PDA

Pogledaj Full Version : Članak: EUROPA POKAZUJE ZUBE Imate rok do 12 sati, a onda sankcije ili izolacija!

pdv
11-10-2013, 12:27
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3399-EUROPA-POKAZUJE-ZUBE-Imate-rok-do-12-sati-a-onda-sankcije-ili-izolacija%21

galija
11-10-2013, 12:37
I na ovom slučaju se pokazuje koliko su Hrvati taoci bošnjačke politike pa čak i njihovih međustranačkih netrpeljivosti!
I nakon višegodišnje krize koju je prouzročilo nametanje svojih predstavnika drugom narodu,oni ne žele popustiti...zapravo nevjerojatno
Ali ovdje velik dio odgovornosti ima i evropska zajednica koja je takvu bošnjačku politiku i podržavala

pdv
11-10-2013, 12:42
Tako je. Cijelo vrijeme se prave kao nije to ničiji problem, a sad odjednom uvode sankcije i igraju se velikih političara. Žalosno je samo što Hrvatska kao članica EU ne poduzima ništa po ovom pitanju ,a svi znamo da može. Mi smo jednina zemlja od ova tri naroda koja bi mogla pomoći svojima i koja bi trebala al' jebi ga kome to pričati.

galija
11-10-2013, 12:50
Pa SDP Hrvatske je prije par dana odbio staviti svoj potpis na izjavu hrvatskih europarlamentaraca o Hrvatima u BIH

http://www.portal.braniteljski-forum.info/europski-parlament-sdp-hrvatske-odbio-potpisati-izjavu-o-hrvatima-u-bih/

a europska zajednica godinama ide na ruku bošnjačkoj politici..tako da ne vidim ništa dobroga ni u budućnosti

Rimokatolik
11-10-2013, 17:00
Ovdje je situacija u teskom ku*** pa nekakve sankcije tesko ista mogu pogorsat,mozda onima zaposlenim u drzavnoj administraciji :) ako zakasni uplata MMF-a
Pravit se blesav i neprihvacat nikakvo rjesenje nevjerujem da ce Europa jos dugo trpit,vjerojatno ce nesto na silu progurat kao i obicno na nasu stetu.

sagitarius
12-10-2013, 11:55
Ima se osnova tvrditi da bošnjačka elita ne želi ulazak BiH u EU, zbog čega se dvije najveće bošnjačke stranke SDA i SDP u zadnje vrijeme "igraju dobrog i lošeg policajca" u nadigravanju i sa predstavnicima EU.

Naime, lukavom igrom SDA i SDP i njihovim političkim lupinzima većinskom voljom hrvatskog naroda izabrani predstavnici ne participiraju u vlasti u federalnim organima...

Isti recept primijenuli su, kako rekoh i na EU.
SDA i HDZ postignu dogovor a SDP se svim sliama upinje da taj dogovor propadne, onda zatim ide na sto dogovor predstavnika SDP-a i HDZ-a, tada se SDA upinje svim sliama da do dogovora ne dođe...

Očigledno bošnjacima nije u interesu da se prihvatanjem neke od varijanti u kojim se Hrvati po pravima izjednačavaju sa Bošnjacima, s jedne strane i s druge postizanjem kompromisnog dogovora ubrzaju eurointegracijski procesi...

To odašilje jaku poruku, koju bi u EU konačno trebali javno i priznati...

gerilac
12-10-2013, 19:22
A što će Europa kada nam je i "vrli premijer " došao samo iz znatiželje s namjerom da ništa i ne kaže da ga ne bi neko
pogrešno protumačio

No ovakove izjave premijera legnu onim dripcima iz Mi sami " kao budali šamar" .

Samo što o ovome znalački šute sada .

NorthStand
12-10-2013, 21:56
na žalost nema nikoga u hr, da s ovim smradovima postupi točno onako kako zaslužuju, za početak bi ih trebalo izgnat iz luke ploče, odmah krenut bez konzultacija s njima u gradnju pelješkog mosta, počet agitirat u međunarodnoj zajednici za treći entitet i ništa više ni manje, nego treći entitet. nikakve federalne jedinice i ostala sranja koja se spominju, maksimalni zahtjevi, jer samo s maksimalnim zahtjevima i potezima polučit će se neki uspjeh. krenut u restrikciju svih prava muslimana u hr, čak i onih koji nisu iz bih. ko ih jebe, baš me briga za neke šeike u jemanu ili saudijskoj arabiji i što oni neće doći ulagat u hr. ma apsolutno napravit takvu atmosferu prema muslimanima, da se oni jednostavno moraju počet češkat po glavi koliko ima smisla hrvate u bih diskriminirat kada se to diskriminiranje reflektira na način da i hrvatska diskriminira muslimane u hrvatskoj, i tek tada vjerujte mi na riječ nešto konkretno postić će se u odnosima s sarajevom i muslimanima, dok god budemo imali ove partizačine šugave na vlasti kojima je važnije što misli sarajevo, a ne što se događa u onih djelovima federacije gdje su hrvati, i gdje je diskriminacija vidljiva na svakom koraku neće biti dobro, i neće se riješit niti jedno hrvatsko pitanje odnosno problem.

ja sam da se odnosi s bih, i prije svega federacijom izradikaliziraju do te mjere da smo na ivici rata s njima, a ako hoće mogu nas i ponovo napast mi svakkao nemamo šta izgubit ratom možemo samo dobit ono što smo odavno trebali riješit i postavit ko svoje adute. potvrdit granice nekadašnje herceg bosne, i zacementirat svoj status ko i srbi. ili još bolje, razjebat tu državu do daske i neka se raspadne a muslimani neka presele kod svojih šukundjedova i islamizatora u tursku. je da ovo sve radikalno zvuči, ali shodno tome kako se ti propaliteti ponašaju meni to sve djeluje i više nego logično. a srbima je svakako pala sjekira u med, upravo zahvaljujući mutavom i kretenskom vodstvu koje muslimani imaju od rata do dana današnjeg, ali pošto je vidljivo da se oni ne mjenjau vrijeme je da mi promjenimo svoj odnos prema toj bagri. u protivnom, status u bih ostat će nam isti i moći ćemo samo kukat i plakat po raznim svijetskim metropolama o "obespravljenosti". radikalizirat odnose, to je jedino što može dovest do nekih promjena.

ali kome to ja pričam, dok su ovi šugavi komunisti na vlasti možemo mi samo trubit u prazno, a i kada HDZ dođe sumnjam da će oni išta od navedeno napravit i poduzet bilo kakav konkretan potez koji bi ovu džamahiriju mogo prisilit na ustupke u korist hrvata bih.

ogledalce
14-10-2013, 10:07
e jesmo jadni :cita