PDA

Pogledaj Full Version : Vjerujete li u ljubav na prvi pogled ?

sagitarius
15-07-2013, 11:43
U ove ljetne dane i kao jedna tema za odmora i relaksacije ali i kao onaj nevjerovatni i zaljubljivi dio godine u kojem nikad ne znamo odakle "vreba opasnost" da se zaljubimo, otvaram temu sa "radnim naslovom": Vjerujete li u ljubav na prvi pogled...
Ako se netko u to uvjerio neka ne bude sebičan i neka to podijeli s nama, a opet ako netko nevjeruje da ga može pogoditi strijela ljubavi skrivena u masi prolaznika, u vlaku, u autobusu, na plaži...neka izrekne svoj i takav stav.

Humphrey
15-07-2013, 17:01
Ne,takvo što ne postoji.

pdv
15-07-2013, 17:59
Postoji zaljubljenost na prvi pogled kada nas netko totalno opčini da ne znamo ni hodati više :pink ali ljubav već malo teže. Potrebno je puno više da bi se došlo do ljubavi.

d celjski
15-07-2013, 18:20
Postoji zaljubljenost na prvi pogled kada nas netko totalno opčini da ne znamo ni hodati više :pink ali ljubav već malo teže. Potrebno je puno više da bi se došlo do ljubavi.
ajd pogledaj još jednom :zubo

i ja bi malo zaljubljenost i ljubav malo razlučio, ne sasvim, al ipak su dosta različite...tek kad zaljubljenost prođe, vidi se, da li je i ljubav ostala :nezna

Humphrey
15-07-2013, 18:22

To je na prvi pogled zaljubljenost,ali na drugi obično se radi o alkoholu.

d celjski
15-07-2013, 18:28

:rofl:rofl:rofl

pdv
15-07-2013, 18:30
ajd pogledaj još jednom :zubo

i ja bi malo zaljubljenost i ljubav malo razlučio, ne sasvim, al ipak su dosta različite...tek kad zaljubljenost prođe, vidi se, da li je i ljubav ostala :nezna

:kez

Tako nekako i ja to vidim. Teško je pričati o ljubavi na prvu. Nije to baš tako jednostavan osjećaj da bi ga na prvu prepoznao.

:rofl

Nije uvik tako. Ali ti se nije nikad dogodilo da te netko baš opčini onako i bez opijata? ;)

Humphrey
15-07-2013, 18:33
:rofl

Nije uvik tako. Ali ti se nije nikad dogodilo da te netko baš opčini onako i bez opijata? ;)

Naravno da je,ali nije se radilo o zaljubljenosti, nego napaljenosti.:D

Onda na drugi pogled dođe zaljubljenost, pa onda možda i ljubav. Ljubav se ne događa,ona se mora graditi.

moonlight
15-07-2013, 20:07
I što je onda riješenje, da više gledamo ili da više pijemo, pa gledamo...?:014

Inkvizitor
15-07-2013, 20:32
Poslije Krleže, nije bilo cinika do Hamfrija.

mirr.or
16-07-2013, 00:59
ja vjerujem i u ljubav i u zaljubljenost na prvi pogled i isto i na drugi pogled i na deseti pogled. :cerek sve je to u ljudima, samo je pitanje kako će se ispoljiti i kada. al to je manje važno. više je važno uživati. :love

ogledalce
16-07-2013, 13:37
ma dakako,,,,

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1004066_464357533659897_1595179623_n.jpg

NorthStand
16-07-2013, 19:42
o ljubavi na prvi pogled se svašta pisalo, ali ja vjerujem samo u sex na prvi pogled. :rofl

Grunf
17-07-2013, 23:27
Ljubav na prvi pogled, to je tak lepo. http://s.rimg.info/68d6271211b102e80852f647a0c100f1.gif

Svarog
17-07-2013, 23:33
Pivo i ja, u ljubavi već skoro četvrt veka. :014

sagitarius
18-07-2013, 20:08
Pivo i ja, u ljubavi već skoro četvrt veka. :014

Tko je koga prvi "ugledao" - ti nju ili ona tebe i da li si je ikad zaprosio na koljenima..., bitno je čisto radi statistike. :kez

mirr.or
18-07-2013, 23:17
samo da nije karlovačka, jer ćemo bit u problemu, opasan ljubavni trokut. :zubo

Svarog
18-07-2013, 23:27
Tko je koga prvi "ugledao" - ti nju ili ona tebe i da li si je ikad zaprosio na koljenima..., bitno je čisto radi statistike. :kez

Na kolenima tek pošto sručim u sebe količinu.
Šalu na stranu (šalu nastranu)-samo pivo pijem, nikakava vina, rakije i ostale pizdarije. Nije da nisam probao, ali pivo mi leže ko budali šamar.

Što se prave ljubavi :pusana prvi, drugi i treći pogled tiče, evo je upravo sedi kraj mene i gleda TV.

sagitarius
19-07-2013, 11:22
Na kolenima tek pošto sručim u sebe količinu.
Šalu na stranu (šalu nastranu)-samo pivo pijem, nikakava vina, rakije i ostale pizdarije. Nije da nisam probao, ali pivo mi leže ko budali šamar.

Što se prave ljubavi :pusana prvi, drugi i treći pogled tiče, evo je upravo sedi kraj mene i gleda TV.

Svaka čast, to je pravi odgovor na temu.:naklon

kiša
05-08-2013, 18:28
:pinkje, ja (naivno ) virujem u ljubav na prvi pogled :pusa1

sagitarius
06-08-2013, 11:15
Kišice, Kišice, tko li je tebi mladoj na prvi pogled ukrao srce..., sram ga bilo...:)

kiša
06-08-2013, 15:15
Kišice, Kišice, tko li je tebi mladoj na prvi pogled ukrao srce..., sram ga bilo...:)
jelde sagi triba ga bit sram , ukrade i ne vraća..jadna ti san ;)

nego ja ti volim prispodobe naših starih o njihovom zamiranju momaka
priča jedna bakica kako je ona svog zamirila na prvi pogled i bome bio je njen
elem , bio običaj u svatovima da cure pivaju dok se baca jabuka, i ako one lipo opivaju svata on bolje i baci, sve je bilo do njihovog umijeća i šarma. Kaže bakica ona između svih zapazila momka s šeširom, ej to je bio znak da je momak dobrostojeći a i gospodin, i ona ti njega šicne okom i veli sebi e ovaj je moj.
Kad je došao red na njega za jabuku a bakica ti njemu zapiva: skini šešir pa na jabuku baci
i to je to, momak se upeca :) troje dice, osmero unučadi, troje praunučadi, i sad lipo zapivaju i zagangaju :)

viš ti prvi pogled je čudo :)

sagitarius
08-08-2013, 14:28
jelde sagi triba ga bit sram , ukrade i ne vraća..jadna ti san ;)

nego ja ti volim prispodobe naših starih o njihovom zamiranju momaka
priča jedna bakica kako je ona svog zamirila na prvi pogled i bome bio je njen
elem , bio običaj u svatovima da cure pivaju dok se baca jabuka, i ako one lipo opivaju svata on bolje i baci, sve je bilo do njihovog umijeća i šarma. Kaže bakica ona između svih zapazila momka s šeširom, ej to je bio znak da je momak dobrostojeći a i gospodin, i ona ti njega šicne okom i veli sebi e ovaj je moj.
Kad je došao red na njega za jabuku a bakica ti njemu zapiva: skini šešir pa na jabuku baci
i to je to, momak se upeca :) troje dice, osmero unučadi, troje praunučadi, i sad lipo zapivaju i zagangaju :)

viš ti prvi pogled je čudo :)

E, krasna prića..., lijepo je to bilo tada, mada i danas ljubav nalazi svoje skrivene putove i nikad se ne zna kad će nas pogoditi Amorova strijela, dok nezainteresirano sjedimo u bašti nekog kafića ili u nenadanom sudaru dvije zanesene glave negdje u sred grada i još dok se stvari iz stisnutih ruku kotrljaju po trotoaru, u magnovenju ugledaš jedne prelijepe duboke oči, koje zauvijek zarobe tvoje malo toplo srce...
Lijepo si pripovijedala Kišice..., prića ti je za zapamtiti. :)

galija
08-08-2013, 22:01
Iz Sagija progovara romantična duša a tamo piskara o nekim statusnim simbolima pravog muškarca:zubo
neš ti ako pravi nema dobar mobitel..lipo mu ga kupim:kez

usput ..ne vjerujem u ljubav na prvi pogled(ja se onda zaljubim svaki dan a to nije dobro):cheer:cheer

ljuta trava
09-08-2013, 13:29
Kakva ljubav na prvi pogled , ma treba to bolje pogledat .

sagitarius
11-08-2013, 14:44
Kakva ljubav na prvi pogled , ma treba to bolje pogledat .

Kao i sve gledaj do mile volje, ali ne diraj rukama...:D

ZGabriel
12-08-2013, 22:45
ljubav na prvi pogled :love
jedini je problem kad intuicija kaže - neće to izaći na dobro. :rofl

c'est la vie. :nezna :zubo

caporegime
12-08-2013, 22:49
jebo ljubav na prvi pogled koja završi dobro.
onda to nije to.

ZGabriel
12-08-2013, 22:53
jebo ljubav na prvi pogled koja završi dobro.
onda to nije to.

mudro zboriš. :kava

caporegime
12-08-2013, 22:56
mudrost dolazi od modrica.....:cry:(

ZGabriel
12-08-2013, 23:00
mudrost dolazi od modrica.....:cry:(

ma j*beš ljubav na prvi pogled, bitna je ona posljednja. :love

sagitarius
15-08-2013, 14:13
ma j*beš ljubav na prvi pogled, bitna je ona posljednja. :love

Nakon koje dolazi nova ljubav, a da li je ta nova ljubav, ljubav na prvi pogled, to i jeste pitanje svih pitanja...:)

TheBronxBomber
21-08-2013, 00:54
Vjerujem u svasta na prvi pogled. Ali ljubav, no.

sagitarius
21-08-2013, 13:52
Vjerujem u svasta na prvi pogled. Ali ljubav, no.

Štovani, osjetim li ja to stanovitu notu razočaranja u vašem postu, koji odiše iskustvom kao da ste nekad vjerovali u ljubav na prvi pogled, ali više ne.. :D

Inkvizitor
21-08-2013, 16:42
sve što vrijedi je na prvi pogled..dojam..sve

pdv
21-08-2013, 17:00
Prvi dojam da ali ne događa se ljubav na prvi pogled.

Duvanjka
21-08-2013, 17:35
Svi pametuju, rijetko tko vjeruje sebi i u sebe pa i nema ni ljubavi ni na koji pogled.
To je najtuznija stvar emancipacije, sto i same zene drze vise do pameti nego do zenstvenosti.

sagitarius
21-08-2013, 21:05
Svi pametuju, rijetko tko vjeruje sebi i u sebe pa i nema ni ljubavi ni na koji pogled.
To je najtuznija stvar emancipacije, sto i same zene drze vise do pameti nego do zenstvenosti.

Emancipacija nije poništila biologiju, ona je samo stvorila društveni okvir za posvemašnje ispoljavanje ženinog dostojanstva i potpune ravnopravnosti. :D

Tako da će neovisno o "emancipaciji" žena uvijek biti biser za kojim će muškarac žuditi da ga dobije i muškarac će do konca svijeta uvijek biti njena slatka želja...:naklon

Dakle, pitanje i dalje važi : Vjerujete li u ljubav na prvi pogled ? :)

La Kruskha
22-08-2013, 08:59
Dakle, pitanje i dalje važi : Vjerujete li u ljubav na prvi pogled ? :)

Ne...ali bi htjela :)

sagitarius
23-08-2013, 13:21
Ne...ali bi htjela :)

Toliko delikatan i suptilan odgovor, gotovo da ga uzmem kao svoj, ali ipak da je moj bio bi mrvu drugačiji...:D

ogledalce
23-08-2013, 13:52
ma ljubav je čudo jedno,,al ak te na prvi tren prostrijeli Amorova strila,,
inače neznam jel to bajka ili zbilja ima,,ljubav na prvi pogled,,,
što starija sve manje mislim da je to istina,,,

ljuta trava
23-08-2013, 18:35
ma ljubav je čudo jedno,,al ak te na prvi tren prostrijeli Amorova strila,,
inače neznam jel to bajka ili zbilja ima,,ljubav na prvi pogled,,,
što starija sve manje mislim da je to istina,,,

Jesi ti sigurna da te pogodila Amorova strijela ili je ipak bilo nešto drugo ...

ogledalce
24-08-2013, 00:47
Jesi ti sigurna da te pogodila Amorova strijela ili je ipak bilo nešto drugo ...

ko je rekao daa me pogodila amorova strila ili bilo šta drugo,,,,

La Kruskha
26-08-2013, 19:49
Toliko delikatan i suptilan odgovor, gotovo da ga uzmem kao svoj, ali ipak da je moj bio bi mrvu drugačiji...:D

A kako točno? :)

sagitarius
31-08-2013, 14:58
A kako točno? :)

Malko drugačiji, ma samo u svjetlijoj nijansi sive..:)

Vjerujem u ljubav na prvi pogled ali sam umjereni pesimista..:D

La Kruskha
31-08-2013, 15:26
Malko drugačiji, ma samo u svjetlijoj nijansi sive..:)

Vjerujem u ljubav na prvi pogled ali sam umjereni pesimista..:D

:)

Ja vjerujem da se meni kao meni može to desiti... dakle da ja nekog ugledam i odsječem se... samo što je to uvijek jednostrano :kez

Jel to taj tvoj pesimizam? :kez

moonlight
31-08-2013, 17:11
Ima dobar film na ovu temu , Closer...

sagitarius
31-08-2013, 18:39

Ja vjerujem da se meni kao meni može to desiti... dakle da ja nekog ugledam i odsječem se... samo što je to uvijek jednostrano :kez

Jel to taj tvoj pesimizam? :kez

Opet si jako blizu onome što bih gotovo i sam rekao i konstatirao baš kao i ti i ne boljim riječima, mada ima češće "zabranjenog voća" od prostog "ne registriranja" one druge strane, pa to skoro da dođe na isto, ali eto i nije...:D

La Kruskha
31-08-2013, 18:48
Opet si jako blizu onome što bih gotovo i sam rekao i konstatirao baš kao i ti i ne boljim riječima, mada ima češće "zabranjenog voća" od prostog "ne registriranja" one druge strane, pa to skoro da dođe na isto, ali eto i nije...:D

Pa više je kod tog "zabranjenog voća" požuda nego li nešto kao ljubav , što je meni još blesavije i destruktivnije..

I koliko god znam da se meni može desiti( ljubav jel) grozim se od same pomisli...... sve je to previše cmoljavo i time mi odmah djeluje forsirano i izvitopereno ... fuj :kez

sagitarius
31-08-2013, 19:02
Pa više je kod tog "zabranjenog voća" požuda nego li nešto kao ljubav , što je meni još blesavije i destruktivnije..

I koliko god znam da se meni može desiti( ljubav jel) grozim se od same pomisli...... sve je to previše cmoljavo i time mi odmah djeluje forsirano i izvitopereno ... fuj :kez

Hm, da li mislimo na iste stvari ? :)
Bojim se da ne...
Zabranjeno voće može biti svašta pa i druga vira...:D

La Kruskha
31-08-2013, 19:10
Hm, da li mislimo na iste stvari ? :)
Bojim se da ne...

Onda ne mislimo na isto..ali sad te shvaćam :)

sagitarius
01-09-2013, 10:26
Onda ne mislimo na isto..ali sad te shvaćam :)

U svakom slučaju sjajna diskusija.:)
Idemo dalje, vjerujete li uistinu u ljubav na prvi pogled...ili je to samo nešto što biste željeli, ali vama se to ne događa ? :D

Indigo
09-11-2013, 16:33

Ljubav jedino vredi ako je luda, bezumna, zabranjena i pustolovna u grehu. /Tomas Man "Čarobni breg"

Ne verujem u ljubav na prvi pogled, a ako se nakon prvog, drugog... stotog desi ljubav, onda ću poverovati da je prvi pogled bio samo početak.

teenager
09-11-2013, 17:12
vjerujem ja u nju ali ništa od toga :006

uostalom, lisica je rekla malom princu da se samo srcem dobro vidi, a ja na prvi pogled ne znam srcem gledati, dakle gledam očima, i obično se zajebem :pink

ZGabriel
09-11-2013, 17:18

nije. :kava

samo što konačni ishod nije uvijek pozitivan. :zubo

Humphrey
09-11-2013, 17:46
Ljubav jedino vredi ako je luda, bezumna, zabranjena i pustolovna u grehu. /Tomas Man "Čarobni breg"

Ne verujem u ljubav na prvi pogled, a ako se nakon prvog, drugog... stotog desi ljubav, onda ću poverovati da je prvi pogled bio samo početak.

Tko još sluša savjete Nijemaca u vezi ljubavi?

To što Mann opisuje je napaljenost,požuda,seks u mračnoj hotelskoj sobi,ti glumiš SS oficira,a ona Hitlerovu tajnicu koju moraš zadovoljiti jer jedino ona može nagovoriti Hitlera da te ne pošalje na istočno bojište.

Inkvizitor
09-11-2013, 17:50

To što Mann opisuje je napaljenost,požuda,seks u mračnoj hotelskoj sobi,ti glumiš SS oficira,a ona Hitlerovu tajnicu koju moraš zadovoljiti jer jedino ona može nagovoriti Hitlera da te ne pošalje na istočno bojište.

:rofl..ajd u kua..:smijeh

Indigo
09-11-2013, 21:47

Nisam dala nikakav savet samo sam citirala Mana, a da li je tvoja analiza ispravna vrlo je diskutabilno.

Rečenica počinje sa "Ljubav" a svaka sledeća ne sme biti bukvalno shvaćena kao i ceo smisao izrečenog.

Mnogi osuđuju ljubav o kakvoj Man piše na jedan kompleksan način. Ne žele prihvatiti istinu i time prikrivaju svoj poraz u braku koji teče, a šta je za njih najvažnije nego da teče, lep prizor za svet, a u duši... to samo oni znaju.

@Humphrey

Pisala sam načelno.

sagitarius
04-02-2014, 13:49
Pitam se gdje su one silne romantične duše da iskažu svoju zaljubljenost ili oni pesimisti da iskažu zaljubljenost u ljubav na prvi pogled...
Zašto se tako brižljivo sakriva da je bilo varnica na prvi pogled, jer nemora svaka vatra da se pretvori u ljubav, možda je ostala samo kao fleš u sjećanju, kao da to ne postoji... a znamo da postoji..., svima se događalo, o tome pričamo.

Indigo
06-02-2014, 18:33
Svaka ljubav je krenula od prvog pogleda pa nema razloga ne verovati da isti postoji pa makar ga tek kasnije priznali.

ZGabriel
06-02-2014, 18:35
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cheer :cheer :cheer

vidi k'o nam je doš'o. :bighug

Indigo
06-02-2014, 18:47
Pa eto, malo navratila. :011

ZGabriel
06-02-2014, 18:49
šta ima u Parizu? ljubav? :cerek

Indigo
06-02-2014, 18:51
Jao jeste, možda ću ostati ako me zaprosi, a nisam to planirala. :facepalm

ZGabriel
06-02-2014, 18:53

samo ti ostani, lakše ću ti doći u goste tamo. :zubo

ah, Pariz :pink

Indigo
06-02-2014, 18:54
Moraćeš, kako ću bez kume. http://r20.imgfast.net/users/2011/13/64/50/smiles/1193783705.gif

ZGabriel
06-02-2014, 18:56
Moraćeš, kako ću bez kume. http://r20.imgfast.net/users/2011/13/64/50/smiles/1193783705.gif

ahem, možda bude treća sreća. :zubo

meni, ne tebi. :rofl

ako mi dovedeš Dominica, možda se i ja zaljubim na prvi pogled.

ljuta trava
06-02-2014, 19:02
Čuj vjerujem li u ljubav na prvi pogled , ako ne upali prvi pogled , ja ću još koji put pogledat:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

Indigo
06-02-2014, 19:03
Gabi,
Čini mi se da će biti. :006

Šta Dominico, ma svi Žan Pjerovi, svi Polovi, Žakovi... svi će ti biti kao na dlanu i samo pusti neka oči govore. :018

Indigo
06-02-2014, 19:04
Čuj vjerujem li u ljubav na prvi pogled , ako ne upali prvi pogled , ja ću još koji put pogledat:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

Nemoj kao jedan koji je rekao da verujem u ljubav na prvi pogled jer da ju je drugi puta pogledao, ne bi se oženio. http://r20.imgfast.net/users/2011/13/64/50/smiles/479116528.gif

ljuta trava
06-02-2014, 19:04
Čini mi se da će biti. :006

Šta Dominico, ma svi Žan Pjerovi, svi Polovi, Žakovi... svi će ti biti kao na dlanu i samo pusti neka oči govore. :018

Ništa ti ja to ne virujem , kakvi francuzi kakvi li bakrači .

ljuta trava
06-02-2014, 19:05
Nemoj kao jedan koji je rekao da verujem u ljubav na prvi pogled jer da ju je drugi puta pogledao, ne bi se oženio. http://r20.imgfast.net/users/2011/13/64/50/smiles/479116528.gif

:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh: smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh

ZGabriel
06-02-2014, 19:06

:rofl :rofl

Indigo
06-02-2014, 19:11
ljuti,
Zašto mi ne veruješ, evo pitaj Gabi. Došla sam po uverenje o sobodnom bračnom statusu i vraćam u grad ljubavi, svetloti, budućnosti. :brineta

ZGabriel
06-02-2014, 19:13
ljuti,
Zašto mi ne veruješ, evo pitaj Gabi. Došla sam po uverenje o sobodnom bračnom statusu i vraćam u grad ljubavi, svetloti, budućnosti. :brineta

daaaa
i priprema teren meni. :D

Indigo
06-02-2014, 19:19
To se podrumeva, draga Gabi. http://r20.imgfast.net/users/2011/13/64/50/smiles/4136098498.gif

ljuta trava
06-02-2014, 19:20
ljuti,

Ma kuma mi je rođena tamo , i čim je završila faks , pobjegla u Hrvatsku .Toliko o toj njihovoj svjetlosti

ZGabriel
06-02-2014, 19:22
Ma kuma mi je rođena tamo , i čim je završila faks , pobjegla u Hrvatsku .Toliko o toj njihovoj svjetlosti

deda, šta ti znaš o ljubavi i Parizu? :kava

ljuta trava
06-02-2014, 19:24
deda, šta ti znaš o ljubavi i Parizu? :kava

Ma nema ljubavi ni ljubavnika do Hrvata .

Kako no se pjevalo .....Tvoja mladost a moje iskustvo ....ahahahahahahahhahahahaahahaa

Indigo
06-02-2014, 19:25
Ljubav ne poznaje granice i zato joj se prepustimo kao što sam se ja prepustila. Uvek možemo prekinuti ako čarolija postane mora.
Mene još ne popušta. :love

ljuta trava
06-02-2014, 19:26
Ljubav ne poznaje granice i zato joj se prepustimo kao što sam se ja prepustila. Uvek možemo prekinuti ako čarolija postane mora.
Mene još ne popušta. :love

Što su ti u kavu staviliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Indigo
06-02-2014, 19:27
Što su ti u kavu staviliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ma o tome ne razmišljam dokle god treperim zbog ljubavi.

Treperiš li ti još?

ZGabriel
06-02-2014, 19:30

Treperiš li ti još?

treperi, ali to je stračka drhtavica. :zubo

jel tako, deda? :mardar

ljuta trava
06-02-2014, 19:31

Treperiš li ti još?

Ma šta treperim , još me leptirići drže

Evo jedna za tebe , prigodna

http://www.youtube.com/watch?v=iJoUs_3iwB4

Indigo
06-02-2014, 19:39
Pesma može da prođe iako ne slušam tu vrstu muzike. I nešto važno, ja nikoga nisam bolela niti je mene neko boleo. Otišla sam "praznog" srca i eto, posrećilo mi se.

A čuj Mona Liza, nema grđe žene ako je ML uopšte žensko.

Svakako ti hvala za pesmu. :)

Indigo
06-02-2014, 19:42

Neću biti izričita ali treptaji koji potraju više od decenije nisu produkt ljubavi već izmoždenosti. :zubo

@Ljuta travo
Tebi verujem ali Gabi te ipak bolje poznaje. :kez

ljuta trava
06-02-2014, 20:07

Istina je godine me stišću , ali to je samo ono što drugi vide .Vitalni dijelovi kao u 18-togodišnjaka:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:sm ijeh:smijeh:smijeh

ljuta trava
06-02-2014, 20:08
Neću biti izričita ali treptaji koji potraju više od decenije nisu produkt ljubavi već izmoždenosti. :zubo

@Ljuta travo
Tebi verujem ali Gabi te ipak bolje poznaje. :kez

E ja sam oženjen Hercegovkom , to je razlog treperenja , sad od straha ili ljubavi ......ne znam:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smi jeh:smijeh

Indigo
06-02-2014, 20:09
Bogati, pa je li to zbog janjetine ili se previše trošiš da ne kažem treniraš u tom smislu. :zubo

Indigo
06-02-2014, 20:10
E ja sam oženjen Hercegovkom , to je razlog treperenja , sad od straha ili ljubavi ......ne znam:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smijeh:smi jeh:smijeh

Izmoždenost je iz ljubavi. Strah ide kada prevališ još koju. :zubo

ljuta trava
06-02-2014, 20:11
Bogati, pa je li to zbog janjetine ili se previše trošiš da ne kažem treniraš u tom smislu. :zubo

I jedno i drugo , svi mi kažu da sam dobar čovik , ali imam samo jednu manu -----Volim žene

ljuta trava
06-02-2014, 20:12
Izmoždenost je iz ljubavi. Strah ide kada prevališ još koju. :zubo

Tako nekako i ja mislim , tko će ga znat , nek je meni lipo i sve ok

ZGabriel
06-02-2014, 20:12
I jedno i drugo , svi mi kažu da sam dobar čovik , ali imam samo jednu manu -----Volim žene

otkad je to mana? :zubo

ljuta trava
06-02-2014, 20:14
otkad je to mana? :zubo

Vidiš kakva su vrimena

Indigo
06-02-2014, 20:15

Tebi dupla porcija. :zubo

Indigo
06-02-2014, 20:23
http://shrani.si/f/2D/xj/1XSEeNmk/943479210079179139435291.jpg

Posle hiljaduprvog pogleda...

Humphrey
06-02-2014, 20:53

Zna li North za Francuza?

Ako je ovo istina inkvi će morati ugasiti forum na barem tjedan dana dok se North malo ne smiri.

Ajde barem je francuz,ne znam što bi bilo da je riječ o englezu.

Indigo
06-02-2014, 21:06
Kako znaš da to nije North? Ni ja nisam Francuskinja. :)

ogledalce
06-02-2014, 21:53
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1653920_508600979261067_981171013_n.jpg

Indigo
11-02-2014, 14:47
Po meni ne treba pošto-poto učestvovati, može da se da na zlo što se već na početku da videti. :zubo

NorthStand
22-02-2014, 02:59
http://www.youtube.com/watch?v=K3yBoTxV3Hg&list=RDwoycaGdA7fM