PDA

Pogledaj Full Version : Hvo!

NorthStand
04-08-2013, 17:31
http://www.youtube.com/watch?v=PQ9mnFQ9eJQ

ovdje stavljajte sve vezano uz HVO, i one koji su stali na put četničkoj i talibanskoj ofanzivi na hrvatske gradove i mjesta, i koji bi htjeli da zaboraviom svoju žrtvu, i one koji su svoje živote ugradili u opstanak hrvatske i hrvata BiH.

nećemo ih nikada zaboraviti, a gamadi s druge strane oprostiti. nema oprosta, stoko troprsta. sarajlije neka se nadaju da će ušećarit nešto od hrvata, na kraju će im se dogodit da će sami razbucat državu u koju se toliko kunu. ali baš nas briga, nama i odgovara da se ponašaju ovako. prije će bejha doživit kolaps, pa će hrvati biti unutar svojih prirodnih granica. pun mi k. te bagre, koja nama ne da da živimo u miru na svojoj zemlji. zato Srbi i Bošnjaci, čujte i počujte vašoj tiraniji došao je kraj, HV-O je tu da osujeti vaše zlobne planove i pokušaje da hrvate pretvorite u svoje kmetove.

Srbi pogotovo, od kad su ih kako sami kažu zločeste ustaše porazile, mira nemaju. stalno pokušavaju, Hrvatima dokazat da su ipak niža rasa od njih, i da ne zavrijeđuju biti u istom košu s njima. po svem sudeći to je tako, jer Hrvatska je dio euroatlanskih integracija, dok je pred Srbijom još dug put do tog cilja. i neka, toliko su se kurčili i preseravali da su bolji od nas, da smo mi neka vanabe nacija, koju će oni pregaziti ko plitak potok, a na kraju cijele priče ispalo je sve suprotno. jebe se meni za euro integracije, ja to navodim samo ko zorni primjer koliko su Srbi ko nacija opčinjeni hrvatima. nema gdje nas ne dokače, i ne spomenu bilo u pozitivnom bilo u negativnom kontekstu, naravno negativnom puno češće. ali zato treba postojat ova tema, da ta bagra zna da dok je HVO i HV, Hrvati ostaju tamo gdje jesu, a njima jedino preostaje štampat Parole Dogodine u Kninu ili Mostaru, Zagrebu tko će ga već znati, u svakom slučaju te parole samo pokazuju koliko su očajni trenutno, a ovo što im je Kosovo otišlo u tri lepe, to im je "nagrada" za sve ono što su drugima radili, a što nikako ne bi voljeli da drugi rade njima, Sribja je država u kojoj se stimulira idiotsko ponašenje, to nije tajna i to s vrha vlasti pa na niže, i baš zato treba da ih jebu ovi iz NATO saveza, SAD i da ne nabrajam dalje jer bez njihovog jebanja, srbima će opet pasti na pamet prekrajat tuđe granice. stoga, jebite srbiju zapadni silnici, jer će joj u protivnom opet svašta pasti na pamet, ako prestanete. karaj srbina, karaj zapadni silniče. :rofl

srbe najviše jebe to, što smo ih mi pojebali na finjaka. dok su oni silovali klali i pljačkali po hrvatskoj, mi smo ih vojno potukli do nogu bez velikih civilnih žrtava. kada danas gledam s odmakom, možda smo trebali zatvorit granice i jednostavno ih brutalno posatirat, ko Tito ustaše i domobrane na Bleiburgu i križnom putu, ko što je Mladić u srebrenici posmicao muslimane, pa da imaju opravdane razloga srati sve ovo što seru po internetu na račun hrvata. u svakom slučaju, ja im ne bi ostao dužan, pa makar to značilo da bi i službeno bio ratni zločinac. toj gamadi, nema se šta gledat kroz prste, onim svirepim koljačima i pljačkašima koji su došli u hrvatsu da rade zlo, krvi bi se napio i bolio bi me kurac šta će tko mislit o tome. bio bi najgori mogući vampir, a to toplo preporučam svim hrvatima, jer turčin ne poznaje strah dok ne ugleda kebu. pametnom dosta.

Inkvizitor
18-10-2013, 20:04
HVo je imao par problema.

Odlazak najborbenijeg dijela u HV na početku rata u hrvatskoj.

Nedostatak časničkog kadra

Nepovezanost teritorija.

Lošu dissciplinu.

kad se sve to uzme u obzir, odlično smo prošli.