PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Grmečko-kozarski ovcojebi opet smrde

caporegime
04-09-2013, 22:53
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3337-Grme%C4%8Dko-kozarski-ovcojebi-opet-smrde

NorthStand
05-09-2013, 01:58
:naklon

haahahaha grmečko kozarski ovcojebi, prebrutalno. :rofl

NorthStand
05-09-2013, 02:01
:naklon

Spoznaja da su im vlastite majke bile u većem prometu od novčanice od 10 kuna kao i da im je pronalaženje pravog oca zadatak na kojem bi i genetičari kapitulirali

:rofl

Aleksa
05-09-2013, 12:02
:rofl

Upravo sam čitao FB stranicu Građanske inicijative. :zubo

Čoveče, pa deo Hrvata je daleko više zagrizao za uvođenje ćirilice od Srba. Ako se sa takvim tezama ranije malo karikiralo, sad je skoro izvesno da je to tako.
Čak neki gospodin sa imenom Ante piše odgovor na ćirilici, oponirajući nekom. Pretpostavljam da je to inaćenje.

Kako stvari teku, ne bi bilo čudo ako na inicijativu Hrvata ćirilica postane drugo zvanično pismo u Hrvatskoj, pa onda jedna polovina građana da onoj drugoj u inat piše jednim ili drugim pismom. Srbi postaju sve više van ove priče.

Uglavnom, Hrvatska mi postaje sve simpatičnija. :cerek

caporegime
05-09-2013, 13:13
kad bi ti znao koliko je hrvata jedva čekalo da izgubilo rat, činjenica da ste od onog ostatka vi srbi izgubili rat, dovoljna je da svaki ponosni velikosrbin počne razmišljati o harakiriju

Inkvizitor
05-09-2013, 13:20
To i ja opetovano tvrdim..Srbe je pobijedio mali dio hrvatskog naroda.

SarajkaDjevojka
05-09-2013, 13:40
kad bi ti znao koliko je hrvata jedva čekalo da izgubilo rat, činjenica da ste od onog ostatka vi srbi izgubili rat, dovoljna je da svaki ponosni velikosrbin počne razmišljati o harakiriju

:D

Prevazišao si sam sebe na ovoj temi.A naslov..nemam riječi.