PDA

Pogledaj Full Version : Orginal ™

situacija
30-09-2013, 12:36
kad nepravda postane zakon otpor postaje duznost???
to mi tako poznato zvuci...

situacija
30-09-2013, 12:43
a i majice armade `sami protiv svih` mi lice na plagijat...

Thomas Bauer
30-09-2013, 12:54
Sinko, ne laprdaj. Vama se prvih 5 grupa zvalo Ultras, Red Devils... Treba dalje? Kog boli kurac?

Stoka_s_istoka
30-09-2013, 13:07
kad nepravda postane zakon otpor postaje duznost???
to mi tako poznato zvuci...

Da nije možda Thomas Jefferson?

situacija
30-09-2013, 13:28
Da nije možda Thomas Jefferson?

dal` je on to stvarno ne znam,ali da radovci imaju taj slogan dugo dugo dugo godina unazad,to znam...

situacija
30-09-2013, 13:30
Sinko, ne laprdaj. Vama se prvih 5 grupa zvalo Ultras, Red Devils... Treba dalje? Kog boli kurac?

ma meni je u fulu.sve dok vi skidate ideje sa nase scene.to znaci da nas uvazavate i da pratite nasu scenu...

kriticna masa
30-09-2013, 13:32
dal` je on to stvarno ne znam,ali da radovci imaju taj slogan dugo dugo dugo godina unazad,to znam...

ne znas zato sto si ljakse s marakane

http://peopleint.files.wordpress.com/2012/07/when-injustice-becomes-law-resistance-becomes-duty.jpg?w=480

http://i1025.photobucket.com/albums/y311/GabeGideon/MINE/RebellionBecomesDuty.jpg

da,radovci... 200 godina star slogan,koristen od atene do montreala,al ne.

Stoka_s_istoka
30-09-2013, 13:37
ma meni je u fulu.sve dok vi skidate ideje sa nase scene.to znaci da nas uvazavate i da pratite nasu scenu...

Mora da se šališ :rofl
Sigurno je netko pratio radovce pa njih kopirao.

Thomas Bauer
30-09-2013, 13:38

Čekaj, još kužim za BBB (makar je to malo smiješno da smo ga ukrali Radovcima), ali kome je iz Srbije Armada ukrala "Sami protiv svih", pa čovječe, oni taj slogan furaju barem 25 godina.

kriticna masa
30-09-2013, 13:39
a i veronezi su ponesto naucili od banjicana

http://www.primoluglio2004.it/Pagine/Soli/Soli_02.jpg

Inkvizitor
30-09-2013, 13:44

dal je moguće :rofl

situacija
30-09-2013, 13:44
ne znas zato sto si ljakse s marakane

http://peopleint.files.wordpress.com/2012/07/when-injustice-becomes-law-resistance-becomes-duty.jpg?w=480

http://i1025.photobucket.com/albums/y311/GabeGideon/MINE/RebellionBecomesDuty.jpg

da,radovci... 200 godina star slogan,koristen od atene do montreala,al ne.

vidi ovako gradjanine sveta,puca meni znas vec sta za mrtve americke politicare,pricam ti o navijacima...
zakasnili ste za forsima brda godina sa tom parolom...
pusti montreal ili sta vec,o navijacima se radi...

thule
30-09-2013, 13:50
otprilike razina ko da raspravljamo da li je sloboda navijacima kopija

edit: preselio sve u novu temu da se jos jedna ne ispuni s glupostima

Thomas Bauer
30-09-2013, 13:51
vidi ovako gradjanine sveta,puca meni znas vec sta za mrtve americke politicare,pricam ti o navijacima...
zakasnili ste za forsima brda godina sa tom parolom...
pusti montreal ili sta vec,o navijacima se radi...

Štipam se za obraz. :rofl

situacija
30-09-2013, 13:57
otprilike razina ko da raspravljamo da li je sloboda navijacima kopija

vidi ovako,ta parola i ide uz vas,trpite nepravdu od maminja,oteo vam je klub i maltene privatizovao kao licni svoj, i stvarno vam je na mestu parola(ranije sam se pitao kako je jos niste izbacili),ali se prvi put pojavljuje na ovim prostorima na radovoj tribini...

Rizični
30-09-2013, 13:58
Uskoro ocekujem dokaz da je Thomas Jefferson u biti srbin.

EkstremnaDesnica
30-09-2013, 14:06
vidi ovako,ta parola i ide uz vas,trpite nepravdu od maminja,oteo vam je klub i maltene privatizovao kao licni svoj, i stvarno vam je na mestu parola(ranije sam se pitao kako je jos niste izbacili),ali se prvi put pojavljuje na ovim prostorima na radovoj tribini...

Pa Radovci to furaju več jako dugo, još otkad je Jefferson vodio navijanje na Banjici, tako da tu nema dileme: BBB su plagijatori !

Rokstedi&Bibop
30-09-2013, 14:06
Hrvati ionako simpatiziraju United Force tako da ne vidimo nikakav problem u ovome.

Pravda za Radovce.

situacija
30-09-2013, 14:23
ajde bre,pa sta je vas 10 skocilo ovde da se pravda i ubedjuje,svi dobro znamo da su forsi daleko pre vas to poceli da koriste(pricam o navijacima ne o politicarima i sindikalcima),i sta je tu problem???
i jos sto se vinkovcani mesaju a nema veze sa njima...
forsi to izbacivali pre brda godina,vi se juce setili,kraj price!!!!!!!!!!!!!!

EkstremnaDesnica
30-09-2013, 14:26
ajde bre,pa sta je vas 10 skocilo ovde da se pravda i ubedjuje,svi dobro znamo da su forsi daleko pre vas to poceli da koriste(pricam o navijacima ne o politicarima i sindikalcima),i sta je tu problem???
i jos sto se vinkovcani mesaju a nema veze sa njima...
forsi to izbacivali pre brda godina,vi se juce setili,kraj price!!!!!!!!!!!!!!

A kakve veze ima s tobom ? Koliko vidim, Delija si, ne Radovac. Šta je s glavom ?

situacija
30-09-2013, 14:29
A kakve veze ima s tobom ? Koliko vidim, Delija si, ne Radovac. Šta je s glavom ?

ima veze samnom jer sam ja zapoceo ovu raspravu...
a i jos jednom mi je pokazano,da su od svih Srba hrvati najgori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EkstremnaDesnica
30-09-2013, 14:32
Znači ti koji nemaš veze s radovcima započneš temu o njima i boysima, a smiju odgovoriti samo boysi, iako je svima jasno koliko si glup ispao samim početkom te "rasprave" u kojoj se u biti samo ti raspravljaš sa svojim alter-egom.

Thomas Bauer
30-09-2013, 14:45
Dobro, ukrali smo je Radovcima. Aj sad zaključaj.

Inkvizitor
30-09-2013, 14:53
svašta se ali ono svašta laća tipkovnice..

za to bi trebalo imati papir ko vozačku dozvolu npr..

knnsk
30-09-2013, 15:06
svašta se ali ono svašta laća tipkovnice..

za to bi trebalo imati papir ko vozačku dozvolu npr..

Otkako si se ti latio tipkovnice i poceo da tipkovises o stvarima u koje se razumes kao Marica u kriv kurac ovaj deo foruma je prosto procvetao

Inkvizitor
30-09-2013, 15:09
Otkako si se ti latio tipkovnice i poceo da tipkovises o stvarima u koje se razumes kao Marica u kriv kurac ovaj deo foruma je prosto procvetao

a što ti znaš, što ja ne znam..

situacija
30-09-2013, 15:20
aj neka bude ovako,ja sam kreten koji nikad nije prosao pored stadiona,nije problem.vi ste navijaci,nepobedivi,neustrasivi,uvek i u svemu prvi...
samo sto se na delima to ne vidi,vec totalno suprotno...
a ti inkvizitore se stvarno razumes u navijanje kao Marica u kriv kurac,i ako se tvoje misljenje uzima u obzir onda vam je to jos jedan dokaz kakvi ste navijaci...

Thomas Bauer
30-09-2013, 15:23
aj neka bude ovako,ja sam kreten koji nikad nije prosao pored stadiona,nije problem.vi ste navijaci,nepobedivi,neustrasivi,uvek i u svemu prvi...
a ti inkvizitore se stvarno razumes u navijanje kao Marica u kriv kurac,i ako se tvoje misljenje uzima u obzir onda vam je to jos jedan dokaz kakvi ste navijaci...

Aj sad odi u klub pa održi pressicu na tu temu.

Inkvizitor
30-09-2013, 15:25

Dobro je Džefersone...jel ovako po Vuku..

EkstremnaDesnica
30-09-2013, 15:26
.

Eto neka bude tako, nije daleko od realnosti

situacija
30-09-2013, 15:26
Aj sad odi u klub pa održi pressicu na tu temu.

pa ti si valjda taj koji drzi presice i prica sa novinarima.postoje i klipovi na youtube.cuveni de fakto i de jure.pa ti vidi ko je novinarski nastrojen...

EkstremnaDesnica
30-09-2013, 15:28
pa ti si valjda taj koji drzi presice i prica sa novinarima.postoje i klipovi na youtube.cuveni de fakto i de jure.pa ti vidi ko je novinarski nastrojen...

Tko o čemu, navijač sa 100 i više gostovanja o klipovima s interneta

situacija
30-09-2013, 15:32
Tko o čemu, navijač sa 100 i više gostovanja o klipovima s interneta

evo ga jos jedan profesor navijanja...
zasto imam osecaj da sve klipove Delija znas napamet...
a i masturbiras sigurno kad vidis kakva izdanja imamo,u wc pa desanka i udri...

EkstremnaDesnica
30-09-2013, 15:35
evo ga jos jedan profesor navijanja...
zasto imam osecaj da sve klipove Delija znas napamet...
a i masturbiras sigurno kad vidis kakva izdanja imamo,u wc pa desanka i udri...

Razotkrio si me, trn ste mi u oku. Ne znam jesam više maramica potrošio na Grobare ili na Delije.

caporegime
30-09-2013, 16:07
kakva je ovo dokolica?
ja sam mislio da je u navijačkom svijetu bitno navijati za svoj klub, ići na gostovanja, potući se ako treba ali cjepidlačit oko toga je li netko prije ili nije na stadion izvjesio kakvu parolu, slogan, logo, ovo, ono.........

pa nema navijačke pjesme koja bi bila original. barem ih je 99% prepjeva, plagijata...od drugih grupa, s drugih kontinenata, od rnr ili pop pjevača ili grupa...

šta je slijedeće? tko je prije počeo frkati nogavice na markiranim hlačama ili bacati šilterice u zrak?
uozbiljite se.
i malo dotjerajte razinu komunikacije.

pescara
30-09-2013, 16:52
a vi kao ne umete da provalite kad vas neko troluje. i dalje niko nije obrisao ovu ozbiljnu temu :silud

Bukowski
30-09-2013, 22:05
a i jos jednom mi je pokazano,da su od svih Srba hrvati najgori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sve sa sedamnajst uskličnika,dajte moderatori odite svi skupa u trokurac.I da se razumimo,tu prvenstveno mislim na moderatore sa srpske strane.
Reka san da neću više pisat nego lurkat,al ne mogu ovo prešutit.

Situacija nabijen te na kurac,em si debil kad pitaš uopće nešto ovakvo,em si debil općenito.I onda sutra razmišljajte o pooštravanju kriterija za pisanje na forumu,taman u skladu sa ovim sad pooštravanjem na ovoj našoj jadnoj sceni.Ajmo se malo bavit posljedicama,jebeš uzroke,po običaju.

Inkvizitor
30-09-2013, 22:30
Nismo ga dirali jer je to smiješno..

To je ko kad bi Amerikanci vikali da su Britanci najgori Amerikanci..

pescara
30-09-2013, 23:03
valjda obrnuto ;D

knnsk
30-09-2013, 23:28

:rofl :rofl :rofl :rofl

EkstremnaDesnica
30-09-2013, 23:39

Prijatelju, kani se ovog podforuma, stvarno nije za tebe...

Inkvizitor
01-10-2013, 00:03
Prijatelju, kani se ovog podforuma, stvarno nije za tebe...

jesi ti skužio frende prvo reci ..pa onda ćemo o meni

...
01-10-2013, 10:04
Ajde više prestanite otvarati glupe teme...

caporegime
01-10-2013, 14:24
Ajde više prestanite otvarati glupe teme...

a s glupim temama je najbolje pod ključ.
otvarač ove teme je pod posebnom prismotrom.
još jedna ovakva glupost i ide ban na nekoliko tjedana.