PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kaptol: Večernji list, prema starim komunističkim obrascima, pokušava unijeti

pdv
24-07-2013, 20:01
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3289-Kaptol-Ve%C4%8Dernji-list-prema-starim-komunisti%C4%8Dkim-obrascima-poku%C2%9Aava-unijeti-razdor-i-pomutnju-u-Crkvu

Humphrey
24-07-2013, 20:46
Večernji list i Jutarnji dva lica istog govna.

gerilac
25-07-2013, 12:08
Večernji list i Jutarnji dva lica istog govna.

Točno tako Humprey.
Nevjerojatno je u što se taj list pretvorio.Prava ona komunistička škola .

"iz dobro provjerenih izvora "

"iz vrha crkve "

itd itd i zamisli baš se povjerili Darki Pavićiću.

sagitarius
25-07-2013, 16:01
Nekomu iz Večernjeg lista garant je došao redovni novac iz "duginih boja" ...:kez

moonlight
26-07-2013, 00:46
Ja bih volio da se naši crkveni velikodostojnici ugledaju i priključe putu Pape Franje...
To je izazov današnje katoličke crkve u Hrvatskoj.

sagitarius
26-07-2013, 14:49
Ja bih volio da se naši crkveni velikodostojnici ugledaju i priključe putu Pape Franje...
To je izazov današnje katoličke crkve u Hrvatskoj.

Ne postoji nikakva kriza katoličke crkve u Hrvatskoj i nekakav put kontra puta kojeg je trasirao Rimski biskup, pa da bismo s nekim pravom tražili od Crkve u Hrvata da slijede taj put, jer ga ne slijede.

Mada sam razumio što je Moon htio reći, morao sam dati pojašnjenje onim koji ne razmiju da treba ići beskompromisnije i oštrije na sve one koji pokušavaju raslojiti Crkvu ili na nju baciti nekakvu ljagu...

Ako to Crkva ponekad nemože radi prirode svog poslanja onda to treba da činimo mi vjernici.