PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Tračak nade iz Kujundžićeve stranke: 'Braćo i sestre pokrenut ćemo narod da o

pdv
20-07-2013, 20:32
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3283-Tra%C4%8Dak-nade-iz-Kujund%C2%9Ei%C4%87eve-stranke-Bra%C4%87o-i-sestre-pokrenut-%C4%87emo-narod-da-oslobodi-Hrvatsku

zaba1111
20-07-2013, 22:16
Ja u Kujundžiću ne vidim tračag ičega u politici, a pogotovo ne nade, tipičan primjer ljudi nedoraslih za politiku,... otrcane parole, a još nekakv neuvjerljiv, ne znam, meni djeluje kao da mu je današnji dan i posljednji kad je primjećen u politici.

teenager
20-07-2013, 22:25
Koja će im biti himna; Evo zore evo dana ili U Madridu gorbnica od zlata :nezna :D

galija
20-07-2013, 23:20
I opet cjepkanje desnice i osnivanje stranke koja je unaprijed osuđena na propast samo zbog sujete!Zar ne bi bolje da je u službi hrvatskog naroda ostao u HDZ-u i svojim znanjem ili domoljubljem ga ojačao?
Pogotovo mi je nepojmljivo da jedan nacionalno osvješteni političar govori o "umjetnim i nadmašenim mitovima i podjelama"...
Pomirbi Hrvata? S kim? S čim?

teenager-zašto ta usporedba? smeta te možda?:zubo

ogledalce
21-07-2013, 02:13
Koja će im biti himna; Evo zore evo dana ili U Madridu gorbnica od zlata :nezna :D

bolja - EVO ZORE EVO DANA,,:yess

gerilac
22-07-2013, 18:43
I opet cjepkanje desnice i osnivanje stranke koja je unaprijed osuđena na propast samo zbog sujete!Zar ne bi bolje da je u službi hrvatskog naroda ostao u HDZ-u i svojim znanjem ili domoljubljem ga ojačao?
Pogotovo mi je nepojmljivo da jedan nacionalno osvješteni političar govori o "umjetnim i nadmašenim mitovima i podjelama"...
Pomirbi Hrvata? S kim? S čim?

teenager-zašto ta usporedba? smeta te možda?:zubo

Ja ih više ne kužim nikako mislim čak da sam "šarao" po njegovom profilu na fejsu :

Đes mala ša imaaaaaaaaaaaa cheer:rukoljub:juhu:bokic

TheBronxBomber
23-07-2013, 05:10
Ja u Kujundžiću ne vidim tračag ičega u politici, a pogotovo ne nade, tipičan primjer ljudi nedoraslih za politiku,... otrcane parole, a još nekakv neuvjerljiv, ne znam, meni djeluje kao da mu je današnji dan i posljednji kad je primjećen u politici.

- Ne slazem se s osnivanjem Hrvatske Zore

- Dr. Kujundzic je sigurno bolji covjek, strucnjak i Hrvat od sveukupnog HDZ-a. No, sve to za bavljenje politikom ne znaci nista. Sto svojim "radom" i "politikom" svakim danom dokazuju SDP i HDZ

- Svejedno, zelim HZ-u srecu

- Svim hrvatskim "strucnjacima" poput onoga gudina Zvonu Despota, zelim sve najgore u zivotu. Smece UDB-asko, potrcko desnog krila SKH-HDZ-a. Profiter koji zaradjuje svoj kruh nestrucnom publicistikom i denuncijacijskim (narucenim) clankama u rezimskim listovima

-Crni Marko jos uvijek ima vremena dokazati da nije Mesicev igrac i Trojanac.

FUJ! :skartoc

sagitarius
23-07-2013, 15:17
Šteta je ovog rasipanja energije na desnom boku...
Sigurno je da se od najveće opozicione partije najviše treba i mora i očekivati, koliko na ujedinjavanju snaga desne orjentacije, toliko kao najodgovornijih da se već od narednih izbora stanje u RH preokrene i pokuša sanirati sva šteta koju su nanijeli kukurikavci.

Kujundžić je dobar čovjek i to mu nitko nema pravo osporiti,: bilo bi to uistinu licemjerno, no on, ako je već odlučio da krene samostalno sa novom političkom partijom, morat će da se primi gigantskog posla kojeg male stranke teško završavaju, da ne kažem da nisu kadre da ga završe, pa upravo radi toga i mislim da mu je jedina alternativa , bar u prvo vrijeme da koalira sa HDZ-om, koji mu je po orjentaciji definitivno daleko najbliži politički partner.

U svakom slučaju vrijeme će pokazati i potvrditi snagu novoformirane partije kojoj iskreno želim sve najbolje.

Duvanjka
23-07-2013, 15:27
Desnicari korumpiranih politickih instikata..

Jedini desnicari u HR su Jugoslaveni, sve sto imalo odise hrvatsvom je romanticarsko politicarenje i mlaka ljevica.

Humphrey
23-07-2013, 15:38
U ovoj RH ne možeš pokrenuti neki biznis ni da se postaviš na trepavice,ali zato se svaki Hrvat vidi predsjednikom svoje stranke.I uopće ne sumnjam da će svaki Hrvat jednom imati svoju stranku,makar na 15 minuta.

Duvanjka
23-07-2013, 15:45
U ovoj RH ne možeš pokrenuti neki biznis ni da se postaviš na trepavice,ali zato se svaki Hrvat vidi predsjednikom svoje stranke.I uopće ne sumnjam da će svaki Hrvat jednom imati svoju stranku,makar na 15 minuta.

To je jedini isplativi biznis u HR- biti dio politicke estrade. Pogledaj Bandica, Keruma, Petrinu, Glavasa, Cacica.. Tko god "drzi do sebe" u politici je.
Kad bi se tako borilo u bilo kojoj proizvodnoj grani gospodarstva i privrede, u turizmu bar, bili bi medu prvih 5 u EU po standardu.

Ali, kako to postici kad je sve pod kontrolom onih koji odrzavaju proslost sto vise i duze mogu. Pravi pravcati politicki i emocionalni vampirizam!