PDA

Pogledaj Full Version : Prva prevara i kajanje ! Help!

SM753
10-10-2013, 18:38
ne znam kako da uopste zapocnem, no.. desilo se, eto, u braku sam 3 godine i prevarila sam ga..desilo se, toliko me obuzela strast da nisam znala kako da se ponasam kad je ON tu, pa imala sam osjecaj da mi glava hoce da eksplodira, srce lupa nenormalno, ruke drthe, jednostavno venema je krv jurila 200 na sat dovela me do ludila, koljena mi klecala..neopisivo, ugl..to mi je prva prevara.. pa sad...nocima ne spavam, muci me to..cesto ga i sanjam, strah me da ne izgovorim ime u snu ili nesto vise (boze, svasta) pa mi i tog belaja..heh..a nekad mi malo fali da eksplodiram i sve muzu priznam.. zanima me, grize li vas savjest kad prevarite muza/zenu nebitno...??? da li ponavljate istu gresku..?? kako muskarci uopste uspijevaju tako lako da budu sa zenama, danas-da, sutra-ne i da im to bude svejedno?? i da, zasto zene (vecina njih) mijesaju emocije sa seksom ?? msm ne znam zbog cega i dalje mislim o njemu, 10 god. je stariji od mene..nije mi nesto posebno bilo lijepo s njim, vise mi je bilo neugodno..mozda zato sto mi je prvi put da sa nekim drugim muskarcem "spavam"... kako god, muce me ova pitanja, da li se ikad covjek oporavi od tog...kad ga sretnem bude me stid.. sama sam sebi smijesna, ali tako je, samo sam iskrena... ne vjerujem ni sama sta sam ucinila.. a da.. da napomenem, u posljednje vrijeme samo pijem i slusam neke "ljubavne" pjesmice o prevari ...i kajanju.. kako se izvuci iz ovog ?

Stiliana
10-10-2013, 19:24
Ne znam, nisam od sorte koja vara.

Nemoj pit, to ti neće pomoć nikako... priznaj mužu istinu, istina oslobađa, pa kud puklo da puklo. Ako te ostavi, nema veze, to ionako zaslužuješ, pa ćeš drugi put bit pametnija.

Nadam se da sam pomogla.

NorthStand
10-10-2013, 20:30
ne znam šta bi te grizla savijest, ljudski je griješit i varat. :D

moj je neko mišljenje, da generalno muškarac i žena teško mogu biti vjerni jedno drugome cijeloga života, jer je strast nešto što pokreće obadvoje i teško je odoljet izazovima koji se svakodnevno ukazuju pred nečijim očima, pogotovo ako ti se nudi neki zgodni muškarac ili žena. prema tome, a i ne kaže se uzalud zabranjeno voće je najslađe. :D

po meni od toga što bi mu priznala ne bi dobila ništa drugo, nego gubitak povjerenja od istog a vjerojatno i razvod odnosno raspad veze, ako ti je stalo do njega bolje šuti i pravi se da se ništa nije dogodilo. po meni glupo je to što ljudi nakon što naprave neko sranje, imaju tu potrebu zbog nekog vlastitog olakšanja priznat nešto, a sve da bi ispali jelte nevinašca i da bi se bolje osjećali, a generalno s priznanjem prevare partnera se može samo povrijedit, dok ne zna ništa ga ni ne boli jel da?

svi želimo biti dobrice, ali generalno daleko smo od toga. nema potrebe priznavat vlastite grijehe pred nikim, osim pred dragim bogo u crkvi privatno. to ti je moj savijet.

sagitarius
10-10-2013, 20:38
Nipošto priznati !!!
Učinila si to i nikad više da ti to nije palo na pamet!!

Muškarci jednostavno nemogu prihvatiti prevaru i to da učiniš i "priznaš", to bi te koštalo braka..., a i da te ne košta, sve da ti čovjek i pređe preko toga nikad ti to neće oprostiti, jer jednostavno muškarci to nisu kadri i kad kažu da opraštaju, to će te kad-tad stići...

Prestani se kažnjavati i piti, posveti se svom čovjeku u potpunosti i nikad više tu gnjusobu da nisi učinila, niti pomislila...

Ukoliko se bojiš da ćeš u snu izgovoriti preljubnikovo ime, onda ti nisi raščistila sama sa sobom, tebi prija pomisao da si prevarila, ti onda ne voliš svog muža...
Ili se rastavi ili zakopaj svoju preljubu zauvijek...

Ali, ti u biti još neznaš što bi sa sobom i samo radi toga si otvorila ovu temu, nisi sigurna što da činiš...
I dalje se susrećeš sa preljubnikom i stid te je, ali da on opet posegne za tobom, ti bi mu se prepustila, isto kao i prvog puta...
To je problem.

Ženo, raščisti sa sobom...i ne igraj se vatrom...

NorthStand
10-10-2013, 20:44
smiješno mi je ovo kajanje, npr ako voliš neku ženu, onda je voliš neovisna na sex, a mogu ja imat sex s sto drugih žena ali to ne znači da ću ih voljet ko ovu što je stvarno volim i prema kojoj stvarno nešto i osjećam. normalno vjernost je neko pravilo kod tih veza, ali osobno ne vidim problem u tome i da spavam s nekom ženom do koje mi nije stalo, već čisto zbog sexa da zadovoljim svoje potrebe. zašto bi to bio grijeh, možda sebičnost ali grijeh po meni ne. vjernost je nešto na što se obvezujuemo brakom, i kada smo s nekim u vezi, ali meni osobno to nije jača strana ako vidim lijepu ženu flertovat ću s njom bio u vezi ili ne, a s onom s kojom sam u vezi očito osjećam nešto više od pukog flertovanja jer ne bih bio s njome u vezi da nije tako. sex ponekad znači samo sex, ne i ljubav i dublju povezanost, mnoge žene to ne razumju pa ni ne odobravaju muškarčevo švrljanje s tuđim ženama, ali eto ja moram reći da postoji i ta opcija da muškarac voli jednu ženu, a izlazi s desetine drugih i ima odnos s desetine drugih, ali ne na takvoj razini kakvu ima s onom s kojom je vezan brakom ili nekim intimnijim ne samo sexualnim odnosom. znam da je to teško za shvatit, ali evo ja tako razmišljam o tome. možda i nisam najvjerniji, ali dobro znam da ne mogu voljet sto žena odjednom već samo jednu, a s sto mogu izlazit u isto vrijeme ali to ne podrazumjeva da ih volim, i sve ih varam ali bože moj dobro znam koju volim. :D

i za kraj svi griješimo, mislim da se moja žena i pojebe s nekim, bože moj ako sam i sam sklon avanturama, šta bi njoj zamjerio? :kez ali to sam samo ja, poprilično sam siguran da većina drugih muškaraca takve avanture ne bi oprostila svojim ženama, muškarci ne vole biti vjerni i u pravilu nisu vjerni, ali prevaru ne podnose i dobro ti kaže sagi bolje šuti i ne razmišljaj o tome previše. nisi ni prva ni zadnja, koja je prevarila svog princa na bijelom konju. rađe se pomoli bogu, i zamoli ga da ti oprosti blud. :moli

:evil

galija
10-10-2013, 20:50
priznaj odmah...nek čovjek pobjegne na vrijeme
kako mrzim te izmišljotine o "klecanju koljena" .to je valjda valjano opravdanje za sebičnost i hedonizam

Stiliana
11-10-2013, 11:00
ne znam šta bi te grizla savijest, ljudski je griješit i varat. :D

moj je neko mišljenje, da generalno muškarac i žena teško mogu biti vjerni jedno drugome cijeloga života, jer je strast nešto što pokreće obadvoje i teško je odoljet izazovima koji se svakodnevno ukazuju pred nečijim očima, pogotovo ako ti se nudi neki zgodni muškarac ili žena. prema tome, a i ne kaže se uzalud zabranjeno voće je najslađe. :D

po meni od toga što bi mu priznala ne bi dobila ništa drugo, nego gubitak povjerenja od istog a vjerojatno i razvod odnosno raspad veze, ako ti je stalo do njega bolje šuti i pravi se da se ništa nije dogodilo. po meni glupo je to što ljudi nakon što naprave neko sranje, imaju tu potrebu zbog nekog vlastitog olakšanja priznat nešto, a sve da bi ispali jelte nevinašca i da bi se bolje osjećali, a generalno s priznanjem prevare partnera se može samo povrijedit, dok ne zna ništa ga ni ne boli jel da?

svi želimo biti dobrice, ali generalno daleko smo od toga. nema potrebe priznavat vlastite grijehe pred nikim, osim pred dragim bogo u crkvi privatno. to ti je moj savijet.

ljudski je griješit, ali je kurvanjski varat i pravit se da se ništa nije dogodilo.
to nitko ne zaslužuje, pogotovo od osobe za koju misli da ga/ju voli. S kojom je izmijenio zavjete pred Bogom.

Valjda su istina i oprost i iskrenost važniji od čuvanja veze s kojom očito nešto nije kako treba... samo zato jer su posljedice tvog djela gadne u emotivnom smislu, ne znači da ih treba pošto poto izbjeći, štoviše, bez katarze nema budućnosti za nikoga. sve je drugo kukavičluk i služenje đavlu.

Humphrey
11-10-2013, 12:00
Ne brini se,žensko si.To znači da te trenutno muči savjest,ali s vremenom će ženska racionalizacija zaživjeti i otkriti ćeš kako je jedini krivac za tvoju prevaru tvoj muž.

pdv
11-10-2013, 12:12
ne znam kako da uopste zapocnem, no.. desilo se, eto, u braku sam 3 godine i prevarila sam ga..desilo se, toliko me obuzela strast da nisam znala kako da se ponasam kad je ON tu, pa imala sam osjecaj da mi glava hoce da eksplodira, srce lupa nenormalno, ruke drthe, jednostavno venema je krv jurila 200 na sat dovela me do ludila, koljena mi klecala..neopisivo, ugl..to mi je prva prevara.. pa sad...nocima ne spavam, muci me to..cesto ga i sanjam, strah me da ne izgovorim ime u snu ili nesto vise (boze, svasta) pa mi i tog belaja..heh..a nekad mi malo fali da eksplodiram i sve muzu priznam.. zanima me, grize li vas savjest kad prevarite muza/zenu nebitno...??? da li ponavljate istu gresku..?? kako muskarci uopste uspijevaju tako lako da budu sa zenama, danas-da, sutra-ne i da im to bude svejedno?? i da, zasto zene (vecina njih) mijesaju emocije sa seksom ?? msm ne znam zbog cega i dalje mislim o njemu, 10 god. je stariji od mene..nije mi nesto posebno bilo lijepo s njim, vise mi je bilo neugodno..mozda zato sto mi je prvi put da sa nekim drugim muskarcem "spavam"... kako god, muce me ova pitanja, da li se ikad covjek oporavi od tog...kad ga sretnem bude me stid.. sama sam sebi smijesna, ali tako je, samo sam iskrena... ne vjerujem ni sama sta sam ucinila.. a da.. da napomenem, u posljednje vrijeme samo pijem i slusam neke "ljubavne" pjesmice o prevari ...i kajanju.. kako se izvuci iz ovog ?

Trebaš prvo riješiti sa sobom zašto je uopće došlo do prevare, a onda dalje riješavati problem korak po korak.

Prevara se ne događa odjednom i ne odeš u naručje drugom muškarcu jer si sretna i zadovoljna. Žena koja voli svog partnera i koji je privlači jednostavno ne vara, a kod tebe se očito dogodilo nešto da prema suprugu više ne osjećaš ono što si osjećala. A, kako i zašto se dogodilo to najbolje sama znaš.

moonlight
11-10-2013, 15:03
Jel ovo neka zajebancija ili je netko krivo adresirao pitanje za Lastana?

Stiliana
11-10-2013, 15:18
koga briga, ako će pdf živnut malo :D

ogledalce
11-10-2013, 15:45
a matere ti da voliš čivika nebi ti palo ni na pamet da ga privariš
zato na vrime riješi to sa čovikom i iskod kakav bude,
nema tu pomoći čim si jednom tako ćeš i drugi put ili ti ili on isti vrag,,
i nema tu iskrenosti ni povjerenja, i kakav je to brak,,nula -di jedno drugome nabijate rogove,,:kava

Humphrey
11-10-2013, 16:20
Meni se čini da se tu radi o trolu jer koja žena uz alkohol i tužne pjesme liječi svoje probleme

ogledalce
11-10-2013, 17:12
Meni se čini da se tu radi o trolu jer koja žena uz alkohol i tužne pjesme liječi svoje probleme

hahahhahahaaha dobro vidiš hahhahaha

pdv
11-10-2013, 21:47

a, ko je kriv što pije i trola,ha ha? nisi na to pomislio :cry

Odgovor znaš :kava :kez

NorthStand
11-10-2013, 22:33
ljudski je griješit, ali je kurvanjski varat i pravit se da se ništa nije dogodilo.
to nitko ne zaslužuje, pogotovo od osobe za koju misli da ga/ju voli. S kojom je izmijenio zavjete pred Bogom.

Valjda su istina i oprost i iskrenost važniji od čuvanja veze s kojom očito nešto nije kako treba... samo zato jer su posljedice tvog djela gadne u emotivnom smislu, ne znači da ih treba pošto poto izbjeći, štoviše, bez katarze nema budućnosti za nikoga. sve je drugo kukavičluk i služenje đavlu.

slažem se, nismo svi isti, i znam da većine mrzi one koji varaju. ali ja sam jedan od tih, ponosno to priznajem muška sam kurva i nije mi žao. :D

a glavni razlog zašto je to tako, je taj što se ne mogu kontrolirat u blizini privlačne žene. jednostavno ako me neka žena privlači, moram je osvojit, moram je ..... :evil

znam da to nije u redu prema mojoj partnerici, i zato joj to nikada i ne govorim niti joj ičime dajem do znanja da švrljam s drugim ženama. :cerek

iako ponekad znam biti i vjeran, kada u tome vidim izazov. :rofl

uglavnom, ne sumnjam da će i mene jednog dana neka zavezat za svoj krevet, ali taj dan još se nije dogodio a nadam se da ni neće tako skoro. :pink

i nemojte me krivo shvatit, znam da je varat svoje bližnje pogrešno i ne odobravam to, ali teško se kontrolirat u blizini tolikih lijepih žena. :evil

ne znam šta više reći, osim da je ovo vrlo osjetljiva i zajebana tema. :D

Stiliana
11-10-2013, 23:24
a nije ti palo na pamet da će i tebi neka rogove nabit, ako nije već nabila?

e northe, northe... karma je kuja.

sagitarius
12-10-2013, 10:30
Kada sam vidio naslov teme, pomislio sam da je jedna osoba na ovom svijetu, ma koliko zgriješila, jadna i usamljena i da traži pomoć...
U tom smislu sam je posavjetovao brzo i efikasno, u mjeri u kojoj sam shvatio hitnost njenog poziva u pomoć.
Bilo bi mi drago, a vjerujem i ostalim prisutnim na ovoj temi da se autorica teme još jednom oglasi i iskaže svoj stav, jasno, ukoliko ima potrebu za tim...

S druge strane načeta je jedna od vječnih tema odnosa muškarca i žene i preljubništvo kao prateća pojava velikog broja ljudi u raznim oblicima veze i braka kao ekstremnog slučaja...
Malo je bezgriješnih koji ni u mislima nisu poželjeli da se nađu u zagrljaju druge osobe van svoje veze i neka se oni bez ovog grijeha prvi bace kamenom i zanegiraju ovo što govorim...
No moral, društvene stege, pa i vjerske, neće nam dozvoliti da griješnu misao pretvorimo u još veći grijeh kontaktom...

Ako se to "nedozvoljeno" već i dogodi na neki način, da ne ulazim sad u subjekcije i opcije, te uvjete koji su do toga doveli, saopćavanje "istine" drugoj strani je sadizam, koji očekuje mazohizam, da se druga strana u vezi s tim suglasi i to prihvati...

U tom smislu je i napisan moj gornji post, s kojim sam se trudio da dam realan , životan odgovor, na rečeni poziv u pomoć...

Humphrey
12-10-2013, 11:04

Pa napisao je da mu ne bi smetalo jer i sam to radi njoj,ali to mi je teško povjerovati. Niti jedan muškarac ne bi oprostio nevjeru.

Inkvizitor
12-10-2013, 11:24
Ko bi reka da je North taki švaler..

Humphrey
12-10-2013, 11:30
Muževi zaključajte žene i kćeri kad North dođe u grad.

Stiliana
12-10-2013, 13:30
Pa napisao je da mu ne bi smetalo jer i sam to radi njoj,ali to mi je teško povjerovati. Niti jedan muškarac ne bi oprostio nevjeru.

ma joj daj, muške macho gluposti... :kruna

tako može razmišljat klinac u drugom srednje...

sori north :fever

Inkvizitor
12-10-2013, 16:13

Zato se on najviše raspiše u švalersko doba..tamo oko 3-4 sata poponoći..

NorthStand
12-10-2013, 18:50

pa nek nabije, nisam ni ja anđeo. kurvarluk je najstariji zanat. :D

NorthStand
12-10-2013, 18:52

tko im kriv, kada su se svi obvezali na vjernost, to ne znači da i ja moram. :rofl

NorthStand
12-10-2013, 18:55
ma joj daj, muške macho gluposti... :kruna

tako može razmišljat klinac u drugom srednje...

sori north :fever

ne znam gdje si primjetili macho glupost, gdje pišem da moram biti vjeran samo jednoj ženi, tko je to odredio vjera Bog? to je neke nepisano pravilo, koje bi ja kao običan smrtnik trebao poštivat zato jer ga svi ostali poštuju? sory, meni to ne ide u glavu, ne ophodim se prema tuđim već svojim pravilima. možda sam šupak zbog toga, ali samo iskreno kažem kako razmišljam o tom pitanju. ne znam zašto sam zbog toga dobio etiketu, švalera i klinje. zato što volim ulazit u avanture s ženama, ma tko kuži kuži tko ne kuži njegov problem nemam namjeru ovdje po tom pitanju vodit dubokoumnu raspravu, ionako smatram da se o tome nema šta pričat s bilo kime. moj život, moja pravila.

ja bi, jer mi je važnije što žena osjeća prema meni, nego dal se pojebala s nekim. jebala se i prije, pa šta bi u tome bio problem? sumnjam da većina nas ima žene, koje su prvi sex doživjele upravo s nama. prema tome, šta joj ne bi oprostio fizički kontakt s drugim muškarcem, kada sam svijestan da nisam ja jedini s kojim je bila? to je to neko nepisano pravilo, da kada si s nekim u vezi nema švrljanja okolo, ali ja podržavam svingere i tko mi šta može? :rofl

mrzim kada te netko u životu pokušava spuatat nekakvim nepisanim pravilima, mrzim živjeti svoj život po nečijim tuđim pravilima, od toga mi se iskreno sere i od toga najviše zazirem. zato s ljudima koji me pokušavaju prilagodit svojim životnim standardima, odmah prekidam kontakte jer ne želim da me itko mjenja i prilagođava svojim potrebama. to važi i za žene, možda sam lud bezobzrana i kakav sve ne zbog toga, ali volim biti slobodan u pravom smislu te riječi, i radit sve što mi padne na pamet zato jer na taj način osjećam da sam živ. i kažem, ako sam zbog toga šupak krkan šta već, onda ok ionako mi tuđa mišljenja nikada znatnije nisu utjecala na život, niti sam se previše obazirao šta drugi misle. gdje bi na kraju krajeva stigo svaki čovjek, kada bi svoj način života i svoj životni smisao prilagođavao drugima? to je jedina stvar, koja za mene nema smisla, sve ostalo ima smisla.

poštujem i vas koji na to sve gledate u duhu kršćanstva, i u duhu da je prevara nešto što nije ok, i sam smatram da nije ok varat osobu koju te voli, ali samo kažem ako se dogodi nekakva blu pa nije se dogodila zato jer ne volim svoju ženu ili curu. dogodila se jer sam osjetio trenutnu privlačnost prema drugoj ženi, a ne zato jer sam se zaljubio u nju i jer namjeravam provesti ostatak života s njom. no bilo kako bilo, završio sam na ovu temu, ionako razumjem da me velika većina neće shvatit ma koliko pisao o tome.

NorthStand
12-10-2013, 19:11
Zato se on najviše raspiše u švalersko doba..tamo oko 3-4 sata poponoći..

da, inače u to doba vi iskusni jebači redovno skidate gaćice, mladim napetim damama i lomite krevete . :rofl

http://www.youtube.com/watch?v=7A2TzTEAxN0

Stiliana
12-10-2013, 22:21
ova tvoja reakcija je pak reakcija djeteta od pet godina :rofl

ajde, nek ti bude... ne mislim ni ja raspravljat s nekim tko tvrdi za sebe da je šupak :cerek

ljuta trava
12-10-2013, 22:24

Iz kojeg li je ovo ljubića prepisano :smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

gerilac
13-10-2013, 13:54

Eh ovako.

Ukoliko si doista žena ostaviš mi broj mobitela u inboxu pa možemo mnoge stvari rješiti.Ja znam takove žene i "saslušati i tješiti." Ni daljina nije prepreka svakako ćeš ti morati doći.

Da pređemo na seks .Bit će bolji nego s tim srećama sigurno.Bolji nego i s jednim i drugim.

Ah da su te "sreće" nešto i valjale ti nama ne bi se jadala sada ovdje niti bi te savjest pekla.

To je pogrešan izbor.Izabereš mene i nećeš više imati nedoumica niti ćeš očajavati što si nekoga prevarila.Ako ipak hoćeš ma ne brini žalit ću i ja tog kojega si prevarila.

:rofl:rofl:rofl

NorthStand
13-10-2013, 19:16
ova tvoja reakcija je pak reakcija djeteta od pet godina :rofl

ajde, nek ti bude... ne mislim ni ja raspravljat s nekim tko tvrdi za sebe da je šupak :cerek

slažem se da bi bilo najbolje da ništa nisam pričo, jer moje sexualne navike su ipak samo moja stvar, ali tema i je o tome pa sam shodno tome što u svakoj temi nešto napišem i ovdje reko šta mislim o tome.

ne vidim ništa pogrešno u tome što sam reko, i dalje mislim isto što sam mislio i jučer, poštujem da netko drugi ima drugačije poglede na sve to. ali osobno ne jebem tu spiku o odanosti ni pet posto, jer muškarac nije u mogućnosti biti odan ni da se popne na vrh nožnih prstiju, to što je većina licemjerna i ne želi priznat sebi neke stvari to je njihov problem.

debela većina muškaraca, ne zna i ne može biti vjerna ženi, to je brutalna istina i od nje mogu bježat ali neće uspjet pobjeć. naravno, postoji i ona grupa vjernih ko ja, koja uspjeva ponekad biti vjerna, ali to je samo ponekad. žene su uglavnom te koje znaju biti vjerne, i koje shodno tome i očekuju vjernost od svojih muškaraca. isto tako žene na sex ne gledaju kao muškarci samo kao na fizički kontakt, već i puno dublje od toga i redovno ne idu u krevet s nekim prema kojem ne osjećaju nešto. i zato su muškarci i žene, često isprepleteni nesporazumima i traumama u odnosima.

no kažem, reko sam sve što sam mislio reć na tu temu, tko je htio razumjet razumio je tko nije nije. ja samo volim žene, i teško mi je uskratit si avanturu s nekom koja mi se nabacuje, ne vidim šta u tome ima biti grešno, ako volim žene onda to moram znat i pokazat zar ne? tako ja gledam na to, inače nisam neki Don Juan da sam spavo s tisuću žena, ali kad god mi se pruži prilika naravno da je iskoristim. :cerek i eto, i sad sam ja grešan i u krivolovu. e neće ići. :D

ma s tobom je suvišno raspravljat, kada si suviše "vjerna". :rofl

d celjski
14-10-2013, 06:18
dobro, gdje sad ta unesrećena žena, da vidimo kakve je zaključke donijela iz vaših savjeta

...a možda je suzama i cugom zalila lap top, pa se nemre javiti, tko će ga znati :zubo

ogledalce
14-10-2013, 08:49
dobro, gdje sad ta unesrećena žena, da vidimo kakve je zaključke donijela iz vaših savjeta

...a možda je suzama i cugom zalila lap top, pa se nemre javiti, tko će ga znati :zubo
aj ne manitaj, žena ili smišlja novu priču ili traži novu žrtvu:zubo

caporegime
14-10-2013, 15:06

poslije desetog će ti biti lakše.

NorthStand
14-10-2013, 18:19

ma samo je htjela olakšati dušu, da se osjeća bar mrvicu manje grešno. http://i41.tinypic.com/2i21zpv.gif

aj ne manitaj, žena ili smišlja novu priču ili traži novu žrtvu:zubo

prije će biti ovo drugo, kad jednom stekneš iskustvo u tome to ti je čas posla. moram se složit s capom, nakon 10esetog kad uhvati pravi ritam neće osjećat potrebu za otvaranjem ovakvih tema. :rofl

d celjski
14-10-2013, 19:35
ma samo je htjela olakšati dušu, da se osjeća bar mrvicu manje grešno. http://i41.tinypic.com/2i21zpv.gif

prije će biti ovo drugo, kad jednom stekneš iskustvo u tome to ti je čas posla. moram se složit s capom, nakon 10esetog kad uhvati pravi ritam neće osjećat potrebu za otvaranjem ovakvih tema. :rofl

kaj deseti...treći je već rutina :rofl ...ma to ti je tako...ako si takav tip, samo nizaš, nebitno na to jesi muško ili žensko...a onaj kome se slučajno, al baš slučajno dogodi, sumnjam da će ikad još...al ova ako bude nacugana bauljala okolo sa slušalicama u ušima, mislim da je laka meta :zubo ...opet će :kez

pdv
15-10-2013, 13:01
Northe, ti si totalno nezreo :kez

Inače, za sve ove varače :D Zanima me jedna stvar. Kako vam se da lagat i preznojavat i svaki dan izmišljati izlike? Jel vas to još potiče tj. taj adrenalin da ćete možda bit otkriveni što li već?

d celjski
15-10-2013, 17:04

Inače, za sve ove varače :D Zanima me jedna stvar. Kako vam se da lagat i preznojavat i svaki dan izmišljati izlike? Jel vas to još potiče tj. taj adrenalin da ćete možda bit otkriveni što li već?
ako znamo kako stvari idu, to još ne znači da smo varaci i okorjeli svaleri....al stariji ljudi kažu da ti bude za svaku žao koju si mogao a nisi :zubo

caporegime
15-10-2013, 21:16

brijem da nije adrenalin nego strah

moonlight
16-10-2013, 00:30
svedimo temu na zajednički nazivnik i zakračunajmo....:kez

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NnCGH3zl0Xo

ogledalce
16-10-2013, 11:49
a šta bi sa onom jadnom Sarajkom koju je onaj vražiji duh snapastovao:cry
koja jadica nije namjerno privarila čovika:jao
kako ona jel priznala čoviku privaru ili se dala u alkose i tugu ubija u pismama o privari:tuzni

ogledalce
16-10-2013, 11:50
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1392424_176064645928933_1979283945_n.jpg

sagitarius
16-10-2013, 12:33
a šta bi sa onom jadnom Sarajkom koju je onaj vražiji duh snapastovao:cry
koja jadica nije namjerno privarila čovika:jao
kako ona jel priznala čoviku privaru ili se dala u alkose i tugu ubija u pismama o privari:tuzni

Pa nije ona sirota kriva, đavo je kriv...:smijeh

zaba1111
16-10-2013, 15:28
Znači najveći vrajer na forumu je North, ajde neka...

Uglavnom North tvrdi da je nemoguće biti vjeran što naravno nije istina, možda je North htio reći da je nemoguće odhrvati se nevjeri ukoiko se muškarac nađe u situaciji koja nedvojbeno omogućava nevjeru, i s time bih se mogao i složiti ukoliko ne govorimo doslovno i apsolutno i ako dopuštamo iznimke.

Međutim stvar je u tome da se odgovoran pojedinac, koji ne bi smio misliti samo na sebe, svoje hirove, nagone i svoju slobodu ponašanja , koji brine za obitelj, zajednicu i državu...takav si ne smije dozvoliti da se nađe u takvoj "bezizlaznoj "situaciji, zato se ozbiljan čovjek ne smije prepoustiti igri zavođenja, koketiranja i hranjenja ega na taj način... ukoliko se ostavlja dojam da nisi zainteresiran za to, ukoliko izbjegavš podgrijavti zajebnciju koja tome vodi ... onda se vjerovatno nećeš ni naći u situaciji iz koje se teško izvući, zato i postoje određene norme ponašanja koje imaju svoju svrhu i smisao, zato je npr neprimjereno da udata žena u sitne sate pijana fešta s oženjenim muškarcima, dakle nisu to nametnuta pravila koja je netko izmislio tek tako da bi nas sputavao, nego su pravila su proizašla iz dugogodišnjeg iskustva življenja kroz brojne genercije i bahto je olako se tomu suprotstavljti.

Budući da je društvo u cjelini generalno povodljivo, da je malo pojedinca koji su u stanju živjeti mimo mase, zbog toga je nužno promovirati vjernost kao vrednotu, pa i biti licemjeran ako treba i ako se podleglo, nužno je da se prevra u društvi doživljava kao sramota, a nipošto kao uspjeh s kojim se hvali... jer onda imamo šansu da očuvamo jedini održivi koncept opstnka- obitelj i da nepoželjne pojave svedemo na minimum.

NorthStand
16-10-2013, 16:03

znam, ali baš volim biti nezreo, ne uzimam si to ko manu već vrlinu. :D

sagitarius
17-10-2013, 19:48
Budući da je društvo u cjelini generalno povodljivo, da je malo pojedinca koji su u stanju živjeti mimo mase, zbog toga je nužno promovirati vjernost kao vrednotu, pa i biti licemjeran ako treba i ako se podleglo, nužno je da se prevra u društvi doživljava kao sramota, a nipošto kao uspjeh s kojim se hvali... jer onda imamo šansu da očuvamo jedini održivi koncept opstnka- obitelj i da nepoželjne pojave svedemo na minimum.

Sjajno rečeno.
Po tome se čovjek i cijeni i razlikuje od životinje, po tome se stvaraju društvene norme koje odnos muškarca i žene čine smislenim, da znaju oboje da će si biti vijerni do kraja života, da imaju smisao svoje nerazrušive zajednice, tvrđave ljubavi, svetinje braka...

Stiliana
21-10-2013, 10:29
Znači najveći vrajer na forumu je North, ajde neka...

Uglavnom North tvrdi da je nemoguće biti vjeran što naravno nije istina, možda je North htio reći da je nemoguće odhrvati se nevjeri ukoiko se muškarac nađe u situaciji koja nedvojbeno omogućava nevjeru, i s time bih se mogao i složiti ukoliko ne govorimo doslovno i apsolutno i ako dopuštamo iznimke.

Da kažem nešto općenito o tom mitu kako je nemoguće othrvat se nevjeri... bull shit :kava

Ljude u autobusu, uredu, na cesti i sl. prićeraju puno konkretnije fizičke potrebe pa ne vidim da itko obavlja nuždu na cesti, u uredu, u školskoj klupi ili autobusu. Pa ako možeš bit dovoljno priseban da ne pustiš niz sebe kad ti dođe, onda se možeš i othrvat nevjeri. Druga je stvar što ljudi vole tražit izlike za svoju stokovitost i glupost, pa onda okrivljavaju neke nadnaravne magnetske sile, ljubavne gravitacije i sl. Nema nikakvih sila, samo ljudska slabost. A bit slabić je ... pa... jadno.

A ovdje vrijedi ona stara: čega se pametan stidi, budala se ponosi.

sagitarius
21-10-2013, 12:23
Poznati su mi slučajevi da su ljudi tijekom opsade Sarajeva izbacili svoje obitelji vani, a oni ostajali sami tih 4 godine i u tom ratnom vihoru i čudnom vremenu činili preljub...
Nije to bio nivo čiste fiziologije, nego nešto mnogo više, brutalno i jako kao sam život...
Naravno mnogo više njih je ostalo vijernim..., jer ljudi na različite načine poimaju bit života, svrhu i "konačni cilj"....
Kod ovih prvih više čimbenika bilo je uključeno u njihov obrazac nestandardnog ponašanja definiranog kao preljuba, jer ma koliko paradoksalno zvučalo, oni nisu imali taj osjećaj da uopće čine išta nemoralno...

Tako su u biti mnogi brakovi "pukli", ali i neki istina rijetki "preživjeli" gorku spoznaju o, u nekim slučajevima, obostranoj prijevari...

Psiholozi i psihijatri su se na ovu problematiku osvrnuli kroz tek općenitu priću o PTSP-u, no niti jedna ozbiljnija sociološka studija niti istraživanje nisu se pozabavili sa ovom gotovo masovnom pojavom u tim ratnim i specifičnim uvjetima kakvi su u to vrijeme vladali u Sarajevu.

Šteta, jer bismo bili bogatiji za jednu dimenziju tog graničnog dijela nekakve ljudske animalnosti, koja se otkriva i u mnogim primjerima sa kanibalizmom, kojeg nije bilo u Sarajevu, ali jeste u ljudskom društvu i to počesto i jasno samo u tim nekim ekstremnim situacijama, kada se u glavi uključi neki svič i onda se takvo što događa...

Da studiram ovu pojavu na ovoj temi, to zaista ne bih, jednako kao što ne bih opravdao niti te granične animalne slučajeve kanibalizma i bračne nevjere, ali ne bih mogao zanegirati da toga nije bilo i da tu nisu bile uključene neke čudne životne sile, usudio bih se reći borba za opstanak - preživljavanje...

Često mi je na um padala jedna Biblijska misao da Bog čovjeku na pleća stavlja uvijek onoliko koliko može ponijeti, ali krajnjom snagom...
U skladu sa tom parafraziranom misli, svi nose svoj križ, pa i kad se učini da se više ne može, opet se iznađe neki atom snage i volje da se pregura i najveća nedaća...

Stoga stoji ovo što Stlka kaže mada je malo više okrenut fiziologiji a ne čovjekovoj psihologiji, ali svejedno je dobar šlagvort da se zaključi ovaj post.

Ljude u autobusu, uredu, na cesti i sl. prićeraju puno konkretnije fizičke potrebe pa ne vidim da itko obavlja nuždu na cesti, u uredu, u školskoj klupi ili autobusu. Pa ako možeš bit dovoljno priseban da ne pustiš niz sebe kad ti dođe, onda se možeš i othrvat nevjeri.

zaba1111
21-10-2013, 17:35
Da kažem nešto općenito o tom mitu kako je nemoguće othrvat se nevjeri... bull shit :kava

Ljude u autobusu, uredu, na cesti i sl. prićeraju puno konkretnije fizičke potrebe pa ne vidim da itko obavlja nuždu na cesti, u uredu, u školskoj klupi ili autobusu. Pa ako možeš bit dovoljno priseban da ne pustiš niz sebe kad ti dođe, onda se možeš i othrvat nevjeri. Druga je stvar što ljudi vole tražit izlike za svoju stokovitost i glupost, pa onda okrivljavaju neke nadnaravne magnetske sile, ljubavne gravitacije i sl. Nema nikakvih sila, samo ljudska slabost. A bit slabić je ... pa... jadno.

Teoretski je tako, ali praksa pokazuje drgačije.
Npr ja nikad nisam prevario suprugu, ali ne mogu tvrditi da ne bih podlegao ukoliko bih se našao u teškoj situaciji i mislim da to ne može tvrdtiti nijedan muškarac, zato sam i pisao o tome kako je nužno ne dozvoliti da se nađeš u takvoj situaciji.

Jednom prigodom, dok još bijah student, nakon izlaska našeg društva u mom smjeru je išla cura od mog prijatelja, kako je to bila žena koja je podlegla modernim trendovima ona je pred svima rekla da joj se ne ide kući još i da ćemo mi svratiti na piće u moj stan, htjela je , predpostavljam, pokazati kako je ona moderna , kako ne pati od prastarih normi i da nema nikakve razlike kad ona sama svrati u stan kod mene u odnosu kad sam svrati njezin dećko i uglavnom kako je to bilo nakon izlaska, nešto se i popilo i pojavila se situacija, tada sam se izvukao zato jer mi je njezin dečko dobar prijatelj, a možda i zato jer mi nije bila fizički privlačna, ali i kao takva neprivlačna mi je bila na rubu, ono alkohol, mladi ljudi, opuštenost, sve vodi ka jednom.

Dakle hoću reći da pravila ponašanja ne postoje slučajno i da je vrlo opasno glumiti modernog coolera jer lako se pane.
Tako da danas, iako više noći provodim sam, nego sa suprugom, jednostavno ne dopuštam sebi da se nađem u kritičnoj situaciji, s druge strane moguće da je važno i proći taj nekakav mladenački život da poslije na patiš od toga, npr jednom prilikom u disku nas 2 para, mi za stolom, a cure plešu i priđu im 2 muškaraca i po mojoj curi se vidjelo da joj to ništa ne znači i stavom ih odkanta, dok se ova odmah rasplesala drugačije, no ubrzo je i ona dala do znanja da joj je momak tu, ali vidilo se da joj je godilo, tako da kad se tako gleda onda je možda i bolje da je žena, a i muškarac imao veza i prije pa da se na osnovu toga više i kvalitetnije cijeni sadašnja veza, a i da se ne podlegne jeftinim komplimentima, a takvih pojava ima puno.
Jedan poznanik je hodo s curom od 8. razreda, stalno bili zajedno, zakazali svatove i pred same svatove ona ode u disko s prijatejicama, dobije kompliment i odmah se zaljubi i sve propalo.

Odkud sam sad došo do ove priče ne znam nisam, ali eto mislim da je bolje proći određene stvari u svoje vrijeme i meni iskreno ne smeta što je moja žena imala veze prije mene, a ne smetaju ni njoj moje niti je ljubomorna ni zabrinuta da se nešto može dogoditi iako ja provodim puno vremena izvan doma, anonimno u velikom gradu, i sad kad gledam čini mi se da je značajan udio u muškoj prevari samopotvrđivanje i sad nas evo opet na početku, ako je samopotvrđivnje ond ispada da se poželjno samopotvrditi na vrijeme, ... uglavnom stvar nije tako jednostavna i po meni također nema opravdanja nit vjerujem u to "da se dogodilo" jer sigurno nije, tomu je prethodilo neprimjereno ponašanje, a koje na prvi pogled, pogotovo danas, se ne tumači tako, ali je zato potrebno biti dovoljno zreo, odogovoran i dovoljno svoj da se u startu prekine potencijalno opasno ophođenje i ponašanje.

NorthStand
21-10-2013, 23:03

hvala lijepa, lijepo je biti budala. :D

zašto bi se limitirao s jednom ženom, kada mogu imati više njih u isto vrijeme? može neki razumni odgovor, na jednostavno pitanje.

nijedna osoba nije stvorena da bude "vjerna", upravo je to glupost, nekada ljudi nisu patili od te silne romantike i lojalnosti. da se razumjemo lojalan sam i ja, ali ne po pitanju fizičkih kontakata s ostalim ženama. i tu ne vidim nikakav problem, iako ponavljam svijestan sam da veliki kršćani na ovakva stajališta mogu samo gledat s prijezirom. ali i tu mogu reći, da vjerujem u boga ali ne toliko da se držim svih njegovih pravila. :D

jednostavno, volim biti van svih pravila, i rutina koje sputavaju moj neobuzdani slobarski duh. :rofl

ponavljam, nije da ja vas vjerne ne poštujem, ok je biti vjeran. i meni se ponekad dogodi, da ničim izazvan budem vjeran. ali to je ipak nešto što ja ne gledam ko primarno u vezi, u vezi je najbitnije poštovanje ne ono fizičko već duhovno. problem nastaje, kada vi fizičku djelatnost povezujete s duhovnom, tu se ja ne slažem s vama. jer ja duhovno jesam vjeran, ali fizički nisam. :rofl teško je to objasnit, i znam da se nećemo oko gotovo ničega sporazumjet, ali bože moje ni ne moramo se sporazumijet neka svatko ima svoj stav i bok.

moonlight
22-10-2013, 00:15

Svaka nevjera proizlazi iz nezadovoljstva, vlastitog, nezadovoljstva vezom, nedostatkom hrabrosti da se u vezi stvari priznaju, nedostatkom poštovanja, egoizma.
Biti u vezi i biti nevjeran, na suptilan, pokvaren način poželjna je osobina, u nju te guraju i nameću svi oko tebe.
Ak ne jebeš najbolju frendicu svoje cure, ti nisi normalan.
Danas je najteže biti normalan.
I sve će teže biti...to je izazov.
Žene to najčešće ne kuže, al to je šira tema...

ogledalce
22-10-2013, 00:51
i šta ste vi odlučili, oćete li varat svoje supružnike ili ne,,,:raspa
to mene zanima,:zubo
ajd da vas čujemo:toljaga

NorthStand
22-10-2013, 16:48
pa naravno da ćemo varat, to nam je u genima. :D

danas je teže nego ikad biti vjeran, zato mi nisu jasni ovi "uvijek vjerni". :rofl

ogledalce
22-10-2013, 17:53
pa naravno da ćemo varat, to nam je u genima. :D

danas je teže nego ikad biti vjeran, zato mi nisu jasni ovi "uvijek vjerni". :rofl

uh bogte ja sam očito jedini unikat ovdje:smijeh

pdv
23-10-2013, 01:22
Poznati su mi slučajevi da su ljudi tijekom opsade Sarajeva izbacili svoje obitelji vani, a oni ostajali sami tih 4 godine i u tom ratnom vihoru i čudnom vremenu činili preljub...
Nije to bio nivo čiste fiziologije, nego nešto mnogo više, brutalno i jako kao sam život...
Naravno mnogo više njih je ostalo vijernim..., jer ljudi na različite načine poimaju bit života, svrhu i "konačni cilj"....
Kod ovih prvih više čimbenika bilo je uključeno u njihov obrazac nestandardnog ponašanja definiranog kao preljuba, jer ma koliko paradoksalno zvučalo, oni nisu imali taj osjećaj da uopće čine išta nemoralno...

Tako su u biti mnogi brakovi "pukli", ali i neki istina rijetki "preživjeli" gorku spoznaju o, u nekim slučajevima, obostranoj prijevari...

Psiholozi i psihijatri su se na ovu problematiku osvrnuli kroz tek općenitu priću o PTSP-u, no niti jedna ozbiljnija sociološka studija niti istraživanje nisu se pozabavili sa ovom gotovo masovnom pojavom u tim ratnim i specifičnim uvjetima kakvi su u to vrijeme vladali u Sarajevu.

Šteta, jer bismo bili bogatiji za jednu dimenziju tog graničnog dijela nekakve ljudske animalnosti, koja se otkriva i u mnogim primjerima sa kanibalizmom, kojeg nije bilo u Sarajevu, ali jeste u ljudskom društvu i to počesto i jasno samo u tim nekim ekstremnim situacijama, kada se u glavi uključi neki svič i onda se takvo što događa...

Da studiram ovu pojavu na ovoj temi, to zaista ne bih, jednako kao što ne bih opravdao niti te granične animalne slučajeve kanibalizma i bračne nevjere, ali ne bih mogao zanegirati da toga nije bilo i da tu nisu bile uključene neke čudne životne sile, usudio bih se reći borba za opstanak - preživljavanje...

Često mi je na um padala jedna Biblijska misao da Bog čovjeku na pleća stavlja uvijek onoliko koliko može ponijeti, ali krajnjom snagom...
U skladu sa tom parafraziranom misli, svi nose svoj križ, pa i kad se učini da se više ne može, opet se iznađe neki atom snage i volje da se pregura i najveća nedaća...

Stoga stoji ovo što Stlka kaže mada je malo više okrenut fiziologiji a ne čovjekovoj psihologiji, ali svejedno je dobar šlagvort da se zaključi ovaj post.

Da, to su skroz drugačiji uvjeti. Nenormalni, rekla bih. Slično bi bilo da se dogodi nekakv brodolom i da završiš na pustom otoku s određenim ljudima. I kada si u takvoj situaciji jednostavno počneš tražiti nekakvu bliskost. Potrebna ti je da bi preživio jer si izoliran i sve što imaš i za što se držiš je ta određena osoba. U takvim čudinim situacijama je teško razumjeti ljudsko ponašanje. Pretpostavljam, kao i ti, da je to puko preživljavanje i da se ta potreba za bliskošću manifestira na tako krivi način.

Lako je nama iz ove situacije pričati kako ne bi nikad i kako su to slabići ali tek kada se nađemo u nekoj situaciji postanemo svjesni i svoje reakcije.

Svaka nevjera proizlazi iz nezadovoljstva, vlastitog, nezadovoljstva vezom, nedostatkom hrabrosti da se u vezi stvari priznaju, nedostatkom poštovanja, egoizma.
Biti u vezi i biti nevjeran, na suptilan, pokvaren način poželjna je osobina, u nju te guraju i nameću svi oko tebe.

Naravno, prevara je u većini slučajeva izraz nezadovoljstva i nedostatka komunikacije te nedostatka hrabrosti osobe da potraži svoju sreću na drugom mjestu.

Ne razumijem što ti znači ovaj dio ''žene to najčešće ne kuže''?

NorthStand
23-10-2013, 05:14
http://www.youtube.com/watch?v=tWSO6JE3Yug

:D

moonlight
23-10-2013, 15:40
Da, to su skroz drugačiji uvjeti. Nenormalni, rekla bih. Slično bi bilo da se dogodi nekakv brodolom i da završiš na pustom otoku s određenim ljudima. I kada si u takvoj situaciji jednostavno počneš tražiti nekakvu bliskost. Potrebna ti je da bi preživio jer si izoliran i sve što imaš i za što se držiš je ta određena osoba. U takvim čudinim situacijama je teško razumjeti ljudsko ponašanje. Pretpostavljam, kao i ti, da je to puko preživljavanje i da se ta potreba za bliskošću manifestira na tako krivi način.

Lako je nama iz ove situacije pričati kako ne bi nikad i kako su to slabići ali tek kada se nađemo u nekoj situaciji postanemo svjesni i svoje reakcije.

Naravno, prevara je u većini slučajeva izraz nezadovoljstva i nedostatka komunikacije te nedostatka hrabrosti osobe da potraži svoju sreću na drugom mjestu.

Ne razumijem što ti znači ovaj dio ''žene to najčešće ne kuže''?

To, da je danas veći izazov, bar za mene, biti normalan, nego "ševiti najbolju frendicu svoje žene".
Dok ona skuži da je "onaj, otkačeni , luđak, puno smišan, ka frajer", zapravo papak koji se boji kad na zaslonu mobitela vidi broj mame pa se skriva u kantun da bi se ispričao sa njom, do tada prođe vrijeme i ostaju samo suze, toliko suza da se parketi dižu...
A kad skuže, tad je kasno...

caporegime
23-10-2013, 20:57

ja mislio iz jebežljivosti...:zbunjen:
sreća, mlad sam pa ću štošta još čuti i naučiti

pdv
23-10-2013, 21:20
To, da je danas veći izazov, bar za mene, biti normalan, nego "ševiti najbolju frendicu svoje žene".
Dok ona skuži da je "onaj, otkačeni , luđak, puno smišan, ka frajer", zapravo papak koji se boji kad na zaslonu mobitela vidi broj mame pa se skriva u kantun da bi se ispričao sa njom, do tada prođe vrijeme i ostaju samo suze, toliko suza da se parketi dižu...
A kad skuže, tad je kasno...

To da. Ali zapravo kad promisliš uvik je veći izazov bio ostati normalan i biti vjeran.

Mah, ima i toga. Budala koja ne zna što bi od sebe pa crta recke po krevetu jer je on kao frajer što ih više ima. Isto i za žene vrijedi. No, broj takvih je manji od većine koja vara baš iz nezadovoljstva i nedaća s kojima se ne zna nositi.

caporegime
23-10-2013, 21:25
a koji su razlozi tvojih prevara, nezadovoljstvo ili jednostavno ne možeš odoliti kad te netko šarmira

pdv
23-10-2013, 21:40
a koji su razlozi tvojih prevara, nezadovoljstvo ili jednostavno ne možeš odoliti kad te netko šarmira

nezadovoljna i krajnje nesretna te ne mogu odolit :cry

moonlight
23-10-2013, 21:46

:kruna

Skočiš li ti kad si zadovoljan u vezi, a jebežljiv, na frendicu od žene ili nju uznemiravaš?
Da ne završimo u filozofiji o j... jer su nakladnici podjelili za iduću godinu honorare za tu temu, sigurno da ima i toga, ima neugašenih libida, ima zaleta i prebrzih prstenovanja, ima buđenja odjednom a oko tebe se igraju već dva mala nasljednika, a u glavi zvoni, jebote nisam to vidio tako,nisam iživljen...i tak, malo pomalo, skuplja se nezadovoljstvo.
Ima svega, najviše izgovora kad se stvar izlije iz korita...

caporegime
23-10-2013, 21:49
nit sam jebežljiv, nit skačem, a ženine fremdice ionako i nisu nešto.....

nezadovoljna i krajnje nesretna te ne mogu odolit
bucka, ovo je ozbiljna tema. na traču se možeš tak ponašat

pdv
23-10-2013, 21:51

prvi si počeo :slajo

moonlight
23-10-2013, 21:52

A i dužan si pivo još, to je puno ozbiljnije...:kava

caporegime
23-10-2013, 22:52
prvi si počeo
ja pitam, a ako ne želiš reći razloge, razumijem. to je stvar svakoga ponaosob.

A i dužan si pivo još, to je puno ozbiljnije...

istina. ovaj ćemo tjedan

moonlight
23-10-2013, 23:03
ja pitam, a ako ne želiš reći razloge, razumijem. to je stvar svakoga ponaosob.

istina. ovaj ćemo tjedan

Zajebavam se, kad stigneš...ljeto je i idući tjedan...

sagitarius
25-10-2013, 19:33

Što misliš jesmo li što pomogli dami koja je uputila onaj dramatični poziv u pomoć ili se žena nikad više neće javiti..:D

Stiliana
26-10-2013, 17:40
hvala lijepa, lijepo je biti budala. :D

zašto bi se limitirao s jednom ženom, kada mogu imati više njih u isto vrijeme? može neki razumni odgovor, na jednostavno pitanje.

nijedna osoba nije stvorena da bude "vjerna", upravo je to glupost, nekada ljudi nisu patili od te silne romantike i lojalnosti. da se razumjemo lojalan sam i ja, ali ne po pitanju fizičkih kontakata s ostalim ženama. i tu ne vidim nikakav problem, iako ponavljam svijestan sam da veliki kršćani na ovakva stajališta mogu samo gledat s prijezirom. ali i tu mogu reći, da vjerujem u boga ali ne toliko da se držim svih njegovih pravila. :D

jednostavno, volim biti van svih pravila, i rutina koje sputavaju moj neobuzdani slobarski duh. :rofl

ponavljam, nije da ja vas vjerne ne poštujem, ok je biti vjeran. i meni se ponekad dogodi, da ničim izazvan budem vjeran. ali to je ipak nešto što ja ne gledam ko primarno u vezi, u vezi je najbitnije poštovanje ne ono fizičko već duhovno. problem nastaje, kada vi fizičku djelatnost povezujete s duhovnom, tu se ja ne slažem s vama. jer ja duhovno jesam vjeran, ali fizički nisam. :rofl teško je to objasnit, i znam da se nećemo oko gotovo ničega sporazumjet, ali bože moje ni ne moramo se sporazumijet neka svatko ima svoj stav i bok.

Gomila gluposti moj Northe... evo recimo da želiš sutra imati obitelj, ženu, djecu. Tebi bi bilo ok varat ženu, jer valjda ti je jasno da nijednoj to neće past samo tako olako, jedino ako ona nije gora od tebe, a onda jao si ga svima vama danas sutra. Djeca se podižu u nekonfliktnoj okolini, zdravoj, funkcionirajućoj, u kojoj roditelji nisu puni mržnje, zamjeranja ili ljubomore do čega često dođe kad jedan od supružnika počini prijevaru. Dakle, bit normalan nije samo pitanje tebe i tvoje mentalne, tjelesne i moralne higijene već jednog dana i tvoje djece i njihove sreće. Nadam se da sam sad bila malo jasnija.

Nije teško bit normalan, ako to hoćeš. Mislim da već zarana kao dijete znaš tj. naučiš što je ispravno i to osjetiš i na vlastitoj koži. Evo ja znam svakakvih cura i ove najliberalnije kojima nije problem one night stand su sjebane u glavu da ne mogu bit sjebanije... previše je tu samoprijezira i kompleksa uključeno da bi se pronašao jedan razlog za varanje, ali se generalno slažem s tobom. Jedino se ne slažem da je danas teško bit normalan :D

Što misliš jesmo li što pomogli dami koja je uputila onaj dramatični poziv u pomoć ili se žena nikad više neće javiti..:D

Mislim da se to neko klonirao ne bi li malo oživio forum :D

sagitarius
29-10-2013, 20:33
Mislim da se to neko klonirao ne bi li malo oživio forum :D

Čisto sumnjam...
To se neka dama u očajanju zbog situacije u kojoj se našla odvažila da se pojada i potraži "heljp"..:D

NorthStand
03-11-2013, 15:43
Gomila gluposti moj Northe... evo recimo da želiš sutra imati obitelj, ženu, djecu. Tebi bi bilo ok varat ženu, jer valjda ti je jasno da nijednoj to neće past samo tako olako, jedino ako ona nije gora od tebe, a onda jao si ga svima vama danas sutra. Djeca se podižu u nekonfliktnoj okolini, zdravoj, funkcionirajućoj, u kojoj roditelji nisu puni mržnje, zamjeranja ili ljubomore do čega često dođe kad jedan od supružnika počini prijevaru. Dakle, bit normalan nije samo pitanje tebe i tvoje mentalne, tjelesne i moralne higijene već jednog dana i tvoje djece i njihove sreće. Nadam se da sam sad bila malo jasnija.

razumjem ja što ti pričaš, ali ja sam vagabundo. mene ljubit, to je ludo. :D

šalu na stranu, bez brige djeca mi neće biti zapostavljena, kad ih budem imo bez obzira na sve životne okolnosti s ženom. žena je tu da me trpi, a ne da mi određuje pravila i da mi gunđa o vjernosti. :rofl

vjeran sam joj, dok god svaki dan dolazim doma, kada me ne bude više dana za redom doma onda neka postavlja pitanja zašto me nema u njenoj blizini i zašto šaram okolo s drugim ženama. dok god njoj plaćam račune, i nju trpim znači da sam joj vjeran, a to što tu i tamo malo zalutam u tuđi krevet to i nije neki veliki problem. nadam se da sam i ja, bio bar malo jasniji. :rofl

normalno, ne treba pretjerivat u tim usputnim avanturama, ali evo zašto jedan sulejman veličanstveni ima cijeli harem a ja ne smijem ni par žena u godinu dana izvrtit, pa koja su to pravila? izgleda da je bolje biti turčin, tu nema ograničenja imaš žena koliko ti srce poželi. i nijedna se ne buni, već se fanatično bori da dođe u tvoj zagrljaj. :rofl

kao što rekoh, nemam ništa protiv tradicionalnih vrijednosti, i poštujem vas koji ste se obvezali na vjernost i pred bogom i pred sobom, ali meni je to teško biti pokraj toliko lijepih žena. i hvala bogu što nisam peder, pa volim žene. i sad da si uskraćujem tolike gušte, zbog vjernosti to mi teško pada. :D

sagitarius
05-11-2013, 13:15
ali evo zašto jedan sulejman veličanstveni ima cijeli harem a ja ne smijem ni par žena u godinu dana izvrtit, pa koja su to pravila? izgleda da je bolje biti turčin, tu nema ograničenja imaš žena koliko ti srce poželi. i nijedna se ne buni, već se fanatično bori da dođe u tvoj zagrljaj.

E *ebi ga Northe, pređi na islam...:D :rofl

NorthStand
05-11-2013, 14:51
E *ebi ga Northe, pređi na islam...:D :rofl

ali krivo bi mi bilo biti musliman, pa se nećkam, ne želim biti ko naši preci iz bosne koji su prešli na islam da ne plaćaju harač turcima. :D iako lijepo je imat harem, to je uvijek primamljivo. :rofl

sagitarius
06-11-2013, 21:08
ali krivo bi mi bilo biti musliman, pa se nećkam, ne želim biti ko naši preci iz bosne koji su prešli na islam da ne plaćaju harač turcima. :D iako lijepo je imat harem, to je uvijek primamljivo. :rofl

Ma jest šipak primamljivo, valja to nahraniti, podmiriti svakom spizom, obući, odjenuti, brinuti o njima i njihovoj djeci..., bolje su ti ove naše šokice lijepe, čedne, dobro građene od plivanja, bicikla, pa pametne, razumne, privržene čojeku, odane, poginula bi za tebe...., a traži i ona svoje, dobra muža, koji će je paziti, čuvati, brinuti za nju..., eee moj Northe...
Nema ti braco moj ljepše od jedre šokice, čvrste, oble, podatne, samo tvoje, ali jedne i pred Bogom i pred ljudima, koja ti djecu diže, brine, češlja i umiva ih i u školu šalje...
A sva onako puna dobrote i razuma, lijepa da se svi za njom okreću, nogu da ti dah stane kad je pogledaš, a ti siguran ko engleski princ da je ona samo tvoja i da će ti donijeti i butelju vina i mezu ti postaviti i svaki čeif učiniti... i s tobom brinuti i sekirati se ako si tužan, razveseljavati ti srce i dušu i ...eee moj dobri strijelče...
Da smo negdje u birtiji pa da prićamo do zore...

La Kruskha
06-11-2013, 22:29
Ma jest šipak primamljivo, valja to nahraniti, podmiriti svakom spizom, obući, odjenuti, brinuti o njima i njihovoj djeci..., bolje su ti ove naše šokice lijepe, čedne, dobro građene od plivanja, bicikla, pa pametne, razumne, privržene čojeku, odane, poginula bi za tebe...., a traži i ona svoje, dobra muža, koji će je paziti, čuvati, brinuti za nju..., eee moj Northe...
Nema ti braco moj ljepše od jedre šokice, čvrste, oble, podatne, samo tvoje, ali jedne i pred Bogom i pred ljudima, koja ti djecu diže, brine, češlja i umiva ih i u školu šalje...
A sva onako puna dobrote i razuma, lijepa da se svi za njom okreću, nogu da ti dah stane kad je pogledaš, a ti siguran ko engleski princ da je ona samo tvoja i da će ti donijeti i butelju vina i mezu ti postaviti i svaki čeif učiniti... i s tobom brinuti i sekirati se ako si tužan, razveseljavati ti srce i dušu i ...eee moj dobri strijelče...

:love

Vidi..moj Janko Matko :pink :bighug

NorthStand
07-11-2013, 02:31

vidim, romantika te puca ovih dana, u redu je to, svatko ima svoje veselje. :D

NorthStand
25-12-2013, 17:56
http://www.youtube.com/watch?v=q6zq7o1p8EM#t=23

kiša
26-12-2013, 19:12
razumjem ja što ti pričaš, ali ja sam vagabundo. mene ljubit, to je ludo. :D

šalu na stranu, bez brige djeca mi neće biti zapostavljena, kad ih budem imo bez obzira na sve životne okolnosti s ženom. žena je tu da me trpi, a ne da mi određuje pravila i da mi gunđa o vjernosti. :rofl

vjeran sam joj, dok god svaki dan dolazim doma, kada me ne bude više dana za redom doma onda neka postavlja pitanja zašto me nema u njenoj blizini i zašto šaram okolo s drugim ženama. dok god njoj plaćam račune, i nju trpim znači da sam joj vjeran, a to što tu i tamo malo zalutam u tuđi krevet to i nije neki veliki problem. nadam se da sam i ja, bio bar malo jasniji. :rofl

normalno, ne treba pretjerivat u tim usputnim avanturama, ali evo zašto jedan sulejman veličanstveni ima cijeli harem a ja ne smijem ni par žena u godinu dana izvrtit, pa koja su to pravila? izgleda da je bolje biti turčin, tu nema ograničenja imaš žena koliko ti srce poželi. i nijedna se ne buni, već se fanatično bori da dođe u tvoj zagrljaj. :rofl

kao što rekoh, nemam ništa protiv tradicionalnih vrijednosti, i poštujem vas koji ste se obvezali na vjernost i pred bogom i pred sobom, ali meni je to teško biti pokraj toliko lijepih žena. i hvala bogu što nisam peder, pa volim žene. i sad da si uskraćujem tolike gušte, zbog vjernosti to mi teško pada. :D

northy je li to hrabriš sam sebe :bokic

kiša
26-12-2013, 19:14

sagi što bude kad se probudiš :evil

kiša
26-12-2013, 19:16
ko da ima tu puno dileme, ako"š se kajat nemoj "varat" i miran
a jopet ima trenutaka kad se ne da mirovat...:toljaga

totalna steta
27-12-2013, 00:31
ko da ima tu puno dileme, ako"š se kajat nemoj "varat" i miran
a jopet ima trenutaka kad se ne da mirovat...:toljaga

Prigode beru jagode.....koliko Sam se tokom godina navigacije nagleda I najvjernijih muzeva a Koji bi pukli...

NorthStand
27-12-2013, 14:19
northy je li to hrabriš sam sebe :bokic

ne hrabrim, već govorim svoj stav o tome. ne mora se nitko slagat sa mnom, ali za mene biti vjeran samo jednoj ženi je utopija. gotovo nemoguća misija, ne znam zašto su se drugi na to obvezali ali ja nemam tih problema, niti razmiljam da se posvetim samo jednoj ženi. :D

ljepota je u različitosti, dakle što više žena, to bolje. kad već nisam peder, red je da iskoristim priliku da što više žena zadovoljim. :rofl

kiša
27-12-2013, 19:31
nakon prvog puta sve je lakše :P :))

sv Augustin veli:ljubi i radi što god želiš ..

pa rekoh kad je već taaako..nema grija jelde ;)

kiša
27-12-2013, 19:33
Prigode beru jagode.....koliko Sam se tokom godina navigacije nagleda I najvjernijih muzeva a Koji bi pukli...

si navigava ti ? olaa e to je onda drugo, kad južina udri nisi odgovoran za svoje ovaj postupke:kava

totalna steta
27-12-2013, 21:44
si navigava ti ? olaa e to je onda drugo, kad južina udri nisi odgovoran za svoje ovaj postupke:kava

lako je za južinu,alkohol je problem,svaka je ko ana saso kako noć odmiče :skartoc:kez

La Kruskha
03-01-2014, 16:09

:smijeh

Ako se sad nisam upišala od smijeha :smijeh

sagitarius
03-01-2014, 19:19

Vala jesu pukli ko i brakovi im...:D

totalna steta
03-01-2014, 19:36
Vala jesu pukli ko i brakovi im...:D

statistički ništa više od brakova u kojem oboje žive kod kuće..čak bi rekao i manje,kao i gastrabajterski brakovi !

sagitarius
04-01-2014, 13:07
statistički ništa više od brakova u kojem oboje žive kod kuće..čak bi rekao i manje,kao i gastrabajterski brakovi !

Znam vala te gatsarbajterske brakove i brakove koji pucaju radi preduge odvojenosti...ostane samo privid, a varaju tko koga stigne..:D