukama.
i onda na jednom ovakvom forumu kojeg ljudi čitaju,neki prema njemu donekle i formiraju mišljenje,jer znate ima ljudi kaj se tak ne kuže u antropologiju i genezu nastanka hrvatskog naroda u odnosu na slavensko ili perzijsko porijeklo.ali kad ovdje pročitaju nekaj o nekom portalu ili sada i tjedniku dnevno,možda se i odluče ga pročitati ili ne.
a jedina prava istina vis a vis tog portala a sada i tjednika je to da neprijatelja treba udariti njegovim oružjem.a to je medijska kvantiteta.
jer kak je rekao kineska komunjara mao;nije bitno dali je mačka crna ili bijela,bitno je da jede miševe.
uz sve svoje propuste,portal i tjednik dnevno je desno orijentiran medij,koji pojedinim ljudima kaj nisu sveučilišni profesori,niti takvog vokabulara poput nekih ovdje,takvim ljudima dnevno može i te kak otvoriti oči.
uz boje senzacionalizma i ponekad proturječja,komercijalne nezajažljivosti,dnevno je ipak mačka koja pojede podosta lijevih miševa i štakora.

caporegime
06-12-2013, 22:41
čedo prodanović danas ukeban kako sa zanimanjem čita 7 dnevno.....
što je dobro jer su dosad normalni hrvati tako tresući se čituljili globus u strahu da ih nisu negdje potkačili

NorthStand
07-12-2013, 06:15
ma dobro je Dnevno ljudi moji, nemojmo uvijek traži dlaku u jajetu. koga briga za finese, bitan je sadržaj, a sadržaj je hrvatski i to je jedino bitno. na ovom našem komunističkom javnom prostoru, itekako je bitno da imamo i jedno glasilo desnog tipa koje će biti kontra vladajućima. pa makar, to sve bilo dirigirano i napravljeno zbog "zarade" ili ti ga čistog kapitala, meni je gušt pročitat dnevno jer ipak ima nešto normalno za pročitat, što se za jutarnji novi list i večernji odavno ne može reći, gade mi se sva velika hrvatska glasila jer su glasila vladajućih! dnevno to nije, i zato palac gore.

skater
16-12-2013, 20:01
Dnevno.hr

http://dnevno.hr/sport/nogomet/108854-sramotno-fifa-kaznila-simunica-s-10-utakmica-suspenzije.html

SRAMOTNO: FIFA kaznila Šimunića s 10 utakmica suspenzije!
Šimunić će morati pauzirati čak deset utakmica zbog slavlja nakon utakmice Hrvatske s Islandom 19. studenog 2013. godine u Zagrebu.

Dnevno.rs

http://dnevno.rs/sport/fudbal/102352-simunicu-deset-meceva-suspenzije-po-odluci-fifa.html

Šimuniću deset mečeva suspenzije po odluci FIFA
Svetska kuća fudbala danas je na najstroži način sankcionisala ustaške pokliče Josipa Šimunića.

Humphrey
16-12-2013, 20:58
Dnevno.hr

http://dnevno.hr/sport/nogomet/108854-sramotno-fifa-kaznila-simunica-s-10-utakmica-suspenzije.html

Dnevno.rs

http://dnevno.rs/sport/fudbal/102352-simunicu-deset-meceva-suspenzije-po-odluci-fifa.html

Ovo je odvratno

TheBronxBomber
19-12-2013, 16:30
Vesna Pusić prvi se put sastaje s Kurzom

Humphrey
19-12-2013, 17:38
Neka se naslovi sami pišu.

caporegime
19-12-2013, 22:59
M.holjevac piše za dnevno odnedavno pa je vjerujem to ipak dovoljan pokazatelj

Inkvizitor
20-12-2013, 22:33
U Hrvatskoj uživo prilog o Michaelu Ljubasu i njegovom navodnom kriminaslu..gost Zoran Pusić koji je očito doveden u emisiju da napadne Dnevno hr kao portal koji širi mržnju ler kakve on ima veze s gospodarskim kriminalom

Kaže da je djelom tako stečenog novca osnovan portal i novine.

Ne ulazim u možebitni kriminal ali koja ciljana smijurija da dovode Zorana Pusića da priča o gospodarskom kriminalu. Preočito. HTV se koristi za obračun sa dnevno.hr.

franjevac
20-12-2013, 22:43
narodu je dosta jednoumlja
zato je dnevno hr sve popularniji
koliko god nekad znao biti bizaran i huškački
opet je bolji od ovog što nam se nudi
između ostalog ovo je signal i zdravijim snagama da krenu u projekte

skater
21-12-2013, 02:48
U Hrvatskoj uživo prilog o Michaelu Ljubasu i njegovom navodnom kriminaslu..gost Zoran Pusić koji je očito doveden u emisiju da napadne Dnevno hr kao portal koji širi mržnju ler kakve on ima veze s gospodarskim kriminalom

Ne ulazim u možebitni kriminal ali koja ciljana smijurija da dovode Zorana Pusića da priča o gospodarskom kriminalu. Preočito. HTV se koristi za obračun sa dnevno.hr.

Uzalud vam trud bagro. Plačite i kmečite, drugo vam ne preostaje.

Problem?
Koji kriminalac ulaže u portal i novine umjesto da ih troši na automobile i kurve, onako stereotipno rečeno? Tko ulaže u portal i novine ima u cilju borbu na polju informacija. Ne daje ćifut Đorđe Sereš novce Pusićima, Babićima i ostaloj bagri radi altruizma i kozmopolitizma nego iz određenih interesa.

U Hrvatskoj na medijskom planu je dugo vremena orkestrirano, kolo vodila ljevica, preciznije rečeno orjunaši, udbaši, da ne govorimo o tiskanim medijima.

Dnevno.hr pratim od samih početaka, još od vremena kada su pokušali imati forum, nisam očekivao da će ovako daleko dogurati, osim njih ima još nekih portala koje sam pratio, primjerice hrsvijet.hr ali oni su nekako utihnuli.

Dobro je da postoji jedan tiskani medij poput 7dnevno.

Ako Duka i ostali toliko kmeče, dnevno.hr radi dobro svoj posao.

NorthStand
21-12-2013, 02:56

ja ne znam kako vama ljudi nije jasno, pa ta gamad ljevičarska uništava svaku konkurenciju ko i divni maršal koji je pobio sve svoje konkurente u moskvi da bi postao čelnik komunističke partije jugoslavije. prema tome, dnevno. hr je njima žestoka konkurencija jer piše suprotno njihovoj nakaradi, a portal i novine su im ful čitane, ona desni radikali su sad došli na svoje a lijevi su nakon toga u panici, ko što su i Bujicu brže bolje strpali u zatvor ne sumnjam da će u budućnosti prije kraja njihovog nakaradnog mandata sličnim metodama pokušat uništit dnevno. hr njima svaka opozicija smeta, to su te divne partizanske antifašističke borbe, gdje se na najfašističkiji način obračunavaju s neistomišljenicima, a sebe prikazuju ko svece. gamad usmrđena jugoslavenska, ali bez brige ovaj puta nećemo pasti bez krvavog potoka, neće biti odlaganja oružja ko na bleiburgu 1945, nećete više bando ubijat hrvate bez suda i bez zvonjenja puškomitraljeza u to budite sigurni. a demagogiju neka prodaju budalama, na žalost ima ih u ovoj džravi i previše koji puše njihove manipulacija i podvale, kao što su svojevremeno pušili maršala Tita i njegovu kvazi borbu protiv fašista, a zapravo protiv hrvata i hrvatske državnosti. i uspjeli su na konto stranih jebivjetara, doći do svog cilja. uvijek treba imati na umu koliko je opasna ova odnarođena bagra s vanjsim faktorima, i da bez obzira što su manjina lako mogu pomrsit račune većini jer imaju podršku izvana.

zato govorim ljudmia da ne seru bezveze po dnevno.hr, jer kakav god da je ipak je dnevno.hr alternativa ovom jugofašističkom nakotu iz jutarnjeg novog lista večernjeg i ostalih EPH sranja koja ovaj narod pretvaraju u krdo ovaca koje ne znaju ni žnjiravce na tenisicima samotalno zavezat, a kamoli razmišljat svojom vlastitom glavom o tome. jebo narod, kojeg kiosk uči šta je dobro a što loše, šta će meni neteko pričat o staljinu hitleru i roosveltu, imam mozak ne treba mi za procijenu davor buktović i boris dežulović, oni ionako ustaše proglašavaju pičkicima u svojim glasilima, a nije da me previše zanima njihova partizanska kronologija događaja. uništili su hrvatsku pod krinkom antifašizma, a one koji su se borili za hrvatsku i danas prikazuju fašistima, i to ne samo Ustaše već i branitelje 1990ih, to je gamad odnarođena koja nema veze ni s sadašnjosti ni s prošlosti ni s budućnosti, oni jednostavno su zaustavili vrijeme u svojim retardiranim glavama, i obračunavaju se s s svima koji ne misle ko oni i njihov preminuli vožd Maršal Tito. srećom, stukli smo im jugoslaviju i srbe u papar, nastave li ovako stući ćemo i njih u posebnoj oluji koju ćemo napraviti unutar vlastitih redova, na kraju krajeva nije da nemamo vremena i resursa, njih kotač vermena gazi vrijeme radi za nas, samo trebamo još sačekat 10 tak godina da sva partizanija pocrkava i da ovi njihovi prijestolonasljednici konačno dobiju nogu u guzicu i trajno budu istjerani iz važnih društevnih odlučivanja, jer je očito da su nam od države napravili pandan SFRJ. i da ni Srbi ni slovenci ni bosanci, ni crnogorci nemaju ovakve probleme ko mi, jer samo se naši komunistički idioti nisu pomirili s raspadom jugoslavije, i dan danas se obračunavaju s s svima koji ih mrze jer su produkt kopileta i izroda najgore vrste. tko normalan se moež svrstat na stranu nekakvog izmišljenog jugoslavenstva, i zalagat se da se tvoja država i tvoj narod podredi nekakvim univerzalnim interesima, po toj logici SAD I VB, Rusija ne bi ni postojali, bili bi globalno utočište za sve ljude, rase i nacije, i jednostavno bi ukinuli granice, svijet bez granica je teška utopija, i ako ikad do njega dođe, doći će do trećeg svijetskog rata koji će ujedno biti i posljednji.

ljudi su preglupi i prenaivni, i realno ništa ne kuže, zato im sve treba nacrtat i ponavljat tisuću puta dok im u njihove zabarikadirane glavurde ne uđe ono što je svakom normalnom jasno ko dan. zato je dobro da imamo više dnevno.hr, hr svijeta i tako dalje, jer to je jedini način kako se ovaj krajnje zaglupljeni narod može osvijestit, ja drugog ne vidim.

TheBronxBomber
05-01-2014, 02:51
Balkanska stoko... (dnevnici)

http://https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1503971_418802534918077_940814855_n.png

TheBronxBomber
05-01-2014, 02:51
Balkanska stoko... (dnevnici)

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1503971_418802534918077_940814855_n.png

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1503971_418802534918077_940814855_n.png

Humphrey
05-01-2014, 12:33

Kažu da mi desničari gledamo na svaku manu,a trebamo začepiti nos i glasati i čitati.

Jebiga,mi Hrvati smo toliko dugo bez kvalitetnih predstavnika,politički i medijski,pa nam sada svaku šušu prodaju kao desničare.

Zato ne treba začepiti nos nego treba biti kritičan prema svemu što se predstavlja kao hrvatsko i od takvih očekivati da zadovoljavaju najviše standarde.Domoljubnu scenu treba dobro pročistiti.

NorthStand
05-01-2014, 16:40
da, treba biti kritičan pa gledat opet 5 godina Jovu na pantovčaku, jer eto Kolinda nije mjerila nikad kukuruz pa nije dovoljno prihvatljiva, treba stavit slovo U na glavu i onda će biti prava. vi još ne kužite, da mi moramo igrat igru koja će porazit ovu gamad, a ne non stop cijepidlačit i tražit mane u svakome kako to non stop radimo, od 0-24, svaki portal koji sere po toj gamadi za mene zaslužuje čistu peticu. kada dnevno.hr bude izvještavo ko dnevno.rs neću ga više nikad ni otvorit, dnevno.rs me ne zanima, jer postoji dnevno.hr a očito je da oni tjeraju biznist i to je to, tako je to u svijetu, i index prima pare od Soroša a znamo zašto ih prima, to mi je još sto puta gadljivije od ovog što dnevno radi, dakle dnevno glumi srpstvo u srbiji, i hrvatstvo u hr, a sve zbog love i to je po meni legalnije nego da te financira jebeni Soroš da bi srao po hrvatima i hrvatskoj državi, i da bi narod odgojao u mržnji prema svemu što ima ikakve poveznice s onim što ta gamad želi uništit.

Humphrey
05-01-2014, 17:22
Čime je to Kolinda zaslužila moj glas? Je li ona desničarka? Je li se ona ikad svrstala na desnicu? Kakav je njen stav prema EU? Kakav je njen stav prema srbiji?

NorthStand
05-01-2014, 18:00
kakav god da je njen stav, bolji je nego ovaj što na jedno oko žmirka, upraov je bio smrad na operaciji valjda da još zaradi koji glas na svojoj prirodnoj ljepoti koju posjeduje!

Picaferaj
06-01-2014, 00:12
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/1543160_10202481470573199_1152542195_n.jpg?oh=3436 8ab84da1b4c399db6fe2e0b00677&oe=52CB6AFE&__gda__=1389127801_aa53b58d6a51fc83d48a7354fa8615d 7

Grunf
06-01-2014, 00:19
Meni jedna stvar nije jasna. Ak su se već odlučili na zaradu love na ovakav način...Zašto nisu dali različite nazive portalima u Srbiji i BiH tako da zamaskiraju svoju rabotu? Ovako ispadaju smiješni. Kaj su mislili da ljudi ne budu skužili?

TheBronxBomber
06-01-2014, 02:17
UNS je uvijek bio jači od UDBE.

NorthStand
06-01-2014, 02:19
UNS više ne postoji, zato ja moram sam ratovat po internetu sam protiv svih :D i zato mi stalno brišu poruke dobro inkvizitor tu i tamo, ali na forum.hr i portalima jutarnji novi list ma čim otvorim usta odnosno napišem jedan post odmah mi lupe ban, ne može banda crvena podnest istinu i gotovo. Srbi su mala beba za udbaše, prvo treba udbaše našamarat onda ćemo lako s srbima na kraj.

TheBronxBomber
06-01-2014, 02:21
Odakle dnevno.hr slika sa druzenja Gotovine, Ostojica, Lozancica, Milanovica, Kotromanovica u Kotromanovicevoj avliji u Sinju nakon Sinjske Alke?

Svoje pipke su pustili posvuda. Ali teta Angela je osvetnica.

TheBronxBomber
06-01-2014, 02:22
UNS više ne postoji, zato ja moram sam ratovat po internetu sam protiv svih :D i zato mi stalno brišu poruke dobro inkvizitor tu i tamo, ali na forum.hr i portalima jutarnji novi list ma čim otvorim usta odnosno napišem jedan post odmah mi lupe ban, ne može banda crvena podnest istinu i gotovo. Srbi su mala beba za udbaše, prvo treba udbaše našamarat onda ćemo lako s srbima na kraj.

Ne postoji. Točno je.

TheBronxBomber
22-01-2014, 23:44
Kako to UDBA radi. "Kontrapropaganda". :lol

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/112530-neocekivana-nagodba-perkovic-ce-u-zamjenu-za-slobodu-sutjeti-o-umijesanosti-njemackih-tajnih-sluzbi-u-ubojstva-hrvatskih-emigranata.html

pdv
22-01-2014, 23:50
Ovo dnevno se prosipa toliko da je više gadljivo za čitati.

TheBronxBomber
23-01-2014, 00:20
Dobar posa. Zadatak im je huskat, siriti dezinformacije, misinformacije, polucinjenice, cinjenice, opcu konfuziju, mutez, mucak, itd.itd..

I usput zaradit.

Ku's bolje. :)

pdv
23-01-2014, 00:22
Da, kad pogledaš malo početak i predstavljanje nekim novim, svježim, dobrim i istinitim i stvarno su bili ok, a onda kada su valjda uvjerili ljude da su u redu nagli zaokret. Vjerojatno se ljudima u glavi stvori taj neki scenarij oni su dobri pa im vjeruju i kad bedastoće pišu. Naša posla.

TheBronxBomber
23-01-2014, 00:24
Bili izbacili clanak o "mogucim scenarijama raspleta" slucaja Perkovic prije objave odluke Vrhovnog suda, onda nako objave - objavili clanak kako su "prvi i ekskluzivno" tvrdili kakva ce biti odluka VS-a.

pdv
23-01-2014, 00:25
Ma da, počeli su minjat Jutarnji u ekskluzivnim objavama :kez

TheBronxBomber
23-01-2014, 00:26
Izgleda da im je Snjezana Pavic mentorica :D

TheBronxBomber
23-01-2014, 00:27
Netko je stavio da je to "ustasko-cetnicki" portal. Nije tocno. Polucetnicko, da. Ustaski - nikako. Jugoslavenski - svakako.

pdv
23-01-2014, 00:33
Ma mix svega i svačega, a najmanje dobroga. Najodvratniji su s ovim teorijama zavjera i huškačkim tekstovima. Vidi se da im novinari idu na senzaciju, a najmanje na istinu. Zapravo danas i nema novinara koji čitatelju ostavljaju da na temelju dostavljenih informacija izvuče nekakv zaključak već ga stalno bezobrazno nameću i donose umjesto čitatelja. Ma mogla bi do sutra o tim deblima ali moram sutra radit kako bi se putem poreza te uši mogle financirati iz moje plaće :kez

caporegime
23-01-2014, 14:16
mislite li i da su zvonko hodak, tihomirr dujmović, jure zovko i sl. isto tako dijelovi udbaških struktura?
ja nemam pojma šta se tu u dubini krije ali sam fasciniran opservacijama udaljenih hrvata koji sve znaju bolje od nas koji tu živimo i čiji je jedini i uvijek isti zaključak; nema nade, sve je udbina igra, pretplaćeni smo da nas se zajebe, svi su protiv nas, nitko ne valja i slično a da osim poluparanoičnih indicija nisu ponudili ništa čvršće.

TheBronxBomber
23-01-2014, 15:48
mislite li i da su zvonko hodak, tihomirr dujmović, jure zovko i sl. isto tako dijelovi udbaških struktura?

Ne. I kolumna Josipa Jovica izlazi u pro-hrvatskoj Slobodnoj Dalmaciji. Doduse, ta dva medija nisu bas usporediva, jer su na dnevno.hr/rs Hrvati vise zastupljeni. Bas briga toj trojici tko im objavljuje clanke - bitno da im se objavljuje. S cime ja nemam nista protiv.

ja nemam pojma šta se tu u dubini krije ali sam fasciniran opservacijama udaljenih hrvata koji sve znaju bolje od nas koji tu živimo i čiji je jedini i uvijek isti zaključak; nema nade, sve je udbina igra, pretplaćeni smo da nas se zajebe, svi su protiv nas, nitko ne valja i slično a da osim poluparanoičnih indicija nisu ponudili ništa čvršće.

Fraze. Koje se najcesce cuju od jugoslavenskih desnicara.

Inkvizitor
23-01-2014, 15:54
nenormalna mi je situacija da postoje dnevno.hr i dnevno.rs ali sad da piče neke strašne teorije zavjere baš i ne vidim.

O dosta stvari pišu o kojima nitko drugi ne piše.

sad ako je i to zavjera...možda je i to zavjera..

to je ona priča iz emigracije..sve su udbaši, ne vjeruj nikome..

NorthStand
23-01-2014, 16:10
uvijek tražite dlaku u jajetu, dok god seru po ovim crvenim jadnicima meni su dobri. jebe mi se što postoji dnevno.rs iako razumjem da se zapravo iza svega kao i uvijek krije ljudska potreba za lovom. nitko to ne radi zbog ljubavi, već zbog love. huškaju i crveni već 12 godina preko svojih medija, ne vidim da netko o tome priča? ma meni je drago da huškaju, i treba huškat točno onako kako huškaju ovi smradovi komunstički, ja kada su ta govna u pitanju svaku podlost i svaki bezobrazluk kojim bi se oni služili služio bi se i ja, pa neka poslje seru o ludom fašistu i nacistu. ali propisno bi se ja njima krvi napio, istim metodama kojima se i oni služe, milost im ne dam niti bi je oni meni dali da je ratna situacija prema tome, treba ih udarat nemilice gdje god se stigne pa i preko ovakvih portala koji zapravo samo žude za lovom. jebe se meni šta je sadržaj, jer cilj opravdava sredstvo! njima treba lova, a nama treba osviješćivanje glupe javnosti. dakle rezime cijele priče vuk sit, ovce na broju!

TheBronxBomber
23-01-2014, 16:26
Ovo (http://www.hrsvijet.net/index.php) je puno kvalitetniji i ozbiljniji portal od dnevno.hr/rs, jerbo nema zutila i priglupih teorija ko da ih stanca Milic od Macve.

HRSVIJET nije azuriran ko dnevno.hr/rs, no, ne mijenja na stvari.

Pa, vidis li da itko trazi dlaku u jajetu na primjeru hrsvijeta? Ili da cijepa dlaku?

NE. Toliko o tome.

caporegime
23-01-2014, 17:00
fraze? znači osim opravdavanja vlastite paranoje izrazom fraze, nemaš ništa drugo za reći?
zar je ovaj narod spao na to da mu nacionalniji dio egzistira jedino ako ponavlja ko papagaj kako nema nade i kako nitko ne valja i kako smo po sudbini predodređeni da nas uvijek netko sjebe......
za hrvatsku nacionalnu budućnost nisu najopasniji srbi.
nisu najopasniji ni hrvati izdajnici jugovići. i s njim se može lako.
najopasniji su uškopljeni hrvati koji već prije nego je bitka i počela već tlape kako je poraz jedino što nas čeka.
i to o tome najviše tlape oni koji su jako daleko, koje ne dotiče konkretno ni jedna boljka o kojima pametuju s udaljenosti.

TheBronxBomber
23-01-2014, 17:57
Ma ti si najobicniji denuncijant koji na druge projicira prizemne budalastine koje nemaju veze niti s osobom niti s onime sto osoba pise (misli, vjeruje, radi). K tome, zelis mi prisiti neki defetizam ili strah od Srba - sve sto veze sa mnom nema.

Smisli nesto originalnije ili bolje od: "paranoik," siritelja "beznadja," "daleko od Hrvatske" i slicnih "novotarija" koje redovito citam na tportal, index, itd... cime ces me jos etiketirati, denuncijantu - jeftini?

Ne zelis priznati da iza projekta dnevno.hr/rs stoji nesto sasvim stoto od brige za hrvatskim nacionalnim interesima.

U biti, ne znam sto sam ti uopce odgovorio na post. Trosenje vremena. Zaobilazi me u sirokom luku. Baniraj me. Ili odjebi, "desnicarski" Matija Babicu.

Hvala.

NorthStand
23-01-2014, 19:41
Ovo (http://www.hrsvijet.net/index.php) je puno kvalitetniji i ozbiljniji portal od dnevno.hr/rs, jerbo nema zutila i priglupih teorija ko da ih stanca Milic od Macve.

HRSVIJET nije azuriran ko dnevno.hr/rs, no, ne mijenja na stvari.

Pa, vidis li da itko trazi dlaku u jajetu na primjeru hrsvijeta? Ili da cijepa dlaku?

NE. Toliko o tome.

čitam ja i taj portal, kao i hrvatski list i da ne nabrajam dalje, pa nisam retardiran da ne vidim tko piše o hrvatskim problemima a tko piše o jugo srpskim. takvi su nam uglavnom i najviše zastupljeni u javnom životu, pa shodno tome i dnevno dobro dođe bez obzira koje stvarno motive ima. reko je zgblue dobro na temu dnevnog pred nekoliko stranica, da je dnevno mačka koja jede puno miševa, i to je jedino bitno. moramo se služit njihovim metodama i oružjima, u protivnom će nas izgurat totalno u drugi plan, oni državu vode jer su puno bolje organizirani i jer svoje kadrove guraju na čelna mjesta, ko je kriv desničarima što su glupi i što jedni drugima bacaju klipove pod noge? umjesto da se ujedine, i zajednički pometu ovu boljševičku govnjariju, oni se međusobno glođu, i što reče capo ajmo se ujediniti ali " sa mnom na čelu " , baš zato što je puno egotripera na desnici i ovih što u svemu vide neki problem koji zapravo dovodi do podjela unutar jednog te istog biračkog tijela i tabora, ovi smradovi orjunaški vladaju državom na takav način da čovjek ima dojam da ih svih 4 miliona hrvata u državi podržava, a realno ako ih podržava 1 milion biti će dobro. a to je smao zato jer je oporba odnosno desnica u hr marginalizirana, i sjebana do krajnjih granica prije svega vlastitom nesposobnošću da izbaci kvalitetne kadrove na pučinu, i onda dobrom organizacijom istisne drugove i drugarice u drugi plan. vidite kako je U ime obitelji, ljevičarskim oružjem porazilo Milovanovića i pedere, dakle može se samo treba pamet u glavu i organizirat se i da vidiš jaukanja urbanih jugoslavenčina i partizančina, malo će im vrijedit to sve. a može se danas puno lakše organizirat nego 1941 ili 1991, pa mi stvarno nije jasno zašto smo ovoliko pasivni i samo promatramo kako nam ovaj šljam vašari bez da itko išta kvalitetnog poduzme po tom pitanju. nama sada ne treba rat oružjem, već rat glavom, drugove treba počistit inteligencijom a ne građanskim ratom, iako ni u tom slučaju ne bi imali nikakve šanse ko ni Srbi 1995. ali nama ne treba rat koji će opet ubijat hrvate, i to od ruke drugih hrvata. kada se država i sve što se u njoj događa, može uredit bez krvoprolića, samo ne politikom Tuđmana "pomirba partizana i ustaša" pomirba moež biti moguća jedino kada se ostvari lustracija i sve one ostale radnje koje će takve trajno onemogućit da javno obnašaju dužnosti i djeluju protivno interesima ovog naroda i države. sve ostalo je mitomanija, i zavaravanje nas samih, koje nas je i dovelo do ove unutarnje agresije ovih komunista i djece komunista koji se nikad nisu pomirli s nastankom hrvatske države, kao ni oni najnotorniji bradati četnici koji su klali po Vukovaru i Kninu, Hrvatima su odavno najveći neprijatelji sami Hrvati koji su se odmetnuli od svog naroda, a takvih je najmanej 1/4 stanovništva, dakle govorim o onim parazitima koji mrze sve hrvatsko a etnički su Hrvati, takvi najčešće pišu kolumne u novom listu jutarnjem listu večernjem HRT i da ne nabrajam dalje, svaki veći popularniji medij je prepun tih mrzitelja hrvata. to su degenerici koji mrze svoj rod, i svoje korijene, šta od njih normalno čovjek može oćekivat?

ništa, zato treba dnevno hr i hr svijet i ostali portali da bar malo osvijeste ove ovce kojima sve treba nacrtati! mi smo narod kojem sve treba nacrtati i objasnit tisuću puta, a i onda je upitno dal će većina shvatit bit stvari. a kamoli kada se ništa ne govori, niti se ovcama išta objašnjava, dobro je humphery u ovoj svojoj kolumni opiso hrvate, da smo idealan narod za diktature jer ovdje svaki diktator može biti bezbrižan kada je poslušnost naroda u pitanju. čak i jedni Ukrajinci koje je komunizam gazio ko i nas 45 godina, vidimo kako se bore da se otmu iz zagrljaja "majke rusije", a ovi naši lezilebovići svi sjede po kavicama i ponašaju se ko da je u državi sve u najboljem redu. i onda optuživat dnevno hr koji ipak donosi neke vijesti koje su škakljive ovim smradovima koji održavaju ovakvo stanje, kojima trebaju ovce na broju da oni mogu bezbrižno vladat stvarno nema smisla. zato meni dnevno ne smeta, jer imamo mi puno većih krivaca za stanje u državi od jednog benignog portala koji samo tu i tamo senzacionalistički napiše pokoje vijesti i to je to. ali generalno dobro pišu, i ne vidim nikakvo huškanje i senzacionalizam u većini onoga što pišu je bez toga napisano, uglavnom se drže činjenica a normalno da ponekad pretjeraju, ali jutarnji npr pretjeruje od 0-24 s huškanjem i to protiv vlastite države i protiv vlastitog naroda pa nikome ništa. zato mi je stvarno smiješno tu srat nešto po dnevnom, dok ostali rade i puno gore stvari od običnog huškanja i senzacionalizma. svijesno obmanjuju javnost, i dovode do krivih zaključaka tako da njihovi drugovi preko laži i manipulacija koje oni serviraju što duže opstanu na vlasti. srećom ipak nas ima dovoljno što znamo razmišljat svojom glavom, bez instrukcija komunističkih glasila i komunističkih partija. polako se ovaj narod osviještava, ali je po pitanju svijesti još jako daleko od nekih naroda koje mi gledamo s visoka, a zapravo su isprijed nas u gotovo svemu. mi se moramo prizemljit, zasukat rukave, organizirat i pomest stare komunističke strukture i onda fino isplanirat kako vodit ovu državu nacionalno ekonomski itd, bez toga neće biti ni napretka. jer dok partizani rade jedno, ustaše rade drugo, prema tome pomirbe očito nema a svi glume nekakvu pomirljivost, džabe sve to dok god jedni rovare protiv države u kojoj žive. a to sigurno nisu ustaše, ni unuci ustaša kako to naši komunisti vole reći suradnici okupatora, već upravo oni što su nas tobože preko vode doveli do slobode! pa bi bio red da se konačno u tom pogledu preuzme država i da se jasno podvuče crta u smilu, povezivanja hrvatske s tom komunističkom nakaradom, i partizanima titom i nobom, da se strukture koje su imale doticaj s time trajno zabrane u javnom životu RH jer s njome nemaju nikakve veze, i da pokrenemo novu stranicu povijesti hrvate a onu iz perioda partizana i ustaša ostavimo tamo gdje je i završena 1945. ja nemam problema s Ustašama i ostavljanjem tog djela u 1945, ali djeca partizana i komunista na silu pokušavaju današnju hrvatsku povezat s periodom 1945 titom komunizmom itd, dakle ne da nema osude već se događa reinkarnacija tog nakaradnog režima i njegovih vojnika pod palicom unuka i djece od tih likova. i Josipović i Milanović, su poznato je djeca od partizana i komunista. i javno to slave, reklamiraju se ko dobri dečki veliki pozitivci, dok osuđuju ustaštvo i ratuju protiv njega i dan danas. ali dali bi to oni mogli radit, da postoji opozicija koja će njih konačno deportirat u povijest i reći ne gospodo nećete vi nas povezivat s partizanima i komunistima zato jer su vaši očevi bili to što su bili, jer mi smo na prvom mjestu Hrvati i Katolici tek onda sve ostalo. a vi ste na prvom mjestu Komunisti, pa tek onda sve ostalo i imate ljutu potrebu sve nas uguravat u taj svoj komunistički lonac. ali vidiš to nije problem dnevno hr-a, već političkog nerazumjevanja velikog djela hrvatske javnosti. Hrvati su još uvijek politički gledano glup i nezrel narod, to pokažu svaki izbori. kada vidim kavke stranke dobivaju mandate u saboru, sve mi je jasno. i baš zato nam treba dnevno, da malo razbistri tu prljavu vodu iz močvare u kojoj živimo.

caporegime
23-01-2014, 20:47
Ma ti si najobicniji denuncijant koji na druge projicira prizemne budalastine koje nemaju veze niti s osobom niti s onime sto osoba pise (misli, vjeruje, radi). K tome, zelis mi prisiti neki defetizam ili strah od Srba - sve sto veze sa mnom nema.

Smisli nesto originalnije ili bolje od: "paranoik," siritelja "beznadja," "daleko od Hrvatske" i slicnih "novotarija" koje redovito citam na tportal, index, itd... cime ces me jos etiketirati, denuncijantu - jeftini?

Ne zelis priznati da iza projekta dnevno.hr/rs stoji nesto sasvim stoto od brige za hrvatskim nacionalnim interesima.

U biti, ne znam sto sam ti uopce odgovorio na post. Trosenje vremena. Zaobilazi me u sirokom luku. Baniraj me. Ili odjebi, "desnicarski" Matija Babicu.

Hvala.

nisi odgovorio. odnosno ovim jeftinim laprdanjem si samo potvrdio da si obični lajavac i dokoličar.
da ne ispadne da koristim silu bez veze, preporučujem malo više poštovanja pri ophođenju inače će ti biti po želji ali neću te ni zaobić niti ću odjebat.

galija
23-01-2014, 20:58
imaju par odličnih kolumnista-čitam
hrpu gluposti ,ezoterije i teorija urote -preskačem
dnevo.ba-koncept građanskog-selektivno čitam jer ipak objave dosta stvaro o BIH Hrvatima koje nemaš gdje drugo pročitati

valjda znate klasificirati pročitano...neš ti...živo me zaboli tko ili što se krije iza portala

Stiliana
24-01-2014, 11:52
pa nije baš da me živo zaboli, ali nije baš ni da toliko strahujem od udbe.... to što pišeš: sve što pročitaš ionako sam probaviš u glavi.
ima dnevno dobrih članaka i stvari, a ima i šunda, te ezoterije i urota i sl, al meni je to kao one slike polugolih djevojaka na indexu i net.hr-u... puno ljudi to zanima pa klikne... s tim da ću ja prije kliknut na članak o chemtrailsima nego na gole cicke. ali dobro, svaka budala ima svoje veselje :zubo

galija
24-01-2014, 12:18
a šta bi se krilo? neka super urota za raz.ebavanje desnice? kao do sad je bila ujedinjena!
neka super urota za ispiranje mozga? kao do sad nismo to vidjeli
ništa novo...što više klikova više love
čitaš i filtriraš...točka
a plus toga moraju ljudi i zaradit da bi opstali...izabrali su taj senzacionalistički žuti način i ok

Inkvizitor
24-01-2014, 12:30
a šta bi se krilo? neka super urota za raz.ebavanje desnice? kao do sad je bila ujedinjena!
a plus toga moraju ljudi i zaradit da bi opstali...izabrali su taj senzacionalistički žuti način i ok

I ja se pitam koji im je ciilj. Ako su podvaljeni udbaši. Razbit razbijenu i nepostojeću desnicu.

Možda dobro kažu levičari naši dragi. Zar mislite da bi bilo sve dobro u hrvatskom narodu kad bi se rješili nas jugofila, srbofila, talijanaša, regionaša, mađarona.

Pa da ostanemo sami, požderali bi se između sebe.

pdv
24-01-2014, 23:23
Ja mislim da im je cilj kao i obično kapital,a takvi list je onda idealan za suradnju s našim političarskim šljamom.

Stiliana
25-01-2014, 14:57

ne mora se ništa krit, samo kažem da volim znat tko govori, a onda pogledat i što govori... tako da to 'zaboli me čiji je portal' ne stoji (meni).

sagitarius
25-01-2014, 15:06
Dobro je čitati i što "druga" strana o nečemu misli, tako da kad imam vremena čitam dosta toga s čim se ne slažem, ali volim znati "na čemu sam"...
Istini za volju ima stvar s kojim se poneka ne slažem ni sa onim što dolazi iz opcije koju simpatiziram i preferiram, tako da općenito mislim da je dobro imati više informacija, a onda se može lakše profilirati i svoj stav.

zaba1111
25-01-2014, 17:16
Vlasnik želi čitanost, klikove i zaradu, a na desnom medijskom prostoru takva mogućnost je otovorena i oni to koriste onako kako najbolje znaju,... urote , trivijalnosti, sise... su nužne jer to traži i desno naklonjena publika, portali poput HKVa su portali za užu publiku i to nije nešto što je nedostajalo , ovo je način za da se ideja progura do širih masa, ostaje za vidjeti rade li oni sve to dobro ili loše, tj hoće li opstati i hoće li ih zamijeniti netko drugi, po meni bi to sve moglo i malo bolje, ali oni bolje znaju kakav im je trend rasta čitanosti.

skater
28-01-2014, 17:12
Vlasnik želi čitanost, klikove i zaradu, a na desnom medijskom prostoru takva mogućnost je otovorena i oni to koriste onako kako najbolje znaju,... urote , trivijalnosti, sise... su nužne jer to traži i desno naklonjena publika, portali poput HKVa su portali za užu publiku i to nije nešto što je nedostajalo , ovo je način za da se ideja progura do širih masa, ostaje za vidjeti rade li oni sve to dobro ili loše, tj hoće li opstati i hoće li ih zamijeniti netko drugi, po meni bi to sve moglo i malo bolje, ali oni bolje znaju kakav im je trend rasta čitanosti.

Dnevno.hr je smeće portal kojemu nije stalo do hrvatske države i hrvatskog naroda, brišu komentare koji im ne idu u prilog a u zadnje vrijeme su počeli igrati prljavo i smeta im portal koji namjerava otvoriti Željka Markić. Hrsvijet je isto smeće od portala koje je brisalo komentare kako im se sprdne, čast iznimkama koje za njih pišu.

Jedino što vrijedi je dragovoljac.com i hkv.hr, naravno i hrhhb.info. Fizzit.net je također solidan.

Bagra s dnevno.hr koji su većina, čast novinarskim i kolumnističkim iznimkama se na vrijeme razotkrila.

Njima je stalo do senzacionalizma, gledao sam im kroz prste radi nekih stvari koje su pisali za razliku od drugih ali više ne, prevršili su mjeru.

Ujkan
25-02-2014, 16:11
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/116010-udba-godinama-drma-dinamom-pod-pokroviteljstvom-pantovcaka.html

Mamićev povratak i uspon u Dinamu koincidira s novim političkim usponom Stjepana Mesića nakon Tuđmanove smrti. Tzv. legendarna ekipa s nanbuda na koji je prvo krenuo Tomislav Karamarko, a činili su je još Petar Turković, Srećko Ferenčak, Damir Vargek..., pa i Zdravko Mamić, pretvorila se u Mesićev izborni stožer.

Ujkan
28-03-2014, 11:01
Opet brutalan tekst!!

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/118543-bio-je-zlatna-kopacka-nogometni-idol-a-danas-je-moralna-nakaza-gnjusni-kamatar-bestidni-kradljivac-zlatnina.html

RockyMarciano
28-03-2014, 16:08
Portal dnevno.hr mi se na početku svog djelovanja učinio kao pozitivan primjer desnog/konzervativnog portala, ali nakon nekog vremena mi je postalo jasno da sam se uzalud radovao. Dnevno.hr se ubrzo pretvorio u trash poral koji obiluje teorijama zavjera, histeričnim člancima kopiranim sa kojekakvih alternativnih stranica, religijskim tekstovima baziranim na sumnjivim "privatnim objavama" koje su primili kojekakvi čudaci itd. Dnevno.hr je jednostavno rečeno postao konglomerat svega što je loše, neukusno i nekvalitetno. No to je valjda i slika naše desnice.

NorthStand
28-03-2014, 16:45
slika desnice je takva da uvijek sere gluposti, kao i vi ovdje, oni su onakvi oni su ovakvi, a šta mislite koliko ljeivčarskih smradova i jugofašista propitkuje kakav je novi list jutarnji i ostala jugofašistička glasila koja drobe takva govna da bi ih ja najrađe otišo u nakladništvo sve žive zapalit pička im materina antifašistička. i to ljudi čitaju, i time se hrane, svaki dan 7 kn za ispiranje mozga i nakaradna sranja koja mogu pročitat u tim novinama, od kolumni raznih jergovića tomića i partizana malenih koji javno hvale titovke i petokrake kao mi nakon 45 godina jugoslavije ne znamo da nas partizani nisu oslobodili, reći će nama Darko Pajić da smo mi oslobođeni iako smo 45 godina u jame bacani jer bi zapjevali neku nacionalnu budnicu i jer nam "omiljeni" Tito nije bio pri srcu kao njima. ali šta očekivat od govnjara koji piše za novi list, riječka partizanska govna imaju u opatiji ulicu maršala tita i imaju maršalov trg šta očekivat od tih panjeva i sto partizanskih spomenika od cirka 10 metara, dok su za branitelje napravili onaj mali od 2.5 metra visoki prelaz preko mosta kratko rečeno nula, i to odmah pokraj partizanskog da se zna da su partizani ipak u očima svakog riječanina veći obol dali u slobodi ove države nego branitelji. i puca meni kurac što oni njih šopaju da su ih oni oslobodili, nikoga tito nije oslobodi oveć amerikanci i rusi, prije svega amerikanci kad su se iskrcali u italiju i tek tada su partizanske jedinice ušle u split rijeku zadar i istru, šta o tome ne pričaju? tek kad su se dakle fašističke vojske zbog američke invazije, počele povlačit. a oni nama time i danas ispiru mozak, a vi se zamarate šta je dnevno žutilo, pa žutilo su i sve najveće novine u hr od novog lista riječkog do slobodne dalmacije u splitu do večernjeg i jutarnjeg, s time da je meni večernji od tih eph sranja još i najprihvatljiviji i slobodna dalmacija tu i tamo napiše normalni članak odnosno kolumnu ali generalno nijedan veliki grad nema normalne novine, jel to normalno? da hrvatsko slovo hrvatski narod hrvatski list, koji izlaze jednom tjedno imaju nakladu od par tisuća primjeraka a ova sranja imaju nakladu od 50-100.000 dnevno. sramota. a vi tu moralizirate već 2 godine kako je dnevno žutilo, je bit će da je to neka novost u hr da netko senzacionalizmom i debilizmom privlači čitatelje, ono što je meni bitno je to da iako je dnevno takvo kakvo je tu i tamo donese neke informacije građanima koje jutarnji večernji novi list i slobodna dalmacija eph sranja namjerno ne prenose, ne prenose jer ne žele da se neke istine i činjenice znaju, već žele da narod bude retardiran i da se kiti titom i partizanima. tim debilima koji su nam pobili tisuće nevinih ljudi, u boljševičkim komunističim čistkama i to nazivaju borbom za hrvatsku i hrvatsku slobodu. nisam znao da je ova država stvorena u šumama i gorama maršala tita, ali evo pajić iz novog lista dao mi je novi pogled na događaje iz povijesti, na kraju krajeva on zato i prima plaću da narodu muti pamet i da priča svoju verziju povijesti, jedini tko u hrvatskoj radi revizionizam su Mesić nobilo i ostala gamad koja priča o fašizmu koja sere po hitleru i koja pravo partizanski non stop kuka kako je NDH bila sve samo ne nezavisna i slobodna, a u isto vrijeme neće ni riječi reći kakva je bila SFRJ. ona je vjerojatno bila oličenje demokracije ljepote i humanosti, pogotovo za one koji su se borili protiv nje i koji nikad nisu ni htjeli biti dio te nakaradne države kojoj su komunisti od 1941 samo gledali kako će ugrabit vlast, a ne nekakvu slobodu narodu i državi. samo dok se retardirani hrvati unormalne i shvate o čemu je riječ, prođe baka s kolačima. bitno da se mi i danas kitimo antifašizmom koji nam je toliko zla donio, a da se sramimo pravih veličina i nacionalnih velikana kao što su Tuđma Šubić Zrinski Jelačić i svi ostali koji su se stvarno borili za ovaj narod, i koji su svojom borbom pokazali da je Hrvatska iznad svakog pojedinca, i da se za nju treba borit a ne za nekakvu unije i jugoslavenske nakaradne ideje koje mogu polučit samo ratom, jer Srbima nijedna Jugoslavija nije ništa drugo doli karta do uspostave "Velike Srbije", ali kome to pričat debilima koji se hrane kao što sam reko sranjima iz EPH tiskovina? sačuvaj me bože ovog blentavog naroda, i svih koji ne kuže da je dnevno i hr svijet i svi ostali portali takvog tipa jedina šansa da se ovaj narod bar malo unormali po političkim pitanjima, i shvaćanja politike. a to što su senzacionalni, i tu i tamo nešto naseru bezveze meni ne igra nikakvu ulogu, dok dnevno i ostali portali tog tipa postižu svoju svrhu, a svrha je da ljevičari i komunisti nemaju monopol u javnom životu hrvatske, koji su uspostavili od 2000 od kad je Račan došo na vlast, taj divni demokrata koji je pričao o "stranci opasnih namjera" pravo ljevičarski ovo zvuči, nije reko fašisti ali ono zna se na što misli govno, jer zna se tko ima opasne namjere samo fašisti, anitfašisti nemaju takve sklonosti, evo i sad vi pored takvih govana lamantirate dvije godine kakvo je dnevno puca mi kurac dok god vidim kakva su govna na drugoj strani a da im nitko ne govori da su govna osim ovih par portala.

Rodica
28-03-2014, 19:20
Portal dnevno.hr mi se na početku svog djelovanja učinio kao pozitivan primjer desnog/konzervativnog portala, ali nakon nekog vremena mi je postalo jasno da sam se uzalud radovao. Dnevno.hr se ubrzo pretvorio u trash poral koji obiluje teorijama zavjera, histeričnim člancima kopiranim sa kojekakvih alternativnih stranica, religijskim tekstovima baziranim na sumnjivim "privatnim objavama" koje su primili kojekakvi čudaci itd. Dnevno.hr je jednostavno rečeno postao konglomerat svega što je loše, neukusno i nekvalitetno. No to je valjda i slika naše desnice.

nije sve desnice. samo korisnih budala. ima ljudi kojima se ne mogu prodavati muda pod bubrege.
jedina korist je što se mogu pročitati kolumnisti koji imaju nešto za pametno reći, makar, i to je manje-više kao galama u vakuumu.
dok se ne stvori respektabilan medij, do tada smo prisiljeni preskakati sranja i čitati selektivno.
kao što i ja radim na ovom forumu.

RockyMarciano
29-03-2014, 00:28
nije sve desnice. samo korisnih budala. ima ljudi kojima se ne mogu prodavati muda pod bubrege.
jedina korist je što se mogu pročitati kolumnisti koji imaju nešto za pametno reći, makar, i to je manje-više kao galama u vakuumu.
dok se ne stvori respektabilan medij, do tada smo prisiljeni preskakati sranja i čitati selektivno.
kao što i ja radim na ovom forumu.

U zadnje vrijeme se otvorilo nekoliko novih konzervativnih portala, meni je osobno dobar narod.hr, iako im treba vremena da se uigraju.

Rodica
29-03-2014, 13:43
markićka ima novac i dovoljno pameti da drži portal ozbiljnim i informativnim. sigurno neće dopustiti srozavanje ugleda ni svog portala, a samim time ni svoje publike kao što to čini dnevno.hr.

RockyMarciano
29-03-2014, 16:22
markićka ima novac i dovoljno pameti da drži portal ozbiljnim i informativnim. sigurno neće dopustiti srozavanje ugleda ni svog portala, a samim time ni svoje publike kao što to čini dnevno.hr.

Markićka mi kao osoba nije pretjerano simpatična, ali nema sumnje da je osvježila naš politički diskurs. Mi sada raspravljamo o pitanjima koja su aktualna i na europskoj političkoj sceni (gay brakovi, abortusi, eutanazija), a odmakli smo se od besmislenih prepucavanja oko Drugog svjetskog rata i vraćanja u prošlost. To nama treba, suočavanje sa važnim pitanjima i to ne samo onih koji se tiču naše lokalne situacije. Treba maksimalno izbjegavati teorije zavjera i stvaranje histerije bilo kakve vrste.

Rodica
31-03-2014, 15:39
evo i reklama na dnevnom za knjigu ex fekalovca, marinka čulića

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/118866-selo-cavoglave-su-nacionalisticki-mit-nemaju-veze-s-ustasama-dapace-branili-su-ih-cetnici.html

neka vas ne zbunjuje čemu reklama četniku za knjigu, naime, citirani su samo dijelovi kontra tuđmana.
po tome dnevno, njegov gazda i gazde njegovog gazde, dijele ista mišljenja.
sad očekujem nove litanije i mamutovce o tome kako će nas taj portal izvući iz informativnog mraka i uvesti u svjetlo nove hrvatske povijesti. ovog puta i bez čavoglava.

(obratite pažnju na četnika u komentarima što piše ćirilicom. ni jedan komentar mu nisu brisali na cijelom portalu niti ga blokirali, a masu hrvata su blokirali i kad su normalno komentirali)

sagitarius
31-03-2014, 16:09
Odličan post, odlična opservacija.

Inkvizitor
31-03-2014, 17:12
Autor teksta S. Vučković??'

Rodica
31-03-2014, 17:39
severina vučković :))))

uzimaju bezvezne pseudonime.. to pišu "novinari" dnevnog.

skater
31-03-2014, 18:13

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/118866-selo-cavoglave-su-nacionalisticki-mit-nemaju-veze-s-ustasama-dapace-branili-su-ih-cetnici.html

neka vas ne zbunjuje čemu reklama četniku za knjigu, naime, citirani su samo dijelovi kontra tuđmana.
sad očekujem nove litanije i mamutovce o tome kako će nas taj portal izvući iz informativnog mraka i uvesti u svjetlo nove hrvatske povijesti. ovog puta i bez čavoglava.

(obratite pažnju na četnika u komentarima što piše ćirilicom. ni jedan komentar mu nisu brisali na cijelom portalu niti ga blokirali, a masu hrvata su blokirali i kad su normalno komentirali)

To je jedan od glavnih razloga zašto rijetko posjećujem dnevno.hr osim zbog nekih autora, i zbog čega taj portal smatram smećem na razini indexa. Četničkim i srpskim trolovima dopuštaju komentarisanje ali Hrvate blokiraju.
Čekam dan kada će poput indexa zapasti u financijske probleme i neodrživost portala jer to zaslužuju, seratori.

Rodica
02-04-2014, 18:23
dnevno.ba, sa ambicijom postojanja kao sveopći bosanskohercegovački portal (ona sranja što sam slušala na početku kako će biti hrvatski portal sam odjebala odavno), zna kako podići svima.
još jedan biser iz dnevne sraonice:

http://dnevno.ba/vijesti/bih/104241-fotoubod-yuga-za-vrijeme-bravara-i-bez-njega.html

skater
02-04-2014, 19:04
dnevno.ba, sa ambicijom postojanja kao sveopći bosanskohercegovački portal (ona sranja što sam slušala na početku kako će biti hrvatski portal sam odjebala odavno), zna kako podići svima.
još jedan biser iz dnevne sraonice:

http://dnevno.ba/vijesti/bih/104241-fotoubod-yuga-za-vrijeme-bravara-i-bez-njega.html

Dio industrije u Hrvatskoj prije 1945:

Belišće Belišće 1884
Koestlin Bjelovar 1905
Čakovečki mlinovi Čakovec 1893
Čateks Čakovec 1874
Međimurska trikotaža Čakovec 1923
MTČ Čakovec 1923
Vajda Čakovec 1911
Belje Darda 1911
Dalit Daruvar 1905
Daruvarska pivovara Daruvar 1893
Pamučna industrija Duga Resa 1891
Dalmacija Dugi Rat 1908
Đakovština Đakovo 1921
DIK Đurđenovac 1895
Karlovačka pivovara Karlovac 1854
KIO Karlovac 1903
Lola Ribar Karlovac 1932
Cemex Kaštela 1904
TOP Kerestinec 1922
Podravka Koprivnica 1934
Brodogradilište Kraljevica 1729
Mlinar Križevci 1903
Cetina Omiš 1930
Drava tvornica žigica Osijek 1856
Kandit Osijek 1920
Karolina Osijek 1909
Osječka pivovara Osijek 1856
Saponia Osijek 1894
Tvornica šećera Osijek 1905
Gavrilović Petrinja 1690
IGM Ciglana Petrinja 1920
Sardina Postire 1907
Zvečevo Požega 1921
Brionka Pula 1942
Brodogradilište Uljanik Pula 1856
Brodogradilište 3. Maj Rijeka 1892
Istra cement Pula 1925
Torpedo Rijeka 1853
Tvornica papira Rijeka 1821
Viktor Lenac Rijeka 1896
Mirna Rovinj 1877
Tvornica duhana Rovinj 1872
Div tvornica vijaka Samobor 1884
Segestica Sisak 1918
Željezara Sisak 1938
Ciglana IGM Sladojevci 1900
Đuro Đaković Slavonski Brod 1921
Brodosplit Split 1931
TAL Šibenik 1937
TEF Šibenik 1897
Brodotrogir Trogir 1922
Metalska industrija Varaždin 1939
Mundus Varaždin 1892
Varteks Varaždin 1918
Jadranka Vela Luka 1892
Zdenka Veliki Zdenci 1897
Dilj Vinkovci 1922
OPECO Virovitica 1896
TVIN Virovitica 1913
Pik Vrbovec 1938
Borovo Vukovar 1931
Maraska Zadar 1768
Badel Zagreb 1862
Cedevita Zagreb 1929
Chromos Zagreb 1920
Croatia osiguranje Zagreb 1884
DTR Zagreb 1914
Dukat Zagreb 1912
Elka Zagreb 1927
Franck Zagreb 1892
Gradske pekare Klara Zagreb 1909
Gredelj Zagreb 1894
HRT Zagreb 1926
INA Zagreb 1883
Jadran Zagreb 1930
Jamnica Zagreb 1828
Katran Zagreb 1890
Končar Zagreb 1921
Kraš Zagreb 1911
Lipa Mill Zagreb 1907
Medika Zagreb 1922
Pastor Zagreb 1930
Pliva Zagreb 1921
Prvomajska Zagreb 1936
TEŽ Zagreb 1929
TOZ-Penkala Zagreb 1937
Tvornica duhana Zagreb 1817
Zagrebačka banka Zagreb 1914
Zagrebačka pivovara Zagreb 1892
Zvijezda ulje Zagreb 1916
Karbon Zaprešić 1932

skater
02-04-2014, 19:06
Autor teksta S. Vučković??'

severina vučković :))))

uzimaju bezvezne pseudonime.. to pišu "novinari" dnevnog.

Snježana Vučković.

Rodica
02-04-2014, 19:16
samo u hrvatskoj prije dolaska partizana na vlast, bilo kao u cijeloj jugi kasnije :)

Rodica
02-04-2014, 19:17
Snježana Vučković.

hu d fak iz ši?

skater
02-04-2014, 19:25
hu d fak iz ši?

Pa ova "Severina Vučković" sa dnevno.hr :D

Rodica
02-04-2014, 19:43
jel znaš jel neka nounarka ili pseudonim?

Humphrey
02-04-2014, 21:04
Pa ova "Severina Vučković" sa dnevno.hr :D

Ima li kakav filmić?

Nego planira li se dnevno proširiti i na Kosovo?

Rodica
02-04-2014, 22:08
baš. dobro pitanje. samo, kosovo još nema domenu pa će na postojećoj rs domeni morati otvoriti poddomenu www.kosovo.dnevno.rs
tako će i srbi biti zadovoljni jer ih ne cepaju.

TheBronxBomber
02-04-2014, 22:51
:kez:kez:kez

skater
03-04-2014, 18:26

To ne bih znao.

Rodica
05-04-2014, 14:31
riječ glavnog urednika 7dnevno
http://www.dnevno.hr/rijec-glavnog-urednika-7dnevno/118797-povrsnost-i-kolektivnu-nezainteresiranost-hrvata-izrodili-su-mediji-hrvati-zele-biti-zabavljeni-a-ne-informirani.html

prvo, pljuc na hdz i karamarka, a onda, slijedi dalje čitanje. mučno, nabacano, rečenice kao trakavice... i ne mogah pročitati do kraja.
no, pogledah letimično spominje li se igdje lijeva vladajuća klika, milanović, josipović, linić, merzel, sabo, nesposobnost, korupcija... i ne vidjeh ništa.
možda nisam dobro pogledala, ali ako netko nađe neku kritiku, makar i uvijenu, neka slobodno napiše.
stvarno nisam imala volje čitati tako nečitak tekst.

Inkvizitor
10-04-2014, 12:40
Kako ovaj čovjek genijalno piše..kojom lakoćom..možda njegov najbolji tekst..

http://dnevno.hr/vijesti/hrvatska/119823-sdp-u-se-smijesi-brutalan-poraz-na-izborima-na-celu-s-milanovicem-koji-je-sam-sebi-super-lijep-i-pametan.html

Rodica
10-04-2014, 12:46
bolje da si ga stavio na naslovnicu umjesto među ova sranja sa dnevnog...

caporegime
10-04-2014, 12:47
taj dnevno ima možda najbolje kolumniste u zemlji.
hodak, holjevac, dujmović, zovko, jović...... i totalne diletante kao novinare.
pa jebote.....

Inkvizitor
10-04-2014, 12:47
Pa on piše na tom portalu..što ću ja tu..

Rodica
10-04-2014, 12:49
taj dnevno ima možda najbolje kolumniste u zemlji.
hodak, holjevac, dujmović, zovko, jović...... i totalne diletante kao novinare.
pa jebote.....

ljudi pišu tamo gdje će ih se čitati, hebiga...
na gluposti su nakupili skoro 100 000 fanova.
to i jest tragedija hrvatskog novinarstva.
što se ne može imati ozbiljni politički medij, nego se portalu mažu svim bojama kako bi se muhe nalijepile.

mislila sam da će markićka napraviti neki zaokret sa narod.hr, ali izgleda ni od tog ništa. i onisu napravili neki dan nekigaf sa onim studenskim kapelanom, stojićem...
ma..

Inkvizitor
10-04-2014, 12:53
Mi smo ozbiljni pa smo skupili 200 lajkova..haaa..

caporegime
10-04-2014, 12:56
da počnemo onda objavljivati privatne porniće?
ima li tko kakav?
jel se netko spreman žrtvovat za interese portala?

Rodica
10-04-2014, 13:15
Mi smo ozbiljni pa smo skupili 200 lajkova..haaa..

pa srazmjerno godinama djelovanja, to je još i bolje od hrvatskih akademika na hkv.hr

ajde, lako za nas. mi imamo čitanost i ako nas ne lajkaju, ali hkv.hr toliko godina djeluje i jedva prešli 3000... žalosno.

gerilac
10-04-2014, 14:12
Opaaaaaaaaaaa sad ću samo pozdraviti Rodicu.

A onda se dati na čitanje ovoga od početka .

Rodice pozdrav od Darana :naklon:naklon:cheer:cheer

Rodica
10-04-2014, 14:14
a to si ti, darane!? ko bi te pripozna'... :D
šalim se ;)
pozdrav ha-be gerili!

sagitarius
10-04-2014, 14:20
Opaaaaaaaaaaa sad ću samo pozdraviti Rodicu.

A onda se dati na čitanje ovoga od početka .

Rodice pozdrav od Darana :naklon:naklon:cheer:cheer

Pozdrav za tebe, stari prijatelju...:naklon

gerilac
10-04-2014, 14:29
imaju par odličnih kolumnista-čitam
hrpu gluposti ,ezoterije i teorija urote -preskačem
dnevo.ba-koncept građanskog-selektivno čitam jer ipak objave dosta stvaro o BIH Hrvatima koje nemaš gdje drugo pročitati

valjda znate klasificirati pročitano...neš ti...živo me zaboli tko ili što se krije iza portala

Ima ima .Na HR Svijetu najviše i odavno .A nema pljuvačine .Oduvijek su velik prostor davali Hrvatima u BiH.Ali hajde držat ću da si ti to ipak samo smetnula s uma Galija :) :)

gerilac
10-04-2014, 14:32
Ma sada pozdrav i svima.

Ali ja sam tebe ovdje već čitao i citirao Rodice samo sam zaboravio .

A joj gotov sam heheheheheh.Ali ok nisam sve čitao :) :)

Ekipa svima pozdrav .

gerilac
10-04-2014, 14:37

Ma brisali su koliko hoćeš ljudi sa argumentiranim upisima a ostavljali izljeve mržnje.Ne mogu se sjetiti imena one Guske svaki joj je upis bio za zatvaranja na dulje vrijeme.Ali su joj replike nestajale u trenu.

Ma ja se pitam da nisu Tristanovi moderatori prešli na Dnevno heheheheheheheh.

gerilac
10-04-2014, 14:41

Odvalim se uvjek na ovo nounarka

Ti pa još ekipa na FB-u ma ovo mi je genijalno hahahaha

gerilac
10-04-2014, 14:42
Meni eto da prostite ovaj dnevno isti kao Tristanovo glasilo .

Avangarda Hrvatske i Herceg -Bosne :) :)

U pet deka razlike

Ujkan
10-04-2014, 17:52
ljudi pišu tamo gdje će ih se čitati, hebiga...
na gluposti su nakupili skoro 100 000 fanova.
to i jest tragedija hrvatskog novinarstva.
što se ne može imati ozbiljni politički medij, nego se portalu mažu svim bojama kako bi se muhe nalijepile.

mislila sam da će markićka napraviti neki zaokret sa narod.hr, ali izgleda ni od tog ništa. i onisu napravili neki dan nekigaf sa onim studenskim kapelanom, stojićem...
ma..
nevalja dnevno.hr jer ne uzdiže udbaše?!
sram ih bilo...

Rodica
10-04-2014, 18:10
nevalja dnevno.hr jer ne uzdiže udbaše?!
sram ih bilo...

pričali smo o profesionalnom novinarstvu. čitaj pozornije.
ti si jedini ovdje što veličaš udbaša i to svojim avatarom.

Ujkan
10-04-2014, 18:37
trebam mesića stavit pa da budete zadovoljni? od vašeg vođe mentora..

TheBronxBomber
10-04-2014, 18:42
pričali smo o profesionalnom novinarstvu. čitaj pozornije.

Onda je udbas Tuta ubio udbasa Kraljevica.

Zanimljivo.

Ujkan
10-04-2014, 18:44
Onda je udbas Tuta ubio udbasa Kraljevica. Zanimljivo.
Ispran mozak. Evo joj vođa http://static.nacional.hr/img/bacc4ebb319183e03a37e9f5a3a37e0e_700x550.jpg

TheBronxBomber
10-04-2014, 18:48
Ne znam tko je ciji vodja, niti me to zanima. Ali proglasiti Blaza Kraljevica udbasem je previse za bilo kakvu raspravu.

Kraljevic je mozda bio izgubljen u vremenu i prostoru; mozda nije shvatio (geo)politicka i drustvena kretanaj; mozda nije skuzio momenat - ali sasvim sigurno nije bio udbas.

Dapace, udba ga je ubila. I njega i Mira Baresica i Ludwiga Pavlovica i Antu Paradzika, da ne nabrajam dalje.

Inkvizitor
10-04-2014, 18:50
Zašto bi UDBA ubila Blaža Kraljevića?

Rodica
10-04-2014, 18:58
Ne znam tko je ciji vodja, niti me to zanima. Ali proglasiti Blaza Kraljevica udbasem je previse za bilo kakvu raspravu.

Kraljevic je mozda bio izgubljen u vremenu i prostoru; mozda nije shvatio (geo)politicka i drustvena kretanaj; mozda nije skuzio momenat - ali sasvim sigurno nije bio udbas.

Dapace, udba ga je ubila. I njega i Mira Baresica i Ludwiga Pavlovica i Antu Paradzika, da ne nabrajam dalje.

imam pravo na svoje mišljenje kao i ti na svoje. tako i ja mislim da dotičnog ne treba nikad spominjati sa pavlovićem, paradžikom i barešićem.
ama baš nikad.

Inkvizitor
10-04-2014, 20:26
Tko je ovaj autor..

A.R

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/120040-kako-je-dezulovic-branio-za-jugoslaviju.html

mislim da bi bilo pošteno da su to prenijeli pod našom domenom..

Rodica
10-04-2014, 20:31
Tko je ovaj autor..

A.R

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/120040-kako-je-dezulovic-branio-za-jugoslaviju.html

WTF???
treba im pisati. odmah.

Humphrey
10-04-2014, 20:31
Tko je ovaj autor..

A.R

Pod stare dane si zaboravio i svoje inicijale.

Rodica
10-04-2014, 20:35
Pod stare dane si zaboravio i svoje inicijale.

nije zaboravio, ono R mu je zavičajno (roškopoljac) :D

Rodica
10-04-2014, 20:39
Tko je ovaj autor..

A.R

btw, nisu prenosili ni marcove pod fizzit.net
to im je, valjda, politika. ne reklamirati konkurenciju...

Humphrey
10-04-2014, 20:43
btw, nisu prenosili ni marcove pod fizzit.net
to im je, valjda, politika. ne reklamirati konkurenciju...

Pa kakva su pravila po tom pitanju? Mislim, ovo kako su oni to prenijeli ispada kako je to njihov tekst.

Ne znam kako je to zakonski regulirano,ali neka elementarna pristojnost bi trebala nalagati da staviš i domenu.

Jer ako se dobro sjećam,kad su se ovdje stavljali tekstovi od Holjevca sa fizzita bio je link na fizzit.

Inkvizitor
10-04-2014, 20:45
prenosili smo i mi njih masu ali uvijek pod njihovim imenom...a nas su spomenuli u tekstu čak neboldirane..:D

Rodica
10-04-2014, 20:47
Pa kakva su pravila po tom pitanju? Mislim, ovo kako su oni to prenijeli ispada kako je to njihov tekst.

trebali bi na koncu teksta istaći izvor, tako traži preko 99,9% portala (znam jer sam radila na jednom dosta dugo).
no, oni naprave sljedeće (obrati pažnju na drugi pasus u tekstu):

Na svom prvom gostovanju na inače domaćem terenu, nova nada jugoslavenske obrane pokazala je svu raskoš svog talenta, piše hrhb.info....

bez linka, samo usput spomenu ukoliko se žališ... lukavo, učinkovito ukoliko na portalu s kojeg se prenosi nije nigdje itaknuto ono "uvjeti korištenja".

Humphrey
10-04-2014, 20:47
Mislim da njih jednostavno nije briga,ako će im to privući nekoga oni će staviti i to je to.

Humphrey
10-04-2014, 20:49
trebali bi na koncu teksta istaći izvor, tako traži preko 99,9% portala (znam jer sam radila na jednom dosta dugo).
no, oni naprave sljedeće (obrati pažnju na drugi pasus u tekstu):

Na svom prvom gostovanju na inače domaćem terenu, nova nada jugoslavenske obrane pokazala je svu raskoš svog talenta, piše hrhb.info....

bez linka, samo usput spomenu ukoliko se žališ... lukavo, učinkovito ukoliko na portalu s kojeg se prenosi nije nigdje itaknuto ono "uvjeti korištenja".

Ma odlični su, to nisam ni primjetio. To je petljanje u sam tekst.

Samo ne možeš se žaliti inkvi, sad ćeš biti najčitaniji u regionu.

Rodica
10-04-2014, 20:49
Mislim da njih jednostavno nije briga,ako će im to privući nekoga oni će staviti i to je to.

da, uoče kvalitetu i grabe. tako su i marcela oteli. sad će nam i inkvija i ostadosmo mi ovdje s gaćama na šćapu.

Rodica
10-04-2014, 20:52
Ma odlični su, to nisam ni primjetio. To je petljanje u sam tekst.

intervenirati u tekstu (vidim da su i lektorirali klasične inkvijeve brzopisajuće tipfelere) mogu jer, kažem, nema nigdje izričite zabrane ili uvjeta prenošenja.
ali ne smeta, neka se kvaliteta širi. netko će ipak uočiti i hrhb.info, kao i ja, iako sam čitala tekst i nemam pojma što sam pročitala jer se u nogomet razumim kao mara... i to...

ZGabriel
11-04-2014, 00:08
WTF???
treba im pisati. odmah.

to se Aleksa šalio. :zubo inicijali su njegovi.

Aleksiću :bokic poradi malo na gramatici i srbizmima, odmah se vidi da ti hrvatski nije materinski jezik.
a i pravopis ti je zakržljao otkako si u tuđini...

NorthStand
11-04-2014, 17:41
prenosili smo i mi njih masu ali uvijek pod njihovim imenom...a nas su spomenuli u tekstu čak neboldirane..:D

šta je ovo tvoj tekst?

ako je, po meni trebali su natuknut "izvor" o kakvoj rekalmi oni pričaju? ako je autor taj netko, civilizirano i pristojno je navest inicijale ili lokaciju tog izvora od kud se nešto prenosi. ja to tako uvijek radim, kad citiram nekog navedem njegov profil i forum s kojeg sam ga citirao, da ne bude da sam to ja napisao kad nisam. to je jedino korektno i ispravno tako, čim se prisvaja nešto što je tuđe ne može to završit na dobro. čist račun, duga ljubav.

skater
11-04-2014, 22:48
Ciganluk.

Ozbiljan portal koji drži do sebe nebi radio takve stvari nego bi stavio poveznicu na originalni izvor. To povremeno radi i bagra na dnevno.hr ali nije im stalna praksa što bi moralo biti svima koji misle biti ozbiljan portal.

http://www.hrhb.info/content.php?r=3602-Kako-je-De%C2%9Eulovi%C4%87-branio-(za)-Jugoslaviju

A.R. nije Delminium Vulgaris

prenosili smo i mi njih masu ali uvijek pod njihovim imenom...a nas su spomenuli u tekstu čak neboldirane..

Ubuduće ih prenosite bez poveznice. Smećarski portal zaslužuje iste mjere koje primjenjuje prema vama.

Inkvizitor
11-04-2014, 22:52
To što Holjevac piše na dnevno. hr..možda nije najbolja opcija ali bolje i tu nego na svom osobnom portalu.

Zato jer kvalitetom odskače od svih. Čovjek dominira. Nevjerovatna lakoća pisanja, strašne poante, jedinstven stil..nitko nema šanse pored njega ni s lijeva ni s desna..Bolji od Raspudića i od Jovića ..mada su i Jović i Raspudić dobri a pogotovo se Jović izoštrio..I Dujmović koji je napokon skinuo rukavice do kraja..ali Holjevac je jednostavno genijalac pisane riječi..

pdv
11-04-2014, 22:55
jeste se javili kome tamo?

Inkvizitor
11-04-2014, 22:58
jeste se javili kome tamo?

Ne. Ma nećemo radiit cirkus, prenijeli smo more njihovih tekstova..doduše uvijek, uvijek pod njihovom agendom.

Malo su se pravili blesavi, nisu korektno prenijeli..ali to je zato jer smo mi minorni..i to znaju..da je neki ozbiljni portal, sigurno ne bi to napravili..

Njima na obraz.

skater
11-04-2014, 23:01
pa o dnevno.hr i govorimo..

Pa da, gore navedeno je bezobrazluk. Tportal je morao platiti masnu kaznu jer je neovlašteno koristio tuđe fotografije i nije naveo njihov izvor.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Tportal-platio-50.000-eura-zbog-krade-fotografija

Tportal platio 50.000 eura zbog krađe fotografija

Deset nezavisnih agencija, a sve su članice Nacionalne udruge novinskih agencija (NAPA) tužile su portal www.tportal.hr jer su fotografije preuzimane izravno, najčešće sa stranice Mail Online, a da hrvatski portal nije ni pokušao dobiti dozvolu ili platiti za korištenje fotografija

Inače, ako su već spomenuli hrhb.info, mogli su to staviti kao hyperlink a ne kao obični tekst.

pdv
11-04-2014, 23:01
Ne. Ma nećemo radiit cirkus, prenijeli smo more njihovih tekstova..doduše uvijek, uvijek pod njihovom agendom.

Malo su se pravili blesavi, nisu korektno prenijeli..ali to je zato jer smo mi minorni..i to znaju..da je neki ozbiljni portal, sigurno ne bi to napravili..

Njima na obraz.

Svejedno, trebali ste s fejs profilom napisati kako nije korektno od njih tuđe tekstove podvaljivati kao svoje i usput staviti ovu temu u link :kez

skater
11-04-2014, 23:03

Njima na obraz.

Oni nemaju obraz jer su bagra. S ljudima ljudski, sa govnima govnarski, (da ne vrijeđam svinje).

Inkvizitor
11-04-2014, 23:07
A kaj ak oni vele..kolko ste vi našijeh tekstova prenijeli..??

pdv
11-04-2014, 23:14

pa nek vele. nije problem u prenošenju teksta nego u podvaljivanju i nenavođenju izvora

Grunf
11-04-2014, 23:20
Legendarna krađa :naklon

Morti čitaju forum.hr pa su uočili da sam stavil na temu od jutarnjeg i mam kradi. :D

skater
11-04-2014, 23:32

Vi ste pošteno stavili poveznicu na originalni izvor dok oni kao što je rekla pdv nisu naveli izvor kako treba.
Ne vidim razlog zašto bi to radili u vašem slučaju jer znam da stavljaju poveznice na originalne izvore. Ovo je njihova sramota i predstavlja ih kao neozbiljan portal na razini amaterskih portala koji su nečiji osobni projekt u pokušaju rađenja portala pa se malo igraju na Internetu i prenose tuđe tekstove.

Grunf
11-04-2014, 23:37
Treba im poslati mail da skinu tekst ako ga ne misle potpisati imenom pravog autora i staviti poveznicu na portal.

zlatna ribica
12-04-2014, 00:13
Koji bezobraznici!

Inkvi, tuži ih! Tko im kriv što sami ne znajku takav tekst napisati.

Picaferaj
12-04-2014, 00:53
Koji bezobraznici!

Inkvi, tuži ih! Tko im kriv što sami ne znajku takav tekst napisati.

Ja bi ih tužija. Prije nekoliko miseci žena mi je skinula neku fotografiju cvita u čaši vode i stavila je na portal koji uređuje i odma stigla tužba iz jebenog Singapura od nekog studenta.

gerilac
12-04-2014, 07:31
imam pravo na svoje mišljenje kao i ti na svoje. tako i ja mislim da dotičnog ne treba nikad spominjati sa pavlovićem, paradžikom i barešićem.
ama baš nikad.

Ovo potpis

gerilac
12-04-2014, 07:51

Inkvi i ja dok sam stavljao ovdje kolumne nikada nisam intervenirao u njihov tekst uvjek sam naveo izvor i link ,pazili smo i na fotografije koje postavljamo što je ogromna razlika u odnosu na njihovu krađu.

Jer ovo je doslovce krađa.

Tako da to nikakove veze nema da si ti ali i tvoja ekipa na portalu svaki dan sve njihove kolumne postavio ovdje.

Meni zbilja nije jasan tvoj stav "ne bi se htel zamjerati " .

Točno tako rade i Dragovoljcu svima .A dok i vi ali i Dragovoljac uredno postavljate izvor od kuda je skinuto ali i stavljate ime .

Pravila postoje.

Ako neko primjerice piše kolumnu ali se i poziva na neki prethodni uradak bez dopuštenja autora smije koristiti samo 30 % nekada napisane kolumne uz citiranje autora .

Ako prenosi više onda mora tražiti pristanak autora teksta koji prenosi-na koji se poziva.

Ništa uzet ću ti ja pola kolumni tvojih sada i potpisati ih kao Daran Bašić i razaslati po portalima .

Ta nećeš me tužiti valjda

Daran
12-04-2014, 08:28
Inkvi .Mogu li ja i ovdje pisati kao Daran .?
Mislim da vam ne bi trebalo smetati.?

A ovdje imam i blog mogu nekada nešto i postaviti jer ovdje znam kako to ide .

Unaprijed hvala na razumijevanju. :) :)

Rodica
12-04-2014, 10:20
ne treba dramiti oko toga, ali trebalo bi im uputiti jedan mail i zamoliti da prenose tekstove s linkom.
napisat ću tijekom dana nešto i okčit ćemo na portal.
koliko se sjećam, mi smo tražili neke portale dopuštenje da prenosimo njihove tekstove i to je u redu, ali treba objasniti karakter ovog portala, da je isključivo komentatorski, da nije komercijlan, ne živi od reklama nego isključivo od dobre volje autora i forumaša, da je financiran iz privatnog džepa i da ima autorske tekstove koji se mogu prenositi dalje, ali uz link na portal i uz pseudonim autora.. i to je to. za ubuduće.

Daran
12-04-2014, 10:38
ne treba dramiti oko toga, ali trebalo bi im uputiti jedan mail i zamoliti da prenose tekstove s linkom.
koliko se sjećam, mi smo tražili neke portale dopuštenje da prenosimo njihove tekstove i to je u redu, ali treba objasniti karakter ovog portala, da je isključivo komentatorski, da nije komercijlan, ne živi od reklama nego isključivo od dobre volje autora i forumaša, da je financiran iz privatnog džepa i da ima autorske tekstove koji se mogu prenositi dalje, ali uz link na portal i uz pseudonim autora.. i to je to. za ubuduće.

Jesmo tražili ja sam poslao na svaki portal mail.Isto sam tražio i od Despota ,Zorana Krešića još par njih koji imaju blogove ,od Tinolovke ma od svih smo tražili ,tražio je i Zenzo jedini uvjet je bio link na stranicu.

Inkvizitor
12-04-2014, 10:52
ma kakva tužba :D

super da nas prenose, samo nek linkaju..

Nek Rodica napravi ovo što je napisala i šlus..

sagitarius
12-04-2014, 15:05

Njima na obraz.

Red bi se morao znati, neovisno o našoj veličini ili medijskom ili pak političkom uticaju, za koje imam osnova tvrditi da i nije zanemarljiv.
Potpuno se slažem sa onim što je napisala Rodica da treba učiniti.

sagitarius
12-04-2014, 15:12
ma kakva tužba :D

super da nas prenose, samo nek linkaju..

Nek Rodica napravi ovo što je napisala i šlus..

Svaka čast, tako se razmišlja..:cool:

Grunf
12-04-2014, 16:18
...da je financiran iz privatnog džepa...

Istina. Preveliku sam lovu uložio da se netko drugi kiti s nađim perjem. :kava

skater
12-04-2014, 18:12
ama baš nikad.

Može li neko detaljnije objašnjenje?

Nisam previše upoznat s nekim detaljima.

skater
12-04-2014, 18:16

Dnevno.hr je zatrpan reklamama i raznim analitičkim dodacima, srećom koristim proširenja za Chrome pa nema reklama i sve suvišno je blokirano u suprotnom bi čitanje na tom portalu bilo naporno.

Rodica
18-04-2014, 22:49
dnevno malo ohldio od karamarka i udara iz "neimenovanih izvora" na klemma
http://dnevno.hr/vijesti/hrvatska/120728-pad-dobrog-vojnika-branitelji-koji-su-dali-podrsku-josipu-klemmu-dali-su-podrsku-kriminalcu-radovanu-steticu.html

derulja
18-04-2014, 23:58
zato što je podržao tolića.

Rodica
19-04-2014, 10:48
zato što je podržao tolića.

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/242449/Default.aspx

istina, samo tolić govori javno, a misteriozni izvor ovog sumnjivog glasila, ne želi da mu se objavi ime. ili jednostavno egzistira samo u glavi njihovih "istraživačkih novinara".

Humphrey
19-04-2014, 11:36
Zar ne gledaju medije?

Sve što trebam znati o ovom "vjerodostojnom" izvoru i dnevno hr. je ova rečenica.

derulja
20-04-2014, 09:48
http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/242449/Default.aspx

istina, samo tolić govori javno, a misteriozni izvor ovog sumnjivog glasila, ne želi da mu se objavi ime. ili jednostavno egzistira samo u glavi njihovih "istraživačkih novinara".

pa i klemm je govorio javno na tolićevoj tribini.
nisam mislila da je tolić izvor, jer mislim da izvora nema.

mislim da su klemma malo prihapsili što je podržao nekoga s hdz-ove liste.
a i zna se tko je financijska logistika stožera.
pa tako svi putevi vode do klemma.

Inkvizitor
20-04-2014, 10:02
Naravno da će pakirati svakom brnanitelju ako ima trun nečega sumnjivog.

Zato se oni trebaju 10 puta više pazit.

jebiga tako je kako je. živimo u takvoj zmelji i naprosto moraju biti toga svjesni pa ako je Klemm mutio sa tim Štetićem onda ne znam što reći..

Inkvizitor
20-04-2014, 10:07
Još jedan odličan tekst Holjevca..

možda bi trebali tamu samo za njegove tekstove..

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/120799-nepravomocna-presuda-dezulovic-i-slobodna-dalmacija-duzni-platiti-350-000-kuna-za-govor-mrznje.html

Rodica
20-04-2014, 10:25
pa i klemm je govorio javno na tolićevoj tribini.
nisam mislila da je tolić izvor, jer mislim da izvora nema.

mislim da su klemma malo prihapsili što je podržao nekoga s hdz-ove liste.
a i zna se tko je financijska logistika stožera.
pa tako svi putevi vode do klemma.

ma neee! razumjela sam ja tebe, ali ti mene nisi :) slažemo se oko tog.
htjedoh reći kako dnevno izmišlja nekakve izvore i daje im kredibilitet u obliku dragovoljaca i invalida.
nikad nisam stekla dojam da ijedan pravi branitelj, bez obzira koje stavove zastupao, nastupa podmuklo i anonimno.
do sad su svi, barem oni koji su otvarali usta da nešto kažu, to kazivali javno i punim imenom i prezimenom.
u posljednje vrijeme se i ta voda počela mutiti, ali zahvaljujući novinarskom talogu.

Rodica
20-04-2014, 10:27
Još jedan odličan tekst Holjevca..

možda bi trebali tamu samo za njegove tekstove..

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/120799-nepravomocna-presuda-dezulovic-i-slobodna-dalmacija-duzni-platiti-350-000-kuna-za-govor-mrznje.html

imamo rubriku na portalu http://www.hrhb.info/list.php?r=category/22-Kolumna-M.Holjevca

treba prenositi tekstove na naslovnicu.. ili otvoriti temu i staviti na stiki.

Inkvizitor
20-04-2014, 10:35
Najbolje bi bila tema sticky

Rodica
20-04-2014, 10:51
Najbolje bi bila tema sticky

oš ti ili ja?

Grunf
09-01-2015, 09:55
Portal ne radi još od Božića zbog hakerskih napada? Kaj se tu događa? :nezna

Grunf
09-01-2015, 10:01
Tekst od prije nove godine.

U posljednjih tjedan dana nije bilo moguće pristupiti internetskom portalu Dnevno.hr. Svi pokušaji spajanja završavali su obaviješću da je ‘nemoguće pristupiti servisu’ što je upućivalo na to da je portal postao meta ozbiljnih hakerskih napada kojima se htio onemogućiti rad.

Portal je danas ponovno funkcionalan, a tijeku napada i telefonskim prijetnjama koje su primili oglasila se i redakcija portala u članku koji potpisuje Marcel Holjevac.

‘Ovakav napad košta 1000 dolara dnevno’

Nije im sporno to što je portal onemogućen u radu baš u vrijeme kulminacije predizborne kampanje, no sigurni su da blokiranje rada nije hir nekog hakera koji se ne slaže sa sadržajima koje nude već smatraju da se radi o planiranom i dobro smišljenom napadu. Argument za takvu tvrdnju pronalaze u cijenama samog napada, a kreću se od 100 dolara po gigabajtu prometa. S obzirom da Dnevno.hr ima promet od 10 gigabajta, radi se o 1000 dolara dnevno koje netko troši kako bi blokirao portal.

Telefonski poziv

“Prošli petak smo primili telefonski poziv, s fiksnog broja, kojim nam je zaprijećeno da ako “ne prestanemo pisati gluposti” i naročito “gluposti o Milanovićevoj ljubavnici”, u tom slučaju nećemo pisati. Ne vjerujemo da je to pravi razlog, već više namjerno puštena dimna zavjesa. Poziv je mogao biti i nepovezan sa stvarnim napadima, no vjerojatno ipak jest povezan – naime, pozivatelj je rekao da nas “testira” još od srijede, što je točno, i da pravi napad tek slijedi, što se također pokazalo točnim. Znamo i to da su napadači dobro informirani i da su profesionalci: kad smo sakrili IP adresu iza Cloudflarea, jednog od jačih servisa za sigurnost na internetu, trebalo im je dva sata da probiju zaštitu i da računala preprogramiraju da emuliraju cloudflareove adrese, odnosno da ga zaobiđu”, piše Holjevac .

S portala poručuju da će pisati i dalje te da se ne boje nikakvih oblika cenzure i kontrole medija. Spremni su preseliti i web infrastrukturu van Hrvatske, a od policije očekuju reakciju i pronalaženje krivca koji se bavi računalnim kriminalom i koji je odgovaran za ove napade.

http://narod.hr/hrvatska/organizirani-napad-prijetnje-portalu-dnevno-hr/

RockyMarciano
10-01-2015, 14:31
Dnevno.hr opet nije u funkciji. Koliko god da ih ne volim zbog religijskog kiča i najglupljih teorija zavjere (tipa šuplja zemlja), kod njih se moglo naći i nekoliko kvalitetnih članaka koji su demaskirali ovu nakaznu vladu. Kome smeta dnevno.hr?

Grunf
10-01-2015, 14:38
Prvi izbor koji svima pada na pamet je aktulna vlast. Dnevno je srusen vec 3 tjedna, u najzgodnije moguce vrijeme. Izbore za predsjednika.

Grunf
11-01-2015, 17:55
Dnevno opet srušen. U zaista "zgodno" vrijeme.

caporegime
23-05-2015, 14:56
http://www.dnevno.ba/vijesti/nema-vise-veleza-nema-starog-mosta-srusile-ih-ustase-naprijed-herceg-bosna-5022/

ne trebaju nam muslimanski mediji da bi u svemu vidjeli fašizam.
tu je gospodin Vukšić kojem ovom prilikom iz sveg srca jebem šugavu majku u usta pljesniva.

http://bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/napuhana-norijada-profesor-postao-pavelic-a-mediji-isukali-pendreke/118250

Grunf
23-05-2015, 15:15
Vidjelo se cak i na tim mutnim slikama da to nije Ante. Meni se ucinilo da je Glavas.

caporegime
23-05-2015, 17:33
bitno je da je sve što hrvati pjevaju i uzvikuju-fašističko.
ajde da ti to pišu muslimani, oni su ispanih mozgova, njih je u školi učilo da su svi oni koje vole šegu. raju i ćevape i koji ne misle da je bosna bosanska,fašisti, što pak potječe iz obrazovnog sustava iz jugoslavije gdje je sve temeljno na osnovnoj razlici kad si dobar, kad dobro učiš, kad ne ljutiš roditelje, kad pojedeš sve što ti se stavi na tanjur, onda si patizan.
u suprotnom si fašistA.
ali kad hrvat preuzme takav način razmišljanja požalim što ne postoji smrtna kazna za vrlo široko tumačenje kaznenog djela izdaje

NorthStand
23-05-2015, 23:17
ma ja sam ponosan da mi je prvi put u 10 godina bavljenja turizmom, došao ni manje ni više Adolf. evo antifašisti tom prilikom vam stisnem prdac po sred face, a dotičnom gospodinu garantiram bocu najbolje vina na odlasku. dosta smo mi ovim antifa govnima i tifusarima tolerirali njihova izdrkavanja, u buduće ima da vrtim runde samo onima koji nose neko časno ime i prezime, dakle Ante Hitler Franjo Francetić Boban itd, ako nema takvih boga mi ja ne plaćam nikome rundu, već će prije pasti ćepiranje i nogiranje. :D

na kraju krajeva, biti fašist je stvar izbora, kao i biti "antifašist" jel tako ? nismo svi rođeni da stišćemo desnicu ko kreten milanović, neki vole i otvorene dlanove i jasne crte "fašističkog" lica.

http://dalje.com/slike/slike_3/r1/g2014/m11/y376511041508977.jpg

vaso(uskoro SPASO) je idealan za tu ulogu dućea, duće javi se mi smo uz tebe. :D

NorthStand
23-05-2015, 23:47
http://www.maxportal.hr/wp-content/uploads/2015/01/10475319_613648525448485_3477944285969741562_n1.jp g

v U kšiću, gdje si ti bio pizdurino jedna 1991 ?

skrivao si se u podrumu, ko i većina tvojih istomišljenika bijedniče bijedni, a sada popuješ i sereš na sav glas. samo seri, uskoro će takvi ko ti nadam se dobivat pravedni pravosudni tretman, dežurni "antifašisto".

bez brige, da je neko govno nosilo sliku Tite, nitko se ne bi oglasio. govna jugoslavenska, smrdite mi na kilometar, na kilometar vas nanjušim.

NorthStand
23-05-2015, 23:51
Vidjelo se cak i na tim mutnim slikama da to nije Ante. Meni se ucinilo da je Glavas.

ili demokracija za sve, ili diktatura za sve, ne može malo jedno malo drugo. ne može malo tito, a onda zabrana ante, ne može zabrana U a onda veličanje zvezde petokrake, NE MOŽE MALO JEDNO, PA MALO DRUGO !!!!!!

caporegime
24-05-2015, 14:18
nismo nas dvojica raščistili neke stvari. još odkad si se zadnji put pjenio i rekao "nisam ti ja capo da možeš sa mnom tako......"
očekujem brz i suvisli odgovor, mali

NorthStand
24-05-2015, 14:47
veliki, mislio sam da si preblago reagirao na inkvizitorove objede na tvoj račun, moraš to malo radikalnije. :D

možda i jesi radikalan, ali nisi mi ostavio takav dojam. iako se i ti pjeniš dosta često, a moje pjenjenje je da prostiš moja stvar. koliko ću se i gdje pjenit, odlučujem ja a ne ti i inkvizitor. :)

ili uvedite diktaturu, ili totalnu slobodu govora, kod mene sredina nema.

caporegime
24-05-2015, 15:32
veliki, mislio sam da si preblago reagirao na inkvizitorove objede na tvoj račun, moraš to malo radikalnije. :D

možda i jesi radikalan, ali nisi mi ostavio takav dojam. iako se i ti pjeniš dosta često, a moje pjenjenje je da prostiš moja stvar. koliko ću se i gdje pjenit, odlučujem ja a ne ti i inkvizitor. :)

ili uvedite diktaturu, ili totalnu slobodu govora, kod mene sredina nema.

ti jedino radikalno što radiš je da u sekundi poslije isticanja ban ponovo dođeš.
okani se prozivanja onih koji te se ne dotiču.
u protivnom obrati mi se osobno pa reci što te muči, ok?

NorthStand
24-05-2015, 17:20
ti jedino radikalno što radiš je da u sekundi poslije isticanja ban ponovo dođeš.
okani se prozivanja onih koji te se ne dotiču.
u protivnom obrati mi se osobno pa reci što te muči, ok?

pa ako sam ti ja problem ovdje, onda tako reci, pa ćemo riješit taj problem. isto tako, ako ti je problem to što nisu svi beskičmenjaci pa da na vaše uvrede poviju rep, i odu ća jebiga tko se s rogatim bode i ubode se. ja nikoga ne bodem prvi, ali ako mene netko bode neka bude siguran da ću ga ja zabost. tebe nisam prozivao, jer da sam te prozivao to bi radio na puno direktniji način. samo sam rekao da ja nisam ko ti, da ću mu nešto fino replicirat dok me on podjebava i vuče za jezik. a ja imam pravo reći svoj stav ovdje, i reći ću ga o bilo čemu sviđalo se to vama ili ne, mene nećete ovdje učit odgajanju i preodgajanju, možete me jedino banirat. to je jedino što možete.

mene ništa ne muči, muči me jedino što je većina ljudi na ovoj planeti prvorazdreni šupci i govna. to je jedino što me muči, i nemam problema to jasno dat do znanja onima kojima se obraćam, i na koje se to odnosi.

ja s nikim nemam problema, dok me ne prozivaju ne provociraju i ne traže kavgu, a ako je netko traži onda neka je bude spreman i dobit. ja nisam nikakva seljačina, da će sa mnom netko pričat na takav način na koji neki pričaju ne na ovom forumu već i inače.

i ne nije problem u meni, već je problem u glupim ljudima koji misle da na konto nečjih poruka mogu kreirat dojam o njemu ko osobi, a ja odgovorno tvrdim da nitko od vas ne može znat kakav sam ja osobno dok me i osobno ne upozna. prema tome ne zaključujte nešto o meni ili bilo kome, na konto pisanja na forumu, a znam da većina vas zaključuje. ne samo ovdje već općenito na svim tim forumima, horde debila koji misle da sve o nekome znaju na konto pisanja poruka po ovom čudu. ako sam ja malo direktniji od većine, i kažem ono što mislim o svakome, to ne znači da sam govno ko osoba.

dapače, usuđujem se reći da sam bolji od svih tih koji me prozivaju i gledaju s visoka. ali to je njihov problem, neka misle i rade što hoće, ali vrijeđat i napadat me nitko neće a da ne osjeti čari moje srdžbe.

srdžba, psih silovito negodovanje popraćeno agresivnošću; snažna emotivna reakcija na napad ili na povredu psih. ili fiz. integriteta, često popraćena gubitkom samokontrole i težnjom za osvetom; bijes.

Grunf
08-12-2015, 10:08
U pucnjavi ranjen vlasnik portala Dnevno.

Poduzetnik Michael Ljubas, vlasnik portala Dnevno.hr i novina 7 Dnevno, ranjen je u pucnjavi malo prije 19 sati na Selskoj 131. Prema onom što je za sada poznato, nepoznati napadač u Ljubasa je ispalio više hitaca, nakon čega je pobjegao. Ljubas je ranjen u nogu, nakon čega je prevezen u bolnicu, a na mjesto događaja u blizini Inine benzinske pumpe, uskoro je stigla policija, koja je počela potragu za napadačem.

http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/pucnjava-u-zagrebu-na-selskoj-zrtvi-pucao-u-nogu-1043143

totalna steta
08-12-2015, 10:22
Ranjen u nogu nakon pucnjave? Ovo više pari da je puca rastreseni ljubomorni muž nego mafijaški obračun:rofl

Grunf
08-12-2015, 10:42
Vjerojatno upozorenje za dalje. Pitanje je kakvi su motivi u igri i kome se zamjerio?

Humphrey
08-12-2015, 12:23
Možda je dnevno. rs napalo dnevno. hr

Rodica
08-12-2015, 12:55
Možda je dnevno. rs napalo dnevno. hr

meni je to palo na pamet. da se nisu nounari s dijagnozom potukli oko lofe!?
stranu na šalu, vidiš koliko čovjek duguje državi, to ima svoju cijenu.
kao što i njegovo pisanje ima cijenu, a ako je istina što pričaju, nije mu do vlasti...

caporegime
08-12-2015, 13:40
zanimljivo da jedino dnevno nije objavilo tko je propucani

Dobri Pastir
08-12-2015, 14:10
zanimljivo da jedino dnevno nije objavilo tko je propucani

Krajnji neprofesionalizam.

Ujkan
08-12-2015, 14:19
http://www.dnevno.hr/vijesti/crna-kronika/oruzana-pljacka-u-zagrebu-jedna-osoba-ranjena-867194

Dobri Pastir
08-12-2015, 14:23
Ajde, neka. Trebalo im je vremena.

NorthStand
08-12-2015, 15:37
dnevno, glumi desni list ali je realno daleko od toga. ne sviđa mi se ni taj vlasnik koji je mutan tip, takvi ne mogu imat časne motive bilo čega da se dohvate. svi bi oni, kruha preko pogače.

sagitarius
08-12-2015, 15:44
Ima li ovakvih stvari više u Zagrebu ili je ovo baš izolirani incident?

NorthStand
08-12-2015, 16:06
ima dosta nasilja, po stupnju nasilja, zagreb prednjači u hrvatskoj, nasilan grad puno kozojeba koji glume urbane face ga je unakazilo. ali i dalje je to civiliziran grad, u odnosu na harlem predgrađe parisa i slična američka-europska multi kulti sranja.

pogledaj samo što se događa po parisu, sad u njemačkoj itd, mi smo stvarno civilizacija za ove zapadne kretene, zapad vodi europu i svijet u propast, ono što je nekad radio istok predvođen SSSRom, sada je obrnuto, kako smo onda bježali od istoka ka zapadu, sada trebamo bježat od zapada ka istoku ! ;)

Ujkan
09-12-2015, 01:01
http://www.poslovni.hr/hrvatska/pucanj-u-drzavnog-prijatelja-ljubasa-305864

Dečko s Trešnjevke, gastarbajtersko dijete rođeno u Njemačkoj i godinama istaknuti član BBB-a koji se nije prezao na kolodvoru u Kninu s par Dinamovih navijača dočekati vlak iz Beograda pun navijača Crvene Zvezde, u posao je ušao krajem 80- tih s kožnim jaknama iz Istanbula.

NorthStand
09-12-2015, 03:10
dakle, priča slična mamićevoj, i on je krenuo od stiropora, pa vidimo do kud je doguro. :rofl