PDA

Pogledaj Full Version : HGK i Nadan Vidošević

Inkvizitor
23-10-2013, 11:36
Nadan Vidošević još jedan iz kaste nedodirljivih.

Na presici povodom otkrivanja marčapijanja u HGK pojavio se sa tri ozbiljne pratilje koje su stajale ko ženska straža kod Gadafija i dok su one glumile zabrinute statue pored njega on se šegačio a na pitanje je li moguće da nije znao što mu prva suradnica radi..šeret je uz široki smješak poentirao da je sve moguće.." jer muž zadnji sazna".

I tako nas je Nadan zasmijavao kao da se radi o nekom veselom domjenku a ne presici gdje treba objasniti kako se iz te beskorisne institucije koja služi valjda samo kao servis Nadanu da zapošljava zgodne žene i provodi se po svijetu.

Članstvo u HGK je obavezno, dakle oni svoj novac ne zarađuju nego ga dekretom dobijaju..par sto miliona kuna od poreznih obveznika tj firmi a dio činimise i iz budžeta.

Sjećam se uplatnica za HGK popriličnog iznosa iako nikakvih kontakata sa tom HGK nismo imali što je čista otimačina.

A sve kako bi se Nadan sa svojom brojnom svitom mogao provoditi po svijetu.

Ni brojni drugi privrednici se ne sjećaju ikakve koristi od HGK.

Što je najsmješnije Nadan ovih dana sa TV i radija soli pamet i komentira privredu i općenito umjesto da je ekspresno smjenjen a HGK raspuštena jer ionako ničemu ne služi osim pljački privrednih subjekata čime bi se rasteretilo slabašno hrvatsko gospodarstvo.

Njegove brojne druge afere ne mogu ovdje nabrajati jer bi previše potrajalo.

Špic igrač "reformirane" i prilagođene službe sa osobnim enormnim bogastvom nepoznatog porijekla sa smješkom i pošalicama komentira kako se pljačkalo opljačkano.

pdv
23-10-2013, 11:47
Što reći osim da veličina državnih poduzeća i nekakvih komora, agencija i slično funkcioniraju po sličnom principu. Obično su bespotrebne i samo paravan za pranje novca te uhljebljavanje svih onih što bi se voljeli zvati sposobnima ali ,eto, nikako da tu sposobnost dokažu svojim radom u struci za koju su se školovali. Pa tako imamo nadzorni odbor koji je cijelo vrijeme davao signal kako je u HGK-u sve u najboljem redu.

Očito je Lepi nekome stao na žulj kada ovo sada izlazi u javnost. Da li je ovo početak kraja Nadana Vidoševića ostaje nam za vidjeti ali da će ovo dovesti do rješavanja nekih problema ili da će se zatvoriti HGK je teže za vjerovati. Samo će se promijeniti glavni igrač.

Nije li on bio i predsjednik Hadjuka ili na nekoj drugoj funkciji kada je isto tako nestalo dosta novca? Očito gdje on prođe trava ne raste.

pdv
23-10-2013, 12:00
Inače, sjeća li se tko ovoga? :D Zanimljivo prijateljstvo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/mesic-odabrao-svog-kandidata-vidosevic-i-ja-cesto-smo-putovali-zajedno/448791.aspx
http://www.dnevno.hr/novac/75788-stjepan-mesic-imenovao-je-vidosevicevog-brata-veleposlanikom-u-rimu-iako-je-tek-natucao-talijanski.html

skater
23-10-2013, 13:00
Nadan Vidošević još jedan iz kaste nedodirljivih.

Na presici povodom otkrivanja marčapijanja u HGK pojavio se sa tri ozbiljne pratilje koje su stajale ko ženska straža kod Gadafija i dok su one glumile zabrinute statue pored njega on se šegačio a na pitanje je li moguće da nije znao što mu prva suradnica radi..šeret je uz široki smješak poentirao da je sve moguće.." jer muž zadnji sazna".

I tako nas je Nadan zasmijavao kao da se radi o nekom veselom domjenku a ne presici gdje treba objasniti kako se iz te beskorisne institucije koja služi valjda samo kao servis Nadanu da zapošljava zgodne žene i provodi se po svijetu.

Članstvo u HGK je obavezno, dakle oni svoj novac ne zarađuju nego ga dekretom dobijaju..par sto miliona kuna od poreznih obveznika tj firmi a dio činimise i iz budžeta.

Sjećam se uplatnica za HGK popriličnog iznosa iako nikakvih kontakata sa tom HGK nismo imali što je čista otimačina.

A sve kako bi se Nadan sa svojom brojnom svitom mogao provoditi po svijetu.

Ni brojni drugi privrednici se ne sjećaju ikakve koristi od HGK.

Što je najsmješnije Nadan ovih dana sa TV i radija soli pamet i komentira privredu i općenito umjesto da je ekspresno smjenjen a HGK raspuštena jer ionako ničemu ne služi osim pljački privrednih subjekata čime bi se rasteretilo slabašno hrvatsko gospodarstvo.

Njegove brojne druge afere ne mogu ovdje nabrajati jer bi previše potrajalo.

Špic igrač "reformirane" i prilagođene službe sa osobnim enormnim bogastvom nepoznatog porijekla sa smješkom i pošalicama komentira kako se pljačkalo opljačkano.

Zašto su poduzetnici ovce poput hrvatskog naroda? Postoji li neki oblik građanskog neposluha kojim bi se prestalo plaćati reket HGK? Ako ništa drugo, preseliti tvrtke u druge države, neka bagra pocrkava kada više ne će imati od koga uzimati. Zar je trebalo 32 milijuna opljačkanih kuna kako bi se nešto pokrenulo, zapravo se nije ništa pokrenulo jer ratni profiter i dalje ne odgovara za svoje propuste (zapovjedna odgovornost) i pljačku hrvatske države i hrvatskog naroda. Samo u Hrvatskoj je moguće da krivokletnik Mesić podrijetlo novca opravdava kako mu je netko posudio, tako bi mogli talijanski mafijaši reći kako im je bogati prijatelj posudio par milijuna eura.

pdv
23-10-2013, 13:03
Zašto su poduzetnici ovce poput hrvatskog naroda? Postoji li neki oblik građanskog neposluha kojim bi se prestalo plaćati reket HGK? Ako ništa drugo, preseliti tvrtke u druge države, neka bagra pocrkava kada više ne će imati od koga uzimati. Zar je trebalo 32 milijuna opljačkanih kuna kako bi se nešto pokrenulo, zapravo se nije ništa pokrenulo jer ratni profiter i dalje ne odgovara za svoje propuste (zapovjedna odgovornost) i pljačku hrvatske države i hrvatskog naroda. Samo u Hrvatskoj je moguće da krivokletnik Mesić podrijetlo novca opravdava kako mu je netko posudio, tako bi mogli talijanski mafijaši reći kako im je bogati prijatelj posudio par milijuna eura.

Zašto poduzetnici i svi građani plaćaju porez? Jer moraju. Jer je prisilne naravi.

skater
23-10-2013, 13:35
Zašto poduzetnici i svi građani plaćaju porez? Jer moraju. Jer je prisilne naravi.

Ne govorim o porezu nego o reketu HGK. Ako poduzetnici pristaju na reketarenje onda ne zaslužuju ništa drugo nego da Nadan radi od svih njih budale i ovce za šišanje, kao što se moglo vidjeti po njegovom nastupu, to vrlo dobro odrađuje i siguran je da mu nitko ništa ne može. Ništa čovjek ne mora, mora jedino umrijeti.

pdv
23-10-2013, 13:36
Ne govorim o porezu nego o reketu HGK. Ako poduzetnici pristaju na reketarenje onda ne zaslužuju ništa drugo nego da Nadan radi od svih njih budale i ovce za šišanje, kao što se moglo vidjeti po njegovom nastupu, to vrlo dobro odrađuje i siguran je da mu nitko ništa ne može. Ništa čovjek ne mora, mora jedino umrijeti.

Porez i članarina HGK imaju istu narav. Prisilni su.

Inkvizitor
23-10-2013, 14:06
Bahatost, arogancija koju prezentira Nadan navodi samo na to da on zna da se njega i pripadnike njegove kaste..ne dira ni na koji način..

A i ove afere se vjerovatno pokreću ciljano..ništa slučajno..

caporegime
23-10-2013, 14:47
moguće da je cijela priča oko hgk trebala poslužiti tek kao u uvod u aferu hac.
zašto baš sada?
pa zato jer u svjetlu želje kukurikavaca da predaju autoceste treba u narodu, koji je protiv takve ideje, ogaditi autoceste i uvjeriti da jedino stranac može s tim upravljati budući su, uz sve druge njihove argumente, naši prirodni lopovi.

naravno, kukurikavci već imaju plan kome predati autoceste i koji je njihov dio kolača za tu uslugu.

moonlight
23-10-2013, 15:55
moguće da je cijela priča oko hgk trebala poslužiti tek kao u uvod u aferu hac.
zašto baš sada?
pa zato jer u svjetlu želje kukurikavaca da predaju autoceste treba u narodu, koji je protiv takve ideje, ogaditi autoceste i uvjeriti da jedino stranac može s tim upravljati budući su, uz sve druge njihove argumente, naši prirodni lopovi.

naravno, kukurikavci već imaju plan kome predati autoceste i koji je njihov dio kolača za tu uslugu.

To je i LEsar spominjao, jasno je da rupe žele prikrpati nabrzinu skupljenom milostinjom i prodati ispod cijene sve što se može.
No autoceste su realno problem, zbog servisiranja kredita, po kamati znamo kojoj i koliko povoljnoj( to su sredili udruženim snagama Čačić i Kalmeta, svak u svom mandatu), zato se i štite između sebe, tu može nadrljati jedino Sapunar, dalje i više se neće ići.

Meni je najsmješnije bilo da obrtnici moraju plaćati i "paušal na ceste" ili tako nešto slično...

Inkvizitor
23-10-2013, 16:03
Kod nas i ne može izbiti afera kojoj nešto nije cilj. Sve je to programirano.

moonlight
23-10-2013, 16:11
Ali ovo je vrh, nakon ovoga ne treba se pitati tko je Nadan Vidošević...

http://www.vecernji.hr/vijesti/vidosevic-prodao-luksuzni-vojni-stan-zaradio-220-00-eura-clanak-242781

"– Sve je bilo po zakonu. Ja sam kao ministar gospodarstva uputio zahtjev MORH-u da mi se zamijeni stanarsko pravo iz stana u Splitu za Zagreb. Uostalom, zašto bih se ja odrekao stanarskog prava! I ako hoćete baš znati: za to je stanarsko pravo izginula cijela moja obitelj u 2. svjetskom ratu – rekao je Nadan Vidošević."

Inkvizitor
23-10-2013, 17:04
Čovjek je očito hodajuća pohlepa.

je li njegov otac možda Jole Vidošević..

moonlight
23-10-2013, 17:09
Nije, nego Ante....ali pročitaj za Josipovića... :smijeh

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/od-pelena-do-pantovcaka

skater
23-10-2013, 22:23

Koja je svrha plaćanja HGK? Dok hrvatsko gospodarstvo tone u propast, Vidošević i HGK se igra pijanog bogataša i ne osjeća gospodarsku krizu. Još nijedan političar u Hrvatskoj nije odgovarao za propuste iz njegovog resora.
Koja je svhra poreza? Plaćati nabujalu birokraciju, partijske uhljebe, Ministarstva za istraživanje ruda i gubljenje vremena, Ured za koordinaciju sustava procjene učinka propisa, bankrotirane, suvišne općine i gradove, financiranje raznih "nevladinih" "neprofitnih" udruga?

"Muž uvijek zadnji dozna", hahaha a vi se jebite.

"Institucije moraju funkcionirati".

"Izgubio sam čekove u muvingu".

"Mirno sam spavao jer ništa nisam znao".

"Nisam znao ništa, a da sam znao, obavijestio bih policiju".

Ne će biti reda u Hrvatskoj dok ne počne raditi kalašnjikov od strane opljačkanog i poniženog hrvatskog naroda. Sve do toga će udbaši, četno-boljševici, ratni profiteri prcati hrvatski narod u mozak i smijati im se u lice.

Nitko te ne može na ništa prisiliti osim ako ti sam pristaneš na takva pravila igre ili prisilom. Ali klin se klinom izbija. Na silu se odgovara silom.
Hrvatsko pravosuđe štiti kriminalnu političku elitu, ratne profitere koji pljačkaju hrvatsku državu i hrvatski narod a istovremeno traže od hrvatskog naroda da putem poreza financiraju te pljačkaše.

To je suludo i van svake pameti.

pdv
23-10-2013, 22:28
Koja je svrha plaćanja HGK? Dok hrvatsko gospodarstvo tone u propast, Vidošević i HGK se igra pijanog bogataša i ne osjeća gospodarsku krizu. Još nijedan političar u Hrvatskoj nije odgovarao za propuste iz njegovog resora.
Koja je svhra poreza? Plaćati nabujalu birokraciju, partijske uhljebe, Ministarstva za istraživanje ruda i gubljenje vremena, Ured za koordinaciju sustava procjene učinka propisa, bankrotirane, suvišne općine i gradove, financiranje raznih "nevladinih" "neprofitnih" udruga?

"Muž uvijek zadnji dozna", hahaha a vi se jebite.

"Institucije moraju funkcionirati".

"Izgubio sam čekove u muvingu".

"Mirno sam spavao jer ništa nisam znao".

"Nisam znao ništa, a da sam znao, obavijestio bih policiju".

Ne će biti reda u Hrvatskoj dok ne počne raditi kalašnjikov od strane opljačkanog i poniženog hrvatskog naroda. Sve do toga će udbaši, četno-boljševici, ratni profiteri prcati hrvatski narod u mozak i smijati im se u lice.

Nitko te ne može na ništa prisiliti osim ako ti sam pristaneš na takva pravila igre ili prisilom. Ali klin se klinom izbija. Na silu se odgovara silom.
Hrvatsko pravosuđe štiti kriminalnu političku elitu, ratne profitere koji pljačkaju hrvatsku državu i hrvatski narod a istovremeno traže od hrvatskog naroda da putem poreza financiraju te pljačkaše.

To je suludo i van svake pameti.

Ja ti samo kažem da su obje ''pojave'' uvedene od strane države i imaju prisilnu naplatu. I sve je to hrvatski narod znao i zna ali, nažalost, ništa ne poduzima. Gospodarstvo se i urušava jer se više ne može opstajati pod tim pravilima igre, a zašto nitko ne diže glas i ne buni se...pa ne bih znala. Valjda im je dobro pod ovakvom vlasti.

skater
24-10-2013, 14:03
Ja ti samo kažem da su obje ''pojave'' uvedene od strane države i imaju prisilnu naplatu

Uvedene od strane boljševičke, četno-komunističke vlade. Hrvatska je okupirana od udbaša i bivših komunista, nebitno bio to HDZ ili SDP uz koalicijske partnere sa strane, ništa se nije promijenilo, osim države, način vladanja i mentalitet ("snađi se druže") je ostao isti uz sitne pomake pozitivno-negativno zavisno o situaciji.

Valjda im je dobro pod ovakvom vlasti.

Ljudi su za malo sigurnosti spremni predati vlastitu slobodu.

Poznata hrvatska šutnja

I dok komunizam maršira Hrvatskom čuje se samo šutnja. Taj sociološki pa i psihološki fenomen šutnje i kada te gaze je možda najveći komunistički uspjeh. Kroz hrvatsku šutnju komunisti stvaraju utisak kako su oni u pravu, kako se tek pojedinac ili mala grupa protive. Ali sve je to prividno. Domovinski rat je pokazao kako se i te kako može biti glasan kada se brani Hrvatska. Glasan je narod bio i oko referenduma o izmjenama Zakona o radu, oko referenduma U ime obitelji, u bojkotu referenduma o ulasku u EU, u bojkotu HDZ-a na prošlim parlamentarnim izborima itd. Glasan je ovo narod ali ima vrlo visok prag tolerancije na bol koja mu se nanosi. Zato su posljedice, kao u slučaju srpske agresije, za protivnike velike.

Inkvizitor
24-10-2013, 14:07
Zašto se stalno navodi kao primjer domovinski rat kao neki dokaz da su Hrvati drčni i jaki kad treba.

Mislim ono kao generalno Hrvati.

Hrvatsku je obranila debela manjina. Debela debela manjina. Po ostalima..Života Panić bi umarširao na Jelačić plac ko na paradu.

NorthStand
24-10-2013, 14:55
tako je, ko da su u ovom narodu domoljubi ikada bili većina. na žalost, premalo je takvih da ih je bilo ikada više od prosijeka davno bi mi imali države, davno prije 1991. i ne bi tražili odobrenje, nekakvih međunaordnih zajednica i amerika za to. tko je dovoljno složan i jak, ne treba mu nitko.

a nama je uvijek trebao netko sa strane, da nam kaže što smijemo što ne smijemo, zato i jesmo u ovakvom kriznom stanju i kolapsu iz godine u godinu. gdje sve infrastrukture kontroliraju komunisti, i masonske pederčine iz Londona. a nije narod ni približno glup, da ne vidi šta se tu događa, ali očito ga nije briga. što se većine tiče, mogu nas komotno ponižavat i radit s nama što hoće, dapače većina bi i izabrala vodstvo koje će od hrvatske države i hrvata radit otirač za noge. takvi su "Hrvati", ono protiv čega se drugi bore, "Hrvati" na čelu s drugovima se bore kako što više inkriminizirat vlastiti narod i državu. jer ako ne budemo stigmatizirani dovoljno, mogli bi postat preglasni i presnažni u smislu zauzimanja za svoja prava, a to naravno nije cilj nikome a pogotovo ne ovoj domaćoj bagri koja konstantno održava ovakvo stanje uz pomoć stranih mešetara.

a najjače mi je kada netko kaže kako smo mi premali da bi bili zanimljivi drugima, naravno zato se vidi britanski utjecaj na svakom koraku, a taj britanski utjecaj je počeo tamo 2001 od tada smo sve svoje generale pohapsili i u hagu izjednačeni s srbima. da ne govorim o tome, da takvo nešto nikada partizana i komuniste neće zahvatiti jer su oni svoje bitke "legalno odvojovali" pa nitko ni ne dovodi u pitanje njihove ratne zločine. a i što bi, ipak su to britanske kuje i saveznici, pa logično oni poput branitelja ne moraju za ništa odgovarat. najveći krimen je Hrvatska, a ne Jugoslavija zato nas stalno i lupaju po prstima i govore sram vas bilo, kako ste se usudili razvalit Jugoslaviju i porazit srbe i Srbiju u naumu da uspostavi veliku srbiju. jbg, srećom na neke stvari, ni partizani ni britanci ne mogu utijecat, ali preskupu smo cijenu platili upravo zbog domaćih kretena i veleizdajnika. kao što i danas plaćamo preskupu cijenu, zbog političkog vodstva koje vodi ovu zemlju u propast od 2000.

skater
24-10-2013, 21:43
Zašto se stalno navodi kao primjer domovinski rat kao neki dokaz da su Hrvati drčni i jaki kad treba.

Zato jer je istina. Englezi, Francuzi i ostali međunarodni ološ nije očekivao otpor koji su pružali Hrvati protiv njihovih srpskih, jugoslovenskih štićenika. Razjedinjeni smo bolje nego Škoti za vrijeme Williama Wallacea ali kada treba možemo pokazati zube.

i ne bi tražili odobrenje, nekakvih međunaordnih zajednica i amerika za to. tko je dovoljno složan i jak, ne treba mu nitko.

Jedini sposobni za tako nešto su Židovi/Izraelci, Švicarci. Hrvati imaju previše petokolonaša i veleizdajica koji mogu slobodno rovariti protiv hrvatske države i hrvatskog naroda bez posljedica.

tako je, ko da su u ovom narodu domoljubi ikada bili većina. na žalost, premalo je takvih da ih je bilo ikada više od prosijeka davno bi mi imali države, davno prije 1991.

Valjda si čuo za Bleiburg. Evo ti razlog zašto Hrvati dugo vremena nisu imali dovoljno snage za uspostavu samostalne države.

P.S.

1.Jeste li za to da Republika Hrvatska, kao suverena i samostalna država, koja jamči kulturnu autonomiju i sva građanska prava Srbima i pripadnicima drugih nacionalnosti u Hrvatskoj, može stupiti u savez suverenih država s drugim republikama (prema prijedlogu Republike Hrvatske i Republike Slovenije za rješenje državne krize SFRJ)?

2. Jeste li za to da Republika Hrvatska ostane u Jugoslaviji kao jedinstvenoj saveznoj državi (prema prijedlogu Republike Srbije i Socijalističke Republike Crne Gore za rješenje državne krize u SFRJ)?

Na referendum je izašlo 83,56 posto birača. 94,17 posto se izjasnilo potvrdno na prvo pitanje.

NorthStand
25-10-2013, 01:20
mi nikad nećemo biti židovi, čini mi se da smo previše ograničeni u glavi da bi mogli postat efikasni i uspješni ko oni. a boga mi teško da ćemo biti i ameri, ono što je kod nas okarakterizirano kao fašizam kod njih je kao patriotizam.

ma nije Bleiburg jedini krivac tome, da se narod pobunio protiv komunističke vlasti na vrijeme, sve bi bilo drugačije. zato se hrvate stalno i pacifizira, da se njima lakše može manipulirat. zato je sve što nije sklono tome, u hrvatskom društvu predmet poruge i stigmatizacije. ispiru nam mozak, ko za vrijeme kraljevine. ali neka ne brinu, neće svima uspjet nametnut svoj svijetonazor, i svoja politička riješenja. kao što to nisu uspjeli ni u prošlosti, u biti sve ovisi o narodu. kada narod odluči odjebat ove, multikultičare i prodavače demagogije razno razne Josipoviće Milanoviće Čačiće Liniće, tada će se neke stvari pomaknut i na bolje. ne kažem da je HDZ riješenje, ali u ovakvom trenutnom odnosu snaga, svakako da je HDZ puno zdravija i bolja alternativa od ove koja je sada na vlasti.

što se tiče referenduma za neovisnost, to je više strah progovaro iz ljudi, odlično je to inkvi okarakteriziro kada zagusti onda su i Tuđman, te crnokošuljaši dobar izbor. strah je vrag, pola tih je glasalo iz straha za samostalnost. a kada netko nešto radi zbog kukavičluka, to i nije nešto za pohvalit se. velika većina njih, to danas vjerojatno ne bi napravila u ovakvoj sigurnoj poziciji. tada im je Tuđman bio spas, brzo nakon toga znamo šta je bilo i kakvo je mišljenje kolalo o Tuđmanu nakon rata. daleko od toga da je Tuđman bio svetac, našlo bi se i njemu što šta što je pogrešno napravio. ali generalno, za sve ove lezileboviće što danas vode hrvatsku politiku bio je politički mozart.

ovakvi ko Vidošević, Linić i svi ostali njima nalik su glavni razlog što je država u ovakom ekonomskom stanju, i što se oporavak još godinama neće osjetit. ali pošto većinu krkana koji glasaju za njih, to nije ni briga, onda neka fino gladuju i neka se ove zime smrzavaju. ako je njima dobro, boga mi ja ću biti zadnji koji će se zbog njih bunit.

skater
25-10-2013, 17:08
mi nikad nećemo biti židovi, čini mi se da smo previše ograničeni u glavi da bi mogli postat efikasni i uspješni ko oni

Hrvatska emigracija je pokazala da nismo ograničeni u glavi i da Hrvati mogu biti uspješni ljudi. Židovi nemaju toliko petokolonaša u svojim redovima kao Hrvati. Pogledaj koliko se bagre u politici nakotilo nakon smrti Franje Tuđmana, bilo ih je i onda, ali Franjo je držao uzde koliko je bilo moguće. Treba se učiniti temeljita politička deratizacija, svim ratnim profiterima, tajkunima i veleizdajnicima oduzeti nezakonito stečenu imovinu (trebaju dokazati podrijetlo novca), adekvatno ih kazniti, ili će Hrvatska, hrvatski narod i dalje biti taoc političke mafije i poltrona koji odrađuju poslove za strane centre moći i vlastiti probitak.

da se narod pobunio protiv komunističke vlasti na vrijeme, sve bi bilo drugačije. zato se hrvate stalno i pacifizira

Da se narod u to vrijeme pobunio, dogodio bi se Bleiuburg II. Vidiš koliko se bilo teško boriti za samostalnost 90-ih, da ne govorimo o vremenima kada je komunistička partija bila na vrhuncu moći. Zaboravio sam spomenuti Mađare, oni su žestoki nacionalisti, usudili su 1956 pokrenuti Mađarsku revoluciju protiv SSSR-a.

ne kažem da je HDZ riješenje, ali u ovakvom trenutnom odnosu snaga, svakako da je HDZ puno zdravija i bolja alternativa od ove koja je sada na vlasti.

Karamarko nije osoba koja može voditi Hrvatsku jer je vodio veleizdajničku politiku protiv hrvatske države i hrvatskog naroda. On je potrčko stranih centara moći kao i sadašnja bagra na vlasti.

qali pošto većinu krkana koji glasaju za njih, to nije ni briga, onda neka fino gladuju i neka se ove zime smrzavaju. ako je njima dobro, boga mi ja ću biti zadnji koji će se zbog njih bunit.

Glasaju interesne skupine, partijski vojnici, za njih nema zime. Domoljubne stranke su rascjepkane na tisuću stranaka i strančica a mogle bi biti "treći put". Kako sada stvari stoje, osuđeni smo na dvije boljševičke partije, HDZ i SDP.

skater
25-10-2013, 17:41

Na tu temu:

Senzacionalno otkriće: Otkriven porez na budale!

http://dnevno.hr/vijesti/hrvatska/101752-senzacionalno-otkrice-otkriven-porez-na-budale.html

NorthStand
25-10-2013, 17:43
ma da se dogodilo tri Bleiburga za redom, bolje i umrije nego živjet u Jugoslaviji. izmišljenoj državi, od izmišljenog Hrvata Tite. britanci su u ovim našim idejnim tvorcima jugoslavenstva, još od doba prvog svijetskog rata ugledali zgodan politički materijal za manipuliranje na ovim prostorima, nemojte smetnut s uma da su najveći saveznici jugoslavije i jugoslavenstva ne SSSR već Velika Britanija, pa ti si neki dan citiro izjavu one njihove direktorice tajnih službi da ne treba hapsiti komunističke krvnike i tajne agente, to sve ocrtava ono o čemu ja uporno pričam. da se britanska politika nije makla ni za pedlja od jugoslavije i jugoslavenstva, i na sve moguće i nemoguće načine pokušava anulirat svoj poraz koji su doživjeli raspadom šugave Jugovine i Jugoslavije 1991.

pošto imaju hrpu domaćih suradnika, bolje reći veleizdajnika i petokolonaša kalibra Nobilo Milanović Josipović i najveći živući antifašista Mesić, njima je čas posla preko njih odnosno svojih krtica razvaljivat suvremenu hrvatsku državnost i čekat zgodan trenutak da ponovo pokrenu neki morbidni politički proces ujedinjenja izmišljenih "južnih slavena". prema tome, treba uvijek biti svijestan činjenice od kud vjetar puše, i da se ništa u politici ne događa slučajno!

slažem se da je Hrvatska emigracija i dijaspora jedino što valja u hrvatskom narodu, to su jedine i prave hrvatine, i ljudi koji će sve napravit da Hrvatska opstane i da živi do kraja svijeta. ali naš problem je u kući, odnosno hrvatskoj državi koja u svojoj utrobi ima puno onih kojima hrvatska državnost i nacionalizam odnosno nacija malo ili ništa predstavlja, a samim time imaš ovakve političare tipa Milanović koji ni ne skrivaju da su igračke drugih moćnika i država svijeta. znam da takve kretene ima svaki mali narod, i svaki mali narod ima izdajnike, jer veliki lako ubace svoje krtice u takve male narode i države. ali je isto tako činjenica, da Hrvati u tom pogledu drastično negativno odskaču od ostatka. npr Mađari su isto relativno "mali narod", ali kod njih nacionalizam cvijeta. oni ovakvih problema ko mi nemaju ni približno, jer su samosvijesni i ne može nitko s njima manipulirat kako to može s Hrvatima koji su još uvijek u debeloj mjeri indoktrinirani komunističkom idelogijom kvazi antifašizmom i Jugoslavijom odnosno jugoslavenstvom. srećom takvi su manjina, ali kada su politički izbori u pitanju takvi su većina, zato imamo ovu situacijau koju imamo.

Karamarko možda i je veleizdajnik, ali pored Milanovića sumnjam da ga može nadmašit po količini gluposti i izdajničkih poteza, tako da pored ovakve vlasti sigurno zaslužuje priliku. iako mu ni ja ne vjerujem previše, ali vrijeme će najbolje pokazat čiji je on zapravo igrač. kao što je i Sanader pokazao da je udbaški potrčko, i najobičniji uhljeb.

možda i nema zime za partijske vojnike, ali vjeruj mi kada bude krulilo u želucu a krulit će do kraja mandata ovih gramzivih boljševika i kriminalaca. izlaznost na izbore će biti velika, a to će značit i poraz milanovića i njegove komunističke kamarile koja sve drži u šaci trenutno. prema tome, treba navijat za kruljenje u trbuhu, jer što bude više gladnih to će potencijal da ovi gubavci odu s vlasti biti veći.

što se tiče Židova, Židovi kao što si i reko nemaju ni približno ovoliko petokolonaša i oni se s ovakvim pojavama kao što su Milanović i Josipović ekspresno obračunavaju. takvi kreteni, ne mogu biti ni u javnim poduzećima kod njih a kamoli na čelu države! Židovi uber alles. :D