PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Ja uveo ćirilicu u Vukovar a vi me jebete!!

Inkvizitor
20-09-2013, 13:02
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3374-Ja-uveo-%C4%87irilicu-u-Vukovar-a-vi-me-jebete

sagitarius
20-09-2013, 13:32
Definitivno ne postoji morbidniji izgovor s pokušajem da i EU odvuće pažnju s pitanja Lex Perković, na Milanovićeve osobne "zasluge" sa ćirilicom u Vukovaru, što je s jedne strane definitivno potcjenjivanje inteligencije europskih parlamentaraca, koji su "pročitali" ove namjere, a s druge imamo jasan izričaj o kakvoj se zlouporabi Vukovara u cijelosti ovdje radilo i što se iza svega tu nalazilo...

Fotke su za čistu desetku...:rofl

Stiliana
20-09-2013, 20:55
Dobro sročen naslov :014

moonlight
20-09-2013, 21:46
Kad si u formi, maestralan si.

Samo ne vjerujem da to dosta ljudi ne kuži, kuži...al ajde danas prođi gradom, centrom, promatraš ta lica ljudi...sve su to lica koja trpe, čak i ona namještena...
Milanović i ćirilica je uski, za njihov dnevni boravak kava i "kisela".
Ne razmišlja o državnom interesu, zašto bi, to su već odavno paralelni svjetovi, ta namještena lica po gradu i oni u nekom imaginarnom svemiru, brane se pozicije, brane se prava, brane se dinastičke pozicije, to zadržati primaran je cilj.
Lica koja trpe bit će izraženija, sve manje će skrivati, tražit će se empatija od ovih koji žive u imaginarnom, svom svijetu...empatije biti neće.
I od koga će se tražiti promjena postojećeg, tko će na kraju preuzeti odgovornost, za mnoge zakašnjelu? Ista ta lica koja trpe.
Koliko mogu trpiti?
Mnogo, ali draža su mi ta lica, draža mi je i njihova glupost, jer znam da mi je tu mjesto...a među imaginarnima nije.
Teško za skužit?
To je život.