PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kad je starleta Ida Prester glavna vijest

Inkvizitor
17-09-2013, 09:49
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3365-Kad-je-starleta-Ida-Prester-glavna-vijest

sagitarius
18-09-2013, 12:52
Ida baš i nije glavna vijest, ali poenta naslovnog teksta je svakako bilo nešto drugo, što nas sviju "boli" i što nas ovih dana intenzivno pogađa...

To što neko od starletinog braka (uzgred ne baš osobito poznate dame) pokušava da napravi vijest bosanci lijepo definiraju izrekom: Udri Muju da se Turci ne dosjete...

Eugen Savojski
01-10-2013, 09:39
Starleta koja samo na jednoj nozi ima više čvorova nego stogodišnji hrast, ona može uzbuditi samo onu lezbaču Mimu Simić i naravno svog tatu.

Stiliana
01-10-2013, 10:10
Ma nije Ida bila glavna vijest... više je po medijima bila udaja Nikoline Pišek za srpskog povjesničara umjetnosti Vidoja Ristića. Te slike sa svadbe, te čiju je haljinu nosila, gdje je i u koliko sati kupila svoje plave gaćice, itd... inače Ide ima malo po medijima, koliko ju je bilo prije. Nisam je upamtila kao neku negativnu osobu, više kao iritantnu i na silu pozitivnu, ali ja općenito ne volim te hipsterske gluposti na koje ona brije tako da ...

U svakom slučaju, ipak je lex perković teško bilo zasjenit, nemojmo pretjerivat Inkvi...

gerilac
01-10-2013, 11:29
Starleta koja samo na jednoj nozi ima više čvorova nego stogodišnji hrast, ona može uzbuditi samo onu lezbaču Mimu Simić i naravno svog tatu.

Jebte zar si živ hahahahahah.

Eugeneeeeeeeeeeee kak si :) :)

Eugen Savojski
01-10-2013, 11:35
Jebte zar si živ hahahahahah.

Eugeneeeeeeeeeeee kak si :) :)

Gerilac, veliki pozdrav i tebi, živ i zdrav sam.

Žao mi Vidoja jer je nakon prve bračne noći sa Nikolinom ostao gluh, puknuo joj himen poput bombe i sjebao Vidoju bubnjiće, još se budala čudi iako Nikolina među nogama ima " konobarski novčanik " s pregradama.:)

gerilac
01-10-2013, 12:02
Gerilac, veliki pozdrav i tebi, živ i zdrav sam.

Žao mi Vidoja jer je nakon prve bračne noći sa Nikolinom ostao gluh, puknuo joj himen poput bombe i sjebao Vidoju bubnjiće, još se budala čudi iako Nikolina među nogama ima " konobarski novčanik " s pregradama.:)

A vidim da si zdrav i dobro ahahahahaha,

Hej Mima po jednoj emisiji koju će sada voditi na HTV i vas uveseljavati prima 8000 kuna.Što misliš hoće li joj pasti na pamet da kupi šampon :) :)

Eugen Savojski
01-10-2013, 13:40
Mima će posuditi šampon od svoga sunarodnjaka tropapkara Ace Stankovića.