PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Branitelji čekićem razbili ploče s ćiriličnim natpisima na zgradi Porezne, policije i Državne uprave, policajka ozlijeđena

Stiliana
02-09-2013, 14:29
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3332-Branitelji-%C4%8Deki%C4%87em-razbili-plo%C4%8De-s-%C4%87irili%C4%8Dnim-natpisima-na-zgradi-Porezne-policije-i-Dr%C2%9Eavne-uprave-policajka-ozlije%C4%91ena

caporegime
02-09-2013, 14:46
podrška vukovarcima.
a sad samo pokušavam zamisliti što bi policija odnosno jugofašistička vlast koja ih huška na narod, kad bi im tako došlo 20 000 spremnih na sve.

Stiliana
02-09-2013, 14:48
ponovit ću isti komentar s trača: ne mogu oni napostavljat koliko ih se može polomit... think about that lepi zoki :D

Humphrey
02-09-2013, 14:54
Taman došao kad su ih postavljali,još mi se učinilo malo ljudi,a oni svoje zakone provode služeći se tamom i trikovima,poput nekih kriminalaca.

Ipak obje su pale na kraju.:D

Stiliana
02-09-2013, 14:58
Taman došao kad su ih postavljali,još mi se učinilo malo ljudi,a oni svoje zakone provode služeći se tamom i trikovima,poput nekih kriminalaca.

Ipak obje su pale na kraju.:D

što ih nisu postavljali u 6 ujutro?

Humphrey
02-09-2013, 15:02
što ih nisu postavljali u 6 ujutro?

Ne znam ni sam raspored,ja sam došao na zadnje skidanje ispred državne uprave:D

Stiliana
02-09-2013, 15:04
Ne znam ni sam raspored,ja sam došao na zadnje skidanje ispred državne uprave:D

ahaaa... gore piše da si bio na postavljanju, pa me to zbunilo...

Humphrey
02-09-2013, 15:06
ahaaa... gore piše da si bio na postavljanju, pa me to zbunilo...

Pa jesam,ali izgleda da je to bilo drugo postavljanje. Prvi put su ih valjda ujutro postavili.

ogledalce
02-09-2013, 15:08
bitno je da natpisi jedan po jedan vrca,,,
braniteljske udruge su krenule prema Vukovaru,,

e da mi je viditi facu onih kretena u saboru,,:toljaga

sagitarius
02-09-2013, 15:40
Svaka čast i podrška vukovarcima...
Ne dozvolite da Vukovar padne u miru...

Prića o pravima srpske manjine u Hrvatskoj je puki izgovor za bezobrazluk vladajuće koalicije koja nije zrela i neće da shvati da je Vukovar za sve Hrvate diljem svijeta, kao i za nas Hrvate iz BiH, hrvatsko sveto mjesto i grad spomenik herojstva hrvatskog naroda u pobjedi nad srbočetničkom armadom i kriminalnom soldateskom.

Neka se "treniraju" prava manjina po europskom diktatu u nekim drugim mjestima, pri granici sa Srbijom u kojim ima srba, ali činiti to u Vukovaru, to je jedan onako solidan s punim poštovanjem idiotizam na granici sa tupim debilizmom...

pdv
02-09-2013, 22:10
Tužno je gledati i čitati kako interventna policija čuva državne zgrade od ljudi koji su stvarali ovu državu i bili spremni dati ono što nam je svima najteže, vlastiti život. Baš čovjeka uhvati tuga i pitaš se u što smo se to pretvorili.