PDA

Pogledaj Full Version : Izumiranje bijele rase

milky way
21-07-2013, 02:28
Zelio bi samo u pocetku objaniti da neko tko se zalaze za ocuvanje bijele rase i evropske kulture nije kako liberalni mediji tvrde automatski sovinista koji mrzi nekoga drugoga samo jer je druge rase.Naravno da postoje i takvi imbecili ali vecina bijelih nacionalista se samo zalaze za ocuvanje evropske kulture i nacija uvazavajuci druge rase i kulture ali smatrajuci da ce se mjesanjem nasa kultura i rasa izumrjeti.Cinjenica je da je u ovom trenutku maksimalno 10% bjelaca na ovoj planeti,nije ovo nikakva propaganda nego cinjenica.Usprkos tome liberalne nakaze non stop vrse propagandu o bijelom rasizmu a cinjenice su puno drugcije a o njima cemo pisati u ovom topicu ako moderator dopuste temu.

pocnimo sa ovim...

http://www.vecernji.hr/vijesti/pogodite-koja-je-drzava-najmanje-tolerantna-prema-drugim-rasama-clanak-554776

growth rate (najbolje rangirana evropska drzave - irska na 99 mjestu od 232 drzave)

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2002rank.html

birth rate (najbolje rangirana evropska drzava - irska na 130 mjestu od 232 drzave)

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2054rank.html

death rate

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2066rank.html

Stiliana
21-07-2013, 13:58
Ne čudi me rasizam na dalekom istoku, oni su nadaleko poznati po tome da se sablazne kad vide crne ljude dok se bijelcima uglavnom dive, čak i pokušavaju što više nalikovat bijelcima sa svim tim operacijama nosa i kapaka, a o čuvanju od sunca da ne pričamo, to im je u tradiciji valjda oduvijek...

I da, bijelaca je najmanje i žive stilom od kojih ih je sve manje.... al ne bih išla tako daleko da osuđujem miješanje s drugim rasama, mislim da smo nadrasli takvo razmišljanje, bar većina, jel... live and let live :)

bi li mi bilo žao da znam da će za 500 godina npr. posve nestat bijelaca sa Zemlje? naravno da bi... svaka je rasa lijepa i posebna i doprinosi raznolikosti ovog svijeta, a meni je moja i najljepša tako da: :cry

pdv
21-07-2013, 14:13
Slažem se da je danas došlo do takve situacije da je rasizam rezerviran samo za određene rase i kako se taj pojam ne koristi uvijek onako kako je ispravno i kako bi trebalo. Podložan je raznim manipulacijama pa te danas za većinu izjava mogu proglasiti rasistom i širiteljem mržnje. Nemam ništa protiv drugih rasa niti protiv miješanja rasa. To su osobne preferencije i svatko sebi bira što hoće i što mu se sviđa. Meni se osobno ne sviđaju druge rase ali ne zato što ih mrzim ili smatram manje vrijednijima nego me jednostavno fizički ne privlače. Najljepši i jedini prihvatljivi muškarci su mi bijelci. Nažalost, ovakva izjava se smatra koketiranjem s rasizmom kod većine ljudi.

Stiliana
21-07-2013, 14:16
Slažem se da je danas došlo do takve situacije da je rasizam rezerviran samo za određene rase i kako se taj pojam ne koristi uvijek onako kako je ispravno i kako bi trebalo. Podložan je raznim manipulacijama pa te danas za većinu izjava mogu proglasiti rasistom i širiteljem mržnje. Nemam ništa protiv drugih rasa niti protiv miješanja rasa. To su osobne preferencije i svatko sebi bira što hoće i što mu se sviđa. Meni se osobno ne sviđaju druge rase ali ne zato što ih mrzim ili smatram manje vrijednijima nego me jednostavno fizički ne privlače. Najljepši i jedini prihvatljivi muškarci su mi bijelci. Nažalost, ovakva izjava se smatra koketiranjem s rasizmom kod većine ljudi.

da, istina... jednom je zatvorilo temu na ŽK na fhr jer su cure pisale koji su impripadnici koje rase zgodni, a koji ružni... :rofl :facepalm

znači, ne smiješ reć da te ne privlače Kinezi, Aboridžini, Nigerijci, itd... jer si zla, zavojevačka, imperijalistička persona :shock

pdv
21-07-2013, 14:20
da, istina... jednom je zatvorilo temu na ŽK na fhr jer su cure pisale koji su impripadnici koje rase zgodni, a koji ružni... :rofl :facepalm

znači, ne smiješ reć da te ne privlače Kinezi, Aboridžini, Nigerijci, itd... jer si zla, zavojevačka, imperijalistička persona :shock

Sićan se i ja te teme. I to mi je tako nevjerojatno bilo i uopće ne kužin zašto te proglašavaju rasistom ako ti se neka rasa ne sviđa. Meni su npr. Kinezi svi isti po izgledu :zubo i mogu oni bit i duhoviti i pametni i super ali nema šanse da bi s nekim od njih mogla zamislit nekakvu emotivnu ili seksualnu vezu. Jednostavno su mi ružni , mali, sitni, nikakvi. Ka neke igračke :D I sad ti ispadaš rasist jer te netko ne privlači fizički. Debilno totalno. Isto tako me ne privlače ni neki bijelici pa nitko ne govori da sam zbog toga rasista :D

Stiliana
21-07-2013, 14:26
Sićan se i ja te teme. I to mi je tako nevjerojatno bilo i uopće ne kužin zašto te proglašavaju rasistom ako ti se neka rasa ne sviđa. Meni su npr. Kinezi svi isti po izgledu :zubo i mogu oni bit i duhoviti i pametni i super ali nema šanse da bi s nekim od njih mogla zamislit nekakvu emotivnu ili seksualnu vezu. Jednostavno su mi ružni , mali, sitni, nikakvi. Ka neke igračke :D I sad ti ispadaš rasist jer te netko ne privlači fizički. Debilno totalno. Isto tako me ne privlače ni neki bijelici pa nitko ne govori da sam zbog toga rasista :D

a e. i meni su žuti svi isti, crnce razlikujem, valjda sam navikla njih gledat... al znam prepoznat Jet Lija :rofl
Sad kad on nije kinez, nego koreanac :skartoc

Meni je isto glupo što zbog tih američkih, politički korektnih gluposti ne možeš javno reć masu svojih nekih mišljenja.. jer nisu svi Kinezi niski, ima ih 2 % koji su normalne visine. Nisu svi Arapi crnooki, ima ih 5% sa zelenim očima. Nisu svi crnci sportaši i trkači, ima ih 0,001 % koji sviraju violine, itd...

pdv
21-07-2013, 14:33
a e. i meni su žuti svi isti, crnce razlikujem, valjda sam navikla njih gledat... al znam prepoznat Jet Lija :rofl
Sad kad on nije kinez, nego koreanac :skartoc

Meni je isto glupo što zbog tih američkih, politički korektnih gluposti ne možeš javno reć masu svojih nekih mišljenja.. jer nisu svi Kinezi niski, ima ih 2 % koji su normalne visine. Nisu svi Arapi crnooki, ima ih 5% sa zelenim očima. Nisu svi crnci sportaši i trkači, ima ih 0,001 % koji sviraju violine, itd...

:rofl

Ma znan i ja Jackie Chana pripoznat :zubo ali opet nedovoljno da bi mi bio atraktivan unatoč tome što mi je izrazito simpatičan.

Ma da, u svakoj rasi ima odstupanja ali kada gledamo taj neki prosjek jednostavno su mi bijelci lipši i fizički prihvatljiviji.

Stiliana
21-07-2013, 14:35
:rofl

Ma znan i ja Jackie Chana pripoznat :zubo ali opet nedovoljno da bi mi bio atraktivan unatoč tome što mi je izrazito simpatičan.

Ma da, u svakoj rasi ima odstupanja ali kada gledamo taj neki prosjek jednostavno su mi bijelci lipši i fizički prihvatljiviji.

pa je, ljepota je ipak velikim dijelom kulturno uvjetovana, nema tu ništa čudno.

pdv
21-07-2013, 15:30
pa je, ljepota je ipak velikim dijelom kulturno uvjetovana, nema tu ništa čudno.

Da, ali eto valjda nam je ta primitivna kultura usadila rasizma inače bi padale u nesvijet na pojavu Kineza i Crnaca :D

Ima tu svega ali kažu da ljude obično seksualno privlače osobe koje im više nalikuju. Ali da ne širimo temu :D

Stiliana
21-07-2013, 19:25
Da, ali eto valjda nam je ta primitivna kultura usadila rasizma inače bi padale u nesvijet na pojavu Kineza i Crnaca :D

Ima tu svega ali kažu da ljude obično seksualno privlače osobe koje im više nalikuju. Ali da ne širimo temu :D

erm, da, širimo temu ali ne mogu da ne napišem kako ovo boldano očito ne vrijedi za crnu i žutu rasu, jer je njima svima jako napeto pronaći bijele partnere, štoviše, stječe se dojam da si bolji od ostalih pripadnika svoje rase ako imaš nekog bijelog pokraj sebe. Npr, crnci kad imaju bijelu ženu - svi misle kako mora da je taj pojedinac nešto posebno (iako realno uopće ne mora biti), Azijatkinja kad ima bijelog muža - svi misle kako se udala 'iznad' svoje rase... mislim, nitko to ne kaže na glas... ali većina to misli :zubo

NorthStand
21-07-2013, 19:53
protivnik sam rasizma, u smislu da se bijelce stavlja iznad ostalih rasa. ali svakako da sam za ovo što je napomenuo milky, dakle očuvanje naše kulture i našeg načina života, a to je ponekad jako teško ako dozvoliš pretjerani dolazak stranaca u svoju državu. zato sam protiv velikih migracija stanovništva, pogotovo u našem slučaju jer male zemlje lako se mogu pretvorit u nešto što nikada nisu bile, upravo zbog te velike migracije raznih rasa i raznih kulturnih spojeva. za sad sam zadovoljan kako to funkcionira kod nas, imamo i kineze i engleze i nijemce i amere i južnoamerikance, afrikance, ali sve te grupe ljudi su zastupljene u razumnom broju i ne ugrožavaju naš način života, i ono najvažnije prilagodile su se koliko toliko našem mentalitetu i načinu funkcioniranja naše države. to je ono što je primarno, i na to uvijek treba stavljat akcenat strancima. kako to radi Njemačka, a i Putin, možeš ti biti dio moje zemlje ali tek onda kada je prihvatiš ko svoju, i kada shvatiš da se moraš u njoj uklopit na način da poštuješ veliku većinu. i da ničime, ne ugrožavaš stil života te većine, da se pokušavaš totalno adaptirat i prihvatit način života u novoj zemlji u kojoj živiš. jer nije normalno, da netko dođe u neku državu ko što su mnogi crnci i arapi došli u Francusku i VB, i da tamo žive ko da su ostali u onim svojim moram to reći vukojebinama. dođeš u europu, i ponašaš se ko da si još uvijek u zimbabveu, ma takve bi bez pardona vratio avionom u roku odmah. treba napravit strogu kvalifikaciju, onih koji svojim ponašanjem i radom zaslužuju biti građani RH. tko ne zadovolji određene uvijete, izgonska karta pa neka se žali kome god hoće i koliko god hoće, dakle crnci ko crnci i žuti ko žuti nikome ne smetaju, dok se svojim stilom života ne nameću većini i dok prihvaćaju načine života koje su zatekli u državi u koju su došli. nitko njima ne govori da se moraju odreć svoje tradcije, i toga slično ali tu svoju tradiciju i običaje neka njeguju u svoja četri zida ili svojim vjerskim bogomoljama. dakle, sve je više manje jasno, u europi nije riječ o rasizmu već o zaštiti našeg načina života, i društva. koji ova pretjerana liberalizacija, dovodi u pitanje.

sagitarius
22-07-2013, 11:29
Apokaliptično predviđanje o izumiranju bijele rase objektivno ničim nije utemeljeno, čak i ako bi se izvršilo popisivanje svih rođenih i umrlih u okviru ove populacije i utvrdio negativni priraštaj stanovništva, jer na dužu stazu uzevši, bijela rasa lagano raste mada ne u ritmu kako se to događa sa žutom rasom, ali raste.
O tome najbolje govore svjetski globalni podaci o napućenosti Planete ljudima s jedne strane i s druge strane demografski podaci recimo u Europi prije samo 50 godina i danas...
Zabrinutosti nema mjesta.
A uvijek će biti ljudi kojima će pripadnici druge rase ili biti egzotično privlačni ili ekstremno odbojni i svi su u pravu, jer su osobni afiniteti čudna stvar.:kez