PDA

Pogledaj Full Version : EP u košarci-Slovenija 2013.

Stranice : [1] 2

moonlight
04-09-2013, 17:51
Obzirom na ljetni optimizam,pripremne utakmice, što se tiče hrvatske reprezentacije sve izgleda kao deja vu, idemo utakmicu po utakmicu...
I vjerujemo u Repešu...
Za početak toliko...raspored je ispod, rasprava otvorena...

http://www.eurobasket2013.org/en/cid_8Xfg3jZMG1QuJnp6pnUWd3.pageID_EI-YS3FvJ0gM7vvzpX-R43.compID_qMRZdYCZI6EoANOrUf9le2.season_2013.html

totalna steta
04-09-2013, 18:07
ja ne da nemam vjere u hrv košarku,nego mi se gade.
šupci koji po imenima u kojim klubovima igraju,trbali bi biti u borbi za medalju svako prvenstvo,oni kad igraju reprezentaciju služe kao kanta za nabijanje čak i reprezentacijama kao bih,makedonija...

nabijem ih na tuki sve,evo igraju 10 min sa španjolcima,već gube 15 razlike...:bang

moonlight
04-09-2013, 19:32
Nastavak alibi igre, nema preuzimanja odgovornosti(Tomić), katastrofalan šut u zadnjim utakmicama( Bogdanović), forsirani šutevi, katastrofalna trica, skok u napadu, ne postoji, obrana (koja obrana), preloše, pre pre loše...
Sutra Gruzija, s ovakvom igrom i pristupom pomest će nas ko ralica snijeg.
Iznenađenje dosadašnjih utakmica, Finci, maznuli su Turke...

I ovaj mali Roko Ukić, koja je to nabildana sujeta u glavi, to treba potjerat kamenjem.

Humphrey
04-09-2013, 19:45
Jesu to oni stvarno zabili 40 koševa? Moj Bože, košarku kod nas treba zakonom zabraniti.

Grunf
07-09-2013, 20:56
U međuvremenu smo dobili 2 tekme za redom rutinski, ukupno 5 razlike. :D Sutra bumo razmontirali Janeze. :naklon

NorthStand
08-09-2013, 02:55
to je duh, sutra gazimo janeze, pa makar sava potekla nizvodno! :rofl

Humphrey
08-09-2013, 12:18
U međuvremenu smo dobili 2 tekme za redom rutinski, ukupno 5 razlike. :D Sutra bumo razmontirali Janeze. :naklon

Ne znam,koliko god ne mogu protiv naših,ali ako naši ostvare neki objektivno pozitivan rezultat to će biti grijeh protiv košarke. Naša reprezentacija je zločin protiv košarke sa kojim bi se Haag trebao pozabaviti.

Inkvizitor
08-09-2013, 12:42
Fali nam mase, svi su nam centri svileni, otpuhnu ih u duelu.

moonlight
08-09-2013, 13:37
Fali nama momčadske igre, Repeša inzistira na tome, ali teško ide obzirom na mentalni sklop pojedinaca.
Kao jučer, kada se bez problema na 15-20 razlike utakmica privodi kraju, mi kroz stihiju i nerezonske šuteve, pojedinačne akcije dovedemo utakmicu u egal i spašavanje.
Još k tome ako danas i maznu Slovence, to će za drugi krug biti odlično, ali samo za one koji nisu pogledali niti jedan susret u prvoj fazi.
Još vjerujem u Repešu, nadam se da bi zbog njega mogli rasti iz tekme u tekmu, ali vidim da nekim igračima nije u prvom planu rezultat reprezentacije.

totalna steta
08-09-2013, 14:49
Otkada se to u kosarci minja petorka koja napravi 20 razlike u 7 minuta..ili ovi kosarkasi danas nemogu igrat 10 min u komadu?
Rotacija se rsdi kad gubis I protivniku razbijas ritam.

NorthStand
08-09-2013, 16:02
slabi smo mi u košarci, realno i slovenci i srbi su kvalitetniji od nas. ali ajde, vidjet ćemo što će biti danas protiv slovenaca. sramota je što su neki kreteni, napravili od naše košarke, koja je uvijek bila jaka i kvalitetna. uništili su do sad cijeli set, perspektivnih košarkaša, i ne staju na tome već još jače miniraju svaku nadu u neki pozitivan iskorak u budućnosti. bez kvalitetnog rezultata, košarka će ostat sprdnja hrvatskog sporta. od svih sportova, praktički smo u košarci najgori eventualno još odbojka može joj parirat od tih ekipnih sportova po nikakvim rezultatima.

Humphrey
08-09-2013, 16:42
Danas protiv slovenaca,idemo po tu pobjedu:D

NorthStand
08-09-2013, 17:18
idemo, e da nam je jedan mandžo u košarci da trpa bandu. :D

moonlight
08-09-2013, 21:51
Samo nam je ovaj sudac još trebao na sve...u obrani smo loši, skok katastrofa.
Al ima tu prostora, danas bar igraju, za razliku od Španjolske...

ajmooo

Inkvizitor
08-09-2013, 21:53
Suci su nas izneredili na početku utakmice a i kasnije a unatoč tome imali smo šansu..skok očajan kao i šut izvana..jedino su slobodna bolja nego inače i to nas drži..i Bogdanović..ovaj Tomić svilen i neprecizan..taj ništa ne može pogodit..jel on taj najbolji europski centar..??

Zašto svi imaju domaćinsko suđenje osim nas..

moonlight
08-09-2013, 21:55
Ma računamo još i da se povežu dvije tri trice, Bogdanović, Simon...
I obrana, skok u obrani...

Inkvizitor
08-09-2013, 21:57
Ma računamo još i da se povežu dvije tri trice, Bogdanović, Simon...
I obrana, skok u obrani...

Po tri igrača Slovenije skači i vežu po tri napada zaredom..to je ono što se vidi..nema mase..i kad su blizu izguraju ih..gledam on srbijanske centre..ko drvosječe..razgrću, polažu..sve..

moonlight
08-09-2013, 21:59
Po tri igrača Slovenije skači i vežu po tri napada zaredom..to je ono što se vidi..nema mase..i kad su blizu izguraju ih..gledam on srbijanske centre..ko drvosječe..razgrću, polažu..sve..

Ma i postavljanje, nije samo masa ključ, jer masa nosi i manju brzinu...ali postavljanje nam je katastrofa, ovo što veli Skansi, igramo obranu rukama, umjesto pokretljivošću i nogama...

Inkvizitor
08-09-2013, 22:00
Ma i postavljanje, nije samo masa ključ, jer masa nosi i manju brzinu...ali postavljanje nam je katastrofa, ovo što veli Skansi, igramo obranu rukama, umjesto pokretljivošću i nogama...

Rađe masu nego pokretljivost..a nisu oni srpski centri tromi..iako su teži, brži su i okretniji do naših..nisu to debeli nego čvrsti momci..

moonlight
08-09-2013, 22:04
Rađe masu nego pokretljivost..a nisu oni srpski centri tromi..iako su teži, brži su i okretniji do naših..nisu to debeli nego čvrsti momci..

Jasno mi je kaj hoćeš reć, ti bi Prkačina...nemamo ga:006

NorthStand
08-09-2013, 22:06
po meni u napadu su neučinkoviti, a u i obrani ih ovi provozaju uz malo gasa. moraju u obrani biti brži i bolje ih udvajat, a u napadu manje filozofirat i ne forsirat nerezonske šuteve već koristit napad do kraja i probat svaki put upisat dva poena, a ne forsiranje šuta za tri i ona silna zabijanja pod koš od kojih pola završi tako da nam slovenci otmu loptu ili jednostavno promašimo koš. to bi imalo smisla, da mi to trpamo ko od šale, pošto to nije slučaj treba razvlačit igru po bokovima kružit okolo na okolo dok se ne otvori prostor za zakucavanje i šutiranje. no igraju bolje od očekivanja, iako je vidno da nismo dobri, daleko je ova generacija od one iz barcelone, mislim da više nikada nećemo imat tako moćnu ekipu kao onda. a nije da nema materijala, već ovi naši luzeri u savezu sve unište, džabe ti silni talenti kada imaš budale u savezu. pa evo i nogometu su sličnu sprdačinu počeli radit, a nije da nemamo igrača koji znaju igrat nogomet. dok god se politika i interes pojedinaca bude mješo u sport, nema tu kruha.

ali nadam se pobjedi, iako za sad stvari ne izgledaju dobro, i veća je šansa da će nas slovenci dobit nego mi njih.

NorthStand
08-09-2013, 22:35
a jebemti ovog tomića, koji trupac u napadu, da sam ja trener igro bi mi samo obranu u napadu bi stavio nekog drugog na njegovo mjesto. strašno kako nema osjećaj za koš.

NorthStand
08-09-2013, 22:41
kakav debil je ovaj Tomić, prestrašno ne mogu ga više ni gledat šta radi glupan.

ako danas izgubimo, moći ćemo se zahvalit Tomiću.

Inkvizitor
08-09-2013, 23:02
Ljudi moji jel to moguće...

pa šta oni rade..imaju 6 sekundi umjesto da drže loptu oni idu na Tomića koji u bačvu ne bi loptu ubacio..i daju Slovencima šansu za napad..

prije toga tri napada odfulaju i čekaju kraj..

moonlight
08-09-2013, 23:04
Uh, Tomić indisponiran i dalje, skoro opet od gotovog napravimo veresiju.
Spasile su nas dvije vezane trice, Rudež, Bogdanović...

Inkvizitor
08-09-2013, 23:06
Dobili ih tricama na kraju..ono što je cijelu utakmicu bilo očajno..

Ja ne mogu kužit da igrači, profesionalci od 17 šuteva s trice ubace tri puta..ja bi ih više utrpo..

Tomić katastrofa živa..katastrofa..

Ukić cirkusant..onaj detalj di vata loptu ispod koša a dva igrača mu slobodna a on se baca i baca iza leđa baca loptu ide od jedan u najglupljih poteza u košarci što sam vidio..

Bogdanović dobar i Simon koliko toliko..

Al drgago mi da smo dobili Slovence..u prvom dijelu su ih gurali suci..a poslije nisu toliko..

Inkvizitor
08-09-2013, 23:07
Šta govori Repeša da je sutra eliminacijska utakmica..pa ne možemo valjda ispast ako izgubimo..

moonlight
08-09-2013, 23:10
Poredat će njih Repeša, Ukić je jednostavno takav igrač, kratak u glavi...da je Daleka obala opstala, vjerojatno bi svirao bubnjeve.
Ja bih i Drapera izdvojio, pod našim košem prije produžetka, uhvatio je dvije tri lopte, vrlo važne.
Vjerujem da ih Repeša može još dignuti, pa valjda ovaj Tomić nije u akutnoj depresiji, nemoš vjerovat kako je loš, ono sve u Barci zabija žmirečki.
Nevjerojatno.

moonlight
08-09-2013, 23:11
Šta govori Repeša da je sutra eliminacijska utakmica..pa ne možemo valjda ispast ako izgubimo..

Možemo, Česi imaju 2-2

Inkvizitor
08-09-2013, 23:14
E jebga..sutra onda opet utakmica za živciranje..

Inkvizitor
08-09-2013, 23:16
bit će opet povuci -potegni..ne znam koliko njima treba da dovedu utakmicu mirno kraju..

30 prednosti u zadnjoj četvrtini bi bilo na granici sigurnosti..

moonlight
08-09-2013, 23:20
Sutra ćemo dobit 10 razlike...proradit će Ante Tomić, a ta Češka isto divlja, imaju tog Veselog kaj je igrao u Partizanu, od njega je košarkaša napravio Dule Vujošević, kad je otišao nema ga nigdje...
Imam osjećaj da ćemo se dizat nakon ovoga večeras.

Inkvizitor
08-09-2013, 23:22
Ne virujem ja njima ništa..to su takve rupetine u igri i blokade..da igraju sa Zanzibarom ne bi stavio na njih lovu..

Inkvizitor
08-09-2013, 23:24
Sve tri utakmice se treseš do zadnje sekunde..ma biž..

moonlight
08-09-2013, 23:25
Sve tri utakmice se treseš do zadnje sekunde..ma biž..

Barem ne možeš ništa jest dok gledaš, ima koristi:zubo

Samo se žare cigare...

LIKOTA
08-09-2013, 23:26
I sav takav loš Tomić duplo-duplo

Bogdanović odličan na oba kraja terena

Rudež na kraju ključan sa dvije trice

Sretno sutra

Grunf
08-09-2013, 23:46
Dobili ih tricama na kraju..ono što je cijelu utakmicu bilo očajno..

Ja ne mogu kužit da igrači, profesionalci od 17 šuteva s trice ubace tri puta..ja bi ih više utrpo..

Tomić katastrofa živa..katastrofa..

Ukić cirkusant..onaj detalj di vata loptu ispod koša a dva igrača mu slobodna a on se baca i baca iza leđa baca loptu ide od jedan u najglupljih poteza u košarci što sam vidio..

Bogdanović dobar i Simon koliko toliko..

Al drgago mi da smo dobili Slovence..u prvom dijelu su ih gurali suci..a poslije nisu toliko..

Kakve su ti to ocjene? :rolleyes:

Bogdanović je odigrao za 5+, partija dostojna buduće NBA zvijezde. Tomić je odigrao dobro, imao je 15 skokova i 10 koševa te još nekoliko asistencija, a da ne govorim kako je napenalio kompletnu njihovu centarsku liniju i time nam omogućio pobjedu. Ona 4 šuta sam mu i ja zamjerio, ali eto...Dobra igra. Da je zabio te 4 bio bi igrač tekme.

Draper je odlično odigrao, pogotovo obranu, a Ukić je isto dobro igrao.

NorthStand
08-09-2013, 23:54
nisam dobar, i stvarno ne podnosim Tomića. ono što mi je Josipović u politici, to mi je on u košarci. :rofl

Grunf
09-09-2013, 00:04
Jedino kaj mu je danas bilo slabo je šut. A to će popraviti kroz natjecanje. Evo kaj vele na službenim stranicama prvenstva:

Game Hero: Although it's hard to argue against Rudez's amazing impact in overtime and Bojan Bogdanovic's game-high 24 points, Ante Tomic was a towering presence under the basket and collected 15 good-as-gold rebounds.

Grunf
09-09-2013, 00:07
Evo statistike. Jedino kaj su Ukić i Tomić pogriješili je da su malo previše šuteva potegli tj. fulali, ali da nisu to napravili onda bi im svi prigovarali zakaj ne preuzmu odgovornost. Preuzeli su, danas nije ušlo, a drugi put bude.

http://i44.tinypic.com/b3lt9v.jpg

Grunf
09-09-2013, 00:09
Obratite pozornost na stupac +/-, kolko ekipa napravi razlike dok je pojedini igrač na terenu. Uvjerljivo najbolji Šarić pa Tomić i Rudež, a uvjerljivo najgori Markota.

moonlight
09-09-2013, 00:17
Pusti ti samo statistiku, Tomić igra daleko ispod onoga što može, on je taj koji treba unositi sigurnost ekipi, sa svojom igrom pod košem u napadu, a ne dijeliti alibi lopte.
Kad njega dobijemo, osvrnut ćemo se na statistiku.

Grunf
09-09-2013, 00:25
Pusti ti samo statistiku, Tomić igra daleko ispod onoga što može, on je taj koji treba unositi sigurnost ekipi, sa svojom igrom pod košem u napadu, a ne dijeliti alibi lopte.
Kad njega dobijemo, osvrnut ćemo se na statistiku.

Nije to istina. Tomić igra točno onak kak može jedino kaj je fulal par šuteva kaj mu inače uđu, a to je fulal zato jer je bil premoren od toga kaj je obrambeno zatvoril reket i pokupil 15 skokova te napadački izbacil cijelu centarsku liniju Slovenaca. Ljudi od njega očekuju valjda da bude Shaquoille O'Neal pa da uz 15 skokova još ima i 25 koševa. :rolleyes:

moonlight
09-09-2013, 00:35
Nije to istina. Tomić igra točno onak kak može jedino kaj je fulal par šuteva kaj mu inače uđu, a to je fulal zato jer je bil premoren od toga kaj je obrambeno zatvoril reket i pokupil 15 skokova te napadački izbacil cijelu centarsku liniju Slovenaca. Ljudi od njega očekuju valjda da bude Shaquoille O'Neal pa da uz 15 skokova još ima i 25 koševa. :rolleyes:

To što ti govoriš, radio je tek u zadnjoj četvrtini, jednostavno nije na razini Ante Tomića, kaj mudruješ...ja vjerujem da se on može i mora dignuti, siguran sam da hoće zbog Repeše, koji je odličan psiholog, sada je na 60% od onoga što može i mora.

Grunf
09-09-2013, 00:51
To što ti govoriš, radio je tek u zadnjoj četvrtini, jednostavno nije na razini Ante Tomića, kaj mudruješ...ja vjerujem da se on može i mora dignuti, siguran sam da hoće zbog Repeše, koji je odličan psiholog, sada je na 60% od onoga što može i mora.

Cijelo vrijeme je igrao odlično do zadnjih minuta kad je pokušao riješiti tekmu, ali je to izgledalo smiješno zbog premorenosti.

Njegov prosjek za Barcu je 12 koševa, 7 skokova i 2 asistencije. Danas je imao 11 koševa, 15 skokova i 3 asistencije. Statistički je ovo iznad njegove razine u svim segmentima osim postotka šuta. Ono di će se dići sigurno je postotak šuta. Ovo kaj sad radi je vrlo dobro, a ljudi ga zbog toga ismijavaju. :D Ja to nem dopustil. :toljaga

NorthStand
09-09-2013, 02:34
Jedino kaj mu je danas bilo slabo je šut. A to će popraviti kroz natjecanje. Evo kaj vele na službenim stranicama prvenstva:

dobar je on igrač, ali ne igra dobro kako igra u španjolskoj. i to me smeta, ko da za reprezentaciju igra s pola gasa i ko da mu fali ideje. nije mi jasno zašto, ali eto tako je kako je.

Inkvizitor
09-09-2013, 09:06
Jasno mi je kaj hoćeš reć, ti bi Prkačina...nemamo ga:006

A gdje je onaj kako se zove, onaj Slavonac..istetovirani,plava kosa, onaj je bio dobar centar..kak se zove ne mogu se sad sjetit..

Humphrey
09-09-2013, 10:22
Kakve su ti to ocjene? :rolleyes:

Bogdanović je odigrao za 5+, partija dostojna buduće NBA zvijezde. Tomić je odigrao dobro, imao je 15 skokova i 10 koševa te još nekoliko asistencija, a da ne govorim kako je napenalio kompletnu njihovu centarsku liniju i time nam omogućio pobjedu. Ona 4 šuta sam mu i ja zamjerio, ali eto...Dobra igra. Da je zabio te 4 bio bi igrač tekme.

Draper je odlično odigrao, pogotovo obranu, a Ukić je isto dobro igrao.

Bogdanović je odličan igrač,ali za europu,nema on što tražiti u NBA,kao ni Šarić.

DzoniBG
09-09-2013, 10:23
A gdje je onaj kako se zove, onaj Slavonac..istetovirani,plava kosa, onaj je bio dobar centar..kak se zove ne mogu se sad sjetit..

Mario Kasun ;)

Kakva neprijatna pojava da ga sretnes u sred noci u nekom haustoru... bio je teska kategorija, pored komarca Tomica mogao bi da vam zatvori reket... al dugo vec nisam cuo za njega, pitaj boga dal igra i u kakvoj je formi...

Inkvizitor
09-09-2013, 10:27
Mario Kasun ;)

Kakva neprijatna pojava da ga sretnes u sred noci u nekom haustoru... bio je teska kategorija, pored komarca Tomica mogao bi da vam zatvori reket... al dugo vec nisam cuo za njega, pitaj boga dal igra i u kakvoj je formi...

da Mario Kasun..:nikad se ne bi sjetio :jao

Uopće nije neprijatan..dapače zgodan momak skroz..prava faca..

On je jedno vrijeme razbijao u reketu..nije se plašio..na onom prvenstvu EP kod vas..bio je strašan..to je jedini turnir gdje smo igrali odličnu košarku..kad smo propustili 20 i kusur protiv Španjolaca u četvrtfinalu ..satrli ih u prah i onda u zadnjoj četvrtini sve prosuli pa običaju uz pomoć sudaca..a imali smo potencijal za vrh..jedini turnir unazad 15-20 godina

DzoniBG
09-09-2013, 10:31
Istukli ste Janeze juce a :)

Neka neka, previse su se uobrazili...

Gledao sam kraj meca juce u nekom ponovljenom snimku... prvi put da vidim borbenost i samopouzdanje, al zavrsetak je bio divlji... islo vam je na ruku sto onaj privatnik Dragic je promasio sve sto je mogao...

Bogdanovic je proradio, to vam je trebalo... i onaj drugi bek sto je spucao 2 trojke kad se lomilo... Tomic, hm, ne volim takve centre, sav je slabasan i lomljiv... treba mu 10 kila misica, i da dominira... nije mi jasan onaj Ukic, u Splitu kao klinac je najavljivao cuda... a pretvorio se u bezglavu muvu, onaj tip igraca koji kad krenu na kosh, neko da im otvori vrata od dvorane, izasli bi van... ima fizikalije, ali glava shtuca, ko da je drogiran, sav hiperaktivan...ne moze tako da se igra basket, zamalo da vam upropasti pobedu...

Sve u svemu, kako ste krenuli sa Spancima, forma je u usponu...danas knedlicke na meniju... nemoj da ispadnete smesni da tu pokleknete...nema popravnog...

Inkvizitor
09-09-2013, 10:41
U reketu smo jednostavno grozni. Ne znam koliko su puta sinoć Slovenci imali po tri napada u jednom.

ustvari ja ne znam kako smo mi njih uopće dobili :D

Reket loš, šut izvana isto loš..slobodna koja su nam inače užas živi sinoć bolja ali opet se tu prosipa koševa i koševa..

totalna steta
09-09-2013, 10:55
ispašću ko neka zlosretna baba narikača,ali ja njima i dalje nevirujen:o
zakenjaće danas protiv čeha i prolit sve ovo dosada:muka

ali stvarno ni rezultati da nas poljube,pa ni 3 pobjede nisu dovoljne za prolaz.

DzoniBG
09-09-2013, 10:55
U reketu smo jednostavno grozni. Ne znam koliko su puta sinoć Slovenci imali po tri napada u jednom.

ustvari ja ne znam kako smo mi njih uopće dobili :D

Reket loš, šut izvana isto loš..slobodna koja su nam inače užas živi sinoć bolja ali opet se tu prosipa koševa i koševa..

Fali vam jedan centar teskas, i jedan dobar playmaker...

Trebao vam je bas ovakav mec kao protiv Slovenije, celu tekmu stizete rezultat, i na kraju prelomite... to je inekcija samopouzdanja, onaj osecaj da kad se lomi tekma par minuta pred kraj, verujes da ces prevagnuti... to je najcesce presudno, ono sto odvaja dobre ekipe od prosecnih...

Ima tu jos dosta utakmica, jedna zavrsna u grupi, posle druga faza sa jos 3 tekme...pa tek onda cetvrtfinala... sistem je ove godine kao u rukometu, dozvoljava kikseve, ali onda kad dodje cetvrtfinale, nema gledanja kroz prste... vama izuzetno ide u korist sto ste dobili Slovence, ako bijete Cehe, prenosite 2 boda u drugu grupu, tu treba biti medju 4 od 6 ekipa, sto nije mnogo tesko...

Nasa grupa je luda, Balkan i Baltik u loncu... mi smo otisli dalje, najverovatnije sa 4 boda... 3 dobre utakmice i jedan kiks protiv Makedonaca, koji otpadaju, tako da nam to ne ide u skor... zadnja protiv Crnogoraca koja je takodje revijalna... tukli smo revolverase, Litvaniju i Letoniju, i zavrsili zadatak... ostali su se poklali, sve infarkt zavrsnice, Crnogorci dobise Makedonce na prevaru u zadnjim sekundama, pa onda BiH isto tako Crnogorce i Makedonce... juce Litvanija na produzetke uzela Crnogorce... mozes komotno da ukljucis prenos u 39. minutu i da nemas pojma ko je pobedio...

Nikad ujednacenije prvenstvo, iako su Francuzi i Spanci na papiru favoriti, nista nije garantovano, seca knezova pocinje u cetvrtfinalu...

Inkvizitor
09-09-2013, 11:00
Gledao sam jučer protiv Letonije, dominirate u reketu..onaj Krstić je strašan igrač..a izgleda ko bauštelac sa dobrim stažom...u šutu isto relativno dobri..a najbolji u slobodnim..

Inkvizitor
09-09-2013, 11:02
Al da je Rusija ispala..pa šta je to..

totalna steta
09-09-2013, 11:06
ma ova evropska košarka je debelo zrela za remont pravila igre da je učini zanimljivom.
rijetko koja utakmica ode preko 70 koševa,sudci stalno u prvom planu,pola utakmice oni drže balun i nešto signaliziraju,sviraju svaku pizdariju.

nemogu virovat koliko igrača faliva otvoreni šut za tricu...nema 2 igrača na cilom prvenstvu koji mogu riješiti situaciju 1 na 1...

zato i jesu došli u poziciju da su ih rukomet i odbojka skoro prešišali po popularnosti

DzoniBG
09-09-2013, 11:06
Gledao sam jučer protiv Letonije, dominirate u reketu..onaj Krstić je strašan igrač..a izgleda ko bauštelac sa dobrim stažom...u šutu isto relativno dobri..a najbolji u slobodnim..

Krstic je car...ali okruzen decurlijom... pomaze mu veteran(debitant) Katic na centru...u reketu imamo 300 kila zive vage, i to nam dosta pomaze...

Dosli smo na prvenstvo sa molbom nacije da se ne obrukaju samo... desetkovani smo, imamo desetak igraca koji bi tu mogli biti, neki su u startu bili povredjeni, neki su se kasnije povredili... ovo sad je vrtic sa Dudom koji ih vaspitava... dosta oscilacija, igramo na mahove doktorski, i onda pad...tipicno za mlade ekipe...

Nezahvalno je ista prognozirati, imamo talenat i mladost, ali kad dodje vazna tekma, pitaj boga sta ce prikazati...za sad ide dobro... ali pravi izazovi slede...

DzoniBG
09-09-2013, 11:10
Al da je Rusija ispala..pa šta je to..

Rusi i Turci...raspad sistema... udavili se u Crnom moru...

Inkvizitor
09-09-2013, 11:10
ma ova evropska košarka je debelo zrela za remont pravila igre da je učini zanimljivom.
rijetko koja utakmica ode preko 70 koševa,sudci stalno u prvom planu,pola utakmice oni drže balun i nešto signaliziraju,sviraju svaku pizdariju.

nemogu virovat koliko igrača faliva otvoreni šut za tricu...nema 2 igrača na cilom prvenstvu koji mogu riješiti situaciju 1 na 1...

zato i jesu došli u poziciju da su ih rukomet i odbojka skoro prešišali po popularnosti

Ni meni nije jasno da se toliko faliva otvoreni šut za tricu. pa toga prije nije bilo.

nisam puno igrao košarku ali sam trice trpao kad bi se sitio..ustvari nema lakšeg šuta ako si slobodan

10 godina nisam uzeo košarkašku loptu u ruke i onda za okladu od 10 trica pogodim 6-7. A oni svaki dan drže loptu u ruci..

totalna steta
09-09-2013, 11:13
Rusi i Turci...raspad sistema... udavili se u Crnom moru...

iskreno,ovaj sistem evropskih prvenstava u 9 misec je totalno promašen..
i pari mi se da ga dosta reprezentacija ne shvata ozbiljno,ono odrade čisto reda radi..

čak mislim da mjenjaju nešto i da će sad biti svako 4 godine?

totalna steta
09-09-2013, 11:16
Ni meni nije jasno da se toliko faliva otvoreni šut za tricu. pa toga prije nije bilo.

nisam puno igrao košarku ali sam trice trpao kad bi se sitio..ustvari nema lakšeg šuta ako si slobodan

10 godina nisam uzeo košarkašku loptu u ruke i onda za okladu od 10 trica pogodim 6-7. A oni svaki dan drže loptu u ruci..

ali još su mi veća enigma rotacije u momčadi...i to ne samo kod nas..
čim prodje 5 minuta,treneri izrotiraju cilu klupu,bez obzira jeli vode ili gube???
izgleda da više košarkaši nemogu odigrati 10 minuta u komadu...

DzoniBG
09-09-2013, 11:18

Eh, nekad je bilo lakse...danas je trojka pomerena sa 6.25m na 6.75m...bice da je do toga :D

Nekad su igraci bili precizniji, ali dosta fizicki slabiji... sad se gine u odbrani, dosta trcanja i zamaranja...to utice na koncentraciju... na treningu svi oni mogu da pogode 90 od 100 trojki zmurecki... secam se kao klinac na Kalemegdanu sam dobacivao lopte Nebojsi Ilicu...pogodio je 98 od 100... i to bez ikakvog cimanja, svaka ulazi "bez koske".

Ima i danas ovih trpackih ekipa...ovi sa baltika kad krenu da sipaju za 3... nema greske... jebeno je sa takvima igrati, brzi i precizni, kad te ubace u mashineriju... lek za to je agresivna uigrana odbrana...

DzoniBG
09-09-2013, 11:23
iskreno,ovaj sistem evropskih prvenstava u 9 misec je totalno promašen..
i pari mi se da ga dosta reprezentacija ne shvata ozbiljno,ono odrade čisto reda radi..

čak mislim da mjenjaju nešto i da će sad biti svako 4 godine?

Uvek se tako igralo...nema kad...nema termina... lige pocinju u oktobru, leto je jedina rupa gde ti imas 2 meseca da okupis i utreniras ekipu... bez toliko vremena bi bilo besmisleno...

Moze se raspravljati dal je sistem takmicenja dobar... mnogo je utakmica, nije lako igrati dan za danom... izmedju ostalog i zato se rotiraju igraci...ako imas koga da rotiras...one ekipa koje zavise od 2-3 igraca pregore...

Inkvizitor
09-09-2013, 11:24
Eh, nekad je bilo lakse...danas je trojka pomerena sa 6.25m na 6.75m...bice da je do toga :D

Nekad su igraci bili precizniji, ali dosta fizicki slabiji... sad se gine u odbrani, dosta trcanja i zamaranja...to utice na koncentraciju... na treningu svi oni mogu da pogode 90 od 100 trojki zmurecki... secam se kao klinac na Kalemegdanu sam dobacivao lopte Nebojsi Ilicu...pogodio je 98 od 100... i to bez ikakvog cimanja, svaka ulazi "bez koske".

Ima i danas ovih trpackih ekipa...ovi sa baltika kad krenu da sipaju za 3... nema greske... jebeno je sa takvima igrati, brzi i precizni, kad te ubace u mashineriju... lek za to je agresivna uigrana odbrana...

Zar su pomjerili tricu..kad..:D

DzoniBG
09-09-2013, 11:27
Zar su pomjerili tricu..kad..:D

Dec 10, 2012 - The rules of basketball in Europe have recently changed, such that that the distance for three-point shots increased from 6.25 m to 6.75 m.

recently... mislim pre 2 godine...

totalna steta
09-09-2013, 11:29
Uvek se tako igralo...nema kad...nema termina... lige pocinju u oktobru, leto je jedina rupa gde ti imas 2 meseca da okupis i utreniras ekipu... bez toliko vremena bi bilo besmisleno...

Moze se raspravljati dal je sistem takmicenja dobar... mnogo je utakmica, nije lako igrati dan za danom... izmedju ostalog i zato se rotiraju igraci...ako imas koga da rotiras...one ekipa koje zavise od 2-3 igraca pregore...

po meni,dvoranski sportovi ala košarka i rukomet moraju iskoristiti prednost dvorana ,te finala,prvenstva i ostale zanimljive završnice održavati zimi kad nema nogometa,nego samo ono nezanimljivo skijanje i ostala zimska dosada.

Inkvizitor
09-09-2013, 11:32
Al je..igra se masa utakmica u kratko vrijeme..zato se rotira..to je logično..al ne slažem se da su prije igrači bili fizički lošiji..

ja pamtim košarkaške atlete, nije onda bilo komaraca osim Kukoča koji je bio priča za sebe..sad se možda više jurca ali toliko grešaka..pogotovo u reketu..prije je bilo ako centar primi loptu pod košem to je skoro sigurno koš..a ovi danas..pa oni s dva metra falivaju obruč i od table..:jao a masa trica ne dodirne ni obruč a kamoli da uđe..

DzoniBG
09-09-2013, 11:35
po meni,dvoranski sportovi ala košarka i rukomet moraju iskoristiti prednost dvorana ,te finala,prvenstva i ostale zanimljive završnice održavati zimi kad nema nogometa,nego samo ono nezanimljivo skijanje i ostala zimska dosada.

Slazem se da bi bolje bilo zimi... al lige nemaju pauzu, morali bi da iseku 3 meseca takmicenja da bi omogucili pripreme, a to je onda sakata sezona, posle kad se vrate u klubove zaboravili bi gde su stali...

DzoniBG
09-09-2013, 11:40
Al je..igra se masa utakmica u kratko vrijeme..zato se rotira..to je logično..al ne slažem se da su prije igrači bili fizički lošiji..

ja pamtim košarkaške atlete, nije onda bilo komaraca osim Kukoča koji je bio priča za sebe..sad se možda više jurca ali toliko grešaka..pogotovo u reketu..prije je bilo ako centar primi loptu pod košem to je skoro sigurno koš..a ovi danas..pa oni s dva metra falivaju obruč i od table..:jao a masa trica ne dodirne ni obruč a kamoli da uđe..

Bilo je i tad robusnih igraca, ali igralo se dosta sporije...napad je trajao 30 sekundi, malo je bilo taktike, pozicione igre...odbrane su bile mekane... da bi danas dao nekome preko 80 koseva mora da imas sjajan pucacki dan... a pre je to bila klasika...

Brza je danas kosarka, jaca odbrana... a to sa sobom vuce i lose strane...manje je virtuoza a vise pesadinaca... ja sam i sentimentalno vise vezan za staru kosarku, al danas takav stil igre ne bi mogao da prodje... kao u tenisu servis-volej igra...pregazilo je vreme i tehnologija... spremnost danasnjih sportista je otisla predaleko, nacin ishrane, treninga, taktika...ubijena je lepota zbog rezultata...jbg...

totalna steta
09-09-2013, 11:42
Slazem se da bi bolje bilo zimi... al lige nemaju pauzu, morali bi da iseku 3 meseca takmicenja da bi omogucili pripreme, a to je onda sakata sezona, posle kad se vrate u klubove zaboravili bi gde su stali...

lige i euro natjecanja prilagodit tome..nešto kao march madness u koledž košarci...

ne da se državna i euro finala poklapaju sa champions i euro ligom u 5 misecu..

totalna steta
09-09-2013, 11:43
Bilo je i tad robusnih igraca, ali igralo se dosta sporije...napad je trajao 30 sekundi, malo je bilo taktike, pozicione igre...odbrane su bile mekane... da bi danas dao nekome preko 80 koseva mora da imas sjajan pucacki dan... a pre je to bila klasika...

Brza je danas kosarka, jaca odbrana... a to sa sobom vuce i lose strane...manje je virtuoza a vise pesadinaca... ja sam i sentimentalno vise vezan za staru kosarku, al danas takav stil igre ne bi mogao da prodje... kao u tenisu servis-volej igra...pregazilo je vreme i tehnologija... spremnost danasnjih sportista je otisla predaleko, nacin ishrane, treninga, taktika...ubijena je lepota zbog rezultata...jbg...

kao da nba nije prošao taj put već odavno...od pucača prema fizikali..
al par malih promjena pravila opet je vratilo utakmice preko stotke...
ljudi žele gledat koševe ,a ne sudce i trku..

Humphrey
09-09-2013, 11:48
Košarka se igra u NBA,sve ovo su samo pokušaji igranja košarke.

Jedan Lebron James zna o toj igri više ne samo od svih europskih igrača nego i trenera.

To se vrijedi gledati samo zbog ekipe koja ti nešto znači,zbog kvalitete nikako.:D

NorthStand
09-09-2013, 13:16
ispašću ko neka zlosretna baba narikača,ali ja njima i dalje nevirujen:o
zakenjaće danas protiv čeha i prolit sve ovo dosada:muka

ali stvarno ni rezultati da nas poljube,pa ni 3 pobjede nisu dovoljne za prolaz.

ne vjerujem im ni ja još ništa, ne igraju dobro po meni, nije to igra koja ima glavu i rep. još oni imaju ohoho prostora isprijed sebe, dakle napredak u igri je i više nego potreban ako žele neki ozbiljni rezultat.

clash
09-09-2013, 19:03
ja košarku ne pratim od sredine 90ih... nema više kreativnosti ala magic, nekog da radi ko jordan, pa evro asovi dražen, gallis, toni, rađa, epi.... najača stvar koju sam gledao u košarci su finale lakers- boston i cibona + jugoplastika u 'onim' danima....

a sad igraju panjevi koje natreniraju da podignu ruke i skaču ko orangutani, a sve bez mozga itd.. možda griješim, jer 15ak godina nisam pogledao ni jednu cijelu utakmicu al eto...

taj evrobasket je šala, uvalili ga u sloveniju, da političkomafijaška elita opet zaradi na dvoranama i infrastrukturi(projektant svih dvorana bila je firma di radi kučanova kčer...),a sad dici djele besplatne ulaznice po školama,na radiju svugdje, nebi li bile dvorane sasvim prazne... :facepalm

Inkvizitor
09-09-2013, 19:24
uf uf uf...dobro je prošlo kako se kuvalo.

bravo Šarić..

Inkvizitor
09-09-2013, 19:28
jebate led, trebaju 4 pobjede od pet za prolaz..

Humphrey
09-09-2013, 19:38
Ide to našima, ne znam meni je to i dalje katastrofa od igre,ali drugi krug je tu,a to je najvažnije.Tko nas tamo čeka,talijani i???

moonlight
09-09-2013, 19:39
Nismo se digli, Česi su divlja momčad, to je bilo jasno, u zadnjoj četvrtini su totalno pali, kako ne bi kad su jurcali kao sumanuti tri...fulali 16 slobodnih bacanja:facepalm
Aj možda je i do pražnjenja sinoć, al čekaju nas Grci, jako dobri, momčadski Finci i nikad bolji Talijani...
Šarićeva igra, kao rutiner...
Aj vidjet ćemo

Inkvizitor
09-09-2013, 19:42
I Žorić je vukao kad je bilo stani-pani..divlja utakmica

totalna steta
09-09-2013, 20:13
svaka čast momci...je guštam kad me demantiraju i falijen u prognozi..

sad sve šta naprave preko ludilo,glavno da se nismo osramotili..

NorthStand
09-09-2013, 20:20
e sad dalje je sve bonus, jer ja iskreno od njih nisam ni očekivao da će proći ovu prvu skupinu a kamoli doći do četvrtfinala, a kako sada stvari stoje nije ni to četvrtfinale neuhvatljivo, pogotovo što se igrački dižu iz tekme u tekmu. no ponavljam, daleko je ovo od medalje iako kvalitete sigurno imamo, ali po meni nismo za medalju.

no svaki iskorak ka boljem je dobar, pošto redovno ispadamo u prvom djelu natjecanja, ovo je pravo iznenađenje. još kad nam se priključe ovi mladi talenti što su sada u juniorskoj košarci za godinu dvije, mogla bi Hrvatska opet imat konja za trku u košarci.

Grunf
09-09-2013, 22:22
uf uf uf...dobro je prošlo kako se kuvalo.

bravo Šarić..

Šarić je majstor, za 2 godine će uvaljivati preko 20 po tekmi svakoj repki.

NorthStand
10-09-2013, 16:15
Finci su zajebani, oni su nam idući protivnik, dobili su grke i ruse. ako dobijemo njih, možemo dobit i talijane u to sam siguran. sve ovisi o toj tekmi, ako nju dobijemo gotovo sigurno idemo u četvrtfinale. jer onda ćemo biti papreni zalogaj, i za talijane a pogotovo grke.

Humphrey
10-09-2013, 16:27
Šarić je majstor, za 2 godine će uvaljivati preko 20 po tekmi svakoj repki.

Neće ako se ne makne što dalje Hrvatske.

Humphrey
10-09-2013, 16:27
Finci su zajebani, oni su nam idući protivnik, dobili su grke i ruse. ako dobijemo njih, možemo dobit i talijane u to sam siguran. sve ovisi o toj tekmi, ako nju dobijemo gotovo sigurno idemo u četvrtfinale. jer onda ćemo biti papreni zalogaj, i za talijane a pogotovo grke.

Koliko utakmica moramo pobjediti? Nie valjda sve :D

Inkvizitor
10-09-2013, 17:32
Bosna s tri pobjede ispala, Srbija s tri pobjede prva i prenosi 4 boda..:D

NorthStand
10-09-2013, 17:34
Bosna s tri pobjede ispala, Srbija s tri pobjede prva i prenosi 4 boda..:D

a mi smo s tri pobjede mogli ispast, da nismo dobili čehe, jebote koje su to psihologije. :D

NorthStand
10-09-2013, 17:35

pa brijem ako dobijemo fince, onda smo najmanje četvrti u skupini, barem mislim da će tako biti. ali s dvije smo sigurno u četvrftinalu, npr da dobijemo fince i grke, ispušimo od talijana to bi bilo realno. ali poznavajući naše, već će oni to nekako zakomplicirat. :D

Grunf
10-09-2013, 18:22

Nije. S dvije pobjede smo sigurni, a možda bi se mogli provući čak i s pobjedom nad Finskom.

Grunf
10-09-2013, 18:23
Neće ako se ne makne što dalje Hrvatske.

Tvoja mržnja prema svemu hrvatskome je već poslovična. :kava

Grunf
10-09-2013, 18:36
Jel pratite Slavka i Peru kaj pričaju? :naklon :rofl

http://oi39.tinypic.com/21kkyev.jpg

LIKOTA
10-09-2013, 21:08
Pogotovo Skansi, kako se uvrjedio jučer kad mu je Slavko rekao da ne kritizira Drapera na 17 razlike. Još ga nakon toga kamera prikaže :rofl

Inkvizitor
10-09-2013, 21:09
Pogotovo Skansi, kako se uvrjedio jučer kad mu je Slavko rekao da ne kritizira Drapera na 17 razlike. Još ga nakon toga kamera prikaže :rofl

Vidio sam to..čak sam mislio da neće više komentirat..a i Slavko je zadro ko vo..

Grunf
10-09-2013, 21:40

Bil je jako ljut. :rofl

Najjače su mu teorije:

1. Prva ekipa koja zabije preko 66 poena dobija tekmu.
2. Prva ekipa koja zabije 8 u produžetku dobija tekmu.
3. Košarka je u teoriji igra dodavanja, tako je i zabijanje koša zapravo dodavanje prema košu. :rofl

LIKOTA
10-09-2013, 23:00
Skoro je u rangu Srečka Bogdana i njegovig legendarnih doskočica :P

NorthStand
12-09-2013, 15:57
kakva šetnja, zar je moguće da su ovi Finci dobili turke, grke, ruse, šveđane? i to poprilično samouvijereno, i onda ih danas praktički nema na parketu? ne znam, ne mogu procijenit snagu naših još uvijek, jer ovi Finci mi djeluju ko da uopće nisu bili u tekmi danas.

ali svakako da je ovo velika pobjeda, i smiješi nam se četvrftinale, ono što me veseli je činjenica da kada se još mladi talenti uključe u već ovu postojeću ekipu, mislim da bi naša muška košarka kroz godinu dvije mogla postati vrlo respektabilna, konačno nakon one 1995 i silaska s postolja jer su Srbi imali domaćinsko suđenje, i još k tome i rat je bio pa logično naši nisu htjeli biti s njima na postolju. no bilo pa prošlo, bitno je da se sad pripreme za talijane kako treba, i ako njih dobiju mogli bi bez zajebancije i do medalje, ni ove druge reprezentacije ne igraju nešto pretjerano dobro. Srbi štoviše teško pobjeđuju, iako sam od njih očekivao šetnju do polufinala, biti će sretni da dođu i do četvrfinala. sve u svemu, našima se već za do sad viđeno može skinut kapa!

DzoniBG
12-09-2013, 17:15
Pogledao sam tu i tamo...pocistili ste Fince... dobar rezultat koji vas vodi pred vrata cetvrtfinala...

http://www.hrsport.net/kolumne/466047/juris/ovakvu-priliku-za-postati-netko-i-nesto-hrvatski-kosarkasi-jos-dugo-nece-imati-neki-mozda-i-nikad/

Kvalitetno napisana kolumna, Juris je stari fan basketa... napisano iz srca i muda...

Inkvizitor
12-09-2013, 17:55
Dobro su igrali sve osim šuta. Onoliko trica koliko je pucano na ovoj utakmici nisam vidio nikad . Finci 10/32 a mi 10/31.

I to sve skoro na otvorene šuteve, bar mi. Loše je to.

Ovi Finci su tukli Grke, Turke, Ruse..na koju foru??

Grunf
12-09-2013, 20:07
Dobro su igrali sve osim šuta. Onoliko trica koliko je pucano na ovoj utakmici nisam vidio nikad . Finci 10/32 a mi 10/31.

I to sve skoro na otvorene šuteve, bar mi. Loše je to.

Ovi Finci su tukli Grke, Turke, Ruse..na koju foru??

Hrvatska je imala 51,5% šuta. Za usporedbu Michael Jordan, najbolji NBA šuter svih vremena, je imao prosjek u karijeri od 49,7% šuta. :kava

Sve 3 ekipe su podcijenile Fince. Finci su odlični šuteri i uz dobar dan mogu svakoga pobijediti. Plus su Turci i Rusi očajni ovo prvenstvo.

Grunf
12-09-2013, 20:11
Ovo danas je bila škola košarke. Dominacija u skoku, skoro savršen šut i odlična obrana. Od ovoga teško može bolje. :naklon Budući da su Grci dobili Španjolce bit će nam malo teže ući u četvrtfinale s jedne strane, a s druge imamo veliku šansu biti prvi u skupini i ići na lakšeg protivnika u četvrtfinalu. :)

Inkvizitor
12-09-2013, 20:43
Je. Odlično su igrali u reketu i bili pokretljivi. Još nek namjeste šut i odlično. Rudež ima meku ruku. Nek on šiba trojke :D

Grunf
12-09-2013, 23:18
Slavko i Pero :naklon :rofl

by Babangida sa sportnet foruma:

http://i.minus.com/ibwHb07XUftDB2.jpg

Grunf
12-09-2013, 23:20
Kraljevi komentiranja. :D

Slavko: Imamo kemiju u močadi...imamo i fiziku.

Pero: Imamo i matematiku.

Slavko: A imamo i zemljopis jer Ljubljana nije daleko.

NorthStand
13-09-2013, 01:30
dobro je prognoziro Pero, da će danas Grci tući Španjolce. reko je da dobro poznaje njihov mentalitet, i da će danas odigrat odličnu utakmicu. nije garantiro pobjedu grka, ali po njegovim riječima dala se naslutit. sve u svemu, nema sada popusta nikome, došli smo predaleko da bi drugima davali da na nama grade put do finala. vrijeme je da mi drugima uzmemo mjeru, kako su je nama uzimali godinama! ovo je stvarno povijesna prilika, i po meni ti talijani nisu uopće toliko jaki da ih se toliko glorificira, ja mislim da mi njih možemo pobjedit, i treba tako i pristupit toj utakmici u subotu. nadam se da će i naših navijača biti dosta, ali u subotu je i derbi na poljudu, pa neki sigurno neće ići u LJubljanu ali bože moj, ipak su to košarkaški navijači pa ne bi smjelo utjecat na one koji vole košarku više od nogometa, da se zapute u ljubljanu jer sam siguran da ih uz dobru atmosferu tučemo samo tako. pitat ćemo ih, gdje hoće da im pucamo? :D

NorthStand
13-09-2013, 01:31
Kraljevi komentiranja. :D

Srbi uvijek Slavka ismijavaju, a meni je on legendarni komentator, i to ne samo hrvatske već i šire. svašta je on nadrobio, u ovih 20 godina direktnih prijenosa. :D

NorthStand
13-09-2013, 20:15
nisam upućen, jel to Srbima fali nekoliko igrača na turniru pa ovako loše igraju, ili je jednostavno riječ o lošoj formi?

mislim da onaj Teodosić fali, ali boga mi fale i nama neki vrlo zanimljivi igrači, pa igramo sasvim pristojno.

bilo kako bilo, bit će njima jako čupavo ako ne dobiju Francuze u zadnjem kolu. srećom dobili su latviju i litvu u skupini, to im daje nadu da imaju šanse proći do četvrftinala.

Inkvizitor
13-09-2013, 20:31
Srbija ima tri poraza ali opasna je to ekipa. Možda klakuliraju tko će znat. Iako mogu i ispast.

Onaj Krstić je strašan igrač.

moonlight
13-09-2013, 20:56
Ne vjerujem da Srbi kalkuliraju, očito imaju problem s motivacijom s naoko lakšim protivnicima...

DzoniBG
13-09-2013, 21:11
nisam upućen, jel to Srbima fali nekoliko igrača na turniru pa ovako loše igraju, ili je jednostavno riječ o lošoj formi?

mislim da onaj Teodosić fali, ali boga mi fale i nama neki vrlo zanimljivi igrači, pa igramo sasvim pristojno.

bilo kako bilo, bit će njima jako čupavo ako ne dobiju Francuze u zadnjem kolu. srećom dobili su latviju i litvu u skupini, to im daje nadu da imaju šanse proći do četvrftinala.

Fali nam toliko igraca da bi mogli dovesti kompletih novih 12 igraca...

U pripremama su se povredili Teodosic i Micov, nema Savanovica, Keselja, Macvana, Paunica, Marjanovica...

Ovo je mlada i neiskusna ekipa, mucili smo se u kvalifikacijama, usli na prvenstvo kao zadnji 24-ti... iskusan je jedino Krstic, i ajde da kazemo Bjelica i Markovic... ostali su povuceni iz juniorske ekipe...zato ima dosta oscilacija u igri, mozemo da pobedimo i izgubimo od svakoga...

Danasnji poraz je posledica lose odbrane, promasenih slobodnih bacanja, i ne realizovanja lakih situacija u napadu... nista strasno, naleteli smo na minu, ali nam je noga jos citava... cak i ako izgubimo od Francuza, sto se moze ocekivati, prolazimo 95%...imacemo 3-2, tukli smo Litvaniju i Letoniju sa kojima mozemo praviti krug... moralo bi da se desi veliki peh da ne prodjemo... ako bijemo Francuze, prvi smo...

Bitno je samo biti medju 4 koja idu u cetvrtfinale... koji si u grupi, minimalno je vazno... ukrstamo se sa vasom grupom, a tu se nece znati do zadnjeg kola ko je na kojoj poziciji, i ko je uopste prosao...moguce je da i sa vama odmerimo snage vec u cetvrtfinalu...

Znajuci bez koliko standardnih prvotimaca igramo, i da je Duda podmladio repku...ne mogu im nista zameriti... igraju povremeno odlicno, povremeno ocajno... ali to je za ocekivati... vazna je tekma u cetvrtfinalu, tu se lome koplja i za kvalifikovanje za svetsko sledece godine, i za medalje...

Inkvizitor
13-09-2013, 21:14
Srbi mogu znači ws pet pobjeda bit prvi a mi ispast sa pet ili čak šest.

Koji su to osim Teodosića i Mačvana, prvi put čujem.

moonlight
13-09-2013, 21:18
Zar nije ovaj Savanović odbio igrati?
Teodosić svakako fali na tu mladu ekipu, da dozira u igri, tempom i iskiustvom...
tradicionalno jaki na vanjskim pozicijama, onaj Nenadić igra kao rutiner...

DzoniBG
13-09-2013, 21:22
Srbi mogu znači ws pet pobjeda bit prvi a mi ispast sa pet ili čak šest.

Koji su to osim Teodosića i Mačvana, prvi put čujem.

Dobili smo utakmice koje su bitne, pukli od Makedonaca i Crnogoraca koji su vec ispali... da je bilo vazno, ne bi Duda odmarao igrace...

Savanovic i Keselj mnogo fale, kosh igraci, trpaju kad su sami... Micov je proslu sezonu eksplodirao u CSKA, bek-krilo...isto dosta fali... Bikoglavi Macvan pod reketom...

Ali ovakav covek bi napravio razliku...

http://www.youtube.com/watch?v=d76-dUcFyUM

Najacu Spaniju, sa oba Gasola, Navarom, Garbahosom...torpeduje sa 8 metara... velika steta sto njega nema...

DzoniBG
13-09-2013, 21:25
Zar nije ovaj Savanović odbio igrati?
Teodosić svakako fali na tu mladu ekipu, da dozira u igri, tempom i iskiustvom...
tradicionalno jaki na vanjskim pozicijama, onaj Nenadić igra kao rutiner...

Odbio je iz nekih licnih razloge, ne do kraja objasnjenih...

Nedovic... opasan igrac, ima sve...samo jos malo iskustva...

Inkvizitor
13-09-2013, 21:28
Od Makedonije ste izgubili drugo kolo. Kakvo odmaranje.

moonlight
13-09-2013, 21:29
Odbio je iz nekih licnih razloge, ne do kraja objasnjenih...

Nedovic... opasan igrac, ima sve...samo jos malo iskustva...

Da, da Nedović...baš eksplozivan, brz...
I onaj mali Vasilije, Vasilije...kako netko da djetetu od 20 i kusur godina srednjovjek. ime...on je isto dobar, jako dobar.

DzoniBG
13-09-2013, 21:31
Od Makedonije ste izgubili drugo kolo. Kakvo odmaranje.

Trece da budemo tacni... odmarali smo protiv Montenigera Krstica i Markovica, igralo se totalno neozbiljno... Makedonci su dosli na megdan sa 0-2 i minimalnim sansama za prolaz...

Danas smo se izglupirali, nema opravdanja za onolika promasena bacanja i nervozu...

Inkvizitor
13-09-2013, 21:32
Trece da budemo tacni...... Makedonci su dosli na megdan sa 0-2 i minimalnim sansama za prolaz...

...

Pa kakve veze to ima . Vi niste bili osigurali prolaz.

moonlight
13-09-2013, 21:37
Pa nije Makedonija loša, imaju onog McCalebba , ne kužim kak je on uopće završio u toj repki...Antić isto, ako imaju dan, svakog mogu dobit

Inkvizitor
13-09-2013, 21:39
A što ako Ukrajina tuče Litvu a Francuska Srbiju?'

DzoniBG
13-09-2013, 21:41
Ma dobri su Makedonci...generalno, ne smes nikog da podcenis...

McCalebb je igrao u Partizanu, razvaljivao...vrbovali ga Makedonikusi i dobili vrhunskog igraca... samo, ja to igranje crnaca u evropskim repkama ne velom...trulo je, ako bi moglo bez toga, bilo bi bolje...danas nas zatrpao Amer, a satro Ukrajinac...ma bezi, nema smisla...

moonlight
13-09-2013, 21:41
Ukrajina mora nabit Litvu s ogromnom razlikom da bi u stvorenom krugu bila ispred Srbije

Inkvizitor
13-09-2013, 21:42
Meni nije jasna ovolika količina europljana u NBA. Šta će im pored onoliko crnaca.

Inkvizitor
13-09-2013, 21:43
Ukrajina mora nabit Litvu s ogromnom razlikom da bi u stvorenom krugu bila ispred Srbije

Pa to sam i htio reć. Litva se kvalificirala..a šta ako im puste trpanje.

moonlight
13-09-2013, 21:44
Pa da sjede na klupi...:)

Inkvizitor
13-09-2013, 21:44
Pa da sjede na klupi...:)

Kojoj klupi..

moonlight
13-09-2013, 21:45
Pa to sam i htio reć. Litva se kvalificirala..a šta ako im puste trpanje.

Ali razlika je preko 40+, sumnjaš u takvo puštanje?:)

moonlight
13-09-2013, 21:46
Kojoj klupi..

NBA klubova, pola od njih nema minutažu veću od jedne četvrtine

Ali igraš kao u NBA, pošast...

DzoniBG
13-09-2013, 21:48
A što ako Ukrajina tuče Litvu a Francuska Srbiju?'

zavisi sta uradi i letonija...da racunamo da su Belgijanci vec aut... 4 mesta za 5 ekipa... moze svasta da se izmulja, mi smo npr tukli Litvu 7, danas pukli od ukrajine 7...znaci u nekom trouglu mi sa nula razlikom ne mozemo da budemo treci...

moonlight
13-09-2013, 21:52
Ček , kaj nije sad u ovim skupinama i koš razlika , ukupna od početka prvenstva ključ, pričao je Repeša da i to igra ulogu, ne samo razlika koševa u ove tri utakmice?

moonlight
13-09-2013, 22:00
Baš gledam tablicu, da igra koš razlika ukupna, prenešena ulogu, Ukrajinci su na -32, Srbi na +16, znači pobjeda FRA nad Srbijom od 20 i nešto razlike i pobjeda Ukrajine od 20+ nad Litvom, u tom slučaju bi Srbija ispala, vrlo realno...:kes

DzoniBG
13-09-2013, 22:01
Ček , kaj nije sad u ovim skupinama i koš razlika , ukupna od početka prvenstva ključ, pričao je Repeša da i to igra ulogu, ne samo razlika koševa u ove tri utakmice?

Jedino ako su nesto menjali...

Logicno je da ako dve ili tri ekipe imaju isto bodova, da se gleda medjusoban skor...u trouglu ako je svako tukao svakog, onda se gleda kos razlika u medjusobnim duelima... ako nije tako, besmisleno...ti nakantas neku budalu 50 razlike, i u bilo kom uporedjivanju sa drugima ti si ispred... tako nikad nije bilo...

DzoniBG
13-09-2013, 22:04
Francuzi ponizavaju Letonce, 20 razlike poluvreme...

moonlight
13-09-2013, 22:05
Kako nije, isto ti je kao u kvalama za nogomet, igra ti koš razlika ulogu, i to prvu ulogu, sad u završnim grupama prije nokauta.
Ne cijela, nego prenosiš samo koš razliku s momčadima koje su sa Srbijom otišle u drugi krug...

DzoniBG
13-09-2013, 22:07
Kako nije, isto ti je kao u kvalama za nogomet, igra ti koš razlika ulogu, i to prvu ulogu, sad u završnim grupama prije nokauta.
Ne cijela, nego prenosiš samo koš razliku s momčadima koje su sa Srbijom otišle u drugi krug...

Vidim to... nego kazem ako se dodje do situacije da posle zadnjeg kola budu poravnate ekipe sa nekim brojem bodova... dal ima smisla da se tako gleda... uvek je bilo, tj u novije vreme od kad pratim... ako si izjednacen sa nekim, gleda se ko je dobio medjusobno... to je posteno, zamisli ti tukao nekoga, imate isto bodova, a popusis jer je taj drugi tukao treceg bolje od tebe... nema nikakvog smisla...

moonlight
13-09-2013, 22:11
Vidim to... nego kazem ako se dodje do situacije da posle zadnjeg kola budu poravnate ekipe sa nekim brojem bodova... dal ima smisla da se tako gleda... uvek je bilo, tj u novije vreme od kad pratim... ako si izjednacen sa nekim, gleda se ko je dobio medjusobno... to je posteno, zamisli ti tukao nekoga, imate isto bodova, a popusis jer je taj drugi tukao treceg bolje od tebe... nema nikakvog smisla...

Znam kaj hoćeš reć, ali ne vidim drugi razlog da se to uvelo, osim da spriječe kalkulacije, jučer Repeša baš govori, da u mogućem krugu upravo koš razlika od +25 protiv Finaca je bitna jer je moguće da će i ona ovisiti...

DzoniBG
13-09-2013, 22:17
Znam kaj hoćeš reć, ali ne vidim drugi razlog da se to uvelo, osim da spriječe kalkulacije, jučer Repeša baš govori, da u mogućem krugu upravo koš razlika od +25 protiv Finaca je bitna jer je moguće da će i ona ovisiti...

Ako se tako gleda onda +25 je veliko ko kuca...

Kod vas niko nije otpisan...sutra ce se znati vise... ne bi voleo da zabodemo Grke ili Spance u cetvrtfinalu... Moze Slovenija, moze Italija, moze Finska... sa vama bi bilo gutavo kao uvek, tu najmanje veze ima sta je bilo pre...secam se 1997, mi jaki ko zemlja, a dobili vas ludom trojkom Djordjevica u zadnjoj sekundi...

moonlight
13-09-2013, 22:19
Ako se tako gleda onda +25 je veliko ko kuca...

Kod vas niko nije otpisan...sutra ce se znati vise... ne bi voleo da zabodemo Grke ili Spance u cetvrtfinalu... Moze Slovenija, moze Italija, moze Finska... sa vama bi bilo gutavo kao uvek, tu najmanje veze ima sta je bilo pre...secam se 1997, mi jaki ko zemlja, a dobili vas ludom trojkom Djordjevica u zadnjoj sekundi...

Pa to ti velim, nemre nitko kalkulirat, sjeti se Španjolaca i kalkuliranja na zadnjim Olimpijskim ili SP...možda je ovako i bolje...

NorthStand
14-09-2013, 15:22
moraju se naši pacijenti ukenjat uspjeha, po ko zna koji put, vodili bi najmanje 10 razlike da igraju opušteno, ovako gubimo 5 razlike.

to je samo pokazatelj, koliko je u njihovim glavama duboko ukorijenjena ta luzerska prošlost, koja i u ovoj utakmici opterećuje nastojanja da se dođe do ključne pobjede, i tog konačnog iskoraka u odnosu na sve one gubitničke turnire koje su završavali u skupinama. i sada kada su konačno dali malo nade, da se nečemu nadamo igraju ovako utakmicu, da ne znaju tko im nosi glavu.

rezultat je u biti odličan na poluvremenu, kako su odigrali ovo prvo poluvrijeme, definitivno talijani zasluženo vode, igraju uigranije i imaju više ideje u igri. mi neka tu ideju ne pronađemo u iduće dvije četvrtine, talijani će nas zasluženo pobjedit. a ta ideja, je postojala u svim onim utakmicama prije, osim u utakmici protiv španjolske koju smo izgubili upravo zbog ovoga o čemu pričam. taj kompleks manje vrijednosti, je našu košarku i doveo ovdje gdje je, nekada treba imati muda za napraviti ono što se neki prije nisu udostojili i samo zato nisu uspjeli. ovi sada imaju povijesnu priliku, ali sumnjam da će je iskoristiti. sudim naravno po ovoj igri, iz prvog djela.

Inkvizitor
14-09-2013, 16:28
haha i ja sam pomislio na kraju prvog..kakav krasan rezultat a koja očajna igra.

I u drugom poluvremenu je bilo svačega. jedan period treće četvrtine je presudio. I Bogdanović koji zna fulati i kad je sam na košu ali koji zna potegnit.

Ima tu za štimat još posla i posla..ali čestitke, iako mi živce žderu.

NorthStand
14-09-2013, 16:55
Bojan Bogdanović, penicilin za talijane. :D

kad je bilo najpotrebnije, jedino je srbobran bio smiren u glavi. znaju ti Srbi igrat košarku, to je činjenica. a i godinama imaju osjetno bolje rezultate od nas, ono što su oni za nas u košarci mi smo za njih u rukometu. ali ovo sam se osvrnuo na tog Bojana našeg, koji je u ključnom momentu treće ćetvrtine ko na traci počeo pogađat trojke, pravo srpski. :rofl

jedino što je zaboravio, tri prsta dignut u zrak ali to ćemo mu oprostit, nismo Srbi. :D haha

nego ovo je sada stvarno povijesna prilika, ali bude li i dalje Žorić u igri kada se lomi tekma i kada se privodi tekma kraju bojim se da neće dalje od četvrfinala a imaju tako lijepu priliku da zaigraju barem polufinale, samo je pitanje dali su sami toga svijesni i dali će iskoristit ovo što su do sad sve prošli da naprave taj hvale vrijedan iskorak? ja mislim da imaju kvalitete, ali je potrebna mirna glava, ono što je Bojan Bogdanović danas u ključnim trenucima prezentirao. hladna glava dobiva utakmice, a ne nekakvih strahovi i mušice u glavi.

AJMO HRVATSKA, IDEMO DO KRAJA!

ps, gotovo sigurno idem na četvrfinale, ljubljana nije daleko a i ovo danas je bila sasvim pristojna podrška, iako nisu našim navijačima dali dovoljno rezultatskog zamaha da se do kraja razgalame, ali to će nadam se napravit u četvrftinalu. :D

Grunf
14-09-2013, 18:31
Naši su igrali dobru obranu u prvom poluvremenu, ali ono kaj su odigrali u 3. četvrtini nisam nikad dosad vidio, a puno tekmi sam gledao. Onakva obrana i rotacija u obrani uz odličan napad je slomila Talijane. Svaka čast dečkima i Repeši :naklon

Humphrey
14-09-2013, 18:32
Ne znam o kakvom živciranju to vi,ali ja došao na sami kraj i posve mirno uživao u pobjedi.:D

Sad pobjediti grke čisto da se zna tko je gazda,a onda po zlato.Slovenija je novi Portugal.

NorthStand
14-09-2013, 19:08
http://www.youtube.com/watch?v=IgoHDchn8qc

moonlight
15-09-2013, 13:27
Vrlo je izgledno da idemo na Francusku ili Srbiju, ako izgubimo od Grčke, ako je dobijemo, sasvim sigurno na Latviju...

DzoniBG
15-09-2013, 13:47
http://www.b92.net/sport/slovenija2013/vesti.php?yyyy=2013&mm=09&dd=14&nav_id=753708

Košarkaška reprezentacija Srbije neće moći da računa na povređenog plejmejkera Stefana Markovića u meču protiv Francuske u drugoj fazi Evropskog prvenstva.

A u q... na kraju cemo imati problem da okupimo igrace za prvu petorku...

Inkvizitor
15-09-2013, 13:56
Pa tko vam je još ozlijeđen..

DzoniBG
15-09-2013, 14:00
Sve one koje sam nabrojao sto nisu ni dosli...

Markovic nam je prvi play, izuzetno koristan u odbrani... sad jedino da stavi onog klinca od 19 godina... ako ista uradimo protiv Franaka, bice to podvig... al tekma realno nije ni vazna...

Inkvizitor
15-09-2013, 14:05
One koji nisu došli :rofl

pa valjda su došli neki drugi umjesto njih..

DzoniBG
15-09-2013, 14:10
One koji nisu došli :rofl

pa valjda su došli neki drugi umjesto njih..

Od pocetka priprema nam se skenjalo nekoliko kljucnih igraca... ni to nije dovoljno, sad nam ode prvi bek... to se u mom selu kaze - ne da se usranom do potoka ;)

NorthStand
15-09-2013, 14:33
http://www.b92.net/sport/slovenija2013/vesti.php?yyyy=2013&mm=09&dd=14&nav_id=753708

Košarkaška reprezentacija Srbije neće moći da računa na povređenog plejmejkera Stefana Markovića u meču protiv Francuske u drugoj fazi Evropskog prvenstva.

A u q... na kraju cemo imati problem da okupimo igrace za prvu petorku...

mislim da nećete do polufinala ovaj put, ne zato što nemate kvalitete za to već zato što imate desetkovanu ekipu, ne možeš bez ključnih igrača među četri najbolja. po meni španjolci i francuzi su glavni favoriti za zlatno, eventualno još litva uskoči, a mi možemo postat ozbiljni za zlato samo ako prođemo u polufinale. sve u svemu, vidljivo je da na ovom prvenstvu niste dobri ko na onom prošlom. fali vam dosta praktički najboljih igrača koje imate, i to će se sigurno reflektirat na vašu igru u završnici. iako me iskreno čudi, da ste dobili jednu litvu tako desetkovani, što znači da ipak ima kapaciteta i u ovima što su zamjena, ali ne kužim kako onda izgubite od ukrajine, iako ukrajina i nije neka banana reprezentacija, svejedno očekivo sam laganu pobjedu tu od vas, ali očito fale ovi igrači koje si spomenuo, po meni da imate Teodosića, već to bi vam puno značilo, s njime bi gotovo sigurno do polufinala došli. jedan igrač, pravi u košarci čini veliku razliku, samo ga treba imat na parketu.

Inkvizitor
15-09-2013, 14:33
Od pocetka priprema nam se skenjalo nekoliko kljucnih igraca... ni to nije dovoljno, sad nam ode prvi bek... to se u mom selu kaze - ne da se usranom do potoka ;)

Ne, ti si rekao da neće imati tko igrati, teško da ćete skupit petorku..znači poveli ste 5-6 igrača na prvenstvo..čim se jedan ozlijedi ne možete skrpat petorku.

Svaka ekipa ima taj problem..malo je tko kompletan..

NorthStand
15-09-2013, 14:38
Vrlo je izgledno da idemo na Francusku ili Srbiju, ako izgubimo od Grčke, ako je dobijemo, sasvim sigurno na Latviju...

ne bih ja ni jedne ni druge, srbiju ne želim jer ne želim nekakva psiho opterećenja naših igrača, a biti će ih ako njih izvučemo. isto tako ne želim francuze, jer su objektivno jača ekipa. iako objektivno su jači bili i talijani, pa smo ih sredili. ali kažem, ne bih nikako francuze srbe i španjolce, njih nekako najmanje priželjkujem u toj završnici, svi ostali su dobrodošli. španjolce ni ne možemo izvuć, ali oni su stvarno nezgodni za nas, a i čini mi se da naši nikako ne mogu odigrat kako treba protiv njih, pa ne bi bilo dobro da se sretnemo s njima u polufinalu, vjerojatno ih tamo možemo dobit ko protivnika preko ždrijeba?

Srbi jesu trenutno lak zalogaj, ali protiv nas bi oni igrali puno motiviranije i zato bolje da idemo na Litvu. a i siguran sam da možemo dobit te grke, nisu ni oni ne znam šta iako su dobili španjolce, ali ja sam dojma da nama španjolci nikako ne odgavaraju po načinu igre, dok bi u slučaju grka mogla biti već druga pjesma. ima uvijek ekipa, koje ti ne leže iz više razloga, uvijek nekoga želić izbijeć, srbe u ovom momentu ne želim izbijeć zbog toga što su jači od nas jer nisu i vjerojatno bi ih dobili jer su oslabljeni, ali ne želim te frapantne dramatične završnice koju bi s njima gotovo sigurno igrali. dosta mi je bila Italija, sada do finala želim u miru gledat naše, lijepo neka sve zgrome s +10 da mogu odmorit malo od nerviranja. :D

DzoniBG
15-09-2013, 14:48
mislim da nećete do polufinala ovaj put, ne zato što nemate kvalitete za to već zato što imate desetkovanu ekipu, ne možeš bez ključnih igrača među četri najbolja. po meni španjolci i francuzi su glavni favoriti za zlatno, eventualno još litva uskoči, a mi možemo postat ozbiljni za zlato samo ako prođemo u polufinale. sve u svemu, vidljivo je da na ovom prvenstvu niste dobri ko na onom prošlom. fali vam dosta praktički najboljih igrača koje imate, i to će se sigurno reflektirat na vašu igru u završnici. iako me iskreno čudi, da ste dobili jednu litvu tako desetkovani, što znači da ipak ima kapaciteta i u ovima što su zamjena, ali ne kužim kako onda izgubite od ukrajine, iako ukrajina i nije neka banana reprezentacija, svejedno očekivo sam laganu pobjedu tu od vas, ali očito fale ovi igrači koje si spomenuo, po meni da imate Teodosića, već to bi vam puno značilo, s njime bi gotovo sigurno do polufinala došli. jedan igrač, pravi u košarci čini veliku razliku, samo ga treba imat na parketu.

Tacno je sve ovo sto si rekao...

Al sve se svodi na jednu utakmicu... a tu ko pukovnik, ko pokojnik... basket je to, dovoljno da neko poludi, i eto nas dalje... nisu neke izgledne sanse, ali nikad se ne zna...

http://www.youtube.com/watch?v=8fftW8Vp11g

Morace neko da proradi sa parkinga :D

http://www.youtube.com/watch?v=R3I1gYYGbFY

...ili kao Kecman :D

Edin Avdic sa ovim glasom i dranjem polako ulazi u legende...

p.s jao, nema nam ni Kecmana, jos jedan na spisku...

Humphrey
15-09-2013, 16:47
Znači ako budemo prvi idemo na Ukrajinu,Latvija danas zakazala.

S obzirom na to da nas u slučaju poraza od Grške čekaju srbi ili francuzi moramo dati sve od sebe kako bi pobjedili Grke i kao prvi prošli dalje.Nisu ni ukrajinci lagan protivnik,ali barem su protivnik kojeg možemo proći.Srbe ili Francuze bojim se ne bi prošli.

moonlight
15-09-2013, 19:47
Sutra, stvarno prilika generacije...Grci su otpali, naša pobjeda vodi nas na Ukrajinu i kad gledamo dosadašnje rezultate, to je ipak najbolje, daleko...ovo ostalo u četvrtfinalu će bit krvoproliće...
Znači sutra pametno...Grci su rasterećeni, znamo da takve momčadi s takvim mentalitetom mogu bit i natankane, samo da ne budemo ukočeni i ne preplašimo se prilike.

NorthStand
15-09-2013, 22:32
točno, treba sutra bez kalkulacija odigrat, i na te ukrajince jer njih se stvarno može dobit a onda u polufinalu, protiv nas ama baš nitko nije favorit! pa to će biti pola dvorane hrvata, ako ne i više ako dođemo do polufinala. prema tome, sutra obavezno ispleskat grke po rukama da ne mogu ni šutirat. :D

Srbi dobro igraju, ne mogu ih gledat nigdje, ne znam jel ima gdje na netu prijenos? ali vidim da vode trenutno protiv francuza, što znači da bi išli na francuze ako izgubimo od grka. a njih nikako ne želim, ni oni nam ko i španjolci ne leže. ali sve ovisi o našoj igri, ako mogu Srbi s njima ovako ranvopravno igrat, a praktički im fali kostur momčadi šta ne bi i mi? ali bolje da idemo na sigurno, a to je ukrajina koja je realno najslabija ekipa od ove prve četri iz E skupine. sve u svemu, Srbi su trenutno na +10 i ne bi bilo dobro da francuze izvučemo, mislim da su oni i gore riješenje od srba, ali možda se i varam tko će znati u kakvom stanju i raspoloženju će oni dočekat to četvrfinale? nisam do kraja pametan, ali svakako da su četri reprezentacije koje najviše respektiram u završnici prvenstva ŠPA, FRA, SRB, i LITVA. njih ne bih volio sresti, prije polufinala. bolje se igrat s miševima, dok mačke nema. :D

NorthStand
15-09-2013, 22:39
Tacno je sve ovo sto si rekao...

Al sve se svodi na jednu utakmicu... a tu ko pukovnik, ko pokojnik... basket je to, dovoljno da neko poludi, i eto nas dalje... nisu neke izgledne sanse, ali nikad se ne zna...

http://www.youtube.com/watch?v=8fftW8Vp11g

Morace neko da proradi sa parkinga :D

http://www.youtube.com/watch?v=R3I1gYYGbFY

...ili kao Kecman :D

Edin Avdic sa ovim glasom i dranjem polako ulazi u legende...

p.s jao, nema nam ni Kecmana, jos jedan na spisku...

još ne vjerujem kakvi su ovo glupani ovi iz cibone, to stvarno moraš biti kreten pustit tako igrača na 0.6 stotinki do kraja. možda vrijeme i je isteklo, ali sama činjenica da su ga pustili da neomatano šutira dovoljno govori o pameti koje nemaju. u košarci je najgora stvar pomislit da je gotovo prije nego je stvarno gotovo, to je sport koji je toliko brz i intezivan da je tekma gotova samo ako je +20 2 minute prije kraja. jer tu se 10 poena za čas okrene, mi smo gubili 13 protiv talijana pa ih na kraju skoro lagano pobjedili, da nije bilo Žorića i njegovih gluposti. to najbolje govori, da u košarci nije ništa gotovo dok i sirena ne označi kraj, a ovdje je Kecman iskoristio glupost ciboninih igrača koji su nepromišljeno slavili umjesto da su do kraja i tu sekundu ispratili sve igrače partizana. ali to je tako, tamo gdje su neoprezni mrtvi oprezni su živi. :D

Inkvizitor
15-09-2013, 22:44
točno, treba sutra bez kalkulacija odigrat, i na te ukrajince jer njih se stvarno može dobit a onda u polufinalu, protiv nas ama baš nitko nije favorit! pa to će biti pola dvorane hrvata, ako ne i više ako dođemo do polufinala. prema tome, sutra obavezno ispleskat grke po rukama da ne mogu ni šutirat. :D

Srbi dobro igraju, ne mogu ih gledat nigdje, ne znam jel ima gdje na netu prijenos? ali vidim da vode trenutno protiv francuza, što znači da bi išli na francuze ako izgubimo od grka. a njih nikako ne želim, ni oni nam ko i španjolci ne leže. ali sve ovisi o našoj igri, ako mogu Srbi s njima ovako ranvopravno igrat, a praktički im fali kostur momčadi šta ne bi i mi? ali bolje da idemo na sigurno, a to je ukrajina koja je realno najslabija ekipa od ove prve četri iz E skupine. sve u svemu, Srbi su trenutno na +10 i ne bi bilo dobro da francuze izvučemo, mislim da su oni i gore riješenje od srba, ali možda se i varam tko će znati u kakvom stanju i raspoloženju će oni dočekat to četvrfinale? nisam do kraja pametan, ali svakako da su četri reprezentacije koje najviše respektiram u završnici prvenstva ŠPA, FRA, SRB, i LITVA. njih ne bih volio sresti, prije polufinala. bolje se igrat s miševima, dok mačke nema. :D

Srbi ubijaju Francuze obranom. Ne mogu im ništa

moonlight
15-09-2013, 22:53
Srbi vjerojatno na Talijane, sumnjam da će se Španjolci izgubit sutra...
Francuzi vjerojatno na Slovence
Litva na Španjolsku...
Ludnica.

Samo da se ne iskenjamo sutra.

moonlight
15-09-2013, 23:00
Ali koja komedija, Talijani ako sutra izgube, idu na Srbe...imaju ludi šut u četvrtfinalu, i sa tri poraza uđu u polufinale...nevjerojatno prvenstvo, prepuno oscilacija.

Srbi su pokazali najviše na prvenstvu, nas ne računam, da ne upadnem u subjektivnost...:kez

Inkvizitor
15-09-2013, 23:05
Ali koja komedija, Talijani ako sutra izgube, idu na Srbe...imaju ludi šut u četvrtfinalu, i sa tri poraza uđu u polufinale...nevjerojatno prvenstvo, prepuno oscilacija.

Srbi su pokazali najviše na prvenstvu, nas ne računam, da ne upadnem u subjektivnost...:kez

Kako su sredili Francuze to je za priču. Jaki su, jaki..

moonlight
15-09-2013, 23:07

Ma je, jasno, al gledam onog njihovog trenera, pa njima Parker vodi repku, kad hoće uđe, ako mu se neda, ne ulazi, čim je dobio dvije blokade, od Krstića i Gagića...otišao je na klupu,
Iritantno.

DzoniBG
15-09-2013, 23:30
još ne vjerujem kakvi su ovo glupani ovi iz cibone, to stvarno moraš biti kreten pustit tako igrača na 0.6 stotinki do kraja. možda vrijeme i je isteklo, ali sama činjenica da su ga pustili da neomatano šutira dovoljno govori o pameti koje nemaju. u košarci je najgora stvar pomislit da je gotovo prije nego je stvarno gotovo, to je sport koji je toliko brz i intezivan da je tekma gotova samo ako je +20 2 minute prije kraja. jer tu se 10 poena za čas okrene, mi smo gubili 13 protiv talijana pa ih na kraju skoro lagano pobjedili, da nije bilo Žorića i njegovih gluposti. to najbolje govori, da u košarci nije ništa gotovo dok i sirena ne označi kraj, a ovdje je Kecman iskoristio glupost ciboninih igrača koji su nepromišljeno slavili umjesto da su do kraja i tu sekundu ispratili sve igrače partizana. ali to je tako, tamo gdje su neoprezni mrtvi oprezni su živi. :D

Taj finish meca moze da priredi samo kosarka...

Bogdanovic pogadja revolveraski iz ugla... i onda dva neobjasnjiva kiksa...

Prvo merac vremena, koji nije profesionalac... umesto da vam iskusno pusti da vreme istekne, kako se radi u takvim situacijama...stisne dugme... 0.6 do kraja... jeste da daje samo teoretsku mogucnost, ali je ipak daje...

Ovi vasi se raduju, uskacu sa strane na teren...to bi mogla biti neregularnost, ali kad je vec dopusteno da se izvede lopta, nisu mogli vise da vracaju... Kecman, iako se ne vidi na ovom snimku je pogodio 5 metara pre polovine... user neverovatan, ali je bio toliko priseban da se snadje u toj guzvi i uputi parabolu koja ide u pravcu kosa...

Prezirem Partizan u kosarci, pre svega zbog Duleta Vujosevica... kad igraju sa Cibonom gledam kao mec peruanske lige sto se tice navijanja...ali ovo ludilo necu nikad zaboraviti...

Zato toliko volim kosarku...ima i golova u zadnjim sekundama, ali sto ovde zna da bude vratolomija, to nigde nema...

DzoniBG
15-09-2013, 23:37
Nisam verovao da mozemo da pruzimo ovakvu partiju, iskreno... ne volim navijacki da najavljujem pobedu ako nemam racionalan razlog za to...

Al danas smo odigrali profesorski... Duda im je postavio takvu odbranu da ih je matirao, silovali su nesto, ali ne moze tako da se dobije tekma... Krstic se rvao sa onim crnim herkulima u prvom, posle su Nedovic i Bogdanovic pokazali zasto im se talenat i perspektiva proglasava kao vrhunska... Stimac koji uopste nije igrao do sad, i onaj rastimani Gagic su vaskrsli...kad sam video da gura njih umesto Katica pomislio sam da je Duda prso u glavi... ali ne, to je veliki trener sto vidi ono sto drugi ne vide...

Nije ovo toliko vazno sto se tice takmicenja, dobili smo Italiju koja je na papiru laksa od domacina...bitno je samopouzdanje i vera da mozemo...

Sad dolazi giljotina, sve ono sto si do sad radio mozes da prospes...cetvrtfinala u basketu su najgora...prosli put smo popusili od Turaka, Turkoglu nas je razvalio... imaju zabari onog Belinelija... moze uvek neko da se pojavi blesav na terenu i da prelomi mec... bolja smo ekipa, ali to ne znaci dok se ne odsvira kraj...postoje kombinacije da igramo i sa Grcima, ali o tom potom...

Sve u svemu, prava predstava nasih, nemam nikome nista da zamerim, samo da ih pohvalim...

moonlight
15-09-2013, 23:46
Kako s Grcima?
Netko te krivo informirao...

Grci imaju 1-3, Talijani 2-2...
Dolazimo do onoga što smo pričali,ako grci nas tuku, a španjolci talijane, obje će repke imati 2-3, ali Talijani su tukli Grke u prvom dijelu prvenstva...to ti je to, Grci su ćaos.

DzoniBG
15-09-2013, 23:50
Kako s Grcima?
Netko te krivo informirao...

Grci imaju 1-3, Talijani 2-2...
Dolazimo do onoga što smo pričali,ako grci nas tuku, a španjolci talijane, obje će repke imati 2-3, ali Talijani su tukli Grke u prvom dijelu prvenstva...to ti je to, Grci su ćaos.

Grke dobijamo ako vi izgubite od Grka, a Italijani tuku Spance...onda ce Grci i Spanci imati isti omer, ali Grci su tukli Spance...Spanci ispadaju...

Ipak se gleda medjusobni skor, zato smo mi prvi u grupi...da se gleda kos razlika, prvi bi bili Litvanci iako smo ih tukli...

moonlight
15-09-2013, 23:53
Grke dobijamo ako vi izgubite od Grka, a Italijani tuku Spance...onda ce Grci i Spanci imati isti omer, ali Grci su tukli Spance...Spanci ispadaju...

Ipak se gleda medjusobni skor, zato smo mi prvi u grupi...da se gleda kos razlika, prvi bi bili Litvanci iako smo ih tukli...

A da, Španjolska ima 2-2, točno...oni bi ispali...
Ma ne gleda se koš razlika s repkama koje si imao u prvom krugu, nego s ovima u drugom krugu, u mogućem trokutu gdje je svak svakog tukao, recimo...

moonlight
15-09-2013, 23:57
U tom slučaju, sutra bi trebali navijati za nas...Grci ak prođu, bit će daleko opasniji od Talijana u četvrtfinalu...

DzoniBG
15-09-2013, 23:58
Realno, sansa i da puknete vi od raspalih Grka, i da Italijani biju Spance je u domenu teorije...znaci prakticno dolaze nam Italijani...sto je ipak najbolje za nas, svi ostali su mnogo veca imena...

E sad, znajuci kako smo lose igrali protiv neatraktivnih ekipa, to moze da zabrine...

Vama je sutra tuci Grke, tu lomite stvar oko medalja... Ukrajina je tu zalutala, mogu da naprave iznenadjenje, ali samo ako tog dana igras ko pijan... ako izgubite, idete na Litvance, a tu vam ne bio u kozi... mi smo ih naboli u prvoj utakmici, malo na inspiraciju, malo na borbu, ali realno to je najozbiljnija ekipa na prvenstvu...a znaju da igraju dobro u zavrsnicama turnira...

moonlight
16-09-2013, 00:02
Ma za četvrtfinale se ništa ne može prognozirat, bit će ludnica.
Jedino ak maznemo Grke, Ukrajinu bi morali dobiti, realno, al bojim se da se ne uplaše prilike, ali Repeša i Ivković su uvjerljivo najbolji treneri na turniru, od početka sam vjerovao u Repešu, dizat će on njih, samo da riješe Grke.

DzoniBG
16-09-2013, 00:05
Ma za četvrtfinale se ništa ne može prognozirat, bit će ludnica.
Jedino ak maznemo Grke, Ukrajinu bi morali dobiti, realno, al bojim se da se ne uplaše prilike, ali Repeša i Ivković su uvjerljivo najbolji treneri na turniru, od početka sam vjerovao u Repešu, dizat će on njih, samo da riješe Grke.

Vama je sutra biti ili ne biti...

Ukrajina ili Litvanija...dupe i oko... moze i Litvanija da se bije, ali to znaci da si pruzio nesto opasno dobro u cetvrtfinalu...

Kako ste izgledali protiv Spanije, mirisalo je na debakl...onda na guzove protiv Poljaka i Gruzije... i onda vam se nebo razbistrilo...

Sad imate sve sto treba da ima ekipa, seriju pobeda, samopouzdanje, lakog protivnika u cetvrtfinalu, a to je viza za svetsko... samo treba tuci Grke...

NorthStand
16-09-2013, 02:07

ja mislim da oni namjerno igraju ovako, slabije protiv ovih ekipa za koje procijene da će ispast, a jače protiv ovih ozbiljnijih. ali svejedno, u slučaju da naletimo na njih u polufinalu, mislim da se oni moraju bojat nas. zamisli koji bi to pakao bio u ljubljani, mislim da se ne bi moglo dogodit da naši izgube ko ono svojevremeno u kranju u vaterpolu, a i tad su izgubili dobivenu tekmu, bilo je 7-4 za nas, i onda popuše u samoj završnici, hrvatska posla.

ali ja sam stvarno mišljenja, ako naši prođu četvrfinale o tome sve ovisi, mislim da mi možemo i do zlata u tom slučaju. pa ljudi moji, nije to više situacija da su naši napeti nervozni, kada su svijesni da su napravili i više nego što se od njih očekuje, e tad dolazi na red "mirna ruka" i "hladna glava" a onda će bit čuvaj nas se, tko god da naleti. :D

zato i apostrofiram to četvrfinale, ako to prođu gotovo sam siguran da se vraćaju s medaljom oko vrata, samo ne znam kojeg sjaja? volio bi da konačno naprave naši i taj iskorak u košarci, od 1995 nemamo pravog rezultata, i krajnje je vrijeme da se vratimo i da poručimo svijetu da imamo i mi dobre košarkaše, samo nas je eto peh sve ove godine kočio do uspjeha. a i nismo imali ni pravog trenera, savez nam vode debili, sada ovo sve miriši na neki iskorak, i nadam se da neće sve završit u četvrtfinalu. aj živili vi meni, i navijajmo sutra za crveno bijele jer samo oni nas mogu dovest do Ukrajine i puta za direktni plasman na SP. :)

NorthStand
16-09-2013, 02:17
Taj finish meca moze da priredi samo kosarka...

Bogdanovic pogadja revolveraski iz ugla... i onda dva neobjasnjiva kiksa...

Prvo merac vremena, koji nije profesionalac... umesto da vam iskusno pusti da vreme istekne, kako se radi u takvim situacijama...stisne dugme... 0.6 do kraja... jeste da daje samo teoretsku mogucnost, ali je ipak daje...

Ovi vasi se raduju, uskacu sa strane na teren...to bi mogla biti neregularnost, ali kad je vec dopusteno da se izvede lopta, nisu mogli vise da vracaju... Kecman, iako se ne vidi na ovom snimku je pogodio 5 metara pre polovine... user neverovatan, ali je bio toliko priseban da se snadje u toj guzvi i uputi parabolu koja ide u pravcu kosa...

Prezirem Partizan u kosarci, pre svega zbog Duleta Vujosevica... kad igraju sa Cibonom gledam kao mec peruanske lige sto se tice navijanja...ali ovo ludilo necu nikad zaboraviti...

Zato toliko volim kosarku...ima i golova u zadnjim sekundama, ali sto ovde zna da bude vratolomija, to nigde nema...

hrvatska posla, to se samo nama može dogodit, drago mi je da si to primjetio jer upravo sam na to ja obratio pozornost, vjeruj mi takvo nešto se ne bi dogodilo u Beogradu ipak ste vi malo promućurniji od nas, mi dozovlimo da nam stranci sjede za zapisničkim stolom, mislim da nisu bili uopće hrvati neka me netko ispravi ako griješim. ali partizan je generalno gledano, igrao bolje, nema cibona pravu ekipu već godinama. po meni čak je zasluženo dobio, ali je nevjerojatno da takvu glupost naprave i ovi što organiziraju utakmicu, i igrači koji nisu u stanju ispratit protivnika do kraja, jer eto u njihovim glavama je sve bilo gotovo kad je Bogdanović skinuo trojku. iskreno, nema to veze samo s ovime, nama se to događa protiv turaka u nogometu, i rukometu u vaterpolu, mi smo majstori kakvih nema, za izgubit dobivenu utakmicu. ali ponavljam, partizan je po meni igro bolej cijelu tekmu, a i za cibonu me realno boli k. tako da, osim dinama i nogometne reprezentacije, ništa ne pratim tako strastveno, jedino sad sam malo odljepio na košarku jer puno godina nismo ništa napravili, i bilo bi baš lijepo da naprave nešto. i volim košarku, nakon nogometa najdraži sport, onda 10 mjesta prazno pa rukomet vaterpolo odbojka hokej. to su sve za mene neinteresantni sportovi većinom, jedino ajde još priznajem taj tenis, koji je isto dosta naporan fizički i psihčki zahtjevan sport, ali ni on mi nije ko nogomet i košarka, volim ja više te ekipne sportove, davis cup ne računama iako je i tu riječ o ekipnom kada se igraju parovi. ali kažem generalno tenis je individualan sport, a ja više preferiram nogomet i košarku zbog tog momčadskog duha, ono ili smo svi jedno ili smo kurac, tako to ide. ovi naši su sada baš to, dišu ko jedan, i stvarno bi mogli napravit nešto nadam se da neće uprskat.

pozdrav, sutra svi za crveno bijele, i ti Đoni tebi ko zvezdašu to ne bi trebao biti problem. :D

NorthStand
16-09-2013, 02:47
https://www.youtube.com/watch?v=uhwRe2RprVQ

sad sam pogledo ovaj video isječak, i nije mi jasno kako su to oni igrali protiv ukrajine makedonije mislm nisu ni oni veslo sisali, ali po meni Srbija stvarno ima dobru ekipu i teško će biti bilo kome igrat protiv njih. i ovako bez par ključnih igrača, igraju jako dobro kada je najvažnije, oni ne igraju na način ko mi Hrvati kako dobit sve utakmice na turniru, već na način kako dobit one najvažnije tj one koje će te odvest do zlata.

ali ajde, jedva čekam sutra i taj ogled s grcima, ako grke dobijemo onda znam da smo napravljeni za veliek stvari. to je prava šuterska, i čvrsta ekipa, ako njih možemo dobit onda možemo svakoga. držim palce našima, i nervozno brojim sate do tog dvoboja. :D

Inkvizitor
16-09-2013, 08:17
Meni ti Litvanci ne ostavljaju neki dojam. Malo sam ih gledao i ništa posebno.

Nijedna reprezentacija nema kontinuitet igara. Ipak mislim da su Španjolci najjači i ako im nedostaje skoro cijela petorka. Imaju pobjednički mentalitet.

Francuze su dizali kao neku ekipu ali unatoč srpskoj dobroj obrani, oni su isto limitirana ekipa.

Ustvari svaka ekipa pa i Ukrajina ili Belgija mogu imati svoj dan i dobiti svakoga pa onda tri utakmice biti za napucavanje.

Nitko nema kontinuitet u tome je stvar. I zato ne mislim da su Srbi najmerno puštali nego i oni imaju taj isti sindrom. Možda jedino u onoj utakmici koja im je bila nebitna , sa Crnom Gorom.

Sloveniju nose navijači, dakle tu može svak svakoga dobit u četvrtfinalu. nema ekipe koja dominira.

Što se tiče naših, oni meni ne ulijevaju sigurnost ni nakon ovih pobjeda. Previše oscilacija u igri, slab šut izvan reketa, ni u reketu nije puno bolji i ne mogu se pouzdat u ekipu koja ima u zadnjoj četvrtini 15 razlike pa se čupa na kraju.

Nemamo pouzdane centre ni stabilne šutere.

Inkvizitor
16-09-2013, 15:27
Ne zna se tko je nezainteresiraniji mi ili Grci. Toliko grešaka. 10 prodanih lopti.

Al zanimljivo da su nam tri trice pisali za dva poena. Bar dvi su izgledale čiste trice. Slavko uporno govori još jedna trica Drapera ili Bogdanovića a ono pišu dva poena. Stvarno čudno.

NorthStand
16-09-2013, 15:53
ma loše igraju naši, ali boga mi i suci ih drže u igri, ovaj Jovičić logično sudi za "braću". samo mi nije jasno, kako im ne dosadi stalno sudit protiv nas, u svakom jebenom sportu nijednom ništa ne sude u našu korist. to je stvarno vjerovali ili ne. u svakom slučaju, ako izgubimo najviše ćemo si sami biti krivi jer smo dozvolili sucima da nas zajebavaju na korist grka.

Inkvizitor
16-09-2013, 16:14
Hrvatsku igru treba na katedru za košarku, kako igrati protiv sebe. Ukić dribla umjesto da ide na prodor, i gađa tricu u kojoj je inače "odličan" a trica nam ne treba. Što je njemu, jel on normalan. Rade faulove i ulaze rano u bonus iako Grci odlično bacaju slobodna.

Jel oni igraju protiv sebe. Nevjerovatne stvari.

Humphrey
16-09-2013, 16:43
Pobjedili na kraju ovog mučenja,igrom smo se vratili starim navikama,ali pobjeda je nešto novo.:D

LIKOTA
16-09-2013, 16:44
Opet uz muku, ali očito drukčije ne znamo. Svaka im čast!

Inkvizitor
16-09-2013, 16:48
Grci ulaze bezvoljno u utakmicu i umjesto da se riješi utakmica mi ulazimo još smotaniji. Toliko nerezonskih poteza, izgubljenih lopti, lošeg kretanja.

Samo jedan momenat..kad je Grcima treba trica zadnji napad..pet igrača nam se dodaje na slobodnoj trici, mogao je pucati bilo tko.

I onda sebi maksimalno kompliciraju i igraju dva produžetka.

LIKOTA
16-09-2013, 16:51
Veli Repeša da je on kriv. Nije htio raditi faul na kraju regularnog dijela jer je htio vidjeti da li možemo braniti.

Slažem se da su mogli to bezbolnije riješiti.

Puno izgubljenih lopti je jedna od stavki koja nas je isto koštala ranijeg rješavanja utakmice.

Sve u svemu ja potpisujem da bude ovakvo mučenje do finala :)

Inkvizitor
16-09-2013, 17:00
Nije stvar u tome da ne rade faul nego se njima šetaju ljudi i to po trojica sami na trici, ko po korzu, i bira koji će šutnut a njih vadi samo trica..daj samo stani ispred njega da ga bar malo ometaš..

i onda Ukić na 9 sekundi dribla, tapka i zadnju sekundu puca tricu a nama ne treba trica umjesto da ide bar na prodor.

Grci su imali polaganje u prvom produžetku lagano zadnju sekundu za pobjedu..

previše amaterizma..slabo se kreću, Grci su ih par puta učinili smiješnim..jedan tapka o pod ostali stoje i gledaju..na otvorene trice gađaju donji dio obruča..

Onda Bogdanović šibne tricu iz nemoguće situacije preko ruke

Ko da nisu htjeli dobit..

NorthStand
16-09-2013, 17:04
Hrvatsku igru treba na katedru za košarku, kako igrati protiv sebe. Ukić dribla umjesto da ide na prodor, i gađa tricu gdje je inače odličan a trica ne treba. Što je njemu, jel on normalan. rade faulove i ulaze rano u bonus iako Grci odlično bacaju slobodna.

jel oni igraju protiv sebe. nevjerovatne stvari.

ovo danas samo pukom srećom nismo izgubili, generalno jako loša utakmica naših, ne znam šta im je bilo ali ovoliko gluposti napravit u tako kratkom roku nije lako.

isto tako suđenje je bilo na strani grka, ali kao što sam reko nije ono bilo presudno, presudno za dramu je bilo to što smo mi mlitavo ušli u utakmicu i igrali tako do samoga kraja. srećom Bogdanović, opet kopirao izdanje protiv Italije odnosno kada je bilo najpotrebnije izgađo sve što se trebalo izgađat, i na njegovim krilima i ostali su odradili svoje, po meni Rudež mora biti više u igri, a onog Žorića ljudi moji, može li mi netko objasnit njegovu ulogu u napadu i obrani? pa taj je u obrani nevidljiv, a u napadu gotovo svaki put kada dobije loptu popuši je ili fula zicera, čisti igrač manje na parketu ne mogu vjerovat da neammo boljeg igraća za zamjenu od njega, ako se već ovi i moraju odmarat, ali boga mi ne bi se meni, znalo bi se koja je udarna petorka i gotovo cijelu tekmu uz kraće predahe bi igrali, a ne ovo da nam se stalno mjenjaju igrači i onda pada tempo igre, taman kad se malo odljepiš uđe Žorić i sjebe sve, ili netko drugi nebitno. po meni najjaču petorku treba držat na parketu dok god se ne odljepimo rezultatski, onda treba krenut s rotacijom igrača. pa jebote u nogometu ljudi trče 90 minuta, ovi ne mogu četri četvrtine po 10 izdržat, nevjerojatno. znam da je košarka brza i intezivna i da se igrači brže umaraju, ali boga mi nije ništa specijalno iscrpljivija od nogometa. prema tome, neka se udarni igrači drže što duže na parketu, dok stvarno im ne dođe da im treba predah. a ne da se mjenjaju, da bi malo grijali klupicu.

sve u svemu, ovo smo iščupali nekako, ali drugi put nećemo, isto tako Tomić fula jedno od dva slobodna za pobjedu i odemo u produžetke, nevjerojatno šta oni rade, grci nam zabiju koliko 30 koševa iz slobodnih? a mi preko pola fulamo, ej preko pola slobodnih bacanja fulamo, a kao to su mi neki profesionalni košarkaši, ma ljudi moji moramo se mi još dobrano utrenirat da bi u koštac s srbima litvancima francuzima i španjolcima, ovo je sve smijeh kada nam oni nalete pomest će nas samo tako.

Humphrey
16-09-2013, 17:05
Dovedite te ukrajince.:kava

NorthStand
16-09-2013, 17:05
Grci ulaze bezvoljno u utakmicu i umjesto da se riješi utakmica mi ulazimo još smotaniji. Toliko nerezonskih poteza, izgubljenih lopti, lošeg kretanja.

Samo jedan momenat..kad je Grcima treba trica zadnji napad..pet igrača nam se dodaje na slobodnoj trici, mogao je pucati bilo tko.

I onda sebi maksimalno kompliciraju i igraju dva produžetka.

da, a kako su samo olako pustili da pucaju onu tricu za produžetke, i naravno grci pogode jer su odlični šuteri izvana. smiješno, šta si mi sve dozvoljavamo, taj luksuz propusta koji neki igrači rade u takvim trenucima nikada neću shvatit, pa o tome tekma ovisi a oni ko da vode 10 razliike.

Inkvizitor
16-09-2013, 17:11
Suci jesu nešto zajebali ali meni ne ide u glavu ..minut dvije do kraja vodimo dva razlike..Spanoulis upravo utrpo dva bacanja, mi fulamo napad, i Draper opet radi faul na Spanoulisu 8-9 metara od koša. Pa to je za popizdit.

Da ga je zaustavio u prodoru prema košu ajde..nego bez potrebe.

I on naravno utrpa oba slobodna i izjednači.

Grci trpaju slobodna ko na treningu a oni uporno rade faulove.????

Kad onaj Krstić primi loptu kreće se, radi tijelom, leđima, fintira..ko zvrk..riješi se igrača i tup. Ovaj naš Žorić..pa i Tomićć, to je ko usporeni film..lopte im ispadaju, lete..bekovi dodaju lopte nisko u noge centrima

17 izgubljenih lopti..???

protočnost igre loša..s druge strane isto loša Grčka..sa par bljeskova..ali generalno loša..

Humphrey
16-09-2013, 17:20
Vi još na ovoj utakmici,gotovo je pobjedili smo.

Kao da ste danas počeli gledati ove igrače, ovakvih je utakmica bilo koliko hoćeš,ali s jednom razlikom, danas smo pobjedili.

Inkvizitor
16-09-2013, 17:56
Pa što ćemo nego komenttirat, zato i jesmo tu.

Humphrey
16-09-2013, 19:42
Ako talijani izdrže do kraja idu srbi na španjolce.

DzoniBG
16-09-2013, 20:02
Spanci zasluzuju da ih FIBA izbaci sa prvenstva...

7-8 minuta do kraja imaju 15 razlike, i onda pustaju tako providno, promasuju zicere, slobodna... goru namestaljku nisam video, bar malo da su se potrudili da sakriju...

Eto ih sad nama u cetvrtfinalu, to su hteli... vreme je da se kazne za ovako cigansko ponasanje...

moonlight
16-09-2013, 20:06
Ne kužim kako je njima lakša Srbija od Litve, malko su se prekombinirali...

DzoniBG
16-09-2013, 20:23
Ne kužim kako je njima lakša Srbija od Litve, malko su se prekombinirali...

Objektivno je Litvanija bolji tim od naseg... na papiru, sta donosi jedna utakmica, to sam bog zna...

Bez obzira na to, ono sto su Spanci danas uradili je ruglo, mene bi bilo sramota da sam u tom timu...aktuelni prvaci evrope se brukaju, pustaju da izgube utakmicu... to ozbiljan tim ne radi...

Inkvizitor
16-09-2013, 20:49
Nisu valjda Španjolci izgubili od Italije??

DzoniBG
16-09-2013, 21:01
Nisu valjda Španjolci izgubili od Italije??

Izgubili...na najbeskrupulozniji nacin....

Prvo su poceli ko babe, Italijani u prvoj cetvrtini vodili preko 10...onda da ne bi ispalo sumnjivo daju gas, pa je poluvreme bilo izjednaceno... Spanci krecu da gaze trecu, i pocetak cetvrte...kad su videli da su preterali, prestali su da igraju... bruka i sramota, za takve stvari treba propisati kaznu, 3 dana u pritvoru, malo vode i budjav lebac...

Inkvizitor
16-09-2013, 21:16

Prvo su poceli ko babe, Italijani u prvoj cetvrtini vodili preko 10...onda da ne bi ispalo sumnjivo daju gas, pa je poluvreme bilo izjednaceno... Spanci krecu da gaze trecu, i pocetak cetvrte...kad su videli da su preterali, prestali su da igraju... bruka i sramota, za takve stvari treba propisati kaznu, 3 dana u pritvoru, malo vode i budjav lebac...

Gledao sam do zadnje dvije minute i nešto..imali su 9-11 poena prednosti.

Ako su kalkulirali, glupo su kalkulirali. Vi ste po meni bolji od Litve, uostalom tukli ste ih u grupi. Tako da ne razumijem taj potez Španjolaca ali i ja mislim , teško da bi igrom u te dvije minute i nešto prosuli tu prednost.

Ne kužim da im je lakše na vas nego na Litvu??'

No, možda se ja ne razumijem u košarku

DzoniBG
16-09-2013, 21:22
Gledao sam do zadnje dvije minute i nešto..imali su 9-11 poena prednosti.

Ako su kalkulirali, glupo su kalkulirali. Vi ste po meni bolji od Litve, uostalom tukli ste ih u grupi. Tako da ne razumijem taj potez Španjolaca ali i ja mislim , teško da bi igrom u te dvije minute i nešto prosuli tu prednost.

Ne kužim da im je lakše na vas nego na Litvu??'

No, možda se ja ne razumijem u košarku

Ako si gledao, onda ti je jasno da su samo namerno mogli da izgube...

Litva je preiskusna ekipa, Kleiza, braca Lavrinovic(za koje je Duda rekao u jednom time outu da su "obicni vacharoshi", u bg slengu prevaranti)... nekoliko igraca iz NBA... izgubili su od nas, a onda 7 utakmica dobili... razumem ja sto se Spancima ne igra sa njima, ali nemoj tako sibicarski da pustas tekmu...ako ih se vec plasis, pa izadji na crtu pa razbi strah...

Ciganski mentalitet...nista drugo...

Inkvizitor
16-09-2013, 21:35
Pa što ima veze da su dobili 7 tekmi..ne kužim da im je draže ići na vas nego na Litvu al ajde..

NorthStand
16-09-2013, 21:54
po meni španjolci su se zajebali, jaki su Srbi, je da im fale neki igrači ali i dalje je to vrlo ozbiljna reprezentacija, pogotovo što imaju ovog kompletnog Krstića, koji ne znaš gdje je bolji u obrani ili napadu?

u svakom slučaju, svatko si sam kroji sudbinu, meni je drago da je Hrvatska igrala bez kalkulacija kao i uvijek. jedina kalkulacija koja je bila vidna kod naših, je da se izbjegne teškog protivnika u četvrftinalu i to se napravilo s time da se dobilo sve utakmice u drugom djelu natjecanja, prema tome, takve kalkulacije su čisto ok jer nema nitko šta da nekome prigovori na konto pobjeda koje ostvaruje!

ja osobno ne volim reprezentacije, ni ljude koji kalkuliraju, zato osobno ne bih se začudio da ispuše od srba. a Srbi će bit izuzetno motivirani, jer ovime u biti španjolci njima poručuju da ne vrijede kurca, da će ih poderat ko beba zvečku ali nije to baš tako. imat će oni velikog posla, i pitanje je dal će na kraju uspjet pobjedit srbe. ali to je njihov izbor, koga briga za njih, mi u hrvatskoj trebamo gledat sebe a drugi neka se zamaraju svojim brigama. za sada je ovo odlično, jer nam je put do finala praktički raskrčen, ako bude pameti u naših možemo bez beda do finala. ni Ukrajina, ni Litva ni Italjia nisu ekipe koje su nepobjedive, to smo uostalom pokazali več protiv Ukrajine u kvalifikacijama za ovo prvenstvo gdje smo ih dobili u obadvije, a talijane smo doduše teško dobili također na turniru, tako da sudeći po toj logici neće njima biti drago kada nas sretnu ponovo na parketu. kao što ni nama ne bi bilo drago srest španjolce, srbe francuze i litvance jer su objektivno jače reprezentacije od nas. ali o tom po tom, ne treba nikome priznat da je bolji prije nego se odigra utakmica, tako treba razmišljat. ako je bolji, neka to pokaže na parketu!

NorthStand
16-09-2013, 21:57
ne znam jel netko vidio Bogdanovića na kraju tekme, kako pokazuje s dvije ruke dva prsta navijačima? :D

stvarno je prva liga tip, em što je klasa od igrača, em što vidiš da je karakteran da ima muda, takve ljude treba respektirat. i nije egocentričan.

http://www.hrsport.net/vijesti/466225/kosarka-eurobasket-2013/bogdanovic-ne-zelim-pricati-sto-sam-ja-napravio-vazno-je-sto-je-napravila-momcad/

DzoniBG
16-09-2013, 22:02
po meni španjolci su se zajebali, jaki su Srbi, je da im fale neki igrači ali i dalje je to vrlo ozbiljna reprezentacija, pogotovo što imaju ovog kompletnog Krstića, koji ne znaš gdje je bolji u obrani ili napadu?

u svakom slučaju, svatko si sam kroji sudbinu, meni je drago da je Hrvatska igrala bez kalkulacija kao i uvijek. jedina kalkulacija koja je bila vidna kod naših, je da se izbjegne teškog protivnika u četvrftinalu i to se napravilo s time da se dobilo sve utakmice u drugom djelu natjecanja, prema tome, takve kalkulacije su čisto ok jer nema nitko šta da nekome prigovori na konto pobjeda koje ostvaruje!

ja osobno ne volim reprezentacije, ni ljude koji kalkuliraju, zato osobno ne bih se začudio da ispuše od srba. a Srbi će bit izuzetno motivirani, jer ovime u biti španjolci njima poručuju da ne vrijede kurca, da će ih poderat ko beba zvečku ali nije to baš tako. imat će oni velikog posla, i pitanje je dal će na kraju uspjet pobjedit srbe. ali to je njihov izbor, koga briga za njih, mi u hrvatskoj trebamo gledat sebe a drugi neka se zamaraju svojim brigama. za sada je ovo odlično, jer nam je put do finala praktički raskrčen, ako bude pameti u naših možemo bez beda do finala. ni Ukrajina, ni Litva ni Italjia nisu ekipe koje su nepobjedive, to smo uostalom pokazali več protiv Ukrajine u kvalifikacijama za ovo prvenstvo gdje smo ih dobili u obadvije, a talijane smo doduše teško dobili također na turniru, tako da sudeći po toj logici neće njima biti drago kada nas sretnu ponovo na parketu. kao što ni nama ne bi bilo drago srest španjolce, srbe francuze i litvance jer su objektivno jače reprezentacije od nas. ali o tom po tom, ne treba nikome priznat da je bolji prije nego se odigra utakmica, tako treba razmišljat. ako je bolji, neka to pokaže na parketu!

Kalkulanti u sportu su nesto na sta odmah izbacim rogove... bar sport ne bi trebao biti usran prevarama kao sto je vec neminovno politika...

Vi ste danas igrali za pobedu, igraci su zeleli, mozda malo i pregoreli u zelji, ali borili su se do kraja i uspeli...na tezi nacin, uz potrosnju energije bespotrebno...ali brzo ce se to zaboraviti, ostaje rezultat...

Sa druge strane, ovo sto su uradili ovi ganci... bolje da nista ne napisem...jer mogu samo da ih izvredjam opasno... nadam se da ce ih stici bozija pravda, da ce puci od nas... odjednom smo dobili veliku prepreku, Spanci su uzasno nezgodan protivnik koji moze da te samelje ako im krene...

Nista, idemo na njih, sa stitom, ili na njemu...nema nam druge...

Inkvizitor
16-09-2013, 22:15
hehe pa dovoljno se sjetit..vi se ne sjećate vi ste tad bili mali..kad su Njemačka i Austrija na SP u Španjolskoj igrali zadnju utakmicu u grupi i rezultat 1:0 za Njemačku je vodio obe reprezenatcije u drugi krug a izbacivao Alžir koji je tukao Njemačku 2:1 mislim.

I dadne Hrubesch gol u 10 minuti i ostalih 80 minuta se dodaju dvi ekipe oko centra. Od tada je uvedeno da se zadnje utakmice igraju u isto vrijeme

Ili ono nedavno kad su Šveđani i Danci mislim izbacili Italiju sa EP sa 2:2..očiti dogovor...čak je bio transparent u gledalištu s tim rezultatom.

Ovdje nije dogovor dvije ekipe nego je jedna eventulano sebi birala protivnika ali i dalje im ne kužim potez.

DzoniBG
16-09-2013, 22:44
hehe pa dovoljno se sjetit..vi se ne sjećate vi ste tad bili mali..kad su Njemačka i Austrija na SP u Španjolskoj igrali zadnju utakmicu u grupi i rezultat 1:0 za Njemačku je vodio obe reprezenatcije u drugi krug a izbacivao Alžir koji je tukao Njemačku 2:1 mislim.

I dadne Hrubesch gol u 10 minuti i ostalih 80 minuta se dodaju dvi ekipe oko centra. Od tada je uvedeno da se zadnje utakmice igraju u isto vrijeme

Ili ono nedavno kad su Šveđani i Danci mislim izbacili Italiju sa EP sa 2:2..očiti dogovor...čak je bio transparent u gledalištu s tim rezultatom.

Ovdje nije dogovor dvije ekipe nego je jedna eventulano sebi birala protivnika ali i dalje im ne kužim potez.

Secam se toga Svedjana i Danaca... zato se i prica o skandinavskom lobiju...

Ovo prvo sam cuo iz price, ali to je ipak iz vremena tvoje generacije;)

Grunf
16-09-2013, 23:01

Ja sam gledal tekmu i nisam videl nikakvo puštanje. Talijani su bili bolji.

Grunf
16-09-2013, 23:04
Ako si gledao, onda ti je jasno da su samo namerno mogli da izgube...

Litva je preiskusna ekipa, Kleiza, braca Lavrinovic(za koje je Duda rekao u jednom time outu da su "obicni vacharoshi", u bg slengu prevaranti)... nekoliko igraca iz NBA... izgubili su od nas, a onda 7 utakmica dobili... razumem ja sto se Spancima ne igra sa njima, ali nemoj tako sibicarski da pustas tekmu...ako ih se vec plasis, pa izadji na crtu pa razbi strah...

Ciganski mentalitet...nista drugo...

Po čemu samo namjerno? Krenul ih je šut koji prije nisu mogli zabiti. Ak su pustili zakaj su glavni igrači Španjolaca igrali cijelu tekmu i zakaj su zvali sve one silne time-outove pred kraj tekme? Vi Srbi vidite zavjere tamo gdje ih nema, ali shvaćam, dobili ste najtežeg protivnika u 1/4 finalu iako ste ciljali Talijane pa sad morate malo kukati. Po meni Talijani bi vas rasturili jer vam ne paše takav stil igre, a protiv Španjolaca imate šanse jer njima ne paše vaš stil.

NorthStand
16-09-2013, 23:48
Kalkulanti u sportu su nesto na sta odmah izbacim rogove... bar sport ne bi trebao biti usran prevarama kao sto je vec neminovno politika...

Vi ste danas igrali za pobedu, igraci su zeleli, mozda malo i pregoreli u zelji, ali borili su se do kraja i uspeli...na tezi nacin, uz potrosnju energije bespotrebno...ali brzo ce se to zaboraviti, ostaje rezultat...

Sa druge strane, ovo sto su uradili ovi ganci... bolje da nista ne napisem...jer mogu samo da ih izvredjam opasno... nadam se da ce ih stici bozija pravda, da ce puci od nas... odjednom smo dobili veliku prepreku, Spanci su uzasno nezgodan protivnik koji moze da te samelje ako im krene...

Nista, idemo na njih, sa stitom, ili na njemu...nema nam druge...

po meni, ako vaši ponove partiju kakvu su igrali protiv francuske, neće se baš "španci" usrećiti. :D

ima Srbija igru, a to je najvažnije, imate vi igrače koji znaju potegnut kad treba, koji su dosta čvrsti i nezgodni u obrani, kažem osobno ne kužim izbor španjolaca ako su ga već i birali. možda i nisu, ali to samo oni znaju. svakako da ima nekih situacija, gdje djeluje da puštaju talijane da im se šeću, ali to su i naši danas radili a nama je bila jako bitna pobjeda protiv grka. teško je sa stopostotnom sigurnošću reći da su pustili talijanima, ali svakako da ima sumnjivih situacija pogotovo na samom finišu tekme. no jebiga, nema vam druge sad nego vi njima ili oni vama polomit zube, ali ima to i vedrije strane ako njih dobijete onda postajete prvi favoriti za zlato. jebiga, treba protiv najjačih odigrat najjače, lako se na slabima iživljavat. zato i kažem, ako ponovite igru protiv francuske možete ih dobit, po meni ova španjolska uopće nije toliko dobra koliko neki potenciraju, može se njih nadigrat samo se mora odigrat od prve do zadnje minute tekme na visokoj razini s velikom koncentracijom. npr ovo što smo mi danas radili protiv grka, s takvom dekoncentracijom vjerojatno bi izgubili i od puno slabije ekipe nego što su oni, te neforsirane blesave greške koje su plod dekoncentracije igrača su najgora stvar u košarci. i tko više puta pogriješi, taj gubi. španjolci imaju kvalitetu, i jesu i dalje glavni favoriti za zlato, ali može ih se dobit Grci su ih dobili, i Slovenci ne bih reko da su im namjerno pustili. prema tome, samo malo jaja stisnut i svatko može do pobjede, po meni ovo prvenstvo je dosta izjednačeno i nema tu nijedne reprezentacije koja nešto značajno kvalitetom odskače od ostalih. zato u biti, i nema nekog izrazitog favorita za završnicu, sve karte su na stolu a oni koji budu hrabriji i koncentriraniji će pobjedit.

i treba reći da talijani igraju stvarno dobro, njih mrzim ko naciju, ali brate igraju stvarno dobro košarku na ovom turniru i ne bi bilo nezasluženo da odu s nekom medaljom kući.

NorthStand
16-09-2013, 23:50
a što se tiče hrvatske košarke, ona ima dobru budućnost, samo se nadam da je neće zasrat razno razni Radići iz košarkaškog saveza.

http://www.srednja.hr/Novosti/Hrvatska/Hrvatska-kosarkaska-reprezentacija-do-18-godina-osvojila-Europsko

i jedna za našeg turčina Bogdanovića. :D

http://www.b92.net/news/pics/2013/07/06/101899403951d7faf09fc64365228957_orig.jpg

moonlight
17-09-2013, 00:22
Po čemu samo namjerno? Krenul ih je šut koji prije nisu mogli zabiti. Ak su pustili zakaj su glavni igrači Španjolaca igrali cijelu tekmu i zakaj su zvali sve one silne time-outove pred kraj tekme? Vi Srbi vidite zavjere tamo gdje ih nema, ali shvaćam, dobili ste najtežeg protivnika u 1/4 finalu iako ste ciljali Talijane pa sad morate malo kukati. Po meni Talijani bi vas rasturili jer vam ne paše takav stil igre, a protiv Španjolaca imate šanse jer njima ne paše vaš stil.

Svi izvještaji govore o puštanju Španjolaca, neki nježno zaključuju da su odabrali "Srbiju", ja tu tekmu nisam gledao, ali kad se sjetim Londona i kak su kalkulirali cijeli turnir, sa sportske strane želim da im Srbija stavi onu stvar...

Grunf
17-09-2013, 00:35
Svi izvještaji govore o puštanju Španjolaca, neki nježno zaključuju da su odabrali "Srbiju", ja tu tekmu nisam gledao, ali kad se sjetim Londona i kak su kalkulirali cijeli turnir, sa sportske strane želim da im Srbija stavi onu stvar...

Izvukel si me iz kreveta. :D

Koji svi izvještaji? Oni s B92 i Indexa koji samo prepiše B92? :naklon Srpska paranoja. Ja sam gledal tekmu do 2:36 minute do kraja produžetka kad su Talijani imali +6. Dakle, gledal sam cijelu završnicu kad su stigli Španjolce i nisam ni sekunde pomislio da tu netko nekome pušta. Pa nisam tudum da ne vidim takve stvari. Uostalom uključi malo razum. Srbija je kao tolko lakši protivnik od Litve da bi netko njih birao? Malo morgen, to su podjednake repke. Isti ti je jarac s kim igrao i bolje je ući u takvu tekmu s pobjedom i samopouzdanjem nego s porazom. Toliko o tome. :kava

moonlight
17-09-2013, 00:44
Izvukel si me iz kreveta. :D

Koji svi izvještaji? Oni s B92 i Indexa koji samo prepiše B92? :naklon Srpska paranoja. Ja sam gledal tekmu do 2:36 minute do kraja produžetka kad su Talijani imali +6. Dakle, gledal sam cijelu završnicu kad su stigli Španjolce i nisam ni sekunde pomislio da tu netko nekome pušta. Pa nisam tudum da ne vidim takve stvari. Uostalom uključi malo razum. Srbija je kao tolko lakši protivnik od Litve da bi netko njih birao? Malo morgen, to su podjednake repke. Isti ti je jarac s kim igrao i bolje je ući u takvu tekmu s pobjedom i samopouzdanjem nego s porazom. Toliko o tome. :kava

Španjolci su se kockali....nisam gledao , svi portali , svi govore o tome...

Sad gledam Ukića 7 sekundi do kraja...:facepalm
zakaj se raspala Daleka Obala, on bi svirao bubnjeve, mi bi imali boljeg playa, taj mali je teži debil, oduvijek...

Bogdanović....
baš bi bilo šmek, da vidimo , u finalu naravno, ne znam jel to moguće sudar...Bogdan Bogdanović vs Bojan Bogdanović:slajo

Super je mali gospar....kak himnu hendla, on i Žorić, milina...:cerek

caporegime
17-09-2013, 12:15

ma to su amateri za jugo školu varanja...
nije samo da su varali nego su tako javno radili da bi ih slijepci skužili

Partizan 4:0* Željezničar Partizanu je bilo potrebno da zabilježi pobjedu sa istom gol razlikom kao i Crvena zvezda kako bi osvojio naslov prvaka.
Utakmica u Beogradu je počela sa desetak minuta zakašnjenja pošto je Partizan organizirao oproštaj od Momčila Vukotića.
Sarajevo 0:4* Crvena zvezda Crvenoj zvezdi je bila potrebna pobjeda sa većom gol razlikom od Partizana kako bi postala prvak
Vojvodina 1:7* Dinamo Zagreb Dinamu je bila potrebna pobjeda sa što više golova razlike da bi se plasirao u kup UEFA.
Hajduk 5:3 Dinamo Vinkovci Hajduku je bila potrebna pobjeda, a Davor Čop iz Dinama (V) se borio za titulu najboljeg strijelca lige i postigao tri pogotka na utakmici
Sutjeska 5:5* Budućnost Budućnosti i Sutjesci je bio potreban nerješen rezultat za opstanak
Čelik 1:1* Rijeka Rijeci je za plasman u kup UEFA, a Čeliku za opstanak bio potreban neriješen rezultat
Osijek 2:1 Sloboda Tuzla
Velež 2:3* OFK Beograd Velež je već bio osigurao plasman u kup UEFA, dok je OFK Beogradu trebala pobjeda da bi ostao u ligi.
Priština 0:0 Vardar

p.s. u rijeci je prvo gol postigao igrač s klupe, koji nije znao za dogovor (trebalo je biti 0:0).
ono što je ostalo u sjećanju je da su se njegovi suigrači hvatali za glavu
izjednačenje je naravno brzo stiglo.

onaj tko bi o ovome snimio film, dobio bi oscara

Inkvizitor
17-09-2013, 12:34
Zna li tko o čemu se ovdje radi..

http://www.youtube.com/watch?v=D6livZuoA74

Grunf
17-09-2013, 21:06
Zna li tko o čemu se ovdje radi..

http://www.youtube.com/watch?v=D6livZuoA74

Piše ti sve u opisu, Srbi i Litvanci dogovorom izbacili Španjolce. Srbi imaju dugu povijest štelanja rezultata kad im to odgovara i stvarno je smiješno kad oni optuže Španjolce na ovom prvenstvu za nekaj jer su oni svjetski prvaci u štelanju. Pa sam su na ovom prvenstvu namjerno spušili od Crnogoraca da prenesu 4 boda u drugi krug.

Inkvizitor
17-09-2013, 21:23
Piše ti sve u opisu, Srbi i Litvanci dogovorom izbacili Španjolce. Srbi imaju dugu povijest štelanja rezultata kad im to odgovara i stvarno je smiješno kad oni optuže Španjolce na ovom prvenstvu za nekaj jer su oni svjetski prvaci u štelanju. Pa sam su na ovom prvenstvu namjerno spušili od Crnogoraca da prenesu 4 boda u drugi krug.

Znači dvije ekipe koje štele sastaju se međusobno :D

Možda naštele i tu utakmicu.

moonlight
17-09-2013, 23:52
U četvrtak riješavamo sve Ukrajinsko u muškom rodu...

NorthStand
18-09-2013, 03:33
http://www.jutarnji.hr/drazen-dalipagic--treneri-su-najveci-krivci-za-smrt-europske-kosarke/183933/

http://www.hrt.hr/index.php?id=sport-clanak&tx_ttnews[tt_news]=212433&cHash=2c0d6639bc

inače, Bogdanovića je novosel usporedio s Dalipagićem, ali mislim da je još on daleko od njega, iako glupo je po meni uspoređivat igrače Bogdanović je Bogdanović, koji klinac ga uspoređuješ s nekim tko je igro prije 20 i kusur godina? po meni, nisu te stvari za usporedbu, jedino što je zajedničko Bogdanoviću i Dalipagiću je činjenica da nemaju straha pucat preko igrača, odnosno kada im igrač priđe i pruži ruku šutaju bez pardona preko i pogađaju, odnosno Dalipagić je pogađao jer više nije igrač. i to je to, nema potrebe uspoređivat ga s nekime, to je ko da netko Dražena uspoređuje s Jordanom, Dražen je Dražen Jordan je Jordan, obadva su jedinstveni igrači košarke, i jedino što im je zajendičko je to da su ovaj sport učinili popularnijim svojim košarkaškim talentom.

DzoniBG
18-09-2013, 09:03
Grunficka, ne znam dal na ovoj temi pises ono sto mislis stvarno, ili ono kako bi voleo da bude...ali daj malo objektivnosti kruva ti...

Ne samo nasi mediji, vec mnogi strani koji prate prvenstvo su ismejali mec Spanija - Italija...ti kazes da si gledao... pa jel ne vide kako su zadnjih par minuta Spanci prakticno nestali sa terena...ekipa koja igra sjajnu odbranu pusta svaki napad otvoreni sut... Fernandez, njihov najbolji igrac promasuje sva slobodna bacanja, na 2 sekunde do kraja pustaju da im covek hladno udje u reket i neometano polozi loptu u kos... u produzecima takodje su nastavili istim tempom...da bi se posle utakmice svi oni napadno zaklinjali da nisu pustali... to je ono kad te jebe savest...

Ovo drugo je vec sramno... duga tradicija stelanja... koja je to tradicija, daj mi utakmice... ima samo ova jedna sporna, ne mogu da govorim jer je se ne secam, vidimo da litvanac pusta naseg igraca da da kos... ajde da prihvatim da je to sumnjivo... jel ima jos neka utakmica?!

Ima...ako je izmislis... sta ce ti ova nebuloza sa Crnogorcima... mi smo igrali tu utakmicu u vecernjem terminu, znaci zadnju u nasoj grupi... bilo da dobijemo, ili izgubimo, ama bas nista se ne menja, jer se znalo da idemo dalje mi, Litvanci i Letonci...i pobeda Crnogoraca nikom nije pomutila racune...mi smo tu tekmu tankirali, da bi odmorili igrace, Krstic nije usao ni minut, Markovic takodje... uobicajna stvar za rezultatski nevaznu utakmicu...

Humphrey
18-09-2013, 15:49
U današnje dvije utakmice bi mogli gledati lijepu i atraktivnu košarku.Uz to još i potpuno bez stresa.:)

Inkvizitor
18-09-2013, 16:04
..

Ovo drugo je vec sramno... duga tradicija stelanja... koja je to tradicija, daj mi utakmice... ima samo ova jedna sporna, ne mogu da govorim jer je se ne secam, vidimo da litvanac pusta naseg igraca da da kos... ajde da prihvatim da je to sumnjivo... jel ima jos neka utakmica?!

..

Sumnjivo..:smijeh

Daj čovječe ovo je smiješno..sprdačina. kad je ovo bilo..nisam ni vidio ovo..ne sjećam se..

moonlight
18-09-2013, 18:14
Kakav debakl Srba...strašno.

adio_pameti
18-09-2013, 18:58
ubili ih španjolci...ovo stvarno nisam očekiva

Humphrey
18-09-2013, 19:32
Očito su španjolci znali što rade kad su izgubili od talijana :D

Inkvizitor
18-09-2013, 19:44
Utakmica je odmah krenuila u jednom smjeru i poslije nije bilo povratka. Španjolci strašni. Kakvo kretanje a išao ih i šut.

Onaj potez gdje Gasol baca loptu ispod svog koša okrenut leđima terenu za kontru ispod srpskog koša je neviđeno. Nevjerovatno.

Da je utakmica drugačije krenula ko zna što bi bilo ali Španjolci su ipak jači.

NorthStand
18-09-2013, 20:14
stvarno mi nije jasno, kako se Srbi mogu ovako lagano izblamirat, bio sam siguran da će odigrat dobru tekmu. a ovi ih pomeli, praktički bez ispaljenog metka su pali. jesu španjolci jaki, ali da su baš toliko kvalitetniji od njih, nisu.

Humphrey
18-09-2013, 20:18
stvarno mi nije jasno, kako se Srbi mogu ovako lagano izblamirat, bio sam siguran da će odigrat dobru tekmu. a ovi ih pomeli, praktički bez ispaljenog metka su pali. jesu španjolci jaki, ali da su baš toliko kvalitetniji od njih, nisu.

Jesu,kao i od nas,ali naravno ako daš sve od sebe možda ih namučiš.Srbi su danas podbacili,ali izgubili bi oni i da su igrali bolje,možda sa manjom razlikom.

Humphrey
18-09-2013, 20:19
Sad treba vidjeti hoće li slovenci pobjediti Parkera.

Inkvizitor
18-09-2013, 21:39
Koja ratnička utakmica Slovenaca i Francuza

NorthStand
18-09-2013, 23:31
francuzi su kurac, jedva čekam da ih onako ružne i sileđijski nastrojene španci poderu šutevima s trice. sve rade na mišiće, jedino parker igra s osjećajem kod njih. sileđije ne volim u košarci, košarka je sport filinga i tako joj treba pristupit.

španjolci jesu dobri, ali nećemo se lagat Bogdanović će ih riješit trojkama u finalu. :D

što se tiče srba, razočarali su me, ne vjerujem i neću priznat španjolcima da su bolji od srba i nas za 30 koševa, možda za 10 ali za 30 nema šanse. iskreno se nadam finalu, i susretu s njima jer jedino ih Bogdanović može umirit. :D

Humphrey
19-09-2013, 16:30
srbi su razbijena armija:D

Sad treba čekati naše i njihov triler.Sumnjam da ću moći odgledati sve,treba za naše imati živaca.

LIKOTA
19-09-2013, 16:36
Mene cijeli dan nervoza pere, a sad je trenutno na najjače, ne znam kud bi sasobom:moli

Sretno Hrvatska

Inkvizitor
19-09-2013, 19:36
Ljudi moji...

Humphrey
19-09-2013, 19:48
Je li ovo moguće?:D

Simon zaslužuje naklon do poda,čovjek je odigrao velemajstorski.Sve nakon ovoga je samo šlag na torti.

Inkvizitor
19-09-2013, 20:09
Simonu svaka čast.

Humphrey
19-09-2013, 20:13
Tomić je legenda :naklon:rofl:rofl:rofl takvog igrača ja još nisam vidio.I povrh svega još ga slavko ide uspoređivati sa Ćosićem.:rofl:rofl:rofl

Inkvizitor
19-09-2013, 20:24
Tomić :facepalm..sa tri metra dvaput ne dobaci do koša..:facepalm..Žorić :jao :jao..Ukić :facepalm..

Humphrey
19-09-2013, 21:00
I za koga sad navijati,Italiju ili Litvu??

Inkvizitor
19-09-2013, 21:40
Drže se Talijani..

Inkvizitor
19-09-2013, 22:53
Ipak nisu izdržali.šteta..

moonlight
19-09-2013, 23:45
Sad dolazi Repeša u pravom smislu, mnogi će se iznenaditi, al dobit ćemo litvu zbog psihologa....

totalna steta
20-09-2013, 00:03
ja ne da nemam vjere u hrv košarku,nego mi se gade.
šupci koji po imenima u kojim klubovima igraju,trbali bi biti u borbi za medalju svako prvenstvo,oni kad igraju reprezentaciju služe kao kanta za nabijanje čak i reprezentacijama kao bih,makedonija...

nabijem ih na tuki sve,evo igraju 10 min sa španjolcima,već gube 15 razlike...:bang

:skartoc red je da se sramim i javno izvinim momcima na ovom mom prvom postu...
ali opravdali su ono šta smo znali,da tu ima kvalitete za medalju,samo im je trebao pravi vodja i trener.

ovaj amerikanac je dobitak za našu reprezentaciju samo takvi,danas je odigrao profesorski...

moonlight
20-09-2013, 00:14
:skartoc red je da se sramim i javno izvinim momcima na ovom mom prvom postu...
ali opravdali su ono šta smo znali,da tu ima kvalitete za medalju,samo im je trebao pravi vodja i trener.

ovaj amerikanac je dobitak za našu reprezentaciju samo takvi,danas je odigrao profesorski...

Siguran sam da nakon večeras košarka ide u smjeru rukometa...pogotovo jer je to sport u nas koji je nemjerljivo jači i popularniji...
Ajmo do finala...možemo.

NorthStand
20-09-2013, 01:23
http://www.hrsport.net/vijesti/466315/kosarka-eurobasket-2013/hrvatska-prekinula-muku-cetvrtfinala-i-preko-ukrajine-se-plasirala-u-polufinale-europskog-prvenstva/

a pogledajte dolje na dnu statistiku šuta, gospodin fantastik ili ti ga 0 posto, Žorić. :rofl

Tomić se isfulo pošteno danas, ali je barem odigro u obrani muški.

Rudež stvarno treba dobit veću minutažu, pa čovjek je ono malo što je bio u igri odigro perfektno, ne znam zašto mu se ne da više minuta na parketu?

isto tako, ne razumjem šta se čeka s Luškom Andrićem on je odličan igrač ispod koša, i protiv litve bi nam jako dobro došao treba nam jedan visoki trpator preko njihovih visokih centara!

gospodin-a "Drapić"-a :D suvišno je i komentirat, ne samo da je pravi profesionalac već se vidi i da ne odrađuje samo posao već da u tome uživa, što znači da mu je drago da igra za hrvatsku i to je lijepo za vidjet.

mislim da smo napokon to prokletstvo skinuli s svojih leđa, i vrijeme je da se ogrnemo jednom medaljom, nije bitno koje boje!

LIKOTA
20-09-2013, 08:55
http://www.hrsport.net/vijesti/466315/kosarka-eurobasket-2013/hrvatska-prekinula-muku-cetvrtfinala-i-preko-ukrajine-se-plasirala-u-polufinale-europskog-prvenstva/

a pogledajte dolje na dnu statistiku šuta, gospodin fantastik ili ti ga 0 posto, Žorić. :rofl

Tomić se isfulo pošteno danas, ali je barem odigro u obrani muški.

Rudež stvarno treba dobit veću minutažu, pa čovjek je ono malo što je bio u igri odigro perfektno, ne znam zašto mu se ne da više minuta na parketu?

isto tako, ne razumjem šta se čeka s Luškom Andrićem on je odličan igrač ispod koša, i protiv litve bi nam jako dobro došao treba nam jedan visoki trpator preko njihovih visokih centara!

gospodin-a "Drapić"-a :D suvišno je i komentirat, ne samo da je pravi profesionalac već se vidi i da ne odrađuje samo posao već da u tome uživa, što znači da mu je drago da igra za hrvatsku i to je lijepo za vidjet.

mislim da smo napokon to prokletstvo skinuli s svojih leđa, i vrijeme je da se ogrnemo jednom medaljom, nije bitno koje boje!

''Ne mogu se sjetiti kad sam u karijeri više uživao igrajući košarku. Atmosfera je bila prekrasna. Imao je Real sjajmu sezonu, ali ovo je nešto sasvim drugu, igraš za cijelu zemlju'', rekao je Draper nakon utakmice.:bravo

Inkvizitor
20-09-2013, 11:07
Gledao sam Litva-Italija. Litva je krenula snažno i mislio sam da će pomesti Italiju slično ko Španjolska Srbiju. No onda se situacija okrenula i Italija je čak imala sitno vodstvo i par napada da ga poveća ali su se raspali u zadnjoj četvrtini. Može se s Litvom, nije to neka strašna ekipa ali su tvrdi. Može ih se dobiti ali ne tako da se iz reketa promašuju obruči.

No svejedno polufinale je velik uspjeh a eventualno finale bio bi uspjeh nad uspjesima.

Humphrey
20-09-2013, 11:11
Ma živcirat ću se i danas i jebat im sve po spisku,ali objektivno ovo je već veliki uspjeh i ekipa zaslužuje sve pohvale.

Ipak,Litvu se može pobjediti.Po meni jesu favoriti,ali ne veliki.

LIKOTA
20-09-2013, 11:17
Samo nek oni odigraju kao do sada. Jučer smo dobili relativno lako bez nekog velikog učinka Tomića i Bogdanovića koji su nominalno naša dva najbolja igrača.

I mislim da je Draper veliki dobitak, što je rekao Cvitković nema taj naš mentalitet i kad je gusto može odigrati pametno i hladne glave. s tim da je u realu naučio da bude igrač s klupe koji nama daje posebnu energiju kad je u igri

Sretno im danas

Inkvizitor
20-09-2013, 18:34
Malo suci malo naša porozna obrana al tri minus na poluvremenu nije loše.

Inkvizitor
20-09-2013, 18:58
Potop......

Inkvizitor
20-09-2013, 19:33
Što reći. Ušli su poraženi u utakmicu. Koja se može izgubiti ali ne na ovakav način. U trećoj trećini 8 koševa od čega 6 iz slobodnih bacanja.

Nit su branili reket nit vanjski šut. Ko amaterska ekipa skupljena sa lokalnog hakla. Valjda bi i ona u 10 minuta dala više od jednog koša iz igre.

Tomić niškorist. Slembo. Ukić veze s vezom nema. Bogdanović nešto pokušavao pa se onda i onda i on uklopio u sivilo. Andrić ima par ulaza u reket i onda ga vadi i ne igra više ni minute. Centri svileni, ko babe neke. Lopte im ispadaju iz ruku, zbunjeni, konfuzni.

Šarić ima srca ali je još zelen.

Žao mi je onih šta su ih išli gledat u Ljubljanu. Nisu zaslužili to kao ni finale. Ma nisu oni ni polufinale zaslužili. Zalutali su u njega.