PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Skandalozno: Srbija odbila procesuirati osnivače srpskih koncentracijskih log

pdv
16-10-2013, 00:07
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3404-Skandalozno-Srbija-odbila-procesuirati-osniva%C4%8De-srpskih-koncentracijskih-logora-za-mu%C4%8Denje-nesrba

Humphrey
16-10-2013, 21:11
Što je najbolje to je predmet koji im je predala ova država.
Ova država i srbija sjajno surađuju kad je u pitanju puštanje srpskih zločinaca.

Kolerik
16-10-2013, 22:56
Zanimljivo srbi bi sudili Hrvatima za navodne zloćine u Hrvatskoj a nebi za zloćine srba i jna u srbiji jer valjda srbija i nije bila u ratu a naši velebni sdad i EU političari i državni službenici to i prihvaćaju.Nemožemo biti ljuti na srbe što pokušavaju revidirati našu povist ali za naše uhljebe i orjunaše na vlasti nebi tribali imati razumijevanja...........za svo to vrime hrvatski branitelj Marić čami u srpskom kazamatu:facepalm

pdv
16-10-2013, 23:01
Hrvati se sad bore za junačine poput Perkovića pa nemaju vremena.

Kolerik
17-10-2013, 14:35
Hrvati se sad bore za junačine poput Perkovića pa nemaju vremena.

Ovo Hrvati si triba stavit pod navodnike jer su nam na vlasti Hrvati samo po rođenju i to možda a nešta sasvim drugo po uvirenju....i svi su oni opasniji po Hrvatski narod i državu od svih četnika zajedno.

sagitarius
17-10-2013, 16:05
Mnogo je karika u lancu zakazalo u sustavu, a koje su imale obvezu onemogućiti da se ovakva stvar uopće dogodi.

Činjenica je da se o ovom predmetu raspravljalo u Srbiji, ali isto tako trebalo bi znati i provjeriti što je u svezi sa tim poduzelo hrvatsko sudstvo, ako je uopće išto i poduzelo, a koje bi po osnovi dokaza o srbijanskim logorima za hrvatske zarobljenike i njihovo ubijanje i zlostavljanje, trebalo da se očituje ne samo prema Srbiji, nego i međunarodnim sudbenim institucijama, koje bi u ovoj stvari morale biti involvirane, kao sporu između dviju država.

Konačno, pored diplomatske pljuske koju je preko ovog slučaja dobilo hrvatsko rukovodstvo i hrvatska delegacija na najvišoj razini pred posjetu Srbiji, možda je prilika da se još jednom upitamo što se događa sa tužbom Hrvatske protivu Srbije pred međunarodnim sudom...

pdv
17-10-2013, 22:55
Ovo Hrvati si triba stavit pod navodnike jer su nam na vlasti Hrvati samo po rođenju i to možda a nešta sasvim drugo po uvirenju....i svi su oni opasniji po Hrvatski narod i državu od svih četnika zajedno.

a, ne znam ni ja više što ide pod navodnike s obzirom da smo ih mi odabrali.

Sagi, teško će se međunarodno pravosuđe miješati u ovaj problem kada naši na isti i ne upozoravaju. Što njih briga za naše ljude ako nas same nije?! Ovo pitanje bi se baš sad trebalo riješiti ako smo dosad već i imali nekih opravdanja sad ih više nema. U povoljnijem smo položaju od Srbije i možemo i moramo zahtijevati rješavanje ovog pitanja. Samo tko će to zahtijevati?!

sagitarius
18-10-2013, 11:08
a, ne znam ni ja više što ide pod navodnike s obzirom da smo ih mi odabrali.

Sagi, teško će se međunarodno pravosuđe miješati u ovaj problem kada naši na isti i ne upozoravaju. Što njih briga za naše ljude ako nas same nije?! Ovo pitanje bi se baš sad trebalo riješiti ako smo dosad već i imali nekih opravdanja sad ih više nema. U povoljnijem smo položaju od Srbije i možemo i moramo zahtijevati rješavanje ovog pitanja. Samo tko će to zahtijevati?!

I nije za očekivati da se međunarodno pravosuđe "ničim izazvano" miješa u ove stvari, u tome i jeste poanta mog upisa, te da je tu vrstu animiranja MZ i njenog "sudilišča" trebalo da urade pravosudne institucije RH, upozoravajući na oslobađanje zlikovaca koji su harali po srbijanskim kazamatima u kojim su ubijali i mučili hrvatske zatočenike..., a što je, koliko se da primijetiti, izostalo.

U skladu sa rečenim i postavljam gornje pitanje u svezi sa tužbom RH protiv Srbije..., jer tada bi se neminovno i ove stvari našle na popisu inkriminirajućih djela...